Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Tudom, még korainak tűnik a topik, de sajnos egyelőre kényszerszüneten vagyok, de ha jól számolom (és minden jól alakul), akkor 2009-ben már mindenképpen szülni fogok. Legalábbis akkor már nagyon szeretnék!!!! :wink:

Aki már most tervezi, hogy akkor szül, mindenképpen jöjjön ide :D

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Szia Cukika,

Először is gratulálok a pocaklakódhoz! :)

Persze, szabad, és szívesen válaszolok is, de szeretném, ha senkit nem borzasztana el a történetünk.
Lombikosok vagyunk, és tavaly szeptemberben volt az első beültetésem, aminek eredményeként egyből terhes maradtam. Minden rendben volt, egészen a 24. hétig, amikor sajnos levált a méhlepényem, és császármetszéssel megszületett a kislányunk. Sajnos csak 7 napot élt. :cry: :cry:
Az orvosok szerint elég lenne a fél év pihenő, de mi a biztonság kedvéért várunk egy évet (nehogy az legyen a baj, hogy túl korán vállaljuk és a műtét helyével gondok legyenek...). Meg hát lelkileg is szükségünk van ennyi időre.
Így jövő tavasszal mehetünk újra a meddőségibe, hogy újra nekilássunk, és hát ha jól számolom, és ha újra sikerül egyből (és miért ne sikerülne :wink: ), akkor 2009 elején születne meg majd a kisbabánk :) Szóval ezért a topik. Még nagyon fájnak a történtek, de egyben már nagyon várom is, hogy mehessünk újra, és átélhessem ezt a csodát újra, ami remélhetőleg már happy end lesz...

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy megnyílt ez a topik, mert mi is 2009re tervezzük a következő kisbébyt :)
Csatlakozhatok hozzátok? :)
Zsókuci, nagyon sajnálom a történteket, de remélem sikerül "túltennetek magatokat" a történteken, és mihamarabb a kezetekben tarthassátok a kisbabátokat és happy end legyen :)
Cukika neked meg gratulálok a kis 21 hetespocaklakódhoz :)
És tudjátok már, hogy kisfiu vagy kislány? Vagy a Pankababa rá utal és lány? :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 

 
 

Sziasztok!

Hát elég "zűrös" nálatok a mult úgy látom...sajnálom nagyon! És kívánom mindkettőtöknek, hogy egészséges babátok legyen mihamarabb!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Cukika!

Hát ez a jó hozzáállás :)
Én is kicsit problémás voltam, bár fele ennyire se...és én is megmondtam Kyrusnak, hogy 36 hetet ki kell bírnia...hát ő olyan nagyon jó kislány volt...olyan szófogadó, hogy a 42. hétig bent maradt...sőt...már ugy szedték ki belőlem... :lol:
Drukkolok, hogy hasonlóan jó baba legyen Pankababa is :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok,

Nocsak, kicsit kezd éledezni a topik! :D

Akíra,
Üdv itt! :D
Nagyon cuki a kis Kyra, gratulálok hozzá!!! :D
Hű, 42.hétig bent lakott a pocidban… ez azért nem semmi… gondolom jól kivoltál már :wink:

Cukika,
Igen, jól gondolod, ez február végén történt… még elég friss a dolog.
Hű, ez a HPV-dolog elég durva :( Drukkolok, hogy minden rendben legyen!!!!

Puszi, és szép Napot! :D


Kép

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Szia Cukika,

sajnos nem teljesen tisztázott, hogy mi okozta a koraszülést. Elvileg volt egy gyulladás, vagy fertőzés a szervezetemben, amely nekem nem okozott tüneteket, de a méhlepényre átterjedt, és így a kislányom is elkapta. Ebből kifolyólag gennyes lett állítólag a méhlepényem, és levált - ekkor indult be a szülés. Sajnos több nem derült ki azóta sem, és szerintem már nem is fog...

Puszillak.

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Sziasztok!
Erre járva láttam a topicot, pont azon gondolkodtam, hogy vajon mikor nyitja meg valaki. És még le is maradtam :)
Ha lehet különösen kukacosnak lenni, én tavaszi 2009es babát szeretnék.

Zsókuci,
Nem tudom, hogy lehet egy ilyen tragédiát feldolgozni :cry: . Éljen a 2009es év és a pici Zsókuci :)

Főbérlő,
Gratulálok Pankababához! Ez a fertőzés azt jelenti, hogy akkor programozott császár?

Akíra,
42. hét?? :shock: :shock: Ha meg lehetne oldani a babát terhesség nélkül, bmikor belemennék. Natim csak 5 napot hordtam túl, de nemcsak az órákat, de a perceket is egyenként morzsoltam le.

Kép KépKép
lorca
 
 


Szia Lorca,
Üdvözöllek itt! :D Gratulálok két szép gyerkőcödhöz, nagyon aranyosak!!! :wink: :D Szóval 2009 tavasza? Na jó, legyen :wink:
Igen, nehéz időszakon megyünk keresztül, de ahogy írtad a 2009-es év már a miénk lesz!!!! Remélem!!! :roll: :D

Szia!

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Cukika,
Engem minden érdekel, ami a terhesség, szülés gyerek dologba belefér. Ha a nők 80 %nak van/volt HPVje, akkor a 95%-86%, mivel van hibahatár is, nem tudom, hogy feltétlenül kapcsolatban van-e. Hiszen sok faktor van. Szinte semmit nem tudok a témáról, azért kérdezem.

Zsókuci,
Sokszor mondják, hogy ha már volt terhesség, akkor a második könnyebben összejön. Nati 14 hónapig készült, Szabival az első alkalommal teherbe estem, amikor nekikezdtünk. Persze ez nem garancia a 3.ra, én csak reménykedek. Szabi is csak 1,5 óra híján nem tavaszi. Legközelebb egy héttel később kezdünk neki a projectnek, ha apát is rá tudom venni egyáltalán.

Kép KépKép
lorca
 
 


Cukika,
Nálad felmerült a műtét? (Bocsi, szeretnék többet tudni a témában, de tényleg elég lyukas az ismeretem)

Kép KépKép
lorca
 
 


Cukika,
Köszi a választ :) A gond, hogy amolyan infófoszlányaim vannak, de nem vagyok képben. Az lehetséges, hogy valaki ferőzött és nem tud róla? A császárról olyasmit hallottam, hogy ha nem megfelelő helyről végezték a vizsgálatot akkor álnegatív eredmény is kijöhet és akkor szülés közben fertőzhet. Akkor meg légzési nehézség lehet. Talán. Persze ezt ne hidd el nekem, lehet, hogy hülyeségeket beszélek. Nem véletlenül járnak a dokik annyit egyetemre :wink:
A mostani dokid inkább császárpárti vagy normál szülés?

Kép KépKép
lorca
 
 


Cukika,

hm, nem semmi ez az egész...
És ezt a "sima" rákszűrés nem mutatja ki? Vagy miből lehet kimutatni?
Amúgy az elmondottak alapján tényleg jobb lenne a császár, nehogy baj legyen, nem?

Puszi nektek!

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Na sziasztok!
Multhéten bekrepált a gépünk, megette egy vírus, és totál ko lett :evil:
De most itt vagyok, visszatértem :D

Lorca, üdv itt :)
Látom te is tavaszi babára pályázol :D Én is! Kyrus is tavaszi, és jó lenne ha a kistesó is az lenne! Egyébként én szeretném ha 2. szülinapja elött megszületene, mert ugy hallottam akkor kapom tovább a gyedet, még két évig, amig be nem tölti a kistesó is a kettőt, és az jobb lenne mint a gyes... :roll:
Szóval mi jövő tavasszal kezdünk nekilátni a babaprojectnek! Remélem ő is olyan gyorsan megfogan mint Kyra, aki első próbálkozásra összejött :)

Cuikika!
Ez a HPV dolog nem semmi! Tényleg jól informált vagy, ami persze nem csoda...hát de a lényeg, hogy most minden ok, és Pankababával minden a lehető legnagyobb rendben van, és a dokid tuti tudja, hogy mi a jó a babádnak! Szóval ha császár akkor császár, és ahogy látom nem ellenkeznél :lol:

Én is császáros vagyok, voltam, és meg kell, hogy valljam ha a következőre azt is mondják, hogy jöhet normál uton, hát lehet, hogy én akkor is azt mondanám, hogy kösz nem, hallottam én rosszakat arról, hogy valaki császár után ragaszkodott a normál hüvelyi szüléshez, és baj lett belőle, ugyhogy én azt hiszem maradok a császárnál! :roll:

Ja, a 42. hét elején szültem, szóval 8 nappal hordtam túl, de már minden bajom volt! Már hisztirohamokat kaptam, sírtam, minden bajom volt! De hát végül csak kiszedték belőlem :D
És hát nem is a lánykám volt a lusta, hanem a köldökzsinór volt az oka :? :cry:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Mi ha lehet kisfiut szeretnénk, de persze, mindegy, csak olyan egészséges legyen mint Kyrus!
Ha lehetne megpróbálnánk befolyásolni, persze, de csak természetes módon! Ti!? :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Cukika,
Pár hétig dolgoztam egy intézetben, ahol sérült gyerekek voltak. Az összes beszerezhető fóbiám megvan, ami csak az agyamban elfér :wink:

Akíra,
Szabit júni 15én kezdtük el "gyártani", mégis téli baba lett.

Én nagyon nem szeretnék császárt harmadjára. Ha már kétszer megúsztam, akkor most már ne vagdossanak össze. Fáj az így is, úgy is.

Kép KépKép
lorca
 
 


Lorca, hogyhogy? Korábban jött? :)
Mert mi Kyrát június 6.án hoztuk össze elvileg, és március 20.án született! Igaz túlhordtam, de 12.ére voltam kiirva, tehát így is tavaszi lett volna! Bár igazán mindegy, én a januárral és a februárral is kiegyezek :lol: Lényeg, hogy március 20 elött szülessen :wink:
Hát nem is jó a császár, én se ezt választottam volna :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Ja-ja! Apának kell egy kisfiu ha lehet :lol:
A kis trónörökös! A kis hercegnő, apa szerelme már megvan, most kell a kis trónörökös is aki továbbviszi a nevet :lol:
Ugyhogy egyenlőre én még nem tudom, hogy hol lehet ilyeneknek utánanézni, hogy "mikor kell csinálni" ahhoz hogy fiú legyen, de ha van ilyen akkor, majd mondjátok el hol, és akkor tuti ugy próbáljuk meg "összehozni" :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok,

Bocsi, hogy így eltűntem, de elég sok munkám volt a héten, és mire hazaértem, már csak egy topikba volt erőm írni...
Most dolgozom, de úgy döntöttem lazítok egy kicsit, úgyis péntek van :oops: :wink:

Baba neme: hát, én mindig úgy voltam, hogy tök mindegy, csak egészséges legyen. De... nem bánnám, ha kislány lenne inkább a következő (is), hiszen így talán jobban érezném a kárpótlást az élettől Emeséért... De természetesen a kisfiúnak is határtalanul tudnék örülni!!!! :D:D

Cukika,
elgondolkoztam a HPV-szűrésen, szerintem én is elmegyek majd. Biztos, ami biztos alapon...


További szép napot, puszi!

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Cukika,
ne viccelj már! Szerintem 2009-ig lesz még néhány témánk itt :lol: :lol:
Köszönöm az ikres jó kívánságot, ki tudja, még be is jöhet :wink:

Igen, láttam a 4-es ikreket, nagyon megható volt :) Remélem minden pici lányka egészséges lesz, és szép nagyra nőnek! :D

Puszi!

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Akíra,
A júni 15 hivatalosan március 8ra esett volna. A kutya se hallgatott rám, így a zárójelentésemen is csak egy 38?? szerepel a terhességi heteknél. A poén része az, hogy amikor 4 órával Szabi megszületése előtt megvizsgált a doki, megnézett uh-n és a leletek alapján kiszámolta a terhességet, azt mondta, márc 15én kell megjönnie a babának. Mivel semmi jele a szülésnek. :D Mindezt február 28án, délután 18.30kor.

Cukika,
A decemberi uh-n még Szabolcs is lány volt :lol:
Másnak nem biztos, hogy jó dolog ikreket kívánni. :) Egyszer tán a Spektrumon mondták, hogy egy ikerpár ellátására 200valahány óra kell hetente. Én azóta parázok az ikerterhességtől, amióta láttam barátnőmet az 5. hónapban. Úgy nézett ki, mint én Szabival a 9.ben :D
A két gyerek összesen alig múlt 2. Ilyenkor az ember nem nagyon tv-zik. Lemaradtam.

Kép KépKép
lorca
 
 


Lorca,

Hát igen, előnye és hátránya is van az ikreknek :D
Hátránya szerintem az első év, vagy 1,5 év...(na meg a terhesség III. trimesztere), de aztán ha belegondolsz, ketten tök jól elvannak, játszanak, dumálnak, aztán tanulnak együtt, szóval egyszerre félelmetes és fantasztikus is :D A BMC-s topikban sok ikres anyuci van - hát ritkán írnak, de akinek már nagyobbak a lányai kezdi élvezni az ikres anyaságot :D (és ő már sűrűn is ír 8) :wink: )

Puszi!

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Ikrek :)
Hát lehet másodikra bevállalnám :) Két kis krapek :) Édi lenne :lol:
De én is lemaradtam a négyesikresről, én csak a spektrumon szoktam nézni az ikres műsort, olyan édesek! De ott azért látszik, hogy nem könnyű :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Hm, hát egy 2009-et esetleg én is bevállalnék másodiknak. :oops: De egyenlőre ez az első jöjjön mán ki... :roll:
Mi szeretnénk 3-at, legalábbis az utoljára erről beszéltünk, persze sok mindentől függ nyilván... de ha marad, akkor azért bele kell húzni, hiszen szeptemberben leszek 31 éve. :oops:

KépKép
evica76
 
 


Sziasztok,
Örülök, h már van ilyen topik is! :D
Nálam is a 2009. tavasza van 'belőve' babaszülésre. 8)
Elvileg az idei tavasz lett volna (a 30. szülinapom), de aztán lakást vettünk, felújítottunk, stb., így a baba-project tolódott.
Remélem, nem baj, ha csatlakozom Hozzátok!
Puszi:
Kata
kata1977
 
 


Sziasztok,

Evica,
szia! Téged már ismerlek a júniusiból :wink: :lol: Üdv itt! Hát igen, nem csodálom, hogy ebben a hőségben már szeretnéd, ha kibújna a kisfiad :D De már csak pár nap... :wink:

Kata,
neked is üdv itt! :D Dehogy baj, sőt, jó, hogy csatlakozol!!!

Puszi!

Kép

Kép
zsókuci
 
 


cukika! Naggggyon vigyázzatok magatokra, mindent szigorúan orvosi utasításra csinálj inkább feküdj feleslegesen, mint bármi gond legyen. Pankababának még jó ideig bent kéne maradnia. Szoírtok nagyon!!!

KépKép
evica76
 
 


Zsókuci,
Rólatok annak idején olvastam és nagyon drukkoltam Emeséteknek! El sem tudom képzelni, hogy hogyan bírtátok ezt ki ép ésszel, de biztosak lehettek benne, hogy nagyon sokan imádkoztak értetek. És van egy saját segítségetek ott fenn, aki csak a Tiétek és segíteni fog Nektek egész életetekben. :)

Akíra,
Én is azt szoktam mondogatni, h elsőre szülök egy kislányt, azután egy fiú ikerpárt. :wink: Aztán majd meglátjuk, hogyan alakul! Ti az első felét már rökéletesen teljesítettétek! 8)

Cukika,
Ez elég ijesztően hangzik! Nem is tartottak bent a kórházban? :shock: Vigyázz nagyon Magadra, a pici Panka meg növessze csak szépen bent a pocakban még a kis popóját! :D

Evica,
Nagyon a finisben vagy! 8) Drukk a gyors, problémamentes szüléshez! +++++++++++++ Tudjátok, h kisfiú, vagy kislány? Hogy fogják hívni?

Lorca,
Nagyon szépek a gyerekeid! :D

Bocs, h picit hosszú lettem!

Puszi:
Kata
kata1977
 
 


Sziasztok,

Cukika,
Orvos látott ugye? Ha nem, holnap reggel irány a doki! Ezzel nem szabad viccelni!!!! Vigyázz magatokra!!!

Kata,
Annyira aranyos vagy, köszönöm. És, hogy drukkoltál Emeséért azt is!!!! Olyan furcsa, hogy ennyien „ismertek”, és ismeretlenül is mellettünk voltatok lélekben a nehéz időszakokban. Megható nagyon. Remélem, hogy tényleg kárpótol minket az élet ezért a szörnyű veszteségért. Hogy lehet kibírni? Iszonyat nehéz. Főleg, hogy a napokban születne meg, ha még bent maradt volna a kislányom, és válhatnánk boldog családdá. Szóval nem egyszerű, nagyon fáj, de muszáj előre nézni, és tovább menni, különben a diliházban kötnék ki.

Puszi és szép álmokat!

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Kata! Kisfiú lesz és Onurnak fogják hívni. De ha nem hajlandó előbújni, akkor csak "büdös kölke" lesz a megszólítása. :lol: Bár tudom, van még idje, de én már szülni akarokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk :roll:

KépKép
evica76
 
 


Sziasztok!

Jól megszaporodtunk így a hétvégén, de nem is baj, és még mennyien leszünk 2009ig! :lol:

evica, drukkolok neked így a finishben, tudom milyen nehéz, én túl i shordtam, ugyhogy megértelek, és hát így az éteren keresztül üzenem a kisfiadnak, hogy kifelé onnan, hisz jobban hangzik az Onur mint a büdös kölke :lol:

cukika ez elég borzasztóan hangzik! Remélem voltál dokinál! Mit mondott? Gondolom végig kell feküdnöd a terhességed fennmaradó 18 hetét nem? Nagyon vigyázz magatokra! Pankababa, légy jó kislány! Odabenn sokkal jobb mint idekinn! Maradj még legalább 14 hetet! De inkább 18at!

kata hát igen, Kyra már összejött, most már csak a kis trónörökös...(ök) hiányzik...(oznak) :lol:
De majd tavasszal "nekilátunk"
:lol: Remélem mindenkinek sikerülni fog :) De a vonalzódon meg ugy látom, hogy ti már próbálkoztok? Akkor nem is 2009 lesz ez hanem talán 2008? :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok,

Kép

Zsókuci,
Elhiszem, h nagyon-nagyon nehéz, bár elképzelni sem tudom a fájdalmatokat!
De nagyon sok erőt kívánok Nektek! És amint úgy döntötök, egy babát a pocakodba! :wink:

Evica,
Csatlakozom Akírához: Nekem is jobban tetszik az Onur név! :D (Milyen eredetű név egyébként? Mo-on anyakönyvezhető?)
A legjobb bnőm kb. egy héttel van mögötted (Neki is kisfia lesz) és Ő is szülni szeretne már! 8)

Akíra,
Ááááá, a vonalzó csak úgy van... Mindenkinek van és én is szerettem volna... :oops: Volt nevesem is (nem olyan szupi, mint a Zsókucié :wink: ), csak az mindig vmi hibát írt ki, néha eltűnt, ilyenek... Ezért aztán ilyenre váltottam... Nem tetszik igazán, de amíg nem találok vmi jobbat, addig megteszi! :D De mi még védekezünk ... Szóval a vonalzó becsapós! :D

Cukika,
Remélem, minden OK Veletek! Pihenj, amennyit csak tudsz!
És jelentkezz azért, mert aggódunk!

Puszi:
Kata
kata1977
 
 


Cukika,
Most aggódunk picit Értetek, aztán - ha majd mi tartunk ott - majd aggódunk magunk miatt is! :wink:
Mintha olvastam volna már ilyen magzatburkosról...
Tényleg nagyon vigyázz, pihenj, ne idegeskedj, a vizsgákat meg majd megcsinálod! :D
És látom, pozitív a hozzáállásod :arrow: Így is kell csinálni! 8)
Puszi:
Kata
kata1977
 
 


Azért az 1500-as érték az nem nagyon jó... 3000 a normális. A 1000-es érték az már szülés előtti méhnyak magasság, az 5-ös meg... nem tudom melyik, tán külső méhszáj nyiltságát jelzi. Biztos, hogy az az érték ott 5-ös???

KépKép
evica76
 
 


Zsókuci,
A két gyerkőc között 21 hónap van, ha Szabi 1,5 akkor már ők is tudnak együtt játszani. Az ikreknél meg nem csak 3. trimeszter gázos, említett barátnőm mondta, hogy ő öt hónapos terhes volt, amikor már meg kellett kérnie a férjét éjszaka, hogy segítsen megfordulni. Persze így, harmadik terhességre már egyszerűbb lenne, még örülnék is neki, de nagyon várnám, hogy egy jó évvel idősebb legyek :)

Evica,
Nati május 24én született, én meg júni 12én töltöttem a 31et, korban még jobban is állsz, mint én :wink:

Kata,
Üdv itt! Csak a lakás miatt vártok? Attól még mehetne :) Egy gyerek mindig anyagi csőd, akármikor is jön. 8)
Csinálhatsz egy olyan vonalzót is, ahol a startig számol vissza.

Cukika,
:shock: Olyant már én is hallottam, hogy megreped a magzatburok és azután szépen beforr. Szabiterhességet elég sokáig 1500as akármivel csináltam végig. 38. hétre született, már alig vártam :twisted:

Nem gondoltam volna, hogy már most ilyen sok időbe tellik, hogy utánaolvassak a topicnak! Szépen gyarapodunk!

Kép KépKép
lorca
 
 


cukika! Jaaaaaa, hogy ez "csak" a méhnyak!!! Értem. Akkor azért jobb a helyzet, azt hittem az 5-ös az már a valamelyik méhszáj. Egy barátnőm április elején szült, decemberben vészes koraszülés lehetőségével riasztották meg rendesen, 2000-es méhnyakkal, és a gyermek alig akart kibújni, 10 nappal később jött csak. Ha más gond tényleg, nincs, akkor pihenés, amennyit csak lehet és nem lesz baj. Szoríííííííííítok! :wink:

lorca! Na jó, akkor te nyertél 3-3,5 hónappal. :lol: :lol: :lol:

KépKép
evica76
 
 


cukika! igen, van ilyen, hogy megreped jóval idő elött, de szigorú fekvéssel és sűrű ellenőrzéssel minden ok lesz! A másik topikomba (2007es babás) van egy lány, neki ugyanez volt, azt hiszem a 26.hétba (ha jól emlékszem)! És minden ok lett nála, ugyhogy kitartás, sok pihenés, és a vizsgák igazán ráérnek! A baba sokkal fontosabb! Majd mi szórakoztatunk :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok,

Lorca,
Igen, tudom, h anyagilag mindig megterhelő egy gyerek, éppen ezért nem akartuk akkor bevállalni, amikor amúgy is mínuszrengetegben voltunk... :?
Gondoltam én olyan vonalzóra is, csak azon meg aaannyira lassan telne az idő... Hiszen az még kb. 1 év... :shock: Utálnám látni! :D
Szépséges gyermekeid jól vannak? Néha nem akarsz pár képet feltenni róluk? 8)

Cukika,
Én ezt az értékesdit nem értem (bár láttam már máshol is, de majd ha személyesen is érdekelt leszek benne, akkor talán megmaradnak, h melyik érték mire vonatkozik :D ), de örülök, h minden ok volt ma az UH-n! :D Akkor Panka mégiscsak szófogadó kislány! :wink:

Affrancba! Én leszek a legöregebb, mire eljutok első gyermekem karbavételéig?! :cry: Ááá, nem számít! 8) :lol:

Zsókuci,
Veled minden OK? Rég jártál erre... Hiányozol! :D

Puszi:
Kata
kata1977
 
 


Cukika,
Köszi, tudom, h a gyereknek a szeretet a legfontosabb (abból sokkal több van nálunk is, mint pénzből 8) ), de én addig nem akartam babát vállalni, amíg a pasim szüleivel lakunk együtt... Szeretném, ha senki nem szólna bele majdan abba, hogy hogyan nevelem a saját gyereke(i)met! Hiszen én sem szólhattam bele annak idején, h ők hogyan nevelték a gyerekeiket! :D Itt viszont óhatatlan lenne (hiszen én ugye kezdő lennék, ők meg rutinosak, hiszen felneveltek 2 gyereket).... Konfliktust nem akarok, jobb, ha olyan messze vagyunk, h anyós ne tudjon papucsban átjönni! :lol: :lol: :lol:
Szóval ezért volt nekem fontos előbb a lakás, hiszen ha akkor bevállaljuk a babát, akkor sosem költöznénk el innen, hiszen sosem tudnánk összespórolni egy lakásra valót... (így is necces volt :? )
Meg így adtunk esélyt, h az unokatesók közül ne a miénk legyen az első baba, így a miénk is tud majd innen-onnan örökölni. :wink:
Óóóó, az ismeretségi körömben már így is készen vannak a csajok, h honnan tudom én, h mi az az AFP, mikor milyen vizsgálatra kell menni a terhesség alatt, mire miylen homeopáiás bogyót lehet szedni, stb. 8) De mit tegyek, érdekel a téma?! :oops: Így aztán olvasgatok... :wink:
Puszi:
Kata
kata1977
 
 


Evica,
Szoptatásból felkészültél már? Hol fog Onur megszületni?

Kata,
Olyan nincs, hogy senki nem szól bele a gyereknevelésbe. :twisted: Ha szeretsz olvasgatni, a Picik és kicsik az egyik kedvencem. Jó sokáig eltart.
Mire finishbe ér a topic, már nem leszel a legidősebb elsőbabás, az tuti!

Cukika,
Port?!

Kép Kép

Kép KépKép
lorca
 
 


Kép Kép
Itt Szabi csak pár hetes, de a rémület a szemében változatlan. Natim meg hasonlóképpen rajong érte.

Kép KépKép
lorca
 
 


Sziasztok,

Evica hírek: olvastam a júniusi topikban, hogy délután már bent volt a kórházban, szül!!! Még nem írták a lányok, hogy meglenne a kisfia, ha tudok valamit megírom :wink:

Kata drága,
Nem tűntem el, itt vagyok :D
Annyira ismerős, ez az anyagiak miatt nem bevállalós dolog. Ugyanebben a cipőben jártunk évekig. Kicsit már sajnálom, hogy nem vágtunk azért bele korábban, hiszen idén leszek 30 éves, úúúgy rohan az idő. De mi is úgy voltunk vele, hogy várjunk még, hiszen az anyagi háttér sajnos a mai világban nem mindegy. Szóval megértelek… Akkor kb. egyszerre leszünk terhesek? :wink: Jó ötlet! :D:D Amúgy én is ’77-es vagyok, úgyhogy nem biztos, hogy te leszel a legöregebb :lol:

Cukika,
Örülök, hogy rendben volt az UH-n minden!!! A gyulladást ki kell kezelni, jó, hogy figyelnek erre!!!
Pihizzél sokat!
Persze neked is igazad van, hogy a szeretet az első, de tényleg sok minden kell egy babóhoz. Nekünk végképp így volt, hiszen tudtuk, hogy lombik, és a gyógyszerek több százezer ft-ba kerülnek… és ha ne adj’ isten nem sikerül, akkor előlről az egész… szóval vegyes dolog ez nagyon…

Lorca,
Nagyon szépek a gyerkőceid!!! :D:D Natinak azok a csodaszép nagy szemei… hát elolvadok :wink:

Puszi mindenkinek, rohanok, mert kezdődik a Grace klinika :wink:
Jóéjt!

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Sziasztok,

Evica hírek a júniusi topikból:

"Onur 21:32-kor 3560 grammal és 56 centivel megszületett. Mindketten jól vagyunk. Szép :) jófiú, alig sír."

Itt is hatalmas gratula Evica! :D

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Sziasztok,

Evica,
Hatalmas gratula!
Kép
Ezek szerint Onurnak is jobban tetszett ez a név. :wink:
Sok tejcit és nagyon sok boldogságot kívánok Nektek! :D

Zsókuci,
Köszi az infót! :D
Ha Te majd csak leszel 30, akkor továbbra is én vezetek! 8) :?
Igyekezzünk együtt babásodni, OK? :D
Hova mentek nyaralni? :wink:

Lorca,
Persze, tudom, h így is lesz beleszólás, de így legalább tudom, h a nagyszülők egyszercsak hazamennek! :lol:
Áááááá, NAGGGYON tündérek a gyerekeid! Natinak gyönyörű szemei vannak, Szasza meg zabálnivaló pofi! :D

Puszi:
Kata
kata1977
 
 


Előszöris gratula Onurnak :) Meg persze Evicanak :)))
Remélem hamarosan jön és mesél nekünk, meg hoz képeket :) Olyan édesek az újszülött képek :)

Én is teszek fel egy képet Kyráról ha nem zavar titeket :)

Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Evica:
Jófiú, alig sír:) Ezt hívják beetetésnek :D
Nagy-nagy gratulációóóó!

Kata,
Hazamennek. Igaz. Utána meg felhívnak telefonon, amivel felébresztik az utódot :twisted:

Cukika,
Nagyon vigyázz ezekkel a hülye bacikkal. Bár gondolom ezt te is tudod :roll:

Kép KépKép
lorca
 
 


Akira,
Látszik, hogy milyen jól eszik! Milyen súlyban van? Nagyobbnak látom jóval, mint Szabit. Igaz, ő elég picinek indult, volt némi gond az elején. nem vészes persze, 2800/50 volt. Csak nati után volt sokk, ő 3720/58cal kezdte az életet.

Kép KépKép
lorca
 
 


Sziasztok,

Cukika,
Meg van bocsátva! :wink:
Én is tudnék mesélni... :twisted:

Lorca,
De legalább hazamennek! :wink:
A telefonálás ellen meg asszem, majd követem az unokatesómék jó példáját. Amikor a gyerekek aludtak, le volt halkítva a telefon. :D Aztán náha úgy is felejtődött... :lol: A család meg szépen hozzászokott, h ha nem veszik fel a telefont, attól még otthon lehetnek, csak pihennek. :D
Milyen gond volt Szaszával?
Megnő, ne aggódj! Én 2 kg sem voltam, aztán látod, széééép, nagy 30 éves lettem. :D :D :D

Akíra,
Kyrának is milyen bájos mosolya van! :D Döglenek majd érte a pasik, az tuti! :wink: Azok a hurkák meg ott a kis kezén! .... Hááát, imádnivaló! :D

Puszi:
Kata
kata1977
 
 


Kyra köszöni a bókokat :)

A születés súlya 3900 volt, és most pedig 6020! Jó súlyba van, de most aggódom sajnos egy kicsit hogy nem elég neki, nem úgy hízik mint kéne... :cry: Szóval most szenvedünk :(

Mi volt a baj Szaszával? :cry:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Akíra,
Sztem vannak ilyen stagnáló időszakok, aztán majd megint ugrásszerűen nő Kyra! :D Tényleg, a Tigrises szerkót el is felejtettem megdícsérni! :? Pedig rögtön kiszúrtam én is! :wink: Csudapofi ez a lányka! :D

Cukika,
Panka rugdos már rendesen? :D

Puszi:
Kata
kata1977
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: