Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nem tudom, hogy van-e rá igény, de engem érdekelne, hogy milyen homeopátiás szerek (bogyók) szedhetők a terhesség ill. szoptatás alatt.

Ha valakinek van valamilyen információja kérem segítsen.

Pl.

a 36. héttől miket lehet szedni, és melyik készítmény mit segít elő?

Előre is köszi

Eszter

KépKép
 


Moni vagyok.eddig homeopátiás doktornőhöz jártam,de most nagy szükségem lenne bogyóra és nem tudom elérni.azt már kinyomoztam,hogy a gyógyszertárunkban lehet kapni,de nem tudom,hogy milyenre van szükségem.31 éves nő vagyok.október 27-én voltam lombik beültetésen.holnap elfogynak a bogyóim és én nagyon bízom bennük ezért jó lenne,ha valaki segítene abban,hogy mit vásároljak.aki tud segitsen.köszönöm előre is.
 
 


Sziasztok!

Nagyon rosszul alszom. Segítenétek nekem, hogy milyen homeopátisá szert szedhetnék terhesen?
A sedatív pc szedhető?

Köszi előre is a segítséget!

Nelli
 
 

 
 

Sziasztok!


Tudnátok segíteni? A 32. héten vagyok, és a babám nyomja a bordáimat, leginkább éjszaka érzem, amikor fekszem rajtuk. Egy pár órát alszom, és utána elviselhetetlen tovább feküdni rajta, megfordulni, és a hátamon is. Sőt még sokszor de is érzem, hogy fáj.
Ha tornázom, vagy mozgok, arra jobb lesz.
A doki azt mondta, a baba, meg a méh nyomja, úgyhogy ez jobb nem nagyon lesz.
Nem tudtok valami olyasmi fájdalomcsillapítót, ami szedhető, és tudnék tőle aludni?
Úgy látom, vannak itt nagyon profik a témában....

Nagyon köszönöm, ha tudtok segíteni.

csillag


Köszönöm.

Nem tudom, nem nagyon alszom. A doki is, meg a gyógyszetárban is azt mondták, panadolt lehet szedni. Ha végképp kikattanok, akkor lehet, hogy heti kétszer éjjelente beveszek 1-1-t.
De köszönöm, hogy próbáltál segíteni.

A vajúdás alatt érdemes esetleg szedni valamit, hogy gyorsabban menjen?


Sziasztok!

Most kezdtem a 8.hetet, 2 hete állandó émelygésem van, 3 napja pedig fokozódott a dolog, már hányok is, és egész nap szörnyű hányingerem van.

tudna valaki erre homeopátiás szert ajánlani? A többi módszer (keksz, tea, gyömbér, stb) nem vált be.

Köszi

Elia
 
 


Sziasztok.

Én kicsijuci javaslatára ittam málnalevél teát.

Jelentem 2óra 20perc alatt szültem meg a fiamat.!

Nagyon hamar tágultam én ezt a teának tudom be..:)

Köszönöm a tippet JUCI.. :) :) :) :)

Tündi


Sziasztok.
Tudna nekem vki segíteni? Most 6 hetes terhes vagyok és nagyon erős szívdobogásom van, szinte állandóan,néha izzadok is mellé. A dokim csak jövő hét hétfőn tud fogadni, én meg persze pánikolok, amitől csak még rosszabb lesz. Volt már egy vetélésem, nagyon nem szeretném, ha megismétlődne, de az előző terhességnél nem volt ilyen. Volt vkinek ilyen? Ha volt mit kapott rá?Néha vannak apró alhasi görcseim is, nem fájdalmas, de érezhető, de lehet, hogy csak paranoiás lettem, és minden hülyeségre felfigyelek. Szerintetek várjak hétfőig, vagy menjek más dokihoz?
Ami
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: