Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nem tűntem el, csak átmenetileg, mert nem volt netünk. De mostmár úgy tűnik, rendeződött a helyzet, s remélem, majd tudok jönni, csak nekem is kezdődik a suli. :)

Én is remélem, hogy jöttök ti is!!!

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
 
 


Oh, oldalt kezdtem. :) Hát ez remek... :)

Kép
Kép
Kép
 
 


sziasztok, sehol senki? Gak,biztos el vagy foglalva a kicsikkel. :) Dóri te meg tanulsz,meg persze neked is ott vannak a gyerekek. mi is elkezdjük lassan nézni a sulikat a harmadik fiamnak,aki most 8-os. :) ha van időtök majd írjatok, annyi a körte meg szílva nálunk,hogy rengeteg.... :shock: Kép Kép Kép

 
 

 
 

Wow, szupi. :) Kölkeim nagy gyümölcsfalók. :)

Jó sulikeresgélést, remélem, jóra akadtok. :)

Én vagyok, mint mindig, csak egyedül nem olyan izgi... :)

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok,
én is vagyok, bár ritkábban.
Abigélnek gyakran fáj a hasa, illetve a haja. Mert néha elég gyanús, ha a hordozóba beleteszem minden baja elszáll. Az ágyában meg mindene nagyon fáj. Szóval jól elvagyunk.

Most Ákos szülinapjára készülök. Lesz egy kis babazsúr. Arra készítek néhány filc sütit, na meg majd igazit is.

Hú Móni, nektek aztán van gyümölcsötök... Én is szeretem a szilvát és a körtét! Szörnyű, hogy ők az utolsó gyümölcs az idén.

Kép

Kép
gak
 
 


Sziasztok!

Gak, de jó, hogy jöttél! :) Abigélnek ezek szeritn Anya-baja van... :)
Nagyon jó, zsúr. :) Nálunk még nem volt... Illetve szülinapozás volt, de még nem nagyon van Samunak olyan baráti köre... Majd ovisan. :) Gondolom, akko rmár nagyon fogja élvezni az ilyesmit. :) Várom. Olyan jó lesz látni, hogy vannak barátai. :)

Szép vasárnapot!

Kép
Kép
Kép
 
 


sziasztok , nálunk már jó pár ilyen zsúr volt,elég sok, mindegyik gyereknél,nem minden évben,de azért tartottunk ilyen partikat. én nagyon szeretem az ilyen partikat. :) Gak , hát igen ebben a korban ilyenek a babák,próbálkoznak,hogy el legyenek kényeztetve. ez nálunk is így volt,csak az ikreknél nem,mert ott nem nagyon bírtam ,meg szerencsére nagyon jó babák voltak. :)A hét jó zsúfolt lesz, 3 szülőire is kell mennem. 8)

 
 


Na, szülőik jól lezajlottak? :) Végre vége ennek a hétnek... Csak sajnos megint jön a következő. MIndenki beteg itthon... Szörnyű... De mindegy, majd meggyógyulunk, remélem, csak férjem már 5 hete beteg... Én most kezdtem, de fulladok tökre a köhögéstől...

Na, megyek, lassan lefekszem. Jó éjt.

Kép
Kép
Kép
 
 


Dóri jobbulást, mi lekopogom nem vagyunk betegek. Túl vagyok a sok szülőin.. :) tegnap este voltunk egy jó jazz koncerten budán egy hajón ,szupi jó volt. :) nálunk amúgy mindenki jól van a szememet leszámítva,mert pénteken voltam egy kis szem műtéten ,eléggé fájt meg fáj is,varrat szedés pénteken,már attól is félek. majd írjatok. 8)

 
 


Sziasztok!

Nagyon régen jártam erre, Gak, szívből gratulálok Abigél babához!

Nálunk elkezdődött az ovi, a két nagy egy csoportba jár, alig vártam már, nagyon húzós volt a nyár 3 gyerekkel itthon.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


szia uxi, merre jártál? már rég voltál itt! :) szeretnek oviba járni a gyerekek? Alexék most csináltak múlt héten csalamádét,nagyon jól sikerült,az ovónő és a gyerekek együtt csinálták ,Alexot külön dícsérte is az óvónő,hogy ügyesen vágott,reszelt.... írjatok

 
 


sziasztok, mindenki jól elfoglalt, mondjuk én is,de azért benézek, Alex pénteken elkezdte a foci edzést,hetente 2x van, nagyon ügyes és szereti. igaz ő a legfiatalabb,mert ő 2006-os,a többiek meg 2004-esek. :) A középső fiammal meg nézzük a sulikat, tegnap 2-t néztünk az Apáczait meg a Kölcseyt. na léptem, :)

 
 


Helló! Én nem jártam hosszú ideig a babaneten, mert kicsit megszomorítottak 1 helyen, de megint itt vagyok. Szóval, ha jár erre vki, örülök neki. :)

Helló Mó, Uxi! :)

Kép
Kép
Kép
 
 


Hello Dóri ,és többiek ! Én is vagyok ! Dóri, amúgy ne szomorkodj, nem éri meg . :) A gyerekek jól vannak? Következő baba még nincs tervben?

 
 


sziasztok.

Bocsi, csak nem jutok gephez, telefonrol meg olyan maceras... De nem baj, azert bejelentkezunk. Jol vagyunk, fiuk is, es mar nem szomorkodom.

Harmadik baba? Majd meglatjuk...

Kép
Kép
Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: