Új privát üzeneted érkezett!

milyen másik topik???

Kép
gyanixi
 
 


sziasztok :) én nem mentem t a másikba csak nem nagyon volt időm olvasni olvastalak benneteket csa írni nem volt már erőm :):)

Ettike sajnálom a csillár dolgot :):):)

gyanixi : gyermeknevelés topikban hozzátáplálás vagy valami ilyesmi a topik címe:):):):):):) még a balhé után csinálták ezt :):):):):)
én úgy vagyok vele hogy aki itt maradt az meg tök jó csak igy meg elég ritka a topik :):):9 de majd csak lesz jobb is :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! :lol:

Én is itt vagyok,és maradok is,mert nagyon jó a társasság! :wink:

Már mindent elpakoltam majdnem! A legnagyobb börönd teli van teljesen. Apjuknak nem lesz könnyű megemelni! És akkor még ott van a hűtütáska,babakocsi,pelenkázótáska,egy szatyor tápszerekkel és egyéb dolgokkal+baba :)

Anyósék kivisznek minket a Délibe holnap,így könnyebb lesz.

15:30ra már otthon is leszünk.

Remélem a hétfőtől kezdödő vonatsztrájk karikor már nem lesz. Kicsit érdekes lenne!

Gyanixi nem irigyellek a csótányok miatt! A hideg is kiráz a szótól. :shock: Nálunk nem volt írtás,mióta itt lakunk,csak,ha mi kérünk,de nem is volt semmi. A hangyákat elrendeztük. :wink:

Na megyek kötözöm a szaloncukrot,díszitem a fát! Lehet még leszek később. És persze a Balatonon is van net,tehát onnan is jelentkezem majd,amikor csak tudok! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

 
 

Kész a karácsonyfánk. Alá tettem néhány ajcsit már,de még sok hiányzik. :lol:
Kép

Nem is említettem,hogy a múltkori képeslapunkhoz rendeltem bélyegeket is. :wink:
Kép
Kép

Gabika most evett,nemsokára megyünk le sétálni.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Mi ez a nagy csend? :(

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Holnap 12:55kor indul a vonatunk,majd lentről is jelentkezem. :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


sziasztok.

mekem elég szar napom van.anyósom szó néklül bejött hozzánk úgy hogy nem voltunk itthon.késtem egy picit és mikor a ház előtt voltam láttam hogy ég a villany.hát gondolhatjátok......rögtön arra gondoltam hogy valaki van a lakásban és kutat.utánna láttam meg anyós kocsiját.felhivtam párom és erre mit mond?????hát te is bemész anyádékhoz,és ne vitatkozzak az annyával mert akkor haza megy :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: na kösz.én akkor megyek anyuékhoz ha otthon vannak.ha nincsenek akkor először telefonálok hogy merre vannak és ha azt mondják mindjárt jönnek akkor bemegyek.de nem szó nélkül.

aztán ma volt pároméknak vacsijuk.a melóhelye szervezte.7 re mentek.azt mondta hogy megeszik a kaját a csajjal aki vitte és bemennek.9 kor hivom hogy milyen volt erre holt részegen elkezd karattyolni hogy ők már nem ott vanak hanem elmentek máshova ketten mert szar volt a társaság.majd talán 10 re beesnek a melóhelyre.és lerakta :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: tiszta ideg vagyok.asszem kap reggel.én nem fogom ápolni a kis másnapost az tuti.

na bocs hogy csak panaszkodom de most nemtom másnak elmondani.

asszem le is fekszem.talán aludni is tudok valamennyit.

Kép
Kép
ettike
 
 


na, most már tudom melyik a másik topik!
Ettike:hát...mit mondjak, nyugi!!!!, van ilyen, amikor a pasik kirugnak a hámból......fő a békesség, sztem ne is reagálj semmit a dologra, csinálj úgy, mintha semmi sem történt volna, mintha időben, tök józanul tért volna haza!Hidd el, ő lesz a legjobban meglepve és megspóroltok egy veszekedést!!
Boszi: majd írj a Balcsiról is!!

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok!

Jelentem szerencsésen megérkeztünk. Itt délelőtt óta szakadt a hó,és nemrég állt csak el. Képeket lehet csak otthonról tudok majd feltenni,mert a kamerának nem hoztam el a lemezét,és így nem ismeri fel!
Gabika nagyon jól viselte az utat,aludt is!
Párom már alszik,kis Gábor játszik,én meg még kicsit netezem.
Itt kicsit lassabb a net,de én türelmes vagyok. :lol: :twisted: :wink:

Ettike hát nem irigyellek! Anyósod nem semmi! Azért ilyet egy normális szülő nem csinál szerintem! Én sehova nem tudnék szó nélkül menni. Az bunkóság! :evil:
Hát és a párod se semmi! Én is nagyon kiakadnék. Az enyém is megy céges bulikra,amikre én nem mehetek,de részegen sosem jön haza! Ő szerencsére nem szereti a piát,és neki ciki,ha kicsit több pezsgőtől félrebeszélek! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


bbetti, nika, dicamama, vicuska: merre vagytok????? Hahóóóóóó

Kép
gyanixi
 
 


boszi: örülök, hogy rendben megérkeztetek!
Itt is egész délutánig esett a hó. Elmentünk autókázni, illetve forgatni, mert ilyenkor mi ki szoktunk menni egy parkolóba forgatni kicsit, persze gyerkőc nélkül!!

[color=darkblue]Ettike:fejlemény?

Rena:[/color]most néztem a képeket a kisfiadról, aranyos.Olyan harisnyában, mint az én Rékám,kis csirkelábúnak hívom!! :lol:

Pannica: haza értetek már Mo-ra? :?:

Kép
gyanixi
 
 


sziasztok.

nem szóltam.most értünk haza.sétáltunk.most meg megyek is enni.ugyhogy béke van szerencsére.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok...

Nagyon nagyon régen nem voltam..

Vicuska
Aranyos vagy...köszi az érdeklődést még anno...
nagyon nagyot nőtt a lányod..meg sem ismerném már...
rohan az idő...de nagyon szép kislány,és tök ügyesen áll már!!Hihetetlen...

Mi jól vagyunk voltunk fényképeszkedni(mint minden évben ilyenkor)mindjárt teszek fel..legszívesebben felraknám mind a 200at,de azt azért mégsem:):)megkíméllek titeket...

Dóri jól van ezerrel mászik már..tök gyorsan és fel-feláll a kis lábaira,dehát azért ez még messze van az "igazi" állástól...de nem is siettetjük..olyan édesen kavirnyál a földön..
voltunk 1mikulás bulin 6án...és annyira édesek voltak nem hittem el hogy egy 10hónapos kislány(Rekanna Nikije..tünemény)..eljátszott az én akkor 7hónaposommal...majdnem másfél órát barangoltak egyik szobából a másikba..nem is kellett velük nagyon foglalkozni...

szóval mindenkinek Nagyon Boldog és Szép Karácsonyi Ünnepeket Kívánok...ilyen korán,m nálunk most ablakcsere,ajtócsere folyik sok a meló utána,takarítás ezerrel...de megéri m nagyon nagyon szépek lettek az új ablakok,erkélyajtó)lesz karácsonyi buli nálunk szerdán sok-sok gyerkőccel...szóval ezermillió dolgom van!!De gondolom mindenki másnak szintén!!

na kicsinyítek 3at 4et és mindjárt felteszem...

Kép
nikky
 
 


Na akkor pár kép Dóriról és Rólunk!!

Kép Kép Kép Kép

Kép
nikky
 
 


nikky: nagyon édes Dóri a képeken!!

Kép
gyanixi
 
 


gyanixi: vagyok csak nem volt netünk tegnap meg ma és csak mostanra lett valami központi hiba volt a upc-nél itt akörzetbe:):):):)

Boszi : örülök hogy szerencsésen megérkeztetek:):)

Nikky: szépek vagytok nagyon majd én is szeretnék ilyen hivatalos képet csináltatni szerintem majd nyár felé :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! :lol:

Nikky nagyon jók képek! :wink: Hol csináltatáttok és mennyi volt?
Ma is egész nap esett a hó délután 16 óráig.
Gabika nagyon jó baba volt este 21-9ig aludt! :P A déli étkezésre is csak 13:30kor kelt fel! :lol: Szóval nem lehet rá semmi panasza senkinek! Nem fél senkitől sem,pedig jöttek anyuékhoz páran,és volt akit most látott csak először.
Párom is már hazament a 15:15-ös vonattal. Neki még 23-án is lesz melo bőven,így majd csak aznap estére ér haza! :)
Ettike örülök,hogy minden ok! :wink:

Többiek :idea: Tessék jelentkezni!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Mi is itt vagyunk láttam én is a másik topikot de nem értem - mindegy.
Nikky nagyon jók a képek és csodaszép a kislányod. Én is akarok ilyen képeket de majd csak akkor ha tud már rendesen ülni.
Gyanixi tegyél már fel te is Rékáról képeket.
Boszibaba olyan jó hogy Gabika ilyen jó kisfiú. Balázs fél az idegenektől, ha ölembe van mosolyog de ha megfogják ordít. Elég nyűgös éjszaka változóan kel, nappal nyűgösködik. Fogunk még nincs. Ma elkezdett mászki előre is de hátra jobban megy neki. Kép Kép



KépKépKép
rena10
 
 


Boszibaba!

Nem veszed észre te féleszű tyúk, hogy csak rólad szól már a topik!!!!!! Mit esztek, isztok, mi a kakit csinálsz egész nap stb.stb? Ki a lószerszámot érdekel??????????????????? Remélem ez elegendő figyelmeztetés volt számodra, hogy szívódj fel és válj kámforrá, mert különben BLÖKI ISMÉT VISSZATÉR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
blöki visszatér
 
 


Jézusom nem durva ez egy kicsit?
Vagy ovoda van?
Blöki amúgy meg mi a fenét keresel itt ha nem érdekel, én eddig soha nem szóltam bele ebbe a vitába de ez már sok és dúrva is.
Engem érdekel Boszibaba akár milyen hihetetlen, meg mi az hogy blöki visszatér, nem mersz a rendes neveddel jönni....
Szerintem boszibaba senkinek sem ártott ha nem tetszik ne gyere ide, már nagyon unom ezeket a dúrva beszólásokat. Van elég topik válasz olyat ami neked megfelel. Itt mindenkit érdekel hogy a másik mit csinál, különben nem lenne itt. Ha egy ilyen neten lévő topikban egyesek ezt csinálják el se tudom képzelni hogy pl.: munkahelyen vagy az életben hogy viszonyulnak emberekhez. Nem vagyunk egyformák, alkalmazkodni kell. Amúgy meg egyeseknek mint nekem is csak ez van vagyis ti és itt írom ki magambol a mindennapjaimat. Mint egy barátnő, mert ugye az ember a barátnőjével is megvitatja hogy mit főzök, mi volt aznap, mi bánt stb...
ó lenne ezt befejezni blöki bár a nevedböl ítélve...



KépKépKép
rena10
 
 


nézd blöki!!!

ha valami bajod van valakivel akkor azt priviben tudasd vele.

de amugy meg asszem nem vagy ide való szoval.....................................................................majd priviben.

Kép
Kép
ettike
 
 


sziasztok!

mi is megvagyunk.Patrik egyre elevenebb és bátrabb.

jóóóóóóóóó nektek hogy esik a hó.igy egy pihe nem esik.pedig elég hideg van és még felhős is az ég,de már napok óta és nem esik semmi.pedig szeretnénk menni szánkózni.


ja még annyit:

boszibaba!!!!!!:NE FOGLALKOZZ BLÖKIVEL.MI SZIVESEN LÁTUNK!!!!!!!!!

Kép
Kép
ettike
 
 


IGY=ITT :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
ettike
 
 


csak még dobok két képet magamról hogy hogy néztem ki szülés után és most.(akit nem érdekel görgessen :wink: :wink: )


Kép itt szülés utánn 1 hónap telet el.még alig tudtam magam belepréselni a nadrágba.
Kép ez pedig egy mostani :lol: :lol: :lol: :lol: már begombolva is feljött a gatyó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!Vagyok csak szarakodik a gépem,de most valamiért beindult....Tegnap voltunk az ikeában Lotti nagyon édes volt,végig sikítozta és gagyarászta az egészet.Vettem neki karira játékasztalt székekkel és görgős játéktartó ládikát.

Nikky:tüneményes a kiscsaj!Mi szerdán megyünk fényképészhez...Majd teszek fel képet én is.

Rena:a kisBalázs nagyon édi!

Blöki visszatér:ezen csak nevetni lehet....!

Ettike:kitartás és ne stresszelj a kilókon!A párod mit csinál itt?

KépKép
vicuska
 
 


na megint én :D (csak hogy ne csak boszibabáról szóljon a topic :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: )

tegnap este egyedül voltak itthon a fiúk.nekem kellet elvinnem Benit a szinházba és Patrik addig maradt apával.háááááát.rögtön bekakált ahogy én elmentem(apa utálja a kakit)nem hagyta magát felöltözteni fürdés után :lol: :lol: :lol: :lol: de azért megbírkozott vele párom.mire hazaértem addigra el is altatta és már ő is aludt.

én annyira hüle vagyok hogy az csak na.egyfolytában benn hagyom a ruhákat a mosógépben :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: mindig másnap jut eszembe hogy még nem teregettem ki.na de bajuk nem lessz csak moshatom őket ujra.

már nagyon várom a hétfőt!!!bár Patrik tőlünk már megkapta az ajándékait(etető szék,játéktároló,gitár,ruhák)de azért kiváncsi vagyok a fához mit szól.na meg a mamáktól csak akkor kapja.

na kéne menni takarítani de nem visz rá a lélek.inkább játszom Rikivel :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
ettike
 
 


vicuska:

mármint a képen??????északás volt és a szomszéd felekeltette és még fáradt volt :) :) :) :) :)

Kép
Kép
ettike
 
 


a kilókon nem steszelek.én éjjel nappal csokit meg ilyen hülyeségeket eszek.csak ami gatya rajtam van az ugyanaz mindlét képen és így tökéletesen látszik mennyit fogytam.senki nem hiszi el hogy 95 kilóval mentem szülni.

Kép
Kép
ettike
 
 


Blöki: látom unatkozol és csajok ne foglalokozzatok vele egy sivár élete lehet ennek a valakinek és biztos ez az egyetlen szórakozása hogy mi reagálunk rá diliház biztosan zárva van:):):9

Boszibaba engem is érdekel mi van veled és igenis kiváncsiak vagyunk egymásra.

Gege már tök sokat megy kb 4m már egybe tud sétálni ez kb a szoba szélessége:):):) ez a karácsonyi ajándéka nekünk :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! :lol:

Blöki kis értelmiségi BARÁTUNK,hát máshova nem tudsz menni?! :lol:
Nagyon szánalmas vagy!
Ez nagyon kis Topik,és mindenki arról ír,amiről szeretne,nem kérjük ki hozzád hasonlók véleményét!
Amúgy tippem van,hogy ki lehetsz,csak tudnám,miért nem írsz a saját neveddel?! :lol: Félsz tölünk?

Ez a topik meg mindenkiről szól,senki nem hívott,így el is lehet húzni !!! :twisted:

Ettike nagyon ügyike vagy,látszik,hogy sokat fogytál. Rajtam még van 2-3kg,ami nem nagyon akar lefele menni,meg most jön a karácsony is! :wink: Nem baj,majd jövőre! :lol:

Gabika ma 8ig aludt. Én 7 után keltem fel a mama jajgatására. Crying or Very sad Annyira fáj a lába,hogy nem bírt felkelni. Nem tudom,ha nem vagyok ott,hogy kelt volna fel,mert anyukám dolgozik. Crying or Very sad Ja és persze mivel beteg nagyon türelmetlen és minden azonnal kell neki! Twisted Evil Meg is értem őt is anyukámat is,hogy sokszor már nehéz neki cérnával,mert,ha 1cm-el arébb kerül a szokott helyétől egy tárgy,akkor óriási a baj! Confused
Ma is mennek magándokihoz 17-re. Hetente ez több,mint 10.000et visz el.

Karácsonyi előkészületek már zajlanak?
Mi ma a mamával sütünk mézes puszedlit és vaníliás kiflit. Holnap beigli készül,és 7végén pedig én sütök még vmiket! Wink

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Blöki
ez jó valaki engedi a kutyáját is fórumozni?

Kép
Kép
bbeti
 
 


Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


sziasztok!

megint én :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

na ma jól el b....am a krumpli főzit :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: párom szerint elég volt le gyűrni egy tányérral.de az éség nagy úr :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Patrik megette.én nem tom milyen lett mert én csak mamámét eszem meg :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: na de ez van.

azért nem csodálkozom hogy fogyok.ma is most eszek először.ráadásul gabona pejhet :roll: :roll: :roll: :roll: és szerintem már nem is eszem mást ma.meg napi 3-4 szer lépcsőzök Patrikkal a kezemben+visszafele a bevásárlást is hozom.szóval ha valaki fogyni akar az költözzön olyan helyre ahol nincs lift és egyen nagyon nagyon keveset :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

nika:

Gege nagyon ügyi kis hapsi :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Nem tudtam rögtön írni, amikor ma délután elolvastam az éjszakai hozzászólást.

Boszibaba, gondolom rám tippelsz, de el kell keserítselek, mert én ma éjjel kivételesen korán feküdtem le. Bár egyáltalán nem mentegetőzni szeretnék, vállalni szoktam a véleményem, ezért is nem szeretnek itt néhányan. De ez abszolút nem érdekel, ahol nem érzem jól magam és ahonnan én sem hiányzom, oda nem is írogatok túl gyakran. (persze ez sok emberre nem vonatkozik, gondolom az kb 3-4 ember meg tudja, hogy miattuk nem jövök pl. én :arrow: mások nevében pedig nem nyilatkozom) Főleg ha még ki is oktatják az embert, persze nem nyilvánosan, "csak" priviben.

Na, ennyi, most jöhetnek az ellenvélemények, legfeljebb megint nem írok egy darabig. (bocs, de nem tudom a véleményemet magamba tartani) :arrow: aki nem szeretné olvasni, görgessen!
__________________________________________________________________________________________________________________________________



Betti!
Nem semmi, mindjárt szülinapot ünnepeltek!!! Nagyon gyorsan eltelt ez az év, nemrég még izgultunk, hogy ki lesz az első közülünk. :lol:
És ezután jön szépen sorban az többi szülinap is!
De jó lesz nézni a sok kis egy gyertyás szülinapi tortát!!! :lol:

Nika!
Nagyon ügyes Gergő! Nem semmi, hogy már megy!
Ja, minden nap eszembe jutsz, amikor írtad, hogy jobban is fog menni az az evés... Már nekünk is régóta nem kell előke, és a ruhánk is szép marad. Ha mégis megpróbálom ráadni, letépi, egyszerűen nem viseli el.

Na, megyek, mert már megy a nyűgi Balázsnál és Apa megint Pesten van a sztrájk miatt. Úgyhogy nencs segítség, nekem kell szórakoztatnom a Manót fürdésig.

sch.judit
 
 


Most miért ilyen széles az írásom? Vagy csak én látom így?
Nem tudja vki miért van ez?

sch.judit
 
 


sch. judit: sztem boszi nem rád tippelt, hanem értelmileg nehézségekkel küzdő, néha becsatlakozó, hívatlan beszólóinkra!!

Kép
gyanixi
 
 


Judit szerintem sem rád gondolt de boszibaba szerintem mégcsak nem is az akire te gondolsz mert ez a blöki mindenhová írogat a sogórnőmékhez is írt egyszer akkor is islyen "édes" stílusban:)

nika70
Salgótarján
 
 


sch.judit:

boszibaba tényleg nem rád gondolt.én kérdeztem tőle.

csajok miért van az hogy sokan elmaradoznak?????máshova írnak inkább????az hogy néha összekapunk..........na és???????az ember néha még a saját anyjával is összekap.mégis beszél vele utánna.olyan jó kis topic volt ez.én persze szivesen irogatok így is.max az egész oldalt én irom tele.......és ha valakit nem érdekelek az lapoz.de atól még írhat.

vagy csak én vagyok ilyen naív??????????

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Én nem mentem el máshová, csak időm mindig írni, és az előző is elszállt.

Jól vagyunk bár mind a hármunkon végigment a hányásos-hasmenéses vírus.

Szerdán megyünk Bécsbe szétnézni, Nikinek is csináltattunk útlevelet 1 nap alatt kész lett.

Judit
szerintem írogass továbbra is, én szívesen olvasom. férjednek szurkolok.

Ettike
voltatok tanácsadáson?

Nikky, Vicuska
gyönyörűek a babák, nagyon jók a képek.

Rena
nagyon tetszik a kiságyas kép

Kép
Kép
bbeti
 
 


igen voltunk.semmi extrát nem mondott.mikor külön beszélt velünk nekem azt mondta hogy szerinte szeret párom csak még nem dolgozta fel hogy nem ő az első és azért ilyen ingerlékeny.arra hogy miért nem teper le töbször arra csak annyit tudott mondani hogy próbáljak én más új dolgokat belevinni.hát próbálom én de............semmi változás :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ez van.én attól még szeretem csak nem tom meddig tudok nyelni.addig mint apum (20 évig) tutira nem.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok lányok!

Judit attól függetlenül,hogy már ide nem jársz,csak az új Fórumba,én nem rád gondoltam,és ezt másoknak is mondtam! :wink:

Hát én is sajnálom,hogy sokan elmentek a Fórumból,de,ha nekik jobb úgy,akkor legyen!
Szerintem megleszünk mi itt!

:lol:

Gabikának továbbra sincs foga,de szerintem egyre jobban jön neki,mert esténként nyügi szokott néha lenni.

Mi készülünk már a karácsonyra. Most éppen a beigli tésztája kel! :)

Lányok írjatok sokat!!! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


bbetti: húúú, irígyellek, én is mennék Bécsbe, bizti nagyon szép ilyenkor. Csinálj légyszi képeket!!!

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok!


Hú mi is nagyon nyügik vagyunk, enni eszik jól de egész nap ölbe van vagy mellette ell lennem így se főzni se pakolni nem tudok csak este. Nyugtassatok meg lesz jobb egyszer? Remélem csak a foga miatt ilyen nyűgös.
Beti jaj de jó Bécsbe én is elmennék épp múltkor láttam a tv-be hogy sok magyar oda jár vásárolni és nagy az árkülönbség.



KépKépKép
rena10
 
 


Gyanixi
csinálunk képet :lol:

Rena
Mi nem vásárolni megyünk mert az ajándékok már megvannak karácsonyra. Ez az út sem lesz olcsó, de nagyon kíváncsi vagyok. Sógoromékkal megyünk így öten leszünk a kocsiban Nikivel együtt.
Max csak csokit meg sört veszünk és eszünk egy sült kolbit (forralt borral).
Az a Naplóban volt, én is láttam.

Én nem nyugtatlak meg, mert Niki a mai napig csinálja ezt. Néha rájön a nyűgi én sem tudok semmit csinálni tőle. Néha itt is olyan a lakás mint egy putri, a mosott ruha is legutóbb 3 napig volt a gépben, már majdnem ott szárad meg. Gondoltam már egyszer lefényképezem ilyenkor a lakást és felteszem, de csak égne a képem.

Kép
Kép
bbeti
 
 


bbeti:

mosott ruha nálunk dettó :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Patrik szerencsére elvan egyedül.van hogy órákig játszok a földön,kompban,kiságyban.ha főzök akkor ez etetőszékben van a konyhában.szóval én mindent meg tok csinálni.csak ha mondjuk összerakom a szobát és utánna leteszen Patrik játszani akkor fél óra mulva ujra kupi van.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok! :)

Ma senki nem volt? Hol vagytok lányok??? :(

Csajok nálunk EXTRA-n beindult a fogzás! :(
Gabika minden délután 17-től szenved,sokat sír,rág mindent. Ja és napi sokszor van kakija is! MA 5x volt! :shock: Kenem neki Dentonixal,de nem mindig veszem észre,hogy használna sajnos.
Úgy átvenném a fájdalmát.... :cry:
Ma este is elaludt,de zokogva felkelt. Most anyu van vele. Remélem azért jó éjszakánk lesz,mert holnap 6 előtt kelek,anyuval megyünk nagybevásárlásra karácsony előtt.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

nagyon szar kedvem van :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
már nem birom.a t..köm teli van.én csinálhatok bármit akkor is azt kapom hogy most nincs kedvem.már nagyon unom.most voltam beteg is és már több mint egy hete nem volt semmi.basszus 19 éves leszek.nekem kell.most mondjátok meg mit csináljak még????romantikus vacsi kilőve,eggyüt fürdés dettó,nem túl sokat takaró rucik szintén,Patrik mamánál hagyása ugyszint,ma még vettem pár cuccot és azok sem hoztak semmi hatást.kifogytam az ötletekből.beszélni még indig nem lehet vele.

bocs hogy megint nektek irom le de most nagyon ki vagyok.lassan oda jutok hogy jégkockával kell lehűteni magam.

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike:
legyél kicsit türelemmel!
ne teperj annyira 1 hét nem a világ, minden pár életében
vannak hullám völgyek.Kicsit jegeld a témát és ,magadat, szentestén pedig ha Patrik elaludt csüccs a fa alá 1 masnival a nyakadba, hátha beindul a párod.
kitartást remélem nem vetted zokon amit írtam!

Ledöntött a nátha nagyon kutyául vagyok!
ezzerrel kéne takarítanom de a zsepit oda ragaszthatnám az orromra.
Tegnap lerendeztük a bevásárlást, már csak a húsikat és a pékárut kell majd megvenni.
szombaton megyek a gyerkőcökkel beiglit sütni a nagymamámhoz remélem addigra emberi formát öltök!
mindenkinek jó készülődést!
üdv Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Sziasztok! :lol:

Ettike kitartás én is ezt tudom mondani csak,mégha nehéz is! :roll: Reméljük párod véleménye idővel változik majd... :wink:

Mi jól vagyunk,éjszaka tudott aludni,most is alszik.
És ugy néz ki,hogy ma nincs olyan hideg,és ki is tudunk menni a levegőre! :)

Zsu rég voltál itt,de jó,hogy jöttél! :wink: Jobbulást neked! :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


nem vettem zokon :wink: :wink: :wink: :wink:

tegnap este nagyon ki voltam,most már nyugodtabb vagyok.a gond az ha én nem kezdeményezek akkor neki eszébe se jut.hetekig.na de mimdedj.a masnis dolgon jót nevettem.

ja és kezdődik a vissza számlálás :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:11 hónapja ilyenkor vágtak :P :P :P és már csak egy hónap és 1 évesek leszünk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: