Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

2008 januári babások irjatok!Oszzuk meg egymással élményeinket!

üdv:
Vera
veroosh81
 
 


szia!
én jan. 11. bár ugye még nagyon az elején vagyunk, de fő a pozitív gondolkodás :lol:
Te mikor?

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Szia!

De örülök, h irtál!
Én jan. 3, lehet, hogy már pénteken mehetek Uh-ra!
Te mikor mész?
veroosh81
 
 

 
 

Szia, jó reggelt!
akkor előttem jársz egy héttel, én pont egy hét múlva megyek UH-ra, egy hete voltam akkor 3 mm-es petezsák ábrázolódott...csinálj magadnak egy vonalzót és akkor én is tudlak követni...
a kislányom egyébként január 5-én született...neked hanyadik baba? meddig készült? stb...mesélj!!!!!!
hogy vagy? én hányinger, szédülés, öklendezés, étvágytalanság, álmosság és meg nem érinthető mellekkel élvezem ezt a csodát :)

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Kedves Mindenki!

Szeretnék csatlakozni a kiscsapathoz :D
Új regisztrálóként éppen a rendszert próbálgatom.
palildiko
 
 


Mivel az előző írásom sikeresen megjelent, most igyekszem rendesen beköszönni.

Mi is januárban szülünk, bár nagyon szeretném elkiabálni, Furi ez az egész, terveztük a picit, de olyan gyorsan siekrült, hogy még fel sem fogtuk, hogy babánk lesz. Egyébként első baba. A barátnőim egyenlőre jobban örülnek mint Én:)

Tele vagyok kérdésekkel és szeretnék segítséget kérni!
Barátnőimnél még nincs baba, úgyhogy ők nem nagyon tudják a válaszokat, szülőknek meg még nem szóltunk, várni akarunk még picit, így őket sem kérdezhetem.

Az a problémám, hogy 3. kerben lakom, már voltam a héten dokinál egy pozitív teszt után és megvolt az első hivatalos vizsgálat. 7mm-es a petezsák, doki szerint 5 hetes vagyok, szerintem csak 4:)
A Vörösvári úton voltam az SZTK-ban Bánkuti doktor vizsgált. Ismeri valaki?

A nagy kérdésem, hogy most hogyan is lesz? Ki mit tud?
Úgy tudom 3-keres lakosként a szent jánoshoz fogok tartozni, de jún 4-én még az sztk-ba kell visszamennem ultrahangra. Ekkor fogok terheskönyvet kapni és a következő alkalom már jános kórház?
És persze a másik nagy kérdés, hogy szülhetek, hol nem, hol válasszak orvost, legyen-e magándokim. Azért az anyagilag sok lenne, hogy magándokihoz járok terhesgondozásra + a szülésért is fizetni....

Küldjetek lécci minnél több infót, hogy veletek mi történik, eddig mi történt.
Egyébként jól vagyok a héten kezdtem el csak szedni az Elevitet, nincs se rosszullét, se hányinger, viszont a melleim feszülnek és fájnak.

Bocsánat, hogy hosszúra sikerültem.

Üdv
Ildikó
palildiko
 
 


Sziasztok!

Nekünk is az első babánk lesz, és elsőre sikerült, nagyon akartuk is, hogy elsőre sikerüljön.Az első tesztem negativ lett, csak a második lett pozitiv, úgy hogy én már a 7.hetet betöltöttem.
Sajnos csak a jövőhéten mehetek UH-ra, de igy is csak protekcióval, mivel még nem voltam a 6. héten a nulladikon, és igencsak sürget az idő.Habár nem kifejezetetten vagyok a hüvelyi uh-tól elragadtatva, de hát nem tudok mást tenni!
Mi még nem mondtuk senkinek(habár aki látott már várandós nőt, az könnyen rájöhetne... :P ), csak ha túl vagyok az UH-n, és tényleg ott van.
Ismerem a problémád Ildikó, én is ezen agyaltam, mig nem találkoztam a dokimmal(3 éve járok hozzá, nekem korábban voltak kisebb-nagyobb problémáim, ezért van magándokim, meg a körzeti sztk-s orvoshoz akkor se mennék, ha egyedül kellene megszülnöm a picit...)körzet szerint a délpestihez tartozom, a dokim az Ies klinikán van, és amikor mondtam neki, hogy én nem oda tartozom, azt mondta, hogy nem érdekes, ne is törődjek vele.Szerintem egyébként ez annyira bizalmi dolog, h kell valami szimpátia iránta, legalábbis én nem mutatom meg akárkinek.Volt olyan doki előtte, h megláttam és már mentem is ki a rendelőből, lehet, h jó orvos, csak nekem nem volt szimpatikus.Úgy hogy ebben nem tudok segiteni, egyelőre annak örülök, hogy nála maradhatok!Szóval nekem ilyen szempontból, jó, hogy van, meg azt hallom, hogy azért benn van a szülésnél, nem csak varrni jár be...igazából a szülésznő van veled végig, azt is lehet választani.
Én a Gravidát szedem kb.2,5 hónapja, jó is az étvágyam tőle rendesen, hiztam is, már a mérlegre se merek ráállni, a ruhatáramról ne is beszéljünk, mert sirógörcsöt kapok.
Azonkivül, h a melleim orbitálisan két méretet nőttek egyik napról a másikra szinte(és hol van még a vége?) és olyan kemények, mint a kő, meg a méhem húzódik néha, igazából ma volt az első öklendezős napom.Nem hányinger, meg ilyesmi, csak szó szerint öklendezek.
hol csinálod a vonalzót?
veroosh81
 
 


sziasztok!

Üdvözlöllek a csapatban Ildikó! sajnos budapesti kórházakban, orvosokban nem tudok segíteni, én kecskeméti vagyok...de azt gondolom, hogy problémamentes terhességgel nem szükséges magánorvost fogadni, persze ez mindenkinek a saját döntése...az hogy érzelmileg még tanácstalan, boldog, kétségbeesett stb...vagy ez teljesen természetes, hiszen ezt a természet így találta ki, hogy legyen 9 hónapunk megérni a nagy feladatra...nekem ő lesz a 3. babám, de ugyanúgy izgulok, félek, tanácstalankodom, mint az első kettővel...
Vera! én is "csak" öklendezek, de azt szinte egész nap, délutánra lesz jobb egy kicsit, de akkor meg szédelgek, az egyébként is alacsony vérnyomásom lezuhan :oops:
magamról röviden: Donát a fiam, a fogamzásgátló abbahagyását követő első hónapban "vigyázás" mellett jött össze...majd mikor megszületett és 3 hónapos volt elkezdtem szedni a szoptatás alatti fogigátlót, de olyan furcsán éreztem magam...ő volt Dóri...13 hónap van köztük :) az az időszak eleje maga volt egy agymosás...de utána gyönyörűen összenőttek,nagyon jó ez a kis korkülönbség...majd elváltunk (hosszú történet)...és 2 éve összefutottam az általános iskolai osztálytársammal, szerelmemmel. Ákossal - most születik a közös babánk...akire egy évet vártunk, és mivel az első 2 nagyon gyorsan összejött, én már aggódtam, elkezdtünk vizsgálatokra járni...minden rendben volt...arra fogtuk, hogy már 35 éves vagyok...de szerencsére megúsztam bármiféle beavatkozást és itt a picur :) ti hány évesek vagytok?
vonalzó: http://lilypie.com/
www.babafalva.hu
majd ha megcsináltátok, akkor azt a részt, ami úgy kezdődik hogy url kivágod és itt a babaneten a profilodnál beilleszted az aláírás részhez :) sok sikert várom a vonalzókat és persze benneteket is :)

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


ja és én jövő héten megyek 7-8 hetes UH-ra és már alig várom :) hogy lássam a kis embriómat és a szívműködését és akkor mehetek a terheskönyvemért :)

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Sziasztok!

Tegnap este hánytam!Kétszer is!Mondtam is reggel az uramnak, h jó lenne, ha elbeszélgetne a porontyal, és nem lenne ebből rendszer!
Én részemről 81es vagyok, és az első babánk lesz!
Annyira álmos vagyok mindig, h most is el tudnék aludni itt a gép előtt!
veroosh81
 
 


most akkor kipróbálom a vonalzót

Kép
veroosh81
 
 


szia Vera!

reggel nincs hányás, csak este? szegény, én este már jól vagyok :)
pont egy tízessel vagy nálam fiatalabb, úgyhogy még van időd szülni 5-6 gyereket :) a fáradtság az tipikus :) pihenj sokat! dolgozol?
gratulálok a vonalzóhoz :) jó látni, ki hol tart :)

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Reggel nem hánytam, de este úgy rám jött!!!
nem dolgozásnak mondanám, hanem robotolásnak :)
a sogornőm is(az ő picijük már 4 hónapos) azt mondja, h aludjam ki magam előre!
Hétfőn megyek Uh-ra, kicsit fotyok a hüvelyi uh-tól, akkor már a kiskönyvet is megkapjuk?De jó!
Azt hiszem anyámék dobnak egy hátast!

Kép
veroosh81
 
 


én is azt mondom hogy pihend ki magad előre, mert egy darabig nem fogsz utána jót aludni :)
amikor az UH-on látható az emrió és a szívműködés akkor küldenek a terhesgondozóba! ez kb. 7-8 héten történik! drukkolok hétfőn és csütörtökön megyek!

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


A terhesgondozó a helyi védőnő?Bocs, de egy kicsit tudatlan vagyok

Kép
veroosh81
 
 


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:


http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434

Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy lett egy ilyen topik. Én is januárban fogok szülni 24-én. Az érdekes az, hogy a kisfiam 7 éves és január 25-én született. Remélem nem esik majd egy napra :lol:
bnemonika
 
 


Sziasztok!
Én meg 6-a körül fogok szülni....2 évig próbálkoztunk és a lombik előtti spontán hónapban jött össze....miután azt mondták, meddők vagyunk, mindketten.... :roll:
annyira jóóóóóóóóóó

nincs émelygés, hányinger,semmi, cickók lettek csak nagyobbak.

volt uhum, 8mm-es az embrió és látszódott a szíve, ahogy pulzál.
kikskönyvem még nincs, tán holnap megyek az igazi nődokimhoz és akkor ad majd beutalót rá.
(merthogy a meddőségi nézett múlt héten meg, az igazi nődokim még nem tudja!Asszem meglepődik ő is)
Vendég
 


üdvözlet minden új kismamának! szaporodik a csapat :) Mónika, egy tortával megúsznád a szülinapokat :) terveztétek a tesót:?
Lafead örülök hogy idejöttél ebbe a topicba! és grat az UH-hoz! irigyellek azért, hogy nincs hányingered, én nagyon nagyon szenvedek ettől, persze boldogan teszem :)

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


sziasztok
én még csak vérvételen voltam,ahol megállapitották hogy végre kismama vagyok és 21.-ét számoltak.csütörtökön megyek uh-ra,kérlek titeket hogy drukkoljatok nekem,mert ez a 6. lombik beültetésem volt és nagyon izgulok nehogy valami baj legyen.a vérvétel alapján egy erös vagy egy ikerpáros van a pocakban.
remélem csütörtök után is irhatok nektek,és akkor együtt várhatjuk a babákat :lol: :lol:

bibar
 
 


Szia Bibar!
nagyon fogok drukkolni neked csütörtökön, biztosan szép petezsákod, vagy zsákjaid lesznek! szívből gratulálok, hiszen elképzelni is nehéz, hogy mennyi mindenen mentetek már át eddig! nagyon erős csajszi lehetsz! ha jól látom a képen labradorotok van, nekünk is :)

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Vörösbegy
köszi aranyos vagy,hát túléltünk már ezt-azt,de a babáért mindent :lol: :lol: talán épp ezért izgulok most nagyon,mert olyan nagy a boldogságunk és annyira félek hogy innen zuhanni túl nagy lenne :oops: :oops:de persze pozitiv vagyok,reménykedek :oops: :oops:
látom neked a harmadik jön,szuper érzés lehet :oops: :oops:
igen labink van,a világ legdrágább fajtája,nektek is zsemle?

bibar
 
 


Sziasztok!

Üdv mindenkinek, akivel még nem találkoztam!
Megjöttem az Uh-ról, és 5mmes a porontyom!És képzeljétel el KETTŐ volt, csak az egyik elhalt!Mkor mondta az uh-s drnő, hogy ezt akárhogy is nézi kettő zsák, hát hirtelen nem tudtam, h sirjak, v nevessek!!!!
Holnap megyek intézni a vérvételt, meg ilyesmit, aztán pénteken a terhestanácsadásra!
Annyira hihetetlen, h kismama leszek, hiába láttam én is a két szememmel, de egyszerüen nem tudom még felfogni agyilag!
most kicsit megyek, mert kb. 10 perce értem haza, és az volt az első, h leüljek irni!

Kép
veroosh81
 
 



jó reggelt mindenkinek!
gratulálok Veroos! és sajnálom is...én ma megyek UH-ra, úgy volt hogy csütörtökön, de a dokim a héten csak szerdáig dolgozik és már írtak át! drukkoljatok, úgy izgulok! egyébként én nagyon nagyon nem vagyok jól...túl azon, hogy ez boldog szenvedés, már nagyon kivagyok az egész napos hányingertől...nem is...olyan a gyomrom egész nap, mintha erősen másnapos lennék...egyik terhességemmel sem volt ilyen erős rosszullétem...remélem nincs semmi baj!
Bibar nekünk is pont ilyen zsemle labink van...imádjuk, sajnos nemrég derült ki szegényről, hogy displasias...és mivel a bokája is tönkre van menve, nem lehet műteni...amíg nincsenek erős fájdalmai, addig velünk lesz :( próbálunk minden módon segíteni neki, nem visszük sétálni, itthon van a hatalmas kertben és van egy kis társa is...remélem soká fog lerobbanni...még csak most volt 1 éves...
na megyek, drukkoljatok hogy a leleten élő embrió legyen írva :)
jövök és jelentkezem :)

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 



Sziasztok!

Eddig nem mertem írni,pedig annyira éreztem,hogy na most sikerült.Tegnap estig bírtam.2 negatív teszt után olyan erős csíkocskák lettek egymás mellett,hogy nem kétséges...jön a tesó.:)
Számolgattam,január 23 jött ki a várható dátumra,bár szerintem a doki 2 nappal későbbre teszi.De sebaj,lényeg hogy itt van,velem.

GRATULÁLOK mindenkinek,kívánom,hogy problémamentes 8 hónap előtt álljatok.:)

Vörösbegy
Mi már "találkoztunk".Szorítok,hogy minden rendben legyen.A hányinger sajna engem is elért,első babámnál ilyen nem volt.Valamikor csak elmúlik. :) :roll:

Veroos
Amindenit!Nem is tudom mit írjak.Egyrészről sajnálom.:( Bizti szép lett volna 2 gyönyörű baba,de jujj én nem is tudom mit kezdenék 2 picurral.Az én "nagylányom" mellett az is teljesítmény lesz,ha egy kis csöppet rendesen el tudok látni.:) Van a családban ikerpár?

Bibar
Lény optimista,biztosan minden rendben lesz.Ez kell a babának,babáknak is.Ha nincs stressz,ők is jobban érzik magukat. :wink: Bár tényleg megértelek,szorítok csütörtökön. :)

Szép napot
Viki
Vendég
 


szia lego! üdvözöllek itt is! :) ÉS TISZTA SZÍVBŐL GRATULÁLOK!!!!
Megjöttem az UH-ról :) minden rendben!!!!!!!!!!!

Egy élő embrió látható, CRL: 5 mm.
A terhesség kora 6 hét (4nap)
YS: 4mm (szikhólyag)

Olyan, de olyan elmondhatatlan érzés volt, abban a kis 5 mm-es "maszatban" megpillantani a szívműködést és még a hangját is hallottuk, mert Ákos bejött...teljesen oda vagyunk meg vissza most...felteszem a képet amit kaptam, de nem bírom rendesen lefényképezni, a petezsákban felül van az a kis "maszat", ő a mi kis drágánk!
holnap megyek a dokimhoz!
Kép

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


ez talán egy picit jobb lett :) Kép

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Sziasztok !

Én elvileg jan.5-én fogok szülni,de még nem voltam orvosnál csak 8.hetesen kaptam időpontot, ma először próbálok infokat szerezni, ultrahangot is csinálnak majd első alkalommal, 5-8mmesek már a babáink??
boci1234
 
 


nálatok mikor jelentkeztek az első rosszullétek ? én nem érzek semmi különöset, azon kivül, h kicsit fáradt vagyok és tele tudom enni magam.csak jövő csüt.-re kaptam időpontot a dokihoz,akkor fog látni először, addig izgulhatok, h tényleg terhes vagyok-e, mert alig hiszem el, igaz 2 teszt is kimutatta, de azóta semmi jel.
boci1234
 
 


Sziasztok!!

Nem akarom még elkiabálni, de úgy néz ki, hogy én (mi) is csatlakozhatok hozzátok.
Csak csütörtökön megyek uh-ra, jelenleg (szerintem) 5 hetes + 6 napos vagyok. Szóval még nagyon az elején.
Én jan 16-ra számoltam a NAGY NAPOT. A férjecském jan 21-én lesz 30 éves!! Szép kis ajándék lenne!
Ja, egyébként ő már a 3. babánk lesz, már van két lánykánk. A nagyobbik 15 éves!, a kicsi 2,5 éves.
Mielőtt belebonyolódnátok a számolásba: a nagyobbik lányom az első férjemtől van, és én is már egy kicsit korosabb vagyok: júliusban 38 leszek. :? Ez van...
De a pici már édes testvér lesz a most útnak indulóval!!! Azért egy kicsit izgulok, mert tavaly volt egy 8 hetes kori vetélésem, épp aznap, ahogy megkaptam a kiskönyvet. :( Azért reménykedem, hogy ilyen galiba nem fordul elő még1x.

Vorosbegy, Bibar: mi is labi-rajongók vagyunk, épp most akartunk beszerezni egy kiskutyust, de sajnos nem jött össze. Majd talál legközelebb.
Vorosbegy: majdnem "szomszédok" vagyunk, én Félegyházán lakom. :)

Hirtelen hosszúra sikeredett a bemutatkozás, bocs.

Jó egészséget mindenkinek!!

Marica
maricca
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gratulációkat.:)
Vörösbegy!
Örülök,hogy minden rendben.Olyan csodás érzés,ugye???:)
Én még nem döntöttem el,hogy mikor megyek dokihoz.Kb 1-2 hetet még várok,akkor már igazán lehet látni,hallani. :wink:

Boci
Nem mindenki egyforma.Az első terhességemnél semmi negatív tünetem nem volt,se hányinger,se szédülés,álmatlanság...stb...Most meg...jajjj,nem kívánom senkinek ezt a gyomorégést. :?

Maricca
Neked is gratulálok mind a gyerekekhez,mind pedig a pocaklakóhoz.:)
Biztos szép ajándék lesz a férjednek IS! Az én férjem is januári (14),ő direkt szerette volna erre időzíteni.Még bejöhet,ha kicsit előbb érkezik a csöppem.:)

Szép délutánt
Viki/Lego
Vendég
 


Vörösbegy
szuper az uh kép,gratulálok hozzá :lol: :lol: :lol:

Boci
neked is gratula,nekem is álmosság van,folyamatos evés,a melleim nagyon fájnak,no és a derekam is ha többet álldogálok :oops: :oops:

maricca
szuper ajándék lesz az uradnak :lol: :lol: én is csüt megyek uh-ra,és én ma 5+1nek számolom magam :oops: :oops: remélem jó napunk lesz csütörtökön :D :D

bibar
 
 


Bibar: az álmosság engem is üldöz! És ami engem meglepett: ez a folytonos éhségérzet. :( Nem is tudtam, hogy ez is a terhesség jele, csak most jöttem rá, ennél a Babónál. Pedig nekem igazán nem kellene falnom. Egyéb tünet (gyakori pisilésen kívül) nem igazán van, se hányinger, se cicifájás, illetve az egy nagyon picit csak.

Tényleg nem egyforma két terhesség sem!

Viki: azért januárban már lehet, hogy nem igen fogom bánni, ha nem várja meg a 21-ét a babánk, ha 16-ra leszek kiírva. Olyankor már nagyon hosszúnak tűnik a babavárás. :)

Marica

maricca
 
 


sziasztok!

Marica és Boci nagyon örülök nektek, és gratulálok a babához!
Boci örülj neki, hogy nem érzel semmi különöset és még étvágyad is van! :) reméljük igy is marad :)
Marica nekem is a 3. babám, és én 35 vagyok...akkor neked is célszerű lesz majd a chorionbiopszia ugye? én már ettől parázok :)
csak egy jótanács, ha labit vesztek érdemes displasiaszűrt kenelt keresni, ne járjatok úgy, mint mi...piacon vettük egy kocsi csomagtartójából, persze imádjuk, de sajnos nem lesz szegény hosszú életű :( amúgy hol fogsz szülni? félegyházán?
Lego, akkor érdemes, én is ma 6 hét 4 naposan voltam és már látható/hallható volt a szívműködés...
most kicsit pozitiv gondolatokat kell nyomnom magamba, mert olyan sok helyen olvastam most a vetélést 8-9 hetesen...jaj, mindig van miért aggódni...ezt fogjuk csinálni januárig :roll:
Bibar drukk szerdára, szép petezsákod lesz majd a képen :)
ja és Marica, ha csinálsz vonalzót, akkor ide a babanetre olyat kell beszúrni, ami úgy kezdődik, hogy url...nem a http-set :) sok sikert!

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Próbálkozom, próbálkozom:

1179901403.68.htm

1179901418.16.htm

na most ez vajon összejött-e??
mariann69
 
 


Vörösbegy!
Ez nekem nem megy! Pedig azt szúrtam be, ami url-lel kezdődik.
:( Nagyon ügyetlen vagyok. Vagy ezt a profilba kell beilleszteni az aláíráshoz? és oda hogy????

Egyébként Marica vagyok, csak újból regisztráltam... Ez hosszú történet.
Ja, és Szegeden szeretnék szülni, a két lányom is ott született. Majd erre visszatérek.
Most csak ennyi röviden.

Marica
mariann69
 
 


szia Marica!
ne aggódj, nekem sem sikerült rögtön a vonalzó :)
az url-el kezdődőt beszúrod a profilnál az aláírás részbe! :)
várom a próbát :)

HOGY VAGYTOK MA KISMAMÁK??? :)

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


azon csodálkozom, hogy a nadrágjaim annyira kényelmetlenné váltak...be bírom gombolni mindet, de ha leülök iszonyat szoros...pedig nem is látszik semmi változás...érdekes, mert a kisfiammal 20 hetes terhes voltam, mikor az esküvőnk volt és semmi nem látszott rajtam...tegnap vettem magamnak egy kényelmes nyári ruhát...ami majd télen is jó lesz nadrágra húzva...nem kismamaruha, de jó lesz majd :) ti hogy vagytok ezzel a témával?
ma megyek az orvosomhoz, kicsit izgulok is, meg izgatott is vagyok...

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Jó reggelt!

Nálam egy kicsit nyúzott.:? Majd elmúlik....

Marica!

Ha szeretnéd segítek,megcsinálom Neked a vonalzókat.Csak az adatok kellenek hozzá. :wink:


Vörösbegy (jajj ha tudnám a szép neved... :roll: :wink: )
Szerintem nem csak januárig izgulunk.:) Utána kezdődik igazán.Addig a legjobb helyen van. :wink:

Mindenkinek szép napot.Itt már közel 27fok van.
Vendég
 


Vörösbegy

Ruhák:még ráérek velük,nyárra nem hiszem,hogy bármi is kéne,jók lesznek a mostani szoknyák,gatyók,polók.Inkább őszre veszek majd.Nálam semmi változás nincs még.

A lányommal is kb így voltam,ő április elején fogant (1 hó az eltérés),akkor se volt nyáron nagy pocim,hát kiváncsi leszek most milyen lesz.:)

Elgondolkodtatok már azon,hogy vajon milyen nemű kis emberke lakik a pocinkban?
Az elsőnél szinte biztos voltam benne hogy lányom lesz,most meg a férjem annyira fiút akar,hogy inkább nem is mondok neki semmit a megérzéseimről.:D :lol:
Vendég
 


Szia Viki!

Erika vagyok :) nekem is mindhárom gyerkőcöm áprilisban fogant :) és soha nem volt hatalmas hasam és a nyarat is jól viseltem, de már most nem bírom kint a melegben...a válás után én nagyon lefogytam, szinte már anorexiás kinézetűre és az utóbbi időben szedtem vissza 10 kilót...tehát a ruhatáram már így is kissé szoros volt...valamit muszáj volt vennem...meg majd néznem kell valami egyrészet fürdőrucit, sosem volt ilyenem :lol: én megálmodtam a fogamzás előtti napokban...kislányunk lesz :) persze teljesen mindegy...annyira vártuk és várjuk, bármi is legyen a két combja között :)
egyébként eddig Elevitet szedtem, de éreztem mindig ahogy bevettem, hogy nem jó a gyomromnak...tegnap vettem Hipp Natal Aktív szirupot...amit várandós anyukáknak ajánlanak...isteni finom, olyan mint egy multivitamin és egyáltalán nem fáj tőle a gyomrom...és nem szintetikus, hanem csak gyümölcs és természetes anyagokból készült..azért majd ma megkérdezem az orvosomat, hogy szedhetem-e az elevit helyett...

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Lego: köszi, rendes vagy, de a vonalzóim már készen vannak, csak idevarázsolni nem sikerül. :(
Egyébként mi (én??) fiút várunk a két lányka után, de a férjem csak szolídan megjegyezte: mindegy, csak lány legyen. :P
A kicsibe is szerelmes rendesen!!! Szóval nem erről szól a történet.

Ruhák: hát, nekem ígyis úgyis újakat kell beszereznem, mert folyton hízok :oops: De most ráfoghatom a babára! :) Egyébként a múltkor turiztam egy nagyon szép fehér fölsőt, igaz majdnem ott hagytam, de az eladó rábeszélt. Most meg annyira örülök neki. Egy picit kismama fazonú. :) Igaz, most ez lesz a divat, az ilyen tunikás, bővülő fazon. majd leveszem a mintáját és az alapján varrok néhány hasonlót!!
Na, teszek még egy próbát a vonalzókkal.

Marica

Kép

Kép
mariann69
 
 


MIÉRT???????
Miért nem teszi ide a képet??? :twisted:

Kép

Kép
mariann69
 
 


Mariann!!!!
:) már majdnem jó, nyugi!
figyi!!! jó helyre tetted, de nem jó kódot...amikor megcsinálod a vonalzót, akkor több linket ad...ami úgy kezdődik, hogy URL...azt tedd az aláíráshoz és már jó is lesz :) na próba :)

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


mert most http-set tettél :D url kell!!!!!!!

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Vörösbegy vétel.... Halló itt Bagoly! Aki már nagyfejű az idegtől! :D :lol:

Ez valahogy nem akar összejönni. A Bébis vonalzóra hiába kattintok jobb gombbal, nem választhatom a másolást! :evil:

Próba, próba!
Marica

Kép

Kép
mariann69
 
 


Szupi!!!
Maja már megjelent!!
De a másik, a bébis nem akar idejönni. Próbálom újból!.

Kép

Kép
mariann69
 
 


Szia Erika !

Nekem is minden tablettától kikészül a gyomrom, próbáltad már közvetlen reggeli után bevenni az Elevitet? én csak jót hallottam erről a vitaminról és állítólag nem is hízunk el tőle.
boci1234
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: