Új privát üzeneted érkezett!

Timurr merre vagy??????????????

Kép
Kép
Kép
gabi39
 
 


Cukika: Igen, nekem most már 3 vágásom van, az első a legcsúnyább, az hegesen is forrt össze. Az előző kettőnél repedtem is. A doki mikor először meglátta rosszul lett, hogy ki volt az a marha aki ilyen szépen varrt össze... ezért nem akart még egy olyan bazi nagy vágást csinálni nekem.
Hagyott inkább vajúdni, hogy magamtól táguljak az én tempómban, ne az oxitocintól hirtelen, mert akkor repedés lett volna a vége. Így nem volt se repedés, se nagy vágás!
Bibi most pont egy órát lógott a cicimen. Annyira fájt a hasa, hogy nem akarta elengedni, csak cumizott szegényke, de legaláb megnyugodott.
Ti milyen cumit használtok? Ma vettem egy Aventos cumit 0-3 hónapos korig, kíváncsi leszek elfogadja-e, mert egyik gyerek sem cumizott...
Jaj hallom már megint nyög! Ez borzalmas!

A babahaj meg már csak ilyen, sajnos ez kihullik. És lehet hogy nem is ilyen színű fog a helyére nőni!

Kép
Kép
Kép
gabi39
 
 


sziasztok

Gabi
Maja kórházba van ,mert befulladt,csütörtök óta,nekem szívem szakad meg,majd megbolondulok,most várjuk a véreredményt,vizitet hogy haza jöhetneke.

cumit elfogadta Bibid?
nálunk a nuk jön be

Cuki
nagyon édes Pankád :-)
Vendég
 

 
 

Szia Timurr!!!!

Nagyon sajnálom Maját!!! :( :cry: Mitől fulladt be? A taknyos időtől?
Nekem Áron volt ilyen, nála kialakult az asztma, de úgy, hogy ő már azt nem fogja kinőni soha.

Remélem nálatok azért még alaktható a dolog, találtok normális orvost aki időben visszaszorítja ezt a betegséget. Remélem hamar hazajöhettek. Írassál fel porlasztót, végül is a kórházban is porlasztják őket, azt otthon is meg tudod csinálni neki.

Nálunk a Rectodelt kúp volt a csodaszer, attól mindig elmúlt a fulladás. Éjszakára egy majd reggel még egy esetleg még a 2. éjszakára is kapott és elmúlt a fulladás. Na meg mondom a porlasztás sóoldattal és Paxirasol-lal.
Most már mivel nagy, be tudja szívni a porinhalátoros készítményeket ezért nem használjuk a Rectodeltet. Amikor érzi hogy fullad, fúj magának kettőt és jobban lesz.

Majd írj mi a helyzet! Nagyon várom! Jobbulást a csöppségnek, remélem tényleg hazajöhet!

Kép
Kép
Kép
gabi39
 
 


szia Gabi
írnál nekem ezekről bővebben?akár privibe.mindent tudni akarok,persze ha van időd.
Azt mondják hörghurut gyulladása van,nem asztma,apa van bent vele,kétszer fulladt egyszer délután és másnap reggel,azóta szerencsére nem.már nagyon jönne haza ,apa is én meg kínlódom mint a kivert kutya annyira hiányzik.remélem nekünk is írnak fel ilyen kúpot nyugodtabb lennék,az ügyeleten is azt kapott,meg sprayt
Vendég
 


Sziasztok!

Végre itthon vagyunk!! Kicsit besárgultunk, amúgy már tegnap hazajöhettünk volna! Még nem volt időm visszaolvasni, de igyekszem... :oops:

A szülésről röviden annyit, hogy kegyetlen volt.... 19órát vajúdtam. Majdnem császár lett a vége, mert a nyakán volt 2X a zsinór, jó szorosan. De nem így lett szerencsére. A kitolás is jó lassúra sikeredett a 11. nyomásra lett meg.... A hajamat téptem szó szerint.... :shock: Na de nem akarom kedvüket szegni a még elötte állóknak!! De tényleg fantasztikus dolog a szülés!!! Egy leírhatatlan csoda... Bőgtünk is rendesen :lol: Kép
Vendég
 


Adri: Hát nagyon erős csaj vagy, én azt hiszem ott pusztultam volna el!!! Ügyes vagy hogy kibírtad, minden elismerésem.

Milyen kis hajasbabád van! Nagyon édes! Jó egészséget nektek!!!!


Timur: Írok!

Kép
Kép
Kép
gabi39
 
 


Adri: A többiek már nem nagyon irogatnak ide, Bogyó csinált egy másik fórumot, ott vannak.
Írj neki privit, de szerintem küldött neked meghívót, hogy regisztrálni tudj.

Kép
Kép
Kép
gabi39
 
 


Adri!

Csodálatos baba Adina :) Szép haja van és édes a profilja. Majd kérünk közelebbi fotót is :)

Cukika! Milyen édes cumival a szájában Panka! Én is bepróbálkoztam cumival egy-két hevesebb hisztinél, de kiköpte!
Itt kezdődik:
Kép
Itt már lilul a feje
Kép
És itt odrít beliliult fejjel:
Kép

Különben szép gyerek :D
Kép

Csajok, én is benézek ide is, szeretem a babanetet :)

büngyike
 
 


Eszterrel mi lehet vajon???? Izgulok értük.

Gabi! Nem semmi a vágásos sztorid :( qrva szar sokáig vajúdni oxi nélkül, de legalább magadtól tágulsz és nem kell vágni vagy repedni.
Örülök, hogy most legalább jó kezekbe kerültél!

Masikával vajon mi van? itt is megkérdezem. :roll:

büngyike
 
 


Hali!

Büngyi: itt is vagyok!!!!

Timurr: sajnálom és veled vagyokt, én tudom milyen érzés mikor a gyereked kórházban van. De biztosan hamar rendbejöttök.

Gabi: én vettem tegnap mecsek teát, mert én is azt vettem észre, hogy kevesebb a tejem, bár lehet, hogy ez a kevés evésnek kösznhető. Már tegnap magambaeröltettem egy csomó kaját.
Aej nagyon hiányzik, asszem visszaállok rá, ha eddig nem volt baja tőle a gyereknek szerintem ezután sem lesz.

Cumi: nálunk csak akkor veszi el ha nagyon éhes és nem kap enni, olyankor ezerrel szívja egyébként kiköpi.

Adri: nagyon édes Adina! Jó nagy haja van neki is.

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Horcsog: köszönjük az aggódást, aranyos vagy.
Írjatok ide azért látom még néhányan visszajárunk ide is!!!

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Masika: Én magamnak kotyvasztok ánizs-édeskömény teát, napi 2-3 litert biztosan megiszok belőle. Nem vettem észre hogy a gyerekre jobb hatással lenne a hasfájósság miatt, és sztem a tejem sem lett több. Néha ha eszembe jut, beveszem a homeos bogyót is... Sajna csak éjszaka szopizik rendesen, akkor 3 óránlént és rendes adagot szív ki, nappal rendstertelenül eszik, sokszor keveset, biztosan ezért termelődik kevesebb.
Mostanában egyre többet van fent, nézelődik, hisztizik.
Szeret ölben lenni.
Egy internetes oldalon azt olvastam hogy tejből lesz a tej... régen is ezt vallották azért ették a rengeteg madártejet is. Ha nem kiütéses a baba akkor miért ne lehetne inni???

Kép
Kép
Kép
gabi39
 
 


Kép

Kép [/img]

Kép
Kép
Kép
gabi39
 
 


Sziasztok

Büngyi köszia z aggódást még egyben vagyok szerdán mindenképpen megcsászároznak,addig meg minden nap megyek NST-re eddig jók lettek.Olyan furi az egész hogy tudom,hogy szerdán a kezemben tarthatom,és már semmi nem érdekel hogy hány kiló,csak hogy egészséges legyen.
Nagyon szépen mindneki kisbabája.
Nekem Lili éppen ilyen volt Büngyi elkezdett lilulni úgy sírt,néha azt hittem megfullad.
Majd írok,ha változás van és előbb lesz valami.

Kép
Kép
eszter26
 
 


szaisztok
köszi a drukkokat ?majcikám itthon van,remélem soha többé nem lesz ilyen befulladása,ne tudjátok meg soha meilyen érzés :-(

Gabi
Bibikéd nagyon édes :-)
Enyém csaj totl így viselkedik :-)

Bünygi
nagyon édes akis szöszi csaj,ha akarsz neki cumit adni próbálj ki több félét,nálunk a Nuk jön be mindkét csajnál.

Adri
gratula!!!!nagyon cuki a kiscsaj

Eszter
ne aggódj pici babák kint hamar felkapkodják itt kint a kilókat Kép
Vendég
 


Hali!

Timurr: de jó örülök, hogy Maja már otton van!! Vigyázz rá nagyon!

Cumi: én is próbálkozom továbbra is vele, de Lili kiköpi. Vetem Nuck-ot, mert abból volt nagyon kicsi persze beraktam a sterilizálóba és megolvadt a műanyagja. Hogy hogy azt ne kérdezzétek. :( de azért még így is használható!
ha megyek a brendonba majd kap másikat.

Gabi: most éppen egy nap pohár tejet iszom és kakaóscsigát eszek hozzá!

Cuki: hát igen enni kell erre én is rájöttem! Nagyon megijedtem mikor alig volt tejem. Most Apa is diktálja belém a kaját ha itthon van.

Medveme: merre vagy , csak nem babázol már???

Ja! tegnap megszületett Sheepy és Bogyó babája is!!!

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépek és aranyosak a babucik.

Eszter!
Masikának igaza van majd meg hízik kint.
Lányom 3150-nel született és egy hónap múlva 4600 volt.
Engem nem zavart,hogy nem 4 kiló körüliek.
Mind hárman elérték a 3 kilót és még így is nehezen bújtak ki.

Timurr!
Örülök,hogy Maja jól van.

Cukika!
Ha nem baj meg szeretném kérdezni,hogy Hajdú-Biharban
hol laksz?

Gabi!
Nagyon tetszik a kislányod neve illik hozá.
És milyen jó húsban van.

Teszek én is egy képet a lányomról.
Kép

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Sziasztok!

Eszter! Nagyon szorítok Nektek! Tényleg ne aggódj, ha meg kell szülni, akkor a pici babát könnyebb (de még így is nehéz). Kint meg szépen gyaraodni fog majd :)
Nekem Heléna 2910-el született és már 3700 négy hét alatt!
Megy a drukk :)

Timurr! Örülök, hogy Maja otthon van és jobban van. Bíborka nagyon édes kislány, gyönyörű pofikája van!
Nem akarok cumit adni neki, csak akkor próbáltuk ki, amikor más alternatívánk már nem volt... Tegnap ismét bevetettük, jól tűrte. Nem veszek több cumit, ha ez nem kell, akkor ne is legyen :)

Gabi és Hörcsög! Nektek is gyönyörű babáitok vannak :)
Tegyetek még fel képeket, imádom nézni a szebbnél szebb babákat :)

Tej-Evés: Valóban kel enni... pedig sokszor időhiány miatt egyszerűen nem jutok ételhez :roll:
Ha itthon van velem valaki, akkor tudok enni, de nem mindig... Inni sokat iszom, iszom a Laktoherbet is és sok-sok vizet.

Megyek is reggelizni :) További szép hosszú hétvégét :)

büngyike
 
 


Sziasztok!

Való igaz enni kell még ha nem is kívánja az ember. Mondjuk én attól félek, hogy megint meghízom mint az állat, Áronnal is a szülés után híztam majd 10 kilót!!!!! Jaj ezt nagyon nem szeretném, de ha nem eszek nincs tej. Úgyhogy éjszaka is nassolok, hogy reggelre legyen. Ma így volt reggelre is!

Nekem most fogyott el a Humama-s szopis tea, de nem veszek többet ilyet, most én is kipróbálom majd a Laktoherbet.

Timurr: Nagyon örülök, hogy Maja jól van, remélem én is, hogy csak egy kósza vírus volt, és nem lesz folytatása soha többet!!
Bibikéd nagyon édes, olyan okos szemei vannak és édes pofija van!

Horcsog: A kislányod gyönyörű!!!

Büngyi: Pont íg vagyok vele én is, ha itthon van a párom, akkor átveszi Babót, és tudok egy kicsit magammal foglalkozni. De ha nincs, van hogy délig nem jutok kajához. És akkor még hol az ebéd???

Kép
Kép
Kép
gabi39
 
 


hali!

Hát igen: kajával én is így vagyok! Ma kivételesen Lili bealudt így tudtam enni, de egyébként nem nagyon hagy, vagy éppen mindíg van valami más amit csinálnom kell. Az a jó ha Apa itthon van, mert akkor Ő van manóval, és én tudok (fürdeni, fogatmosni, enni stb).
Nevetni fogtok a reggeli fogmosás mostanában 10 körül van nálam :D

Horcsog: gyönyörű a kislányod, igazi baba arca van!

Én Mecsek teát vettem, asszam sheepy ajánlotta, hát nem vagyok oda az ízéért, pedig próbáltam bele tenni már egy kis cukrot is.

Na megyek adok apának ebédet!

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Sziasztok!
Talán valaki még emlékszik itt rám, valaha írogattam ide!
Most olvasom, h sokan elhagyták ezt a topikot! Fura, mert ha nem lett volna nyitott a dolog, nem is jött volna össze ennyi ember... De biztos oka van, h zárt klub lettetek!
Masi! Asszem Te vezetted a táblázatot! Ha szépen kérlek felteszed, mert engem nagyon érdekel, h kinek született már meg a babája és hogy hogyan is alakultak a nevek, súlyok stb... Köszi! Puszi! :wink:
Jaj, és Ingrid! Már ezer éve akarom megköszönni! A blogodban írtál infót még a nyáron a babakocsitokról, én meg kérdezősködtem. Emlékszel? :wink: Na, mi is megvettük Bécsben uazt a kocsit (a férjem teljesen beleesett!)! És én nagyon meg vagyok vele elégedve! Nagyon köszi! (Már olyan rég akarom megköszönni!) Neked bejött?
Szia Timi! :wink:
És mindenki másnak is szia! Akit nem ismerek annak is! :wink:
Olvasni biztos jövök még!

Kép
ermoni
 
 


Sziasztok, még mindig egyben vagyok :?

örültem, hogy megint írtatok ide is. most nézem, úgy 90 ezer megtekintése van az oldalnak a babaneten, ez kb azt jelenti, hogy egy aktív tagra 10 ro jut, nem ? Én kicsit későn találtam meg az oldalt (júniusban szoktam rá az internetre egyáltalán, mert akkor hagytam abba a munkát), de a két kedvenc oldalamat végig visszaolvastam ám.

Mai ctg megint rendben, 40+3, de nem mondott az orvosom semmit, hogy mennyi haladékot ad. Keményedek, keményedek, de nem fáj és nem rendszereződik. Két hetes csúszást, indítást azért nem szeretnék.

Bogyogyorgyi... :oops: Van még remény meghívóra, vagy az a szabály, hogy aki nem írt, az nem kerül be? kár lenne, de akkor megértem és kész.
medveme
 
 


Medveme: Bogyó megszült, kislánya lett, Sonja, ezért nem tud neked válaszolni. Majd talán a jövő héten. Én mindenesetre majd megkérem küldjön neked. Jócská túlhordod te is a babát! Hátha beindul magától!
Megszült Sheppy és Kalloni is!

Kép
Kép
Kép
gabi39
 
 


szia Móni :-)


Nagy gratula az anyuciknak :-) babuciknak meg sok tejcsikét

Medveme
ált. egy hetet szoknak hagyni ,ha nincs semmi gond

Hörcsög
nagyon édes a kiscsajszid :-)

Köszönjük a Bibi dícséretet,tényleg nagyon tud figyelni :-) olyan olyankor mint egy kis ufo :-)
Vendég
 


Hali csajszik!

Cuki: nem voltunk Brendonban sajna, mert Lili nagyon bealudt délután mikor meg indultuk volna szakadt az eső!

ermoni: naná, hogy emlékszünk rád!
becsatalom a táblánkat ide excel formában! url=http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1193122935.9813.xls]1193122935.9813.xls[/url]

Két munkalap van benne, az egyik a hátralévő napokat tartalmazza a másik a babók korát! Sajna nem mindenkiről tudunk még pontos adatokat!

Medveme: Örülök, hogy jól vagy, kitartás, szerintem már nemsokára babázhatsz te is. Én is fogok szólni Bogyónak, ha már újra köztünk lesz!

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Na exceltábla mégegyszer!

1193123171.89.xls

remélem most jó lett

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Sziasztok!

Mekkorát nőtt Panka :) Heléna még csak 3760 gramm, de saját magához képest ő is hatalmasat nőtt. A kis kopaszom :)

Móni! Emlékszem rád! Örülök, hogy megvettétek és bevált nektek is. Én nagyon szeretem ezt a kocsit. Kényelmes, stabil, könnyen összecsukható. A kis Corsámba simán befér a mózessel együtt! Remélem a sportülés is beválik. Na és amikor a hordozót csatlakoztatom rá 8) Tiszta High tech feeling.
Szép nevet kapott a kislányotok :) Én is majdnem Janka lettem anno.

Gabi-Masi! Bizony, ez lett a sorsunk :roll: múltkor délig tükörbe sem tudtam nézni :shock: Csak gyorsan megmosakodtam, de még egy lightos smink sem került fel, csak délben :? Én szeretem kicsit rendbetenni magam itthon is, akár egy halvány sminkkel...

Sajnálom, hogy elmaradt a brendonos kiruccanás... Én most a fodrészt szervezem magamnak. Egyetlen feltétel: legyen Helénának tejem.
Ha nem lesz, akkor nem megyek sehová.

Medveme! Amíg nem kapsz meghívót, gyere ide, láthatod, hogy van forgalom. Jól túlhordod már te is a babát. Drukkolok, hogy könnyű szülésed legyen!

Eszterrel vajon mi van?

büngyike
 
 


Sziasztok

Ma is rendben voltaz NST-ém mozog rendesen.De sajna most meg ugrándozik a vérnyomásom.Holnap reggel 9-re megyek be felvesznek de még a műtét pontos időpontját nm tudta megmondani azt mondta az biztos hogy holnap.
Valakinek tudnék sms-ezni hogy mi lett,hogy tudjátok ti is.
Nagyon izgulok biztos éjjel nem alszom,de már holnap láthatom a pocaklakó kis Rozinámat.

Kép
Kép
eszter26
 
 


Sziasztok!
Néha írtam én is ide,inkább csak olvasó voltam.
15.-én megszülettett a fiam.küldök egy képet,ha valakit esetleg érdekel.
Ha lehet jövök még.
Jó egészséget,sok tejet mindenkinek.
Kép

Kata
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönjük a bókokat.

Minden baba gyönyörű!

Eszter!
Bitos minden oké lesz,gondolom jó kezekben leszel.
Szorítok nektek.


Bakta!
Gratulálok a kisfiadhoz! Sok tejcsit kívánok neki!

Szerintem gyere nyugodtan.

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Bakta: Gratulálok neked! Nagyon édes a kisfiad! Jó egészséget és sok tejecskét kívánok!

Eszter: Szorítok neked nagyon! Biztosan minden rendben lesz!
Drukkolok nagyon!!!!!
Vendég
 


hali!

Eszter: 20/526-2573 nekem küldhetsz sms-t nyugodtan!
Én is drukkolok neked ezerrel, tuti rendben lesztek!!!

bakta: na-ná hogy gyere, nagyon aranyos a kisfiad!
Majd kérünk szüléstörténetet is.

Megyek, mert lassan fürdés van!

Jó éjszakát mindenkinek!

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Bakta: Hatalmas gratula a kisfiadhoz, jó egészséget és sok-sok tejcsit kívánok! Mennyivel született? Én is várom a szüléstörténetet!
Hogy hívják a kis trónörököst?


Eszter: Drukkolok, hogy minden okés legyen!!!!!

Kép
Kép
Kép
gabi39
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a gratukat!
Bence 3650gramm,és 54 centivel született.41. héten indították a szülést,de 5 óra vajúdás után császár lett belőle,mert ferdén volt a buksija.
Szüléstörténet készül.
Adrinak és mindenki másnak aki mostanában szült,gratulálok!
Nem tudom annyira követni az eseményeket sajnos,de jó egészséget,és sok tejet kívánok mindenkinek!
Majd jövök még.

Kata
Vendég
 


Sziasztok!

A novemberi topikból vagyok, Eszter kért meg hogy írjam be nektek is, megszületett Rozina Eszter, császárral, 2770 gr és 47 cm :D

Gratulálunk neki itt is:)

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Eszter: Nagy-nagy gratula neked! Jó egészséget és sok tejecskét kívánok! Örülök, hogy minden rendben veletek! :lol:
Vendég
 


Sziasztok,
Bogyogyorgyi, de jóóó, gratula, és bocs hogy nyavalyogtam a meghívó miatt!!
Mindenki megszült mááár? Édes babócák mindenütt :D

Mai vizsgálat alapján kedvesdoki erősen javasolta, hogy pénteken feküdjek be, és indít... volt valakinek szülésindítása közületek? Nem emlékszem...

De jó lenne, ha Andris meggondolná magát ebben a két napban és mégis rászánná magát :roll:
medveme
 
 


Eszter! nagy Gratula nem is lett olyan pici baba Rozina!!! Most már vigyázz rá nagyon!!!

Medveme:
én nem emlékszem, hogy lett volna valakinek!
De szerintem addigra Andris kibújik!

na lépek mert Lilinek ma nagyon fájt a pocija, vettem neki gyorsan a gyógyszertárban infacolt, bár most végre elaludt! Gyorsan letusolok én is még alszik.

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Sziasztok! Ne haragudjatok, hogy ismeretlenül zavarok. GYönyörűek a bébik, nagyon gratulálok, a még pocakosokért meg szorítok! Nincsen véletlenül híretek Móniáról? Talán ismeritek, mintha hallottam volna róla, hogy írt ebbe a topikba. Ő is októberre várja a bébijét. Ha tudtok róla valamit, légy szíves írjátok meg nekem priviben! Előre is köszönöm!

Kép
nenoke
 
 


Sziasztok!

Eszter: Óriási gratula!!! Látod nem is lett kicsi a kislányod! :D Jó egészszéget, sok boldogságot és rengeteg tejcsit kívánok nektek!

Medveme: Én sem emlékszem arra, hogy indították volna valakinek, prog. császár az volt. Mennyivel hordtad túl már a babát, hogy indítani akarják??? Végül is sztem nem jelent semmit, úgyis szinte 99%-ban mindenkire rákötik az oxitocint, nem hiszem, hogy rosszabb érzés lenne, mintha magától indulnának a fájások. Kipróbáltál már mindent, hogy beinduljon? Lépcsőzés, egy kis takarítás, nagy séta, apa, fürdés egy kis melegvízben, homeos bogyók, málnalevél tea...

Nenoke: Nem emlékszem Móniára. Sajnálom.

Kép
Kép
Kép
gabi39
 
 


Sziasztok!

Eszter!
Gratulálok sok tejcsit kívánok a kislányodnak neked meg sok örömöt.
Tényleg nem lett kicsi.

Medveme!
Indítás lehet burokrepesztés,oxitocin,és van olyan is,hogy valami tabletta szerüséget rak fel az orvos amitől beindulnak a fájások.
Ha repesztenek és semmi nem történik bizonyos ídő után akkor kötik be az oxitocin ami meggyorsítja az egészet perse adnak hozzá iom lazítot is.
Bár hogy is lesz egyik sem rosszab mintha magátol indulna be minden.

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


sziasztok !

Megjöttünk a kórházból , csak bekukk ide is. :wink: Látom még sokan irogattok ide .

Medveme: nem tudom ,hogy még egyben vagy -e , mindenesetre ne félj a szülés beindításától.
Nekem egy éjszakán át voltak 10 perces fájásaim - semmit nem éreztem belőlük szinte , mármint semmi fájás jellege nem volt. Reggel mentem a szokásos CTG-re , kiderült,hogy 2 újnyira tágultam és mondtam ,hogy már nem szeretnék hazamenni , mert másnapra vagyok kiírva. Doki burokrepesztést csinált+ oxitocinnal beerősítette a dolgokat, úgy ,hogy a végén minden villámgyorsan lezajlott és most itt szuszog a fiam a szomszéd szobában :lol: :lol: .
amúgy lehet,hogy még fél napig semmi nem történt volna.

Kép
sheepy
 
 


Sziasztok!

Gratulálok a babácskákhoz és mindenkinek jó egészséget kívánok. Sajnálom, hogy "elköltöztetek". Most egy kis segítségre lenne szükségem. Vicsok (Ani) korábban a HIETE-s topicba is írt. Nagyon várjuk oda is, hírünk még mindig nincsen felőle. Arra kérlek Benneteket, hogy -miután én nem tudom a címeteket- a másik fórumon keresztül adjátok át az üzenetemet. Előre is köszönöm.

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Sziasztok!

Nekem sincs gondom a babanettel, csak időm nincs most irogatni ennyi helyre.
Olvasni is csak most volt időm, de a szegedit(ahova eddig írtam) már hetek óta olvasni sincs időm...) .

Babaképek csodaszépek!

Hörcsög, én is olvastalak Titeket, nagyon jó csapat vagytok ott, remélem mindenkivel minden rendben mostanában is.

Medveme, nekem nagyon szimpi vagy, Bogyo biztosan hamarosan küld meghívót, Masika már szólt neki. :)

Timurr, örülök, hogy rendbe jött Maja!

Többieknek is üdv.

Velünk minden rendben.

Erika

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Medveme: Írj még egy email-t Bógyónak, már otthon vannak, és azt írta küld meghívót neked!

Kép
Kép
Kép
gabi39
 
 


Sziasztok

Kár hogy ide már nem ír senki.Most hogy cstlakoztam.
:(

Jó lett volna tapasztalatot cserélni.
Mindenkinek sok tejcit,és jó egészséget kívánok.
Vendég
 


Szia Bakta!

Gyere nyugodtan, azért mi sokan jövünk ide is írni!!!

Kép
Kép
Kép
gabi39
 
 


Hali!

Én is megvagyok, csak kevés az időm!

Cuki: Panka igazi husi baba lett!

Medveme és többiek merre vagytok?

Medveme írj Bogyónak mailt és küldi a meghívót.
Szerintem ha valaki akar még csatlakozni a másik fórumhoz az szóljon nyugodtan.

megyek mert a kisasszony reklamál a kiságyban!

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Sziasztok !

Először is gratulálok minden anyukának az újonan érkezett babákhoz !!! :lol: :lol:

Evés - ivás - tej termelés : én ugyanannyit bírok csak enni , mint a terhesség alatt, így is naponta járok wc-re és igyekszem 3 liter folyadékot inni minimum .
Ennek ellenére homeós bogyót is eszek + tegnaptól laktoherb teát.

Masi: ennek sincs túl jó íze , kisit olyan ,mint az Ouzo , mert ánizs van benne, de a málnalevelet is legyűrtem úgyhogy a cél szentesíti az eszközt.

Ebből 1 l-t bírok inni, majd meglátjuk milyen hatása van .

cumiból én aventot használok, egyenlőre még nem olvadt szét , de nálunk is csak átmeneti megoldás , Dani hamar rájön ,hogy tej nem jön belőle hiába rágja míg behorpad az arca is .
Egyenlőre nem olvadt szét a sterilizálásnál :P

Linda : hihetetlen szép nagy lett Panka !!!!!! Remélem a "gonosz " rokonság már erős lelkiismert furdalással küzd amiért kétségbe vonta, hogy jó anya lennél !

Megyek a másik fórumra , még ide is bekukk majd ,

Sziasztok !

Kép
sheepy
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: