Új privát üzeneted érkezett!

Betty köszi! Sikerült este miután mindkét gyermekemet ágyba dugtuk utána olvasni. Hát annyira másokat írnak a dokik. Valaki szerint egy két nap és rendbe jön de valaki szerint meg akár több hétig is elhúzódhat. Voltak itt páran akiknél volt ilyen a picúrokkal. Meg tudjátok írni hogy meddig tartott és ti hogyan kezeltétek. Én géz darabot az ujjam köré tekerek bele mártom a Rózsamézbe, majd próbálom jól ledörzsölni de hátul csak fülpiszkálóval tudom és nem is jön le olyan szépen.

Kép
Kép
boganna07
 
 


Zsuzsi
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Nálunk nem volt én megelőzésre használtam a rózsamézet, a cumiját kentem be vele meg a cicim. Heti egyszer mondta a védőnő, míg szoptatok. Hogy most ezért nem volt, vagy másért én nem tom. De állítólag fáj nekik nagyon. Mást nem lehet erre kapni csak ezt? Mintha rémlene, hogy van valami erősebb...

Kép
nyafi
 
 

 
 

Anna: én csak egy plussz tippet tudok adni, a gombás fertőzés idején bélflóra rendezőt kell szedni. Vegyél neki protexint gyereknek való, elvileg napi egy tasak kell de most 1 hétig adjál neki 3X1 et majd csökkentsd 2X1re majd csak 1et. Szerintem ez elősegíti a gyógyulást. Kitartás!!!!

Kia: köszönöm szépen!!!!

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Zs.
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Anna
Remélem már javul a pici lány... a szájpenész...
Mi is Rózsamézet hazsnáltunk..
Levinek csak egy kicsi volt a szájában... géz... cumifertőtlenítés... hamar elmúlt...

1 hét múlva mi is bölcsisek leszünk :( :roll:
(már most hiányzik)

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Levi még mindig itthon, de jelentem már mindenki jól van. Pannának sincs már szájpenésze,de még azért ecsetelem nehogy vissza jöjjön. Köszönöm a segytségeket.

Kia majd írd meg hogy megy a beszoktatás.

Nekünk is bevált az Elmo dvd. Levi lassan 2 hete csak bilibe pisil. Csak alváskor meg elmenetelkor adom rá, és akkor sem örül neki. De arra még muszáj. A kakival volt egyx kis gond. Eddig mindig alvás után kakilt így a pelusba ment. Majd utána majd 4 napig semmi. Eléggé aggódtam, mondtam neki hogy rajta hagyom a pelust és akkor kakiljon abba de így sem ment. Már nagyon aggódtam, végül mikor játszóházba voltunk sikerült megfeledkeznie mindenről és belekakilt a pelusba, de este már a bilibe is sikerült. :-))) Szóval éljen ELMO! Tényleg nagyon aranyos ez a dvd.

Cicékkel voltunk a játszóházba és nagyon jó volt. A fiúk már tök jól eljátszadoztak egyedül is. Ha van valakinek kedve csatlakozhat hozzánk. Bogi nagyon szép kislány, és a mosolya..... Ha tudsz felraksz néhány képet a picikről amiket ott csináltál a játszóházban?

Orsi, tessék írni pár sort, kezdem aggódni mi van veletek!!!
Többiek?

Kép
Kép
boganna07
 
 


Sziasztok! mi betegek voltunk....hál istennek gyors lefolyású volt, (hányós-hasmenős vírus).
Én is szeretném valami programra vinni Bencust, van ilyen kicsiknek való néptánc szerű foglalkozás a művházban. Szerintem kipróbáljuk, ha esetleg valaki jönne velünk szóljatok...

játszóházba is szívesen megyünk ha össze tudjuk egyeztetni az alvást.

puszi: Zs

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Anna
Örülök, hogy elmúlt a szájpenész...
és a nagyfiadnak NAGY-NAGY GRATULA a bilihez!! :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kinél hogy megy az alvás?
Zsuzsi és mikor van? XV-vagy XIV. ker ben lenne a népitánc?
Nekünk mostanában elég necces a babatali, mert még a közeli babás barátnőkkel is csa kegy héten egyszer ha össze tudjuk hozni. De azért írjátok, ohgy mikor mentek, hátha tudunk csatlakozni.
Levinek grat a bilihez.

Kép
nyafi
 
 


Minden nap 20-7 alszik Panka.
Hála Lili is egyre gyakrabban. Ő is mindig alszik 8kor, de az ébredés változó. 5,6,7, mikorhogy..
Az este 8-as lefekvésből nem engedek még :)
Nyáron esetleg fél órát tolódhat Pankánál. Ahogy igényli..

dhbetty
 
 


Sziasztok!

Nyafi
Nálunk nehezen megy az elalvás...
Levi mindig is későn aludt el... Mostanában 10-11 körül alszik el és reggel 9 körül ébred...
De hétfőtől 7-kor kell kelnie... :roll:

Délben is nehéz az elalvás... legalább egy órácskát forgolódik és beszélget (pl mondókákat mond..)

Nem tudom, hogy mi lesz vele a bölcsiben.

Nem bírom letenni hamarabb, nem alszik...
Pedig vasárnap már legalább 9-kor aludnia kell. :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Nyafi, nálunk Pancsa már 8-kor, Levi legkésőbb fél 9-kor alszik is, és olyan 6-7 körül kell mindkét poronty. Mi a baj? Gigi nem akar elaludni vagy inkább tovább aludna reggel?

Cicc, nem tudsz képet elküldeni vagy feltenni ide?

Kia, hát muszáj lesz Levit hamarabb lefektetni, mert nem fogja így bírni a bölcsit? Mennyit alszik du.?

Jaj lányok olyan jó hogy már nincs minusz, csak ez a fránya eső se esne már. Ma egész nap a süss fel napot énekeltük.

Kép
Kép
boganna07
 
 


Kia át fog állni Levi!
Nem is bír majd ébren maradni olyan sokáig. Panka is mindig fáradt ha bölcsiből hazajön.
Hogy mit csinálnak, amitől így elfárad?
Azt még elfelejtettem, h mindkét csak magától alszik el. Villany leolt, puszi, kimegy.
Nem tudom mire gondolt Nyafi..

dhbetty
 
 


Az eső... itt is csak esik... egész nap :roll:

Levi délután kb 2 órát alszik...
Ma reggel már 8-kor ébredt - kb most aludt el... már csend van... (13-kor otthagytam a szobában)
15 körül ébresztem, így talán este fáradt lesz... :roll:

Nappal ő is egyedül alszik el... éjjel csak akkor fog, ha lesz saját szobája...

A bölcsibe a sok gyerek és a játékok biztos fárasztóak... :lol:
..hétfőn még csak 2 órácskát leszünk ott.. 9-re kell mennünk...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia, mondani akartam arról a linkről, ami a pcos-ról szól, én abba a klinikába járok, amit írtak, csak értelemszerűen Pesten.

H fél8-kor fekszik este, fél óráig tart az elalvás ebben kis mese, mese, mese majd magát elaltatja énekkel, verssel.
Reggel fél8-kor ébred, délután déltől 2-ig alszik.
van, hogy kimarad a délutáni alvás, és csak 2-3 felé lesz álmos, ekkor nem teszem már le, ekkor nem altatom, de szépen kibírja így is estig hiszti nélkül.

H amúgy jól van, néha beteg, de nem jelentős, bölcsit imádja, jó gyerek, néha van hiszti, de kezelhető büntetősarokkal de elég néha a figyelmeztetés is.Bölcsiben nagy a szigor.
Nem szobatiszta, de nem is akarom, majd ha ő akarja.Cumizik, nem veszem el azt sem, bár csak alváshoz kell neki meg ha nem alszik délután és estére kissé nyűgösebb.
Egyébként két nyelven beszél, énekel, mondókázik,imád memóriakártyázni, számolni, okos nagyon, piszok nagy az agyuk ezeknek a gyerekeknek.
Vendég
 


Csak amiatt kérdeztem az alvást, hogy mikor lehet a népitáncot összehozni. Nálunk Gigi ha bölcsi van, úgy lefárasztják, hogy este 8kor elájul az ágyában. És hidd el Kia, ha reggel 8-12-ig rohangál majd a böliben, és látja, hogy körülötte csend van és mindenki alszik, úgy fog ott is aludni, mint a tej...

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Nyafi kiváncsi leszek rá... remélem lefárad a bölcsiben.

Nyafi
Nagyon ügyes a fiad (két nyelven beszél,...) :wink:

Tegnap megnéztünk két lakást (csere lett volna)... sajna nem lesz belőle semmi... :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Ma a bölcsiben alig volt gyerek... a fele csoport hiányzott..
Levi nagyon élvezte.. jól viselkedett... így azt mondták holnap egy kicsit otthagyom egyedül (szerintem fel sem fog neki tűnni, hogy nem vagyok ott)
...Majdnem 2 órát voltunk ott... a végén kint motoroztak az udvaron... nem akart hazajönni :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Látod Kia, menni fog az :)
Azért majd ne lepődj meg, h amikor elkezd járni rendesen, akkor lesz egy olyan időszak, amikor sír ha ott akarod hagyni. Akkor rájön, h ha akarja, ha nem ott marad.
De nem vészes, Pankánál 3 napig tartott és mire az ajtóig értem már nem is sírt..
Bár lehet Levi kihagyja :)

dhbetty
 
 


Sziasztok!

Betty :P
Majd sírok vele :lol:

Most nagyon jól érzi magát... na igen 2 - 3 óra nem sok idő...

A holnapi napra nagyon kiváncsi vagyok...

Ma olyan jól sikerült a bölcsi....
Majdnem két órát volt bent nélkülem... ebéd előtt jöttünk el...
Holnap már ott is ebédel... otthagyom kb 3 órácskára...
Reggel volt arcfestés... a csoportból csak 5 gyerek engedte meg..

Kép Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Anna, azonnal felteszem a képeket, amin vagytok, vagy főleg a lánykák vannak! Ha kéred e-mailben is elküldöm az eredeti nagyságában.

Köszönöm a drukkolást az államvizsgára. Kifejezetten jól sikerült, hülyén hangzik, de fantasztikusan éreztem magam közben. :-) azért még nem teljes a boldogság, mert egy olasz szakmai nyelvvizsga még vár rám az angol mellé, addig csak papírt kapok a diplomámról.

Nagyon sok dolog történt velünk, főként rosszak, és folyamatosan próbáljuk feldolgozni, már 3 hete. Nem részletezem, csak a lényegek:

Csabi elvettük novemberben a cumiját, mert egy ugrabugra baleset folytán felszakította az ínyét és ömlött belőle a vér. Amúgy is már érett a dolog, bocsánat a cumisoknak, de én is úgy láttam, hogy egy ekkora nagy gyereknek már nem való a cumi. Igaz, ha csak otthon és csak alváshoz kapja meg valaki, oké.
Szóval óne cumi, ami miatt 2 hétig este könyörgés, de mindig megmutattam, hogy véres. Aztán 1 hónap után kidobtuk.
A gyerekre 3 hónap után jött rá a testvérféltékenység. Bogit sosem bántja, puszilgatja, szereti, együtt játszanak (amennyire az most lehetséges :D ). De nagyon hisztis volt, sokszor megcsinálta, hogy nem aludt nap közben, én hülye meg hagytam. Nem szabadott volna, hiszti árán is, de aludnia kellett volna. Csakhogy én marha nem vele voltam leginkább elfoglalva. Ez mondjuk december vége felé volt és januárban.
Kaptunk egy könyvet az itteni védőnőtől, amit elolvasva újra tanultuk a Petivel, hogy hogy kell elaltatni egy gyereket (azaz segíeni neki, hogy megtanuljon egyedül elaludni) Azonnal elkezdtük, amint leállamvizsgáztam, és bevállt. 3 nap nehézség után ment, mint a karikacsapás. Csabi egyedül alszik el a saját ágyában nappal és este is. Nem jön át aludni hozzánk, vagy ha éjjel felkel visszaküldöm és visszamegy. Persze az ébredéseknél még összebújúnk. :lol:

Kelés-fekvés: Este 8 körül kezdjük a szertartást. Bogi fürdik, eszik. Aztán Csabi fürdik és vagy mese, vagy fényképeket nézegetünk és ágyba zavarjuk. Most pl már alszik kb. 10 perce, de van úgy, hogy 9-kor már alszik, néha 10 után.
Kelés mindig 7 és 7.30 között, magától többnyire, kívétel, ha programunk van. Azért kell olyankor kelteni, mert neki eleve 20 perc kell ahhoz, hogy ébredés után magához is térjen. A szokásos dolgok: együtt egy kis pihi, új ruha, új pelus neki és boginak (minden együtt történik). Nap közben pedig csak egy szabály van! Délután 3-kor kelés!!! Max fél4. Ez azért fontos, mert csak így tudjuk időben lefektetni este. Mindegy, hogy már délben elaludt, vagy hogy csak 2-kor, 3-fél4 között fel kell kelnie. Amúgy érdekes, mert magától beállt, és sokszor már óramű pontossággal ébred. :lol:

Járunk egy kerületi bölcsinek a játszóházába. Ez úgy működik, hogy hétfőnként anyás nap van, anyákkal jöhetnek a gyerekek (max 10 gyerek). Egy óra 350 forint, és a légkör mintha oviban lennénk. A cél az, hogy idővel a kicsi egyedül a két gondozónővel legyen ott néhány órát, de azért nem bölcsi, mert egy gyereket egy héten csak max 2x vihetsz. Nekem a cél az, hogy többet legyen gyerekek között, de idővel tényleg mi is kipróbáljuk ezt az otthagyást.
Járunk továbbra is Menőmanótornára, amit ímádunk.
Voltunk bábszínáhzban, amiről csak 5 perccel a vége előtt kellett eljönnünk, kb. 40 percet nézte és azóta is emlegeti, úgyhogy idővel szeretni fogjuk.
Imádunk gyurmázni (play-doo, nálunk a homokozót helyettesíti télen), rajzolni, főzni (igaziból és velem, ügyesen adogatja a dolgokat, a tojás a kedvenc :lol: ) és mindennel szeret játszani, ha van türelme.
A mondókázás érdekes, mert rengeteg dalt ismer és tud, de nem nagyon mondja. Illetve úgy fogalmaznék, hogy igen szégyenlős lett.
Tudjuk a nevünket, hogy hány évesek vagyunk és hol lakunk, valamint hogy van testvérünk, a bogi. Illetve azt, hogy anyát és apát hogy hívják.
Csabi az idegen nyelvre egyáltalán nem fogékony, ha egy filmet angolul kezdenék el nézni (features pl), máris mondja, hogy magyarul szóljon. :lol:
Imádom amúgy, és igazi férfi, bütyköl, szerel, autózik.
Egy nagy rosszassága van, a szekrényajtó és bármilyen ajtó. Azt hallottam, hogy fiúk tulajdonsága, de már legalább fél éve (inkább lassan 1 éve) ki-be nyitogatja a szekrény ajtókat. Ehhez párosult idén a mindenféle bejárati átjárati ajtó. Hiába szólunk rá, hiába ütünk a kezére, hiába az elterelés, a fenyegetés a minden. Semmi nem használ.

Betti egyszer kérdezted, hogy sokat ül-e Csabi a tv előtt?! Hát nem, de amikor kórházban voltam, akkor nézett először életében mesét a tv-ben. A Micimackóval kezdte, Peti nem tudta mással lekötni. Azóta nézünk meséket, de mivel tv adókra különösebben nem fizetünk elő (spórolás és mert sosem tévéztünk sokat), így maradnak a dvd-s mesék, amiből az én jóvoltomból igen csak sok van. :oops: :)

Bogi Szépen fejlődik, ímádom a mosolyát, a szempilláját és egyre anyásabb. Ahelyett, hogy apás lenne, amint meglát jön a hiszti. Próbáljuk a hozzátáplálást, de szörnyen finnyás a kisasszony, kriminális!!! Anyatej kevés van, így kap tápot is. Nem zavar, csak az, hogy szörnyen drága!!! Egyszer-egyszer már megfordult hátról hasra és vissza, de ez még nem volt annyira tudatos. Dumál, de valami rengeteget, és főleg akkor, ha nincs közönség. Okosak a szemei, de tényleg.
Imádja a bátyját, rajta kacagott életében először, és gyakorlatilag szinte csak a Csabi tudja megkacagtatni. Nevet nálunk is, meg vigyorog, de nem kacag!
Szereti, ha énekelek, és annyira megszokta az embereket és azt, hogy folyton van esemény, hogy ha nincs itthon a Csabi (hétvégén, ha apja elviszi dédihez, ahova én nem megyek egy jóideig), akkor kell valami ramazurit csapnom. :D
Viszont fogékony az olasz nyelvre.
Arányosan fejlődik, hurkák vannak, de szerencsére nem olyan hájas, mint Csabi volt. (visszanézve a fényképeket eszméletlen dagi fiam volt :lol: )

Hát, nálunk kb. ennyi.
A népitánccal kapcsolatban akartam kérdezni, hogy szerinted Zsuzsi van értelme???
Mert az ovi, ahol Csabi jövőre kezdeni fog (új törvény van, nemtom tudtátok-e, elvben 2 és fél éves kortól fel kell venni a szobatiszta gyereket)ott van német oktatás és népitánc. De a népitánc csak a nagy csoportban. És azon gondolkodtam, hogy a fiam még azt az utasítást sem tudja rendesen követni, hogy mikor ugorjon, guggoljon, hogy csinálja a mondókákat stb,akkor a tánc, hogy menne?
Mert Bencus eléggé izgága és mozgékony, lehet őt ilyen módon "fegyelmezni"? Csak érdeklődök.

Felteszem a képeket, jóéjt!

Kép


Kép
fcicus
 
 


Kép Panna Kép AnnaLevi Kép PannaBogi1
Kép PannaBogi2 Kép PannaBogi3
Kép Panna Kép Lányok Kép Lányok2
Kép Panna3 Kép Lányok3

Kép


Kép
fcicus
 
 


Ja, és Boginak már van két foga, ami nekünk nagy újdonság! Két nap alatt kint volt mindkettő, de Csabinál ez csak 9 hónapos korában volt. így ez kicsit fura.

Mai képek gyermekeimről. :lol: Kép Bogica Kép Csabi hajvágás után

Kép


Kép
fcicus
 
 


Cicc de jók a képek. Köszi hogy felraktad.
Pancsa 3 napja megfordul, és tegnap este már az egész nappalit bejárta. Annyira tetszik neki hogy tud forogni hogy le sem áll, majd estére elfárad, és csak úgy tudom leállítani ha felveszem vagy beteszem a járókába. Mint egy megszállott csak forog és forog és forog. Szerintem már legszívesebben kúszna mászna a bátyó után, akit imád. Levi is nagyon szereti óvja védi. Olyan akrobata mutatványokat csinál vele, apa haja néha égnek áll. Szóval nagyon kell rá figyelni.
Hozzátáplálással jól állunk. Pancsa evett már almát, sütőtököt, burgonyát, sinlacolt, ma kipróbáljuk az barackot is. Eddig minden ízlett neki, főleg a sütőtök, attól úgy felpörög. Lassan kezdünk újra úszni járni. nekünk a hozzátáplálás azért is nagyon fontos, mert Pancsa is bukós baba, de mióta mást is kap kevesebbet bukik.

Többikkel mi újság?

Kép
Kép
boganna07
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépek a lányok! :P
....Csabi sokat változott - már kész nagyfiú! :P
Cumis baleset :( sajnálom...
...de az alvás miatt irigyellek...

GRATULÁLOK az á.vizsgához!
Nagyon ügyes vagy!!!!

...Pannának pedig az átforduláshoz!

Ma is nagyon jól sikerült a bölcsi.
9-kor megérkeztünk, átöltöztettem... és már indult is be a többiekhez... (el sem köszönt tőlem :D )
Hazajöttem, 11 után mentem vissza érte...
A gondozónő megnézte, hogy elfogadja e az ebédet tőle... megebédelt és azt mondta ő is lefexik a kiságyra, mint a többiek :lol:
Így holnap vinnünk kell egy alvótársat - pár percik lefekszik majd az ágyra....
Az első héten még nem aludt ott senki...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok?

Hétfőn lesz az első igazi bölcsis nap... 8-ra kell vinni és marad délutánig...
A péntek nagyon jól sikerült... elaludt a többiekkel fél 1-kor és fél 3-kor ébredt (az utolsó ébredőkkel együtt).

...a gombóc a torkomban van...fura így látni Levit... néha a sírás környékez :roll:

Holnapra :P Boldog Nőnapot Mindenkinek!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Nagy a csend a topikban....

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Hoztam képeket: (2db a 4-ből..)
Kép Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Milyen hosszú Levi haja!!!! :) Nagyon helyes!

Bogival leálltam egy hete a hozzátáplálással, mert sosem akart enni, csak max 2 falatot. Utána szájzár. A védőnő azt javasolta, hogy kicsit szüneteltessem, majd kezdjem elölről az egészet.
Nagyon fura.
Elővettük neki az etetőszéket, és a harmadik ültetésre már szimpatikusnak találta, egyébként így sokkal jobb, mert együtt van a család a konyhában este. :lol:

Hadd kérdezzem meg a tápis babáktól, hogy ki hol vette a tápot a gyerkőcének? Dm, gyógyszertár, tesco, auchan, rossmann, hol olcsóbb????

Kép


Kép
fcicus
 
 


Köszi :lol:
Ha melegebb lesz meglesz az első hajvágásunk :roll:

Remélem hamarosan menni fog a hozzátápi! :wink:

A tápszer.. én (sajnos) nem tudom...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


kia miért sajnos? Örülj, hogy nem kell tudnod.
Cic mi a dm-ben a babylove-ot vettük, az a legolcsóbb és jó is, de 6 hós korig inkább hipoallergén táp kell nekik.

Kép
nyafi
 
 


Nyafi
..én örülök.... :lol: idézőjel jobb lett volna a sajnoshoz.. :roll:

Torokfájással közdök... de Levinek szerencsére nem fáj... csak az orra folyik...

Holnap Bp. - remélem gyorsan fog menni a leszerelés...

Tegnapi képek:
Készül a torta
Kép
Elkészült (néger lett)
Kép
Kiszolgálja magát...
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Tényleg nagy a csend. Gondolom már mindenki a tavaszt várja. Engem totál kikészít ez a ramaty időőőőőőő.

Kia kinek készült a torta. Szuper ügyes vagy!!! Te fogsz leszerelni? Vagy most nem mész vissza már dolgozni?

Cicc, mi receptre vesszük a tápszert. Szerencsére Pancsa már egyre kevesebb tápszert kap. Már evett, almát, banánt, krumplit, répát, sütőtököt. Mi is HA-at veszünk, és amíg bukik szerintem nem is térünk le róla. Mondjuk mióta mást is eszik egyre kevesebbet bukik. Már alig várom hogy vége legyen ennek a bukásnak. Emlékszem Levinél is mekkora felüdülés volt mikor már nem jött vissza semmi.
Amúgy hogy vagytok? Végül hányan voltatok a játszóházban?

Végre meggyógyultunk, de Levi itthon marad míg nem lesz jó idő még egy takonykórt nem bírok ki. Kicsit sok volt nekünk ez a tél. Igazán élvezni sem tudtuk. Kicsit belefáradtam. Apa itthon volt most 4 napot, és mondta hogy, örül hogy nem neki kell itthon lennie, mert ez tényleg iszonyú monoton. Hát igen, nekem is jó lenne egy kis szellemi munka. Na de nyáron már jobb lesz mert ide oda tudunk majd csavarogni. És jövőre sokkal nobilisabbak leszünk már télen is mivel Pancsi lányunk is tud már akkora járni. Szóval bízom benne hogy jövőre sokkal de sokkal könnyebb lesz.

Erika veletek mi zújs? Hogy bírod a terhességet? Rosszullétek?


Többiekkel mi újság? Niki, Zuzi, Zsuzsi, Betty, Orsi, Hunci, Ankó, és még sorolhatnám. Írjatok pár sort mi újság veletek.

Szép napot és mihamarabbi tavaszt Mindenkinek!

Kép
Kép
boganna07
 
 


Sziasztok!

Velünk egyenlőre minden rendben van. Rosszullétek nincsenek, csak olyan vagyok mint egy alvajáró. Karcsinál ilyenkor már voltak reggeli rosszullétek, úgyhogy megvan az esélye, hogy kislány lesz! :)

Kicsit félek, milyen lesz 2 gyerkőccel.
Karcsi egyre több szót mond! Olyan édes!
gyogysze-gyógyszer
tűsz-tűz
tűszhe-tűzhely
Csacsa-Ancsa, csacsog
hát-a testrész
csimma-csizma
De az anyát nem mondja. Biztos nehezebb szó, mint a gyógyszer.... :lol:
De ami késik nem múlik.

ha lesz fejlemény, jelentkezek, most ezerrel utódot keresek, akit majd betanítok.

Sziasztok!

Kép

Erika
erisunny
 
 


Sziasztok!

Kedden 5-kor indultunk Bp-re... nem volt egyszerű nap.... a leszereléssel 15 után végeztünk... (nagy a káosz ott)
Szerdán is elment az egész nap a felszereléssel itt, Nyh-n. :(

Anna
Sajnos így megy a munkahelyváltás...

Kitartás... szerintem már tavasszal is könnyebb lesz neked... :wink:

Úgy volt, hogy 29-én kezdek, de még vettem ki egy hét szabit, így csak húsvét után megyek dolgozni....

Levit kedden a nagyszülők vitték bölcsibe... sírt.... tegnap is sírt - akkor mi vittük... de ma szerencsére eltereltem a figyelmét, így nem volt sírás.. :roll:

Erika
Nem látom a vonalzót... Hanyadik hét?
Nődoki? UH?
...az nagyon jó, hogy nincs rosszullét... munka mellett nem is lenne kellemes... meddig dolgozol? :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! rég voltam...volt egy kis megfázás, meg el kelll kezdenem készülődni a szülésre, pakolás, mosás, takarítás, stb. szóval nagyon sok a dolog.

Ma végre farmerkabátra váltottunk és tavaszi cipőre....csak merem remélni hogy ez már így marad.

puszi:Zs

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok!

Remélem jól vagytok!

Zsu
Nagyon rohan az idő... :shock:

Tegnap voltunk vasútmodell kiállításon... Levinek nagyon bejött :lol:

Betty
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


A héten már nincs sírás a bölcsi miatt.. csak 2-3 nap lett volna a hiszti :roll: :?:

Hogy vagytok?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia köszönöm szépen. :)
Fáradtan.
Lili szépen fejlődik, hét eleján 6420 g volt és ez dícséretes ahhot képest, hogy 2390 grammal hoztam haza.
Tápszer, tejpép, gyümölcs, zöldség, mindegy. :)
Naponta egyszer, vagy kétszer eszik kanalasat, átalussza az éjszakákat.
Panka nagyon sokat beszél már, 2 nyelven.
Szereti Lilit és hála ezek a náthák is kezdenek kopni a jóidővel.

Megyünk haza hétvégén egy hétre.
Több mint fél éve nem voltam, nagyon várom.

Levi ügyes. :)
Te mikor kezdesz Kia?

Niki? Hogy van Kornél? Most van valmikor a születésnapja, igaz?

Erika gratulálok, Zsuzsinak pedig kitartást!

dhbetty
 
 


Sziasztok!

Kia nálunk is csak 1hét volt a sirás!Nálunk is volt fotozás a bölcsibe!:)

Kép Kép Kép

Kép
aniko...
 
 


Jajj de szép! :)

dhbetty
 
 


Sziasztok!

Betty JÓ UTAT!!

Ügyesek vagyok... az átaludt éjszakák, a hízás :P

Ma mi is megyünk... de csak 1 napra... mama és papalátogatóba :lol:

Ápr. 6-án reggel megyek dolgozni :cry:
:roll:

Anikó
Gyönyőrű bölcsis nagylányod van! :D

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

most csak gyorsan jövök...jól vagyunk, elkezdtük a bölcsit...újra...meglátjuk.

Anna: bocsi az üldözésért, de ma még el tudtunk volna menni a ruhákért, a héten már nem lesz jó. Utána meg nagytakarítunk, készülődök, és nagyon már nem tudok menni.

puszi: Zs

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Hunci: voltam a szülésznőnél és arra a hétvégére rendelt be amikor megbeszéltük hogy talizunk, ugyhogy ha még bírom akkor utána, ha nem akkor kitalálunk valamit....puszi:Zs

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam nőgyógyászhoz...(egy dokinő volt) a rákszűrésem oké, de a hormonok nem...
Elküldtek az Endokrin szakrendelésre...
Azzal nem foglalkozott, hogy már a 44. napon voltam... :roll:
Még akkor kértem időpontot... kaptam is május 11- re.. :???:
Anyósnak szerencsére van ismerőse ott, így holnap megyünk... :wink:

Tegnap fedeztem fel, hogy Levinek kint van a 17. és a 18. foga is :P

Aztaaa Zsu... már csak egy hónapod van :shock:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia, leírod a hormoneredményeidet?sajna pcos lévén értek hozzájuk.Esetleg ha olyan a dokinő, kérj terheléses cukor ÉS inzulin vérvételt is.ha pcos-d van, akkor arra van megoldás, csak félek, hogy az endokrin szakrendelés nálatok (ahogy hallom a híreket) nem támogatja az új módszereket.remélem, hamisak a hírek.szerintem olvasgasd a www.pco-szindroma.hu oldalt és ha a teszt alapján azt látod, pcos-d van, keresd meg a helyi mens klinikát, amit belinkeltél, ott jó helyen leszel.nekem ők "csináltak" gyereket.


Zsu, oksi!

Vivike, nagyon szép!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi Hunci!
Teszt eredményem:
A PCO szindróma valószínüsége nagy.
...majd olvasgatom ezt a lapot... :wink: csak most mennem kell süni...

Levi köhög, folyik az orra,szerdán hányt is... :? ügyelet...
Ott kapott köhögéscsillapítót, kúpokat... tegnap pedig a gyerekdokihoz is elmentünk,
Ő antibiotikumot írt fel... gyógyszerezünk... :roll:

Tegnap voltunk Anyóssal az Endokrin rendelésen (a doki azt mondta,
hogy keressünk egy jó nődokit - ha gyereket akarunk) és UH-on (nyaki, hasi)..
van egy cisztám a petefészekben és az egyik pajzsmirigyem is nagyobb egy kicsit...
Ma pedig vérvételen voltam... (7 db kémcső)... Még cukros vizet is ittam... (finom lötty volt) :lol:
Jövőhéten meló - de remélem vissza tudok majd menni az Endokrin szr-re az eredményekért...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kellemes ünnepeket mindenkinek!!

dhbetty
 
 


Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: