Új privát üzeneted érkezett!

Írok azért ide is!
Gyönyörű babák vannak a topikban!!!!!

Mi még egyben,talán holnap....de ki tudja :wink:

KépKép

KépKép
okr
 
 


A másik fórumra nem tudok feltölteni képet :(
Ezért most ide teszek egy pocifotót. Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Na ide is leírom:

Hát a hasfájás nálunk még mindig tombol, Infacol ide-vagy oda. Nem mondom hogy nem használ, mert valamennyit tompít a fájdalmán de nem az igazi.
Ma a kisasszony emiatt nem aludt reggeltől egészen este hatig.
Ma voltunk 4 hetes vizsgálaton. 4930 gramm!!! Szépen gömbölyödik! Nem mérték meg hány centi hosszú!
Biztosan ez is a baj, hogy sokat eszik sokszor, és emiatt fáj a pocija rengeteget, meg emiatt kiütéses.
Írt a dokinéni valami krémet, majd meglátjuk használ-e.

Viszont ami nagyon aggaszt:
Könnycsatorna elzáródása van, és ezért könnyezik a szeme és ezért váladékos. Kaptunk beutalót a szemészetre. A könycsatorna átfújás nem egy szép beavatkozás, sztem nem is fájdalommentes, nem tudom hogy fojuk túlélni. Soha egyik gyereknek sem volt ilyen problémája. Hogy ez mi a fenétől van?

Volt valakinek ilyen problémája a nagyobb gyerekével?

Kép
Kép
Kép
 
 

 
 

Gabi
A könnycsatorna átfújása kb 2 mp szemenként.Ne izgulj!Én már láttam hogyan csinálják.Kb olyan lehet,mint a fülbevaló betétele.Drukkolok nektek!
Hasfájásra próbáld meg az espumisan cseppeket.Nekünk az Infacol s...t sem ért,de ez bevált!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr: Köszi! Biztosan rutindolog, de annyira félelmetes, hogy ott matatnak a szemében... Nem tudom itt a szemészeten mi a szokás
remélem nem fognak kiküldeni, és nem fogják összeroppantani a kis fejét miközben lefogják.
Én is azt gondoltam váltani kellene az Espumisanra, mert az Infacoltól üvölt.
Tegnap délutántól nem adtam neki, és csodák csodája nem sír. Igaz megint nem büfög... de legalább jókat alszik.
Most is alszik nyugisan, a hason fekszik. Viszont nem tudom ma éjjel meg mot is reggel mi van vele, nem akar enni. Csak cumizott. Most meg ez idegesít.
Mindig van valami ami miatt izgulok. komolyan, mintha az első gyerekem lenne!

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, igyekeztem olyan munkát találni, amit a kicsi mellett otthon is tudok majd végezni. Ez egy internetes munka. Én már regisztráltam, csinálom is.
Ha érdekel valakit, írjon e-mailt, és küldök neki egy tájékoztatót!
Sziasztok

uvme.mn@gmail.com

(freemail- ről ne írjatok, mert a válaszomat nem fogjátok tudni megnyitni)
 
 


Szia masika!

Tudom hogy régen voltam fönnt de láttam hogy másik fórumra mentetek ezért nem is erőltettem, de most már van egy kis időm dumcsizni, és szeretnék a másik fórumra bejutni! Elmondod hogy lehet? Köszi szépen

 


bogyogyorgyi@gmail.com

Szia huncutka!
A fenti mail címre írj és onnan küld neked Bogyó meghívót!!!

hasfájós anyukák!
Vettem a dm-ben egy hasmasszázs krémet ánizs és kömény van benne, nekem egyenlőre egész jól bevált, megnyugtatja a gyereket!

tegnap a fürdetésnél rögtön beakadt Lili fülbevalója! Úgy sírt szegénykém, hogy vele sírtam, nagyon vérzett neki! Szerintem a bal fülében lévő lyukat nagyon felrakták és azért vérzik annyit!

Okr: szép nagy pocak!

Na benézek a másikra is!

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
 
 


Na a másikra perpillanat nem tudok írni!

Felteszem Evu kislányának képét ide!
Szóval Ő itt Vanda baba
Kép

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
 
 


Sziasztok!

Eszter üzeni hogy ma valószínű haazengedik Rozinával:)

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
 
 


sziasztok



itthon vagyunk végre!

Kép
Kép
 


Picit vissza tudtam olvasni.Hát nem lett olyan pici sajnos valamit nagyon elnéztek ezért kellett csak megcsászározni mert azt hitték hogy pici és nem fejlődik rendesen szegény életem még nem akart volna a világra jönni de a lényeg hogy minden rendben van.Picit piros a torka és turtyog,ugyhogy aggódom nehogy valami baja legyen még korai lenne neki ilyenkor gyógyzsert adni azt mondta a gyerekorvos jövő hétig várunk hátha tisztul.
Hétfőn jöhettünk volna mert Rozit elengedték erre én vasárnap belázasodtam,tegnap is hőemelkedéssel jöttem haza.Mielőtt haza jöttünk egy nappal már rosszul is voltam mondom tök jó már beköltözhetünk a kórházba is.Olyan rossz lett a vérképem hogy megkérdezték akarok e vért kapni persze hogy nem ha csak nem az életemet mentené persze azért nem volt súlyos a helyzet így ezerrel vasat kell szednem,úgyhogy valószínű ezért volt a hőemelkedés.
Megírom a történetet is csak egy kicsit össze kell magam szedjem.
Aki közben szült neki nagy nagy gratula látomtöbben is.

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Kedves Eszter! Gratulálok! Tényleg az a lényeg, hogy minden rendben van.
Jól tetted, hogy nem kértél vért. De most pihenj sokat és szedd a vasat! Rozina ügyesen szopik? Van tejed?

OKR! Hatalmas hasad van :D Én nem sikerült elérjem a 40. hetet, de valószínű ekkora lettem volna én is :)

Pankababa nagyon helyes a kis frizurájával :)

Vanda is gyönyörű! Gratulálok Evunak itt is :)

Kláriért szorítunk a mai nap folyamán :)

 


Sziasztok!Nagyon szepek a babak!Koszi a meghivot a masik oldalra!
En meg mindig varok...okt26-ra voltunk kiirva, de azota is csak varunk...Nagyon szeretnenk ha mar itt lenne velunk, de tegnap azt mondta a gondozo hogy meg nem ugy nezek ki mintha keszulodne vlmi.Ezert beirtak jovo keddre a korhazba meginditasra...huuu, nagyon nem akarom! Van valakinek vmi otlete vagy bevalt modszere hogyan lehetne meggyorsitani a dolgokat...sajna az angoloke nem valik be... Tegnap mar meg is "buzeraltak" (bocsesz, amugy fogalmam sincs magyarul hogy hivjak a modszert),de az sem segit.Olyan jo latni hogy mind sorra anyukak vagytok es a babucik is edesek... :)
 


Sziasztok!

Esetleg én is kaphatnék meghívót a "másik oldalra"?
Biztosan lenne olyan kérdésem amire ti már tudjátok a választ,mivel első babám,tudnátok segíteni.Esetleg én is nektek.
Köszi
Kata

Eszter: Gratulálok!
Vendég
 


Sziasztok!

Eszter: Örülök, hogy hazajöhettetek, remélem egészségileg helyrejössz illetve mindketten helyrejöttök hamar. Remélem van sok tejcsid, és a baba ügyesen szopizik.
Mekkora lett Rozi?


Lányok írjatok ide és kérjetek Bogyótól meghívót! Tuti fog küldeni, azt írta.

Ide: bogyogyorgyi@gmail.com

Teszek föl néhány képet Bibiről.



Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok

Egyenlőre még elég nehéz bele szoknom ebbe a két gyerekes dologba.Tejcsi van bőven bár Rozi még elég sokszor szopizik ugyhogy a 3 órát nem tartjuk be.Azt mondta a doktornő amíg el nem éri a 3 kilót igény szerint szoptassam.
Nektek mennyit eszik egy szopira?
Ha lesz időm kicsit többet is írok.

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Nálunk tombol a nátha. Bibi tegnap estére tiszta takony lett. Porszívózom az orrát de nagyon sok váladék termelődik, nagyon nyűgös. Mi a fenétől lett ez is? Biztos a gyerekek hozták haza.

Eszter: Én még mindig igény szerint etetem, habár már 5 kiló. Ha kér adok neki. Hogy mennyit eszik fogalmam sincs, mert nem mérem. Talán az elején kétszer megmértem, de nagyon vacak a mérleg így nem idegesítettem magam vele.

Kép
Kép
Kép
 
 


Hali!

Én is bekukkantok ide, bár nem sok időm van, főzés, vasalás, gyerek ajaj és még tanulni is kellene, mert szombaton vizsga!

csajok!
Bogyó küldött meghívót, légyszi akkor regisztráljatok a másik fórumra, mert már kíváncsian várnak titeket! nem ám most cserben hagyni minket, hogy végre meglett a meghívó!!!

Gabi!
Abigél nagyon helyes pofa! Mindegyik képen nyitva van a szja!

na megyek kicsit belenézek a önyveimbe!

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
 
 


Sziasztok, tegnap visszadobta a hsz-om aztán áramszünet lett, így most tudok jelentkezni.
Andris jó gyerkőc, csak délután 5-6 között és reggel 6-7 között nyűgös, sírdogál, vagy fulllextrásan sír.
Kérdés, kedves többgyerekes anyukák: ti felveszitek
1. ha nem éhes (igyekszem 3 óránként etetni)
2. ha tiszta a pelus, nem hasfájás
3. ha úgyis mindegy mert ahogy leteszed kezdi újra?

És: meg lehet szokni, hogy sírdogál? Én még annyira sajnálom... :cry:

Maryjane: én egy hetet hordtam túl, mindent kipróbáltam: séta órákon át, lépcsőzés (értsd lépcsőn fel a budai várba, végül), hashajtás szőlőevéssel, komoly szex apucival (én felül, mondjam még?) semmi sem használt. Egy anyuka viszont, aki ctg-n együtt volt velem, ricinusolajat ivott sárgabarackpálinkával :shock: és sárgabaracklével (a pontos arányokra sajnos nem emlékszem) és a csecsemőosztályon találkoztunk legközelebb, még aznap este megszült :lol:
Hátha ez bejön? Nekem végül indítani kellett, de nem tudott megszületni- nem jött le a feje (heges a gerincen 3 korábbi műtét miatt)- ezért lett császár, és sztem ezért nem is indult be a szülés, bár 1ujjnyi méhszájam volt már ki tudja, mióta. De nem akartalak megijeszteni, tényleg!!!! :wink:
Megyek megnézni a meghívómat, és felteszek egy ari képet (anyósom csinálta, amig vigyázott rá)
Kép egy hetes Andris minimackó alszik
 
 


Sziasztok!

Medveme: Nagyon édes babuci Andris! Gratulálok! Jó egészséget és sok tejcsit!

Kérdésedre a válasz: Igen én felveszem. Nem szeretem ha sír. Miért kellene hagyni? Olyan kicsik még, beszélni nem tudnak, ki tudja miért sírnak... És ha csak egy kis cirógatásra vágynak? Én nem hagyom, lesz még az életben elég sírnivaló dolog, még most kényeztetem kicsit. Igaz néha én is pipa vagyok ha ordít, de aztán ránézek a csöpp pofikájára, ahogy csücsörít a szájával, ahogy mondaná mi baja, rögtön elszáll a haragom. :))

Kép
Kép
Kép
 
 


Hali!

Én is felveszem ha sír Lili, mert lehet, hogy büfizni kell neki vagy hasonló, ha megnyugszik akkor visszateszem. De azért túlzásba (már) nem viszem!
Én most sztrájkoltam, a kisasszonynál már odaáig fajultak a dolgok, hogy csak kézben volt hajlandó elleni. Tettem köré mindenféle szines bigyót azza elvolt egy darabig, utánna cumival is próbálkoztunk, most már ott tartunk, hogy 2 napja már nem szeret ölben lenni!


Gabi: én is így vagyok ezzel, ránézek és elolvadok. Pedig néha legszívesebben sikítanék mikor pl éjszak szórakoztat 1,5 órát!

Cuki: csak újra lépj be, felhasználónév+jelszó és beenged, nekem is ezt csinálta múltkor!

Medveme: ment elméletileg neked is meghívó, tessék regisztrálni, már várnak a csajok!


Lili ma gyanúsan jó gyerek, egész nap alszik, ajaj mi lesz itt éjszaka???

Na lépek tanulni, vagyis olyasmit csinálni :D

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
 
 


Kép Kép Kép

Kép
Kép
 


ment Eszternek is a meghivo, meg Medveme nek is, meg vmi Sanyinak, nem tudom o ki (?) :) de remelem kiderul. Vegul is pasik is irhatnak, nem ?

cuki :) ujra be kell irnod a jelszavadat es kesz, velem is ezt csinalta.
Dehogy zartunk ki !! mi lenne velunk nelkuled :)
gyere, bar most kevesen vagyunk, Klari is szult, missi is ma jelentkzett

Bungyiii merre vagy ? ide nem tudok mar irni, de a masikon leszek, szia b.


Sziasztok

Bocs acsajok a másik fórumon nem igazodok ki de majd próbálgatom nem nagyon értek hozzá.
Egy kérdés cumit adtok a babának mert úgy hallottam szoptatás alatt nem ajánlot bár Lilit is szoptattam egty évig és cumizott de nem tudom most mit csináljak?

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Eszter: Próbálkoztam vele, de kiköpi! Csak úgy repül mint a szél! Nem kell neki én pedig nem erőltetem. De remélem az ujját nem találj meg, akkor inkább már a cumi!

Regisztrálj a másik fórumon, aztán tudsz írni. Először nekem is igen furcsa volt.

Kép
Kép
Kép
 
 


Íme a Mi babánk:
Dorottya Emma 2007.11.02-án 00.08-kor született,3700 gr-al,és 52 cm-el. Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kedves mamák-papák és babák

Eladó Baboo babahordozó!

Olyan mint a Baby Bag.
Hasonlít a kendőre csak korlátozottabbak a hordozási lehetőségek, ellenben egyszerűbb a használata és nem kell a rengeteg anyaggal bajlódni, ha éppen nem használjuk, ráakasztva a babakocsi tolókarjára pakolóterületet nyerünk.

Nagyon jó minőségű, vidám színes pamutból.

Két pozicióban, újszülöttkortól hordozható. Eleinte fekve később ha már a baba ülni tud csípőhordozásban.


Honlapomon többet is megtudhat a hordozóról.

http://www.gportal.hu/portal/babooo

Mi nagyon szerettük, kisfiamat kb másfél éves koráig hordoztam.

Ára 8500 Ft


Képek és információk a hordozóról:

http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... 14&start=0
http://www.gportal.hu/portal/babooo/

A képen látható babák életkora:
első baba 3 második 5 harmadik 20 hónapos.


Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Kép Dina
Vendég
 


Kép Dinácska
Vendég
 


9 hetes Abigél:

Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


sziamindenki!
címszavakban szülés:
5 napot hordtam túl, este 7 kor indultak a fájások, 12re voltunk a kórházban, 2 ig tágultam, egy tusulás után beindultak a tolófájások, 5 45re lett meg a baba vákummal, gátmetszés nélkül

elvitték, mert elfáradt, de a szülés életem legszebb élménye volt

sajna sír a szentem mennem kell, gyönyörűek a képek

Ágica
Kép
 


Haho,de rég jártam itt!Én is teszek fel képet a kisfiamról: :) :)

Kép
Kép

Sámuel most múlt 6 hetes...

Missfried
Kép
 


Kép
Vendég
 


Kép Adina
Vendég
 


Hű, nagy kár, h márcsak képeket raktok ide fel! Bár tényleg nagyon édesek a babák!
Mindenkinek minden jót az új esztendőben is! (Arra a titkos, zárt fórumra is ezt üzenem! :wink: )
Sziasztok!
M

Kép
 
 


Sziasztok!

Cukika:Szeretném tőled megkérdezni, hogy a kislányodnak,tetszik az akvárium bölcsőhinta?Tegnap mi is vettünk de nem igazán szívleli egyenlőre.remélem azért megbarátkozik a halacskákkal, mert egy picit drága volta ahhoz, hogy "kidobjuk". :wink:
Neked mit mondott a gyerekorvosotok,hogy mikor lehet a törpéknek adni gyümilevet,pépet?

Előre is köszönöm a válaszodat.

Szép Napot

SZia
 


Bocsi, hogy így bepofátlankodom ide, de szeretnék nektek is ajánlani egy lehetőséget, én kismamaként egész jó TGYÁS kiegészítést összeszedek vele: www.bogen.5mp.eu

Kép
 
 


Cukika: engem érdekelne az a privátfórum, megírnád mit is tegyek priviben?!
Köszi!!! :roll:

Kép
 
 


ide már senki sem ír?

Kép
 
 


Sziasztok!

Bocsi a zavarásért!

Ha valakit érdekelne egy új babakerítés, akkor jelezze, kérem privibe!
Mi sajna egyszer sem használtuk, mert anélkül vettem meg, hogy gondolkoztam volna! Pici lakás, nagy kerítés

új, extra nagy járóka, babakerítés. A járóka 7 elemből + 1 ajtóból áll. Egy elem 1 méter széles, és 70 cm magas. A Járókát az igényeknek megfelelően lehet felállítani. Mivel nincs alja, a helyiség adottságaitól függően lehet különböző nagyságú, ill. szögű ( 4,5,6,7,8 szögű) járókát kialakítani. Az összes elem felhasználásával átmérője 2,7 méter! Több gyereknek is ideális, elegendő tér van a játékra, a baba nem érzi magát úgy bezárva, mint a hagyományos négyszögletűben. Kertben, teraszon is felállítható. Helyiség egy részét le lehet vele keríteni, vagy gyerekekre veszélyes tárgyakat elkeríteni, pl. kandalló köré felállítani.


Kép Kép Kép Kép

Kép
 


Kedves Anyukák!

Penny reklámfilmbe 3-12 hónapos kislányt keresünk.
Ez már egy meglévő sorozat,aminek újabb 5 filmjét kellene elkészítenünk.Még nem tudjuk,hogy a kiválasztott babab hány filmben szerepelne.Lehet,hogy 1,de lehet, hogy több.
Kibővül a már jól ismert család egy kislánnyal,mert az előző 5 filmben,kismama volt az anyuka.
Érdeklődni lehet telefonon: 70/318 3774 Vedres Andi

A válogatás időpontja: 2008. május 23. 10-12 óráig.
Helye: III. Hajógyári sziget 307. Spot Casting.
A forgatás tervezett időpontja? 2008. május 24-25.(szombat-vasárnap, maximum 4 órás elfoglaltság Bp-en a X. kerületben)

Szeretettel várunk Benneteket.
Elnézést a "zavarásért".
üdv.: v. andi
 


Tajtiné Török Klára cimere es telefon szamara lenne szuksegem, 4d ultrahangra szeretnenk menni
Segitsegeteket elore is koszonom
Puskas Attila
Nagyvarad
 
 


jajjajjajj úúgy utálom amikor nem megy a fórumnocskánk... most már második napja, megőrülök!!

idetalál mégvalaki?

kinek van meg az emaillista? költözés szelét érzem :roll:

KépKép
 
 


Nálunk van egy 2007. októberi emberke. De látom, itt már nincs senki. Ha befogadtok újonnan vkit, ha el is költöztetek, akkor írnátok nekem egy privit?

Sok szeretettel üdvözöllek Benneteket!

Kép
Kép
Kép
 
 


Dóri!
gyere eggyel lejjeb :) van augusztusi,júliusi "babánk" is :lol: egy októberi gyerök még belefér szerintema topikba :)
:wink:

KépKép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron