Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Azért csináltam ezt a topicot, mert:
1. még nincsen :D
2. Én is februári vagyok, csak kicsit előbbi :D
Írjatok kismamák!!!
 
 


Várandós kismamák!

Várom a történeteket ki hogyan szerzett tudomást a Kicsi érkezéséről.
Nálunk tervezett baba így én már két hetesen tudtam! :lol: Nagyon boldogok vagyunk Ő lesz nekünk az első!! Nektek?
 
 


Szia!
Ha gondolod gyere te is a 2008-ban szülünk topicba már vagyunk egy páran ott is vannak februárban babázók :D
Vendég
 

 
 

Ruby!

A gyermekek/magzatok topicban van egy februári altopic,ott már többen is vagyunk,hha van kedved gyere oda!

KépKép

KépKép
 


Sziasztok!

Nem kell valakinek kismama farmer? Kb egy hónapot hordtam. Sem szakadás, sem kopás nincs rajta. A cimkéje szerint S-es, de az L-es fenekemre pont jó volt. :)
Akit érdekel küldjön privit. :)

Kép Kép

További jó pocakosodást. :)

Rita

Kép
Kép
Kép


SZia!

Engem nagyon érdekelne a farmer, mert pont ilyet szeretnék venni. Igaz én is inkább M-es cuccokat hordok, de ha neked jó volt, akkor talán nekem is. Esetleg lemérnéd, ha megkérlek? Mennyiért adod? Sajnos ma délután elutazunk és csak 5-én jövünk haza, de ha neked nem sürgős az eladás, és megtudunk egyezni, akkor szívesen megnézném a gatyót. A postázás se lenne gond, mivel látom, hogy Te őrbottyáni vagy, én meg erdőkertesi, így áttudnék ugrani érte. :lol:

Köszi

Ildi
Vendég
 


Bocs, privit akartam, csak közben a gyerekem itt nyafog mellettem! :lol: Elküldtem priviben is!

Elnézést lányok!
Vendég
 


Sziasztok!Én február 4.-re várom a Kismanómat!!Már alig várom, szerdán megyek uh.-ra, jó esetben pár héten belül megtudom mi lesz?! :D Ha gondoljátok írjatok nekem.Van itt v.ki olyan, aki cigizik, vagy cigizett a terhessége alatt?Zsuzsi

Képhttp://raczmartin.freeblog.hu/
 


Szia Szemokzsu!!

Én is cigiztem sokáig, a doki azt mondja rosszabb egy idő után, hogy elvonásid van, mintha elszívsz néha egy cigit! De minnél kevesebbet, ha lehet!! Amúgy jól vagy?? Várjuk a beszámolót a szerdai uh-ról!
 
 


Sziasztok,

Én is Februárra vagyok kiírva (febr 4-re : ))
Első babánkat várjuk, mostanában napjaink kismamaruha keresgéléssel telnek, mert a ruháim/ nadrágjaim egyre jobban szorítanak

Andi
 


ticker

Kép
 


Sziasztok!

Én február 6-ra vagyok előjegyezve.

Én is dohányoztam a terhességem előtt, de ahogy megnéztem a tesztet már nem is kívántam.

Nem volt elvonási tünetem sem, pedig előtte napi 1-1,5 dobozzal szívtam jó pár évig. szerintem szerencsés vagyok ilyen tekintetben.

Kép
Kép
 


Sziasztok!
A Gyermekek/magzatok kor szerint témakörben van februári topik. Szívesen látunk titetek ott!
Üdv:

Lili
KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy keresetlenül jelentkezem. Azért írok, mert vannak gyönyörű kombizsákok eladók. Nagyon praktikus, először bundazsák, később overall. A gyerkőceim három éves korukig hordták, szóval meghozza az árát. A "2007. augusztusában szülök" topicban a 182. lapon megtalálhatjátok a fotókat arról hogyan néz ki, és hogyan kell használni. A Brendonban a hasonló overallok ára 17 ezer forint körül jár, nálunk megrendelve 8 ezer, és ha van különleges kívánság, az is megoldható, ugyanis anyósom készíti őket. Ha érdekel benneteket, keressetek meg priviben.
Mindenkinek boldog babavárást, könnyű szülést és sok boldogságot kívánok!

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok lányok!
A segítségeteket szeretném kérni. Nyitottam egy új topikot a Fogamzás/Megterveztük a kisbabánk nemét címmel. Ezzel szeretnék segíteni azoknak, akik szeretnének egy kislányt vagy egy kisfiút. Kérlek benneteket, ha van tapasztalatotok, akkor gyertek oda egy hozzászólás erejéig, és osszátok meg velünk.

Nekem már volt két császárom, és már csak egy lehetőségem van egy kislányra. Nekem nagyon sokat segítene, ha a tapasztalatok alapján ki tudnám választani a megfelelő módszert. Igazából már sokmindenről hallottam, de hogy mennyire jönnek be, azt csak az tudja, aki végigcsinálta.

Nagyon köszönöm a segítséget! Minden kisbabának és kismamának jó egészséget kívánok a továbbiakban.


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

Kép
Kép
 
 


Sziasztok,

Én eddig csak olvasgatni szoktam itt a babaneten, 31. hétben vagyok, és az ELTE pszichológia szakára járok. Ebben a félévben (stílusosan) a várandósok aggodalmairól kell írjak egy dolgozatot, és ehhez gyűjtenem kell jó sok kismamát, aki hajlandó kitölteni nekem ezt a kérdőívet (kb. 1-2 perc). Arra szeretnélek kérni Titeket, hogy aki hajlandó ennyi időt rászánni, az küldje nekem vissza (természetesen név nélkül) kitöltve a grancsaie@t-online.hu címre.

Nagyon köszönöm a segítségeteket!
Grancsai Erika
1193343253.404.doc
 
 


Sziasztok mamik!
Ajánlok egy kismamaruhakészítőt!
Kinn lesz a börzén is!


Új kismamaruhák: nadrágok és felsők

Sztreccs kordbársony kismamanadrágok 3 színben: sötétbarna, sötétkheki és mályva színekben, 4 méretben: M, L, XL, XXL. Ára: 3900.-

Sztreccs farmer kismamanadrágok 2 színben: s.kék, s. barna,
szintén 4 méretben. Ára: 4500.-

Pamut, belül bolyhos melegítőnadrágok 3 színben: kék, kheki, homok, 4 méretben. Ára: 3900.-

A nadrágok pocakrésze pamut, sztreccs passzé, állítható kismamagumival,így a terhességed végéig hordani tudod őket.

Sztreccs pamut felsők 3 színben: kheki, mályva, drapp csíkos,
2 méretben. Ára: 3500.-

Egyedi méreteket rendelésre elkészítünk!
Árukínálatunk folyamatosan bővül!
Weblapunk hamarosan elkészül.

Elérhetőségünk: gwinike@hotmail.com
0620-581-6463
Budapest, XVIII. ker




Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Kedves Lanyok,

Van egy Angliabol erkezo babaruha csomagom, 50 db, nagyreszben meg az arcedula is rajta van, de a tobbi is csak par honapot hasznalt nagyon szep KISLANYNAK VALO ruhak 0 - 1 eves korig.
300 ft / db ert adom, de csak egyben azaz 15 000 ft + ajandek bontatlan, meg foliazott JohnsonJohnson hintopor + furdeto + 3 szappan, 2 Snoopys cumisuveg. (vadonat uj ) + 2 db gyogyszertari babakrem, bontatlan.
A csomagrol irok reszleteket, kuldok kepet, ha kell. Akit erdekel a bogyogyorgyi@gmail.com ra irjon. ( ne a babanetre ! )

Szep napot es jo babavarast kivanok :

Bogyo


Sziasztok!

Én február 19-re vagyok kiírva!Már agyon várjuk a picit,igaz még szégyenlős,mert nem mutatta eddig magát az utlrahangon!
Én is dihányoztam a terhesség előtt,de sikerült letennem miután emgtudtam,hogy terhes vagyok rá egy hétre!És már nem is hiányzik,sőt a szagától is rosszul vagy már!


Kati

Kép
 


Kedves mamák-papák és babák

Eladó Baboo babahordozó!

Olyan mint a Baby Bag.
Hasonlít a kendőre csak korlátozottabbak a hordozási lehetőségek, ellenben egyszerűbb a használata és nem kell a rengeteg anyaggal bajlódni, ha éppen nem használjuk, ráakasztva a babakocsi tolókarjára pakolóterületet nyerünk.

Nagyon jó minőségű, vidám színes pamutból.

Két pozicióban, újszülöttkortól hordozható. Eleinte fekve később ha már a baba ülni tud csípőhordozásban.


Honlapomon többet is megtudhat a hordozóról.

http://www.gportal.hu/portal/babooo

Mi nagyon szerettük, kisfiamat kb másfél éves koráig hordoztam.

Ára 8500 Ft


Képek és információk a hordozóról:

http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... 14&start=0
http://www.gportal.hu/portal/babooo/

A képen látható babák életkora:
első baba 3 második 5 harmadik 20 hónapos.


Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Szia Kati!

Gyere át a 2008-ba szülük topicban, mert ott sok februári kismami is van. ez a forum kicsit pang.

Egyébként én is februárra vagyok kiírva:)

melyik kórházban fogsz szülni?

Kriszti

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
 
 


Szia Kriszti!

Jól van átmegyek abba a topicba!:)
A Dép-pestiben fogok szülni,legalábbis azt tervezzük!És te?

Kati

Kép
 


Szia Kati!

SOTE II.-n fogok szülni.

Kriszti

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
 
 


sziasztok lányok!

Én a 30. hétben vagyok. Nincs választott orvosom, az ügyeletesnél fogok szülni. (többek javaslatára)
A gondozási könyvemben eddig két pecsétem van a körzeti nőgyógyászomtól, és 5 a védőnőtől.

Úgy tudom a gyedhez 5 vizsgálatot kell bemutatni, de csak most jöttem rá, hogy hiába megyek minden hónapban a nőgyógyászhoz, ő eddig csak 2x pecsételt.
Illetve ma azt hallottam, hogy a kötelező vizsgálatba a fogorvosi igazolás is beletartozik.

Ti mit tudtok erről? Remélem ezért nem maradok le a gyedről....

Válaszotokat előre is köszönöm

Csilla


Sziasztok bocsi a pofátlankodásért, de van egy eladó 62 es vadi új overálom, nagyon szép törtfehér szinű, unisex, keresztelőre is alkalmas. Nagyon praktikus, hordozóba is becsatolható a baba benne és külön kis kabátkaként is hordható.
Sajnos mi amikor kaptuk még nem volt olyan hideg hogy a baba viselhesse, most meg már kicsi.
Ára 5000 Ft

Akit érdekel keressen meg priviben. Kép

Heni
KépKép
 
 


Kedves mindenki!


Érdi anyuka vagyok, és szeretném eladni a kislányom hordozóját ( Pierre Cardin) , amit 4X használtunk.

Ár: 10000,-Ft

tel: 30/3100056
Kép
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!!
Én most 23-ára vagyok kiírva, és nagyon izgulok!!!
Veletek mi a helyzet?

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Bocsi a zavarásért!

Ha valakit érdekelne egy új babakerítés, akkor jelezze, kérem privibe!
Mi sajna egyszer sem használtuk, mert anélkül vettem meg, hogy gondolkoztam volna! Pici lakás, nagy kerítés

új, extra nagy járóka, babakerítés. A járóka 7 elemből + 1 ajtóból áll. Egy elem 1 méter széles, és 70 cm magas. A Járókát az igényeknek megfelelően lehet felállítani. Mivel nincs alja, a helyiség adottságaitól függően lehet különböző nagyságú, ill. szögű ( 4,5,6,7,8 szögű) járókát kialakítani. Az összes elem felhasználásával átmérője 2,7 méter! Több gyereknek is ideális, elegendő tér van a játékra, a baba nem érzi magát úgy bezárva, mint a hagyományos négyszögletűben. Kertben, teraszon is felállítható. Helyiség egy részét le lehet vele keríteni, vagy gyerekekre veszélyes tárgyakat elkeríteni, pl. kandalló köré Kép felállítani.

Kép
 


Kati ha erre jársz ,jelentkezz.....! tuli
Vendég
 


sziasztok
ide nem ir senki? :cry:
Vendég
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: