Új privát üzeneted érkezett!

Valaki, aki mostanában járt a Praxis rendelőben 4D-s ultrahangon, az írja le az élményeit. Meg, hogy mennyibe kerül. :lol:
 


Szia micimackó!

Én mindíg ide jártam nőgyógyászhoz, így terhességem elejétől UH-ra is oda járok.
Mátyás fantasztikusan jó szonológus, kedves, türelmes.
Az ár 10.000, de ha kérsz felvételeket és egyebeket akkor 14.000.
nagyon szeretek ide járni, mert kellemes és nyugodt a környezet!

remélem tudtam segíteni!
 


Szia, Micimackó!

Én múlt héten voltam náluk, de majd később is szeretnék még menni.

Én Győrffy Mátyásnál voltam, direkt hozzá kértem időpontot, mert jókat hallottam róla. Kedves volt és mindent megmutogatott részletesen!

A vizsgálat ára 10.000 forint, de ha a 18-20. hét között mész, akkor 12.000 (=genetikai UH). /De mivel ezt csak a kint ülő asszisztens kérdezi meg, és nála is fizetsz, így mondhatod azt h a 17. hétben vagy pl. :D Na, jó, csak vicceltem. Ha esetleg nem akarsz ezért +2.000-et fizetni. :D /
A 10.000 forintban benne van a vizsgálat, amiről a végén adnak egy DVD-t is és fekete-fehér képet.
Ha pluszba szeretnél kérni dolgokat, az egy ezres "fejenként". Tehát egy színeskép 1.000, egy CD, amire ráteszi a képeket, szintén 1.000.

De mindenképpen nagy élmény!
jaya
Budapest
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Én is csak jókat hallottam Győrffy Mátyásról.
Egy hónappal előtte bejelentkeztem hozzá, mondván, hogy sokan járnak hozzá. A 17. hét végén leszek, mikor megyünk hozzá, hát nagyon kiváncsi vagyok mit fog látni.
Elképzelhető ugye, hogy már láthatjuk a baba nemét?
Nem olcsó, de ennyit megér nekem mindenképp.

Niki
 
 


Sziasztok!

Én a 17. hétben voltam Győrffy Mátyásnál.
Valóban egy nagyon szimpatikus, nyugalmat árasztó ember.
Őt tényleg mindenkinek szívből ajánlom. Ráadásul róla csak jót hallottam.
Jaya már leírta a részleteket, amit alá tudok támasztani.

Niki

Kép
 
 


Sziasztok!

Eddig háromszor voltam a Praxisban, és nagyon meg vagyok velük elégedve. GYörfy Mátyáshoz kértem magam, mivel azt hallottam, hogy jó a szakmájában. Ja, és egy tündéri emberke, kellemes vele kommunikálni, olyan mintha legalább száz éve ismerne. Az árak szerintem nem magasabbak, mint máshol, sőt, néhány rendelőhöz képest abszolút baráti áron dolgoznak. A 10000 ft-ban benne van a dvd felvétel, illetve néhány fekete-fehér kép, ha cd-n szeretnéd kérni a képeket, akkor az plussz egy ezres. A 18. heti genetikai UH pedig 12000 ft.

Kép
 
 


jaya :)

nem olyan könnyű, mint gondolod, azért én figyelek ám ott kint :)))
de az ötlet elismerést érdemel :))
 
 


:D
jaya
Budapest
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron