Új privát üzeneted érkezett!

Megyek vacsizni, még jövök. Fronell, fel vagy véve, de regizned kell, anélkül nem tudlak még oszifőként sem bevenni. De előbb válaszolj Doo keresztkérdéseire. :lol: :lol:

Tényleg ki lesz a helyettes?
Vendég
 


Tényleg volt már néha Blankának a fülén egy-egy pöttynyi seb. De ilyen még nem volt, hogy ennyi vér jöjjön belőle. :shock: Eszembe se jutott, hogy ez fülén lévő sebből származik. :oops: Pláne, hogy nem volt még nagy a körme. Szóval nem az volt meglepő, hogy kikaparta a fülét, hanem hogy ennyire és hogy ez okozta a foltokat! Eddig, ha kikaparta soha nem hagyott mégcsak pici nyomot sem pl. lepedőn.
Na, mindegy, már nem szeretném tovább ragozni. Valóban sokkal jobb, hogy csak ennyi történt.
Akkor szokta amúgy a fülét kaparászni, amikor álmos. Akkor a fülén és a haján matat + a szemét dörzsöli.

Reggel óta nem kellett lázcsillapító. Egész nap 37-37,5 között mozgott a hője. Viszont nagyon sokat aludt ma. Délelőtt 4 órát + délután még 2-t. És most este már 8 körül kidőlt.

Akkor teljesen átmegyünk az Anyatanyára?

Azt hiszem akkor a lányok fotói kilók tekintetében is csalókák, mert élőben azért látszik, hogy nincs egy súlycsoportban Rozi és Blanka. :) Blanka elég dagi Rozi karcsúsága mellett. :wink: (Akárcsak az anyukáik. :oops: )
 
 


Úgy látom, Ti már javában Anyatanyáztok! :lol: Itt meg sehol senki...
 
 

 
 

Zsombor füle is szokott sebes lenni. Ha álmos, ő is azt piszkálja.

Kép
 
 


hopsza, micsoda vonid van Anido!! :)
Vendég
 


na helloka nyaloka!

en meg mindig le vagyok maradva, olvasok... :wink:
Most akkor atmegyunk az anya-tanyara vagy mi? ott meg nem tartok az olvasasban... kar hogy ott piros a hatterszin... nem szeretem a pirosat... :oops: :oops: :roll: Itt a babaneten ezt a kek-rozsaszin szint tok imadom, nyugatja a szemem. Vagy most mas szempontok alapjan dontottunk???????? Na olvasok tovabb, hatha kiderul.. :):)

 
 


Etus, te mekkora egy vicces vagy :lol: háttérszín tényleg jobb itt. bár rózsaszín az nincs is :lol:
Vendég
 


Meeeeeeeeeeeeeee' nem tudok belepni erre az anyatanyara?????? Azaz a tobbemberes topicba? Mar kaptam mailt hogy felvetelt nyertem. Most akkor mivan?

 
 


tényleg jobb ez a rózsaszín :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mia2007 2008.11.09 23:46-kor.
 
 


Doo: Dede! A hozzaszolasok szine halvanyrozsaszin es halvanykek! Vagy szinvak vagyok?? :oops: Lehet... mindegy, nekem rozsaszin es kesz :):):):)

 
 


lehet h a mi monitorunkkal van vmi, mert ezek szerint ami nálunk fehér, az nálatok rózsaszín. én kék-fehér alapszínt látok.
Vendég
 


hat nagyon halvany rozsaszin, ennyi erovel lehetne feher is. De szerintem rozsaszin! :lol: Na ezt kiveseztuk... :lol: Meg mindig nem birok belepni az anyatanyara, kezdek idegbeteg lenni, lassan feladom :(

 
 


Döntés: abszolút halványrózsaszín 8)
Etus, nem értem, miért? Megjelenik egy piros kis csík, többemberes babák, arra katt. Rögtön ahogy belépsz ott kell lennie, mivel csak ennek a csoportnak vagy tagja.

Kép
 
 


Etus, anyatanyán a hszeknél nem piros a háttérszín, hanem...hmmm :roll: :roll: :?: szürke, koszszín vagy mi---?

Kép
 
 


Etus, van másik többemberes topic is. Lehet hogy náluk vered az ajtót? :lol: A miénk Babanet többemberes babái
Vendég
 


nekem halványrózsaszín és kék :D
anyatanya meg halványszürke :D
 
 


Rájöttem hogy hülyeség, mivel ki vagy írva nálunk, mintha ott lennél. szóval jó helyen jársz.
Vendég
 


Ági, azt mondtad aludni mész, ejnye!!! :lol:
Vendég
 


Hajni, nem itt mondtam, ejnyeeee! :wink:

Kép
 
 


látom még mindenki van :D
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 19:03-kor.
Vendég
 


Ha ide mostmár nem írunk, akkor mi lesz a szép, új vonalzómmal? :cry:

Kép
 
 


Fronell, nálunk nincs ilyen kifogás hogy nem szeretsz írni. :wink: De csapattagként szívesen felveszünk.
Vendég
 


Anido nagyon szép az új vonalzód!!! :lol:

Fronell a tiéd is gyögyörű, :lol: nekem ez újnak tűnik de lehet csak azért mert még keveset láttam. :wink:

Jelentem, az Anyatanyára beregisztráltam :!: most várom a visszajelzést a sikeres felvételimről. :lol:

Azért írunk ide is néha, vagy hogyan lesz lányok :?: :?: még ha nem is úgy működik a babanet mint szeretnénk, most a technikára gondolok azért én nagyon szeretem. :wink: :oops:

Szilvia
Kép

Kép
 


Sziasztok!

KépKép
 
 


Csajok most mi van? Ide már ne is írjak?

Amúgy szeretném megvétozni azt, hogy fronnel jöhessen az anyatanyára "csak" kukkolni. Ez így nem fair, én is szívesen látom, de úgy hogy ír is!

Akkor most le se írjam a panaszáradatomat ide?

Bea

Kép[/url]
 
 


írhatsz ide is - csak h mielőbb értesüljünk rólatok! panaszáradat?! :shock: :roll: ajjjaj... :(
Vendég
 


Bea, meg kell védenem Fronellt mert írt is. De Te miért nem jössz már át??? :?: Nagyon várunk!!!
Vendég
 


Hajni jelentkeztem, de nem igazoltál vissza!Vagy elcsesztem valamit?

Ez így olyan izé, megint jól lemaradok majd! :cry:

Bea

Kép[/url]
 
 


Még mindig semmi visszaigazolás! :cry: :cry:

Bea

Kép[/url]
 
 


Majd itt fórumozgatok egyedül! Tök izgi lesz :wink:

Bea

Kép[/url]
 
 


Bea,
írtam iwiw-re. Nézd meg :!:

Szilvia
Kép

Kép
 


Nekem pár óra alatt megjött a visszaig. szóval gyorsan megy.

Szilvia
Kép

Kép
 


Bea nem jutott el hozzánk a kérésed, állítólag benn vagy a taglistába, de a csapatba nem jelentkeztél még.
Vendég
 


Sziasztok csajszik:-)!
Nagyon-nagyon régen voltam itt..
De annál nagyobb szeretettel üdvözlök mindenkit!!!
A "régiekkel" mi újság? Hajni, Doo...?
Vendég
 


Timcsi!

Átmentünk egy másik , zárt fórumba! Ha érdekel jelentkezz és téged is felveszünk a tagok közé! Ezt csak a tagok olvashatják!

Puszi

Bea

Kép[/url]
 
 


Timcsi, de örülök neked. Az előző oldalon le van írva hol találsz meg minket, regizz, az anyatanyára, nagyon várunk.
Amúgy minden régi jól van, Kata kicsit ritkábban jelentkezik, de mindenki megvan.
Vendég
 


Jó megpróbálom a regit... :D
Vendég
 


Timcsi, remélem megkaptad a visszajelzést, hogy felvettünk. Vártalak ma, de remélem nincs technikai gubanc, csak nem értél rá.
Vendég
 


Ha valaki erre jár!!!

Nem tölti be a Tanyát :twisted: azért nem megyek.

Szilvia
Kép

Kép
 


Szia Szilvi

Hajni szólt,hogy írtál,csak ő már nem tud írni.
Sajnálom,hogy nem tudsz jönni,azért sokat próbálkozz,és csak sikerül,nekem most már rendesen működik.
Írj ide legalább,hogy mi van veletek,amíg nem jön be.
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron