Új privát üzeneted érkezett!

kitudjakivagyok írta:
Te gyereked meg aludjon cak egész délután biztos megalszik a tej a szájába! :wink:
l:


augusztus 2 :wink: szia

Kitudjakivagyok!A "megalszik a tej a szájában"kifejezést kimondottan lassú bamba gyerekekre értik,de nem arra,hogy ki mettől meddig tartja a délutáni alvásidejét! :lol:

Nagy butaságokat írsz!Ráadásul már a kutya sem érdeklődik felőled vagy a "terhességed iránt"
 


...........

Kép
Kép
Kép
 


Sajnálom, hogy Barinak sikerült elérnie, hogy a topik megszűnjön.

Ettől függetlenül minden júniusi topik bébinek nagyon boldog 2. szülinapot kívánok!

Kép

Kép
 
 

 
 

Látodmégsem sikerült!!!!!!!!
Jol vagytok????

Kép
Kép
Kép
 


Nálunk minden rendben :)
Látom bármikor eljöhet a nagy nap :) Esetleg ma? Jó kis hidegfront van...
Ti jól vagytok?

Kép

Kép
 
 


Bettica!Julius 1.-én megszületett Domos csak a vonalzót még nem cseréltem le!:)Iwiwen megtudod nézni a bbát ha kiváncsi vagy!

Kép
Kép
Kép
 


Óh, hát akkor tiszta szÍvből gratulálok! Hogy vannak a tesók? Mirkó, milyen vele? Szeretgeti? SegÍt a vele kapcsolatos dolgokban? Jó baba a kicsi?
Kicsit irigykedem ;)

Kép

Kép
 
 


Köszi a tesók imádják egymást jobban mondva Mirkó Domost!:)
Arra kll figyelnem Mirkó nehogy agyon szeresse a picurt!:)
Persze segit mindenbe proálom belevonni nehogy sérüljön a kis lelke!:)

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok

A 2010 szeptemberi topicból vagyok . Most lett kész a babaszobánk, amit Iparművész sógornőm festett. Ha van kedvetek kukkantsátok meg! Szívesen vállal akár egész szoba, akár csak egy falkép festést is, fantáziája határtalan, legyen szó előre kitalált motívumról, vagy elég számára egy ötlet is , aminn elindulhat Ha érdekel valakit a dolog, privátban tudok további infókat adni. Bocsánat ha zavartam! Szép napot mindenkinek

http://indafoto.hu/balintka/meseszoba

Kép
 
 


:lol:

Kép

Kép
 
 


:)

Kép
Kép
Kép
 


Kép
 


:lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
 


Móni!
Hogy vagytok?Hogy bírod a két gyerekkel?Mirkó megszokta már a tesót?
 


Paffabuvossarkany!Köszi jol vagyunk!Imádják egymást!Imádom őket!
Te kivagy amugy?:)

Kép
Kép
Kép
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Móni: néztem iwiw-en a képeket :D Szépek a gyerekek ;)

(Paffab... engem is érdekelne a kiléted :) )

Kép

Kép
 
 


Kedves Topiklakók!

A múlt heti kommentelők közül Nyuszifül16 nevét sorsoltuk ki, így ő nyerte a Figurka Design álommanóját. Gratulálunk!

A játék azonban még tart: aki március 15-ig kommentel a Babanet cikkeihez, az nyerhet egy családi belépőt a Millenáris Park 2011. április 9-i Baba-Napjára! Itt minden a picik és szüleik körül forog majd, kellemes és tartalmas kikapcsolódást jelent a család minden tagja számára!

Például kíváncsiak lennénk, Titeket mire nevelt a saját gyereketek? És milyen példát próbáltok mutatni neki?

Bakiparádé szülőknek: nincs fejlődés hiba nélkül! Ti milyen baklövést követtetek el a gyereknevelés során?

Vagy olvassátok el Zsuzsa történetét. Kisfia faros fekvése miatt végül programozott császárral adott életet neki, érdekes, milyen gondolatok kavarogtak a fejében.

És azt tudtátok, hogy a gyerek alvási és evési problémái összefügghetnek?

Egyébként ott vagyunk a Facebookon is, érdemes csatlakozni hozzánk, ha szeretnétek azonnal értesülni a legfrissebb cikkekről, vagy szeretitek a nyereményjátékokat.

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: