Új privát üzeneted érkezett!

Jézusom, hát nyafi nektek egyáltalán nem könnyű (hozzáteszem gonosz egy anya, aki beárult, gondolkodhatott volna)

1 hónapja lassan, hogy nem volt netünk, ezért nem írtam. Később bővebben, csak annyi, hogy MINDKÉT gyerekkel átestünk a júni végén egy tüszös mandulagyulladást, egy élmény volt!

Nos, mi már szobatiszták voltunk, néha éjjelre is, de aztán most nemtom mi van. Múlt héten tiszta hiszti voltam ÉN, és 5 napja rosszul alszom, fáradékony, és ingerült vagyok. Na, ez úgy csapódott le, hogy a Csabi újra bepisil álmában, délután is, sőt! kétszer sikerült neki tévénézés közben nem szólni és bepisilni.
Mintha lusta lenne kijönni a wc-re (a bili nálunk nem működik, nem szereti)
Amúgy pisi mindenhol a saját szűkítőjén működik, de sokszor nem akar menni, nekünk kell vinni és kész. Amúgy csak akkor szól, mikor már tényleg kell.
Szóval mosok minden nap, és éjjelre visszakapta a pelust, de nem bánom.
Kaki egy hasmenésnél a biliben volt, de azóta újfent pelusba. Múlt héten 8. napon, két kúp és egy gyerek laevolac nevű hashajtó után sem akart kakilni Csabi, úgyhogy levittem megfuttatni. Sikerült. Majd két nap múlva edgyik reggel rajta hagytam kicsit a pelust és rászóltam, hogy tessék kakilni, és nyomta és azonnal jött. Most megint 3 napja nincs, holnap megint szólok.
Pedig rengeteg gyümölcsöt adok most neki, találtunk egy jó barackosat.

Majd később még írok, holnap.

Ja, amúgy nem csak az én viselkedésem, hanem az ovi közeledte is stresszelheti csabit, de ez a bölcsisekre nem vonatkozik.

Kép


Kép
fcicus
 
 


Sziasztok!

Jesszus, de rég jártam erre. Annyi, de annyi a tennivaló!
Kistesó fiú lesz. Tegnap voltunk uh-on, 3 héttel idősebb. 31 hetes uh-n 34 hetesnek mérték. És 2174 gramm a becsült súlya. Nehéz is! :D

De jól vagyunk! Karcsi várja már, hogy megszülessen. Szobatiszta lett ő is 3 nap alatt. Ennek már lassan fél éve. Viszont nem beszél, úgyhogy szeptemberben megyünk szakorvoshoz. Mindenki nyugtatgat, hogy egyszer úgyis elkezdi, de ez már túl késő. Szavakat mond, de nem veszem észre, hogy egyre több szót használna. Sőt, inkább mintha kevesebbet. Mindent megértet, tényleg, még az is érte, hogy mit akar, aki nincs vele nap mint nap. De ez a barkóba az idegeimre megy, és van amikor nem tudok rájönni mi a baj. Szóval mindenképpen elmegyünk szakihoz.
Ovit terveink szerint április környékén kezdi, de attól is függ majd, hogy mennyire igényli ő és később én azt, hogy oviban legyen. Mert a kicsivel otthon leszek ígyis-úgyis, de lehet kevés leszek Karcsinak egyedül.

Szóval velünk tömören ennyi. Nem gátvédelemmel fogok szülni, mert már most 29 centi a fejkörfogata, a Karcsi 33-mal született. A doki fel is szisszent amikor mérte a fejét. Azt mondta 2. gyereknél előfordul, hogy ennyivel nagyobb a feje... Oh, jeee! Nem ő szüli meg...

De várjuk már nagyon, ruhái kimosva-kivasalva, kiságyát még nem rakom össze, az ráér még bőven.

Ennyit egyenlőre!

Mindenkinek puszi! Jelentkezzetek! Milyen volt a nyár? Illetve... Milyen a nyár? KÉPEKET!

Erika

Kép

Erika
erisunny
 
 


Fhúú lányok olyan jó volt a hétvége!!!Nagyon kipihentük magunkat, nagyon jól éreztük magunk. Egész nap napozás, úszás, szauna, kártyáztunk esténként a barátainkkal, voltunk piacozni, kétszer masszíroztattam. Egy hangos szó nem hangzott el köztünk, nem volt semmi vita. Kaja isteni volt és még a matrac is kényelmes. Gyerekbarát nagyon, nincs igazán messze Pesttől, igazán ajánlom. Én is néha sajnáltam, hogy nincs Gigi nagyon élvezte volna, de aztán láttam, hogy a többi anyuka ugyanolyan elnyűtt volt vas. mint pénteken, úgyhogy nem bántam meg, hogy ez a hétvége a mienk volt. Gigi nagyon jól érezte magát, nem sírt, de hiányolt minket. Úgyhogy nem is vágyott el vas du sehova, de muszály volt anyámékkal talizni, mert kiírtak neki egy csomó mesedvd-t és ők meg mennek kedd este franciaországba fellépni, aztán Norvégiába, úgyhogy fogalmam nincs mikor láthattuk volna őket. Éjjel piszok rosszul aludt, már hetek óta nem volt ilyen, a változás nagyon megviselte.
székletminta rendben volt, úgyhogy bölis most már egy hete. Tudom, hogy a közösség érdekeit védik ezzel, de akkor is grrr arra a háziorvosra, aki látja hogy egészséges a lányom, tudja, hogy a laborja cseszte el és mégse engedi bölcsödébe.
Erika barkobázás akkor is van, ha már beszél. Tapasztalat...Jól teszed mindenesetre, ha elviszed dokihoz, legalább meg is nyugszol, hogy nincs semmi baja.

Kép
nyafi
 
 

 
 

Sziasztok!

Rég jártam erre....
Időhiányban szenvedek....

Levi már lassan egy hónapja nem ment bölcsibe.... de hétfőn kezdődik újra...
Ő jól van, az uncsitesója itt nyaral... Anyós vigyáz rájuk... még a héten...
Én csak melózok és melózok...

Remélem Mindenki jól van!
Már csak vissza kell olvasnom...

Hozok néhány képet
Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia boldog névnapot!!!!

dhbetty
 
 


Sziasztok!

Később jövök,nem volt netünk, most meg felkelnek a kopácsra.

Erika
MINDKÉT GYEREKEM 34-ES KÖRFOGATTAL és GÁTVÉDELEMMEL szült, úgyhogy nem lehetetlen. Olaj, masszás, homeós gyogyók és ennyi.

Puszi nektek!

Kép


Kép
fcicus
 
 


Sziasztok!

Kicsit lemaradtam mindenről... :roll:

...de ahogy látom nem nagyon írtok....

Erika - Hogy vagytok? Tesó? Mikor jön?

Boldog Névnapot Cicus, Erika ! ... és Mindenkinek akinek mostanában volt....
Remélem ezentúl gyakrabban fogok jönni.

Betty
Köszi! :wink:

..és Gratula Minden kis szobatisztának!
Mi még nem vagyunk azok...
Levi nem akarja... én már nem is síettetem...

Manó nem volt most majdnem egy hónapig bölcsibe, Anyós itthon volt 3 hét szabin, itt nyaralt az uncsitesó... jól elvoltak...
Most 1 hét bölcsi után Levnek gégegyulladása volt... :? Már lassan kilábal belőle. Csak nagyon köhögött, folyt az orra.... így a héten nincs bölcsi...
A csoportból már csak 2-en maradtak, a többiek oviba mentek... kiváncsi vagyok Levire hétfőn... jönnek a kicsik itt is :lol:

A lakás... még semmi változás...
Holnap megyünk egy csere - házat megnézni.. de van egy lakás is, amit cserélnének...
Most már tényleg jó lenne, mert a sógornőm beadta a válópert, néhány hónap és költözik.. lehet, hogy ide :roll:

Zajlik az élet....

Én csak dolgozok, mindig.... már rengeteg képen szerepeltem... újságban, neten.... :roll:
Nem rossz a munka, csak néha túlórázunk és van úgy hogy másfél napig nem látom Manót.

Maradt üdülési csekkem és így 13-án megyünk még egy "nyaralásra" .. Hajdúszoboszlóra. :D

Orosháza
Kép
V.namény - Atlantika
Kép
Levi
Kép
és a meló...
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


...ez jó dolog Cicus! :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

De rég voltam...
...de ahogy látom nem csak én....

Hogy vagytok?

Levi és a szobatisztasághoz vezető út...
Ébredés után minden reggel a bilibe pisil és a bölcsiben is délben a wc-be :roll:

Eladtuk a lakást pár napja....
30-án megyünk fel Bp-re... és gőzerővel keresgéljük a számunkra ideális házat :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Megszületett Németh Márk 10.12.-én hajnal 2:15-kor 3770 grammal és 60 centivel! Este fél11-kor jött az első fájás, 5 percesek. 1-kor feküdtem fel a szülőágyra, a férjem az utolsó tolásra ért be. Reggel 5-kor indítottak volna. 37 centis fejkörfogattal metszés nélkül (nem volt rá idő) egy szem varrattal megúsztam. Reggel 7-kor már ültem! :D

Most ennyit, majd egyszer a többit...

Erika

Kép

Erika
erisunny
 
 


Erika:Gratulálok!

Kinga
Kép

Kép
@kinga@
 
 


Sziasztok!

Erika
GRATULÁLOK!!
Ügyesek voltatok!!!
Hatalmas baba! :D


Ma megyek nődokihoz... a volt Gimis osztálytársam /szülésznő/ által ajánlotthoz...

Ma van a 78. napom, nem túl jó, hogy minden második hónapban kimarad a peteérés... majdnem 2 hete még negatív volt a teszt...
de ma reggel...
Kép

Levivel a héten ismét betegen vagyok.... nem is baj, rám is rámfér.... motanában nem vagyok túl jól... :P
Manó ismét köhög és folyik az orra... 1 hét bölcsi után... :(

Többiek - merre?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kingii
...de rég láttalak...
Már csak pár nap van hátra? :shock:
Hogy vagy-tok?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

A 8.héten járunk... a tesó 12 mm-es... :lol:
A nagyszülők most fogják levélben megtudni... amit Levi küld nekik....

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Erika gratulálok!

Kia szuper nektek is!

Kingi, mingyá szülsz :shock:
Vendég
 


Köszi Hunci!

Ti hogy vagytok?

Kingi?
Ha van egy kis időd írj... főleg, ha megszületett a tesó. :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Először is Kia:gratulálok!!!!!!Mikor jöttök fel újra Budapestre?Néztetek már valami lakást?Levi beteg még?

Hunci:szijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjja!Mi van veletek?Dolgozol?Hogy van Hunor?

Velünk minden oké,holnap megyünk ctg-re,ma agyon takarítottam magam 'hátha'....de eddig semmi.

Flóri jól van,oviba nem adtam,marad itthon velünk.Visszafelesel,hisztizik szóval igazi 3 éves..... :D :D :D :D

Ha meglesz kis tesó ,majd jelentkezem.

Puszi:

Kinga
Kép

Kép
@kinga@
 
 


Kinga
Köszi!

Fel akarok menni majd Bp-re - jobb lenne ott venni néhány dolgot... de hogy mikor.... :roll:

Lakás - ház
Keresgélünk....
Tegnap is néztünk 1-et, ikerház, 2 éves... nagyon jó, csak az a gond, hogy osztatlan a telek... és nem is lehet sehogy megfelezni... :evil:
Nagyon nehéz... :roll:

DRUKK neked!
Lépcsőzés? Sex?
Valami biztos segít :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Megszületett Kingi Pankája!Sok boldogságot nektek Kingi!!!!
Vendég
 


Sziasztok!


2010.11.06.-án megszületett Nagy Panka 3300 gr és 54 cm.
Császár után sikerült simán szülnöm.Nagyon nagyon hosszúra sikeredett(36 óra) de az a lényeg,hogy mindketten jól vagyunk.

Hunci:köszi itt is!

Kia:gratulálok!!!

Kinga
Kép

Kép
@kinga@
 
 


Kinga Pankáját és Erika Márkját az Isten éltesse nagyon-nagyon sokáig!!!!!!!!
Lili is október 12-én született. :)
Kia gratulálok, vigyázz magatokra!!!!!!!

dhbetty
 
 


Sziasztok!!!

Nagyon rég jártam erre.

Én is Gratulálok a kistesókhoz!!!Sok-sok örömet és boldogságot kívánok nektek picurkák, nagytesók, anyukák és apukák!!!

Kia neked is nagy-nagy gratula!!!

Kinél fogsz szülni?

Hozok majd friss képeket is!

Üdv.:
Niki
Vendég
 


Sziasztok!

Kinga
GRATULÁLOK!!!
Hosszú "szülés" volt...

Pénteken voltam a védőnőhöz... kicsit meglepődtem, itt Nyh-n minden másképp van...
Bp-en egyszerűbb volt a terhesség...
A néni engedett még egy fél M-t a kiszemelt ház árából... így pénteken adjuk a foglalót és dec. 15-én átadja a kulcsokat is.

Köszönöm Betty és Niki!

Niki, Dr. Leskóhoz járok... őt ajánlotta az egyik volt osztálytársam, aki itt szülésznő
Dr. Angyal lett volna a másik választott... őt a Bp-i nődokim ajánlotta.

Ma délután megyünk Apával a dokihoz...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


..

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!!!

Kia, gratula a házhoz is!!!!Látod a végén minden sikerül amit szerettetek volna!! :) Remélem a kislány is! ;)
Leskó doki, na én nála szültem volna ha a dokim nem jön vissza szabiról. :) Jókat hallottam róla! Asszem ő a védőnői szolgálat vezetője is!

És pár hétvégi kép:

Kép

Kép

Kép


Üdv:
Niki
Vendég
 


De jó kia, hogy összejött a ház is. Ez az ami anyósodéktól nincs messze? Képet tegyél már!!!!!
Szia Niki rég hallottam rólad, hogy vagytok? Lányod ovis már? Fiaddal még otthon vagy?

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

A nődoki
Kettesben mentünk Apával...
A tesó csak ficánkolt és ficánkolt...
Megvan mindene, a nyaki redő oké, CRL 55 mm.

Már baba alakja van :P
Kép

Niki
Köszi!
Szépek vagytok!

Nyafi, igen - légvonalban csak kb 200 méter, de néhány perc séta...
Könnyű lesz a költözés... :wink:

Kép a házról?
Most még nem valami szép...
Kívül nincs színezve, most volt szigetelve...
Belül sem túl szép még... majd januárban :wink:
Ki kell verni 1 falat, konyha és fürdőfelújítás, gardróbkészítés...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Nagyon helyes a törpi a pocidban!!!
Én azért szeretnék látni, ha lehet képeket, mert akkor láthatnám, hogy milyen változások történtek utána...Már ha lehet.

Kép
nyafi
 
 


Köszi.
Oké, Nyafi majd fényképezek decemberben, ha a nő kiköltözött és átvettük az uralmat :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Flóra baba, nagylánynak boldog 3 éves szülinapot!

Ugyanezt kívánom a novemberieknek és persze a decemberieknek!
Vendég
 


Drága Hunci:tudtam,hogy nem felejted el! :wink: Köszönjük szépen!

Kinga
Kép

Kép
@kinga@
 
 


Boldog Szülinapot Flórának! :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


..és Giginek is (1 héttel előre) !

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Ma voltam a 12 hetes genetikai UH-on...
Már 67 mm az ülőmagassága..
Lehet, hogy 1-2 nappal idősebb, de így is marad a június eleje...
Jó is, hogy nyerek 2 napot, ha esetlen később akar majd kibújni :)

Remélem jól van mindenki!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kedves Kismamik!

A hideg idojaras bekoszontevel biztosan sokan szandekoztok babakocsi labzsakot, takarot vasarolni. Szeretettel ajanlom figyelmetekbe webaruhazamat, ahol kulonlegesen egyedi, praktikus, es extra minosegu valasztekkal allunk rendelkezesetekre.

www.babymarket.webs.com

Kerlek, nezzetek be, es amennyiben kerdesetek van, batran forduljatok hozzam akar priviben itt, akar az oldalon megadott e-mail cimen.

Tovabbi kellemes babazast, babavarast! :)

Niki

littlebabymarket
Budapest
 
 


Boldog Születésnapot Rékának (1 nappal előtte) !! :D

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Tegnap jött az sms - megvan a vérvétel /Down/ eredmény...
Minden rendben, negatív az is...
Nov. 26-án volt a vérvétel, előtte az uh és az alapján már akkor 13 hetes volt.
Így a dátum ismét más... június 3. :roll:

Bölcsis:
Kép Kép
Kép Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia:szuper hírek!Júni 3 szép dátum-akkor van a szülinapom-úgyhogy hajrá!
Levis képek nagyon aranyosak!

Kinga
Kép

Kép
@kinga@
 
 


Levi nagyon édes Kia!

Kinga, milyen két gyerekkel?Mesélj, milyen volt most a szülés?Ugye jobb?Bíztass, hogy szar után lehet jobb is...pl. normál szülés, anyatej stb.
Vendég
 


Hunci:elsőnél s.o.s. császárom volt-utána volt ott minden(belázasodtam-nem tudták mitől és miért?!+begyulladt a vágásom-azt meg meg kellett nyitni)-szóval piszkosul rossz volt utána.
Másodiknál:36 órát szenvedtem,rohadtul fájt-ennek ellenére azt mondom hajrá természetes szülés!!!
Ha akarod priviben elküldöm a szüléstörténetet.

Pussz:K

Kinga
Kép

Kép
@kinga@
 
 


küldd:)és most van tejed?ebben tudsz bíztatni?lesz a másodiknál, ha elsőnél nem volt?olyan jó volna, ha a másodiknál kicsit jobb lesz minden...
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm!

Két gyerekkel...
Remélem jó vagy esetleg jobb :)
(de nekem csak jobb lesz, akkor már a saját házunkban fogunk élni :lol: )

Pajzsmirigyem túlműködik, gyógyszert kell szednem és kéthetente vérvétel...
Összeszámoltam... 12 vérvétel + ami a terhesség alatt szokott lenni... :roll:

A védőnő szerint is jó lesz a június 7. a kiírás dátumának - akkor biztos megszületik :D

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia:Levinek utólag is Boldog szülinapot!

Hunci:drága Hunort Isten Éltesse sokáig!

Kinga
Kép

Kép
@kinga@
 
 


Sziasztok!

Hunor
BOLDOG SZÜLINAPOT!

NIKI
BOLDOG SZÜLINAPOT!

Panka
BOLDOG HÓFORDULÓT!

Köszi Kinga.

...és egy kép a szülinaposról:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Levinek sok boldogságot!Mennyi torta és ajándék:)

És természetesen Giginek is így utólag!

Hunor nevében köszönöm.

többi babának boldog Mikizést! :lol:
Vendég
 


köszönjük a köszöntéseket!!!Mi is kívánunk mindenkinek boldogat!!! Hunci azért kérdezted Kingiit, mert esetleg gondolkodsz egy másodikon? Levi jól látom babát is kapott? Nagyon jó ötlet!!!

Kép
nyafi
 
 


Köszi!

Babát is kapott, mert azzal is szeret játszani a sok autó mellett...
Vetkőzteti, pelusozza, stb.. :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Nyafi, ja nem.Most nem.Majd 2 év múlva:) Csak úgy általában kérdeztem, hogy neki sem volt kellemes az első szülés és ami utána jött és nekem sem...hátha jobb lesz, bíztatást akartam hallani:)
Egyébként H is szeret babázni, főzni stb.Én úgy voltam vele, hogy attól még hogy fiú, miért ne babázhatna?
Gigivel és veletek mi újság?
Vendég
 


Gigus lelkes ovodás, a Molnár Viktor-ba jár, a XV.ker-be. Nagyon aranyos jószívű óvónénik vannak, mindig elcsípek egy simogatást, egy hajfésülést, egy mesét, aminél odakuporodnak az óvónő mellé. Kedd óta otthon van hörghuruttal, anyósom vigyáz rá, meg néha anyám. Jól érzi magát láztalan, csak csúnya a torka és nem eszik, nem iszik, nem pisil sokat, nem kakil sokat...De a kedve jó. Én melózom, még mindig Máv, remekül érzem magam, azt hiszem sikerült beilleszkednem, a meló is jó, bár mostanában elég sok a nyugdíjas megkeresés így év vége előtt. Veletek mi van Hunci?

Kép
nyafi
 
 


Hunci
Én is azt hittem, hogy jön a tesó...

Nyfi
Jobbulást Giginek!

Ma nem ment bölcsibe Manó, mert nincs áram, se fűtés...

Hétvégén vidék - nagyszülők, hétfőn nyaki uh, kedden nődoki, szerdán vérvétel és ügyvéd /kulcsátadás/...
Majd jövök...
Jó hétvégét Mindenkinek! :D

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: