Új privát üzeneted érkezett!

Faul! Gratulálok, ügyik voltatok én ugy tudtam a méhünk izomzata nem elég erös egy normál szüléshez. Én Orsit 16 hónapig szoptattam, Norbi is még csak napi 2-3x eszik mást, a többi szopi.
Védőoltást nekünk a Neis-Vac volt, ezt én kértem de az orvos is nagyon ajánlja. Bárányhimlöt fogok még venni, ill. 2 év felett, amikor közösségbe megy a Prevenart, Orsi ezeket már mind megkapta. Kullancs ellenit majd akkor ha iskolás lesz és rendszeresen kárnak kirándulni. Rotát nekem ajánlotta elöször nagyon az orvos aztán nem kértem, majd mondta jobb is. Nem kérdeztem miért gondolta meg magát. De nekem gyerek infektologus nem ajánlotta, igazábol kicsi az esély rá hogy megvédi tényleg.

Kép

Kép

Karmen
 
 


Kép

Jó pihenést és kellemes ünnepeket kívánok nektek előre is!

Puszi!

Kép

Miléna és Zéti


Sziasztok!

Rég nem írtunk ide, remélem mindenki jól van!

Ha erre jártok jelentkezzetek!

Puszi!

Kép

Miléna és Zéti

 
 

Sziasztok!
Nálunk minden oké!
Remélem jól vagytok!

Kép
 
 


Hello!

Faul látom minden rendben ment! :D Mi is jól vagyunk, most próbálkozunk a kistesóval. :oops: :D

Puszi!

Kép

Miléna és Zéti


Móni! Drukkolok mielöbb örömhirrel gyere megint!

Kép

Kép

Karmen
 
 


sziasztok:)

Most vagyok itt eloszor, remelem kicsit eletre kel a Topic es lesz beszelgetes.

18. hetben jarok elso terhessegemmel. Erosen hatrahajlo mehem van, a terhesseg kezdetetol fekudnom kellett verzesek miatt (progeszteron hiany). Raadasul a mehem meg van ereszkedve, lazak a tartoszalagok.

Egy hete lett megengedve a rovidke seta, de eleg faraszto, bevallom hosiesen.

Abban remenykedem titkon hogy a terhesseg elorehaladtaval talan megerosodhetnek a szalagok es kepes leszek aprobb dolgok elvegzesere, mondjuk autoba ulni..... remelem ez nem csak hiu alom:)

Ti mit gondoltok errol, van aki hasonlo cipoben jar(t)?

Udvozlettel: mia


Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: