Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok csajok

Sajnos megjött a piri ugyhogy nem sikerült a hónapom. Azt hittem, hogy gyorssan túl vagyok a gondon mert igazából nem is számítottam rá, hogy sikerülni fog mert a párom nem volt itthon szinte az egész hónapban. De tévedtem az elmúlt két napban ha a babatéma kerül napirendre, vagy ha egy kicsi babát látok a tévében egyből elkezdenek potyogni a könnyeim, mint most is. :cry: :cry: :cry:

Valahogy túl kell ezen most tennem magam, a múlt héten voltam orvosnál csináltattun egy vérképet, mert van tejem és a mennyisége is megnőtt, de a hormonjaim jók, és minden rendben van.

Bocsi hogy nem irok másnak de igyekszem visszaolvasni, kivel mi van.

Nem nagyon tudok mostanában jönni, mert a lakásban festenek és addig anyósomnál vagyunk Markazon ahol nincs net. De igyekszem jönni mihelyt tudok.

Puszi mindenkinek.

Andi

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Andi, annyira rossz olvasni, hogy ilyen szomorú vagy :cry: Nagy-nagy virtuális ölelés Neked, és sok gyógypuszi. Fel a fejjel, hidd el, jönni fog az a baba, és igenis várja, hogy megérkezhessen hozzátok, csak valószinü még nem jött el az Ő ideje. Mindenki ezerrel drukkol Neked! Ha minden rendben van, akkor már tényleg csak a természtre kell bíznod magad. Sok Puszi!

Lányok, képzeljétek mi történt ma velem... Reggel arra keltem, hogy minden csupa vér körülöttem, az ágynemütől kezdve minden, és nem kis mennyiségben. Olyan volt mint egy nagyon erős mensi Annyira megijedtem! Mindez kb fél 8kor történt, azonnal hívtam a dokimat, szegény akkor kelt fel, és csak annyit értettem, h hívjak azonnal mentőt. Hááát, én meg inkább gyorsan letusoltam, és hála istennek itt volt a baba apja, és bementünk taxival a Margitba.
Jól lecsesztek, mert a nagy rohanásba otthon hagytam a kiskönyvem... Csináltak uhot, és egy hentes állat doki megvizsgált. Minden rendben volt, zárt a méhszáj, a méhlepény leválására utaló jel nem látható, stb, menjek haza feküdjek le. Nem értettem. Aztán visszahívott a dokim, elmeséltem mi volt, de Ő egyértelműen azt mondja, h a lepényből válhatott le egy darab. Mert, mint ez számomra utólag világossá vált, nincs is jó helyen a lepény, mivel mélyen tapadt, én meg azt hittem az jó... Aztán Gigi, és a dokim világosított fel, h ez nagyon nincs rendben.
Na mindegy, most szigorú fekvésre vagyok utalva. Még most is vérzek, de már nem annyira mint reggel, és most már nem friss piros a vér, hanem inkább barnás.
Húú, annyira sz@r volt... Most meg azon parázom, h nehogy elvérezzek este, mert fáj rendesen a hasam, pl a köhögés is kellemetlen, vagy az ha felállok.
Gigi, köszönöm szépen, h reggel egyből visszahívtál, és megnyugtattál, olyan de olyan drága vagy!

Puszi!
Vendég
 


Húúúúú, Anna, a hideg futkos a hátamon!!!! Jól megijedhettél, szegény. Azért a dokid is meg fog nézni??? A barna szerintem azt jelenti, hogy az még a reggeliből származó maradék, csak lassaban ürül.

 
 

 
 

Szegény Anna!

Nagyon sajnálom,hogy ez történt.Remélem,hogy minden a legnagyobb rendben lesz.nekem is rossz helyen tapad a lepény.Egyébként ez valóban riasztó vérzéseket tud produkálni,de reméljük nem lesz több.Talán nem mondok vele újat,de a gyógyszertárban recept nélkül tudsz venni rutascorbint,ami összehúzza az ereket így gátolja a további vérzést és magnéziumot,ami a méhösszehúzódásokat akadályozza meg.Vegyél.Nagyon sokat gondolok rád.A gyerek apja látogat ezek szerint?Lehet,hogy esetleg békültök?! :wink:

Puszi

Mindenkinek.

Eszter

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

A tegnap estét sikerült folytatnom a János kórházban, mert megint nagyon véreztem.... Bementem taxival, mert megint szégyeltem volna mentőt hívni. Természetesen jó nagy dugó volt a Margit krt-on.
Megnézett az ügyeletes doki, tök rendes volt, meg alapos is, mert eddig senkinek nem jutott eszébe hüvelyi uhot is csinálni, de neki igen, miután a hasin nem látott semmi eltérést. Szóval a hüvelyi uh szerint a lepény széle a belső méhszájtól 22 mmre van, és az repedhetett meg, és emiatt vérzek. Rutascorbint kell szednem.
Na és a második lényeg :D :D :D :D egyértelműen KISFIÚ :lol: :lol: :lol: :lol: Csodálkoztam is, h a doki egy vérézéses vizsgálatnál ezt nézte, de kérdezte, h tudja, h kisfia lesz? mondom, tessék??? és akkor teljes képernyőn csodálhattam meg a kisfiam fütykösét :lol: és doki szerint hiperaktív ez a gyerek, mert nem lehetett rendesen megmérni se, állandóan mozgott mindene :lol:
Na megyek lefekszem.
Köszi, h gondoltatok rám!

Puszi
Vendég
 


Anna, most komolyan??????????????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Bogi helyett Boldizsár???????? :lol: :lol: :lol: Hát ez nagyon tetszik! :D

 
 


Meri, kizárt, h Boldizsár legyen :lol: Dominik lesz :roll:
Vendég
 


Mókuska pihenj dokat és gratula a kicsi fiadhoz. :D :D

Andi

Kép

Kép
 


Andi! Köszönöm! Mesélj, jobban vagy már kicsit lelkileg? :roll: Ebben a hónapban bevetsz valamit? LH tesztet, vagy ilyesmit? és egyébként amikor használtad, akkor hogy időzítettétek az eksönt? ugye a full + után?
Vendég
 


hahó,
na visszataláltam mert meri detektívesdit jászik a nyári szünetben és utánam nyomoz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

jelentem hepatitis negatív :D
Vendég
 


:lol: :lol: :lol:
Azért ez mindig beválik. :D:D:D :lol: :lol: :lol:

 
 


meri,
akkor gyere majd msn mert a hajam az égnek áll már hepa ügyben :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ma megint hívtak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Gondoltam megírom, hogy voltam tegnap a saját dokimnál... Hát nem lettem okosabb, sőt! Uh szerint most nincs a méhszájon a lepény, ami sztem lehetetlen, mert szerda óta nem tudom elképzelni, h feljebb ment volna :roll: Ma pedig bejelnetkeztem 4dre, jövő szerdán este fél 7re megyek.
Ja, és még mindig kisfiú :) De már a hasam is nagyon fiús sztem...
Mindjárt meg is mutatom!

Kép

Pusz! (és írjatok már :cry: )
Vendég
 


Gigi, én hiába megyek, mindig elkerüljük egymást. :( Mit szúrtak el már megint????

Anna, nagyon édi a pocid! :D

 
 


ANNA!!!! Nem ebben állapodtunk meg!!!!!! :)

 
 


Anna !

Én is nagyon szeretnék olvasni rólad és Gigi eredménye is erősen érdekelne. :evil: :lol:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Meri, Eszter! köszi a hiányolást :) Itt vagyok, csak senki nem reagál semmire, és így nincs kedvem írni ide...
Na, de a lényeg amiért jöttem, tegnap voltam 4d-n. Szuper volt, nagyon olcsó is! Bő fél órát moziztam, kaptam 4 db fekete fehér képet, + 1 nagy színes képet + dvd-t és így volt az egész 11e Ft.
Minden rendben van a drágámmal, 100%, h kisfiú, és olyan kis ari volt :) Tömte a kézfejét a szájába, meg kortyolta a magzatvizet, meg szopizta az ujját, jó volt látni nagyon 8) És a doki is aranyos, kedves volt.

Sajnos nem tudtam jó képet csinálni, mert telefonommal kellett lefotózni a képet, így csak kettőt teszek fel!

Kép

És a tappancsok :)
Kép

Puszi!
Vendég
 


De dráááááááága!!!!!!!!!!!!!:) Úúúúúúúgy örülök nektek, Anna!!!!! És láttad, hogy kerek 100 nap van hátra??? ;)

 
 


Meri, köszike :lol: Bizony... úristen :roll: :lol:
Vendég
 


Anna, kezdheted vágni a centit! :lol: 100 nap múlva már a kezedben tartod Gergőt (Dominikot)! :lol:

 
 


Anna!


Nagyon gyönyörű a kisfiad.Gratulálok hozzá.Azért nem jöttem,mert kórházban voltam.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Eszter, köszönöm! :) Igen, én olvastam, h mi történt Veled... Megdöbbentő az orvosok hozzáállása.. Viszont arra nem emlékszem, még mindig kijön minden?

Puszi!

(Meri, 99 nap.. :lol: )
Vendég
 


Szo-szo! és már csak alul. :oops: De alakulok.Nem válaszoltál a múltkori kérdésemre,ha nem vagyok tolakodó,hogy áll az apuka a gömbölyödő pocak előtt? Nem békültök?

Puszi

Eszter

Kép

Kép
 
 


Jaj ne hari, láttam a kérdést, csak elfelejtettem reagálni rá :oops:
Ááááá, nem fog visszajönni egyenlőre... Nagyon gyerek még.. és ezért már nem haragszom rá, jó persze szégyelhetii magát, de túl vagyok rajta azt hiszem (kopkopkop) Meg segít mindenben, bármi van, mindig itt van, naponta beszélünk vagy 10x, és van, h itt is alszik. Azt hiszem mióta nyugodtabb vagyok, és nem akartaoskodom, meg nem erőszakoskodom, azóta sokkal jobban áll a dolgokhoz. Most is elkísért uhra, Ő is fizette ki, igaz nem jött be velem, de mikor a kezébe nyomtam a képeket, láttam, h mosolyog, és örül, h fia lesz, mondta h nagyon szép, meg h tiszta Ő, és majd azért a dvdt megnézné :roll: Meg azt is minden alkalommal elmondja, h nagyon szeret, és szeretne visszajönni, de nem megy neki, mert nem akarja a babát... Viszont ez már nem is kérdés, mert a baba van, és engem vagy így fogadjon el valaki, vagy sehogy. Érzem rajta, meg Ő is mondja h fél a feleőségtől, de ez még változhat, ha meg nem, és mégis szétválnak útjaink, akkor is tudom, h van/lesz aki vár rám, és a pici fiamra. Bár most ez a kérdés izgat a legkevésbé.
Szóval nagyjából ennyi. Az idő most úgy érzem, h nekem dolgozik. Már most olyan szerelmes vagyok Gergőkémbe, mi lesz ha megszületik? :)
Vendég
 


Most nézem, ahogy olvasom magam, h milyen + vagyok :lol: azért azt hozzáteszem, h nem érzem ám mindig így, azért van h kiborulok, de már egyre kevesebbszer!
Vendég
 


sziasztok,
én is itt egy gyors beszámolóra :wink:

eszter drága,
gyorsan bekukkantottam a topicotokba mikor láttam hogy h-ban voltál hogy meg tudjam mi történt :? egyszerűen nem találok szavakat és hát én is tapasztaltam hasonlókat mikor bvel voltunk HP-ban :roll: nagyon nagyon drukkolok nektek és kérlek kicsit pozitivabban :roll: :oops:
és hát az eredményem:lényeg hogy negatív de hogy idáig hogy jutottunk el azt inkább priviben ha érdekelnek a részletek mert meredek :roll: :?

meri,
jesszus banyek te már 16 hetes vagy :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: érzed már hogy mozog???????????????????????nagyon figyeljél mert b-t én ilyenkor kis kapirgálásnak éreztem(sőt,már a 15.héten :wink: )marci meg ilyenkor már kereste a vesémet :lol: :lol: :lol: :lol:

anna,
hogy te mennyire megváltoztál mióta fiad lesz :lol: :lol: :lol:

little,
rólad mit lehet tudni :roll: :oops: ?jó lenne ha azért néhány hetente bekukk te is helyzetjelentésre :wink:

Rólunk:hát szóval mi nagyon boldogok vagyunk és elmondhatatlanul élvezzük a pocakomat,ami egyre szebb és szebb :wink: :oops: persze nem állítom hogy soha semmi sz@r nem jut eszembe de azt hiszem képes vagyok úrrá lenni magamon 8) és egy néhány hetes beszélgetésünk alkalmávan apa közölte hogy mi lenne ha az a 3 négy lenne :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: és jöt röhögtünk mert minden terhességem alkalmával +1el nő a tervezett gyerekek száma :lol: :lol: :lol: :lol:

most így hirtelen ennyi jutott eszembe,puszilunk mindenkit

gigi
Vendég
 


Sziazstok csajok

Bocsi hogy nem nagyon irok de igyekszem olvasni titeket, én egy kicsit pihire tettem magam csak néha irok igyekszem nem foglalkozni a baba témával.

Szerencsére lelkileg egy kicsit jbban vagyok de nem mérem a hőmet és a hónapban nem sikerült pozitív LH tesztet produkálnom, mert azért azt még csináltam.
Azt hallottam nem mindig lehet az LH csúcsot elkapni.

Anna nagyon édes a pici babód.

Teljesen meg vagyok rökönyödve, hogy hogy rohan az idő.

Puszilok mindenkit

Andi

Kép

Kép
 


Kedves Meri! Tegnap megkaptam az sms-t, de későn vettem észre, és már nem akartam olyan későn írni!
Szóval, bocsika, hogy nem jelentkezem! A bébimmel eddig minden rendben van, csak én viselem nehezen ezt a terhességet. A Bencével is hánytam a 8 és a 16. hét között, de csak néha, és nem is viselt meg ennyire. Most "csak" a 11. héttől kezdődött, de baromi gyakran és teljesen padlóra vág! Rengeteg kajától és szagtól undorodom.
Szuper nyaralásunk volt Sopronban és érdekes módon akkor nagyon jól voltam, csak néha volt egy kis émelygés. Ezért amikor hazajöttünk úgy döntöttünk, hogy több időt töltök anyuéknál, hogy pihenni tudjak és ne kelljen a házimunkával foglalkoznom, és Bence se engem nyúzzon állandóan. Igaz ott is van számítógép, de egyszerűen még bekapcsolni sincs kedvem. Azt hittem, hogy megzizzentem, aztán láttam a tv.ben, hogy Bálint Antónia is mondta, hogy a terhessége első felében voltak hülye szokásai, mint például nem volt kedve felöltözni, és a mobilja csengését is átállította, mert nem bírta elviselni!
Hát ennyi a történet röviden és tömören! Ne haragudjatok, de nem olvastam vissza, hogy kivel mi a helyzet, de azt láttam, hogy két fiúcska is lesz! Gratulálok! Egyébként a megérzésem szerint nekem is az lesz! :wink:

Puszi

Ildi
Vendég
 


little,
nagyon nagyon örülök hogy jelentkeztél és nem baj hogy nem olvastál vissza,jó hallani rólad :wink: néhány gondolat :lol: :lol: igen,a megérzés,nálam is bejött 8) bnél is éreztem hogy fiu de most meg aztán nagyon....szóval a másodiknál vhogy erősebben érzni már az ember lánya.hányás:na ez is igaz sztem a második terhességre :roll: én is sokkal szarabbul voltam most mint bvel.hülye dolgok:igen ez is nagyon találó :lol: :lol: :lol: :lol: szóval summa summarum azt kell mondjam jól érzed azt amit még nem mersz kimondani,a második terhesség is gyönyörűséges meg szép meg egy csoda és nagyon várja az ember csak aztán kicsit koppan :roll: :oops: :cry:

vigyázz magatokra és legkésőbb a 18 hetes uh után jelenésed van nálunk :wink:

cupp
Vendég
 


Sziasztok!

Little, én is nagyon örülök, h minden oké Veletek :)

Andikám, továbbra is szorítok, tudod :wink:

Voltam ma uh-on... második alkalommal nincs gyomortelítődés... és a magzatvíz is több az átlagosnál. Magyarázza el nekem lécci valaki, h ez mi jelent :cry:
Viszont a lepény följebb ment, ennek örülök.
Vendég
 


Anna!

Ezek nem a legjobb hírek,de persze remélhetőleg nincs semmi baj mögötte.Ne vonj kérlek párhuzamot,nem azért írom,de Titinél voltak ilyen gondok tavaj a babaával,de ott sem az volt az első gondolata a dokiknak,hogy nagy baj van.Írj nekei privit,biztos tud erről neked mondani valamit.A dokid mit mondott rá? Küld valamilyen viszgálatra e miatt,vagy gyanakszik valamire? Eddíg volt gyomortelítődés?És hólyag?

Írjál

Puszi

Eszter

Kép

Kép
 
 


Szia Anna!

Csak nyugi... úgy látom, a 9-i hozzászólásodban azt írtad, hogy a 4D-s UH-n láttátok, ahogy ivott a magzatvízből a pici?! Akkor ezek szerint volt gyomori telítődése? Már akkor is több volt a magzatvized?
Mert szerintem akkor nem lehet semmilyen probléma.
Voltál már terheléses cukron? Mert a sok magzatvíz lehet attól is, hogy magasabb a cukor értéked.
A gyomori telítődés meg lehet teljesen véletlen, hisz pillanatnyi állapotot látunk az UH-n.

Ha eddig nem lett volna sohasem gyomori telítődés, akkor kellene izgulni, de így szerintem teljesen fölösleges!!!

KépKép
 
 


Sziasztok!

Eszter, Titi! köszi, h írtatok! Nem aggódom már annyira, mert néztem a leleteimet, és a 18 hetesen azt írták, h van gyomor és hólyagtelítődés. Kérdés már csak az, h nem e akkor nézték be... Bár gondolom, h nem lehet azt olyan könnyen félrenézni. Most a 4d-n szólt a nő, h üres a gyomra, vagy micsoda, igen én is meglepődtem, h azt mondta kortyolja a vizet :? emiatt és a lepény miatt kellett most visszamennem uhra, ahol egy másik nő nézett meg, és Ő is azt mondta, h most is üres a gyomor... menjek vissza 2 hét múlva. De tudom, h próbálkozik szegénykém, mert naponta min. 3x érzem, h csuklik. De ezt is meg kell tanulniuk bent ugye :roll: A cukrom jó lett, 4.2 az éhgyomri, és terhelés után pedig 6.2 úgyh nem attól több a víz. Mindegy, nem agyalok, tudom, h nem lehet semmi baj!!!
Amúgy meg anyukám mondta, h én is rengeteget csuklottam benne, lehet nekem se volt ilyenkor még gyomortelítődésem, ki tudja... akkor még nem volt uh. LEhet tőlem örökli ezt a pici.

Eszter, Te is mondtad, h sok magnéziumot veszel be.. neked nincs hasmenésed tőle? Mert nekem kezd eldurvulni a helyzet, és nem tudom mivel ártok többet,ha abbahagyom egy kis időre, de akkor meg görcsölök, vagy eszem tovább :? (és már csökkentettem az adagot is... ) de így se lett jobb
Vendég
 


Sziasztok csajok

Sajnos jó régen voltam már itt de minden nap gondolok rátok, sajnos most sem nagyon tudok visszaolvasni de igyekszem utolérni magam.

Rengeteg dolog történt velem a múlt hónapban a babó még nem jött össze még de egyszer eljön az én időm is.

Vettünk egy építési telket amiről csodálatos a kilátás a Mátrára és nagyon nyugodt helyen van, ugyhogy van minek örülni, ha minden igaz jövőre elkezdünk építkezni is.

A havim sajna megjött, de most nem tört le nagyon igyekszem a gyerektémával nem foglalkozni, de jövök ahogy csak tudok.

Szeretlek benneteket és mindenkinek nagyon szorítok.

Puszi

Andi

Kép

Kép
 


Bébibogyó,

a kisbéka :D
Kép

és "szemből"
Kép

Hát nem édes????

 
 


Jaj Meri! de dráááááááááááááága :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


meri,
ez a 18 hetes uh :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: banyek mindjárt dédik leszünk :mrgreen: :mrgreen:
bébibogyó tündéri de van neme is,nem :lol: ?vagy ti nem akarjátok tudni,most ezt nem is tudom hirtelen :oops: ?
Vendég
 


Bébibogyóról halványan sejtjük vagy sejteni véljük, hogy lány... Leginkább mindenféle álmokból. :lol: Istenigazából nem nagyon mutogatta magát: talán-talán-talán valószínűbb, hogy lány. :D De ugye mondtam is, hogy Anna esete után úgysem hiszek el semmit. :lol:

 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: