Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Lányok mi ez a nagy hallgatás????
Néha pár napig nagy a pörgés, aztán meg semmi.... :cry:
Kismamik hogy vagytok?
Nálunk most nem jött össze, de ahogy már többször írtam, nem görcsölünk, próbálkozgatunk még egy darabig.
Hosszú hétvége?
Mi Miskolcra megyünk 4 napra. Remélem ha nem is lesz verőfényes jó idő, de nem is fog esni.
Tegnap kicsit rendezkedtünk a lakásba, sikerült a férjemet rábírni, s ráadásul a végén még neki is tetszett a végeredmény. Na ez azzal jár/járt, hogy 2 szoba a háromból olyan mintha atomvillanás lett volna, magyarul pakolászok-pakolászok-pakolászok.....

Kép
 


Szia Timcsi! Nem tudom miért hallgat mindenki. Mi Pestre megyünk, de nem csak 4 napra, hanem még a jövő hetet is ott töltjük.(páromnak őszi szünet van a suliban) :lol:
Ha gondolod, gyere át a Fogamzás » 2009 április-júliusra babát szeretnénk! topikba! Ott sokan vagyunk és nagyon jó kis csapat gyűlt össze. Ez mindenkire vonatkozik!

Teri

KépKépKép
 
 


Teri: Pestre? És milyen programokat terveztek? Mert mondanám, ha van kedvetek, jövő héten meglátogathatnátok minket is itt Óbudán, legalább eljátszana a két pici lány.
Majd átnézek a másik topikba. :)

Kép
 

 
 

Anyuékhoz megyünk... Ha jó lesz az idő, szeretnénk elmenni az állatkertbe, gondolkodom a tropicariumon. Jó ötlet h talizzunk! Megbeszéljük h mikor. Merre laktok Óbudán? Mi a 2. kerületben lakunk (azaz most csak anyuék, de kb júliustól megyünk végleg mi is haza) :lol:

Teri

KépKépKép
 
 


Teri: nem is tudtam, hogy erre laktatok. Most merrefele? Mi Belső-Óbudán lakunk, ahogy jövünk az Amfiteátrum után néhány utcányira.
Jó pihenést, mi csütörtökön megyünk, vasárnap jövünk Miskolcról. Ha jövő hétre tudunk egyeztetni, nem lakunk messze, szívesen látunk benneteket. Gépközelben leszel?

Kép
 


Timcsi! A Törökvész úttól nem messze lakunk, pontos címet majd élőben v priviben. Most Szeghalmon vagyunk, itt tanít a párom. Jövő héten leszek gépközelben, és akkor megdumcsizzuk. De ti is jöhettek ám!!!

Teri

KépKépKép
 
 


Teri: oké, megbeszéljük, címet, telefonszámot majd priviben váltunk, s akkor tudunk pontosítani. Igen, körülbelül betájoltam a környéket, arrafelé mentünk át a hegyen, mikor a nőgyógyászhoz jártam a terhesgondozásra, mert a Zugligeti úton volt a rendelője.

Kép
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy ismeretlenül zavarok, de szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy barátnőm honlapját, aki szopopárnákat készít:
http://www.szoptatosparna.atw.hu/

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
 


Timcsi! Rendicsek! Küldöm a privit.

Teri

KépKépKép
 
 


Végre sikerült!!!! :D :D :D Már két tesztet csináltam szerda óta!!! Nagyon boldog vagyok, de még mindig alig hiszem el. Pocim néha fájdogál, de semmi egyéb tünet!

Kép
Kép
 
 


Tabati! Jaj de jó!!! Hatalmas gratula, persze csak halkan!!!!!!!!!

Teri

KépKépKép
 
 


Köszi szépen, remélem minden rendben lesz!! :D

Kép
Kép
 
 


Tabati: ne félj jönnek majd a tünetek is:) Nagyon örülök :)

Kép
 


Sziasztok!
Tabati: húúúú, nagyon-nagyon gratulálunk! :lol: Vigyázz magatokra, s szerintem minél hamarabb siess dokihoz.
Teri: ahogy látod, hazaértünk. Akkor te is elérhető vagy. Egyeztetünk.
Nekünk is jól sikerült a hétvége. Kertészkedés, rokonlátogatás, minden megvolt. És Miskolcon gyönyörű idő volt :lol: .

Kép
 


Teri: már olvastam is a privit, válaszoltam is. Majd keressük egymást!

Kép
 


Tabati itt is gratulálok:):):) véletlenűl láttam meg hogy van júliusi topik belenéztem és láttalak nagyon megörültem írtam ott is neked :D:D:D boldog babavárást

nálunk egyenlőre még sehol a tesó de nem adom fel :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika: nem is szabad. :) Eljön a mi időnk is :)

Kép
 


Sziasztok!
Teri: szerencsésen hazaértetek, mármint itt Pesten? Petra hogy bírta a kiképzést? :lol:
Miután hazaértünk Korit átöltöztettem a dagonyázó ruhájából, kimentem a konyhába teáért neki, míg készül az ebéd. Mire visszaértem ( kb. 1 perc), az én kis drága kislányom elfeküdve aludt a kanapén. Teljesen kipurcant :lol: . Hát mondjuk majd 3 órát voltunk lent. Nem is csodálom. Az ebéd így alvás utánra várat magára.
Jó utat a hétvégén is hazafelé!
Tabati: hogy vagy, mi újság? Vagy csak pihiztek az őszi szünetben?

Kép
 


Sziasztok!

Tabati, gratulálok!! Pont jó az időzítés, nyáron fogsz szülni, ebben a tanévben még oktathatsz!
:D
Barátnőm december 30-ra van kiírva szülésre...jó kis időpont! Megkért a héten, hogy ha van időm, menjek el vele szülés felkészítő előadásra, mert se a párja, se az anyukája nem ér rá. Elmentem, s nagyon érdekes előadást tartott a nőgyógyász. Ráadásul pont az az orvos, akihez én is járok. És képzeljétek, utána mentünk szülőszoba látogatásra! Nagyon izgi volt! Elég jól néz ki az itteni szülőszoba, de én már nem itt fogok szülni...ha csak ide vissza nem jövök, hogy itt szüljek, amit kétlek.

Na, csak ennyi volt s bekukk, boldog pocakosodást az illetékeseknek!
Vendég
 


Köszi Ósió!

Látod, velem is megtörtént, el sem hiszem! :D Akartam írni iwiwen, mert nem tudtam mikor látogatsz fel ide, de aztán gondoltam mégsem zavarlak ott.

Veletek mi a helyzet? Mi van a költözéssel? Már olyan régóta tervezitek!

Kép
Kép
 
 


Timcsi! Hazafeléa kocsiban elaludt, amikor behoztam a lakásba akkor felébredt. Evett pár falatott, majd nagy nehezen elaludt. Aztán mi meg elmentünk vásárolni, s nemrég értünk haza :oops: Anyu mondta h pillanatok alatt elaludt. Tök jó volt a játszótér és nagyon örülök h megismertelek benneteket! Majd amikor jövünk legközelebb, megismételjük, ugye?

Teri

KépKépKép
 
 


Teri: oké, persze! Tegnap délután még mi is elmentünk a Bécsi úti Tescóba, meg az Eurocenterbe is beszaladtam a dm-es kuponokat beváltani pelusra, törlőkendőre. 7-re értünk haza. Ma pihi van, pontosabban a férjem tanulgat az angolra, én meg pakolászok. Kori meg csucsukál. Gyorsan azért a géphez is lecsüccsentem.
Tabati és a többi kismama: azért gyertek néha-néha, ahogy látom aki pocakos lesz, hirtelen eltűnik, később már semmit sem hallani róluk.

Kép
 


Jó estét!

Tabati, hát folyton mindig minden csúszik! Csak itt van a cég is, s bizonyos dolgokat a férjem meg akar várni. Most pl. lesz valószínűleg egy nagyobb horderejű adásvételi szerződés, stb. Szóval, nem egyszerű. persze, ha rajtam múlna, már ma mehetnénk, csak aztán lehet, hogy májkrémes kenyérre futná csak. :? Ha majd Pesten lakunk, egyszer találkozhatnánk!

És veled mi a helyzet? Hogy vagy? Jönnek már a rókák? Vagy azok később szoktak jönni? :D
Olyan sok hülye kérdés jut eszembe, hogy pl. fiút vagy lányt akartok? A nevekről már beszélgettetek? Elmondtátok már a családnak? Orvoshoz mikor mész? Per pillanat csak ennyi kérdés jutott az eszembe. :D
Amúgy jó a szülési időpontod!
Vendég
 


Sziasztok!
Na mi történt? Sehol senki?
Mi megvagyunk. Bár volt közel 1 hetünk, múlt szerda reggeltől e hét hétfő estig ami elég vacak volt. Kori elkezdett hányni, aztán a hasa ment. A doki lendületből gyomorrontásnak mondta, 2 napos gyógyulással. Aztán hallottam, hogy itt, errefele most ilyen hasmenős-hányós járvány van a gyerekek között, persze erről volt nálunk is szó. Szerda nagyon vacak volt, péntek-szombat már javulás, aztán vasárnap visszaesés, de állítólag ez a menete. Hétfő estétől már jól vagyunk. Igen így többes számban, ugyanis péntektől én is beálltam a sorba.... :cry: . De ez állítólag így megy, ha a gyerek elkap valamit pár nap múlva jönnek a szülők.... Ráadásul hétvégén vendégeink voltak Miskolcról. Sütöttem-főztem, meg néztem hogy eszik.... Na jó mondjuk nem ártott az a pár kiló ami hirtelen lement, volt miből. Felért egy mini fogyókúrával...
Teri: hogy vagytok?
Tabati: dokinál voltál már? Vizsgálatok beindultak már? Vigyázz magatokra!
Többiek?

Kép
 


Sziasztok!

Timcsi! jól kifogttok ezt a vírust! hallottam már róla, de szerencsére megúsztuk (kopp-kopp-kopp)
Mi megvagyunk, holnap megyünk haza. Már alig várom, tűkön ülök de nagyon. ha minden igaz, a jövő hetet otthon is töltjük, de ez még nem 100%. Múlt héten volt egy kis ijedtség: Petra magára rántotta a tűzhelyet, de szerencsére nem lett baja.

Teri

KépKépKép
 
 


Szia Teri!
Hát akkor Petra is tud alakítani!!! :lol: . A lényeg, hogy nincs nagy baj. Ó én emlékszem, pár nappal Kori 1 szülinapja előtt sétára készülve kimászott a babakocsiból, lehuppant a járólapra az előszobába... Rám a szívbaj jött, ő meg vigyorgott. A szülinapi képeken meg ott díszeleg a homloka közepén a kék/barna ? folt.
Akkor ha jól veszem az adást, ha minden jól megy jövő héten még itt lesztek. Ha van kedvetek megint összefuthatunk a játszón, persze ha jó idő lesz. Még hóesést is mondtak... Majd telefonozz, ha ráértek, megbeszéljük.

Kép
 


Szia Timcsi!
Nem lehetett semmi az az esés sem! Itthon vagyunk a héten, Petra vasárnapra belázasodott, doki az tmondta h ne vigyem ki. De szerintem csütörtök-péntek már kimehetünk. Ha nektek is jó, megdumcsizzuk, ok? Hívlak legkésőbb csütörtökön,

Teri

KépKépKép
 
 


Teri: jobbulást Petrának! Oké, majd hívjál, megbeszéljük, csütörtök-péntek jó nekünk is. Hétvégén vendégek jönnek Miskolcról, így az egy kicsit zsúfoltabb lesz.

Kép
 


Sziasztok!

Timcsi! Ha minden igaz, vasárnap vagy hétfőn megyünk haza Petával a pneumo oltás miatt. Ha jó nektek, akkor talizhatunk!

Teri

KépKépKép
 
 


Sziasztok!
Teri: bocs, csak ma olvastam, azért válaszolok most. Oké nekünk jó. Állítólag jövő hétre már esőt sem mondanak... Reméljük. Ha kiderült, hogy mikor jó nektek, csöngess meg!
Minden kicsinek és nagynak izgalmas Mikulás-várást kívánunk!

Kép
 


Ezt így szerettem volna, de a gép másképp gondoklta!
Minden kicsinek és nagynak izgalmas Mikulás-várást kívánunk!

Kép
 


Nem kísérletezek tovább, a betűméret pici maradt... A lényeg az üzenet!
:lol: :lol: :lol:

Kép
 


Sziasztok Kismamik!

Elnézést az OFF-ért!

Korábban talán nálatok is hirdettem az eladó Fisher Price zenélő, 2 irányba mozgó hintánkat. Akkor nem sikerült eladnom, mert az árát soknak találták az érdeklődők.

Most újra hirdetem KEDVEZMÉNYES áron! A bolti ára elég húzos, sajnos (39 000 Ft).

Én ezt most mindössze 15 000 Ft-ért kínálom!

Amennyiben érdekel a hinta, írj privit!

Minden jót a továbbiakhoz minden kedves kismamának!

KELLEMES ÜNNEPEKET!

Kép

 
 


Sziasztok!

Bocs a zavarásért. Eladnám az alig használt Medela Mini Electric mellszívómat.
Jellemzői:
Medela elektromos mellszívó, amit kézinek is lehet használni. Bababoltban vásárolt, 8 hónapos, garanciális, alig használt állapotban, összes tartozékával, dobozában, számlával eladó. Az elektromos részét lehet adapterrel vagy elemmel is működtetni. Az mellszívó motor eredeti ára: 19900 Ft, a kézi szívó és tejtároló résznek 6500 Ft volt. A kézi része egyszer sem volt használva.
Itt egy link, ahol meg lehet nézni a képeket a mellszívóról:
http://www.teszvesz.hu/item512986704_me ... szivo.html
Küldj privit, ha érdekel vagy kérdésed van. :)

Kép
 
 


Kedves babát váró Kismamák!:)
Szakdolgozatom kutatásához kérném segítségeteket. Vizsgálatom fókuszában az életciklusváltás áll, ezen belül is a várandósság időszaka.
Amennyiben babát vársz, (vagy ismersz terhes kismamát, és továbbítanád felé ezt az üzenetet) nagyban segítenéd munkámat a következő linkre kattintva (vagy ha a böngésző sorba másolod)a kérdőív letöltésével, majd kitöltésével : http://www.yousendit.com/download/U0d5b ... YURIRGc9PQ
Utána a kitöltött tesztet a justimister@gmail.com e-mail címre tudod elküldeni.
A kitöltés névtelenül történik, az adatokat bizalmasan kezelem!
Amennyiben érdekel, szívesen elküldöm majd kutatásom eredményét!

Jó egészséget és sok örömöt kívánok az elkövetkezendő időkre! :)
Előre is köszönöm együttműködésed!
 


Olyan üzenetet kaptam az e-mail címemre (justimister@gmail.com ) egy kedves Kismamától, hogy nem elérhető már a link... :(
Valószínűleg akkor az is korlátozott, hányan tölthetik le...

Mindenesetre felraktam újra a kérdőíveket , ahol elérhető:)

http://www.yousendit.com/download/U0d6RkJUV Ehv eE9Ga1E9PQ

Elnézést kérek a kellemetlenségekért! És köszönöm szépen a jelzést!

Szép estét!
 


Sziasztok!

Akit érdekel autóra való fényképes háromszög matrica, annak szeretném a figyelmébe ajánlani egy nagyon jó barátunkat, aki most elkezdett ezzel foglalkozni, a háromszög eső és időjárás álló, bármilyen kép megfelelő hozzá, és a rajta levő szöveg is bármi lehet, mintának beteszem ide a sajátunkat.

Kép

Két matricát gyárt le (mivel a legtöbb családnak biztos van még egy olyan autó a családon belül, amire fel tudják tenni) ennek a kettőnek az ára 1800 Ft., az elkészült háromszöget nyomtatás előtt mailben meg lehet nézni, és ha megfelel, akkor megy a nyomdába, aztán a készet postázzák.

Mail cím: dvst2001@gmail.com

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: