Új privát üzeneted érkezett!

Pici, sok szeretettel gratulálok! Isten hozott a kétgyerekesek klubjában :wink:
Vendég
 


HURRÄÄÄÄ!!
Az elsö örömhir! :) Pici gratulälunk!! meg egy kicsit irigykedünk....:D
Aztän majd ha 1x idöd akad gondolj ränk, sztem mind kiväncsiak vagyunk.

Kép
 


Pici gratulálok!
Jó egészséget, sok tejet és sok-sok örömet kívánok!

Kép
 
 

 
 

GRATULALOK PICI! SOK BOLDOGSÁGOT NEKTEK! :)

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Jol eltünedezünk mind....

Mult heten letettem meloban a lantot, szegeny nyuszim is elbucsuzott a bölcsitöl. Legszivesebben beiratnám a helyi oviba, de egyfelöl az a gyanum, hogy a szobatisztaságot csak ugy fogjuk tudni megoldani, ha itthon van, másfelöl elkepzelhetö, hogy a nyáron költözünk, nem akarom jobbra balra beszoktatgatni 1-2 honapra. Egyebkent kiváncsi lennek mik a tapasztalatok -otthon- de itt a szobatisztaságra valo nevelésben nemigen számithattam a bölcsisnenikre. Jo, itt nincs akkora kényszer, mert mehet oviba is pelussal a seggen, de hát könyörgöm. Vasárnap már mindig egesz nap pelus nelkül lehetett, szeda delután meg már jött az igeny a pelusra, péntek delután lehetett elöröl kezdeni. Különben erdekes, amultkor en hülye pisiles nelkül raktam le delután aludni, persze bement..olyan mérges volt rám! Sajnáltam szegenyt. Ezzel odavolt a nap...

Márti ez a 8 mmt vékonyodott a heged számomra aggasztonak tünik, mert az enyem tegnap mérték 4 mm es ez egesz jonak tünik a meh 3mm-éhez képest. (A mehfalam a 20dik het elötti idökben olyan 7 mm volt.) Hát most akkor nem tudom. Es pl itt szüles közben már nem vizsgálnak semmit, terminus elött egy hettel menjek vissza megméri megint a heget, azt ha marad igy akkor mehetek simán, de utána már nem mérnek semmit. Különben en meg pont azt olvastam a hegrepedésröl, hogy mivel a meh feszülése a fájások alatt a legnagyobb, igy akkor is szakad, ha szakad, viszont innentöl kezdve a szülönö sokszor nem is erzi kvázi, mert fáj az anélkül is elegge, s ha fökepp maga a hegszövet szakad a megfal alig, akkor beidegzés hiján valoban alig erezheti. Hát nem tudom. Inkább hanyagolom a témát.
Ja a baba meg erdekes, mert a buksija 2 hettel kisebb, mint kene, a combja meg hosszabb, mint idöre szokott lenni. Daminál pont forditva voltak ezek, erdekes. Utálom az UH-ot. A becsült sulya 2585 g volt, ugyhogy ha meg bentmarad 2-3 hetig, akkor elerjük a 3 kilot azert remelem.

Na vegül vettem egy garnitura moshato pelnkát, nem hagyott nyugodni a szemetelös kérdés. Mert ha most megveszem, már damira is azt adom éjjelre, es levizsgázott, nem folyt ki! ES a 3diknál meg már nem kell venni se. Nem csak erre akarok épiteni, pl mig nagyon kicsi addig eldobhatos, sajnlo ezt a bumszlit a lábai köze kötni. Mert ez ien one size pelus (popolini vagy mi), de azert egy eppen 3kilosra sztem nem valo, hiába lehet hajtogatni kisebbre, a mugli marad ugyanakkora, csak máshol helyezkedik el.. meg hát ha majd már csak 3-4 vagy kevesebb pelus kell napközben akkor lesz ez abszolut jo. Bölibe marad az eldobos, meg utazásra is.

No jelenkezzetek, kivel mizujs?
Feldobnám a kérdést: képességfejlesztö játékok ebben a korban?
kirakós (puzzle), aztán?
A rajzolás nkünk nagyon nem megy. A cekát sem fogja rendesen, nemhogy szepen rjzolni vagy szinezni...

Kép
 


Sziasztok!!!

Bocsi hogy így eltűntem... de látom HAjni azért hozta a hírt:-)
Igen igen BArnus megszületett jan 21 én, reggel már voltak fájdogálásaim de csak 20 percesek és mivel abban egyeztünk meg a dokival hogy nem erőltetném a természetes szülést a császár után, még hazaengedett a cókmókért az NST után, aztán délre visszamentem és kettő előtt már kint is volt BArni, nem laca-facáztak.
Gyps, én sokkal jobban viseltem a második császárt, ha esetleg így járnál, az elsőt nagyon szarul éltem emg, most meg másnap tök virgonc voltam, pedig a méhösszehúzódások gyakrabban jöttek és még msot is vannak sopinál hébe.korba.. de mégis valahogy jobban mozogtam.
A hegem 6 mm volt indulásnál.. de a doki azt mondta nagyon el volt már vékonyodva a méhfalam jobb hogy nem erőtettük a szülést...
Persze nem mehetett minden frankón a műtéttel..kiderült a műtét után hogy volt egy kis malőr.. előző hegemhez hozzátapadt a húgyhólyagom és ahogy szétválasztották a császár hegét, kiszakadt a hólyagom.. Hurrá... kaptam bele 2 öltést, és 8 nap katéterre ítéltek.. ami 8 nap kórházat is jelentett egy csővel a lábaim közt és egy pisis zacskóval ami állandóan a köntösömön lógott... mindegy megpróbáltam jól felfogni (jobb híján) volt időnk összeszokni Barnival, és 3 könyvet is kiolvastam egy hét alatt amire nem volt példa az elmúlt években...
BArni nagyon jó kisfiú, eszik alszik, bár elég bénán cicizik, de előbb utóbb azért kiszívja a cicit.. csak van hogy 20 perc az előjáték.. bekapja- kiköpi...

HIsztihez nem tudok hozzászólni, ZSófi néha pörög, de egy csúnya nézéssel lekezelhető..

Éjszakai ébredés nálunk is tragikus , ZSófi 3-4szer kel nyár óta.. szerintem szeparációs szorongás.. csekkolja anya (illetve mostanában apa) megvan-e. Nincs ötletem miért nem múlik el, sokat vagyunk vele... mindig mindent elmondunk neki, amíg kórházba voltam itt volt vele anyu meg BAlázs , egyszer sírt csak.. de az éjszakák így működnek már fél éve...átjönni viszont azóta nem jön át amióta új ágyat kapott karácsonyra..

ZSófi jól viseli kistesót, bár egyelőre nem sok vizet zavar, úgy tűnik egyelőre megint szerencsém van, ez a gyerek sem sír... ha éhes nyekereg, de 3 -4 óránként eszik úgyhogy emiatt sem nagyon sír... ha fáj a hasa nyekereg, tekereg aztán alszik tovább vagy csak pislog .. mint egy stiglic..nagyon cuki gyerek:-)

Mi már régóta festünk ZSófival jobban szereti mint a rajzolást, a nappaliban az asztalt bevontam csomagolópapírral, (két rétegben) és arra festünk, szép nagy felület, ha előrajzolok virágot, hóembert bármit már ügyesen ksizinezi de ő is rajzol magától, ügyesen ahsználja az ecsetet, tudja mennyi víz kell ,mikor kell kimosni az ecsetet hogy ne keverje a színeket.
Ami nálunk még menő az a kártyahalomból az egyformák kiválasztása.. vagy 5 különböző csomag van összekeverve, francia , magyar kártya, hercegnős, cicás..és párokat keres.. vagy egyforma formákat..

Gyps, mosható pelenkával arra vigyázz, hogy állítólag nem mindegy milyen mosóporral mosod, elvesztheti a nedvszívó képességét.. barátnőm így járt...

Mindenkinek köszönöm a gratulációt! MAjd igyekszem gyakrabban jönni ígérem:-)
 
 


sziasztok

Pici gratulálok és sok boldogságot kívánok - no és kitartást!! Sajnos az ilyen összenövések elég gyakoriak a császárosoknál.:-(( De én is meg tudom erősíteni amit írtál, hogy hamarabb felépül az ember a másodiknál. De lehet azért mert otthon nagyon várnak rá:-)))

Mi most vészeljük át az első betegséget. Stella hazahozott a bölcsiből egy elég csúnya bacit, ami leterítette az egész családot kivéve engem. Úgyhogy már második hete ápolom a gyerekeket no meg a férjemet, anyukámat meg hazazavartam gyógyulni. Sajna a kicsi sem úszta meg antibiotikum nélkül.... Még nagyon köhög, de azért jókedvű és étvágya is van - még nincs két hónapos, de már 5700 gramm -. hál istennek nem volt lázas. De én már kivagyok. Ma elmentünk a naggyal csekket befizetni, meg egy-két dolgot elintézni tiszta felüdülés volt, mivel két hete csak az orvosnál jártam, sehol máshol, bezárva a betegekkel... Már úgy várom a nyarat, de legalábbis a májust. Útálom a betegségeket.....

Pici raksz fel képet a fiadról, nagyon kíváncsi vagyok rá!!!

Én Stellát itthon nem tudom rávenni kreatív tevékenységekre, de a bölcsiben festenek, rajzolnak és gyöngyöt fűznek. Stella itthon csak babázik, meg a kis konyhájában kotyvaszt, illetve olvas. Már három Anna Peti Gergő könyvet megtanult kívülről, valamint még egy verses könyvet. Most magyar népmeséket olvasok neki, remélem ezt nem tanulja meg olyan gyorsan:-)))

Márti
 


Sziasztok!

Pici orulok, hogy jol vagytok, majd tenyleg rakjak fel kepeket!!!
Irtad, hogy Zsofi felebred tobbszor ejszaka. Akkor sir..ott kell vele lenni, amig megnyugszik? Nalunk 1 honapig tartott a jo vilag, Ricsi bement a szobaba, puszi puszi es aludt..ha nem is reggelig, de kb. 5-ig,l azutan jott at. Most tegnapelott megint volt egy ejszakai hiszti. Felebredt es 15 percen keresztul visitott, hogy nem kell aludni, jatszunk!!!! Mindezt hajnali 1-kor!!! Kesz teboly!! Szegyen nem szegyen muszaj voltam kis vizzel megmosni az arcat, mert teljesen magankivul votl, nem ertette meg, hogy ejjel van, aludni kell!!!! Utana megnyugodott szepen es aludtunk reggelig. Nalunk volt mar ilyen parszor...nem ertem mi valtja ki. Nagyon sokat jatszunk napkozben, setalunk, minden......es megis valamiert felebred es total ki van borulva!!! Ilyenkor aggodom!!! :( Tegnap ejjel jobb votl, 1x ebredt, utana atjott...kicsit sirt hajnalban, de ennyi. Abszolut ujra eli a napot..illetve almodja...es gondolom amikor almaban mondjuk nem akar kijonni esti furdeteskor a kadbol (ami mindig tortura), felbered, sotet van, csend van.....es szerintem nem erti az egesz alom dolgot, aztan jon a visitas, hogy "nem kell kijonni a kadbol!". Gondolom en....aztan ki tudja mi van. No mindegy remelem ez nem valami bajt jelent......ugy ertem csak elmulnak ezek.

Stella remelem meggyogyultok minel elobb. Olyan durvak ezek a bolcsis, ovodas virusok. En egyenlore csak masnal latom, mert Ricsi csak hetente 3x van par orat 2 kisfiuval.....de gondolom majd oviban nem usszuk meg mi sem, hogy hazahozza a virusokat! :(

Ricsi sem rajzol...max kretaval a tablan firkal ezt-azt. Viszont allandoan enekel, rengeteg Halasz Juditot tud, meg angolul is nyomja a Mamma miat, meg a Money moneyt. :) Karacsonykor meg allandoan koncertet adott (a kor hajkefem a mikrofon es abba enekel) es lenyomta a ksi karacsonyt, Suttog a fenyvest, Hull a pelyhes feher hot! Dalos pacsirta! :) :)
Nektek eljatszanak a lurkok egyedul? Ricsi azt szereti ha en jatszom vele, ott ulok.....egyedul valahogy nem mindg jon ossze, igenyli hogy legalabb a szobaba legyek vele.

Na puszi mindenkinek.

Kép

Kép
 
 


Hááát Márti, nem irigyellek... kívánok mielőbbi gyógyulás mindenkinek, hát igen egy kétgyerekes anyuka nem engedheti meg magának hogy lebetegedjen...
Igazából én reménykedem hogy szeptemberig kihúzzuk komoly betegség nélkül, lekopogom amióta majd egy éve nem jár ZSófi bölibe, talán egyszer volt beteg ( a szalmonellát leszámítva) antibiotikumot pedig nem ettünk a családban azóta..
nem is megy majd csak oviba szeptemberben, addigra mér 7 hónapos lesz Barni...

Lorci, ZSófi az esetek 99 %ban visszafekszik miután átmentünk és visszaalszik, néha mondja hogy feküdjünk oda mellé, átjönni Karácsony ót nem hajlandó, amióta új ágya van. Néha sír, és akkor látszik rajta hogy nem tudja ő sem hol van, de szerencsére ez ritka. Szerintem ne aggódj miatta, én reménykedem hogy alkati kérdés csupán és majd kinövi.

Bringával válottam néhány mailt, azt írja ha zárt fórumon lennénk ő is jönne szívesen írni, mit szóltok hozzá? Az anyatanyén lhet létrhozni zárt fórumot, ha benne vagytok, utána nézek hogyan kell.. vagy ha vki tud más fórumot s tudja hogy működik, belevághatnánk. Mit szóltok? Hátha többen betérnének:-)


Remélem Bogyra nem bánja ha kipletyizem hogy az ő Benedek babája is megszületett feb 1 -én:-) Az anyatanyán egy fórumban nyomjuk:-)

Na rakok fel képeket a gyerkőcökről
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pici76 2010.04.14 17:17-kor.
 
 


Gratulálok Pici, gyönyörű mind2 gyerkőcöd :D

nem tudtam még visszaolvasni, de igyekszem mielőbb be- és visszakapcsolódni hozzátok.

Kép

Kép
 
 


Pici, Zsófi tiszta anyja! :wink: :lol: A kisfiú meg csodaszép!!!!!

Bogyrának is gratulálok!

Mi múlt héten kórházban voltunk,Balázs veséjét kellett műteni. Szerencsére minden rendben van, de nagyon kemény hét volt! egy Egy ilyen helyen nagyon is rádöbben az ember arra, hogy nem közhely az, hogy az egészség a legfontosabb! Műtét előtt már nem engedtem Milut bölcsibe, nehogy Bali lebetegedjen és eltolják a kiírást, most meg azért nem merem engedni, mert félek legyengült a kicsi immunrendszere.
Kialudni még mindig nem sikerült magam :((((( Húzok is aludni.
Vendég
 


Pici, nagyon aranyos ez a legény, Zsófi tényleg tök hasonlít rád, már amennyire emlékszem, és durva, hogy hogy megnött ö is, viszont nem tudnám eldönteni egymásr mennyire hasonlitanak, mert az egész ujszülött Zsófira nem emlékszem. ?? Köszönjük a képet én is nagyon kíváncsi voltam. Most meg látva a kis gombockát irigykedem...de már én sem sokáig sztem.
Köszi a tippet a pelussal, addigra már tul voltam 3 darab kimosásán, nem reklám, de persillel mosunk, eddig -egy mosás után- nem lett bajuk, talán akkor jó lesz ez továbbra is?

Zárt fórum, már olvastam róla másik helyen is, hát nekem végülis mindegy, csak valaki inditsa el, meg adja az instruccijókat...

Ja tényleg Bogyra! Hát akkor gratulálunk! És szintén várjuk a képeket!

Köszi azért a megnyugtatást amásodik császárral, a barátnöm nyáron eléggé megijesztett, hogy az elsö csak bemelegités volt...nem akarom az eüt fikázni állandóan, de azt hittem néha, hogy nem birom tovább...s ha ez a bemelegítés...na szóval lehet a jobb is, hát ez öröm :D

Mindenkinek jobbulást es kitartás, látom ez most többeknek nehéz időszak. Én rettegek a szopis idök betegségeitöl, remélem meguszom most is, félek, hogy az egész szoptatás dugába dölne egy nátha miatt...

Az iccakához nem tudok sokat hozzátenni, nálunk dami egy honapban kb 1x ébred meg, ienkor egymás után többször is. De ha átmegyek elég ha odabujok hozzá, megnyugtatom megsimizem, aztán visszakulloghatok a helyemre. Egyértelmüen rosszat álmodik, ritkán sikerül ugy visszaaludnia, hogy többet nem gyötri az ominozus álom.

No megyek asszem felkeltem a nagyságos urat. Ja jut eszembe, 3 napja nem alszik déltuán. Eddig azért aludt 2-2,5 órákat. Most akkor mi lesz?? NÁlatok hogy van ez, alszanak még a gyerköcök (a nagyok :)) még ebéd után?? Én nemtudom de az én idömbenmég nagycsoportbanis kötelezö volt ágyba bujni, ez meg még kiscsopis sincs és no csicsi?????? Én nem ezzel számoltam


:shock:

Kép
 


sziasztok

A vírusgazdám meggyógyult, ma már ment bölcsibe. A kicsi még köhög. Remélem addig nem hoz haza újabb kórt a nagy amíg nem gyógyulunk meg.... már úgy várom a tavaszt, de inkább a nyarat - bár akkor pont megyek vissza dolgozni:-((

Stella is felkel néha. Volt olyan, hogy az éjszaka közepén kiment a nappaliba, beült fotelba és ordított az apjának, hogy kapcsolja be a minimaxot. Az apja hiába magyarázta,hogy éjjel van nincs minimax. Az apja végül otthagyta. Nem telt el három perc ment vissza az apjához - most vele alszik, mert én a kicsivel vagyok a gyerekszobában - és közölte vele, hogy nagyon sötét van. Most éjjel meg felkelt hogy szomjas, az apja adott neki inni, közben azt ecsetelte az apjának, hogy reggel a bölcsiben Jázminkával - a barátnője - kiborítják az összes kockát. Szóval ő is intenzív álmodó.... Nagyon furcsák tudnak lenni:-))

Pici nagyon szép a pici!! jó egészséget nektek!! tejed van? Mit szól Zsófi a kicsihez? Miben segít neked?

Gratula Bogyrának is!!

Lorci! Stella is ritkán játszik el magában, ő is igényli, hogy minimum ugyanabban a helyiségben legyek, de inkább játszak is vele. Vicces volt hatalmas pocakkal a földön ülve építeni, rajzolni:-)))

A zárt fórum jöhet, csak nekem tényleg nagyon-nagyon el kell majd magyarázni, hogy mi hol merre meddig..... antitálentum vagyok...

No lépek, kitakarítok végre...

Márti
 


Sziasztok,

a multkor irtam be, meglepetéssel látom, hogy valahova elkutyutam a hsz-t...

Nos én már kezdek nagyon türelmetlen lenni, Damival ilyenkor már 3 napja otthon voltunk...persze jobb így, csak hát már megesz a kiváncsiság, illetve szeretnék túlesni a borzalmakon.

Viszont 5 napot még ki kell húzzunk, mert apa magyarba utazik 2 napra, akkor nem jöhet a picur, mert nem tudom mit kezdek a bátyókával, a szülöszobára mégse kéne magammal vigyem...aztán még 2 nap, hogy akkor már márciusi legyen...aztán még 2 nap, hogy öcsémmel együtt ünnepeljenek szülinapot...na de akkor már tényleg jöjjön. Nem akarom túlhordani, mert aztán a mütőben végzem...

Szóval kezdem nehezen bírni cérnával a végső időket...másrészről meg olyan gyorsan elment....

Damit holnap beiratom ösztöl oviba, fél napra megyek vissza először. Különben hogy itthon vagyunk jóval többet foglalkozok vele mint hogy dolgoztam...szóval esetünkre a rövidebb de effektivebb együtt töltött idő nem jellemző :(

Ja képzeljétek a mult héten tök véletlenül nézem, hát a hordozónk régi szabvány (02-es), úgyhogy gyors vehettünk még egy megfelelőt. De azt hiszem most már minden megvan :)
Holnap megyek hegmérésre, remélem megsaccolják a gyereket is mekkora, 3 hete volt 2580, talán eséllyel van most 3 kilonál. Bár a pocakom azóta nemigen terebélyesedett. Nem baj, 2,8 biztos van :D

Kép
 


Lányok még vmi, igy a második alkalommal mennyire amortizálódtatok le? Pocak mennyi idő alatt ment vissza? Súlyeséssel hogy álltok? Kezdenek már ezek a kérdések is foglalkoztatni. :(

Mellszívója van valakinek? Kézi inkább vagy elektromos jön be?

Kép
 


szióka

elhiszem, hogy már szeretnéd a babót kint tudni:-)) Kitartás.

Én még nem álltam mérlegre, de sokkal több lement, mint anno Stellával. A hasam sem lóg annyira, igaz most az elejétől kezdve hasszorítós bugyi volt rajtam anno meg nem. Én speciel nem tudtam annyit lustálkodni, mint Stellával, nem is lehet, hiszen két gyereked van:-)) szerintem ezért is mennek lefelé a kilók a két gyerek torna nélkül is átmozgat, egyáltalán nem diétázom, bár most azért odafigyelek, hogy ne egyek annyi édességet, de most is nagyon kívánom. - nekem ezzel jár a szoptatás -. Én az elektromos szívóra szavazok, azzal gyorsabban végzel és szerintem hatékonyabb - legalábbis nálam -. Én csak akkor szívom le ha szükség van tejcire, mert pl. iskolába megyek és más van a babóval. Nekem medela van, megvan a kézi és az elektromos része is.

Drukkolok neked és várom a babás híreket!!!

Többiek?

Mi jól vagyunk, bár Szonjának még mindig szívni kell az orrát. Megkapta a két hós szurikat, ugye mostmár kettő jár, mivel a prevenar is kötelező lett. 6100 gramm és 60 cm. Vagy ezt már írtam??

Márti
 


Sziasztok, hát nem nagyon volt időm utána járni hogy kel zárt fórumot nyitni... talán majd idővel..
Két gyerekkel azér nem mindig könnyű.. főleg hogy míg BArni éjszaka alszik egyben 5-6 órát, aztán még 3-4 et szopi után, Zsófi még mindig kel 2-3 óránként és figyel rá hogy akkor keljen amikor BArni nem.. szóval általában háromszor 2 óra a fix alvásom.. nem vagyok túl fitt...anyukámnak beállt a dereka nem tud jönni segíteni , anyósék a héten síelnek, nekem meg hétfőn már alig volt tejem... szerencsére sikerült vissza szaporítanom az elmúlt 2-3 napban, de nehéz ennyi pihenés mellett...
Balázs meg orrba szája ügyel két gyerekkel nem könnyű 24 órában...de nem panaszkodom mert alapjába véve mindkettő jól viselkedik.. csak sok a teendő

Gyps, egyben vagy még? Nekem sajna most kirepedt a bőröm a hasamon, ZSófival semmi ilyen nem volt, és most 4 kiló maradt rajtam míg ZSófival csak 2.. ez sem tragédia, de én úgy veszem észre hogy a már egyszer kinyúlt bőr másodszor lassaban regenerálódik..
Bár látom Mártinak pont nem így műxik...Most sokat segítettünk akkor:-)
Én is tömöm magamba a csokisnápolyit...enélkül nem tudnék szoptatni
Én csak kézivel fejek, de sok mindenki azt mondja a gépi hatékonyabb
BArnit csak bimbóvédővel tudom szoptatni, mert valahogy nem kompatibilis a szopótechnikája a cicimmel.. egy hónapig sanyargattam a cicit hogy minden szopizás alkalmával 100szor begyömöszöljem a szájába..ZSófi annak idején elkapta és kiürítette... de most végre cicivédővel neki is megy jól a szopi

Nem mondom Márti Szonja jó súlyban van:-)
 
 


Nyitottam egy topikot az Anyatanyán, aki jönne küldje el az e-mailcímét priviben!
Vendég
 


Csilla szuper vagy! Küldtem a privit!
 
 


Sziasztok länyok!

Nagy nagy örömmel szämolok be rola, hogy tegnap 15:42kor megszületett Florian, 3080 g es 52 centivel, es ott jött ki ahol bement!
17 oräs procedura volt periduräl aneszttel, ma pedig mär mäszkälok, csücsülök, es bämulom a mokusom :) akit egyebkent rögtön a szüles utän mellre tehettem es azota is nehezen välik meg töle. Keves tejcsit tud is szivni magänak, ami nagyon biztato. A bätyuska meg bujik hozzäm esz nelkül ha jönnek apäval lätogatni, es ovatosan simizi a tesot, es becezgeti, hogy tesoka, tesoka lägy hangom, komolyan az ember elolvad.
Szoval a harmadiknäl is hüvelyi szülest szeretnek mindenkeppen pda-val. (es koräbban köttetem be magamnak, nem csak miutänmär teljesen kimerültem...)
Es ennyit a 3mm-es heget nem engedjük termeszetes utra jo magyar szokäsrol, nälam majd 17 orät kibirt.
A kis fiatal szülesznök nagyn profik voltak, egy szep szot se kellett szolnom es nagyon vigyäztak, hogy egy fel centit se kelljen vägni sehol, es szuperül tartottäk bennem a lelket, hogy ne adjam fel, amikor a vegen mär felretürni a hajtincseimet se volt eröm.
Szoval lenyeg a lenyeg vegül en is ket gyerekes mami lettem :).
Kép Florian egy naposan

Kép
 


szióka

gratulálok, nagyon szép kisfiú. És gratulálok, hogy sikerült szülnöd és szép élmény lett számodra- ha már a harmadikra gondolsz-!! Jó egészséget és sok tejcsit kívánok!

Márti
 


Gyps! Óriási gratula, külön öröm hogy sikerült természetes úton! Nagyon ügyes vagy!!! HAjrá hármaska;-) Na jó előtte azért élvezd ki a kétgyerekes anyaságot:-) Nagyon szép nevet is választottatok!

Gyps, Márti gyertek át az anyatanyára!
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron