Új privát üzeneted érkezett!

ok jövő hét nekem is jó,de csak alvás után, mert beszoktató hét van a Kerékben.Kíváncsi leszek. Aki beszoktat, mikor?

Kép
 
 


nekem szept 6-tól lesz.
akkor hívj jövő héten
Vendég
 


Sziasztok!


Én is vagyok,csak ritkán...már 20 hetes terhes múltam.. :D
Ja, és 2 fiú után végre lesz egy lányom is!!!!!! :D
Aisa lesz a neve! Tudom furi és szokatlan a név,de nekünk tetszik!
Az én fiam nem agyon akar beszélni....csak hablatyol! :D
Amiket mond -apa,pupu(teve),hoppá,babba(labda).....
Öcsém 1 hete kiment egy évre a messze amerikába tanulni....olyan furi....írja,hogy milyen jól élnek ott az emberek....egy családnak átlagosan három autója van...stb....
......nekünk meg egy se!
Mi a bölit kihagyjuk a kistesó miatt!Amúgy februártól ment volna!



Marcsitita nagyon örülök,hogy rádtalált a boldogság! :)
Látod érdemes volt kiszállni a házasságodból!
Az első fiam 2,5 éves volt amikor új apuka került az életébe...most 7 éves és apának szólítja,de tudja jól,hogy nem ő az igazi apukája!
Le a kalappal a barátod elött,hogy elfogadja a fiadat,mert hidd el nem sok pasi képes erre! Remélem boldogok lesztek együtt!
 

 
 

Sziasztok!
Én sem sűrűn járok erre, nem sok időm van, a nyári szünet kiveszi minden energimet. Szofi jövőhéttől megy bölcsibe, illetve akkor kezdem beszoktatni. Munka nem nagyon van, egyenlőre egy takarítást sikerült kifognom, de jobb, mint a semmi, aztán majd alakul valami jobb is. Szofika még mindíg nem beszél, csak néhány szót mond értelmesen, a többit értelmetlenül, de mindent megért amit mondok. Iszonyú szép kiscsaj lett :lol:

Kép
Kép
Kép
 
 


Milyen a bölcsi csajok?

Csieaci, grat a nunishoz!
Vendég
 


Hello!!!

Dorka imádja!
szerintem még jobban mint a magánt...
(Kerék u.) Jó csoportba is került, a 2 dadus, főleg az idősebb IMÁDJA.
Azt mondta, hogy minden perc színtiszta öröm vele..

Sose sír,beszoktatáskor se,ott alszik az udvaron a zajban, amit nem is értek... :lol: A gyerekek imádják,pedig első nap mikor marketingeltem Dorkát a gyerekeknek :lol: azt mondták, hogy nem játszanak vele , mert baba :lol: ...
9- fél 4-ig van bent. basszus, ha normálisan dolgozom 7-re beviszem és fél 6-kor hozom??????? nem is értem.....

Voltam 2 interjún...szar volt.nem tetszettek, az egyikre nem is vennének fel.
Jövő hét szerdán megyek a régi cégemhez beszélni. Legjobb lenne,ha kifizetnének és találnék egy jó állást. Csaba okt elején megy el, onnantól felkopik az állam... :lol:

Kép
 
 


na jól van, akkor ő élvezi.

h anyámasszony katonája, bár nem is nyekken egyszer sem, csak ő elvan a kis világában.a többiek viszont katasztrófák, üvöltenek kegyetlenül.

van egy anyuka, kész vagyok tőle,nem engedi el a gyerekét, már 2 hete bent ül vele és nem engedi el...nem értem, mondtam is neki, hogy ennyi szabija van, hogy még hetekig itt óhajt ülni?

H egyszer sírt, aztán vígasztaltam, és azóta csak reggel sír, ha bemegyünk a szobába, mert a többi üvöltésétől megijed, de kb 2 p és csendbe lesz, ő legalábbis, a többi üvölt egész nap.

nem lennék gondozónő tutti.

én nem vagyok már vele , ez a 4. nap, tegnap óta ott van délig.

na most gondolj bele én 730-tól 16ig dolgozom...másfél óra az út oda és haza, számolj,mikor viszem és hozom, hát gáz nagyon, elsők között lesz és utolsók között jön kivéve ha valaki (főleg anyu) besegít....
Vendég
 


Sziasztok. Hát sajna mindenhol azt papolják, hogy ne legyen a gyerek napi 7-8 órát a bölcsibe, de ki a fene tudja ezt megoldani? Aki 8 órát dolgozik, annak minimum 9 órára kell beadnia, nem mindehol tud menni érte a nagyszülő. Persze biztos, hogy nem ez a legideálisabb a gyereknek, de ez van. Szerencse, hogy nekem rugalmas a munkám, én osztom be az időmet, de így is 8-15-ig van bennt Szofi, aki egyébként nagyon élvez a helyzetet, soha nem sírt még, és ezen a héten keddtől már ott is alszik. Szerintem én szarabbul érzem magam, mint ő.

Kép
Kép
Kép
 
 


Nálunk is van egy 1 hónapos kislány, ő sokat sír, ha nem veszik ölbe, szinte mindíg, és a jövő hónaptól jön még 2 10 hónapos. Én sem lennék gondozónő.

Kép
Kép
Kép
 
 


Nem tudom itt nem üvölt senki....Normálisan játszanak, mind az 10000-en :)

A magánban mondjuk sokkal normálisabban játszottak, szép csendben,de itt is kultúráltak, csak nagyon durván nyomják a kismotorral, második nap már el is csapták Dorkát 100-zal. nem sírt,de én megdöbbentem :)

Kép
 
 


Csibe, menő tickerek:)

Ndombi, itt tilos a motor.

h beteg, elkapta egy kiscsajtól, pénteken alig voltak, tudhattam volna hogy H sem ússza meg, erre azért elvittem úszásra,én állat, és adtam egy pofont a szarnak.
Vendég
 


Sziasztok!
Nalunk sajna nincs bolcsi,pedig jo lenne munkaba alni.Ovika van csak s oda mig van pellus nem mehetunk.Angelika keresztlanyom most kezdett,minden nap megyunk erte Adival es Adinak jobban tetszik ott mint a kiscsajnak.Tanar nenik is ugy orulnek neki,eloszor azt jittek mar o is megy de hat mondtam meg picike.Azthittek egyidosek mert egyforma magasak,meg kiloban is egyformak 15kg pedig angi 3 eves elmult.

Kepek ha nembaj
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
 


Marcsi!

Nagyon cuki!

Szupi,hogy így együtt vagytok hárman.

Huni : :cry:

Kép
 
 


SZiasztok!
Huncinak jobbulást, Szofinak is folyik az orra, kezdődneka bölcsis betegségek.
Marcsi, jól látom, hogy felszedtél néhány kilót? Egyébként, sugárzik rólad a boldogság, és Ádi is mekkora már!

Hnci le kellett cserélenm a fényképeket a tickereknél, elvégre nőnek ezek a gyerekek.

Kép
Kép
Kép
 
 


Koszi csajok!

Hat igen,rendesen elhiztam :-);;;

Kép

Kép
 


Szerintem jól áll, nem vagy annyira elhízva, és sugárzol.

Kép
Kép
Kép
 
 


Mizu?

Én interjúkra járok, úgy néz ki több lehetőségem is van, többféle variációban. Végre..
Most meg dönteni kéne lassan a jövő héten szerintem körvonalazódik :)

Durva 9-6-igkéne dolgozni... dorka mikor fog látni.....hétvégén???

Voltam ma vezetett meditáción. szuper volt!!!

Kép
 
 


azt nem értem,hogy most 4-re járok doráért és már alig vannak. Ha böliben van a gyerek akkor ugye dolgoznak...meddig???

max a köztisztviselőknél van 8-4-ig munka,akkor is fél 5 mire odaérnek...én még nem talalkoztam olyan melóval ami ne min 5-ig van..akkor hogy a toszba mennek érte....NEM ÉRTEM!!!

mindenki egyéni vállalkozó???

Kép
 
 


Ez az amit én sem értek. Mondjuk én magam osztom be az időmet szerencsére, de így is viszem 8-ra Szofit, és sok gyerek még nincs ott olyankor, 3-fél4 kötül megyek érte, de tényleg alig vannak. Úgy látszik mindenki csak 4 órában dolgozik. Nekem van, hoyg ne mis tudom én vinni, vagy hozni, ha úgy alakul, mondjuk akkor tudom csak megtenni, ha apa éjszakás.

Kép
Kép
Kép
 
 


létezik 4 órás munka?és mit lehet 4 órában csinálni? mire belerázódsz,hazajössz...
Biztos lehet keresni vele vagy 50 000-et...és elmegy 6 órád....

Kép
 
 


Kedves Kismamik!

Újra zavarnálak Benneteket egy picikét. :) Utoljára nyáron írtam a topikba saját készítésű MEI TAI-jokkal kapcsolatban. Azóta sok víz lefolyt a Dunán, gyártóvá léptünk elő és eljutottunk idáig: www.mei-tai.hu .
Ezt az oldalt szeretném Nektek bemutatni. :)
Amennyiben valamelyikőtöket komolyabban érdekelné eme babahordozó, az kérem írjon nekem privit!

További kellemes babázást és/vagy pocakosodást! :D

Gremese

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok Csajok!

Restellem, hogy csak most jöttem :oops:
Augusztus 3-n megszületett Miron 3190 gr-al és 55 cm-vel. Extra gyors szülésünk volt, mert 1.5 óra alatt kipottyant őfelsége, majd a szülésznő közölte, hogy gartulál a kislányunkhoz :shock: :shock: :shock: :shock:
Az orvos utasítására Rózsika megnézte még 1x, majd közölte, hogy hjjja tényleg kisfiú, itt van a kukija, csak eldugta :x :x :x
SZopival iszonyú nyűgjeink vannak, Zsirike (mert hogy ez lett a becename :wink: ) lusta szopizni, ha nem ömlik a tej, akkor bealszik vagy hisztizik, így jelentősen kell tápival pótolni :cry:
Én már csak a fejemtetejére nem álltam, hogy minden jobb legyen, de egyelőre nem tudunk full anyatejes babák lenni :?

és akkor pár kép Mironról:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Látom nagyon belassult a fórumotok?! :roll:

Konkri
dolgoztok ketteskén???

Marcsita
gratulálok az új szerelemhez!!!! Látod nem hittél nekünk, hogy van élet a bajok után! Sok boldogságot nektek!!! :wink: :wink: :wink:

Ndombi
akkor most milyen melód lesz? bölcsit/ovit én sem értem! :?

Csibe
mi lett az eredménye a szűrésnek???

Hunci
olvastam a nyári játszóteres sztoridat! hát én nem bírtam volna ki, hogy ne szóljak be a köcsögnek! Biztos mondtam volna neki, hogy nyugodtan játszhatnak tovább a labdával, Te X Ft-ért vetted, és amennyiben kifizeti nagyon szívesen ott hagyod :twisted: :twisted: :twisted:

Blongyika
hogy vagytok??? Sokat gondolok Rád/rátok!
hogy bírtátok beosztani az időtöket több gyerekkel? :roll: :roll: :roll:

KépKép

KépKép
boo
 
 


Szia BOOO!!!

Gratula!! De szuper, látszik a gyereken, hogy nagyon akartátok, mert irtó gyönyörű.(tényleg tetszik,nem udvariasságból mondom :) )

Ja belassultunk...felvettek a citihez értékesítőnek csak cégeknek, lakossági nem. azt nem is csinálnám...jutalékos.az első 3 hónapban(vagy 6,még a vezetők nem hagyták jóvá) kapok egy bizonyos összeget, hogy ne haljak éhen +jutalék. egyébként szerintem jó lesz.Első 3-4 hónapban azt mondták,hogy mivelt tanulok szívás lesz,de beindul. Körbekérdeztem az ismerettségemben és úgy látom jó lesz.
70-ből 7 embert vettek fel, csak nem szar.

régi cégemhez nem megyek,mert nem adtak annyit amit kértem,de felkértek,hogy számlázzak nekik heti 1 napot dolgozzak.Ezért megkapom a régi fizum 2/3-át.....1 napért. Mondtam jó, csak este tudom megcsinálni.azt mondták úgy is jó...nekem is:) +van még egy melóm... aludni azt nem fogok,mert meló után dorkázom amíg nem alszik,akkor pedig melózom...hahahaha

Kép
 
 


Dombi
köszi :oops: :oops: :oops: igazi szerelemgyerek :wink:

ez a meló dolog nagyon durva!!! :shock: :shock: :shock:
mikor van időd élni? és mindehhez mi a szakmád? nem irigyellek!
én ha tehetem nem megyek vissza dolgozni, de még nem tudom, hogy lesz e rá lehetőségem. Meg ki tudja hány babánk lesz még sorjában, és mikor jönnek össze... :roll:
mondtam apának, hogy egy jó darabig csak babázni szeretnék, azt mondta megpróbálja megoldani, hogy így lehessen

aztán majd szeretnék vmi mást csinálni, mert a csicskázást már nagyon unom (eddig az összes mh-men a vezig asszisztense voltam, amitől mindenki más is azt hitte, hogy azért vagyok ott, hogy neki pattogjak...)
szeretnék angolból levisgázni végre, mert tök égő, hogy 3 éve leállamvizsgáztam és azóta nem csináltam meg a nyelvvizsgát, így nem kapom meg a diplomámat, még jó, hogy nem évül el :roll: :oops:

KépKép

KépKép
boo
 
 


SZiasztok!
Boo, tényleg gyönyörű ez a kisfiú, remélem majd később bukik a nem sokkal idősebb csajokra :wink:
Megvan a szövettan eredménye is, de nem tudom, mit jelent konkrétan, szégyellem, de még nem voltam kontrollon. :oops: Vagy időm nincs rá, vagy éppen pénzem. Gondolom nincs nagy baj, egyébként a kaparás óra renszeres megint a mensim. :shock:
Na vidámabb téma! Kívánok nektem még sok szép babucit, Miron annyira szép, nincs hozzá fénymásolótok?

Kép
Kép
Kép
 
 


Boo, micsoda édes és szép formás kis babátok van.Gratulálok!

Ndombi, te azért néha aludj is :roll:

Kinek hogy megy a bölcsi?

H már évezi, azért nem is írtam, mert nagyon szar 2 heten vagyunk túl, a bölcsivel nem volt gond, szereti, ott is alszik szépen, de utána...hihetetlen.Annyira mérges vagy nem tudom, hogy úgy üvölt órákon át ITTHON hogy hihetetlen, nem lehet lenyugtatni,, azt mondják, normális, mert így jelzi mérges és nem tetszik neki az elválasztás, aztán ahogy jött ez a korszak úgy el is tűnt.

jövő héttől nem tudom mi lesz, megszakítottam a szabimat, dolgozom hétfőtől így nem én viszem és nem is én hozom, szóval lehet megint hisztisebb lesz kcisit.De hát meg kell szoknia ez van.

Szóval behívtak dolgozni, a szabimat ki kellett venni, tehát még okt végéig szabin vagyok, mgéis dolgozom, remélem, nem csapnak be és visszakapom majd kéz alatt a kivett szabikat....
Vendég
 


aludni azt nem fogok. hétfőn kezd a citibank.
másik heylről is megkaptam a melót...

Boo: kérdésedre: 1.agrármérnők 2 közgazdász másoddipl.
nálunk 5 év a diploma elévülési ideje az agráron és a közgázon is ez volt. Ha addig nincs meg sztornózzák a diplomát.

Bölcsi szuperül megy. Mindenki kedvence. Otthon nyivákol és a kedvenc szavai. AKAROM,ENYÉM,ÖSSZESET.... :lol:

pár napig hagytam a hisztériázást,de meguntam és 2x szólok,ha nem, megy a másik szobában a kanapéra gondolkodni. Akkor bömbölve odaslattyog, 1 percig hisztizik.azt üvöltve, hogy HISZTI :lol: .majd odajön és én megkérdezem mit szeretne és azt mondja, hogy bocsánat .irtó cuki:)


Ez nagyjából hat.

A böliben úgy fogadott,hogy belenyomta az ujját az orrába és közölte,hogy : folyik a takony...fika :shock: :lol:

Kép
 
 


Boo GRATULA!
Nagyon gyonyoru Miron!!!!!!!!
Es koszike!

Kép

Kép
 


szia Boo!
Ezt a gondolat átvitelt! Pont tegnap gondoltam rád hogy mi lehet veled... hát nagy gratula, mert tényleg nagyon jól összehoztátok! gyönyörű!

nyelvvizsga: ha gáz és ha nincs kedved, akkor menj el dislexia vagy disgráfia vizsgálatra! a camponában is van akár... vagy keress rá! rengetegen váltják ki ezzel a nyelvvizsgát... + ha akarod még utána készülhetsz a nyelvvizsgára minden izgalom és feltétel nélkül.
(sok ilyen papírt és ügyet láttam nálunk a t.o-n)

Ndombi! nem semmi vagy melo ügyben.

Én ha lehet nem csinálnék határidős vagy túlórázható munkát, mert én azt látom mindenhol az irodai munkakörökben hogy van aki béna, buta és lusta és elvan kis melóval, mert nem bíznak rá többet, mert nem lehet, más meg megszakad, mert fosik és lelkiismeretes meg ügyes és ezért mindent rábíznak. Én komoly mondom, inkább elmennék egy butikba vagy akármi, ahol záróra, ajtó becsuk és vége a munkának és nem kell még éjjel otthon egyeztetni, számolni, pipálni...

Kép
Kép
Kép
 
 


Ndombi, boldog 18. szülinapot!
Vendég
 


Oh!!!!!

Köszi!!!!!!! :lol: :lol:

Milyen figyelmes!!!

Kép
 
 


Juhéjjj Csajok!
Csak nem éledezik a fórum....jön a rossz idő????

Boo: nagyon gratulálok a kisfiadhoz! Nagyon szép, boldog baba! Sok-sok egészséget kívánok Nektek! Tudod, a tej miatt meg ne aggódj!

Bölcsisek! De jó Nektek. Milu itthon nyomja, alig várom,hogy 2010-re meglegyen a bölcsi, de nem nagyon halad, szóval sztem mi lecsúszunk. Miluka nem beszél még tisztán, de a hangsúlyból és pár hangból rájövünk, hogy mit is akar közölni, bár mostanában jobban utánoz minket.

Na.....
Vendég
 


Voltunk bababörzén,MINDENT megvettem :)

Mivel Dorka semmi téli cucca nem jó(gondolom senkinek) ezért ronggyá vásároltam magam és megvettem egy 5-ös ikrek ruhatárának való téli cuccot:)

Tegnap este D belázasodott:(
Len t voltunk Cs szüleinél ma,hát nem volt túl jó.
Apukája már nagyon rozzant,anyukája meg kivan.

Kép
 
 


Hunci, itt is köszi a hozzászólásod! Írtam privit de nem tudom mi lett vele...
Köszi mindent, az észrevételt, a tanácsot! jól esett minden! viszont a blogban spameltem a hsz-ed, mert itthon még titok, le ne bukjak... de idővel visszateszem.
Köszi!

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Akit érdekel autóra való fényképes háromszög matrica, annak szeretném a figyelmébe ajánlani egy nagyon jó barátunkat, aki most elkezdett ezzel foglalkozni, a háromszög eső és időjárás álló, bármilyen kép megfelelő hozzá, és a rajta levő szöveg is bármi lehet, mintának beteszem ide a sajátunkat.

Kép

Két matricát gyárt le (mivel a legtöbb családnak biztos van még egy olyan autó a családon belül, amire fel tudják tenni) ennek a kettőnek az ára 1800 Ft., az elkészült háromszöget nyomtatás előtt mailben meg lehet nézni, és ha megfelel, akkor megy a nyomdába, aztán a készet postázzák.

Mail cím: dvst2001@gmail.com

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 


Sziasztok Kedves Kismamik!

Újra zavarnálak Benneteket egy hsz erejéig. :)
Hoztam Nektek sok-sok újdonságot.
Amit figyelmetekbe szeretnék ajánlani, az továbbra is a saját készítésű Gremese Mei Tai nevű szuper kis hordozóeszköz, valamint a hideg időben segítséget nyújtó hordozótakaró.
Mindezeket megtaláljátok itt, a honlapomon:
www.mei-tai.hu
A mei tai-ok kérhetők szettben is, ha valamelyik mintából nem találsz a kedvedre való fazont, azt jelezd kérlek.
A Babanetes kedvezmény továbbra is él, keressetek priviben!!!!!!
Érdemes időnként ellátogatni az oldalra, mert hamarosan jön a Gremese Erszény, ágynemű garnitúrák, a kismama bandázsok, derékmelegítők, ovis szettek, és még ki tudja, mit találunk ki. :)
További kellemes estét! :)

Üdvözlettel:
Gremese

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Bocs a zavarásért!

Vannak vadiúj harisnyáim Primark és Dunnes Store-ból.
Ha valakit érdekel, most raktam fel képeket babaszobára. Dec 18-án tudnám postázni. Gyönyörűek!

http://www.babaszoba.hu/csevego/temak/G ... ?#h8960974

Izelítő:
Kép Kép

Ha vennél, légyszi babaszobára írj, vagy privit!
Köszi!
 


Sziasztok! Jaj restellem hogy csak így szökőévente jelentkezünk, de elkezdtem a fősulit szóval annyi időm sincs mint eddíg. Lili nem jár bölcsibe, úgy tervezzük hogy jövő összel kezdjük a beszoktatást az oviba, de teljes "munkaidőben" majd csak 2011 januártól fog járni.
Van valakinek tapasztalata a kruppal? Mert két náthánál is előjött nálunk..mind a kétszer az első napon, de szerencsére nem a kórházban kötöttünk ki. most a doki írt fel spiropen-et hogyha ilyen van adjak neki 2x4 ml-t. de olvastam hogy van mikor orvosi ellátásra szorul. honnan tudom mikor kell vele rohanni a kórházba vagy mikor múlik el? van itt valakinek kruppra hajlamos gyerkőce?
Köszike

Kép
Kép
nmonika86
Vassurány
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek kívánok nagyon boldog Karácsonyt!! Kép
Vendég
 


Sziasztok!de reg jelentkeztetek.Mi ujsag mindenkivel?Uj kepek?

Uj temat nyitottam ha van kedvetek nezzetek be szerintem aktualis Gyermekneveles>>>>Gyerekek es vicces beszolasaik

Kép

Kép
 


Szia Marcsitita! Én néha benézek, de sehol senki. Ádi is biztos nagyfiú már. Szofi is igencsak nagylány, igazi huncutka, nem lehet neki ellenállni, és az összes fiút egy szempillantás alatt leveszi a lábáról itthon (mit mondjak engem is). Apa a nagy szerelem...

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok

A 2010 szeptemberi topicból vagyok . Most lett kész a babaszobánk, amit Iparművész sógornőm festett. Ha van kedvetek kukkantsátok meg! Szívesen vállal akár egész szoba, akár csak egy falkép festést is, fantáziája határtalan, legyen szó előre kitalált motívumról, vagy elég számára egy ötlet is , aminn elindulhat Ha érdekel valakit a dolog, privátban tudok további infókat adni. Bocsánat ha zavartam! Szép napot mindenkinek

http://indafoto.hu/balintka/meseszoba

Kép
 
 


Sziasztok
Hu de eltunt mindenki.De jo lenne ujra latni benneteket,meg a nagy gyerkocoket.legyszi gyertek Kép Kép Kép

Kép

Kép
 


Szia Marcsitita, én nagy ritkán benézek, de már senki nincs itt! Mi jól vagyunk, növögetünk, remélem ti is! A facebook-on fent vagyok, ott vannak fényképek is, de azért egyet teszek ide is!
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Szia
De jo!
De szepek a gyerkocok es milyen nagyok.tobbiek is johetnenek ujra :roll:

Kép

Kép
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron