Új privát üzeneted érkezett!

Még valami:Nem árt,ha megkérdezed az eladótól,hogy az összeg a képen látható termékekre vonatkozik-e,vagy az üvegek nélkül van-e!

mazsolasyl
 
 


Felvehetsz engem is,ott könnyebben tudunk beszélni,nem kell átjönnöd ide!Ha már úgyis fent vagy! :wink: :lol:

mazsolasyl
 
 


Tudom, hogy jó áron van, tájékozódásként már megnéztem a DM-ben, meg néhány helyen.

Ha most licitálok, akkor már ugyanarra - magasabb összeggel egy másik napon már nem lehet? Szóval várjam ki az utolsó napot?

Kép

Kép
martyr
 
 

 
 

Aha,szerintem várd ki,mert úgyis túl fognak licitálni!De licit nélkül nem,akkor azonnal Téd a termék!

mazsolasyl
 
 


Bármikor licitálhatsz,egy nap többször is emelheted az árat!

mazsolasyl
 
 



mazsolasyl
 
 


Szilvi!

Bocsi, csak most jöttem vissza. Találtam a mellszívón kívül egy Avent bimbóvédőt is, ami 900 Ft-ért van (1.900 helyett - bolti ár). Még egy nap van hátra és nem licitált senki, akkor mondjuk írjak 900-at vagy 901-et? Standard méret, az gondolom, átlagos.

Végül is nem veszíthetek. Mi van akkor, ha rajtam kívül nem licitál már senki, és én meggondolom magam, mégsem kell az áru?

Kép

Kép
martyr
 
 


Az a gáz!Mert licitet nem törölnek!Ha te tetted a legmagasabb árat,köteles vagy megvenni az árut!Azt ne felejtsd el,hogy postaköltséget számold hozzá,csomag esetén 300-400 ft,de ha levélben kapod akkor olcsóbb!Na most szerintem egy bimbóvédőt borítékban simán fel lehet adni!De,ha nagyobb az áru,akkor csak csomagként tudja az eladó postázni!Mindíg ajánlva kérd a postázást,mert én már jártam úgy,hogy simán kértem,és nem kaptam meg!Valaki lenyúlta útközben! :twisted:
Először mindíg a legalacsonyabb következő árat írd be,aztán már úgyis csak a következő legalacsonyabb árat írja ki a licitálok mezőhöz(nem kevesebb mint.....-pl 950Ft)!Tehát ha 900,akkor azt írd,utána általában 50-100 Ft-tal növekszik,de Te tehetsz magasabb licitet is!Csak alacsonyabbat nem!

mazsolasyl
 
 


Jo reggelt!


Mar 5 ora ota fent vagyok es egyszerüen nem tudtam visszaaludni. Ezer gondolat ment az a fejemen. Mindefeleken gondolkoztam. Persze meg eberebb lettem.Vegül feladtam es felkeltem. Eleg rosszul alszom amugy is. Ez az allando wc-re menes is megörit. A legmelyebb almombol is felebreszt. Ti hogy vagytok vele?
Ma lesz delutani alvas ugy nez ki :D .

Tovabbi jo alvast!

Puszi Eszti

Kép

Kép
eszti78
 
 


Sziasztok!

Eszti: Én sem tudok sokszor aludni, én is járkálok éjjel a WC-re. 4 óra körül felébredtem, a férjem napok óta csúnyán köhög, nem tudok tőle aludni. De amikor elment, utána is ébren voltam, nekem is jár az agyam. Fél 7-kor kelek hétköznap, ma kicsit álmosabban. Holnap viszont még előbb fogok kelni, úgy fél 6-kor, mert megyek 8-ra a II. szűrésre. Ráadásul nem is ehetek, ihatok semmit előtte! :(

Szilvi: Ezek szerint Te már többször vásároltál innen? Nagyon rutinos vagy. Olyan még nem volt, hogy galád módon silány terméket küldtek, nem olyat, mint amilyet ígértek? Én márcsak ilyen gyanakvó vagyok ebben a gonosz világban... :?

Még a postaköltségről annyit, hogy amiket nézegettem, azoknál mindnél odaírták, hogy a postaköltséget az eladó állja. Ezt a mellszívóknál is olvastam, pedig azok valamivel súlyosabbak és terjedelmesebbek, mint egy bimbóvédő.

Te is szoktál az eladóknak kérdéseket feltenni?

Kép

Kép
martyr
 
 


Szilvi!

Bocsi, hogy még mindig itt tartok és ezzel zaklatlak. Most találtam egy nagyon jónak tűnő ajánlatot. Ismét egy új Avent mellszívó és rengeteg dolog hozzá. Kikiáltási ára 1 Ft volt, aktuális ár 4.100 Ft. Licit nélkül 30.000 Ft. Néhányan már tettek ajánlatot természetesen. Ezt én sem hagynám ki. Akkor várjak az utolsó napig?

De azt nem értem, hogy ha licit nélkül 30.000 Ft, akkor ha az utolsó napon is csak tegyük fel 6.000 Ft-ot kínálnak érte maximum, gondolom, ennyiért nem adja oda? Ilyen esetben mi a helyzet?

(A postaköltséget meg jól elnéztem, majd hülye lenne az eladó állni!)

Kép

Kép
martyr
 
 


Sziasztok!

Eszti
Sajna most ez a mi sorsunk :) Még jó,hogy azért délután alhatunk egy kicsit:wink:
Én is sokszor felkelek éjszaka pisilni,és utána meg már nem bírok rendesen visszaaludni.Mire meg elaludnék,kelhetek megint pisilni :)

Kriszti
Áááááááá,nem olyan sűrűn vásárolgatok innen,csak úgy gondoltam,hogy ha olcsóbban kijövök így,akkor miért ne?És ahogy láthatod,tényleg vannak új dolgok is!
Én még nem jártam úgy,hogy nem azt kaptam,mint amit vártam!Érdemes azért jó alaposan megnézni,és igen az eladótól mindíg kérdezni,ha kételyed van!
Ha meg mégsem azt kapod,amit vettél,akkor 1. negatív értékelést adhatsz az eladónak,2.jelentheted a Teszvesznek!
Ha az van odaírva,hogy a pk-t az eladó állja,akkor az így van!De nem árt,ha rákérdezel biztos ami bizti alapon!

mazsolasyl
 
 


Várj az utsó napig,de ott nem az van hogy a minimálárat még nem érték el?Majd mindjárt megnézem én is!

Akkor pedig,ha tiéd a legmagassabb ár,és nincs minimálérték köteles az eledó Neked eladni annyiért,amennyivel megnyerted az aukciót!

Egyáltalán nem zaklatsz a kérdéseiddel,csak kérdezz nyugodtan!

mazsolasyl
 
 


Aha,jól gondoltam,az minimáláras!Az meg szerintem 10-15 körül van,de lehet hogy több!Figyeld meg,és ha elérik a minimálárat,szabad a pálya!Persze,ha még mindíg megéri Neked! :wink: :)

mazsolasyl
 
 


Sziasztok!

Latom megkezdödött a vasarlasi laz nalatok! :). Tegnap en is akartam cumisüvegeket meg cumikat stb kellekeket venni, de aztan nem tudtam, hogy üvegböl legyen e vagy müanyagbol. Mit gondoltok? Eddig azt hallottam, hogy az üveg jobb a higenia szempontjabol, könnyebb tisztantartani.
Tegnap kaptam egy uj orvosnal nov.7.-re idöpontot. Abba a korhazba kell mennem tanacsadasra is, áhol szülni fogok. Igy jobb lesz, legalabb ismerni fognak a szüleskor, a szülesznök is.

Olyan szep oktoberi idö van.Remelem meg sokaig igy marad!

Puszi Eszti

Kép

Kép
eszti78
 
 


Sziasztok!

Most ébredtem fel, aludtam kb. 1,5 órát. Reggel fél 4-től nem tudtam aludni, aztán fél 6-kor keltem fel, ma voltam a vérvételen. Eléggé elhúzódott a plusz egyórás várakozás miatt, de túl vagyok rajta. Péntek körül kész lesz minden eredmény, utána megyek UH-ra.

Eszti: Jól tetted, hogy váltottál! Az új orvosod német? Így van, legalább ismerős lesz a környezet, mikor eljön az idő. Neked is könnyebb lesz.

Én mindenképp a műanyag cumisüvegre szavaznék, bár még "üveg üveget" nem vettem. Épp megvettem a Kismama újságot ma, és pont van egy ilyen cikk, hogy milyen cumisüveget válasszunk? Abban is azt írja, hogy a műanyag elszíneződhet, megkophat, de ha jobb minőséget választasz, elégedett leszel vele. Nekem egy pici, 125 ml-es Avent üvegem van, amihez veszek majd nagyobb méretűt ugyanilyen márkát, és még lehet, hogy a mellszívó is ilyen lesz. Kompatibilisek egymással: egyből az üvegbe fejhetsz. De a MAM márka is jónak tűnik, egy kicsit még olcsóbb is. Marcinál Chicco üvegünk volt, nagyon szerettem. Arra nagyon figyelj, olyat válassz, ami csepegésmentes, jól lezárja a kupak a cumi nyílását. Sok bosszúságtól megmenekülsz, ezért volt jó a Chicco. De az Aventról is ezt írják, de még nem tapasztaltam.

Ma kicsit vásároltam, bár nem volt sok időm. Vettem a babának 3 db-os Nivea popsitörlőkendőt, a múltkor megvettük a pelust, kezdésnek egy nagycsomagos Newborn méretűt.

Mindenki jól van?

Kép

Kép
martyr
 
 


Szilvi!

Találtam egy jónak tűnő ajánlatot a tesz-veszen.

Leírom: (Most a 4. oldalon van). Avent Isis mellszívó via tároló rendszerrel. Eredeti állapotban. Kikiáltási ár: 2.000.- Aktuális ár: 2.000.- (13 nap van hátra). Nincs minimálár írva.

Ez jó lehet, nem? Csak kérdés, hogy vadiúj-e?

Nézd meg légyszi, olyan bizonytalan vagyok.

Kép

Kép
martyr
 
 


Kriszti
Megnéztem,szerintem nem használatlan,de kérdezd meg az eladótól mikor vette,hányszor használta,milyen állapotban van,és kérj doboz nélküli képet,ha lehet!Abból már látod,hogy mennyire van esetleg elszíneződve!
De távol álljon tőlem,hogy az eladónak itt rontsam az üzletét!
Ami a második oldalon van,azt nézted?2050 Ft,még 3 nap a végéig!Nekem elég jó állapotúnak tűnik!

mazsolasyl
 
 


Eszti
Nekem is jobban a műanyag cumisüvegek jönnek be,talán mert én tartok attól,hogy leesik és összetörik!
Látom azért már Te sem bírod ki vásárlás nélkül! :lol: Jajj,szerintem olyan jó érzés.........

mazsolasyl
 
 


Megnéztem, egész jónak tűnik. Többeknek megtetszett, én is megpróbálom, meg írok annak a másik csajnak, mert 2.000-ért valószínűleg nem lehet új.

De miért írja, hogy eredeti állapotban?
Nincs tisztában a fogalmakkal.

Kép

Kép
martyr
 
 


Írtam a csajnak.

Még azt látom az adatlapon, hogy postai küldemény, a másik oldalon, hogy banki átutalás.

Akkor utalni kell a pénzt előre? Nem utánvétesek ezek a csomagok?

Kép

Kép
martyr
 
 


Jó reggelt Csajok!

Kriszti!
Nem utánvétesek a csomagok,előre kell utalni a pénzt,vagy ha lehet,esetleg megbeszélted az eladóval,rózsaszín csekken is küldheted!

Eredeti állapot:szerintem arra gondolt,hogy ugyanúgy dobozában van,mint ahogy vette,esetleg keveset használta,és talán még a jótállás is megvan!

mazsolasyl
 
 


Szilvi: Írtam két csajnak is, mindketten válaszoltak. Azt hiszem, hajlanak a csekk felé. Nekem az átutalás nem megoldható. Van folyószámlánk, de a legközelebbi bank Vácon van. A másik meg, hogy még így nem utaltunk senkinek.

Az előbb találtam megint egy jó ajánlatot. Ha nincs minimálár, csak kikiáltási ár, akkor ha más nem licitál, enyém lehet akár a kikiáltási áron a cucc, ugye? Minimum az általa meghatározott összeget megkapja az eladó, vagy ha többen licitálnak, akkor az ár megy felfelé. Jól értelmezem?

Ha csekken adnám fel a pénzt, akkor ő megmondja, hogy postaköltségestől mennyibe kerül? Az is ciki lenne, hogy feladom a pénzt, és nem küldi el a csomagot.

Kép

Kép
martyr
 
 


Kriszti
Jól értelmezted :D
Azon azért majd ne lepődj meg,hogy ha csekken adod fel a pénzt kb 2-300Ft-tal megintcsak többet kell fizetni!Csak tudnám,hogy miért.... :evil: :twisted:

Csajok,mi a helyzet a cumisüveg és bébiételmelegítővel?Ti vesztek?

mazsolasyl
 
 


Sziasztok!


Az a 2-3száz Ft már mindegy. Még így is jóval olcsóbb... A tesz-veszen az egyik csajjal úgy néz ki, megegyezünk (a bimbóvédőben), ennek ellenére kell licitálnom, ugye? Még talán 1 vagy 2 nap van hátra ebből.

Én melegítőt semmiképp nem veszek. Beteszem a mikróba, vagy beleállítom melegvízbe. Marcinál is így csináltam, erre nem költök.

Szilvi: Te szándékozol venni? Már mindened megvan nagyjából?

Többiek hol vagytok? Rég írtatok!

Kép

Kép
martyr
 
 


Kriszti
Persze,kell azért licitálnod!

Háát,a nagyobb dolgok megvannak,de még így is sok minden hiányzik!Jövő héten pedig beindul a vásárlás,szeretném,ha akkor már minden meglenne!Olyan listám van még.......:)Valahogy úgy érzem,nem lesz meg nekem ez a 40 hét!Örülök,ha 35 meglesz!
Én sem veszek melegítőt,ott a mikró!

Tényleg,TÖBBIEK HOL VAGYTOK?MINDEN RENDBEN VELETEK??

mazsolasyl
 
 


Szilvi, miért érzed úgy, hogy nem lesz meg a 40 hét? Mi a baj?

Dehogynem lesz! :lol:

Kép

Kép
martyr
 
 


Kriszti
Baj nincs,bár vérnyomim mostanság magasabb,meg a pulzusom is!Egyszerűen csak érzem!Esténként fájdogál a pocim,olyan mintha fel lennék fázva,pedig nem vagyok!

mazsolasyl
 
 


Szilvi!

A hasam nekem is szokott fájdogálni, de pihenéssel elmúlik. Neked esténként rendszeresen fáj? Keményedsz is?

Az utóbbi hetekben úgy érzem, mikor a baba nyomja a hólyagomat, hogy fáj és persze ilyenkor pisilési ingerem van, de ahogy "leszáll" róla, ez is elmúlik.

Voltam már felfázva, az elég kellemetlen, szúr és mindig úgy éreztem, pisilnem kell, aztán jött két csepp, borzasztó fájdalmak közepette. Ezt tévesen nevezik felfázásnak, baktérium okozhatja, mert annak idején antibiotikumot szedtem rá, és ez segített.

Bennem is kavarognak mindenféle érzések a szüléssel kapcsolatban, rossz ez a bizonytalanság. De ha jók az eredményeink, akkor miért is végződne rosszul?! Nem?

Pihengessél Te is! (Én beszélek, most szedtem ki a maradék kertbe kiültetett növényemet, és tettem cserépbe).

Kép

Kép
martyr
 
 


Sziasztok!


Megvagyok nincs baj, csak idöm. Kezdödik a vizsgadrukk es nekialltam tanulni. A hasfajas amiröl irtatok nekem is van szinte minden este. Na meg be is kemenyedik a hasam. Kicsit megnyugodtam, azt hittem ezzel csak en vagyok igy. Ejjel akkorakat rug a pici, hogy nem tudok sokszor visszaaludni.

Szombaton vasarlas lesz. :lol: Mar ideje lesz elkezdeni egy ket dolgot venni, mert egyszerre nagyon draga lesz. Itt marha sokba kerülnek a gyerekdolgok.Otthon is?

Puszi Eszti

Kép

Kép
eszti78
 
 


Szia Eszti!

Akkor mindannyiunkat utólérnek ezek a problémák. Olyan sokat nem keményedek, csak akkor, ha kicsit túlzásba viszem a serénykedést. Vettem magnézium pezsgőtablettát, azzal próbálkozom. Meg szedem az Elevitet is, napi felet, bár ma is elfelejtettem bevenni.

Bizony, időben el kell kezdeni a vásárlást, mert sok mindenre szüksége van a babának, meg anyukájának is! Mivel kezdtek?

Igen, itthon is elég "húzósak" az árak. Bár attól függ, hogy hol vásárolsz. Gondolom, ott is van DM üzlet, oda érdemes bemenni, pelenkát, tisztálkodó szereket, apróbb dolgokat megvenni. Ha baba szaküzletbe mész, ott a legdrágább. Ruhákat a picinek még nagyobb bevásárlóközpontban fogok nézni, ott is akadnak jó dolgok.

Pólyát fogtok használni?

Kép

Kép
martyr
 
 


Sziasztok!

Eszti
Húúúúúúúúú,de írígyellek,hogy már szombaton vásárolgatsz :) Nekem még várnom kell egy hetet,aztán mindent bele.... :lol: Jujj,várom már :lol: Szeretném,ha most már minden meglenne,babacuccok,kórházi csomagok,és utána már csak pihi :lol: Tényleg elég drágák itthon a babacuccok,de majd meglátod,ha hazajössz:)Viszont azért ki lehet fogni jó akciókat is!

Kriszti
Én vettem pólyát!Emőkénél nem volt,de most szükség lesz rá,mert ahogy én a nagylánykámat ismerem,mindíg dajkálni fogja :lol: Abba pedig biztonságosabban tudja majd fogni :lol: Fel is volt érte háborodva,hogy akkor Ő már nem is foghatja majd a kistesót,csak úgy....? :)
A pezsgőtabli elég jó,bár iszonyú az íze!Nekem vlegalábbis nem ízlik,így egyhuzamra szoktam meginni :)

mazsolasyl
 
 


Sziasztok!

Voltam az eredményeimért, sajnos nem túl rózsás a helyzet. Megint felbukkant a streptococcus agalactiae baktérium a vizeletemben, a hüvelyváladékban meg valami más van. A vércukrom se jó, az első 3,8, a második 6,7 lett.

Szilvi, neked mennyi volt a vércukor, mikor legutóbb nézték?

Úgy elrontotta a kedvem ez az egész, úgy bíztam benne, hogy minden rendben lesz! Hogy honnan a fenéből szedtem én össze ezt a baktériumot???

Kicsit vásárolgattam a városban, vettem egy hálóinget a kórházi benntartózkodásra, majd még kell egy. Találtam egy cuki rugdalózót, van hozzá pici sapi meg kesztyű.

Én is pólyapárti vagyok. Kaptam egyet kölcsönbe. Amíg pici, addig jobb őt ebben kézbevenni. Szegényke még a fejét sem tudja tartani. Az sem mellékes, hogy pólyában az oldalára lehet őt fordítani a kiságyban, ha büfizik, azt nem visszanyeli, hanem kifolyik oldalt a szájából. Marcinál legalábbis így volt.

Kép

Kép
martyr
 
 


Szia Kriszti!

Sajnalom, hogy az eredmenyek nem olyanok, amilyennek vartad öket. Remelem rendben lesz minden. Nem sokat ertek ezekhez a dolgokhoz, de szoritok, hogy csak atmeneti legyen. Nekem eddig a cukrot csak a vizeletemben neztek meg. Meg egyszer sem vettek vert. Ez a hülye magyar orvos. Ezert is valtottam most. A nemetek megbizhatobbak.
Akkor holnap vasarolni megyünk. Mar igen varom, de felek nem birom magam türtöztetni. :lol: Azert ferjem biztos meg tud fekezni :roll:

Ne aggodj, minden rendben lesz. Azzal, hogy most agyon aggodod magad, nem teszel jot a babanak sem.
Amint tudsz valamit mit kell csinalnod azellen, hogy elmuljon irjal am!

Jo ejszakat
eszti

Kép

Kép
eszti78
 
 


Sziasztok!


Mizujs, Eszti, sikerült vásárolnotok? Írd meg, mit vettetek!

Most voltam a Hoxán. Jól lehurrogtak a lányok, hogy nem praktikus a babakocsink. Télen valószínűleg nem fogunk túl sokat kint tartózkodni, fagyoskodni én sem szeretek. Pláne egy újszülöttet nem viszek majd ki a fagyba. Márciusban jön a jó idő, akkor meg mi a bajuk vele? Olyan márkát mondtak, ami szerintem egy nagy otromba, soha nem vennék olyat. Ez a harmadik babakocsink, úgyhogy van mihez viszonyítanom. Volt már mózeskosaras, kétfunkciós, most pedig ez a travel system. Az első kettőtől igyekeztem megszabadulni. :evil:

Holnap lehet, hogy mi is megyünk egy kicsit "költeni". De csak, ha nem lesz rossz idő.

Jó pihizést mindenkinek! Írjatok :!:

Kép

Kép
martyr
 
 


Sziasztok :)


Sehol senki :?:

Kép

Kép
martyr
 
 


Szia Kriszti!


Igen voltunk szombaton vasarolni, de csak aprosagokat vettem. 3 bodyt, lazhömeröt, rendes hömeröt, vizhatlan alatetet a kisagyba, cumisüveget, zoknikat, pelenkat a fej ala. Nezegettük a babakocsikat, de igazabol nem voltunk egyikkel sem megelegedve. Nemelyik olyan otromba, mint egy tank. Olyat akarok, amit fel is tudok emelni (lepcsöhaz, metro stb.) Kisagyat meg pelenkazot is neztünk, azok mar tetszettek. Majd november vegen december elejen rendeljük meg öket, hogy idöben ideerjenek.

Remelem jol vagy es sikerül ma neked is vasarolgatni.
Puszi Eszti

Többiek hol vagytok?
Jutti?

Kép

Kép
eszti78
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam a nődokinál. Kaptam a bacira megint antibiotikumot, ma reggel el is kezdtem szedni. Írt fel még hüvelytablettát is, mert gyanúsat látott... Az csak háromnapos kúra.

Megnézte a kis picurkát ultrahangon is. 1620 g a súlya, a feje átmérője (BPD) 8 mm, a combcsontja 57 mm-es, ha jól emlékszem. A magzatvizem közepes mennyiségű. Most is leányzónak látta őt. Képzeljétek, már befordult, fejjel lefelé van. Úgy örültem, hogy minden rendben van vele.

A cukrom is teljesen jó! Egyik vizeletértékből megmondta, hogy keveset iszom, és hogy igyekezzem többet inni.

A kiságy már elkészült itthon. A férjem összerakta a régit, csak le kell festeni. A belevalókat meg majd átmosom, és kész a fekhely.

A Teszveszen találtam jó dolgokat. Ma licitáltam egy vadiúj Avent mellszívóra, remélem, a végén az enyém lesz.
Találtam még Avent bimbóvédőt, cumisüvegeket, varázsitatót is egy helyen, mind vadonatújak és jóval olcsóbbak az üzletnél. Szerintem azokat is innen fogom.

Eszti milyen babakocsit gondoltál? Némelyik tényleg olyan otromba, hogy rá se bírtam nézni. Volt egy kocsi, ami még tetszett, Retrus márkájú, mindkét irányból tolható és 28.000 Ft-ba került. De végül a másik mellett döntöttünk. Remélem, hogy jól.

Túl sokat beszélek.

Többiek rég jelentkeztetek, hol jártok :?: Írjatok
:!:

Kép

Kép
martyr
 
 


Szia Kriszti!

Ketten maradtunk? Nem baj!
Örülök, hogy minden ok a babaval es hogy marad a leanyzo. Drukkolok, hogy a gyogyszer is segitsen. Nem nagyon netezek, tudod vizsgastressz. Nov 3.-an es 6.-an lesz utana nyugi. Es csak a babara fogok varni utana.
Vegül is nincs konkret elkepzelesem babakocsirol, de azt tudom, hogy nem akarom, hogy nehez legyen. Talan olyat veszünk amihez van hordozo is. Tudod mire gondolok ugye? Nem autoüles hanem olyan mint egy kosar. Majd kb 1 honap mulva megkezdjük a keresest.
Ma megint olyan hanyingerem van. Hogy mikor mulik mar vegleg el?

Puszi Eszti

Kép

Kép
eszti78
 
 


Sziasztok!
Olvasgattalak titeket, kb. egyidősek vagyunk.
Nekünk kislányunk lesz, Panna, dec 22-re írtak ki.
Münchenben élünk, Eszti látom Ti is :)
Eddig minden rendben volt, de kedden kiedült, hogy a méhszáj kicsit nyitott. úgyhogy most pihi..
Sok minden megvan már, apróságok hiányoznak csak, dehát már nem sok idő van :)
Kezdek félni..
Legyen szép napotok!
Betty

dhbetty
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is, csak nem írtam! :oops: :oops: :oops:

Most szerencsére jól vagyunk, kicsit fáradt vagyok, de minden oksi. Tegnap voltunk UH-n, de nagyon befelé van fordulva, nem látszik, hogy mi van a lába között. Szóval még mindig csak tippelgetünk. Nov. 4-én megyünk 4D UH-ra, ott majd biztosan kiderül!

Jók legyetek! Pussz!

Juti

jutiboszi
 
 


Sziasztok!

Juttiboszi örülök, hogy jol vagy, csak pihenj tovabb. Reg nem jartal mar itt :lol:
Szia Betty milyen kicsi a vilag, hogy te is Münchenben elsz. Mar tenyleg nincs sok idöd, de azert irigyellek :P
Irtam neked egy privatüzit!

Kriszti Szilvi hol vagytok?

Eszti

Kép

Kép
eszti78
 
 


Sziasztok!


Nem tudom, Szilvi merre jár. Ahogy nézem, már egy hete nem írt.

Pedig szerettem volna kérdezni tőle a Teszvesz-szel kapcsolatban. Most fog létrejönni az első üzletem, legalábbis úgy tűnik. Csak attól félek, hogy elküldöm csekken a pénzt a csajnak, utána meg nem adja fel a csomagot.
Manapság nem tudhatja az ember, kivel hozza össze a sors...

Örülök, hogy mindenki rendben van.

Betty, látom, Neked is lehet, hogy karácsonyi babád lesz?

Eszti, nem tartozol a szerencsések közé, hogy még mindig gyötör a hányinger. Pedig, akinek volt is az elején, általában el szokott múlni a harmadik hónap végefelé. Nem irigyellek érte!

Ha emlékszel, mi is olyan kocsit vettünk, amihez van hordozó is, és bele lehet tenni. Ilyenkor a baba szemben van veled a babakocsi tolása közben. De praktikusabb, ha olyat választasz, amit mindkét irányból lehet tolni! Ez fontos szempont. Meg a lábzsák sem utolsó!

Jó éjt mindenkinek!!!

Kép

Kép
martyr
 
 


Jó reggelt!

Eszti írtam, olvastad?
Martyr
Igen lehet, hogy karácsonyi baba lesz, bízom benne, de a jelenlegi állás szerint lehet korábban jön, ugyanis most kicsit megnyílt a méhszáj, így azért kell drukkolnom, hogy nehogy beinduljon a szülés. Bízom a legjobbakban.
Én vateráról szoktam rendelni, mindíg megkapom az árut ha elutalom a pénzt. Köti az eladót is a szabályzat, szerintem nem szokott ez probléma lenni. Más oldalról ugye az eladónak is gyanús lehet úgy elküldeni az árút, hogy pénzt még nem kapott érte.
Szerintem ne aggódj.
Szép napot!
Betty

dhbetty
 
 


Szia Betty!

Ez az eladás-vásárlás kétoldalú dolog. Ha én küldöm előre a pénzt, én izgulok, megérkezik-e, amit rendeltem. Ha az eladó adja fel utánvéttel, akkor meg ő. Mindennek megvan a kockázata. Ezért jó üzletben vásárolni, mert ott helyben megköttetik az üzlet: a kezedben van a termék, és rögtön fizetsz is az eladónak. Mindenki boldog. :lol:

Na, mindegy, lehet, hogy csak én aggódom túl a dolgot.

Keményedsz is, vagy csak úgy kinyíltál? Pihenj sokat, még a picurkának bent kell maradnia egy darabig. Az első babád?

Kriszti

Kép

Kép
martyr
 
 


Sziasztok! :lol:

Örülök,hogy mindenki jól van!

Itt vagyok ám,csak nem nagyon volt kedvem mostanában semmihez! :)

Kriszti
Nyugiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!Meg fogod kapni az árut! :lol:

Betti
Üdv közöttünk!

Eszti
Találtatok megfelelő babakocsit?

Hát csajok,én baromi kíváncsi vagyok,hogy hétfőn mit fog mondani a doki!Tegnapelőtt ugyanis eléggé keményedett a pocim,egész nap pihiztem is,és próbáltam a kettős frontra fogni!Ráadásul a hátam is iszonyúan fáj minden este,mintha egész nap zsákot cipelntem volna!

mazsolasyl
 
 


Szia Szilvi!

Már megijedtem, hogy valami probléma merült fel, azért nem jelentkezel!

Szedsz magnéziumot a keményedésre? Már írtam, nálam is jelentkeznek néha ilyen tünetek, mint pl. hátfájás, alhasi fájdalom, de aztán elmúlik - szerencsére. :)

Hiába, a 3. trimeszter a legkeményebb! :roll:

Még a licitről egyet kérdeznék. Most reggel írt a csaj e-mailt, hogy megy leméretni a postára a csomagot, aztán én meg feladom csekken a pénzt. Még 2 nap van hátra a végéig. Szerinted licitáljak?
Ő azt mondta, nem kell. Nem licitált ezekre senki egyébként, én lennék egyedül. De úgy hivatalosabb, elvégre nem tudom, kivel állok szemben.

Szia.

Kép

Kép
martyr
 
 


Kriszti

Ha ő nem várja meg a végét,hanem zárás előtt postázza Neked,ahogy megegyeztetek,akkor rendben van,nem kell licitálnod!

Szedek magnéziumot,eddig is volt,hogy bekeményedett a pocim,és a doki azt mondta,hogy napi 4-5 nem vészes.Na de ez most eléggé megijesztett,mert eléggé fájt!Nem haladtam túl a napi 5-ön,de akkor is.....ennyire nem kéne fájnia.......szerintem......

mazsolasyl
 
 


Sziasztok!

Szilvi örülök, hogy nalad is minden rendben van es hogy csak kedved nem volt irni.
Igen aktiv nalunk a kisfiu. Lyukat rug a hasamba :lol:
Mar kerdeztem töletek milyen folsavat szedtek? Most fogy el nekem az amelyiket eddig szedtem es most ra akarok egyre terni, amit a szoptatas alatt is szedek.
Betty ebben te is tudnal segiteni, hisz itt el es ismered az itteni produktokat.

Szep napot
Eszti

Kép

Kép
eszti78
 
 


Szia Eszti!

Már régebben beszéltünk erről.

Én személy szerint külön folsavat nem szedek, nem is szedtem. Amióta tudom, hogy terhes vagyok, magzatvédő vitamint - Elevitet -szedek. Ebben állítólag benne van a szükséges adag mindenből. Ezt lehet a szoptatás alatt is szedni.

Szerintem próbálj valami ilyesmit nézni a patikában. Vagy kérdezd meg a gyógyszerészt, mit ajánlana.

Kriszti

Kép

Kép
martyr
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: