Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hat itt aztan nagy a csend! :? Mindenki jol van? Remelem csak ti is lustak vagytok irni, mint en :oops:
Betty szoritok, hogy minden rendben menjen.
Kriszti Szilvi ratok is sokat gondolok. Ebben a honapban anyukak lesztek megint.

Jo hetveget!
Eszti

Kép

Kép
eszti78
 
 



Sziasztok
Mi még egyben,de már egyre nyűgösebb vagyok. :)
A doki jóslata-miszerint most hétvégén szülök-nem jött be, de nem vagyok még lekésve semmiről.

Mindenesetre a hasam már nagyon lent van..
Nem bánom ha jövő héten megszületik. :oops:

Remélem mindenki jól van.
Vigyázzatok magatokra!!

dhbetty
 
 

 
 

Sziasztok!

Még mi is egyben vagyunk,de én is iszonyú nyűgös és lusta vagyok!Már nem nagyon tudok semmit csinálni,szinte 10 percenként pihiznem kell!Pocim nekem is lentebb van,alig bírom cipelni,állandóan fáj a hátam,ráadásul gerincferdülésem van,és ez most így mégrosszabb :? Jövő héttől nst hetente.

Puszi mindenkinek,remélem jól vagytok!!

mazsolasyl
 
 


Sziasztok!

Néha-néha azért csak bekukkant ide mindenki...

Nekem "csak" a bokám dagad, de nem túl vészes. Ma voltam az első CTG-n és az utolsó UH-n. Még mindig kislányunk van, aminek nagyon örülök. A méhszájam zárt. Nem kizárt, hogy simán szülök majd a császár után.

Szerintem nem lesz túlméretezett baba, kicsit kisebb az átlagosnál, most 2.580 gramm.

Nektek milyen értékeket mértek az utolsó UH-n? Majd írjátok meg légyszi!

Jóslófájásaitok vannak? Milyen az, én nem tudom. :?

MINDENKI JELENTKEZZEN, AKINEK MEGSZÜLETETT A BABÁJA! :lol:

Vigyázzatok magatokra!

Kép

Kép
martyr
 
 


Sziasztok!

En is elek! Leszamitva a derekfajast meg a szemeremcsontfajast. Annyira faj mar majdnem megörülök, mintha jol beütöttem volna. Csütörtökön megyek dokihoz majd megkerdezem mitöl van. Talan a baba nyomja.
Amugy minden ok.
Jelentkezzetek ha megvannak a törpek.

Sziasztok Eszti

Kép

Kép
eszti78
 
 


Sziasztok!

Hat mindenki a karacsonyi elökeszületekkel van elfoglalva? Minden rendben mindenkinel?
Csütörtökön voltam dokinal. Minden rendben van, kisfiunk megmutatta mi van a laba között :lol: ferjem büszkesegere. Kb 1600g es nagyon aktiv. Az ultrahang alatt csak ugy bokszolt. En jol vagyok, csak keveset alszom ejszakankent fajnak a labaim, nem tudom hova tegyem öket. Amugy minden ok.

Irjatok!
Eszti

Kép

Kép
eszti78
 
 


Sziasztok!

Én is már rég jelentkeztem...

Eszti, gratulálok a kis kukishoz! :D Nekem úgy tűnik, leányzó, végig ezt mondják.

Az éjszakák engem is megviselnek, sehogy sem jó. Meg az a sok pisilés :roll:

Tegnap este másfél órán át 3 percenként - rendszeresen - kb. 25 másodperces kissé fájdalmas keményedéseim voltak. Megijedtem, hogy menni kell, de elaludtam és elmúlt. Az utóbbi két hétben a combomba nyilalló hirtelen fájásokat is érzek, szintén elég kellemetlen. Nem tudom mire vélni ezeket.

Ma voltam a második CTG-n. Meg is vizsgált a doki, zárva a méhszáj. A tegnapi biztos jósló fájás lehetett, csak azt nem értem, hogy lehetett ilyen rendszeres és rögtön 3 perces :?:

Jövő héten még laborba, belgyógyászhoz, aneszteziológushoz megyek, hátha császár lesz mégis. Már unom a sok járkálást, elég fárasztó.

Többiek hogy vagytok? Mazsolasyl egyben vagy még?

Kép

Kép
martyr
 
 


Sziasztok!

Mééééég egyben vagyunk :) Pénteken készülök dokihoz,meg uh-ra.Ja,és hetenként nst.

Éjszakánként én sem alszom,pocim is eléggé fájdogál,de leginkább csak este,mikor aludni kéne.Pisilésről nem is beszélve.....Mostanában elég feszült vagyok,talán csak a frontok miatt...

Eszti
Gratulálok a kisfiadhoz! :lol: :D

Csajok
Én már alig várom,hogy kezemben tarthassam Vivit :lol: Azért jó lesz,ha megvárja Apát míg hazaér :lol: Valahogy nekem megnyugtató lenne,ha Ő is ott lenne a szülésnél :lol:
Már nem sok van hátra egyikünknek sem....Hajrá csajok!! :D

mazsolasyl
 
 


Sziasztok Lanyok!

Örülök, hogy jelentkeztetek. En kutattam a labfajasom utan a google-on es az eredmeny,hogy ez amit erzek a labamban, ez a RLS szindrom, vagyis a nyugtalan labak szindroma. Sok embernek van, es terheseknel a terhesseg vegen jön ki. Allitolag a szüles utan elmulik. De meg 8 het addig :shock: . Ugy kepzeljetek el hogy 1 percnel tovabb nem tudom a labamat egy helyen tartani. Allandoan valtani kell a poziciot. Hat mit mondjak szörnyü. Na es persze a pisiles :roll: .
Amugy minden ok.
Drukkolok nektek,hogy gyorsan menjen.


Szep estet!
Eszter

Kép

Kép
eszti78
 
 


Sziasztok!

Nálunk is minden oké, úgy néz ki már találtunk nevet is a kis kukacosnak: Dobos Milán lesz a drága. De még változhat, mert az apa elvitte az utónévkönyvet a munkahelyére, és azt ígérte, ha lesz ideje, átnézi. Bízom benne!

Nekem is fáj a lábam, illetve hasonló, mint Eszternek, csak néha van, néha nincs. Na, szóval nem is fáj, hanem ugyanez a nyugtalanság, hogy nem tudok egy helyben megmaradni. Ha végre találok egy kényelmes pozíciót, akkor egy darabig jó, de a lábam nekem is folyton jár, mint aki fekve táncol. Vicces, bár amikor ezt érzem, nem találom viccesnek, gondolom Te sem Eszter! Én eddig nem foglalkoztam nagyon ezzel a dologgal, azt hittem a melegtől lehet, vagy attól, hogy nem olyan a vérkeringésem. De most megnyugodtam, hogy ez is a terhesség egyik velejárója.
Olyan furcsa, mert amióta nagyobb a pocakom, olyan vagyok, mint akit kicseréltek! Mintha nem is én lennék. De ez is természetes.

Akkor vigyázzatok magatokra csajok!!!!

Dhbettivel mi lehet?

jutiboszi
 
 


Sziasztok!
Még jól vagyok..naja a körülményekhez képest.
A kezem nagyon beagadt, a fejem úgyszintén :evil: a hasam nagyon keményedik, gyakran görcsöl..de ez mind mind természetes, mondja mindenki..
Holnap lépek az utolsó hétbe és bízom benne, hogy Panka hamarosan meggondolja magát és megszületik karácsony előtt, hogy az ünnepeket ne töltsük kórházba..bár bevallom egyre kevesebb esélyt látok erre.
Veletek minden ok?

dhbetty
 
 


http://www.youtube.com/watch?v=2OihWj9ZwC8



Karácsonynak éjszakáján...

Karácsonynak éjszakáján,
Jézus születése napján
örüljetek, örvendjetek,
a kis Jézus megszületett.

A kis Jézus aranyalma,
Boldogságos Szűz az anyja,
lábaival ringázgatja,
két kezével ápolgatja.

-Aludj, aludj, én kisdedem,
aludj, aludj, én kisdedem,
nem királyné a te dajkád,
szolgálóból lettem anyád!


Nincs a Jézus ágyán paplan,
jaj, de fázik az ártatlan!
Takargatja édesanyja,
dirib-darab posztócskába.

Nincs a Jézusnak bundája,
posztóba van bepólyázva.
Elveszött a báránykája,
miből lett volna bundája?

Kirje-kirje kisdedecske,
betlehemi hercögöcske,
azért nekünk jót szörözté,
a pokoltól megmentettél.


Kép Kívánok mindenkinek nagyon boldog karácsonyt!!!!! [/img]

dhbetty
 
 


Sziasztok!



Remelem mindenki jol van es a karacsonyra keszülödik.
Betty nagyon szep a vers, neked is kellemes karacsonyt es kivanom, hogy ma megszülessen a kislany. Tenyleg kivarta a napokat igaz? :)

A többieknek is a legjobbakat kivanom. Kellemes Ünnepeket!

Eszti

Kép

Kép
eszti78
 
 


Sziasztok!

Először is mindenkinek nagyon boldog ünnepeket kívánok :!:

A mai nappal - papíron - befektettek a kórházba. Semmiképp nem szerettem volna ott maradni, hisz semmi bajom sincs. Nem is értem, mire jó ez??? Állítólag az előző császár miatt kell így lennie...

Napok óta minden reggel CTG-re járok, néha a doki is megvizsgál. A mai állapot szerint 2 ujjnyira nyitva vagyok, este is keményedtem. A magzatvizet is megnézték ma: tiszta. Sima szülésre készülünk. Már nagyon szeretnék túl lenni rajta. De nagyon félek!

Többiek jól vagytok? Jelentkezzetek azért néha!

Még 1x Boldog Karácsonyt :!: :!: :!:

Kriszti

Kép

Kép
martyr
 
 


Szia Kriszt!

Betty elindult a korhazba, szoritok neki is meg neked is hogy gyorsan menjen.
Az en hasam is sürübben kemenyedik, gyakorol.De hat nekem meg van idöm :( . Remelem par nappal azert korabban jön, mint az idöpont.

Mindenki ok?

Sziasztok
Eszti

Kép

Kép
eszti78
 
 


Sziasztok!


Hat senki nem ir? Gondolom Betty a kislanyaval van elfoglalva, meg is ertem.
Kriszti gondolom nalatok is meg van mar a baba.

Azert ha tudok irjatok par sort milyen volt a szüles stb.

szep vasarnapot
es Boldog Uj Evet mindenkinek
Eszti

Kép

Kép
eszti78
 
 


Sziasztok kismamik!
Nagyon inaktívak vagytok, csak nincs valami baj?
Hogy teltek az ünnepek?
Mi kórházban voltunk, mert 24én megszületett a kislányom. Holnap már egy hetes. :D
Nagyon imádom, nincs ennél szebb dolog a világon.
Kívánom, hogy nektek is problémamentes legyen a szülés.
Az enyém az volt, csak nagyon hosszú. :?
23án de 10kor kezdődtek a 10 perces fájások, és tartottak 24. reggelig. Egész éjjel nem aludtam, mert nagyon kellemetlenek tudnak ám lenni és aludni emelett képtelenség. Aztán de irány a kórház, nem tágultam még semmit.
Mivel láttuk, hogy oxitocinra lesz szükség a táguláshoz és hogy eltarthat még egy darabig kértem egy PDA-t, mert nagyon-nagyon fáradt voltam már akkor.
Az egy megváltás.
10 cm úgy, hogy nem éreztem.
A vége az utolsó 1 óra komoly volt, a kitolási szakasz. Nagyon lassan haladt.
Akkor ugye már fájdalomcsillapító sem volt.
Majd 14 óra 20kor megszületett.
3210 g és 51 cm.
Belül 6, kívül 4 öltés.
Mindent megért. :wink:
Már jól vagyok, egyesek szerint túl aktív.
Mellékelek egy képet. Kép

dhbetty
 
 


Betty!!!!

Nagyon-nagyon gratulálok!!!! Gyönyörű tündérszép kislánnyal ajándékozott meg Titeket a Jézuska!!! El is érzékenyültem amint megláttam. Kívánok sok boldogságot!!!!!!

Puszika!

Juti

jutiboszi
 
 


Többiek? Mi újság? Mi még egyben vagyunk, midne rendben, és nagyon várom már a kisfiunkat. Már nincs sok hátra!

jutiboszi
 
 


Sziasztok!

Dhbettynek gratulálok, nagyon édi a kislánya!

December 28-án 09 óra 40 perckor megszületett a kislányom, Gréta. Császármetszéssel. A súlya 3.450 gramm és 48 centi.

Ma jöttünk haza a kórházból. Majd teszek fel képet és írok is bővebben róla.

Nagyon szereti a tejcsit, szerencsére van elegendő belőle.

Ez lesz az első éjszakánk itthon, kicsit félek is tőle...

Mazsolasyl, nálatok is megvan a baba?

Kriszti

Kép

Kép
martyr
 
 


Sziasztok!

Kriszti gratulalok a kislanyodhoz, de varom a bövebb beszamolot. Hogy-hogy csaszarral?
Nalunk minden a regi, keves alvas es sok a türelmetlenkedes. Holnap megint orvos, lassan mar unom, mert kifaradok mire hazaerek. Remelem mar nem sokszor kell mennem.

Sziasztok
Eszti

Kép

Kép
eszti78
 
 


Sziasztok!

Jelentem dec.25.-én reggel 9.20-kor megszületett Vivien,3300g-mal és 51 cm-rel! :D

Kriszti,Betti
Gratulálok Nektek,sok-sok tejcsit és egészséget!

Eszti,Juti
Most már majd Ti jöttök!:wink:

Ja,és Boldog Új Évet Mindenkinek,bár kicsit megkésve!

mazsolasyl
 
 


martyr és mazsola gratulálok nektek!
Jó egészséget és sok-sok tejcsit!!!!

dhbetty
 
 


Sziasztok!

Szilvi gratulalok a babahoz. Minden siman ment? Most mindenki el van foglalva ugye?
Mi jol vagyunk, a baba kb 2,5kg. De meg van egy kis idö hatra :( .
Ma megcsinaljuk a gyerekszobat is, hisz belepek a 9. honapba. Sose hittem volna, hogy eljön az idö.

Szep vasarnapot es jo babazast.
Eszti

Kép

Kép
eszti78
 
 


Sziasztok!

Hat nem jelentkezik senki? Hogy vannak az ujdonsült anyukak? Milyenek a gyerekek?
Juti te hogy vagy? En jol igaz mar szeretnek tul lenni rajta. Mar nincs sok hatra. Remelem megajandekoz egy par nappal.

Üdv mindenkinek es irjatok ha van idötök
Eszti

Kép

Kép
eszti78
 
 


Sziasztok!!!

Mazsola, Kriszti!

Nagy-nagy gratula! Sok Boldogságot kívánok!!!

Eszti, mi még egyben vagyunk, nekem sincs túl sok hátra! Nálunk kész a gyerekszoba, kimostam a ruhácskákat is, most vasalom őket! Már az ágyikó is kész, szépen kivasalva az ágynemű, már csak Milán hiányzik belőle!
Én nagyon jól vagyok, tele energiával, bár sokat pihenek napközben is. Sajnos most annyit foglalkozok a babaszobával, hogy a lakás többi része szalad, de az is meglesz. Kicsit pánikolok, hogy hamarabb jön a bébike, ezért kapkodok ennyire a szobájával. Nagyon várjuk már!!!

Kép Kép

2 kép rólunk!!!

jutiboszi
 
 



Sziasztok!

Köszi a gratulációkat!

Eszti, Juti, már nem sok van hátra! Biztos nagy az izgalom :D
A végefelé volt a legrosszabb, nem mennék vissza.
Juti szép pocid van! Eszti, nem tettél fel még képet ide!

Az én kis manóm szinte állandóan sír. Már kezdek kikészülni! Igyekszem mindent kizárni, mindhiába. Ma jön a védőnő, már nagyon várom, hátha lesz valami jó ötlete.
Remélem, Ti szerencsésebbek leszek. Nekem a fiam is ilyen nyafis volt, aztán meg hiperaktív...

Mazsola, Veletek mi van?

Írjatok!!!

Kriszti

Kép

Kép
martyr
 
 


Szia Kriszti!

Sajnállak, hogy sírós a babád. A barátnőmnek is rettentően sokat sír, van, hogy az egész napot átbömböli, aztán meg 2 napig meg sem mukkan, alszik, úgy kifárad. És tudod már, hogy mi az oka? A barátnőmnek hasfájós a kisfia.

jutiboszi
 
 


Sziasztok!


Na hogy vannak az ujdonsült anyukak?
Kriszti meg mindig annyira siros a kislany? Nem irtad mert lett vegülis csaszarmetszes?
Szilvi mi ujsag nalatok?
En megvagyok meg egyben vagyunk. Szerencsere par napja olyan mensz szerü huzodasokat erzek. Meg van idöm sajnos, de jo lenne ha elöbb jönne. A hatfajasom megörit. Annyira szeretek setalni, de emiatt csak keveset tudok.
Juti hogy vagy? Erzel valamit?

Mindenkinek szep napot.
Eszti

Kép

Kép
eszti78
 
 


Szia Eszti!

Még mindig jól vagyok, csak nagyon enyhe mensiszerű fájásom van, az viszont sokszor, de már hozzászoktam. Meg alig érzem.

A pocak még fent van, a baba sokat mocorog, sokszor nagyon nyomja a hólyagom. (Most is :lol: )

Nehezen alszom, inkább nappal tudok jókat pihenni.

Te jól vagy?

Anyucikák? Írjatok, ha tudtok!!!

jutiboszi
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk,és már rohanok is tovább.Emőke beteg,állandóan figyelnem kell,hogy oda ne sunnyogjon Vivihez és ráragassza ezt a fránya influenzát!Szegény elég nehezen viseli ezt a mostani állapotot,hiszen már alig várta,hogy meglegyen a kistesó,és össze-vissza puszizhassa!

Eszti,Juti
Kitartás csajok,már nem sok van hátra!Hogy érzitek magatokat?

Kriszti
Kiderült már mitől sírós a bébid?Remélem tudtál már kicsit "pihizni"!

Dobok pár képet Nektek :D

mazsolasyl
 
 


Na akkor a képek :lol:

Kép Még a koriban

Kép Emőke és Vivibaba

Kép

mazsolasyl
 
 


Sziasztok!

Hogy elszaladt az idő, Eszti, Juti már a finisben vagytok :!:

Az én kiscsajom is hasfájós, de úgy gondolom, hogy ha épp nem is fáj a pocója, akkor is sokszor szívesen óbégat - mindannyiunk bánatára. Nagyon sok türelem kell hozzá, semmi pénzért nem mennék vissza az elejére! Általában tehetetlennek érzem magam, és gyakran kiborulok, azt hiszem, az a bizonyos gyermekágyi depresszió kerített hatalmába. Már nagyon várom a tavaszt, hogy minél többet kimehessünk és addigra már kicsit okosabb is lesz, vagyis remélem.

Azért lett császár, mert a főorvos eldöntötte. Annyit mondott, hogy mivel az előző is műtét volt, ennél nem lehetne beavatkozni, pl. indítani vagy fájást erősíteni. Meg, hogy magasan van a feje és ez nem túl kedvező.

Szilvi, nagyon kis cuki Vivi baba!

Azt hittem, hogy már tettem fel fényképet, most pótolom.

Minden jót mindenkinek és kitartás! Ha van időtök, írjatok! Kép Kép

Kép

Kép
martyr
 
 


Csajszik! Nagyon édesek a babák, sárgulok is rendesen az irigységtől!!! Mégegyszer gratulálok.


Martyr!

Nekem az oviban ugyanolyan epres párnahuzatom volt!!!!! :lol:


Kedden leszek betöltött 37 hetes, szóval eléggé a vége felé járunk, de szerintem kitartok még. Sem jósló fájás, sem egyéb panasz, teljesen jól vagyok, kicsit fáradékonyabb vagyok, mint eddig. A pocak lassan megy lejjebb, de én észre se veszem, a barátnőm mondja mindig, hogy megint lejjebb van. Azért még örülnék, ha egy darabig bent maradna.

Elkészült a festmény is a szobájába, egyedül készítettem!!!

A babaszoba:

Kép Kép

jutiboszi
 
 


Sziasztok!

Meg itt vagyok! En mar a 39. hetet taposom, de ahogy mar mondtam, biztos hogy több lesz mint 40. En is jol erzem magam,mint Juti csak a hatam faj sokszor. Joslofajasaim mar vannak egyre többször naponta, de hat ez meg semmi.

Juti igen szep a gyerekszoba. Biztos tetszeni fog ott neki es sokat fog aludni.

Kriszti nagyon aranyos a kislany. Sajnalom, hogy siros, de talan ha elmulik a hasfajos idöszak jobb lesz.
Na megyek majd meg jelentkezem.

Sziasztok Eszti

Kép

Kép
eszti78
 
 


Sziasztok!
Nagyon édesek a babák. Gratulálok hozzzájuk :)
A még egyben lévőknek pedig kitartást, már Ti is a finisben vagytok, hisz "anyának már nagy pocakja van" :)

Mi jól vagyunk, Panni nagyon jó kislány, egy szavam sem lehet. Bár még éjszaka eszik 2x, ezért kipihentségről nem beszélhetek, dehát tudtam ezt előre.. :)

2 mai kép. Tegnap volt 5 hetes.
Kép Kép

dhbetty
 
 


Betty!

Nagyon tündérszép a babád! Micsoda mosoly! Tök jó fej!!!

Eszti!

Kitartás!!! Még én is jól bírom, még mindig semmi fájdalom. Aztán a szülőszobán meg csak lesek majd!!! :shock:

jutiboszi
 
 


Sziasztok!

Tegnap volt az utolso dokilatogatasom. A mehnyak kicsit rövidebb (nem tudom otthon hogy mondjak), de meg nem tünt el. Ma egesz nap joslofajasaim vannak, de igen gyengek es kibirhatok. A babat kb 3500g-ra saccolta a doki. Ha jövö csütörtökig nem lesz meg akkor kernem kell 9.-ere egy ctg idöpontot a korhazba, hogy vannak e egyaltalan fajasok. Amugy a 10. napon az idöpont utan inditjak be a szülest. Remelem nem kerül ra sor.
Mar igen jo lenne, ha tul lennek rajta. Az ember egyre nehezebb lesz.

Juti neked is kitartast!
Babasok jol vagytok`?

Eszti

Kép

Kép
eszti78
 
 


Sziasztok!

Eszti, köszi, jól vagyok!!! Még mindig semmi. Csak nagyon enyhe mensiszerű fájások néha. De teljesen kibírható! Drukkolok Neked is!!!

Pusza!

jutiboszi
 
 


Sziasztok!

Betti
Jujjj,de aranyos a babád!!Na és az a mosoly!!!


Nekünk sehogysem sikerül mosolygós képet készítenünk,mert mire gyorsan-gyorsan csinálnánk,akkor mindíg odateszi a kezecskéjét,vagy azonnal abbahagyja!


Eszti,Juti
Naaaaa,éreztek már valamit? :lol: Hajrá-hajrá.... :wink:


Kriszti
Mi van Veletek?

mazsolasyl
 
 


Sziasztok!

Meg megvagyok, de azt hiszem mar nem sokaig. Ma egesz nap mensz szerü fajasaim vannak es most igy este meg erösebbek, es a derekam is nagyon huz. Persze meg minden kibirhato, de remelem a penteket mar nem itthon erem meg. Izgulok, mert ferjem ejjeles a heten es idöben kell öt felhivnom, ha netan beindulnanak a dolgok. Csak az a baj, hogy nem tudom, mi az idöben.
Juti hogy vagy?

Sziasztok es szoritsatok hogy beinduljon
Eszti

Kép

Kép
eszti78
 
 


Sziasztok!

Köszi, még mindig teljesen jól vagyok. Enyhe mensis fájás, nagyon ritkán. Dagad a kezem, meg a lábam, meg picit pufibb az arcom, de ez a vége felé már természetes.

Eszti! Szorítok!!!!!!

Puszi

jutiboszi
 
 


Sziasztok!

Vegül is az ejszakat a korhazban töltöttük, mert erös fajasaim voltak. Kb 5-6-10perces különbseggel, de nem voltak rendszeresek. CTG-re tettek,megvizsgaltak, de meg korai volt igy setalni mentünk. 2 ora mulva vissza, ugyanaz a procedura, de sajnos nem valtozott semme a mehszajon. Azt hittem ma meglesz a picur, de ahogy most erzem magam, nem hiszek benne. Majd jelentkezem.

Sziasztok Eszti

Kép

Kép
eszti78
 
 


Eszti!
Drukkolok, hogy minden rendben legyen és hogy mihamarabb meglegyen a baba.
Nagyon könnyű és csodálatos szülést kívánok és Jutinak is!!!

dhbetty
 
 


Betty! Köszi szépen, aranyos vagy! Ilyet még senki nem kívánt nekem!!!!

Eszti!

Szorítok nagyon!!!!

Mi még egyben vagyunk, bár egyre erősebben fáj nekem is ott minden, meg eléggé lent van már a pocak is. De talán a jövő hétig még kihúzom!

jutiboszi
 
 


Sziasztok!

Megvannak már a babócák? :lol: :wink:

mazsolasyl
 
 


Sziasztok!!!

Nálam még semmi, ma egész nap tök jól voltam! Bár egy pár napja intenzív pihenést rendeltem el, fekszem egész nap, így nincsenek fájásaim sem, teljesen jó! Anyukám 2 hetet túlhordott engem is, meg a bátyámat is, szóval van esélyem, hogy hasonló lesz nálunk is. De persze nem biztos. Most megint nem érzem, hogy sietne a kisfiunk kifelé.

Még élvezem pár napig (vagy hétig) a kismamaságot!

Már meglévő babócákkal mi újság? Sok örömet okoznak anyáknak, apáknak?

jutiboszi
 
 


Sziasztok!

Febr 7. ejjel 1.17-kor megszületett a kisfiunk. 3170g es 52 cm. Sajnos mert nem fordult be a medencecsontba csaszar lett belöle, de nem baj. Matol otthon vagyunk. Igen gyönyörü majd felteszek kepet es irok többet is.

Juti szurkolok!


eszti

Kép

Kép
eszti78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: