Új privát üzeneted érkezett!

Ind!
Valószínűleg a gátmetszés helye berepedhetett. Gondolom érzed hogy valami felszíni sérülésről van szó. Még egy ideig lehetnek ilyenek. Lehet pici méhszájsérülés. Szerintem ne aggódj. Lehet, hogy megpróbálhatnátok valamilyen síkosítót. Valamit, ami nem irritál. Hidd el hamarosan megint olyan lesz, mint régen!

Éva

Kép
 


Jaj, nem írtam, de itt csodáltuk Majádat a nagylányommal! Hihetetlen, hogy már ilyen sok idő eltelt ! Egyre szebb! :lol:

Éva

Kép
 


köszi! szerencsére nem volt se gátmetszés, se repedés. Szerintem belülről jött, úgyhogy talán méhszáj,az amúgy is szerintem elég lent van most.

KépKép

KépKép
lnd
 
 

 
 

különben érdekes módon ben után olyan voltam, mint a sivatag majdnem 1 évig, most nem annyira érzem ezt.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok!

Én is mindig benézek, de sajna senki nem ír.

lnd! Gyönyörűséges a babád!

Igen voltam dokinál a 21. cn-en és a helyzet a következő, idézem a leletet: a 30x19mm-es, bal oldali ovariumban 26 mm-es echosűrű bennékű cisztózus képlet helyezkedik el.

Tehát van egy cisztám ami lehet endo is. Meg kell várni a következő ciklust is és utána kell viszzamennem és akkor megkuksizzuk, hogy ottvan-e. He nincs pé serkentőt kapok, ezt kaptam volna most is csak nem lehet míg nem tisztázzuk mi van a bal petefészkemben. Ha ciszta mégis vagy endo, akkor ugye azt kell kezelgetni. Eléggé letört mikor megtudtam és most hogy ilyen nehezen megy, már az ovin kell gondolkoznom, meg a melóhelyre való visszamenetelről, igaz még csak januárban vagy februárban lesz mindez, de már most el kell kezdeni az intézkedést sajnos, aztán ha mégis jön a kistesó akkor meg szuper lesz itthon!

Egyébként most nem szedem a homeos bogyókat, hanem áttértem a Barátcserje kapszulára a múlt hónaptól, és úgy tűnik segített a hosszú ciklusomon, mert már a 14. napon volt a pé és csak 31 napos ciklusom volt, szemben az előtte lévővel, ami 44 nap volt.

Éva! Olvastam, hogy vettetek házat! Ez szuper! Szabad tudni hol van a házikó?

Mo! Amitt is mindig megkuksizom, hogy írtál-e, de sajna nagyon ritkán írsz. Írhatnál ide is! Mi újság veletek? Hogy vagytok? Házikóba beköltöztetek már? Hogy áll? Hol tartotok a lombikkal???

Zora! Esetleg ha van kedved írj csak legalább egy mondatot magatokról! Sokat gondolok rátok!

Virág! Veled mi újság? Remélem a picibabád még bent lubickol!

Andi! Te is ezer éve nem jártál erre! Jó lenne tudni rólad is hol tartotok a babaprojekttel! Vagy már be is költözött a pociba???

Hiányoztok ám Lányok! ÍRJATOK!!!!!!!

Millió puszi Mindenkinek!
Vendég
 


Ind!
Tényleg! El is felejtettem, hogy milyen szép, beavatkozástól mentes szülésed volt! Valószínűleg csak a hormonok játszanak Veled.

Krisztinka!
De jó, hogy újra itt vagy!!!!
Remélem a következő ciklusra eltűnik az a valami. Az előző hónapban nekem is volt egy óriási bevérzett cystám, de szerencsére eltűnt.
Erdőkertesi lakosok leszünk! Remélem hamarosan!

Zora ma felhatalmazott, hogy leírjam mi is történt velük. Neki sem lehetősége, sem hangulata nincs jönni.
A terhessége 29. hetében toxémia és romló lepényi keringés miatt ki kellett venni a babáját. Nem kis meglepetésre fia született, Benedek!
Sajnos az elvégzett kromoszóma vizsgálat Patau szindrómát igazolt, ami a tudomány jelenlegi állása szerint nagyon rövid időt enged nekik együtt tölteni. Most 4 hetes. Láttam róla képeket. Olyan mint bármelyik egészséges koraszülött. Hihetetlen, hogy a kis beteg szerveivel egyelőre megkímélte a sors minden szövődménytől. Még mosolyogni is láttam! Zora jól van és megértette, hogy el fog jönni az idő, amikor el kell engednie őt. Ami viszont iszonyú fájdalmas, hogy naponta csak 10 percet tölthet Benedekkel. Érthetetlen miért fosztják meg az együtt töltött idő örömétől őt és a családját is. A lányok csak egyszer láthatták eddig a testvérüket. Egyelőre minden egyes nap (amit Benedek nem szenvedéssel tölt el) óriási boldogságot jelent számukra. Egyelőre nem látni a végét, de reménykedünk, hogy nyugodt, békés, méltóságteljes lehet.

Éva

Kép
 


Könnyes szemekkel olvasom sokadszorra, amit irtál. Nagy erőre van szüksége Zorának, nagyon csodálom őt. A betegsége miatt nem lehetnek együtt vagy mert olyan picike? Szörnyű lehet, hogy most sem lehetnek együtt. Lehet, hogy szegény pici szenvedni is fog? Nagyon nehéz lehet az egész családnak, gondolom Zora egész nap ingázik.
Nagyon sokat gondolok rátok Zora és a saját erőimből is küldök, hogy birjad, amig kell!!!!!!!

Éva! Amikor Ben született , irtam már, hogy utána olyan voltam , mint a sivatag majdnem 1 évig. És ez túlzás nélkül igy van. Most meg egyik nap nyúlos tojásfehérjeszerű izé volt. Ez úgye lehet más is mint peteérés? Utána pár napig semmi, most megint van vm, de nem tojásfehérjeszerű. Mivel Ben után alig indult újra a hormonális müködésem, nem valószinű, hogy ez az lenne, úgye?
Ha esetleg peteérés, akkor mondanom se kell, pont előtte voltunk együtt úgy, hogy még vaciláltunk a bizzuk a természetre és a védekezés között. Mivel Maja nehezebben jött össze, azt gondoltam rábizhatjuk a természetre, de azt álmaimban se gondolnám, hogy ez máris bekövetkezhet.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok!
Most van egy kis időm és helyesbítenem is kell, hogy teljes legyen a kép. A kisfiam Benedek ma 32 napos. Minden délután 2-től fél 5-ig lehetek vele, az ápolók és az orvosok mindent elkövetnek, hogy ne szenvedjen. Nagyon beteg a szíve, de pillanatnyilag kis keringéstámogatással jól elvan, csak géppel tud lélegezni. Nagyon kedves kisfiú, apró kis szemein és plussz ujjacskáin kívül semmi sem utal a betegségére. Sokat mosolyog és minden ellenére teljes az életünk. Szeretném a nap 24 óráját vele tölteni, ez sajnos nem lehetséges, de ha romlana az állapota, akkor azonnal hívnak és vele lehetek. Már néha a kezembe is adják, ilyenkor ügyelnem kell a tubusra, az infúziókra, a pulzusmérőre, de olyan jó a kis bársonyos bőrét megpuszilni. A léte igazi csoda, hiszen nagyon kevés 13-as triszomiás baba születik meg a világon és az életük legtöbbször csak pár óra. A kisfiam nagyon erős, fontos számomra, hogy minden nap kap a tejemből még akkor is, ha csak szondán keresztül. Amíg együtt vagyunk, fogom a kis kezét, maszírozom a kis testét, és boldog vagyok, hogy megismerhettem Őt. Ha megcsiklandozom az állát, rögtön fülig szalad a szája, teljesen feltöltődöm érzelmileg, ha vele vagyok. Ez talán egy nagyon szomorú végű történet, de én még sem cserélnék senkivel, akkora ajándék ez a kisgyerek. Mindenkit üdvözlök majd írok még.

Zora
Kép
 
 


Sziasztok!

Drága Zora! Nagyon örülök, hogy jelentkeztél, viszon nagyon szívszorító a történetetek. Szívből kívánom, hogy ha tényleg nem maradhat veletek ez a drága kicsi fiú, fájdalommentesen és az anyukája és családja nagy-nagy szeretetében legyen angyalka.
Biztosan nagyon édes pici Manó lehet és milyen élni akarás van benne, tudja, hogy nagyon vártátok és hogy milyen nagy szeretet veszi körül és olyan szomorú, hogy nem tudják meggyógyítani.
Nagyon sok erőt kívánok nektek és amint tudsz és úgy érzed jelentkezz!

Millió puszi és nagyon sok energiát küldök a kicsifiadnak, hogy még tovább együtt lehessetek!!!!
Vendég
 


Zora, nagyon sokat gondolok rátok! Nagyon jó olvasni, milyen szeretettel és nyugalommal beszélsz a kisfiadról. Azt hiszem, értem, amit a végén írtál erről a kis angyali ajándékról!!! Sok-sok csodával teli napot kívánok Nektek!!!

 
 


Mi lehet szegény Virággal? Remélem csak megunta, hogy azt nézegesse, hogy írt-e valaki és jól vannak.

Krisz? Nem az volt, hogy ti kezdtek vm vállalkozásba? Vagy az csak mellékes? Elkezdtétek már?

Szegény Maja ma kapta az 1. szuriját. Nagyon sajnáltam. :cry:
De azt hiszem ennél még nehezebb lesz, amikor a köv hónapban Ben is kap bárányhimlő ellen. Nem is tudom, mit fogok csinálni vele. Nálatok kaptak a gyerekek?
Maja 2 hónap alatt pont 2 kilót hizott, remélem most kicsit lassít.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok!

lnd! De vállakozunk, csak még nem indult be a honlap, már olyan 95%-os. De níagyon összetett, meg sokrétű, ezért trat ilyen sokáig.

Én is aggódom Virágért! VIRÁG jelentkezz!!!!! Hogy vagyt???

Andi is bekukkanthatna, na meg Mo! Mostanában a Lombikos topikba sem ír.

Jajj Lányok írjatok egy kicsit magatokról mi van veletek!!!!


Puszi
Vendég
 


Sziasztok!

Én most jöttem meg a kórházból, egyelőre csak hétvégére, esetleg állapottól függően tovább is. Ezt majd még mgbeszélem az orvossal. Most annak örülünk a legjobban, hogy a baba még benn van, napoknak is, és persze minden újabb hétnek. Sajnos a kórházban még tovább romlott a helyzet, a méhszáj egy hét után már 0111 volt, úgyhogy bármilyen eshetőségre fel kellett készlni. Nagyon nehéz időszak volt ez. Most két hete viszont megállt, nem nyílik tovább, mi pedig bízunk benne, hogy ez minél tovább így marad.


Minden jót nektek, ha itthon leszek, majd jövök még.
Vendég
 


Virág!
Olvastalak és nagyon szorítok! Feküdj szorgalmasan és húzz ki még 3 hetet! Nem nagy ügy, beszéld meg a babáddal. Ha mégis megszületne előbb, már nem lesz semmi baj! Csak ne idegeskedj!

Éva

Kép
 


Csak benéztem hozzátok. 33 hetesek lettünk. Fekszem tovább.
Vendég
 


Sziasztok!

Jár erre még valaki?

Mi megint egy héttel idősebbek vagyunk. Remélem, bennmarad még 2-3 hétig. Akkor már teljesen nyugodt leszek. Már csak azt szeretném ezen kívül, ha Ficánka végre megfordulna. Érzem, hogy még mindig alul rugdos, és fönn nyomkodja a fejét. Nem esne túl jól, ha ilyen szépen nyíló méhszájjal a fekvése miatt császároznának.
Vendég
 


Szia Virág!
Hát már miért ne lennék itt?! :shock: :lol: Amúgy meg mindenhová követlek, figyellek ám! Nagyon szorítok Nektek, hidd el már semmi baj nem lehet!
Azzal most ne is foglalkozz, hogy mi van, ha császár!
Elég vékony vagy, talán tényleg nem lesz helye megfordulni, de akkor is a végeredmény a fontos!

Éva

Kép
 


Virág,
Szépen haladtok, szerintem simán a pociban marad még a 37.hétig. Lehet túl is hordod mint én, pedig senki nem gondolta volna :wink: :lol: Pocikép?? Drukkolok, hogy megforduljon!
Vendég
 


Sziasztok Lányok! Hogy vagytok????

Virág! Remélem egyben vagy még??!
Egy pocakkép bizony elkelne! Szívesen megkuksiznánk!

Évi! Hogy álltok a költözködéssel??? Babaprojekt totál szünetel nálatok???
Mo-ról nem tudsz valamit? Esetleg Zoráékról?

Panda! olvastam, hogy a kicsilányodnak hámot kell hordania. Én is hordtam 8 hónapos koromig, az olyan szíjjszerű valami volt. Anya azt mondta, mikor levették rólam rögtön felálltam.
Nektek meddig kell hordani, vagy kell még egyáltalán? Mostanában nem nagyon volt időm olvasgatni! :oops:

Millió puszi Mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Pandácska!
Én is olvaslak ám! :lol:

Krisztinka!
Sajnos Mo-ról én sem tudok!
Zoráéknál egyelőre nem sok változás van. Ha sikerül Benedeket levenni a lélegeztetőgépről, akkor kikerülnek osztályra.
Egyébként olvas minket néha!
Ildikó pedig mindenkit nagyon puszil! A babanetet kerüli és mivel nagy feltárásban volt a műtétje egyelőre gyógyulgat. A lelke már egész jó!
Én úgy döntöttem a természetre bízom, köszönöm, de elég volt a gyógyszerekből. Szeptemberben megyek vissza dolgozni.
Jövő hét szerdán költözünk!!!!! :lol:
Jó áll a görbéd :wink: :lol: !

Éva

Kép
 


Sziasztok! De jó, hogy megjöttetek!

Krisz, ti hogy álltok a babával? Kiderült valami az orvosnál?


Ha még hétvégén egyben leszünk - és miért ne lennénk -, hozok nektek pocakképet. Mostanában nem készült, pedig óriásit nőtt. Remélem a baba is, nemcsak én. :D
Vendég
 


Sziasztok!

Évi! De jó, hogy írtál! Jó költözködést nektek, már amennyire ez jó lehet, de a végeredmény szuper lesz!

Virág! Február végén voltam dokinál, akkor egy 26mm-es cisztát talált a bal petefészkemben. Most várjuk mi lesz vele, vagy mi is az, ha megjön akkor az új ciklus közepén kell visszamennem cisztakukucsra, ha nem akkor meg babakukucsra. Ha nem lett volna ciszta, akkor kaptam volna pé serkentőt.

Pusza
Vendég
 


Sziasztok! Én is vagyok, igaz mostanában mindenhol csak olvasgatok.
Virág! Persze, hogy egyben lesztek, hidd el nem szeretne az a baba még annyira kibújni. Ha pedig esetleg nem fordulna meg és a dokid nem pártolja a faros természetes szülést, akkor gondolj nyugodtan rám, hogy másodszorra nekem is sikerült. Vannak bizonyos homeópátiás szerek, amik segíthetnek, esetleg érdemes lenne keresni vk szakértőt.

Krisz! Remélem felszívódott az a fránya ciszta, még jobb lenne, ha más lenne ott helyette.
Éva! Ez a költözés jó lehet, illetve nem maga a költözés, hanem utána. Már én is úgy várom, hogy itt hagyhassuk az albérletet. A lakásunkat már eladtuk (pont mikor Maja született, úgyhogy nagy mák, h előtte kiköltöztünk), egyenlőre tépelődünk, hova tovább.
Zorának, sok puszit küldök, remélem sikerül levenni a gépről azt a csöpp kisbabát (láttam én is képen wiwen).

Én a magam részéről jól vagyok, bár pont tegnap csináltam egy terhességi tesztet :shock: , mert már napok óta többször rámtört a hányinger, görcsölt a méhem és sokszor megszédülök, de semmi. Nem tudom, mitől lehetett ez , talán a fáradtságtól????

Maja már egész jó alvó volt, szinte többször aludta már végig az éjszakát, mint Ben, de kb másfél hete megfázott, akkor mindig felkelt arra, hogy nem kap levegőt, azóta meggyógyult, de még mindig kell, van, hogy 1 óra után. Nem tudom, mitől lehet. Ben pedig továbbra is szarul alszik. Itthon már hanyagoljuk a pelust, egyre ügyesebb. :lol: :lol:

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok!

emlékeztek rám még???? :oops:

kicsit eltűntem,de már nem egyedül jöttem vissza.......

hogy vagytok?

puszi
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan bekukkantok.

Gertrúd ápr. 11-én éjfél előtt megszületett. Szerencsére jól vagyunk, a leányzó szépen eszik, így jó esélyeink vannak.
Vendég
 


Bebus, és hogy vagytok? Minden rendben veletek?
Vendég
 


Sziasztok!

Virág! Hatalmas gratula! Mennyivel jött előbb a picilány??? Paramétereket kérünk! Remélem van sok tejcsid és attól hamar megnől a lánykád! Ha lesz időd mesélj!

Bebus! Jól el tűntél!!! És ilyen sokára közlöd velünk a jóhírt??!!!! Lassan szülni fogsz! :lol: :lol: :lol: Gartaulálok Nektek!

Lányok hogy vagytok???

Én jövő csütörtökön megyek cisztakukucsra, remélem már nem lesz ott és kaphatom a péserkentőmet!!!!

Millió pusszancs!
Vendég
 


Virág,
Gratula :D Méreteket kérünk, meg történetet!!

Krisz,
Cisztaűző drukk+++
Vendég
 


Virág,
Meglestem a babádat a másik topicban, olyan picuri, és annyira édeees :D
Vendég
 


Majdnem betöltötte a 35. hetet. 2330 gr és 46 cm. Aprócska leányzó, de arányos, szerintem.

Írok majd történetet is. Röviden annyi, hogy számomra teljesen váratlanul (tehát feküdtem, és éppen anyuval beszéltem telefonon) elkezdett ömleni a magzatvíz, este 9-kor. Berohantunk a kórházba, és a baba 23 óra 42-kor kinn volt császárral. Pont az én orvosom helyettese volt az ügyeletes, az orvosomat pedig azonnal behívták. Nekem ez így nagyon megnyugtató volt, ők ketten csinálták a műtétet. Ja, és túléltem a császárt, amit korábban nem gondoltam volna.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.01.17 07:19-kor.
Vendég
 


Virág! Nagyon édes a pici lányod!
Az én kicsifiam is 2250 gr-mal és 47 cm-rel született pont 2 héttel a kiírt időpont előtt. Szóval ne aggódj a tejcsitől úgy fog nőlni mint a gomba!

Panda! Köszi a cisztaűzőt már el is zsebeltem! :lol: :lol: :lol:
Hogy vagytok?
Vendég
 


Virág, örülök gratulálok, gyönyörű kislányos van. Már otthon is vagytok?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok!

Zoráékról tudtok valamit?

 
 


Sziasztok!

Bocsi,hogy nagyon ritkán jutok a géphez,de mostanában apának határidős munkái vannak én meg többnyire pihenek!
Jól vagyunk!
 
 


Sziasztok!

Bebus, jól vagytok? Hogy viseled a várandósságot?

Krisz, ti hogyan haladtok, mi van veled?

Éva? Költözés?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.01.17 07:20-kor.
Vendég
 


Ezen a héten Születés Hete program országszerte!
Debrecenben ha vannak itt debreceniek:
Csütörtökön 11 órától baba-mama jóga bemutató, beszélgetések a kismama jógáról
Bemutató és előadás lesz május 9-én és 10 én a Turmalin Életmódközpontban (Csapó u. 19) a textilpelenkázás előnyeiről, gyermekorvos válaszol a kérdésekre!
Szeretettel várunk mindenkit!!!
Részletes program: www.turmalin.hu

Marica & Levi :)
www.babamosoly.hu
 


Sziasztok!

hát mi már nagyon a végét,izeg-mozog a kiskrapek!
Talán már ő is érzi,hogy nemsokára közöttünk lehet! :-)

Hogy vagytok?
nagyon kihalt a topik :cry:
 
 


Sziasztok!

Látom nagyon kihalt a topik, amit nagyon sajnálok. Olyan jó kis csapat volt itt. Szégyellem magam hogy elvesztem de annyi minden történt, velem az elmúlt időkben. Bálintom már kész legény, és úgy néz ki jön a kistesó is, júniusban. A babót most nem terveztük, csak besikerült, de nagyon örülök neki. Szerencsére jól érzem magam, és erősen bízom benne, hogy kislányom lesz.

Puszilok mindnekit.

Andi

Kép

Kép
 


Sziasztok nem tudom hogy olvastok e de szeretném elmondani, hogy úgy néz ki 2011 júniusában kislányom fog világra jönni. Szerencsére minden a legnagyobb rendben van. Puszilok mindenkit

Andi

Kép

Kép
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron