Új privát üzeneted érkezett!

krisz,ági,
azért nem mondom mert ez csak az én agyszüleményem és nincs is nagyon alapja de jobban érzem magam tőle :wink:

little,
azért drukkoljál hogy jöjjön már meg és ketyegjen az új ciklus :twisted: :twisted: veszek fel új tagokat a topocimba :wink: te meg amúgy is protekciós vagy nálam :lol: :lol: te figyi má,azt mond még meg nekem hogy te honnantól számod most az első cn-ot :shock: ?azért vagyok ilyen tudatlan mert nekem ugye a műtéttől kellett..........

anna megvan,majd jön ha lesz kedve........
Vendég
 


Little
Akkor mindent bele! Biztos hamar sikerülni fog ha ilyen könnyen teherbe tudsz esni. Én másodjára egy vérzést vártam és a következőbe terhes is lettem. És nekem más volt a helyzet mert a 23 héten lett vége neked meg még az elején. Szóval szerintem nálad már minden a régi. Mérted az előző hónapba a hődet? Most fogod mérni?

Gigi
Ha jól érzed magad tőle az már elég is.
Annával szoktál beszélni? Mi van vele?

Ági

Kép
[/url]
 
 


Gigi! Köszi a protekciót! :wink: Attól a naptól fogom számolni, amikor rendesen elkezdtem vérezni, azaz keddtől. Úgyhogy már hétvégén akcióba is kell lépnünk! :wink:

Ági! Köszi, hogy leírtad, hogy nálad hogyan volt, ez mindig erőt ad! Először nem akartam mérni a hőmet, de aztán mégis elkezdtem. Abból legalább kiderül, ha esetleg még nem lesz pé-m, így nem fogom az utolsó napokban lerágni a körmömet, mert tudom, hogy csak a piroskával fogok találkozni. :cry:
Vendég
 

 
 

Ja Gigi! Én mindig azért drukkolok nálad, amiért Te szeretnéd! De most akkor tényleg azért kell, hogy megjöjjön????
Vendég
 


little,
nem hiszem el hogy engem mindig mindenki beelőz :lol: :lol: :lol: :lol: tényleg azért,majd msn-en elmesélem :wink:
Vendég
 


Ági!
Értem én, hogy az aggódós klub a szimpatikusabb, de azért Gigivel óvatosan. ;) :D:D:D:D:D (Bocs, Gigi, ez még járt ;) )


Hát, Krisz!
Szerintem is meg fog jönni. Viszont örülj a szép görbédnek! :) AZ előző havi nem volt ilyen jó!!! :)

Little!
Én ugyan nem haragszom! :D Ti tudjátok, mi a jó nektek!!!! :D:D:D Én csak igyekszem egy kicsit lazítani a társaságot! :D

Na, majd még jövök kukucs. ;) :D:D

 
 


Helló Csajszikák!

Na beindult az élet!!! :lol: :lol: :lol:

Nekem már nem kell tesztelni, mert úgy néz ki, hogy megjön. :twisted:
Bár eddig mikor megjött mindig piros volt, most meg még csak kicsi barna van és az is inkább halványbarna.

De ha most tuti megjön utána irány a dokibácsi, mert azért 47 napos ciklus nonszensz.
Délelőtt egy kicsit összezuhantam :cry: miatta, de ebéd után összeszedtem magam és bementünk a munkahelyemre és kicsit most jobb, meg a gondolataim is leterelődtek.

Nálam ez van.

Remélem a következő hónap már mindenkinek babát hoz! Csak hány következő hónap lesz még???? Remélem egy sem!!! :roll:
Vendég
 


Sziasztok lányok!

De örülök, hogy visszatértetek már nagyon hiányoztatok..

A múltkor kidobott a babanet és nem engedett vissza.

Krisz sajnálom, hogy meg akar jönni, de még lehet bizakodni hátha megondolja magát.

Én szerencsére teljesen meggyógyultam, Bálintkám még egy kicsit náthás.

Felteszem a görbém.
Kép

Andi

Kép

Kép
 


Andi! Tegnap sajna totálisan megjött! Nincs remény!
Így megyek dokihoz ha elmúlt!
Vendég
 


Sziasztok!

Andi
Nagyon jól alakul a görbéd, drukkolok nagyon!

Én vettem tesztet és azt hiszem holnap megcsinálom a hőm még mindig fenn van 37,1 és tegnap 36,9 volt.

Ági

Kép
[/url]
 
 


Ági, én kb 1 hónapja voltam dokinál emiatt a vérzés előtti barnázgatás miatt, vettek is vért, elvileg rendben vannak a hormonjaim. Picit megnyugodtam amiatt, hogy alacsony lenne a progeszteron szintem.

Nagyon izgi, holnap reggel nagyon drukkolok! De tényleg igencsak valószínű, hogy babás vagy!
Ha tudsz feltenni képet a tesztről, reggel nagyon várom! Majd benézek közétek!

KépKép
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok, és figyelem a fejleményeket, csak valahogy írni nincs erőm! Kicsit még nyalogatom a sebeimet, és szeretném az időt egy kicsit pörgetni. Tudom, hogy nem szabadna, de én akkor is szeretném. Nem akarom magamat nagyon beleélni a dologba, hiszen már kétszer megkaptam azt az ajándékot, hogy első próbálkozásra teherbe estem, de én akkor is hinni akarom, hogy ez harmadszorra is sikerülhet.

A párom nagyon aranyos volt, ma meglepett egy doboz lh teszttel. Először is azt se gondoltam, hogy tudja, hogy mi az, másodszor meg nem gondoltam volna, hogy csak úgy bemegy egy gyógyszertárba és ilyet vesz, amikor még tampont is ciki neki egyedül venni, és itt meg még kérni is kellett, nem csak levenni a polcról. De nagyon örültem, neki, és igaz még csak ma vagyok a 10. napon, de egyből előjött a tesztelési mániám, és teszteltem egyett. Már ott volt a második csík, ami erős is volt, de még nem annyira, mint a controll csík. Talán majd holnap, vagy holnapután. De azért már a tettek mezejére léptünk. :oops: Nem tudom miért, de már napok óta annyira kívántam a dolgot, hogy el se tudom mondani, még ezzel is álmodtam. Jól megbolondultak a hormonjaim! :lol:

Ági! Nagyon várom a holnapi tesztet, és sokat gondolok rád!!! Ha teszteltél írj, mert ha nem is írok, attól még olvaslak és nagyon drukkolok!

Titi! Neked írtam a másik topikba, mert annyira megörültem a tesztedet látva! Tudom, hogy még nem szabad örülni, de azért én mégis azt teszem. Azért majd szólj, ha már piros nagy betűkkel lehet neked gratulálni! :wink:

Little
Vendég
 


Little

Nagyon kedves a párod. Az én férjem biztos nem venne ilyet azt sem tudja mi az. Csak, hogy jó kedved legyen. Ha kétszer sikerült elsőre teherbe esned az nagyon jó, az azt jelenti hogy könnyen tudsz, minden rendben van veled. Én a 4 terhességemből 3 szor elsőre sikerült és szerintem most is. A harmadik csak azért nem mert már két sikertelen terhesség után már annyira nagyon görcsöltem , hogy az nem jó mert hatással van a hormonokra (így csak az ötödik hónapban sikerült). Ezt csak azért írtam le, hogy lássad akinek már kétszer sikerült rögtön annak harmadikra is fog. Csak NE GÖRCSÖLJ!!! Számold ki kb. mikor van a pé és legyetek együtt. Szerintem ne mérjed a hődet mert az csak felőrli az embert. Hidd el sikerülni fog és nagyon-nagyon drukkolok neked!

Ági

Kép
[/url]
 
 


Sziasztok!

Little! De örülök, hogy már viszonylag jól vagy. Szerintem tök természetes, hogy az ember egy ilyen eset után a saját sebeit nyalogatja. Ha megjön az is nagyon rosszul érinti az embert, nem akkor amikor pozizív teszt után nem marad meg a baba.
Csak drukkolni tudok ezerrel mindenkinek és sokkal sikeresebb hónapot mint a mostani volt!!!! :lol:
Az én férjem sem vett volna ilyen bigyót. Ő nagyon ellene van a gyerekgyártásnak. Azt vallja, hogy normál szex semmi babagondolat és akkor biztosan jó lesz. CSak az a baj, hogy mivel szeretnénk a babát, olyan nehéz már kitörölni a gonolataimból azt, hogy most hátha sikerül. Pedig nem kéne annyira görcsölni rajta.

Ági! Mindjárt nézegetem a többi topikot, hátha jó hírrel jöttél.

Meri, Gigi, Anna nálatok mi újság?

Puszi
Vendég
 


Lányok!
Ide is leírom teszteltem ma egy nagyon halvány pozítivat!
Képet nem teszek fel mert szerintem nem látszana rajta. Majd két nap múlva csinálok eg újat!

Krisztinka
Írtam neked a másikba.

Többiek hol vagytok, miért nem jelentkeztek?

Ági

Kép
[/url]
 
 


Ági! Annyira örülök!!!!!! A halvány csík is csík!!!!! Azért irigyellek ám! :oops: Meg Titit is!!!!!!

Krisztinka! Az én párom se olyan alap esetben, hogy ilyeneket vesz. Álmomba se mertem volna róla ezt gondolni! De gondolom az eset után szeretne megóvni, egy esetleges csalódástól, és reméli, hogy így sikerülhet, és újra babás leszek, és végre boldog, és elmondhatom ha nem sikerül, hogy mindent megtettünk az ügy érdekében! Persze tudja, hogy nem a teszten múlik, de szerintem most neki az is elég volt, hogy látta, hogy örülök neki, örömet tudott ezzel szerezni!

Én most reménykedve várom az lh teszt eredményét, amit délben fogok csinálni! Olyan kíváncsi vagyok!!!
Vendég
 


Litte!
Mi is kíváncsiak vagyonk!!! Ugye beszámolsz az eredményről???!!!

Várjuk nagyon!!!
Vendég
 


Sziasztok

Ági nyagyon örülök a halvány tesztednek, és titinek is drukkolok nagyon.

Little: milyen lett a teszt eredmény? Kiváncsian várom.

Andi

Kép

Kép
 


Szóval megcsináltam a tesztet. Ma már erősseb volt a teszt csík, mint a tegnapin, de még mindig nem olyan erős, mint a controll csík. De most nem is baj, mert tök fáradt vagyok, és alig várom, hogy Bence aludni menjen, és én is lepihenjek! Pedig apa már készült a mai napra is! :oops: Nem baj, legalább holnapig még érnek a katonái! :lol:
Vendég
 


Little
Akkor biztos holnapra lesz jó de szerintem azért 2 naponta legyetek együtt ne csak amikor a teszt szerint jó. Tudod, írták már többen is hogy van akinek nem vált be.

Andi
Veled mi van? Nem teszed fel a görbédet? Már neked sincs olyan sok hátra.

Ági

Kép
[/url]
 
 


Felteszem ide is a görbémet:

Kép

Andi

Kép

Kép
 


sziasztok lányok,

először is gratulálni szeretnék a +at tesztelőknek :D

és most jöjjön aminek jönnie kell,búcsúzni jöttem :? nem akarok ebbe most túl mélyen belemenni,nem tesz jól nekem lelkileg hogy jövök ide de még az sem ha olvasok.nem erre a topicra irányul hanem ám blokk,az egész fórumokra,babanetre mindenre.azért mondom el mindezt mert olyan aranyosan érdeklődtök felőlem és nagyon jól esik meg minden de a jövöben én már nem jövök :(
mindenkinek sok sikert és boldogságot kívánok,talán egyszer valahol máshol még találkozunk

gigi
Vendég
 


Jaj Gigi nagyon sajnálom! :cry: Annyira fogsz hiányozni, de tiszteletben kell tartanunk a döntésed!
Remélem, ha a gondolataid nem mindig a babásodáson fog járni, úgy mint nekünk, akkor hamar össze fog jönni a kistesó. Szívből kívánom, hogy ez minél előbb bekövetkezzen!!!

Millió puszi
Vendég
 


Gigi
Nagyon sajnálom de ha meggondolod magad azért nyugodtan gyere, várunk!

Ági

Kép
[/url]
 
 


Ági, én annak idején festettem a hajam, vagyis 2x volt befestve. Egyszer a 6. héten, és egyszer a 20. környékén. Rettenetesen érzem magam azóta is, mert nem tudhatom, nem az volt-e a gond. Amikor egyszer voltam a dokimnál, már szülés után, ott hallottam, egy másik kismama kérdezte a másik dokitól, hogy és a hajfestés? (Még nem volt pocija a lánynak.) Mire a doki azt mondta, várjunk még!
Szerintem ki kellene várni a 12 hetet, és utána festhetsz. Én nagyon szőke vagyok, most direkt úgy mentem fodrászhoz, hogy pé előtt, de a barna melír nem lett beletéve. 1 hónap múlva baromi ronda leszek, de nem baj. Most Ő a legfontosabb. Szerintem kérdezd meg a dokid, és hagyatkozz rá. Én csak halkan jegyzem meg, soha senki nem erősítette meg, hogy tényleg gondot okozna a hajfestés, DE személy szerint 12. hétig tutira nem festetem be, az sem érdekel, a munkahelyemen hogy fogok kinézni. Vannak már jópofa vastag hajpántok, fejkendők! :)

KépKép
 
 


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:


http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Bocsi, hogy így bepofátlankodom ide, de szeretnék nektek ajánlani egy lehetőséget, én kismamaként egész jó TGYÁS kiegészítést összeszedek vele: www.bogen.5mp.eu

Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: