Új privát üzeneted érkezett!

Magi!

Nem eltünni.Várom a híreket

Nóci remélem nem baj hogy rtam privit

PHPBB kód:
Kép
Kép
 
 


Szia Betti!

Nem jovok jo hirekkel.
Sajnos masfel het alatt nem nott semmit.
El meg, de nem ugy ver a szive, ahogy kellene, ossze vissza rangott.
Egyszoval valami baja van, beteg....

Ugy dontottem, nem varok tovabb jovoheten kedden megyek a korhazba befejezni.

Elvegre van mar 2 szep egeszseges gyerekem.
Nem akarok varni, hogy esetleg megmarad es beteg legyen.
Vagy varni es kesobb legyen vege.

Az orvos is ezt javasolta.

9 hetes voltam tengap az embryo merete alig erte el a 6 hetes kort. 3 het alatt szinte semmit sem fejlodott, sot romlott, mert elozo heten meg normalis volt a szivem, tegnap meg mar nem.

Igy ez lett.

Legkozelebb majd csak februarban fogunk probalkozni. Elotte nem, mert ugy is varni kell majd gondolom 3 honapot, ami karacsony. De szeptemberben nem szeretnek szulni, mert akkor megy Zoli iskolaba es minden energiammal szeretnem tamogatni. Igy max oktoberi vagy novemberi baba johet szamitasba.

Magi
Vendég
 


Magi!

nagyon sajnálom
de ha picit is vígasztal febr tól lehet mi is próbálkozunk
így újra egymásnak szoríthatunk
Még nem tudom igazán mit is akarok. De ha jöhet leghamarabb akkor.

Sok puszi !

És ne bánkodj jelen esetben ez a legjobb döntés mert valóban az a legfontosabb hogy egészséges legyen amennyire csak lehet és sajnos ez a rajt most nem jól siekrült de annál egészségesebb lesz a köv . baba

PHPBB kód:
Kép
Kép
 
 

 
 

Sziasztok!

Betti! De, hogy baj! Sőt köszönöm! De most járunk a Dévény modszerre és a Margitba! És onnan majd pont a Pethő lesz a következő állomás mikor is abba korba lépünk, hogy a Margitól oda irányítanak! És akkor lesz ott időnk mindent ki próbálni ha csak addig nem nőjük ki a dolgokat amiknek mosatnában igen jó esélyeik vannak!!! Szal most reménykedem ezerrel és szugerálom a csajom!!!

Magika! Drágám! nagyon sajnálom, hogy így alakult! De jobb így hogy kiderült, hogy baj van és időben vagy így bocsi, hogy ezt mondodm, de tudják orvosolni ezt a nagy bajt! Én még akkor nem voltam köztetek mikor Katicával indult a babavárás én csak utána kapcsolodtam, be hozzátok, de látod, ha nála is voltak gondok véreztél, de ez az anygalka sajnos nem erre a világra teremtetett!!! De majd februárban ujra probálkozhattok és jönni fog a várva várt kistesó!!!! Tudom, hogy így lesz!
A kancsalságra nem mondták 100%-ra, hogy kinővi, de a dioptriákra tutira mondták!!! És én hiszek nekik mit is tehetnék???

Csajok! Ha már úgy is probálkoztok majd! nem inditunk egy uj topikot??? Hátha ránk találnak a többiek!! Vagy ujakkal is beszélgethetünk???
 
 


Láttátok, hogy Dodoéknál is meg jött a gólya ismét?? Kisfia született! Sokáig kint volt a szüléstörténete a címlapon! Olyan szép és megható volt! Írtam neki akkor privit, de sajna nem válaszolt! :? :? :?
 
 


Nóci!

Próbáld kia terápiát tudod ilyenkor mindne idő fontos
De kár hogy nem olvastam dodó történetét sajnélom.
Már nem lehet látni?
és irígy hogy fiús lányos család lehetnek.
De ki tudja nekünk mi lesz majd :)

PHPBB kód:
Kép
Kép
 
 


Én Móniról tudtam hogy szült de nem válaszolt a privimre így nem tudom hogy alakult nekik 3ik jött . Jó lenn újra hallani a régiekről.

PHPBB kód:
Kép
Kép
 
 


Magika! Miért törölted megad ismét??? Gyere vissza hozzánk!!!! Ne keseredj el ennyire drága!!!!!! nagy ölelés neked!!!!!!

Betti! Ha most agyon ütsz se tudom ki a Móni!!! :oops: :oops: :oops: Mi volt a nick neve????
Amúgy már nem az Ő történetük olvasható, de mikor az volt írtam neki privit és nekem sem válaszolt! Sajnálom!!!
Móni Móni Móni:::::brrrr nem tom! :oops: :oops: :oops: :oops:
Ne is mond milyen jó lenne, ha mindenki jönne csak egy pár szó erejéig! És most Magi is törölte magát!!!! Nagyon sajnálom!!
 
 


Ja és Betti! Sajnos az én pénztárcám már nem enged több külön órát több kezelést! Amennyi tőlem telik az meg van, de sajna többre a legjobb jóindulattal sem birkozok meg!!! Szal ez most kilöve! Sajnos!
 
 


Sajnálom
Nóci ezek a fránya anyagiak.
Bangham volt a neve azt hiszem.
magi törölte magát pedig nem érzem hogy bántottuk volna remélem ő sem érzi így.

PHPBB kód:
Kép
Kép
 
 


Betti!! jajj tényleg!! Így már beugrott kiről van szó!! Tényleg! Basszus mondom én lökött egy tyúk vagyok!!!
Hát igen az anyagiak azok trék!!!
Magi biztos nem miattunk törölte magát hidd el!!! Szerintem nagyon megviselte a baka elvesztésa amit nagyon meg kell érteni! De már egyszer törölte magát és ujra regizett! Remélem ezuttal is így lesz!!!

Magi! Várunk vissza!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 


Sziasztok!
Nem tudom ki emlékszik még rám,de fontosnak tartottam,hogy ide is írjak hiszen anno a babanetre ide írtam legelőszőr.Szóval igen,igen 5 év után ajánlom figyelmetekbe a vonalzómat :lol: :lol: :lol: :lol: Ha még jár erre valaki mindenkinek puszi!!!!!!

Kép
Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: