Új privát üzeneted érkezett!

Hat ebbol tulhordas lesz mar... :? :shock:

baratodildi
 
 


Kedves Robi-baba!!!!!

Tudjuk, hogy nagyon szuperul erzed magad anyukad pocakjaban, de most mar nagyon kivancsiak vagyunk rad, ugyhogy hajra, tessek szepen elobujni!!!!!! :)
Etus es Bercel :)

zetus8
 
 


Hat 16 sem lesz a nyero...

Kedves zetus es Bercel... Hat nem tudom miert nem hallgat ez a gyerek senkire mar most???

Ma amugy rossz napom van, ebbol azert arra gondolok, hogy kozeleg a vege. :roll: Ma lent is nagyon elkezdett nyomni a gyerek, meg a kezem is dagadni kezdett, ami meg eddig ujdonsag szamba megy... Kicsit ugy erzem ez az egy nap inkabb 1 hettel nehezebbe tette a terhesseget. :roll:

zetus:
Nalad mizu? Azert nem szeretnek veled egyszerre szulni. :roll:

fronell:
Jobban van Alma foga?
Timi most a hetvegeken mar probaalvas celzattal apukaval alszik. El persze nem alszik vele, de amint elaludt edesen ataludjak ketten az ejszakat. :roll: van remeny, hogy ez kesobb is fog mukodni :D En persze csodasan kialszom magam kozben.
Timi meg szerencsere meggyogyult, ugyhogy megint nehez elaltatni, 11 utan alszik el, viszont alszik reggel 9-ig minimum...

baratodildi
 
 

 
 

Ildi: kitartas, kitartas, kitartas!!
az tok jo, hogy Timike meggyogyult, es hogy ilyen ugyesen alszik Akossal.

En megvagyok, bar megint kezd melegedni az ido, ami a nyugtalan lab szindromamnak nagyon betesz, tegnap ejjel is bogtem, 3 ora szenvedes utan vegul felkeltem, hogy minek fekudjek, ha ugysem tudok aludni, es csak kinlodok az agyban... Elvileg meg egy het, es betoltom a 36 hetet, en nem bannam, ha utana barmikr kibujna Aron-baby, de gyanitom hogy nem fog, mivel a serv miatt alig birok mar mozogni, max. annyit birok, hogy egy nap egyszer lemegyunk Bercellel a boltba+piacra... de jatszoteren is mar ki tudja mikor voltunk... :oops: :roll:

zetus8
 
 


zetus:
Inkabb a 37. het utan tervezzed a szulest, akkor nem lesz koraszulott. :)
Sajnalom ezt a lab szindromat, nekem szerencsere ez csak atmeneti panasz volt, most mar nincsen ilyen gondom... :roll: A servkotovel sem tudsz mar lemenni?

baratodildi
 
 


Ildi: en ugy emlekeztem, hogy a betoltott 36 het kell ahhoz, hogy ne szamitson koraszulottnek a baba...

De, a serkoto azert segit, EGYFOLYTABAN rajtam van, anelkul mar reg korhazban lennek, de tenyleg. Csak az a baj, hogy amikor sokat megyek/allok (ertsd: 20 percnel tobbet), akkor lejjeb huzodik a serv, tehat csak reszben tartja a servkoto (nem tudom jobban elmondani :)) Nah mindegy, mi ez ahhoz kepest, hogy NEKED MAR SZULNOD KELLENE???????? :) puszi

zetus8
 
 


Sziasztok!

Ildi, direkte miattad kukkantottam be, hátha már fotókat is látok Robi-babáról :D
Óóó, átérzem a türelmetlenséged :( Hunor sem akart kifáradni odabentről, pedig már a magzatvíz is kevés volt... Mi 8 napot vártunk rá pluszban, a kilencediken kitessékeltük...
Kitartás, drukkolok, hogy minél előbb megszülj! :)

Zetus, neked sincs már sok hátra :wink:
Sérv: szülés után akkor műtét lesz?...
Koraszülöttnek 37. betöltött hét előtt számít a baba...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


zetus:
Neked meg raadasul 1 hettel a babad kisebb is, tehat igazabol a 38. hetig lenne jo ha huznad. :wink: Mivel viszont a served miatt jobb lenne elobb szulni, en nagyon szurkolok, hogy ne kelljen ezt vegigcsinalnod, amit en most csinalok. :(
Delutan ota vannak megint joslofajasaim... Ma ejjel 5 utan tudtam elaludni, mert allandoan fajdogaltam. 2.30-korultol mar 15 perces fajasaim voltak, de 5 fele elmultak es bealudtam. Reggelre mar szinte semmi nem maradt belole, kisebb nem fajo kemenyedesek... Szoval ujabb elomunka a szulesre, de baba sehol!!!

balwin:
Hat 9 nap nem semmi! :( Nekem mar ez a 2-3 is rengetegnek tunik. :(

baratodildi
 
 


Ildi: jok ezek a joslofajasok, remeljuk tagulsz is veluk egy piciket... :) A legutobbi 3 ultrahangon azt mondtak, hogy a menstruacio szerint szamolt kornak felel meg, most amikor legutobb voltam, akkor is napra pontosan az volt a biometria mint a menstruacios szamolas szerint. Ugyhogy maradjunk csak inkabb a betoltott 37 hetnel.... hehhe :) (foleg a serv miatt...)

Judit: igen, szules utan mindenkeppen megmutik a servemet, elvileg 3 honappal utana,. gyakorlatilag meg 6 honappal utana mert remelhetoleg Aront is sikerul addig csak szoptatni.

Jo hogy jelentkeztel! :) Kar, hogy AnnaLuca fotoalbumaban nincs uj kep, megneznem mindket lurkot milyen mostansag... :) (igen, ez egy finom utalas volt arra, hogy rakjal fel uj kepeket!!!!!!!! :lol: :lol:

zetus8
 
 


zetus:
En nem hinnem, hogy a mostani uh az tenyleg mervado lenne mar. Ez inkabb a ducisagot jelzi, meg azt ha magasabb a gyerek az atlagnal, vagy nagyobb feju, de nem annyira a fizikai erettseget. Mondjuk en mar 36 hetesen is szultem volna, mert akkor kb ugy ereztem magam, mint most... Aztan csak jobban lettem ujbol... Nekem mar reges regen 1-2 hettel idosebbnek mondjak a babaucit, aztan latod hol akar kijonni???? Sehol. :(
Ma voltam nst-n, vegre egy db fajast elcsiptunk ... Meg mindig varok es varok.

baratodildi
 
 


Minimum +4 nap
AHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

baratodildi
 
 


Mi vaan? most ezt csak en nem ertem?????
vagy hogy vasarnapig, amikor be kell fekudnod meg 4 nap van?
de hat addig meg elindulhat ez a Robi-baby...
Vagy?
menj vmi ugralovarba, aztan ugraljal, vagy mittomen... :)
lehet elviszem hozzad Bercelt, o tuti ugy lefaraszt 1 ora alatt, hogy utana Robi baba csak ugy kipottyan 10 perc alatt :):):)

zetus8
 
 


zetus:
Nem, hanem azert irtam, mert ma mar nem, vagyis a holnapi nap mar a 4. nap a tulhordasban... :roll: Ennyi volt Timivel. :roll:
De gyertek nyugodtan, mert mar csak vasarnapig vagyok. :lol:
Vasarnap be kell fekudni a nogyogyaszatra, HA addig nem szulok. De igy csak nem cseszik mar ki velem ez a fiu... Mar csak azert sem, mert tegnap ota allandoan hol faj, hol nem faj a hasam. Ma sem hiszem, hogy tul jol aludnek. :roll:
Utana olvastam ez Timinel par napig tartott szules elott, hogy igy nem akart abbamaradni a joslo fajdogalas...
Szoval az unnepek alatt max csak vegre a finishbe erek.

szonibaba:
Nalad hogy voltak anno Marcusnal es Szoninal ezek a josolgatasok?

baratodildi
 
 


Ildi!
Minden reggel nagy reményekkel kapcsolok telefont, de még mindig nem jött tőled sms, tudod?
Pedig már úgy szorítok érted!
Szonjinál semmi jóslóm nem volt, hanem egyszercsak elkezdődött és már rögtön az volt.
Marcinál kétszer volt jóslóm, a szülés előtti héten, de mindig elmúltak vis el tudtam tőlük aludni és reggel arra eszméltem, hogy nem szültem meg.
Bodzinál olyan jellegű jóslóm, amire azt gondoltam, hogy lehet, hogy menni kell az egyszer volt, talán a 36. héten, amikor össze is pakoltam gyorsan a motyómat, de elmúlt (kb. 1 órát tartott).
Koktélozzál egyet!

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szoni:
Tudom, tudom, hogy nem irtam sms... :( Mar kezdek kiakadni az egesztol. :cry:
Most eppen azon gondolkozom, hogy holnap nagy csaladi osszejovetel van a Balatonnal es le kene menni, hatha beindul tole a szules, hogy leutazom. A nagybatyam, aki szulesz orvos is ott lesz, vegulis ot unnepeljuk, mert Istvan... Vegszugseg eseten o keznel lenne...
Ma megvettem a ricinus olajat, de nem tudom, hogy mikor erdemes meginnom... Meg az is lehet, hogy ma benyomom bar csak szombaton terveztem, kozvetlenul a korhaz elott. :roll: Ma meg csak tonikot meg forro furdot terveztem be, mint szulesinditot, de lehet ha mar itt van inkabb ma is megiszom meg szombaton is, bar olyan iszonyatos ize van. :(

baratodildi
 
 


szoni:
Megittam a koktelt. Hatha. Ha nem hat, akkor legalabb nyugodt lelkiismerettel mehetek holnap a Balcsira, mert akkor holnap sem lesz semmi...

baratodildi
 
 


ldi: en ugy dontottem, a holnap lesz a te napod, mert az tok poen, hogy a gyerknek minden szulinapjan szuper tuzijatek van! :) Szoval holnapra keszulj! :):):):):)

zetus8
 
 


:D Nem is rossz erv. :D

baratodildi
 
 


Ildi!
Hajrá ricinus :lol:
Van már vmi hatása?
Ajánlom figyelmedbe az Óceán grill-t és a vacsi utáni etyepetyét apával :wink:

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Hat hasmenes, fajasok, amik mostanaig erosodtek, de az utobbi fel oraban mulni kezdenek. :cry:

baratodildi
 
 


[color=red]ma hajnalban 4:40-kor megszuletett Robi 3600 grammal es 56 centivel!!!![/color]

Nagyon gratulalunk, es minden jot kivanunk!! :):):):):)

Szerintem tok gyors szules volt, ejjel 1kor mentek be a korhazba, 4:40-kor meg mar meg is szuletett a kis hajasbaba... :)

zetus8
 
 


Sziasztok!


Épp most akartam beírni én (=apuka) is a hírt, de látom már megelőztek :)

Ildi és a baba is jól vannak, minden simán ment. (És 2-kor mentünk be...)

baratodildi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 20:48-kor.
Vendég
 


Itt is gratulálok én is.
Úúúgy örülök, hogy a mi kis Róbertgidánk végre kint :lol:
Gyorsnak gyors volt, na de az előző hetek nyűgjei...

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Na, drágáim:

Voltam ma Ildiéknél.
Csak úgy szaladt felém a folyosón a büszke mami, meg is dícsértem, hogy milyen fitt.
Robi nagyon édes kiskrapek, tiszta Timike (de a nózija mindenképp).
Egyelőre még nem kezdett el hízni, sokat cicizik, úgyhogy nem lesz vele gond. Kicsit megnapoztatják, mert határértéken van a bilirubinja, de remélhetőleg holnap hazamehetnek.

És a képek Robiról:

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Ildiiiii, most néztem be mert mi el voltunk havazva így az ünnepekre! Csupa buli hegyek :P 8)

Nagyon nagy gratula Robihoz, gyönyörű kisfiú!!!!!

És végre kint :lol: :lol: hihetetlen már!!!!

Remélem jól vagytok, majd gyere mesélj, ha fellélegeztél 8)


Többieknek is pussz, mennem kell nálunk ma csinálják a ház szigetelést tovább!!!Főznöm kell meg minden :D
manóci
 
 


Es vegre itthon...
Majd lesz mindenfele tortenet, meg amugy is majd jovok. Most hulla vagyok kicsit. A szopival iszonyu kuzdes megy, de szerencsere tegnap ejjel ota mar tejem legalabb van. A nehezseg csak az, hogyan jut el a gyerek gyomraba... Na majd meselek. Koszi a gratulaciokat!

szonibaba:
Tok szuperek a kepek!!!

zetus:
Te is csinaltal :wink:

Koszi mindenkinek aki meglatogatott! Annyira jol esett! Tenyleg nagyon aranyosak vagytok!

baratodildi
 
 


Ildi: de jo hogy otthon vagytok mar! Kivancsi vagyok hogy telt az elso ejszakatok! :)
igen, csinaltam kepet, es raadasul tok jot (hiszen en csinaltam... hehhe... :) de sajnos nem fenykepezogeppel, hanem a telefonommal, es ahhoz meg nincs kabelem, hogy letoltsem rola a kepet... :(

Egyebkent Robi tiszta TE! Szerintem teljesen rad hasonlit! :)

zetus8
 
 


zetus:
Katasztrofa volt az elso ejszaka. 1-6 kozott uvoltes volt, hiszti rovid megszakitasokkal, mert nem sikerultmegszoptatni. Azota sem nagyon megy a szopi. A bimbovedovel es anelkul sem. :cry:
Ma mar abban a fazisban vagyunk, hogy 15-20 perc probalkozas utan mar cumisuvegbol issza a lefejt tejet.
Kuzkodunk...

baratodildi
 
 


Ildi: ooooooooooo, sajnalom, annyira drukkoltam (es meg most is drukkolok!!) hogy ne kelljen annyit fejned az elejen mint anno Timivel... de vigasztaljon a tudat, hogy aztan ahogy picit nagyobb lett Timi, mar nagyon ugyesen szopizott! Bar tudom, hogy a fejes most mar meg sokkal bonyolultabb mint amikor csak Timi volt... drukkolok drukkolok!!!!!!

Szoni: ma megcsinaltam a cukkinis tesztat, kivancsi vagyok milyen lesz, most eppen sul! :)

zetus8
 
 


zetus:
Hat a fejest azt nem fogom mar tuti meguszni. A nagyobb baj az lesz, ha igy sem mukodik a dolog. Sajnos most erre is latok eselyt... :( Nem panaszkodom azert, mert nagyon cuki am Robi, miota rendesen eszik, azota alszik is rendesen. :lol: Sot a duhrohamait is korlatok kozott tartja.
Most rajtad a sor, remelem minden rendben van nalatok.

baratodildi
 
 


Csak félkézzel, mert másikban Bodza.
Én mára tök kikészültem:
1. Vettem Vaterán egy mózest, amivel úgy tűnik átb@sztak (pénzt elutaltuk, cucc sehol): ha már megvettem az utolsó gyereknek, minél tovább szeretném használni, nem a pénz után futni.
2. Bodzi nem aktivizálja magát evés terén, kedden már a gyerekdoki is azt monta, hogy nem lesz így jó, kelteni kell napközben, hogy meglegyen a napi 5-szöri kaja minimum. Igen, de mivel én diktálom az időpontokat, nem is szopik annyit, mint kéne, mivel nem éhes. Tegnap este már én is cumiból "tömtem meg", mert 40grammtól beájult, az meg ugye egy 3 napos bébi adagja. Az üvegből aztán kb. 2perc alatt elpuztított még 100-at.

Ildi!
Örülök, hogy otthon vagytok, nagyon drukkolok, hogy a kajcsi megoldódjon nálatok is. Abból a medelából nyomatod neki?

Etus!
Na milyen lett a tétta?

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szonibaba:
Szerintem az en gyerekem lusta szopizni. Eloszor az AVENT 1 cseppesbol etettem, de most mar elovettem a medelat, mert 20 ml utan ugy bealudt, hogy nem evett tobbet... Szoval igy megeszik most 40-50 ml etetesenkent... de utana azert nem eszik mert latom rajta, hogy nem ehes. Valamiert az az erzesem nem sziv eleg erosen, amin csodalkozom, mert az ujjam ha beteszem tesztbol a szajaba nagyon erosen szivja es a cumit a szajabol alig lehet kihalaszni ha egyszer bekapta... :roll:
Sajnalom, hogy Bodza nem eszik rendesen. Pedig olyan szuperul cicieztt, amikor legutobb lattam. :roll:
Tegnap este mar az elso hascsikaras rohamok is megvoltak. 1+2 orat sikerult bombizni. :cry: Ma vettem infacolt neki, elvileg vegre idejon valami helyettes gyerekdoki ma, megkerdezem adjam e. En ugy tudtam csak 2-3 hetsen jon elo a hasfajas...

baratodildi
 
 


Ildi: aaaaaa most meg hasfajas is?? Szegeny kis bogarka... tenyleg eleg korainak tunik egyebkent... sok puszit kuldok neki!

Szoni: hat, sajnos a teszta kozel sem lett olyan finom mint a tied... :cry: :oops: Bena vagyok na... mondjuk szerintem az lehetett a baj, hogy tul sok kaprot raktam bele, es igy nagyon intenziv kapor-ize lett, ami szinte mar zavaro volt... nah mindegy, azert jovo heten meg teszek egy probat... :) aztan ha akkor sem lesz legalabb majdnem olyan mint a tied, akkor feladom, es majd hozzad jarok cukkinis-tesztat enni :):):)

Hihetetlen hogy Bodza csak 4szer enne magatol napkozben... en meg mindig tartom, hogy egyszeruen nem ehes tobbszor es kesz, de ha a gyerekdoki is mondja, hogy ebreszteni kell, hat akkor ebreszteni kell. Bodza meg Robi a ket "rossz evo" :) Kivancsi vagyok Aron milyen lesz e teren :)

Ma voltam utolso vervetelen, ezt legalabb letudtam, de EKG-ra meg kell mennem vmikor (igazabol mar reges regen kellett volna ugye, csak probaltam elbliccelni... hehhe... de sajnos most legutobb eszrevette a doki, hogy hianyzik az a lelet... fenebe... :)

Bercel kikeszit, a 7.-rol dobal ki mindenfelet az ablakon, es barmit csinalok, se szep szo, se magyarazat, se "vere", semmi nem hatja meg... :( Kimostam a szandaljat, es kiraktam az ablakba szaradni (kb. 15 centire volt nyitva az ablak) 1 ora mulva keresem a szandalt, hat nincs sehol... hat akkor mar tudtam, hogy kidobta a kis szaros... lementunk, es ott volt meg egy vonat, egy auto, egy konyvjelzo, meg egy konyv... de a konyv mar regebb ota ott lehetett, mert tiszta viz volt meg kosz, meg egy eticsiga maszott rajta.... fuuuuuuuuj, az egyik kedvenc konyvemen!! :twisted: Delutan hallottam, hogy Oliver ordit a gyerekkel, hogy ezt nem szabad, es ez veszelyes, stb. Rohanok oda, hogy mi tortent, hat a resnyire nyitott ablakon keresztul (a sajat szobajaban) kidobott vmit megint... mentem le, osszeszedtem egy koszos pelenkat, 2 autot, egy buborekfujot meg egy kicsi jatekot. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Aztan a nap megkoronazasakeppen amikor mentunk a piacra, felvett a foldrol egy oklomnyi kovet, es lehajitotta a HEV-hez vezeto lepcson... majdnem eltalalt egy idos nenit... UGY DE UGY KIAKADTAM, hogy ez a gyerek nem normalis, komolyan mondom! Odavittem a kohoz, elmondtam neki hogy ezt nem szabad, es hogy veszelyes, stb. es visszavitettem vele a lapcso tetejere a kovet.... szerintetek meghatotta? hat nemtom... amikor a szobajabol dobott ki jatekokat, akkor annyira merges voltam, hogy kozoltem vele, hogy menjen a szemem elol, ne is lassam, es tenyleg nem is akartam latni... na akkor bogott mint allat, meg kiabalt hogy "Etu, Etu!", de nem erdekelt, most mondjatok normalis az en gyerekem??????????? :oops: :oops: :roll:

zetus8
 
 


Hat nem konnyu... :roll: :shock:
Mondjuk engem attol is frasz keulgetne, hogy o ne ugorjon ki...

baratodildi
 
 


Sziasztok,


Látom itt zajlik az élet :lol: Éljenek a többgyerekesek!!!! :P :lol: :lol:

Nálunk már más jellegű problémák vannak. Eszti eltörte a kezét :( Voltunk egy ovistársnál szülinapon, és a hintaállványról kb. 2 m-ről esett le. Zöldgallytörés a csuklóján. Még jó, hogy a bal kezén, legalább tud rajzolni, enni, meg minden mást ügyesen csinálni. 4 hét gipsz, de már a felénél tartunk :wink: Szerencse mire kezdődik az RSG meg remélhetőleg az úszás addigra lekerül.

Hannával meg bölcsibe szokás van. Vagyis volt. Nagyon ügyes a leányzó, eleinte nem akart aludni, de már az is megy. Muszáj neki, mert keddtől már én is dolgozom. Hétfőn meg megyek a régi melóhelyemre kilépni, úgyhogy hétfőtől beindul itt az élet. Kicsi böli, Eszti ovi, anya meló! Ja, és akkor még a suli 5.-től :? :roll:
Hát majd remélem belerázódunk!

Na, lépek késő van. Ügyeskedjetek a babákkal, és türelem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ez ilyenkor a legnehezebb, tudom de ezt át kell vészelni. Azért Robinál tényleg korai a hasfájás, ha az Infacolra se változik adj neki édeskömény teát, az pukiztat hátha! Vagy ha az se, és eltelik 1 hónap akkor próbáld ki a Gripe Watert. Nekünk az vált be mindkettőnél, de azt csak 1 hós kora után lehet adni!

Bercel :lol: :lol: :lol: Nem semmi , halál jó fej! De gondolom ebben az állapotban baromi idegesítő. Etuskám, csak nyugi, gondolj a másikra 8)
manóci
 
 


mano:
hat nalad sem lesz konnyu a jov het... Drukkolok, hogy minden siman menjen. Nekem is volt gyerekkent ilyen toresem. Nem valami szep emlek, de a 2 het mar nem sok ido.

Nalam kicsit javult a helyzet. Sok sok bufiztetes, masszirozas eves elott es az infacol az esetek nagy reszeben a pocakfajast megelozi. Igy kb csak naponta 1x jutunk el a bombolesig. :( A tegnapi ejszaka pedig ejfeltol 8-ig ugy aludt, hogy kozben csak egyszer kelt fel enni 3-kor. (Elotte 18-24 oraig vegig vagy fejtem vagy etettem... spejzolt a gyerek ejjelre :lol: ) Ez nagyon nagy szamnak szamitott es en is ki tudtam magam vegre alukalni. :P

zetus:
Nagyon szurkolok, hogy mar ne kelljen sokaig huznod pocakosan es erjen meg bent Aron baba es bujjon ki hamar. :) En szules ota meg sem erzem a meleget. :lol: Nagyon muris. Elotte a 25 fokos lakasban omlott rolam a viz egesz nap, most meg ugy szol ram mindenki, hogy ne oltoztessem mar annyira fel a gyerekeket, mert 28 fok van! :) En meg fel sem veszem. :) Lehultem :D

Timi egyre aranyosabb, allandoan a cumit es a cumisuveget nyomna Robi szajaba. :) Simogatja, meg hatalmas lelkesedessel kiviszi a pelusait a szemetesbe. :) Mar nem lesz szerintem nagy gaz, legalabbis nem az elso idoszakban... Hala eg!!! (kopp kopp kopp) Egyedul a fejest es a szopiztatast nezi meg nagy kerdo szemekkel, meg nem egeszen erti hogyan mukodik, de remelem mire megerti mar a fejest el is hagyhatom :) Ha igy kene megis maradnia, akkor legfeljebb tuti anyatejleado leszek, mert most is 120-180-at fejek le alkalmankent, gyerkoc meg meg csak a 80 g korul tart... Szoval allando tultermelesben vagyok :)

Mikor jottok hozzank lanyok babazni? Jovo het? Utana heten anyosek lesznek, az nem annyira jo. :roll: Esetleg a pentek... :roll:

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Tunderi kepeim vannak Robirol meg Timirol, de 2 napja szenvedek, hogy le tudja kicsinyiteni oket... kikeszit a linux! :twisted: na majd este Oliver gepenel...

zetus8
 
 


zetus:
Este van :) Varom. :D

Nalunk meg mindig megy a cirkusz mirkusz... Sajnos a szopi valtozatlanul trutyin mukodik (bar ez igy nem igaz, mert kivaloan megeszi cumisuvegbol, amit en a kisebesedett cicimbol (bioptron lamapzom, mert komoly sebek vannak rajta) kifejek neki), rengeteg levegot is nyel, allando program a poci fajas is (foleg az esti etetesek utan). :cry: Halat adok az egnek, hogy Timinel nem volt ilyen hasfajas, mert ez lelkileg tenyleg elegge megterhelo. :( Szegeny csorikam nagyon szenved... Meg szerencse, hogy ilyen fiatalon tulesik rajta es el fogja felejteni, en mar nem hinnem. :(

Tejleadason gondolkozom, megint Dunat lehet omleszteni a sok tejcibol, amit kenyszerbol kifejek... Hetfon vissza kell mennem a tudoszurobe, mert valami nem lett jo a tudoszuresen, ami ugye kell hozza... Meg mazli, hogy soron kivul fogadnak, amugy egy honapig izgulhatnek, hogy mi a szosz bajom van. :roll:
Plusz meg nem mult el a verzesem, viszont elkezdett budos lenni, ami arra utal, hogy valami franko kis fertozest osszeszedtem az elmult ket hetben. :( Ja es, hogy ne legyen teljes a lelki bekem, Apukamnak tegnap volt szurkehalyog mutetje es elegge ramatyul lett tole. Allergias lett az egyik kremre, amit a mutetnel hasznaltak, begyulladt a szeme, plusz nem ment le a viz a szemgolyo mogul, ami allitolag a hidegfront miatt van... :shock: Magyarul jelenleg kidolt es ot is apolni kell.
Az egyetlen pozitivum, hogy elegge kipihent vagyok, mert hajnali 1 (ekkor fekszem le) es 1/2 9 kozott csak 1x kelt fel Robi es csak 1x kell fejnem is, vagyis altalaban alszom 6 orat egy ejjel. :) Timivel ejjel ferjecskem kivaloan elboldogul a masik lakasban... Ez szuper, ahhoz kepest, hogy Timinel mi volt. Plusz delutan is neha sikerul ugy idoziteni a dolgaimat, hogy aludni tudok a gyerekekkel egyutt 1-2 orat. Ez igy elegge jo kozerzetet biztosit. Vasarnap jonnek aposomek 4 napra. Kivancsi leszek, hogy mennyire lesz segitseg es mennyire megterhelo?

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Alaposan megkésve: Ildi, gratulálok! :D Jóképű kisfiad van :)

Zetus, sztem ebben a korban az a normális, hogy nemnormálisak (legalábbis annak tartjuk őket :mrgreen: ) :roll: Luca is csinál olyanokat, hogy azonnal gőzölög tőle a fejem :? De neki még az is jó játék, hogy tesz valamit, amitől Anya alaposan kiakad...

Anno kaptam egy "Okosan nevelni tudni kell" c. könyvet...lehet ideje lenne beleolvasnom :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


judit:
Koszi :)

Nalunk meg mindig nem sok valtozas van, talan csak annyi, hogy ma jon mar hozzam az anyatejgyujtos kocsi es "felszerelnek"... Hat nem egyszeru eset ez az allando fejes... de nem nagyon latoma tendenciat, hogy maskepp lenne a kesobbiekben. :(

zetus:
Te is lassan szulhetnel :wink:

baratodildi
 
 


Kép
A legfrisebb kep Robirol...
Regen irtatok.

baratodildi
 
 


most nezem hogy egy napot siet a vonalzom, na sebaj :) ugyis siman rahuzhatok meg egy hetet ami a korai uh-kat illeti, a dokim is a szept. 28-at veszi kiirt datumnak, nem a menstruacio szerintit...
azert en ugy dontottem, hogy holnap ejjel szulok, mert este mar itt lesz anyukam, szoval drukkoljatok :)
Arra is rajottem,hogy miert nem szultem eddig pedig nagyon nem bantam volna: kicsit visszabb huzodott a servem!!! :) Ma pl. volt tobb ora, hogy nem volt rajtam as ervkoto, mert zavart, es jobb volt nelkule. Na persze azert naaaaaaaagyon sokaig nem birom servkoto nelkul, de azert tudjatok hogy milyen allapotban voltam akarcsak 2 hete is, szoval ez hatalmas elorelepes :)

Ildi: nagyon edes a kep Robirol, es tenyleg RAD hasonlit! :) Kivancsi vagyok, hogy ezutan a kep utan Froni belatja-e vegre hogy tevedett, amikor azt mondta, hogy szerinte tiszta apja... hehhe... :)

Boldog elso hofordulot Robinak! Hogy szalad az ido!

na jok legyetek!

zetus8
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 20:49-kor.
Vendég
 


zetus:
A serv dolognak orulok!!! Ma ejjelre meg drukkolok! :wink:

baratodildi
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok, hogy hívatlanul belekotyogok a beszélgetésetekbe, csak hátha...
Vettem a kisebbik lánykámnak egy téli 74-es méretű overallt a C&A-ban. Úgy gondoltam, hogy jó lesz neki a télre. Úgy tűnik, novemberre ki fogja nőni. :roll: Így újat szeretnék neki venni ehelyett:
Vadonatúj, címke is rajta van, sérülésmentes. Egybevarrt a lábrészével, két oldalon elől hosszú cipzár van rajta a könnyebb öltöztetésért, hozzátartozó kesztyűvel.

Kép
A kapucni belülről finom szőrme-hatású pamut.

Kép
Hímzés és eredeti ár.

Kép


Ára: 5000 Ft + postaköltség (utánvéttel postán vagy személyesen Budapesten/Szigetszentmiklóson.)
Ha érdekel, kérlek írj egy privit!
Köszönöm:
Jázmin

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Hazajottunk a 2 napos korhazazas utan. :( Hat igazabol jo hirek es rosszak is vannak. Robi sulyosan refluxos (a jo benne, hogy ki fogja valoszinuleg noni 4-6 hoas korara). A reflux okoz neki egy csomo panaszt, valoszinuleg nem is hasajos, hanem a sav marja a kis torkat, azert sir legtobbszor. A gond az, hogy mivel meg csecsemo az idegrendszere a refluxra neha ugy reagal, hogy nem vesz ejjel levegot es volt ezert 7 sulyosnak nevezheto legzeskimaradasa is, amig rajta volt az erzekelo. Igy beigazolodott az apnoe. Ezert a bolcsohalal kockazata nagy, vegig legzesfigyelon kell altatni. A fura hagok meg abbol adodnak, hogy kisebb az alla a szokvanyosnal es a nyelve nem nagyon fer el a szajaban rendesen, igy az nagyobbnak tunik az atlagnal. Igy osszessegeben horkolgat miatta. Ezt is ki fogja noni, ha majd megno a szaja. :roll:
Szopi szinte biztos ezert is nehez, mert a nyelve es a szaja kialakitasa nagyon megneheziti azt, hogy ez zokkenomentesen mukodjon.
Pluszban van ra jelzes a verkepeben, hogy tehentejfeherje allergiaja lehet, ezert nekem tehentejfeherje mentes dietat kell tartanom, amig szopizik meg.
Az izomtonusa is fejlesztest igenyel, igy itthon 2-3 alkalommal majd tornaztatni kell. De ez nem tragikus merteku, csak jot tenne neki.
Az igazan jo hir, hogy nincs semmi rossz kinoves a hangszalain, nyelocsoveben, a gegejen stb, plusz semmi genetikai betegsege sincsen, mert ezek mind gyanusak voltak.
Hat ez van. Kapott gyogyszert a refluxra, meg valami trutyit, amit majd etetesek elott kell neki adni, hogy besuritse a gyomraban az anyatejet.
Meg egyiket sem sikerult kivaltanom, nem tudom mit fog hasznalni.
A heim Pal nagyon profi hely, raadasul a Belgyogyaszat, ahol mi voltunk egy gyonyoru modern epuletben is van, igy teljesen jo volt az ellatasunk, minden renden volt, nem panaszkodhatok, Nagyon profi es kedves szemelyzet, Europai szinvonalu kornyezet es alapos kivizsgalas.
Hat ez van. Azert ha lesz 3. gyerekunk szeretnem az elso evet korhazon kivul tolteni. nem jo dolog iylen pici babaval sem korhazba menni. :cry: Timivel is borzaszto erzes volt.

baratodildi
 
 


Kedves Kismamik!

Újra zavarnálak Benneteket egy picikét. :) Utoljára nyáron írtam a topikba saját készítésű MEI TAI-jokkal kapcsolatban. Azóta sok víz lefolyt a Dunán, gyártóvá léptünk elő és eljutottunk idáig: www.mei-tai.hu .
Ezt az oldalt szeretném Nektek bemutatni. :)
Amennyiben valamelyikőtöket komolyabban érdekelné eme babahordozó, az kérem írjon nekem privit!

További kellemes babázást és/vagy pocakosodást! :D

Gremese

Kép
Kép
Kép
gremese
 
 


zetus:
Vicces, hogy a lap tetejen azt olvasom, hogy ebbol nekem tulhordas lesz... Hat Aron is mar kibujhatna... :wink:

szonibaba:
Remelem Szoni mar jobban van...

fronell:
Kepek? MMS-ben kuld mar el legyszi, ahol a ket gyerkoc vagy a harom egyutt van...

mano:
Milyen a munkahelyed? Gyerekek hogy birjak?

Jovo heten penteken ha jo ido van elmehetnenk az Allatkertbe... :roll: Mit gondoltok?

baratodildi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 20:49-kor.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: