Új privát üzeneted érkezett!

Igen, első babánk lesz. A 2. próbálkozós hónapban össze is jött.. :)

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


Ma sikerült bejelentkeznem a védőnénihez is. Nagyon kedves, aranyos. Szerda du megyek hozzá:)

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


@gmoncsy1991:
Ez nagyon szuper!! Gratulàlok! :-)
adus83
 
 

 
 

Moncsy, olvastam, hogy Te is szedted a chlostilbegytet. Nekem is felírta a doki szeptembenben. Mondtam neki, hogy lombikra akarok menni jövőre, arra kért, hogy adjak egy esélyt ennek a gyógyszernek, mert annak is lehet szedni, akinek rendben van a peteérése, sőt, több peteéérést is csinálhat egy hónapban, ezért az egyik "mellékhatása" az ikerterhesség létrejötte. Férfiaknál pedig a spermatermelést fokozza. Na szóval felírta, azt mondta, ha megjön, a menstruáció 5. napján kezdjem el szedni 5 napon keresztül, a 11. naptól pedig nézzük uh-n a peteérést. Hát nem kellett beszednem, mert teherbe estem :) 
Sajnos a terhesség megszakadt, de chlosti meghozta a szerencsémet, pedig még fel sem bontottam :D
Annyra jó volt látni a pozitív tesztjeidet!!!!! Az meg a legszebb hang lehetett a világon, amikor hallottad a babád szívverését! :) Hanyadik hétben jársz??
Én lelkileg teljesen készen állok az újbóli próbálkozásra! Lehet, hogy bevetem a chlostit is, majd kikérem a doki tanácsát...
adus83
 
 


Adus83:

Igen egy dobozzal szedtem. Nekem a missed ab után nagyon össze vissza volt vérzésem. Rákszűrésre mentem, amikor ez a probléma szóba ketült, akkor is épp 34.napja nem véreztem. Ekkor uh-t csinált a doki és mondta h jelét se látja, h belátható időn belül vérzés lesz. Így kaptam norcolutot

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


Bcsánat, telefonról írtam és mellé nyúltam így el lett küldve a félkész bejegyzés.

Szóval, kaptam norcolutot, ami meghozta a vérzést. 5.nap kellett nekem is szedni a clostyt, nekem napi 2-t írt a doki. Mondjuk nekem elég nagy fájdalmakkal járt a 3.naptól... de rendberakta a dolgokat úgy néz ki, mert utána 2 alkalommal 31 és 32 napra megjött rendesena menzi illeve volt peteérés is.

Nekem nem volt uh-s figyeelés, féltem is nehogy gond legyen... én peteérés teszttel néztem hogy van e egyáltalán peteérésem... 

Mindenképp beszéld meg a szedését a dokiddal szerintem. :) Sokaknál segíti a sikerhez a nőket :) 

Jajj képzelheted, az első 2tesztnél még el sem hittem szinte... sokkos voltam hogy téényleg :)
Aztán szépen erősödött, de nem akartam nagyon korán dokihoz menni mert tudtam, ha nincs szívhang mert korán nézetem összetörök és csak izguok utána hetekig...
6hetes volt amikor először mentem, illetve pontosítok :) utolsó menzim: augusztus 21-től volt. Szeptember 5 körül volt peteérés... 18.-án teszteltem először. Október 11.-én látott először a doki, akkor azt mondta 5-6hetes, ekkor volt 6mm-es a ki Pöppünk :) és szépen dobogott a szíve :) 
25.-ére rendelt vissza, majd a barnás pecsételgetés miatt mentem az ügyeletre 18.-án délután, így 19.-étől itthon vagyok, kiírtak veszélyeztetettnek az előzmények miatt. Így kedden is láthattam, minden rendben volt, szépen növekedett :) és csütörtökön amikor a papírokat adta ki, szintén megnézte a Picúrt :) Akkor 8hetesnek mérte, a crl 17mm volt már :)

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


De nagy boldogsàg ez!! Szívből örülök a sikerednek! :-) :-)
Èrzem hogy èn is hamarosan ùjra babàt fogok vàrni.
Fèlig pozitív eredmènykènt fogom fel a törtènteket, mert nagyon hosszú idő utàn mindenféle gyógyszres segítsèg nèlkül teherbe estem. Nekem màr ez is óriàsi dolog!
Szerinted van mèg itt valaki rajtunk kìvül? :-)
adus83
 
 


@adus83:


Köszönöm szépen, aranyos vagy :) Gondolhatod a tavaly történtek után mekkora nagy dolog volt amikor az orvos azt mondta élő magzatot lát, dobog a szíve. Alig tudtam elhinni... :)

Biztos vagyok benne, hogy hamarosan Hozzátok is beköszönt egy kis Csoda :)

Hát még Anne és Gabelila felszoktak nézni, ők már babáznak egyébként :)

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


Facebookon van egyébként egy zárt csoport ami teljesen titkos, ha gondolod meghívlak oda. Ott többen is vagyunk innen a fórumról... :)

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


Rendben! Nagyon szèpen köszönöm a meghívàst! Nekem rengeteget segít ha " sorstàrsakkal" beszèlgethetek ès főleg az ha örömtörtèneteket olvashatok.
Egyèbkèn a doki is azt mondta, hogy ilyen pàr hetes terhessèg után sokkal nagyobb a fogamzàs esèlye, mert egy erős vèrzes utàn felfeissül a mèhnyàlkahàrtya ès nagyobb amegtapadàs esèlye. Ràadàsul a szervezet is fel van töltődve hormonokkal. Igaz a hcg gyorsan kiürül, de a progeszteron ès az ösztogèn pàr hónapig mèrèshatàr fölött marad. Ezek szinèn segítik az újbóli teherbeesèst. Ezt szeretnèm is kihasznàlna. Ezen a hèten mèg neg kell hogy jöjjön, utàna ùjra nekifutunk a próbàlkozàsnak. Mondjuk azt előre sejtem hogy nem lesz stresszmentes a babavàràsom az előzmènyek fènyèben.....
Te nagyon ügyes vagy hogy ilyen pozitívan àllsz a dolgokhoz!!! Ezt csak îgy lehet :-) :-)
adus83
 
 


Rendben! Nagyon szèpen köszönöm a meghívàst! Nekem rengeteget segít ha " sorstàrsakkal" beszèlgethetek ès főleg az ha örömtörtèneteket olvashatok.
Egyèbkèn a doki is azt mondta, hogy ilyen pàr hetes terhessèg után sokkal nagyobb a fogamzàs esèlye, mert egy erős vèrzes utàn felfeissül a mèhnyàlkahàrtya ès nagyobb amegtapadàs esèlye. Ràadàsul a szervezet is fel van töltődve hormonokkal. Igaz a hcg gyorsan kiürül, de a progeszteron ès az ösztogèn pàr hónapig mèrèshatàr fölött marad. Ezek szinèn segítik az újbóli teherbeesèst. Ezt szeretnèm is kihasznàlna. Ezen a hèten mèg neg kell hogy jöjjön, utàna ùjra nekifutunk a próbàlkozàsnak. Mondjuk azt előre sejtem hogy nem lesz stresszmentes a babavàràsom az előzmènyek fènyèben.....
Te nagyon ügyes vagy hogy ilyen pozitívan àllsz a dolgokhoz!!! Ezt csak îgy lehet :-) :-)
adus83
 
 


Szerintem ilyen történések után mindenkiben ott a para a következő várandósság alatt.. de nem szabad túl parázni.

Megpróbálom belinkelni az adatlapom, jelölj be és meghívlak a csoportba.
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


Telefonról nem tudok linkelni, de ha rámkeresel ezek alapján tuti megtalálsz:
Gáspár Mónika
Tatabánya
M.hely: Batyu Pékség
Egy közös kép van kint amin párommal vagyok :)
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


Nagyon szèpen köszönöm!! :-)
adus83
 
 


Adus, felvettelek a csopiba :) ;)
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


@gmoncsy1991:
Sziaa Kedves! :)
Nagyon örülök Neked, és tiszta szívből gratulálok!!! :) Élvezd ki a kismamaság minden percét, bàrmi kérdésed van, nyugodtan írj, ha tudok,segítek! :)

Közben nekem is megszületett a kislányom október 6-án természetes úton 3500 grammal és 52 centivel. :) Nagyon jó baba, eszik - alszik, csak anyatejet kap, szerencsére jó sok van.

Sorstársainknak írom, hogy nem szabad elkeseredni, vagy feladni a a próbálkozásokat, mert előbb-utóbb mindennek eljön az ideje. Nekem novemberben volt a vetélésem, decemberben megjött a menzeszem, januárban meg már nem. :) Szóval mindenkinek a legjobbakat kívánom!

Kép
rozsabimbo90
 
 


Rozsabimbo, köszönöm, nagyon aranyos vagy :)
Gratulálok nektek is! Örömmel olvasom az ilyen híreket :)
Épp tegnap gondoltam rád egyébként higy veletek mi lehet... :) jelentkezz be időnként és írj pár sort mi van veletek :)
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


@rozsabimbo90:
Gratulálok!!Jó egészséget,sok boldogságot Nektek! :-)
Jól mondod!!!Fel a fejjel és csak előre nézni!!Adus kitartás,rád fog találni és be fog költözni a picibaba a pocidba,akit nektek rendelt a sors! :-)

anne80
Vác
 
 


De dràga vagy Anne! Köszönöm! Úgy legyen! :-)
adus83
 
 


Csajszik, drukkot kérnék szépen, gondoljatok ránk ma du. :) 16:45re megyünk uh-ra, ha minden igaz holnap lépünk a 11.hétbe :) Minden rendben kell legyen, már nagyon izgatott vagyok :) Zavarban van Remélem Párom is bejöhet és kapunk sztárfotót :)
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


@gmoncsy1991:
Sziaaaa! :)
Nagyon drukkolok Nektek, de biztos mikden rendben lesz! ;) Majd írj azért !

Velünk minden jól alakul. Fannikám 5 centit nőtt és 1 kilót hízott egy hónap alatt, kis hurka - gyurka már :lol:
Amilyen lassan telnek a hetek a várandósság alatt, olyan gyorsan telnek a babócák megszületése után.. Majd meglátod. Csak úgy repül az idő. :)

Kép
rozsabimbo90
 
 


@gmoncsy1991:
Nagyon szurkolok!!!Várunk a jó hírekkel! :-D

anne80
Vác
 
 


@rozsabimbo90:


@anne80:


Nagyon köszönöm a drukkot lányok! :) Iszonyú jól esik, hogy itt is még mindig gondoltok ránk :)

Minden rendben a Kicsi Kincsünkkel, 11 hetes, szépen ver a szivecskéje :) És már 4.12 cm :) Hooogy megnőőtt

Bejöhetett párom is, lefotózta a monitort, így megvan az első sztárfotónk is :) Kaptam egy utolsó doboz duphastont, és pont két hét múlva megyünk a genetikai uh-ra :)

gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


Ha van egy kis időtök, írtok pár sort milyen a babás élet? :)
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


@gmoncsy1991: Remélem azóta is minden oké! Szurkolok nagyon! Majd jelentkezz be az uh után.
Ahogy rozsabimbo mondja repül az idő, a mi kis drágánk holnap már 3 hónapos lesz. Egyre huncutabb. :) Kicsit elromlott az alvókája és éjszaka megint 3-4 óránként kel. Vannak nehézségek, semmi sem olyan, mint a filmeken, de ettől még egy csodaként élem meg ezt az egészet!
@adus83: nagyon jó, hogy ilyen pozitívan állsz a dolgokhoz, nektek is nagyon szurkolok!!!

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


@gabelila:


Örülök, hogy nagy a boldogság és minden rendben veletek :) Nem hasfájós a picike?

Én egy hete betegeskedem, torok fájással kezdtem, azon már túl vagyok most már "csak" taknyolok meg köhécselek... nem vettem be rá semmi "extrát" csak teázgatok, tengervizes orrspray és kb ennyi. Holnap megyek a védőnénimhez újra, szerdán pedig genetika, már nagyon bennem van az izgalom, de minden rendben kell legyen :)

Vettünk szívhang hallgatót itthonra, 1-2naponta hallgatózunk, ez megnyugtat, főleg most h nem voltam túl jól... :/

Adél nagyon pozitív csaj, a csoportba facén nagyon aktív, öröm olvasni mennyi pozitív energia van benne és hogy milyen jó a hozzáállása... :)
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


@gmoncsy1991: Jobbulást! Nekem a 13. hét környékén volt köhögős betegségem. Úgy köhögtem azt kittem kiköpöm a tüdőm. 1-1 filter hárs, kamilla, citromfű és bodzavirág teából csináltam 1 liter teát ezt meg csipkebogyóteát ittam mézzel minden mennyiségben.
Örülök, hogy minden oké egyébként, szerdán várjuk a jó híreket! ;)
Hasfájós sajna. Mindenféle cseppekkel kordában tudjuk tartani. A napokban megpróbáltuk csökkenteni a cseppeket szenvedett is szegénykém szóval kapja az eredeti mennyiséget újra.

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


@gmoncsy1991:
Szerdán várjuk a beszámolót! :-) Jobbulást!

Dani már 6,5 hónapos.(tényleg rohan az idő)Kiegyensúlyozott nyugodt baba.(van is kisértés hogy jöjjön a következő :-D :-D)Kúszik mint a kommandósok,az evéssel nincs gond,szinte mindent megeszik amit kap(2 hónapja hozzátáplálunk mivel nem volt hajlandó szopizni) és 2 darab fog büszke tulajdonosa :-) Este 7-1/2 8-tól reggel 1/2 7-ig alszik.Tehát tényleg nagyon jó baba!

anne80
Vác
 
 


@gabelila:


Köszönöm a tippet, hálisten napról napra jobban vagyok, remélem most mrá kijövök belőle.

Remélem hamar túl lesztek ezen az időszakon :)
Nálatok az alvás, evés? :)


@anne80:


Azta milyen nagyok vagytok már :) Igazi jógyerek akkor :D :)

Ma voltam a védőnőnél, megdicsért tökéletes a vérképem :) Nem is híztam sokat pedig soknak éreztem :D Bár amennyit hánytam az utóbbi időben... :( Most már vége lehetne ennek ....

Jajj már nagyon izgatott kezdek lenni a holnapi vizsgálat miatt. :) pedig csak késő du-ra van diőpontom, 3/4 5re. utána mindenképp megírom mi volt :)


gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


@gmoncsy1991:
Mizuuuuuuuu??? :-)

anne80
Vác
 
 


@anne80:


Már tegnap este óta próbálok ide írni, de az istenért sem engedte :D

Szóóóval... :)
Minden rendben :) Megvan minden végtag, szép zárt mellkas-hasfal. Szépen kirajzolódik a zárt gerincorszlopa, tarkóredő 1,4mm, orrcsont megvaaan :) És vig bugizott, alig tudta méregetni a doki, volt amit kétszer kellett mérjen mert elmocorgott :)  Jah és már 67 mm :) Szóval szépen fejlődik és nagyon aktív :)

Megnyugodtam, hogy a köhögéses nyavalyám nem volt rá hatással. :)
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


@gmoncsy1991: Nagyon örülök a jó híreknek csak így tovább!!! :)
A mi drágánk is egy örökmozgó volt már odabent is. Most se lehet lelőni... :) napközben nem nagyon alszik, nagyon aktív. Éjszaka csak enni kel, ha jóllakott egyből visszaalszik :)

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


@gabelila:


Köszönööm :) Jajj hát remélem kint a mienk is hasonló lesz majd :)
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


@gmoncsy1991:
Szuper!!!Mostmár élvezd minden percét a várandóságnak!!Örömölelés!! :lol:

anne80
Vác
 
 


@anne80:


Jajj nagyon élvezem :) Amikor csak nem vagyok épp rosszul, de most már nagyon remélem, hogy 1-2hét és az is elmúlik :)

Most volt először igazán élvezetes az uh vizsgálat, így hogy végig bulizta, jókat mosolyogtunk rajta, még a doki is :D Néha amúgy még most is arra döbbenek rá, hogy "jajj basszus, babánk lesz" :D
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


@gmoncsy1991: hát még ha majd érezni is fogod ezt a bulizást ;)
Én is csak nézem néha, hogy basszus 2 kis sejtünkből lett Ő. Ez az egész egy csoda! <3

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


Az biztos :) Hjajj lefogja rúgni a vesém :D
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


Sziasztok! Sajnos én is szeretnék becsatlakozni hozzátok. Ma voltam ultrahangon 10hét 4 naposan, és közölték velem, hogy ennyi volt....Felszívódott a kisbabánk, már nem látni semmit... Vasárnap lesz a művi befejezés és vége. Nincs semmi magyarázat, fogalmam sincs hogyan és miért történt. De ennyi volt...Ti hogy éltétek ezt túl???
hangya86
 
 


@hangya86: szia! Sajnálom :( nagyon sok erőt és kitartást kívánok neked! Tudom, hogy most nagyon nehéz, de hidd el az idő segít!

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


@hangya86:


Üdv köztünk! Borzasztóan sajnálom a történteket!   Légy erős és tarts ki! Sírd ki magad ha úgy érzed és írj nyugodtan nekünk, itt megértő fülekre lelsz!
És gabelilának igaza van, az idő sokat segít!

Ha gondolod jelölj be facebookon és felveszlek az itteni fórumos csajok által létrehozott csoportba (a csoport alapból titkos, így nem talál rá senki, teljesen anonim tudsz maradni az ismerősi köröd előtt  h tagja vagy..)

https://www.facebook.com/monika.gaspar.921
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


Sziasztok
Sajnos én is elvesztetem a picit 12 hetesen dec.7-én nagyon friss a dolog és még nem nagyon találom a szavakat és a helyemet sem itthon álandoan azon jár az eszem,hogy mit lehetet volna másképp csinálni.
Azt sem tudom hogy lehet ezt feldolgozni?Gondoltam Írok nektek.
ernya
Szombathely
 
 


@ernya:


Nagyon sajnálom! :( Lehet tudni, mi történt, mi volt a baj? Kellett műteni?

Sírd ki magad, és ha jól esik beszéld / írd ki magadból ami történt, sokunknak ez sokat segített... az idő is segíteni fog az tuti.
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


Sajnos nem lehet tudni ,nekünk beültetéssel sikerült az első volt megis tapadt nagyon örültünk.(NEM ADJUK FEL MEGYÜNK ELŐRE)

Nem volt semmi panaszom 12.heti ultrahangon vették észre hogy nem életképes és másnap meg is mütötekTestileg jól vagyok csak a lelkileg rosszul.
ernya
Szombathely
 
 


@ernya:


Nem szabad feladni! Mielőbbi testi-lelki felépülést kívánok!!

Ha gondolod jelölj be facebookon és felveszlek az itteni fórumos csajok által létrehozott csoportba (a csoport alapból titkos, így nem talál rá senki, teljesen anonim tudsz maradni az ismerősi köröd előtt  h tagja vagy..)

https://www.facebook.com/monika.gaspar.921
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


Sziasztok! 
Tegnap voltam dokinál, 4+6 naposan, mert véreztem. Akkor alig látott vmit uh-n, talán egy 3mm-es foltot épp. Ma már rendesen erősen vérzek, és görcsölök is. Gondolom elment a baba. Nektek mennyire fájt a vetélés, mi a normális? Meg milyen vérzés?

(attól is tartok hogy nehogy méhen kívüli legyen, bár arra nem látott jelet, de mi van ha csak még nem látszott?)
zsuzso111
 
 


@zsuzso111:


Szia! huhh :O és mit mondott a doki? Hívtad azóta vagy voltál bent dokinál, hogy újra vérzel és jobban?

Én erről a részéről nem tudok nyilatkozni, mivel nálam elhalt a baba így műtéti úton kellett megszakítani a terhességet...
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


@zsuzso111:
Szia! Kitartás! Én bemennék egy kórházba. Nekem este kezdődött. Erős menstuációs görcseim voltak. Nekem nem volt erős vérzésem. Alvadt vérdarabok jöttek aztán másnap erős görccsel távozott a petezsák. Bementünk kórházba ahol kaptam 2 nap haladékot hátha lezajlik magától. Mivel lázam is volt kaptam antibiotikumot meg méhösszehúzó cseppeket. Aztán végül kellett műszeres befejezés.

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


@zsuzso111: Ha erős menstuációnál erősebb a vérzés vagy lázad van mindenképp menjetek be. Ha tudod hívd fel a dokit vagy egy kórházat. Mielőtt indultunk én is felhívtam a kórházat.

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


Sziasztok lányok!
Képzeljétek megleptem Apácskát karira, s  tegnap mentünk 4D babamozizni, Apácska nagyon örült, imádta, 1percig nem bánja hogy megleptem vele :) Ugyan még nagyon kicsik vagyunk, de 16.héttől írták több helyen, így gondoltam bevállaljuk, hátha a nemét megtudjuk :) Mérés szerint tegnap voltunk 16+1hetesek.

Ahova mentünk nagyon kedvesek, aranyosak voltak, megnézték mindenét a Picinek, megmértek mindent, makk egészséges a kis izgő mozgó lurkónk :) Mert ugyanis folyamatosan mocorgott, de totál belebújt a méhlepénybe, így pl az arcocskáját sem mutatta meg előlről, csak oldalról és persze a kezeivel mindig előtte hadonászott :D De hatalmas élmény volt, imádtuk :) Belógott a két lábija közé egy kis köldökzsinór, így a szonográfus többször próbálta nézni, persze az istenért nem dobta szét a lábait ám a kis drágánk.... de 99% hogy kisfiú mert mintha többet láttunk volna ott mint a köldökzsinór :D Úgyhogy Dominik Csaba lesz a kis szerelmünk, reméljük szerdán a doki is ráerősít erre a hírre :)
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


@gmoncsy1991:
Nagyon örülök nektek!!! :-)

anne80
Vác
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: