Új privát üzeneted érkezett!

utolsó laptető?? :wink: :wink: bocsi nem tudtam kihagyni :lol: :lol:
Vendég
 


Te, Lekri!
Honnan tudtad, hogy ez már laptető lesz? :lol: :shock: :oops:
Vendég
 


Csajok!

Hátha valaki erre is jár,itt is jelzem hogy nem tölti be az anyatanyát a netem!!!!Minden egyéb,más oldalt prímán betölt csak azt nem. :cry: :cry: :cry: :cry: Nem tudom mi a gond,nem tudok mit tenni,úgyhogy ne várjatok a tanyán,mert nem bírok menni.
Itt azért be be nézek hátha valaki megszán engem,és ír ide is. :)

Kép

Kép
 
 

 
 

enyém se jön be.csak az :)
Vendég
 


Nekem sem jon be.
Szerintem senkinek.

Varni kell, megjavitjak es lehet ismet chatelni.

Magi
Vendég
 


én megvárom még bejön addig nem irok :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


pedig épp ráérnék írogatni,visszaolvasni.ÁÁÁ!Nekem sem jön be!Most mehetek takarítani!

Kép
 


én sem tudok belépni,

de azért.....


Szavazz rám!
Minden nap lehet szavazzni, a verseny március 31-ig tart.
nevem: Kónya Jázmin

http://palyazat.picibaba.hu/2009-marcius-szepe/

köszönöm

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


sziasztok!
nekem sem jön be. pedig most lett volna egy kis időm... :-(
na, addig legalább felmostam. :-)

remélem hamarosan megjavítják az anyatanyánkat!!

Kép
 
 


xsara: ment a szavazat részemről. :wink:

Csajok ne mááááár!!!Nincs anyatanya akkor ide már nem is írunk???Azért örülök,hogy nem nálam cart be a rendszer,hanem ezek szerint a tanyával van valami!

Kép

Kép
 
 


enyém szavazt is ment :lol: :lol:
Vendég
 


Engem nagyon idegesít hogy nincs kivel megosszam a búmat bánatomat... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Blanka lebetegedett.Iszonyat mértékben és intenzitással folyik az orra,már 37.5-öt mértem neki.Most letettem aludni 2kor,de nagyon nyugtalan. :cry: Rengetegszer sír fel,de nem ébred meg közben,csak sír csukott szemmel.Szóval nem veszem ki.Hátha így is tud szegényem pihenni.Úgy látszik hiába adom neki naponta a vitaminokat mégis folyamatosan beteg szinte. :cry: Rohadt sok ab. :evil: Kivagyok. :evil:

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Nekem sem jön be!
MEzsó: Párásítsatok a s zobájába folyamatosan. Én teszek a vízbe vmi eukaliptuszos illóolajat is és ez mindig segít!

Kép

Kép
 


mannogab: köszi a tanácsot,eukaliptuszos illóolajunk van,csak az a baj,hogy távfűtésünk van,és ahhoz a fűtőtest nem elég meleg,hogy ott párásítsak...Párásító készülékünk nincs.De valami megfelelő módot kitalálok szerintem.Majd max.1 nagy tálkába vagy fazékban inkább odateszek az ágya mellé este jó forró vizet,és bele az olajat,csak többet ér mint a semmi...

Kép

Kép
 
 


ja és fehér az orrváladéka...holnap délután megyünk a dokkerhez.Úgy tudom,hogy csak az átlátszó váladék nátha.Ha színes az már nem csak nátha.

Kép

Kép
 
 


Lányok!

Lehetséges hogy az anyatanya összeomlott. Korábban is felröppent már a híre neki,hogy lehet hogy tönkremegy,mert nem bírja a terhelést.Lehet hogy ma ez bekövetkezett.Én azt mondom hogy ha még egy újdonságot el tudtok fogadni,van még egy lehetőség zárt fórum létrehozására. Tudok még egy weboldalt.Amennyiben nyitottak vagytok a dologra,várom a pü-ket!Jó?És máris létrehozom a felületet az új helyen. :wink:

Kép

Kép
 
 


szerintem még várjunk,hátha ....................

irtam privit
Vendég
 


igen lekri köszi megkaptam :D köszi szépen :D

Lányok!!Időt energiát nem sajnálva,és beteg gyerkőcöm mellől meg meglógva,már ki is alakítottam egy új privát zárt fórumfelületet ami igen hasonlít ehhez a babanetes megszokott környezetre,de legalább zárt.Szóval ha van még valaki aki ennyire függő a nettől,és nem bír várni arra hogy az anyatanya újból életre kelljen írjon privit,és megírom hol lehet jelentkezni az új zárt fórumba.Én vagyok a moderátora,így megint jelentkezni kell,és én engedem be a tagokat.Na szóval ha hajlotok a változásra,és még egy uccsót beújítani röpítsétek a privit írom a részleteket.Ide semmit,nehogy illetéktelen szemek meglássák. :lol: :lol: 8) :lol:

Na mentem,de majd még jövök lesni,hogy reagáltok-e.

Kép

Kép
 
 


na mizu erre?????????????
Vendég
 


Bocsi :lol:

Kép
 


Csajok van itt valaki?
Vendég
 


Sziasztok !

Engedjétek meg, hogy kicsit reklámozzam a családi vállalkozásunk keretében megalapított Tárnoky Fodrásziskolát, melynek 12 hónapos OKJ tanfolyamára szeretettel várunk minden jelentkezőt.

Az év tanulója 100.000 forint jutalomban részesül !

Tárnoky László minden idők legeredményesebb magyar fodrászmestere, számtalan nemzetközi és magyar verseny nyertese. A Magyar Állam által fodrászként elsőként a Magyar Köztársasági Érdemrend Lovagkeresztjével kitüntetett szakembere több évtizedes oktatói múlttal a mai élvonalbeli sztárfodrászok
( Hajas László,Gellei András, Zsidró Tamás ) generációinak kinevelése után saját fodrász akadémiát alapított Tárnoky Fodrásziskola néven.

Vidékieknek elméleti oktatás távoktatásos rendszerben is.

www.tarnokyfodrasziskola.hu Kép
Vendég
 


......

Kép
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy ezzel zavarok, de gyermekeim kinőtt ruháit szeretném eladni. A ruhákat az alábbi linkre kattintva találjátok meg:

http://indafoto.hu/fruzsinap/collections

Kérésre természetesen mérek.
Ahogy időm engedi folyamatosan töltöm fel a ruhákat.
Személyes átvételre Budapesten van lehetőség, illetve el tudom küldeni postán is a vásárolt ruhát, a postaköltség a vevőt terheli.

email címem: fruzsinap@freemail.hu
 


Kedves Kismamik!

gremese vagyok a "2007 szeptemberi babák" topikból.
Szeretnék nektek bemutatni pár saját készítésű MEI TAI-t, amelyet meg is vásárolhattok tőlem.

A MEI TAI egy ősi ázsiai babahordozó eszköz. 3-4 hónapos kortól (de azért egészen piciket is (1 hónaptól) lehet) 15 kg-ig (vagy ameddig a mama elbírja) használható.

Pár fontos információ a megkötésről:

A MEI TAI pántokat mindig csomóra kössük.
A baba hasa simuljon hozzánk, akkor elég szoros a hordozó.
Még nem ülő babáknak a háta mögött kössük a vállpántot.
Már ülő babáknak a feneke alatt köthetjük a vállpántot.
MEI TAI háti hordozást először másik felnőtt jelenlétében gyakoroljunk, ágy mellett.
A pántok a vállunk közepén menjenek, ne a nyakunknál.

Elöl hordozásnál az ajánlott kor: 1-6 hónap, csípőhordozásnál: 3-10 hónap, háti hordozásnál: 3-24 hónap, vagy ameddig elbírjuk csemeténket.

Az általam készített MEI TAI kétoldalasan hordható, megerősített varratokkal készül, bélelt derék- és vállpántokkal, bélelt combrésszel, és a vállpántokon akasztó fülecskékkel ("színén és fonákján" is), jó minőségű anyagokból!

Ára: 5300 Ft helyett Babanetes kismamiknak: 4700 Ft!

Amennyiben felkeltettem valakinek az érdeklődését, több képet szeretne látni a hordozókról, az kérem írjon privit.

További kellemes babázást!
:D :D :D

Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok Kismamik!

Ismét "zavarlak" benneteket. :D
Elkészültek az új mei tai-ok, amiket megnézhettek a teszveszen. (Teszvesz/keresés/felhasználó keresése: gremese).

Ha valamelyik megtetszik, írjatok privit, és elkészítjük babanetes áron! (Sima, galléros: 4700 Ft, alvócsuklyás: 5300 Ft).

Folyamatosan lesznek mei tai-ok, a legegyszerűbb az, ha a teszveszen követitek nyomon. (Már akit érdekel). :)

További kellemes babázást és szép napot!

gremese

Kép
Kép
Kép
 
 


Szia!

Ajánlom figyelmedbe, ha szeretsz utazni és szereted az extrém kedvezményeket!

Turisztikai - információs portáljainkon keresztül több száz szálláshely között válogathatsz, illetve exclusive üdülési csomagokat vásárolhatsz extrém olcsón!

Dióhéjban a vállalkozásról:
www.szallasszerviz.hu portál belföldi szálláshelyekről és kapcsolódó szolgáltatásokról ad információkat a hazai utazni vágyó közönségnek.

www.familytravel.hu portál kiemelten a családoknak szóló, gyermekbarát szálláshelyeket és a kapcsolódó szolgáltatásokat katalogizálja és teszi elérhetővé a családok számára.

www.aukciosutak.hu portál üdülési ajánlatokat, programcsomagokat kínál eladásra licit formájában, illetve direkt ajánlatokon keresztül.

Amennyiben szeretnéd igénybevenni az extrém, esetenként 40-50 %-os kedvezményeket, kérlek kattints az alábbi linkre és igényelj Travel Action Klubkártyát most díjmentesen!

www.szallasszerviz.hu/oldal.php?megnyit=1004

KépKép
 
 


Kedves Kismamik!

Újra zavarnálak Benneteket egy picikét. :) Utoljára nyáron írtam a topikba saját készítésű MEI TAI-jokkal kapcsolatban. Azóta sok víz lefolyt a Dunán, gyártóvá léptünk elő és eljutottunk idáig: www.mei-tai.hu .
Ezt az oldalt szeretném Nektek bemutatni. :)
Amennyiben valamelyikőtöket komolyabban érdekelné eme babahordozó, az kérem írjon nekem privit!

További kellemes babázást és/vagy pocakosodást! :D

Gremese

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Bocs a zavarásért!

Vannak vadiúj harisnyáim Primark és Dunnes Store-ból.
Ha valakit érdekel, most raktam fel képeket babaszobára. Dec 18-án tudnám postázni. Gyönyörűek!

http://www.babaszoba.hu/csevego/temak/G ... ?#h8960974

Izelítő:
Kép Kép

Ha vennél, légyszi babaszobára írj, vagy privit!
Köszi!
 


@Anonymous:


Sziasztok!
Láttam itt fent Nania kerekes babahordozót adapterrel... sajnos a tulajdonosnak nem tudok írni valamiért. :-(
Érdeklődnék, hogy nincs-e valakinek? Adaptereset és lehetőleg lábzsákosat keresek.
Köszönöm, Mindenkinek szép napot!
Vera
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: