Új privát üzeneted érkezett!

Szia Olive!

Nagyon örülök, hogy minden rendben és végre megkönnyebbülhettél!!! :) Sok sikert a fogorvoshoz! Kell tömni is, vagy csak tisztítás, ellenôrzés. Aztán meg holnapután meglátjátok a kis Csodát!!! :D Mikor utaztok haza? Nem tudom, tudok-e még jönni, ma este jön meg férjem, aztán holnap pakolunk és holnapután reggel indulunk!!! Ha nem "találkoznánk" már addig, nagyon boldog, békés és szeretetteljes Karácsonyt kívánok!!!! 30-án jövünk vissza, akkor benézek!

Puszi! :D
 


Olive, mi ujsag? Voltal mar UH-n? Varom a fejlemenyeket :lol: :lol: :lol:

Andrea,Peti,Szandi

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Ugy orulok, meg tudtak mondani a baboca nemet! KISLANY! :D Minden rendben van vele. A meretek alapjan azt mondta a doki, hogy szerinte nem lesz meg marcius vegen, csak aprilis elso heteben, tehat kb. 1 hettel kesobb. Nem lesz orias bebi, kb. 3100 grammra saccolta a szuletesi sulyat. Egyenlore keresztben fekszik, remelem, addig meg megfordul a draga. Nagyon takargatta az arcat, de aztan csak sikerult meglesni. :) Az apja elkezdett beszelni hozza, erre integetett a kiscsaj. Olyan jot nevettunk. :lol:

Puszi mindenkinek:

Olive

KépKép
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Újra itthon!!! Immár négyesben! Szörnyű volt ez az egy hét kórház!
Ez a hely mindenre jó, csak pihenésre nem!

Köszönöm mindenkinek az aggódást és a gratulációkat!
Velünk hál istennek minden rendben, bár ma egy kicsit nyűgös a maci. Úgy látom, mintha a hasa fájna!
A tejcsi nagyon jól beindult, annyira hogy nem győzöm fejni. Szopizok az egyikből a másikból meg csöpög!


Edit!
Köszi hogy feltetted a képet, nagyon aranyos vagy!

Most egyelőre ennyit írok! Mert megint felsírt!
Hamarosan jelentkezem! Puszi mindenkinek!

 
 


Sziasztok!

Most mar csak majd talan jovo kedtol tudok irni, mert nagyon besurusodtek a programjaim visszautazas elott. Zsuzsiekat nagyon irigylem a "nyaralas" miatt. En is el tudnam magam kepzelni valami jo kis meleg orszagban igy a tel kozepen.

Bogyo, orulok, hogy vegre hazakerultetek. Az nagyon jo, hogy ilyen sok tejed van. Furcsa, hogy itthon ilyen sokaig vagytok a korhazban. Nalunk meg csaszar utan is 2 nap mulva kiengednek. Persze azert szerintem az itthoni a normalis, mert foleg ha nincs otthon segitseged, csaszar utan kulonosen nehez ellatni magad es a babat. Tovabbi jo babazast, aztan ha akad egy kis idod, irjal!

Puszi:

Olive

KépKép
 
 


Sziasztok!

Mar itthon is vagyunk. Olyan hamar eltelt az ido otthon, Magyarorszagon. :( Sebaj, kb. 6 het es ujra otthon leszek, ugyanis minden tervunk felborult az utolso nap. Akkor jott a hir Angliabol, hogy az egyik ismerosomnek meghalt a babaja. Kb. 4 napig hagytak vajudni, addigra annyira kifaradt, hogy nem tudta kinyomni a babat, ezert megprobaltak kihuzni, de ugyse ment, ugyhogy vegul megcsaszaroztak, de igy is kis idon belul meghalt, mivel agykarosodast szenvedett. Eddig is tudtam, hogy itt nagyon durva dolgok vannak, de ez aztan igazan felhaboriott es ugy dontottunk, hogy hazautazom es otthon szulok. A volt szomszedunk is megszult idokozben itt Angliaban. O is nagyon sokaig vajudott, aztan rajottek, hogy nem jo a baba fekvese, ugyhogy megcsaszaroztak. Csak azt nem ertem, hogy miert nem lehet megvizsgalni valakit idoben es nem hagyni napokig vajudni a kismamat feleslegesen. Ezek utan nem kerdes, hogy hol szulok.

Ma megyek a vedonohoz es megkerdezem, hogy milyen dokitol kell igazolast kernem, hogy a 32. heten repulhessek. A legitarsasagok a 28. het utan orvosi igazolast kernek arrol, hogy a kismama egeszseges-e a repuleshez.

Most mar nem is izgulok a szules miatt, igy mar nyugodt vagyok, hogy ott szulhetek a sajat dokimnal.

Puszi mindenkinek:

Olive

KépKép
 
 


Hú Olive! Ez tényleg durva! És még azt mondják, hogy itthon nem jó az egészségügy! Részvétem a barátnődnek!
Hol lehetnek a többiek? ennyire belemerültek a készülődésbe?

Puszi!

 
 


Szia Bogyo!

Tenyleg jol eltuntek a tobbiek, de az is lehet, hogy mar a babazoba irnak csak. Zsuzsi most eppen "nyaral" Mexicoban. Irigykedem is. Most itt Angliaban is olyan hideg van, mint Magyarorszagon, pedig nem szokott annyira hideg lenni.

Voltam a vedononel. Mar megint mas volt. Osszesen 2-szer talalkoztam a sajat vedonommel, eddig szinte minden alkalommal valaki mas volt. Megkerdeztem az orvosi igazolasrol a repuleshez es azt mondta, hogy a korzeti dokitol kell kerni. Erdekes. Azt hittem legalabb ilyen esetben megnez egy nogyogyasz, de ismet naiv voltam. :shock: Lefogadom, hogy a korzeti csak megmeri majd a vernyomasom, megkerdezi, hogy jol vagyok-e es megirja a papirt. Rohejes ez az angol egeszsegugy.

Na, megyek, mert a ferjemnek igertem valami finomsagot.

Puszi:

Olive

KépKép
 
 


Sziasztok!

Én egy ideig a másik fórumra sem írtam, most "visszajöttem".

Bogyó, örülök, hogy otthon avgytok, és hogy tejcsi az van bőven! Irigyellek! :P :oops: NAgyon köszönöm a karácsonyi üdvözletet, megkaptam, és nagyon örültem neki. :) Én is kívánok nektek áldott karácsonyi ünnepeket! Remélem, tudok én is lapot küldeni, de nem ígérem, ezért teszem meg most! :oops:

Olive, nektek is hasonlókat kívánok! :)
Szörnyű, amit írsz Angliáról, és örülök, hogy sikerült dönteni szülés-ügyben. Nem lesz a legjobb távol lenni sok ideig a párodtól, de valamit valamiért, ugye?

És akkor.... NAGY-NAGY GRATULA A KISLÁNYOTOKHOZ!!!!!!!!!! Mintha a történelem ismételné önmagát most már nálad, egy másik kislánnyal :) Írtam még amikor bekapcsolódtál, hogy tavaly kb. olyankor maradtam én is terhes, mint te idén, és lám, az én szülésem is áprilisig kitolódott, és Kriszta 3100 g-mal született! :) Rokon lelkek vagyunk, úgy látaszik! :)

Zsuzsit én is irigylem, most még azt a nagy havat is iroigylem tőle, Kanadából. Itt csak tócsák vannak.

NA, sziasztok, metem. Nem tudom, mikor jövök újra, de ... jövök, majd...

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


sziasztok!!holnap lépek a 37.hétbe eddig mégcsak 1-szer voltak jósló fájásaim szerintetek lehhetséges hogy még idén meglessz a picúr vagy kizárt?múlt szerdán még zárva voltam de a fájások tegnapelőtt voltak.már nincs esténként a levegővétellel problémám eddig nagyon rossz volt esténként!lehet hogy most készül kifelé??már nembánnám.az lehet a közelgő szülés jele hogy egyre jobban dagad a bokám?már a kondim is alig tudom fellvenni.nehari a hülye kérdésekért de első babó és annyifélét olvastam
 


Szia, kismama!

Nem hülye kérdések...mindenkiben annyi minden felmerül! :)
Hááát, elméletileg a 37. hét után nyugodtan jöhet a baba, mindene kifejlődött, képes a lélegzésre is minden. HA tovább marad, csak tökéletesíti egy kicsit ezeket a "tudásokat". :) Jóslófájás? HAjaj, bármi történhet. Akár ma jjel is meglehet, hogy szaladtok a kórházba, de... az is lehet, hogy egy hónap múlva. Igen, nekem március 5-én voltak először jóslófájásaim, és április elsején szültem. :shock: :shock: :shock: Nem szeretnélek elbátortalanítani, a babócád úgyis akkor jön, amikor akar, siettetni amúgy is fölösleges, tudja ő, mikor kell jönnie. Szeretnéd, ha már idén kibújna? :) Elhiszem, hogy nagyon várod. :wink:
Hogy könnyebben lélegzel, az természetes, mert a baba valószínű, leereszkedett, ami a 37. héten már normális, a 34. héttől már leszállhat. Ez így elég jó, de bizonyára most a vízhólyagodat strapálja! :) A bokadagadás, kézfejdagadás szintén természetes, nekem is szerencsére csak a végefelé volt ilyesmi és nem vizesedtem közben.
MIndenesetre azt tanácsolhatom, hogy NE FÉLJ. Az nem jó, ha félsz. Izgatott lehetsz, de nem szabad félned. MInden rendben lesz, minden jó lesz. És lesz egy gyönyörű babócád! :) Fiú-e vagy lány? Mesélj még magatokról!
Kellemes ünnepeket is kívánok! :) Hátha kaptok egy különleges "ajándékot" a Jézuskától! :) :) :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Sziasztok Lanyok!

Ma vacsizni voltunk a volt szomszedainknal, holnap meg en rendezek nagy sutest-fozest. Itt nem unnepelnek 24-en este, csak 25-en es 26-an, de mi a 24-et mindig magyarosan unnepeljuk a ferjemmel. Jovore meg mindenkeppen haza szeretnenk menni karacsonyra a babocankkal. Hetfon meg anyosomhoz megyunk ebedre, de szerintem szokas szerint ugy el fog vele csuszni, hogy nyugodtan megebedelhetunk itthon, mivel ott majd vacsora lesz az ebedbol.

Kismama 18, azt hiszem Edith megvalaszolta a kerdeseidet. En se tudok tobbet mondani, mivel en meg ezen nem is estem tul. Edithnek nagyobb tapasztalata van ilyen teren. :)

Edith, tenyleg vicces, hogy 1 eve te szinte pontosan ugyanebben az idopontban vartad Krisztat es nalatok is aprilis lett marc. helyett. Bar, hat nalunk azert meg csak josolgatni lehet, elofordulhat, hogy megis megerkezik a kis draga marciusban. Azert jot mosolyognek, ha pont akkor szuletne, mint Kriszta es meg a sulya is akkora lenne. :lol:

Mindenkinek kellemes unnepeket es egy nagyon boldog uj evet kivanok. Remelem, azert egy kis pihizesre is lesz alkalmatok az unnepek alatt!

Puszi:

Olive

KépKép
 
 


Sziasztok Lányok!


Így utólag Én is Kívánok mindenkinek Békés Boldog Karácsonyt!

Nekem nagyon boldog :lol: :lol: :lol: !

 
 


Sziasztok!

Nagyon eltuntetek Csajok! Tart meg az unneples?

Mar csak en arvalkodom egyedul itt pocakkal. Tudnam, hogy mi lehet Korenaval?! Irtam neki meg otthonrol e-mailt, de arra se reagalt. :(

Puszi mindenkinek:

OIive

KépKép
 
 


Szia Olive!

Eloszor is gratula a kislanyodhoz. Valasztottatok nevet?
Szerintem csatlakoz a babazo forumunkhoz ne arvalkodj itt :wink: :wink:

Andrea,Peti,Szandi

Kép

Kép
 


Sziasztok CSAJOK!

BUEK mindenkinek!

Mar regen nem tudtam benezni, sok minden törtent, voltunk korhazban is egy kis virus miatt, de mar jol vagyunk! Igyekszem mostmar többet irni!
PUSZIKA: Enikö es Vanessa


Kép Karacsony Kép Bölcsöben

Kép
Kép
 
 


Szia Eni!

Ugy orulok, hogy jelentkeztel! En sajnos egyedul maradtam itt, ugyhogy a csajok athivtak a masik topicba. Te is inkabb a babazoba irjal, hogy ismet egyutt legyen a csapat! Rajtam kivul itt mar csak Korena lenne pocakos, de o teljesen eltunt. Hiaba irtam neki e-mailt is, nem valaszolt. :roll:

Voltatok otthon karacsonykor vagy esetleg anyukadek latogattak meg? Mi karacsony elott voltunk otthon, a karacsonyt mar itt toltottuk, de jovore mindenkeppen haza szeretnek menni karacsonyra a picurral. Nem tudom, hogy mikor olvastal minket utoljara. Otthon voltam 4d-s UH-n es azt mondtak, kislanyunk lesz. :D Mar ugy varjuk, de meg hatra van kb. 3 honap. 1 honap mulva hazarepulok, aztan maradok is otthon, ugyanis ugy dontottunk, otthon szulok. Nagyon rossz itt az egeszsegugy, otthon sokkal nagyobb biztonsagban erzem magam. Egy kicsit maceras a papirok miatt, de inkabb elintezzuk, mint hogy itt elszurjanak valamit, ami sajnos eleg gyakori. Anyukam el is nevezte Angliat a "Modern Taigetosz"-nak. Europaban itt a legmagasabb a csecsemohalalozasok szama. :(

Remelem, surubben tudsz majd benezni es meg sok kepet kuldesz Vanessarol!

Puszi:

Olive

KépKép
 
 


Szia Olive!

Köszi a felvilagositast ;). Akkor oda irok majd csak. Jobb is csak egy topic. Pusza.

Kép
Kép
 
 


sziasztok,

szeretnék ajánlani két oldalt Nektek. A www.szuloklapján hasznos infók vannak a babavárással, az uh vizsgálatokkal, illetve a gyermekek fejlődésével kapcsolatban, a www.babaskonyvek.hu oldalon pedig jó kis könyveket találtok a meddőségtől a babázásig.

sziasztok,

süti01
 
 


Sziasztok !

Úgylátszik én is csatlakozom hozzátok. Én nekem a héten mutatta ki a teszt, hogy állapotos vagyok. Nagyonmegörültem neki. Nem tudjátok véletlen, hogy az elsö ultrahangot mikor csinálják az orvosok ? És belülröl helyezik fel vagy kivülröl ultrahangoznak a hason keresztül.

A segítséget elöre is köszönöm


:D :D :D
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: