Új privát üzeneted érkezett!

Eszti!

Nagy-nagy gratula! Akkor már csak én maradtam. Tegnap óta vannak jósló fájások nekem is, de ki tudja, még 2 hetem van a doki szerint.

Várom a képeket Eszti!!!!!!!!!!!

Nagyon örülök!!!

jutiboszi
 
 



Eszti!!!
Szívből gratulálok, nagyon jó egészséget kívánok nektek!!
Mikor találkozunk babástól? :wink: :wink:

dhbetty
 
 

 
 

Sziasztok!

Gratulálok Eszti :!: Sok boldogságot kívánok :!:

Kriszti

Kép

Kép
martyr
 
 



Sziasztok!


Jol vagyunk, leszamitva a hasfajast. Nagyon sokat sir, ma egesz nap olyan nyugtalan volt. Meg var rank az ejszaka. Ketszer ebred ejjelente ugyhogy azert meg vagyunk elegedve, de nagyon nehezen alszik el. Kepet nem tudok feltenni, nem tudom mert. Ha akarjatok iwiw-en megnezhetitek oda feltettem.
Juti hogy vagy, van mar valami?

A többiek hogy vannak?
Eszti

Kép

Kép
eszti78
 
 



Sziasztok!

Épp nyugton van a picurkám, úgyhogy írok néhány sort... Olyan cuki, sikongat az elé felakasztott játéknak.

Eszti: Kitartás a hasfájás miatt! Engem majd meg őrjített, de úgy veszem észre, hogy kb. 6 hetes korától már nem aktuális a hasfájás, szerintem elmúlt. Mi Infacolt használtunk, az jó volt. Nálatok lehet kapni? Éjszaka mi kb. 3-szor ébredünk, olyankor megszoptatom, de már ott tartunk, hogy mellettem alszik az ágyban, folyton elalszom. Néztem az iwiw-en a képeket, nagyon édi a kicsike! Lehet, hogy azért nem tudsz feltenni ide képet, mert túl nagy a mérete, próbálj kisebbet!

Juti: Neked is letelt! Remélem, mihamarabb túl leszel rajta! Szorítok!

Kép

Kép
martyr
 
 


Kép Kép Kép

Sziasztok!

Megérkeztem! Dobos Milán vagyok, február 23-án születtem, 3070g-al, 51 cm-el! Nagyon jó baba vagyok, alszom, eszem, nem is sírok, mert nincs miért, nagyon szeretnek a szüleim, amióta megszülettem, mindenki csak velem foglalkozik.

Puszilok mindenkit!!!

jutiboszi
 
 


Nagyon nagy gratula Milán!
Sok örömödet leld az életben és nagyon jó egészséget kívánok!!!
Puszi a családnak!!

dhbetty
 
 


Sziasztok

Juti nagyon nagy gratula a kisfiuhoz nagyon aranyos. Örüljetek, hogy nem sir, mi igen hasfajosak vagyunk. Eleg faraszto igy , de hat ez van az elsö 3 honapban.

A többiek hogy vannak?

pusz Eszti

Kép

Kép
eszti78
 
 


Sziasztok!

Juti, sok boldogságot kívánok, nagyon édi a kicsike!

Nálunk a hasfájás elmúlt kb. 6 hetesen :!: Inkább a nappali alvás körül vannak gondok. Sokszor csak 10 perceket szundít :(

Holnap kapja az első szurit. Sajnos, kiderült, hogy csípőficamos :cry: :cry: :cry:

Puszi
Kriszti

Kép

Kép
martyr
 
 


Sziasztok!

Mi újság újdonsült Anyukák? Hogy vagytok? És a többiek? :roll: Kép 2 hónapos és 1 hetes itt

Megkaptuk múlt héten a szurit, nagyon jól viselte, nem is lázasodott be. Majdnem egy hete hordja a kengyelt a csípőficam miatt, már megszoktuk, nem olyan vészes.

Teszek fel képet.

Írjatok :!:

Kép

Kép
martyr
 
 


Nem jó helyre került a kép...

Kép

Kép
martyr
 
 


Sziasztok!

Nagyon eltűnt mindenki :!:

Mi van veletek :?:

Kép

Kép
martyr
 
 


Sziasztok!


Tenyleg adasveteli szünet van itt. Mi jol vagyunk mar majdnem 7 hetesek. A hasfajas is kevesebb, de azert meg sokat sirunk. Sajnos a köldöke meg nem fordult be es felek, hogy serve van. Holnap megmutatjuk a gyerekorvosnak, aki viszont azt mondta telefonba, hogy ne aggodjunk, nem biztos, hogy serv. Es meg van ideje hogy beforduljon. Nalatok mikor ment a helyere? Erdekelne.
Mivel nyügös baba, nem igazan szeretek kimozdulni vele sehova. A babakocsit sem szeretni, igy ha megis megyünk valahova az autoülesben hurcoljuk. Most vettünk ilyen hordozot, amit a testen kell hordani es a baba benne ül. Majd kiprobaljuk, hogy tetszik e neki.

Jelentkezzetek
Eszti

Kép

Kép
eszti78
 
 


Sziasztok!

Eszti!
Mi is használtunk hordozót (kengurut) még az első gyerekemnél, valahol meg is van, csak meg kell keresnem. Túl sok ruhában szerintem nem lehet túl kényelmes neki. Mi nyáron használtuk.
Gréti is nagyon nyűgös. Néhány napja még rosszabb, mint eddig volt. Amikor kakil, akkor nagyon sír, pedig hát folyékony...

Nem is emlékszem, mikor fordult be a köldöke, de nálunk is eltelt néhány hét. Nekünk azt mondta a gyerekorvos, hogy van egy pici sérve ott, de nem kell foglalkoznunk vele, majd helyrejön magától.

Puszi
Kriszti

Kép

Kép
martyr
 
 


Sziasztok!
Panninak még most sem fordult be, van aki egész életében így él.
A köldöksérvek legnagyobb része pedig, jb 90 % magától helyrejön. esetleg le lehet ragasztani.

Én még most sem merem ültetni Pannit, mert nem szabad, tönkremegy a gerincük.
Rendesen ül ebben a kenguruban? Mert van újszülötteknek is, de abban fekszik.
Vigyázz az ültetéssel, még csak 7 hetes pindurka.

Lehet ha kevesebb ruha kell akkor már a babakocsit is szeretni fogja.

Juti? Vletek mi van?

Dobjatok képeket is!! :) Kép

dhbetty
 
 


Sziasztok

Betty
A kenguruban nem is ül szerintem hanem all. Az anyag a 2 lab között tartja. Ami nekünk van az 0 honapos kortol hasznalhato. Meg nem probaltuk ki.
Ma voltunk dokinal a ködök miatt. Azt mondta ne aggodjunk be fog fordulni.Hat legyen igaza.

üdv mindenkinek

Kép

Kép
eszti78
 
 


Sziasztok!

Jól vagyunk, még mindig nem sírós, vidám, kiegyensúlyozott baba Milán. Néha van hasfájás, de egy kis torna, és már könnyítettünk is a helyzeten. Már nem annyira jellemző. Aludni csak a babakocsiban szeretünk napközben, éjjel azért szigorúan kiságy, ha nem alszik el, akkor ölben ringatás egyelőre, most még pár hétig lehet, még elbírom a kis seggét. Éjjel csak 1x kel fel cicizni, amúgy jól alszik. Még mindig csak cicizik, szeretném is sokáig szopiztatni, de min. 6 hónapos koráig. Na, most megyünk, sétálunk egyet, kezd jó idő lenni!

Puszi minden anyucinak! ÍRjatok, sokat!

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

jutiboszi
 
 


Sziasztok!

Juti, nagyon édes a kisfiad! Gyönyörű szemei és nagy szempillái vannak!
Milyen jó, hogy nem sírós baba!

Gréti, ahogy elmúlt 3 hónapos, mintha kicsit nyugodtabb lenne. Nagyon sokat mosolyog és sikongat, azt szeretné, ha folyton állna fölötte valaki és vigyorogna rá, és ő vissza.

Már 1 hónap letelt a kengyelhordásból, csak elmegy az a 3 hónap.

Többiek hogy vagytok? Írjatok!

Puszi, Kriszti

Kép

Kép
martyr
 
 


Sziasztok!

Mi is meg vagyunk, növögetünk. 5620grammos volt hetfön. Jol haladunk, de szopos kisbabaknal gyorsabban gyarapodik a suly, azt mondta a gyerekorvos. Amint abbamarad a szopas, megint beall a rendes suly. Persze nem vagyunk köverek, csak mar kerek az arcunk :lol: .
A kömenyesteatol mar jobb a hasa, nem sir annyit. Mar a babakocsival is kibekült es tudunk vegre setalni menni, annelkül, hogy sirna. Hat igen ugy repül az idö.
Juti szuper hogy ilyen koran mar csak egyszer eszik ejjel. Nalunk ez kb 3 napja van igy, azelött ketszer felebredt mindenkeppen. En is sokszor az ölemben altatom el, mert gyorsabban megy, mintha letennem, es ha nem alszik el igy akkor megint fel kell emelnem.
Betty jo lenne egyszer talalkozni. Mar jobb az idö igy lehet setalgatni. Majd összehozzuk egyszer jo?

Szep vasarnapot mindenkinek
Eszti es Vasilis

Kép

Kép
eszti78
 
 


Sziasztok!
Oké Eszti, nyáron szervezünk egy babakocsis sétát :)

Hogy van mindenki?

Panni jól van, sokat zsiványkodik, napról napra jobban lopja be magát a szívembe, de nem tudom, lehet ennél jobban szeretni? :)

Jók ezek a vonalzók. Kipróbálok én is egyet :)

dhbetty
 
 


Hát ez jó.
Csak kár, hogy nem számol potosabban a kort illetően..meg kicsit nagy.. :lol:

Hétvégén megyünk haza egy hétre.
Már nem bírok magammal.
:)

dhbetty
 
 


Sziasztok!

Merre jartok? Jol van mindenki? Mi jol vagyunk növögetünk. Mar a hasa sem faj szerencsere, csak nagy neha.
Betty milyen volt otthon? Mi majus 24.-en megyünk en is nagyon varom mar. Hogy birta az utat?
Nalatok is vannak napok amikor nagyon keveset alszik es ha megis sikerül elaludnia akkor felsirja magat.

Jelentkezzetek!
Eszti

Kép

Kép
eszti78
 
 


Sziasztok!

Jól vagyunk, túl vagyunk az első oltáson, egész jól tűrte. Már többet sír, mint eddig, hát hiszen ahogy nőnek, egyre többet fog fel az agyuk, egyre több okuk van a sírásra is! De azért nagyon jó baba, imádom, és én sem tudom elképzelni, hogy lehet-e ennél jobban szeretni, de minden nap bebizonyosodik, hogy igen, lehet. Én minden pillanatban egyre jobban szeretem!!! Jobban és jobban....de úgyis tudjátok, hogy van ez!
Mi nem sokat hízunk, inkább a centikre megy el a sok tejcsi, 60 cm, és 4540 g a kis Drágaság! Kis vékonyka, de szép szál legény lesz belőle!

Írjatok Ti is!!!

Pusza

jutiboszi
 
 



Sziasztok!

Mi is jól vagyunk. Gréti most 7 kg és 30 dkg, azt nem tudom, hány centi.

Most kicsit náthás lett, így éjszaka szívni kellett az orrát, volt ordítás. :cry:

A múlt hét óta adok neki Hipp teát, de csak kb. 1 dl-t iszik meg naponta. Ti mikor fogjátok megkezdeni a hozzáetetést? Néha úgy érzem, hogy már nem elég neki a tej. Volt olyan a múlt hétvégén, hogy csak ordított, bármit tettem. Így gyorsan csináltam tápszert, amit majdnem meg is ivott.
Létezik olyan, hogy van tejem, a súlya is gyarapszik, mégsem elégíti őt ki? Mindegy, majd a védőnőt megkérdezem.

Puszi. Kép Kép Írjatok :!: :!: :!:

Teszek fel néhány képet. Kép Marci és Gréti

Kép

Kép
martyr
 
 


Szia martyr!

Szerintem van olyan, hogy nem elég neki, olyankor én először azt tenném, hogy többször tenném cicire. Persze amikor kifogyott a tejci a ciciből, akkor tényleg nincs mit tenni, olyankor jön a vésztartalék, van eltéve tejci a mélyhűtőben. De lehet, hogy Te arra gondolsz, hogy nem elég tápláló a tejcid? Akkor nem gyarapodna szerintem a súlya. Vannak olyan napok, amikor kevésnek tűnik a tej a babának, nekem azt javasolták, hogy tegyem sűrűbben cicire.
Nagyon édesek a gyerekek, Grétit elnézve nem hiszem, hogy kevés lenne a tejcid, szép kerek a pofija. Az én Milánom meg csak nyúlik, és alig hízik. 9 hét alatt hízott 1,5 kg-t. De nőtt 10 cm-t!
Én csak olyan 6 hónapos kora körül kezdeném csak a hozzátáplálást, remélem addig lesz tejem rendesen. Nem nagyon szeretnék tápszert adni, persze ha kell, akkor adok.
Teát csak akkor adok, ha nem tud kakilni, pl ma is kellett adni, mert reggel óta nem volt kaki, és már nagyon sírt, hiába erőlködött, nem jött ki. Mecsek babateát adok neki, édeskömény és kamilla.

jutiboszi
 
 


Eszti!

Ne haragudj, most nézem, hogy kérdezted, hogy nekünk is vannak-e olyan napok, hogy keveset alszik. Igen előfordul, de ha nem tud sokat aludni, utána mindig bepótolja. Pl egyik nap keveset alszik, másnap viszont sokkal többet. Levegőn még minidg többet alszik, mint bent a szobában, úgyhogy ha nem esik az eső, akkor minden nap megyünk sétálni. De volt már olyan, hogy esett az eső, és akkor kocsival mentünk egy pár kört a városban, hogy mégis legyen a friss levegőn is.

jutiboszi
 
 


Szia Juti!

Igen, arra gondoltam, hogy talán nem elég tápláló a tejem. Mert üresnek nem üres, sőt éjjel most az egyik "használaton kívüli" mellem úgy túlcsordult, hogy minden tejes lett. Elég gyakran mellen van, ettől többször már nem lehet. Mostmár ott tartunk, hogy teljesen cicifüggő lett a kiscsaj, éjjel is csak úgy alszik vissza, ha a szájába teszem és kortyol valamennyit.

Szombaton hajnali fél 3-kor az történt, hogy bekakilt és még ezen kívül 2x tette ezt egy órán belül. Nagyon furcsa, mert 2 hónapos korától nem kel őt éjszaka pelenkázni. Szombaton éjfél előtt is trottyantott egyet a pelusba. Nem tudom, mi van vele, nappal viszont nincs hasmenés. Nagyon folyik a nyála, folyton könyékig a szájában matat és minden játékot bedug oda. Az ínyét nézegetem mindig alul, olyan mintha a két fogacska kirajzolódna az íny alatt. És az íny teteje is elég gyanús. Lehet összefüggésben a hasmenés a fogzással? Marcinál nem tapasztaltam ilyesmit. :?:

Vagy arra is gondoltam, hogy pénteken és szombaton is megivott nappal egy kisüveg Hipp teát (kamillás, köményes gyermektea), lehet, hogy ez hajtotta meg őt? Ma nem adok neki teát, kíváncsi leszek az éjszakai produkcióra. Remélem, ezúttal elmarad.

Puszi, írjatok :!:

Kép

Kép
martyr
 
 


Ezen a héten Születés Hete program országszerte!
Debrecenben ha vannak itt debreceniek:
Csütörtökön 11 órától baba-mama jóga bemutató, beszélgetések a kismama jógáról
Bemutató és előadás lesz május 9-én és 10 én a Turmalin Életmódközpontban (Csapó u. 19) a textilpelenkázás előnyeiről, gyermekorvos válaszol a kérdésekre!
Szeretettel várunk mindenkit!!!
Részletes program: www.turmalin.hu

Marica & Levi :)
www.babamosoly.hu
marica75
 
 


Sziasztok

Betty milyen volt otthon? Hogy birta az utat? Kertel vmit a dokitol? Mi is megyünk majus vegen. >Egy kicsit felek az uttol.

Többiek jol vannak?

Eszti

Kép

Kép
eszti78
 
 


martyr!

Nekem is van néha, hogy éjjel kakil, de nem sűrűn. Lehet, hogy nálatok a teától van, mert a kamilla és az édeskömény is hatással van az emésztésre, ha jól tudom. Nem hiszem, hogy a fogzásnak köze lenne a hasmenéshez, a teát hamarabb "okolnám".

jutiboszi
 
 


martyr!

Te miért adsz neki teát? Mert nekem azt mondta a védőnő, hogy fél éves koráig semmi szükség a teára. Még a vízre se, bőven elég neki az anyatej. Esetleg akkor lehet neki egy kis forralt-lehűtött babavizet adni, ha nyár van, és nagyon meleg van, de addig az anyatej bőven elég, mert oltja a szomjat is. Nem tudom, én azért adok neki teát, ha nem tud kakilni. Te miért???? Csak kíváncsi vagyok!

jutiboszi
 
 


Sziasztok!

Ebben a topikban csakolyanok vagytok, akik már anyukák? Vagyis várandósok nincsenek?
Mert nekem lenne egy kérdésem. Pár hetes terhes vagyok. (Úgy 5-6), és a hasam alul, a petefészkeimnél néha szurkálódik. Ez vajon természetes, vagy szóljak a dokimnak? Nektek voltak ilyen tünetek?
Küszi előre is a választ!

És gratula a bébikhez!

Szilvi

Kép
szilvia80
 
 


Szia!

Nekem is fájdogált néha, olyan "mensisen", mintha meg akarna jönni. A 11.héten be is mentem az ügyeletre, mert egy ponton szurkált, de csak kicsit, és megnyugtattak, hogy ez természetes, nincs semmi baj a babával. Ne aggódj, a terhesség vége felé ezek a szurkálások már teljesen természetesek lesznek, észre sem fogod venni. De a biztonság kedvéért mondd el a dokidnak mindenképpen, és majd nekünk is, hogy mit mondott a doki!!

Továbbra is boldog várandósságot kívánok, és vigyázz nagyon magatokra!!! Pihenj, amennyit tudsz, segíts annak a babának jól megtapadni!!!
Ja, egyébként a szurkálásra a legjobb gyógyszer a pihenés! Ez komoly!!!!!!!!!
Juti

jutiboszi
 
 


Juti!

Nagyon hálás vagyok a nyugtató szavakért. Tényleg remélem, hogy nincs semmi baj. Jövő héten megyek a dokihoz, akkor majd mondom neki. Persze ha addig nem lesz semmi.

Annyira nyönyörű a kisbabád!!!! Büszke lehetsz rá!
Jó egészséget és sok tejcsit kívánok!!!

Jó éjt.
Szilvi

Kép
szilvia80
 
 


Nekem is fájt az elején nagyon. Azt mondta a doki, hogy azért, mert húzódnak a szalagok. Kezd beágyazódni a baba. Szóval ez normális, de azért jobb ha szólsz a dokidnak ha elmész hozzá.
Jó egészséget a picibabádnak.

dhbetty
 
 


Sziasztok!

Juti: Hogy miért adok teát? Nekem is mondták és olvastam is, hogy 6 hónapig anyatejen kívül nem szükséges mást adni. De azt hiszem, hogy naponta (de nem is minden nap) 1 dl babateával nem teszek rosszat. Ha szívesen megissza, akkor miért is ne? Tegnap itt volt a védőnő, és ő is határozottan mondta, hogy az éjszakai kakilásért a Hipp gyermekteája (kamilla és édeskömény) okolható, mert hashajtó hatása van ennek a két növénynek. Így ezt kerülni fogom. Ma például csak vizet tettem be neki a cumisüvegbe, mert kontrollra vittük őt az ortopédiára és elég meleg volt az autóban is.
Rákérdeztem a védőnőnél a hozzáetetésre. Nagy meglepetésemre nem azt mondta, hogy semmi szükség rá 6 hónapos koráig. Azt mondta, hogy esetleg próbálkozhatok egy-két kanál almapürével.

Képzeljétek, hogy már csak 2 hétig kell hordania a kengyelt. Csináltak UH-t és azt mondták, hogy nagyon szépen rendbejött a csípője. A 2 hét alatt is csak nappal viseli majd. Úgy örülök :D :!:

Szilvia: Nekem a terhességem kezdetén, épp az 5-6. hét körül voltak ilyen panaszaim. Mintha meg akart volna jönni, úgy fájt az alhasam. De én még ráadásul el is kezdtem vérezni, így rögtön telefonáltam a dokinak. Hormont kaptam és szigorú fekvésre voltam ítélve.
Úgyhogy azt javaslom én is neked, hogy próbálj pihenni és lazítani! És a dokidnak feltétlenül említsd meg, ha nála jársz!
Minden jót neked!

Puszi mindenkinek! Írjatok, kinél mi újság!

Kép

Kép
martyr
 
 


Sziasztok!


Jajj,de régen jártam itt!

Csajok:
Mindenkinek gratulálok a picurokhoz,édes kis babócák!

Mi is növögetünk,már 7,1 kg és 65 cm :D Sajna most a náthával kínlódunk.

Tejcsink elfogyott,vagyis annyira kevés,hogy nem elég,így tápszerezünk,de ebédre már bébiételt kap,sőt ha jólesik Neki,akkor uzsira gyümit.Semmi gondunk nem volt a hozzátáplálással,sőt nagyon is élvezi.

Kriszta
Nem hiszem,hogy a teától lenne hasmenése.Napközben mennyit kakil?Lehet Ő inlább éjjel végzi a dolgát.A tejcsitől meg amúgy is hígabb.Én Vivinek Hipp málna-csipkebogyó teát adok,nincs hasmars.

mazsolasyl
 
 


Szilvia

Üdv itt!
Én sem tanácsolhatok mást,mint az előttem szólók!Nálunk is volt fájdalom+vérzés is+kórház is.
Tudom,hogy nem könnyű,de próbálj a legtöbbet pihenni és ne idegeskedj!
Gratulálok,biztosan minden rendben lesz!Kuksizz ide többször is,és majd írd meg mi volt a dokinál
:D

Keresek pár képet,és felrakom Nektek!

mazsolasyl
 
 


Kép

Kép

Kép

mazsolasyl
 
 


Sziasztok Anyukák!

Nagyon arik vagytok, köszönöm szépen a segítséget!
Azt hiszem minél előbb szeretnék tp-re jönni.... Mondjuk ma nem volt semmi baj, de érzem, hogy keveset pihenek.
Na mindegy, rólam ennyit!
De olyan jó a Ti képeiteket nézegetni! Annyira drágák a picibabák! És milyen gyorsan nőnek!!!!
Majd jövövk még hozzátok, ha szabad!

Mindenkinek jó babázást és jó egészséget! Most már sokat lehet sétálni a jó levegőn!!!

Sziasztok.
Szilvi

Kép
szilvia80
 
 


Sziasztok!

Szilvi!!!!

Tényleg pihenj, amennyit csak tudsz, egyelőre ez a legjobb, amit tehetsz!
Nagyon irigyellek, hogy ennyire az elején vagy még, mi még várunk 1-2 évet a következővel, de nagyon szeretnék már megint terhes lenni. Olyan jó volt!!!
Jó, hogy itt vagy köztünk, engem nagyon megnyugtatott a babanet, bánom, hogy csak későn találtam rá. Persze én is csak akkor találtam meg a babanetet, amikor problémám volt!

Mazsola!

Nagyon szépek a lányok!!! És hogy hasonlítanak egymásra!!!

jutiboszi
 
 


Sziasztok!

Szilvi, nagyon édes a babád! Gyakrabban nézz be ide! Várjuk a beszámolókat.
Egyébként van nekünk is málna-csipkebogyó tea, egyszer csináltam belőle, de most egy kicsit szünetelek a teákkal.

Képzeljétek, az első éjszakánk a kengyel nélkül úgy telt, hogy folyton takargatni kellett Grétit, egész éjjel rugdalózott a lábaival...

Hogy álltok a fogakkal? Nálunk a napokban kibújnak - legalábbis nagyon úgy néz ki - az alsó fogak. Tegnap az egyiknek szinte már kint volt a teteje. Nagyon folyik a nyála.
Marcinak kicsit később, 6 hónaposan jött ki az alsó két foga, szinte egyszerre. Egy éves korára összesen 6 foga volt.

Írjatok!

Kép

Kép
martyr
 
 


Ti vezettek babanaplót? Én annak idején Marcinak írogattam a dolgait és most olyan jó visszanézni, mi mikor történt. Tegnap vettem egyet a könyvesboltban, de a neten is találtam egy nagyon jópofát, ki lehet nyomtatni.

Nézzétek meg: http://www.gribedli.hu/babanaplo.htm

Kép

Kép
martyr
 
 


Sziasztok!

Na,én pont ezért zsákoltam be Vivit! :lol:
Biztos tetszett Grétinek,hogy szabadon rúgkapálhatott! :lol:

Szörnyű hajnalunk volt,orrdugulás,köhögés.Mikor múlik már végre el???

Fogzás:
Vivinek is rettenetesen duzzadt az ínye,meg már ki van fehéredve,úgyhogy remélem nem fogunk sokáig kínlódani,és kibújik az első fogacska!A nyálaskodásról nem is beszélve!Na és hogy mindennel az ínyét kell dörzsölnie....aztán meg fáj neki,és ordít....
Használtok Dentinox gélt?Szerintem nagyon jó!
Emőkének is kettessével jöttek a fogai,így hamar túl voltunk rajta.

Jól letöltöttem a naplót! :lol: Köszi! :D

mazsolasyl
 
 


Sziasztok!

Hat itt volt am forgalom. Mindenki jol van latom es a babak is gyönyörüek. Most en vagyok olyan bena vagy tenyleg gond van nalam. Nem tudok kepet feltenni. Leirna valamelyikötök hogyan kell pontosan? Amugy iwiwen van rentgeteg kep rola megnezhetitek.

Betty leirnad milyen volt a hazautazas? Stresszes? Tudsz valami tippet adni az utra?

Sziasztok
Eszti

Ja mi nyalunk is igen folyik. 7.-en volt 3 honapos. Gondoljatok hogy lassan kibujik a mi fogunk is? 6,5kg mar a kislegeny. Olyan jo kis hurkai vannak, Kedden lesz tanacsadas meg megint oltas.

Kép

Kép
eszti78
 
 


Sziasztok!

Csajok!
Légyszi szavazzatok a lányaimra!(Nem sms-ben kérem,hanem a számítógépről!)
A kép alatt vannak betűk és számok,azt beírni és szavazok!Lehet többször is naponta!:wink:

Pincurka kategória,Varsány,Vivien,kód:1160
http://www.minisztar.hu/verseny/?kat=p#vtop

Tini kategória,Varsány,Emőke,kód:1164
http://www.minisztar.hu/verseny/?kat=t#vtop

Köszi csajok!
Puszi mindenkinek,majd jövök és mesélek....

mazsolasyl
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: