Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nem tudom helyenvalo-e az aggodalmam,de nagyon felek,mert 8 napja tavolitott el az orvos egy kullancsot a labambol,es ma derült ki hogy terhes vagyok.A kullancsot eleg hamar eszrevettem,ezert nem sok idöt tölthetett a börömben.Tünetek meg nincsenek,megis nagyon felek,nehogy baj legyen.Mit tegyek szerintetek??Jart mar mas is hasonlo cipöben?Nagyon felek,nehogy baj legyen a magzatommal.Mindenki valaszat szivesen veszem.

Hovirag
Vendég
 


Szia Hóvirág!

Nekem semmi tapasztalatom nincs ezzel kapcsolatban, de sztem mielőtt idegeskedsz, mindenképpen kérdezz meg egy orvost! Kb. mennyi ideig volt benned a kullancs? Sztem irány a doki, és ráérsz majd akkor aggódni, ha ő esetleg rosszat mond!

Drukkolok, és majd írd meg, h mi volt! :)

Szia, Betta

Kép
 


Kedves Hóvirág!
A kullancs az első 24 órában nem ürít, csak szív. Szóval, ha rövid ideig volt benned, akkor nincs miért aggódnod! Ez tuti biztos! A kisfiamból nemrég szedtek ki egy kullancsot és nagyon bepánikoltam. Szerencsére megnyugtattak! Remélem Te is megnyugszol!

Éva

Kép
 

 
 

szia Hóvirág!

Kérj vérvizsgálatot! Abból egyértelműen meg tudják állapítani, hogy fertőzött volt e kullancs és Te is biztosan megnyugodhatsz. Ha pesti vagy akkor asszem a László kórház??? fhú nem tudom, (most még a metrómegálló sem jut az eszembe,) ahol van a "kullancsambulancia", a vérmintát is oda küldik.

Szorítok, írd majd meg mi lett!

Ewa
ewa
 
 


Sziasztok!Nagyon szepen köszönöm mindenki valaszat!Megkerdeztem a haziorvost,es azt mondta hogy figyeljem,es ha a csipes helyen vörös folt keletkezik,akkor menjek vissza,mert antibiotikumot kell szednem.Hogy pontosan mit,azt a nödokival ketten döntik el.Eddig meg semmi,pedig junius 4-en törtent.Remelem nem is lesz baj.A kullancs szerintem nem sokaig volt bennem,meg nem is szivta meg magat verrel.
Köszönöm hogy mindenki szorit nekem.Amugy 9 hetes a babo.:)
Vendég
 


Sziasztok.Én 11 hetes terhes vagyok és engem is megcsipett egy kullancs.Már tul vagyok két vérvételen,az egyik negativ,a másik hétfőn lesz meg.Nagyon félek,hogy a gyereknek valami baja lehet.Az orvosom nem mondd semmit amig nincs eredmény.hallottatok már ilyenről,hogy a gyerek beteg lett a csipés miatt?Egy kicsit félek.

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: