Új privát üzeneted érkezett!

Na mi van csajok? Sehol senki? Merre jártok? :D

KépKép
dudu_84
 
 


Sziasztok,
végre visszaolvastam, egy kissé lemaradtam.
Először is nagy-nagy gratula, Dudu! :lol: Én is irigykedem ám! :wink:
Mi ma szülinapoztunk, amúgy tegnapelőtt jöttünk haza Olaszországból, három hétig nem voltunk itthon, csak az volt a kár, hogy haza kellett jönni.
Egy kissé kimerült vagyok, kb. egy hete Zita valami elképesztő üvöltéseket tud előadni, látszólag teljesen ok nélkül. És persze olyankor semmi sem jó, de tényleg semmi. Ha valakinek van hasonló tapasztalata és pláne jó tippje, szóljon. Majd részletezem valamelyik nap, de most már kidőlni készülök.
Legyetek jók, anyucik és kismanók! :)

italoman
 
 


Sziasztok!
Holnap tartjuk Lili szülinapját! Csőrikés tortát kap!Majd rakok fel képeket!
Szép napot mindenkinek!

KépKép
dudu_84
 
 

 
 

Dudu,
boldog szülinapot a kis cserfes Lilikének! :) Nálunk tegnap volt, és katicás torta volt. :lol:
És persze boldog szülinapot minden kis apró topiklakó manónak. Kéretik képeket dobni!

italoman
 
 


Nálunk is katicás torta (is) volt...

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Sziasztok!
Megvolt a szülinap!
Íme néhány kép! Ja és köszönjük a Jókívánságogat! Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
dudu_84
 
 


sziasztok!!

nem is tudom, hogy emlékeztek-e még rám, ránk :D
picit olvastalak titeket, és így is látom milyen hamar eltelt ez a két év!!!!

zsuzsi is már két éves, és a picurunk, zsófi 5 hónapos!!! :)
teszek fel pár képet, büszke anyukaként:)
és csajok ne gondolkozzatok a 2. gyerek bevállalásán, mert jó buli :) és jó a kis korkülönbség!! nehéz, de szerintem mindig nehezebb 2 gyerek,mint 1.
egyébként meg írtó szerencsénk van, zsófi nagyon jó baba. alszik jól!!! (bezzeg zsuzsival még mindig küzdünk.....) és magától elalszik, még 5 hónaos után is hihetetlen ez nekem :D

mindenkinek szép napokat!!!!

Kép zsófi

Kép

Kép igen, itt is nyár van, csak jó öltözködni :)

Kép

url=http://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Dudu,
Lili még mindig nagyon édes, és helyesek vagytok együtt! Hamarosan még szebb és nagyobb család lesztek. :)

Dimet,
még szép, hogy emlékszünk! :) De jó, hogy jelentkeztél! Miért nem jössz gyakrabban? Na jó, ezt a hülye kérdést ezennel vissza is vonom. Két gyerek mellett simán megy... Nagy-nagy gratula a picikéhez is, két bűbájos kiscsajod van. :lol:

italoman
 
 


Hali!

Dudu: Gratulálok! És kicsit irigykedek is! :)

Dimet: Huuuu, szégyenlem , de nekem csak a neved ismerős. Csajok édesek! Esetleg rakhatnál fel magadról is képet...

Nálunk is megvolt a szülinap. Nagyon jól sikerült. Sütöttünk egy egész malacot!:) Jövőhéten kezdődik a suli, ovi...most éppen arra készülünk!

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Dudu,nagy nagy gratula :) .Irigykedem,de azt hiszem(sőt biztos),hogy nem vágunk bele 3.gyerkőcbe...így maradnak az emlékek(szépek)
Hogy érzed magad?

Ági nagyon szép Emese is :) .Eszter szereti?Nem féltékeny?Te hogy bírod a strapát?Van tejcsid?

Dimet gratula Zsófihoz :) .Szép kis tündéreid vannak :) .Nálatok volt féltékenység?Gondolom az elején nehéz volt két kis picurral(na jó az egyik nagy picur :lol: )

Zsófim is most volt kettő,de mi majd csak jövőhét vasárnap tartjuk.Most hétvégén úgy volt,hogy megyünk sógoromékhoz(vagyis holnap indultunk volna),de Gábornak kötőhártya gyulladása lett,és hát nem lenne jó továbbadni.Meg dokinénink azt mondta tegnap,hogy az allergiája miatt sem ajánlja most a kirándulásokat,nehogy befulladjon.Szegénykémnek most kb 2-3 hét kényszer szobafogság...Csak akkor mehet ki ha már nagyon muszáj.Pedig kezdődik az ovi is.Nem igazán várja,de én már igen :lol: .Fél nap csend lesz itthon :lol: :lol: .Állandóan nyúzzák egymást a játékokért(vagyis Zsófi a Gábort),és most már nem szólok bele.Oldják meg.Már Gábort sajnálom,hogy mindig ő húzza a rövidebbet...
Dobok pár képet... Kép Kép
Kép

Kép
Kép
huni
 
 


dudu: hatalmas gratu. Remélem minden oké lesz. :wink:

dimet hogyne emlékeznék. :D Gratula neked is. Gyönyörűek a gyerekek!

Meg mindenkié. :D

emlékeztek még Betsy-re? Egy hónapja boldog 3 gyerekes anyuka. :D Gyarapodik a topik :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Ó, Betsy! :D Rita, ha tudod, mondd meg neki, hogy nagy-nagy gratula, és hogy legalább egy kicsit kukkantson be! :)
A te pocakod hogy van? Mekkora?

italoman
 
 


italoman: a chaten találkoztam vele még másfél hónapja. Tegnap néztem a profilját és akkor láttam, hogy a kislánya megszületett. Majd írok neki. :D
Én pocakom hatalmas, és baromi fárasztó már cipelni, meg hallgatni a sok öregasszonyt ahogy szörnyülködnek, hogy mekkora, meg jósolgatnak, hogy mi lesz velem... :evil: :evil: Most valahogy nyűgösebb vagyok sokkal, mint Larával voltam anno. :roll:
Kép

Ez a kép meg 26 hetesen készült. Bálna... :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Dimetnek és Betsy-nek gratula!

Pattogó: hatalmas pocakod van, azt pedig el tudom képzelni, hogy az öregasszonyok hogy szörnyűlködnek. Én is pont tegnap gondoltam rá, hogy Ádámot milyen nehéz volt cipelni az utolsó kb. 2 hónapban, a suliban alig tudtam felmenni a 2. emeletre. Kitartás!

Megkezdődött Márknak a suli! Immár 4. osztályos. Olyan hihetetlen. Ebéd után megyünk érte.

Műtét megvolt, nagyon ügyesen viselte, szövettani eredmény holnap lesz. Majd jelentkezem.

Kép
Kép
márkanyuka
 
 


Sziasztok!!

Gratulálok én is Dimetnek és Betsynek. Rita, neked meg hatalmas pocakod van!! Biztos, hogy egyedül van Bence? :wink:

Huni, szépek a gyerkőcök!! Köszi, strapát még bírom, bár ma befigyelt egy mellgyulladás, de megvagyok. Eszter szereti Emesét, nem féltékeny, inkább tőlük követel több figyelmet. Azért nem könnyű nemet mondani neki. Ma Emesét kötöttem fel hordozóba, mert sokszor fáj a hasa, és Eszter ott sírt, hogy őt is kössem fel :( Mondtam neki, hogy ha MEsi alszik, akkor hordozom őt is. Tej van hálIstennek.

Márkanyuka, mi lett a szövettan eredménye?

Lépek pihenni, Nagyom elment játszani. Mesi meg alszik a hordozóban...

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Sziasztok!

Ági: aranyos vagy, hogy rákérdeztél a szövettanra. Szerencsére nincs "nagyobb" baj, csak egy csontfejlődési rendellenesség. Elég nehéz megfogalmazni, de az a lényege, hogy a létrejövő szövetállomány nem csontosodik be, ezért van felfúvódva, megnagyobbodva, felritkulva a kulcscsontjának egy része. De csak az egyik oldalon. Egyelőre nem kell vele semmit sem csinálni, gyógyszert sem kell szedni, majd fél év múlva újra kell egy röntgen, valamint ennek eredményével vissza kell menni a prof-hoz a klinikára. Gondolom megnézik, hogy nagyobb lett-e ez a rész. Ja és még annyi, hogy ez már magzat korában kezdődött, illetve akkor "kódolódott" ez így a szervezetében. Csak azt nem értem, hogy eddig miért nem vettük észre, illetve ami nincs, azt nem is tudjuk észrevenni.

Írtam a suliba az igazgatónak egy levelet, hogy kapjon a Márk egy szekrényt a cuccainak, ne kelljen minden nap ezt a nehéz táskát cipelnie. Várom a válaszát.

Mellgyulladásból mielőbbi felgyógyulást, szopiztasd minél többet Emesét, akkor hamarabb meggyógyul.

Kép
Kép
márkanyuka
 
 


Sziasztok csajok!
Merre vagytok?
Képzeljétek 1 év után végre eladtuk a házunkat! Úgyhogy most költözünk. Egyenlőre be a városba amíg megszületik a manó,aztán 2010 augusztusában irány Ausztria! :D Eddig minden a terv szerint alakul!
Remélem mindenki jól van!
Puszi nektek!

KépKép
dudu_84
 
 


Halihó!!!

Én is előkerültem :-)

Dimet, Betsy gratula!!!!! Pattogó, irigylem az óriási pocidat :lol:
Márkanyuka - akkor fel lehet lélegezni? A magyarázatot nem igazán tudtam hová tenni..... :shock:
Ági, nagyon jó kondiban lehetsz :wink:
Utólagosan is pussszantás minden augibabának :lol: :lol:
Ildi - hiszti, nekem csak tapasztalatom van, de az dögivel :lol: :lol: Nem tudok mit csinálni, ráhagyom. Az üvöltés nálunk hol leüléssel, elfekvéssel párosul - ha fel akarom állítani, akkor jön a rongybabásdi, de van hogy páros lábon ugrálás van körbe, vörös fejjel ordítás. Nálunk teljesen megszokott kép, hogy Ati a kezemben, hassal lefelé, kapálózik, ordít, visít. Gyakran fordulunk így elő közterületen :lol: :lol:
Egyébként meg imádom!!!!!

Már visszaszokott a bölcsibe -eleinte gáz volt, de most már minden ok. Nagy dumás, hajnalban kelő kis krapek. Imádja, ha mesélek és énekelek neki - lehet nincs hallása :lol: Sokat dögönyözöm, szuszizom, millió puszizom. Amiben csak tud - na meg amiben nem, abban is segít. Még mindig a kert a mindene, főleg a virágok. Kedvenc meséje most éppen Fifi, a kisvirág.

Én meg dolgozom. Megint leépítés lesz, de most valahogy nem nyomaszt. Kistesó mellett döntöttünk, úgyhogy nemsokára nekifogunk. Mondjuk most egész rosszul áll a szénám, mert abbahagytam a gyógyszert, és már legalább egy hete meg kellett volna jönnie. Már megint borult minden :?

Most, hogy így elnézem az irományom, tudom miért nagy dumás Ati :lol: Na megyek, ki kell próbálni a vadi új ágybetétet. A régi már nagyon puha volt, sokszor fájt a hátam, és az alvás sem volt pihentető.
Szép álmokat mindenkinek!!!!

mikegirl
 
 


Pattogó,
hát tényleg nem semmi a pocakod! :D Te szegény, mi lesz így veled? :lol: :lol: :lol:

Dudu,
klassz, hogy ilyen jól alakul minden, drukkolok a picihez is meg Ausztriához is. :wink:

Eszter,
a közterületes hisztiről én is tudnék mesélni. Azért a szétüvöltött velencei lagúnákon biztosan nem tudtok túltenni! :shock: :oops: :lol: Én nem tudom, mi jött rá az én amúgy tündéri kiscsajomra, de amikor augusztusban nyaralni voltunk, egyszer csak elkezdődött ez az értelmetlen hisztisorozat. Addig is voltak, persze, jelenetek, de azért az ő szempontjából mindig volt valami oka, meg a decibel is mérsékeltebb volt. Na jó, az nem mindig. :roll: De mondom, a nyaralás kb. második hetében egyszer csak elkezdődött az, hogy látszólag minden ok nélkül semmi sem volt jó: vegyem fel - ha felveszem, sétálni akar - ha leteszem, egy tapodtat sem mozdul, és vegyem fel, és így tovább. Meg úgy általában bármilyen hülyeséggel így volt, hogy semmilyen változat nem volt jó. Aztán nekiállt üvölteni, hogy anya, anya, de hiába próbáltam bármit, nem hagyta, hogy lecsillapítsam. Ugyanígy volt az éjszakai ébredésekkel is - vergődött az ágyon, felvenni nem lehetett, az ágyban sem volt jó, és üvöltött. Hát én az összes, néhány hét alatt tisztességben megőszült hajamat kitéptem. :shock: Aztán egyszer csak elmúlt a hiszti, mint egy diliroham, és a következő percben vidáman mosolygott és csacsogott, mint a kisangyal. És miután hazajöttünk, akkor is folytatódott, szóval nem a környezetváltozás vagy ilyesmi. Lekopogom, de mintha az utóbbi időben múlóban lenne a dolog, bár lehet, hogy csak erőt gyűjt a drágám. :lol: Na jó, hiszti persze olykor van, de valami pici oka azért mindig akad, és könnyebb is lecsillapítani. Nem tudom, úgy látom, mintha az utolsó négy tejfoga megindult volna a kibújás útján, ilyesmitől lehet ekkora hiszti? Egyébként pont a fogzás kezdetén a minap reggel lázas is volt szegénykém, szerintetek az is lehet a foga miatt?
Hűha, inkább nem nézem vissza én sem az irományom, bocsi, brutál hosszú lett. :shock: :oops:
Eszter, hajrá, új ágybetét, új baba! :lol: :lol: :lol:

italoman
 
 


Sziasztok!
Italoman! Lili ugyanígy viselkedik,de én rájöttem,hogy akkor csinálja amikor jön a foga! Nekem az összes fogánál ezt csinálta és hamarosan ki is bújt a fogacska! Most is épp ilyen időszakunk van .Az egyik hátsó alul már kijött, most meg látom készülődik a másik! Aztán még lesz a felső kettő és remélem utána már nem lesznek ilyen dilirohamai! Amúgy én is kitéptem már az összes hajamat! Abban reménykedek,hogy kijön az összes foga mire a kistesó megszületik,mert nem tudom mi lesz ha kánonban üvöltenek! Bár utána majd kezdjük előlről a kicsivel! :) De nem panaszkodok! Én akartam! Amúgy meg egy tündér! Július 2.-a óta nincs pelusa,folyékonyan beszél! Rengeteg mondókát,dalt tud kívülről.Állandóan énekel! Meséket nem nagyon néz,inkább a mesekönyveket részesíti előnyben!
Mike! Gratulálok a döntéshez! Drukkolok,hogy mielőbb sikerüljön a baba! Én is meglepődtem,hogy az első hónap után sikerült,de én nem szedtem gyógyszert,mert tudtuk,hogy akarunk másik babát és nem akartam,hogy megint felboruljon a hormonháztartásom!
Pattogó! Szép a pocid! Tetszik a pizsid! :D
Ági! Nem használsz mellszívót? Nekem az segített!
Na puszi nektek! Megyek,mert van egy csomó pakolnivalóm!

KépKép
dudu_84
 
 


Sziasztok!

:lol: Látom ezek az augusztusi babák igazán kitesznek magukért hisztiügyben. Nálunk sincs ez másképp. Vivi is hisztis, de neki a hideg víz említése is elég. Laránál semmi sem használ. Ő az a típusu gyerek akit hagyni kell, hogy kitombolja magát. Ez úgy 20-40 perc között mozog. Ha olyanja van akkor az utcán fekszik le, a boltban stb. Múltkor az állatkertben csinálta ezt. Tök jó volt. Nem nézett minket csak cirka 300 ember, és azok a tekintetek... Üvöltő gyereknek fogom a kezét, vonszolom magam után, miközben halálos nyugalommal és higgadsággal magyarázom a nagylányomnak, hogy éppen melyik állatot látja. Hát igen. Jó volt na. Érdekes, hogy az ember addíg gondol a más gyerekéről és nevelési szokásairól mindenfélét, míg nem szembesül azzal, hogy a sajátja egy ilyen hisztis tipusu kölök. De akkor is imádom, mert elképesztő karizmája van. De gondolom ezzel nem vagyok egyedül. :D

A pocakdicsiket köszi, tényleg nem könnyű már cipelni. :?

dudu: gratula a házeladáshoz. :D Ausztria... irigyellek. :D

mikegirl: hajráhajrá. :D :D :D :D :D

agnesoboy: lesz ez még könnyebb is. úgy 4 hónap múlva. :wink:

márkanyuka: érdekes, hogy most szúrták ki.. Nem tudták volna ezt előbb?

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Kedves Kismamik!

Újra zavarnálak Benneteket egy picikét. :) Utoljára nyáron írtam a topikba saját készítésű MEI TAI-jokkal kapcsolatban. Azóta sok víz lefolyt a Dunán, gyártóvá léptünk elő és eljutottunk idáig: www.mei-tai.hu .
Ezt az oldalt szeretném Nektek bemutatni. :)
Amennyiben valamelyikőtöket komolyabban érdekelné eme babahordozó, az kérem írjon nekem privit!

További kellemes babázást és/vagy pocakosodást! :D

Gremese

Kép
Kép
Kép
gremese
 
 


Csajok, lassan egy hónapja lesz, hogy sehol senki :cry:

Remélem mindenki jobban van, mint mi. Apa és Ati beteg. Apa hányós - hasmenőst szedett össze, Atinak felsőléguti problémája van. Összetehetem a kezem, hogy nekem csak herpesz jutott :)
Időközben betöltöttem a 33.-kat, és a napjaink kistesó gyártással telnek. (Na jó, túloztam egy kicsit :oops: , de rajta vagyunk az ügyön :lol: )

Jelentkezzetek! Kivel mizujs?

mikegirl
 
 


Szia!

Minden nap benézek hátha írt valaki. De eléggé behalt a topik sajna. :( Apának és Atinak jobbulást és drukk, hogy a tesó se várasson magára sokat. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Köszi a jókívánságokat Pattogo :)
Aztaaaaa, most látom, hogy már csak 22 nap van hátra Bence születéséig!!! Hajrá!!! :lol:

mikegirl
 
 


Sziasztok Lányok!

Én is szinte minden másnap benézek, de annyi minden torlódott föl, h csak bekukk, de lusta voltam írni! :?
Mikegirl, jobbulást a családnak, remélem hamar túllesztek rajta! Gondolom Ati sokkal inkább ki van téve a fertőzéseknek a bölcsi miatt?!
Apropó, ti milyen plussz vitamint adtok a lurkóknak ebben a vészjósló időszakban?????
Én Cebion Multi szirupot, meg a Milupának a 2+ tejitala reggel, este.

Remélem a többiek nem a sok betegeskedés miatt nem jönnek!

Húúú Pattogó, már nem is merek pocifotót kérni :oops:
Hogy bírod a két pindúr pandúr mellett?
A többi kismamánkkal mi a helyzet?

Gondolom már mindenki löki a sódert, mond vicceseket! Akinek van jó kis sztorija, azt kérem, h ossza meg velünk, had nevessünk jókat!

Technikai kérdésem lenne :roll:
Mi még nem igazán tervezzük a kistesót, de a gyógyszerből már nagyon elegem van! Jadine-t szedek, de túl sok lett a mellékhatása, de nem akarok egy másikra váltani, amivel egy év múlva ugyanez lesz a helyzet. A spirálról mi a véleményetek???
Vagy várom egyéb, más ötleteiteket, újdonságokat!

Szép álmokat!

Kép
h.bogesz
 
 


szia bogesz.

Hát fogamzásgátlásügyileg nem tudok nyilatkozni még.. :lol: De sztem spirálozni fogunk. Nem hallottam rosszat róla, csak a hormonosról.
Pocifotó meg a www.pattogoo.blogspot.com on van. :)
Mi is cebiont adunk a lányoknak. Erre tegnapra Lara belázasodott.. :evil: francba. Na megyek viszem Vivit oviba.

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!!

Pattogó és Mikegirl, hajrá, kinek-kinek amiért :wink:

Bogesz, én is tabizok, de milyen mellékhatása lett? Én a 2 csaj között kb 1 évig szedtem, de kétfélét. Lehet, h ezért nem lett mellékhatása? Fogalmam sincs, h most mit fogok majd szedni, ha lejár a szoptatás. Talán spirál én is, mert a 3. gyerek nem 2 év múlva jön :)

mennem kell, bocsi

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Folyt. köv. most, mert szaladnom kellett a kisebbhez, hogy ne ébressze fel a nagyobbat :) Lánykáink enyhe takonykóron vannak túl, remélem, ennyivel megússzuk az idén. Mesike ügyes csajszi, már majdnem 6 kg és mosolygós baba, persze, csak ha szűk családi körben van. Nem nagyon szereti, ha Apukáján-Tesóján-Anyukáján kívül fogja valaki. Vettem egy hordozókendőt, nagyon szeretjük, és kiruccanáshoz sokkal praktikusabb, mint a babakocsi: lépcső nem akadály, két kezem szabad, nem nyűgös benne a gyerek, stb.

Egyébként tényleg kár lenne a topikért, szóval aki eddig csak beleolvasott, az írjon. Én is csak olvasgattam egy ideje...

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Örülök neki, h a gyerkőcökkel minden rendben és nem estetek bele nagyobb betegségbe!

A Jadine-al az a baj, h iszonyatos fejfájásom van amikor a 7 napos szünetet kell tartani. Kb. a 3. naptól kezdve, aztán ha elkezdem, elmúlik. Továbbá egyre gyakoribb a köztes vérzés, majd hónap végén csak pár csepp. Totál parába voltam :shock:
Régebben is volt bajom a gyogyóval,akkor Gracial-t írt fel, na attól meg majdnem trombózist kaptam! Aztán pár hónap szünet, és akkor jött a Jadine. De gondolom évek alatt besokal a szervezet. Bár ugye a terhesség és a szoptatás miatt kimaradt másfél év. Szerintetek meddig nem egészségtelen bogyót szedni? Mert ugye a dokik nem mondják meg. Talán, erre Sabine tudna kielégítő választ adni! Tényleg, ő most hányadik hónapban is van?

Szép napot nektek!

Kép
h.bogesz
 
 


Bogi, én eddig csak az elhízásról hallottam, mint mellékhatás :? Szoptatás alatt te nem szedtél? Nekem akkorra is tabit írtak fel. A régi dokidhoz jársz még? Szerintem Sabine is mostanában szül, mint Pattogó.

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Sziasztok!

Én is bekukkantok nagy ritkán és először is szeretnék gratulálni a kistesókhoz és a pocaklakókhoz!

Immunerősítésként én Aloe Berry gélt, ezüst kolloidot és C-vitamint tömök a gyerkőcökbe. Ez eddig még jobban bejött (kopp-kopp), mint tavaly a homeobogyózás. Akkor ugyanis Balázs és Leila szeptembertől áprilisig szinte folyamatosan beteg volt.

Fogigátlás:
Én Cerazette-t szedek, mivel az én kicsi lányom még szopik ezerrel :oops:. Ha egyszer sikerül abbahagyni a cicizést, én szeretném kipróbálni a hüvelygyűrűt, szopi alatt azonban nem lehet. Ez egy hüvelybe helyezhető hormontartalmú eszköz, egyesíti a spirál és a tabletta előnyeit. Állítólag azok is használhatják, akik nem szedhetnek gyógyit és a spirál sem jön be nekik. Én tartok a spiráltól, több ismerősömnek van negatív tapasztalata. ( Az egyiknek állandó alhasi görcsei, gyulladása volt a spiráltól, a másik teherbe esett mellette.) Egyébként a dokim szerint a mai modern tabletták évekig szünet nélkül is gond nélkül szedhetők, sőt 35 fölött is, míg a régebbi gyógyikat 35 év fölöttieknek nem javasolták.

További kellemes hétvégét mindenkinek!
bee73
 
 


Sziasztok!
Én is mindíg benézek,de soha nem ír senki!Úgy látszik mindenki csak olvas!
Rita! Aztaaaaaa mekkora a pocid! Lehet az enyém is lesz ekkora a végére!Már most marha nagy,pedig még csak a 15. hetet fogom tölteni szerdán!Végre lezajlódott ez a költözés!Hát nem volt egyszerű!Aztán nemsokára mégegyszer eljátszuk ugyanezt,csak akkor már 2 gyerekkel!már túl avygok egy cukorterhelésen,egy rakás vért levettek,meg down szűrésen is voltam.szerencsére negatív lett!Most meg majd megyek afp-re! Úgy utűlom ezt a sok vizsgálatot!Legjobb lenne ha ezek helyett is uh lenne!Az a legjobb az egész terhesség alatt,meg amikor érezzük ahogy mocorog a manó odabennt!na megyek!majd dobok én is egy pocakos képet!
Jó éjt mindenkinek!Aztán írjatok gyakrabban!
Puszi!!!

KépKép
dudu_84
 
 


Sziasztok.

Kis kukk. Megszületett 13.-án a kicsi fiam Bence. 2 héttel hamarabb jött.. Kifújta a nagy szél. 3660g és 53 cm. És szerelmes vagyok bele. :D A blogomban van róla kép. www.pattogoo.blogspot.com

dudu: örülök, hogy minden oké veletek. Költözés.. hát nem egy gyalog galopp. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Már nagyon régen írtam, nem sok időm van. De azért néha benézek olvasni egy kicsit.

Pattogó: Hatalmas nagy gratula Bence fiadhoz. Megnéztem a blogodat, elolvastam a szüléstörténetedet. A végén könnybe lábadt a szemem. Sok boldogságot és még több egészséget kívánok Bencének és persze neked is.

Dudu: neked is gratulálok a kismamaságodhoz.

Nálunk minden rendben, Ádám nyelve megeredt, most már szinte mindent mond, néha nagyon vicces dolgok jönnek ki a szájából. Igaz még nem kapcsolja össze a szavakat, de majd az is meglesz. Pelus már csak alváshoz van. Márk pedig gyűri a 4. osztályt. Apa dolgozik. Én pedig itthon tartom a frontot, pakolok, biliztetek, ugrálok, takarítok, mosok, vasalok, egyszóval élvezem az életet.

Sziasztok!

Kép
Kép
márkanyuka
 
 


Rita, megnéztelek benneteket, és sikerült jól megbőgetned :)
Csodaszép Bence, és nagyon ügyes voltál. Sok boldogságot kívánok nektek!

Kép
mona76
 
 


Sziasztok!
Pattogó! Hatalmas gratula a kislegényhez! Nagyon szép gyerek! Csakúgy mint a nővérei! Szép család! Gratulálok! :)
Márkanyuka! Köszönöm a gratulációt! Jó volt hallani felőled is! :)
Vigyázzatok magatokra!
Jó éjt mindenkinek!

KépKép
dudu_84
 
 


Pattogó, gratulálok!!

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Sziasztok!

Pattogó, ömlenek a könnyeim. "....Bence fogja a köldökzsinórt Édesem ott fekszik pucéran, mázasan, véresen, sír és szorongatja az utolsó kézzel fogható köteléket ami még hozzám köti..."
Gratulálok!!!!!!!!

Csajok, Mandala puszil minenkit. Zártkörű topic-ba ír csak, amióta kiderült, hogy szomszéd néni beazonosította, és olvasgatja az írásait. Jól vannak, bár a gyerkőcök éppen most betegek. De nem annyira, mert éppen az udvarra kívánkoztak ki. :wink: Már egy ideje nincs segítsége, de sztem remekül elboldogul, csak azért így nehezebb egy kicsit. Hangja alapján is tele a csaj energiával!!!!!!! :lol:

Rólunk: ma nem mentem be dolgozni. Vízóracsere. Kötelező, 8 ezerét 5 v 6 évente, nemtom pontosan. Szóval szabin vagyok. Ati bölcsibe. Tegnap óta köhög, de olyan felszakadozósan, de nem látom tragikusnak a helyzetet. Nálunk azt hiszem a héten válik hivatalossá a névsor, hogy kiknek mondanak fel. A gyerek kérdésen dolgozunk, ez már a 2. hónap, hogy próbálkozunk, még sehol semmi. Két hét múlva lesz erről hivatalos infó. Annnnnyira nem emlékszem, hogy mennyi idő után is kell éreznem bármit is.

Csajok, írjatok!!!! Kivel mi újság???? Nem ám csak olvasgatni!!!
Puszi mindenkinek!!!

mikegirl
 
 


Pattogó!

Gratulálok!!! Nagyon ügyes voltál, Bence pedig tüneményes kisfiú! Sok boldogságot az egész családnak!
bee73
 
 


sziasztok kukucs.

Hoztam egy képet az én kicsi Casanovámról. :D
Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Először is, Pattogó, óriási gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Annyira jó érzés lehet, h mind három babád ennyire gyönyörűséges!!! Igazi szép család vagytok! Komolyan, mutogatni kéne, mint példát :o
A blogban olvasottak engem is megkönnyeztek és a videónál amikor törölgeti a szülésznő a csöppséget, elsírtam magam! Előtódultak az érzések, melyek két éve voltak és annyira irígyellek!

Mandalát sajnálom, h elkergette a zsémbes öreglány! Remélem azért más néven valahogy jelez nekünk, vagy priviben tudatja mi a szitu!?

Mikegirl, ti állandóan kikaptok a "jóból".... ! Nem kímélnek titeket a betegségek! Remélem hamarosan rendbejön Ati! Drukkolok a babaprojecthez, szerintem nem várat már sokat magára! Kislányt szeretnétek testvérnek, vagy mindegy?

Ági, kérlek te is dobj képet a lányokról, had gyönyöeködjünk bennük!

Örülök, h hallok rólatok is Márkanyuka! Írjál gyakrabban, bár ezt gondolom nem könnyű a gyerkőcök mellett!

Dudu, hogy viseled a terhességet, mekkora a pocid?

Kellemes napot Lányok, talán ma van utoljára szép idő!

Kép
h.bogesz
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
h.bogesz
 
 


Pár képet én is teszek fel, bár most kevésbé vagyunk érdekesek mint az új jövevények.....
Veresegyházán voltunk a MEDVEPARK-ba kb 1 hónapja, az utolsó kép pedig aug-ban készült Mali Losinj-ba a családdal.

Kép
h.bogesz
 
 


Csak külön van róluk képem... :roll: tipikus

Kép

Kép


jó a macis kép :))

Eszteréknek hajrá!! Csajok nekem is másodjára taknyosak 1 hónapon belül.. :( pedig oviba se jár egyik se. Emese 1 napos csúszással elkapta eddig mindkétszer. a porszívót már el se teszem.

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Sziasztok csajok!
Bogesz! Köszi az érdeklődést! Sokkal jobban viselem minta az első terhességet!A pocak már növöget,meg egyszer-kétszer már mocorgást is éreztem! Majd teszek képet a pociról csak még nincsen!
De ha nem bánjátok rakok fel Liliről frisset!
Amúgy nagyon szupik a képek csajok!
Tegyen fel mindenki! Úgy szeretem nézegetni őket!
pusszancs nektek! Kép Kép Kép

KépKép
dudu_84
 
 


Sziasztok!

Gyönyörűek a lurkók. De tényleg. :D :D :D

Hoztam én is képet Laráról. A tündérbanya. :D Eszeveszettül rossz. Visszapofázik, utasítgat, csapkod, és minden amit mondok neki falra hányt borsó. Szerdán voltunk piacon, vettünk neki kesztyűt. Apa fél órát küzdött, hogy ráadja a kesztyűcskét. Az eladóval elkezdtek nevetni, hogy milyen macerás pici gyerekre 5 ujjas kesztyűt adni, erre Lara véresen komolyan ránézett a pasi eladóra és ráüvöltött, hogy "Ez nem vicces!!!" Azt hittem beborulok a röhögéstől a kesztyűsállvány mögé. :lol: :lol: Simán beszól vadidegeneknek. Azt mondja múltkor 2 idős büdös öregaszzonynak, hogy " de gosztoskaland (gusztustalan ) vagy..." :oops: :roll: Még jó, hogy nem értették az öreglányok...
Na megyek, mert hív a kisfőnök. :D

Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!
Végre van pocakfotóm!
Íme:
Kép :D

KépKép
dudu_84
 
 


Sziasztok!
merre vagytok csajok!
Ma voltam uh-on! Kisfiúnk lesz és Benjamin lesz a neve!
Amúgy minden rendben!
Remélem veletek is!
Írhatna más is rajtam kívül!
Sziasztok!

KépKép
dudu_84
 
 


Sziasztok Lányok!

Kivel,mi a szitu? Már egy hónapja nem is szóltatok be!
Mi van a babócákkal és a kismamákkal?

Kép
h.bogesz
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: