Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Azért nyitottam ezt a topikot, mert szeretnék megismerkedni olyan lányokkal, akik szintén érdeklődnek a szülés körüli segítő hivatás iránt. Én most fogom elvégezni azt a tanfolyamot, amely közelebb visz célom eléréséhez, kiváncsi lennék, ti miért szeretnétek dúlák lenni, ill. szívesen megosztom eddigi élményeimet veletek! Akkor is gyertek beszélgetni, ha keresitek a módját, hogy leendő szüléseteknél már ne segítség nélkül, magányosan kelljen vajúdnotok és ha érdekel a nők közötti kölcsönös törődésnek ez a formája!

Zora
Kép
 
 


Szia Zora!

Én is most szeretném elvégezni a tanfolyamot!!! Mióta az eszemet tudom nagyon érdekelt és foglalkoztatott a szülés, születés. Szülésznőnek is jelntkeztem a főiskolára, de végül a pedagógus hivatás mellett döntöttem.
Az egyik barátnőm 16 hetes terhes és a vele való beszélgetés során merült fel először a kérdés, hogy mi lenne, ha bennt lennék a szülésnél, mint segítő. Úgyhogy most nézek utána a dolgoknak...
 
 


Annyira örülök, hogy írtál! Reméltem, csak beesik valaki, aki szintén itt tart! Képzeld én is pedagógus vagyok eredetileg, eddig egy barátnőm és a húgom szülésénél voltam jelen, és ennél csodálatosabbat nem tudok elképzelni! Most október elején végzem el a tanfolyan első részét, mert két barátnőm is vár rám, egyik januárban, másik februárban fog szülni. Egyébként 38 éves bagyok és éppen 4. babámat várom. Írj magadról!

Zora
Kép
 
 

 
 

Szia!

23 éves vagyok, és 2 éve vagyok férjnél. Év elejétől fogunk babóval próbálkozni... Remélem összejön...
Gratulálok a 4 babához! Ez fantasztikus lehet!
Az lenne a kérdésem, hogy te melyik tanfolyamra mész, mert most azt láttam a honlapon, hogy el lett halasztva.
Nekem márciusban lenne az első "segítésem", de már nagyon várom. Remélem, jól fel tudok készülni rá, és valóban tudok, majd segíteni!
 
 


Szia! Hát igen, a március már itt van mindjárt, én is azért vártam annyira a tanfolyamot, mert azért sok hasznos információra lenne szükségem, hogy igazi segítséget nyújthassak. A tanfolyam, ahová megyek: www.gyermekaldas.hu-n tudod megnézni. Most október 5-7-ig lesz az első része, remélem jó kis csapat verődik össze. A szervezőket jól ismerem, ez garancia arra, hogy klassz lesz! Még van hely azt hiszem, ha esetleg ráérsz! Izgi lenne együtt végezni. Holnap még írok.

Zora
Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: