Új privát üzeneted érkezett!

Na, lányok.. akkor ide jövünk át, ha megvannak a csöppségek! Legyen ez a "2007. augusztusában szülök" topic jogutódja... :)
Azért a régi motorosok (Times pl.), akik nem vártak augusztusig, vagy azok, akik néhány nappal tovább húzták, nos ők is ide tartozónak vannak nyilvánítva... nos, akkor tekintsük úgy, hogy az alakuló ülés megvolt, és egyetemlegesen elfogadtuk az alapszabályokat, melyeket fent említettem...
Hát, akkor nincs más hátra, mint előre!!!
Ím a szüléstörténetek, a kis jövevények, akikért együtt izgultunk és a mamák, akik mindezt végigcsináltuk... na, jó és a papák is, akik meg minket szenvedtek végig hősiesen... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Akkor most már aktuális lesz ez a topik...

Visszaolvasás szempontjából, lehet, hogy jobb lesz itt megbeszélni a babás gondokat-problémákat....

Úgy néz ki, hogy hétfőn hazamegyünk a kórházból... azért fogok időt szakítani a netre is... kell a LELKEM-nek :lol: :wink:

Várok ide minden gyönyörű babát, anyukát!
Vendég
 


Sabi: :?: :D

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 

 
 

Oh, ez volt a nyitóbeszéd, Sabine? :) Akkor sztem szavazzuk meg Sabit tiszteletbeli elnökasszonynak! :) Így megalakíthatjuk az augusztusi babások ligáját... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Az a gáz, hogy a többiek úgy döntöttek, hogy maradunk a másikban... de sztem nem gáz ide átjönni... lehet egyszerre kettőt is futtatni, aztán szép lassan úgyis mindenki idejön... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Ahogy nézem,mégsem írunk ide? :lol: :oops: :?: :?: :roll:

 


:lol: :lol: :lol: Én most találtam meg ezt a topicot. Úgy látszik, tényleg nem jár erre senki. :? :oops: :roll: De szerintem nagyon jól megvagyunk mi odafönn. :wink:

 
 


Már töröltetni akartam... de még eddig nem törölték.. :( Maradjunk fenn... :)
puszi lányok!

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok Lányok!
A segítségeteket szeretném kérni. Nyitottam egy új topikot Fogamzás/megterveztük a kisbabánk nemét címmel.
Ide szeretném hívni azokat egy hozzászólás erejéig, akiknek van tapasztalata a témában. Szeretnék ezzel segítséget nyújtani azoknak, akik vágynak egy kislányra vagy kisfiúra.

Sajnos nekem már volt két császárom, így csak egy lehetőségem van egy kislányra. Nagyon sokat számítana, ha megosztanátok a tapasztalataitokat, és segítenétek ezzel a megfelelő módszer kiválasztásában.

Előre is köszönöm. Minden anyukának és kisbabának boldogságot és egészséget kívánok a továbbiakban.


Én még csak most találtam meg ezt a topicot :oops: :lol: :lol:

Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: