Új privát üzeneted érkezett!

Judit:

Jézusom! Ez a doki egy vadállat! remélem nem kell már odamennetek többet!!!

Lilla:
nekünk is 97mm volt a fejméret a múlt kedden, de 3,1kg-ra becsülték, a 4kg nem semmi, de remélem elkerülöd a császárt, drukkolok, hogy beinduljon a szülés, mielőtt letelne a hét!!!! Valami fájás vagy jel eddig?

Zsana:

gyönyörű ez a kis pöcsös!!!! Remélem hamarosan több időre jössz közénk és mesélsz!!!!

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Gyanixi
hát az a 94 -es BPD tényleg nem olyan nagy. Akkor majdcsak jön már a babód. Azok a fájások meg már csak jönnek...

Kislilla
A BPD-tek tényleg nem kicsi . Nekem a szülés előtti héten mérték utoljára, akkor volt 101. Amikor megszületett 36-os fejátmérővel született. Hogy a BPD akkor mennyi volt, azt nem tudom, mert már nem mérték. De akkor nálatok tényleg 4 kg körüli gyerek várható :lol: :lol: :lol: Én a helyedben engedném az indítást. lehet hogy nálad is csak egy ilyen infúziós indítás lesz mint nálam, és utána hagyják hogy magától menjen a folyamat. Nem kérdezted a dokit hogy milyen módszerrel gondolta az indítást?

Zsana
Bálint tökéletes baba! nagyon szép, és nagyon nyugodtnak tűnik. Elfogadnám... :oops:

berzkat
 
 


akíra: nagyon jót nevettem!! :lol:
zsana: édesek a képek, nagyon szép a kisfiad!! :lol: :lol:

Kép
gyanixi
 
 

 
 

úgy tűnik, akkor nekem kisfejű kislányom lesz!!

Kép
gyanixi
 
 


Hello Lányok!

Köszönjük a dícséreteket! :oops: :lol: irulunk-pirulunk
Drukkoljatok, hogy ma kicsit nyugodtabb legyen az éjszakánk és ne fél 5 kor aludjunk el... tegnap éjszaka bulizni volt kedve a kisfiamnak!

Sch Judit: hát, amit erről a dokiról írtál... teljesen elképedtem. Ezen időszakban én nagyon izgultam hogy minden eredményem rendben legyen, na hát ha egy ilyen dokival kerülök össze, lehet, hogy engem kezeltetni kellett volna...de komolyan!

Luisa, Gyanixi: hogy vagytok? Van valami előjel? Gondolom már izgatottak vagytok!

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Sziasztok!

Valaki emlitett itt egy oldalt,ahol az uh méretei alapján a gép kiszámolja a baba korát.Tudjátok,hol találom?

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


én a mamanetet tudom, ott bal oldalon lejjebb van olyaan menüpont, h magzati méretek!!

Kép
gyanixi
 
 


Na figyljetek megint hoztam a formám... :twisted:
Elmentem az eredményért,és csak az éhgyomorit tudták odaadni(4.00,ami jó)a terhelésest még nem m beszart a rendszer és holnap 11re kell érte mennem...szóval álmatlan éjszaka következik..bár mostmár megnyugattam magam hogy úgysem lesz semmi baj,azért jó lett volna túl lenni rajta ma!! :(

Kislilla
Júúúj de örülök,végre valaki akinek szintén korábban volt ilyenje..de ezekszerint nem kell aggódnom..ez most picit feldobott,m látom nálad minden rendben és már nagyon a végét járod..már féltem hogy nagyon korán kell megszülnöm emiatt Dórit de most adtál egy kis reményt :lol: ..remélem hogy bárhogy is döntesz(indítod aszülést vagy sem)jól fogsz dönteni..ebben sajna elsőszülőként nem nagyon tudok tanácsot adni..
viszont nem semmi ez a BPD érték.. :wink:

Dorcas
Igen én is kiváncsi vagyok mi lesz j7en az UHn..egyre többet hallom most h érintett vagyok a témában hogy evvel nem igazán kell foglalkoznom..nemtudom még mikor megyek j7en,mivel nem jött meg ma az eredményem ezért csak holnap beszélek a dokival,majd Ő megmondja mikor menjek mikor lehet változást észlelni valamerre..1héten belül vagy csak 2!!??majd meglátjuk,de ha azt mndja 2hét is elég,lehet akkor is elmegyek egy Uhra..ártani nem ártok vele..majd meglátjuk minden a holnaptól függ..

Akíra
nagyon jók ezeka kis mondatok,bár még nem olvastam végig!!

Elizabeth
Igen szedem a Magne B6ot én is..igaz eddig picit háttérbe szorult,de mostantól szedem ezt is rendesen..úgy látszik szükségem van rá!!Meg Dórinak is..
Drukkolok hogy holnaőp ne lustuljon be a babád és lássátok..Dóri úgy bealudt az UHn hogy semmit nem láttunk belőle..úgyhogy ezentúl én is dun fogok menni..10re mentem,de ilyenkor még nem éledezik..inkább 2-3tól van mocorgás,meg persze éjjel de akkor nemtudok menni!!szóval jó az a dun 1óra!!!

Kép
nikky
 
 


Zsana!
Nagyon édi Bálint! És szuper fogókat csináltatok róla, olyan jó nézegetni!

Bacilivi!
Dalminak boldog egy hónapos szülinapot!!!

Gabi
Erre az oldalra gondoltál? http://www.inetcom.hu/andrea/babasmamas/adatok.htm

Kép
Kép
times
 
 


Sziasztok!
akira nagyon jók az aranyköpések.

zsana
nagyon édes a baba, én örülök, ha már 3-kor elalszik. de nálunk minden este ez van, már kezdek rá beállni. utánna hagy 4.5 órát aludni.

kislilla
nekünk 101 volt a fejátmérő, a dokim szerint 100 felett már császározni szoktak.

képzeljétek ma ELMENTEM FODRÁSZHOZ, végre emberi fejem van, az előző állapotokhoz képest, és megint szőkülhetek. a baba péntek óta elég beteg volt, megfázott de már jobban van sokkal. ma voltunk az auchanban, de nem sokat hagyott nézelődni 10 perc után persze éhes lett, kint ettünk a akocsiban, ami volt olyan kényelmes, mint otthon, melege is volt, nyűglődött. aztán mentünk a tescoba, vettem farmert, mert a régiek még nem jönnek fel. még sose próbáltam ilyen gyorsan. én imádok nézelődni ilyen helyeken de rájöttem babával nem egyszerű.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Köszönöm!!!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Gyanixi
Na parázz már annyira!! olvastam a babás-mamás topikban hogy most a fejátmérőn aggódsz. Nem minden babának van pont akkora feje ahogy az a nagykönyvben mag van írva. Különben is ezek az eltérések nem centiméterek, hanem milliméterek!!! A lányoknak amúgy is kisebb a fejük. Nálam is 36 hetesen 89. elméletileg a papírforma szerint 92-nek kéne lennie. Nálad is 97 helyett 94. Mindkettőnknél 3mm-rel kevesebb mint a papírforma. Ez simán belefér. Ha gáz lenne már a dokid biztos aggódna. Különben is ha azon parázol hogy valami baja van, az hülyeség. áttál már beteg gyereket kis fejjel? Azoknak mindíg nagyobb fejük van. De most nehogy a nagyobb BPD-jű anyák aggódjanak be!!!!!! Szóval ezen ne parázz!!!!!

berzkat
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Hát sch.judit én tuti megvertem volna a dokit, nagyon felbosszantott amit írtál, ha ez velem történt volna meg, nem is tudom mit tettem volna...hát ezért fizetek inkább egy jó magándokinak és nem a kiszabott dokihoz járok :twisted:
Biztos nem lehetet könnyű neked, sajnálom :(

Hát babás mamák, nem győzök csodálkozni milyen édes kis csöppségeitek vannak :)
Én is néha átlógok a babás mamás topikba és csak nézegetem a kis gyönyörűségeket, és reménykedek benne, hogy hamarosan én is ott lehessek és rakhassam fel a gyönyörű képeket :lol:

boszibaba, valószínűleg már 20x kérdeztem, de el is felejtettem, hogy te melyik dokihoz jársz? Lefoglaltátok már a szobát? A jövőhéten lesz az első szülésfelkészítő tanfolyam a korházba, dojika, boszibaba jöttök? Jó lenne, legalább találkozhatnánk!

tftimi, hát nem semmi, ha velem ilyet csinálna a dokim én tuti megbúbolnám :D
De kitartás már nem sok van hátra...
Igen, CTG-re minden héten kell menni, de szerencsére nem kell bemennem hozzá, se a korházba, mert nálunk a védőnők megcsinálják, szóval csak ide át kell sétálnom a szomszéd utcába minden hétfőn :)
Vizsgálatra meg szerencsére nem kell kéthetente meg hetente mennem, mert eddig minden leletem tökéletes volt, minden ultrahang is, szóval nem rángat be kéthetente, legközelebb 26.án kéne mennem, de lehet az is eltolódik március elejére, tehát ugyanugy havonta :)
De gondolom utána már az utolsó két hétbe látni akar majd mindin héten...bár ez se biztos :)
Főleg, hogy hétfőn mikor megvizsgált azt mondta, lehet, hogy nem várja meg a 12.ét a baba hanem február végéén, március elején kint lesz, de hát majd meglátjuk...ember tervez...baba végez :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Nah a mamanetes kiszámoló alapján nekem akkor már egy héttel nagyobb a babám és akkor lehet tényleg korábban jön, de hát ki tudja persze, a másik viszont nekem nem működik, mármint a tábla szerint ott is nagyobb egy héttel, de ahova nekem kéne beírnom az adatot ott hibát ad ki...nektek működik? :roll:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


hmm....igazából először csak most nézegettem a méreteket és a számokat az ultrahangos képeken...hát ahogy néztem őket, eleinte a szülés várható időpontja mindig sokkal késöbbi volt, és ahogy közeledünk a naphoz egyre közelebbi időt adott meg...
Első hetekbe még majdnemhogy március legvégét adta, most meg már március elejét adja....
Eleinte lassan, majd gyorsan fejlődött, Vagy hogy van ez most?... :roll:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Ha minden igaz,VÉGRE 3-assal kezdődik a vonalzómon a hetek száma! VÉGREEEE!!! :D :D :D
(Bocs,hogy így örülök.. :roll: .....)

Edi:
A magne b6 tényleg jót tesz a lepénynek? Ez tök jó,nem is tudtam!

Akíra:
Annyira jó amit felraktál,tényleg ANNYIRA IGAZ!! Ezt biztos nem olyan gyűjtötte össze,akinek nincs gyereke..

Zsana:
Tünemények a képek!

Bacilivi:
Boldog hónapfordulót!!! Ez NAGYON FONTOS időpont! :D :D

Betti:
VÉGRE írtál!! Tök jó,hogy ki tudtál mozdulni,és egy kicsit magaddal is tudtál foglalkozni. Néha ANNYIRA kell.. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Ja,és GYANIXI:
Szerintem lassan már mi jobban várjuk,hogy megszüljél!! Már komolyan féltelek,hogy mit találsz,amin aggódhatsz :D Hát egy tünemény vagy :D
A fejátmérőn aztán NE aggódjál! Sokkal könnyebben kifér,ha nem olyan óriási! Nekem is a lányoknak (mindig hasonlítgatom az értékeket... :roll: ) kisebbek a méretei,mint a fiamnak voltak. A BPD is. Legalább szép kis pofikája lesz AZONNAL,ahogy kibújik,nem "deformálódik" :lol: :lol:
Tényleg! Nem raknál fel még egy utolsó POCIS KÉPET magatokról???

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Na,még egy dolog,és tűzök főzni.. :roll:
Felrakok egy tegnap esti pociképet,30 hetes.. :D :D :D
(a hátteret ne nézzétek,dobozok között élünk... :? :? )

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


akíra írta::
Lefoglaltátok már a szobát? A jövőhéten lesz az első szülésfelkészítő tanfolyam a korházba, dojika, boszibaba jöttök? Jó lenne, legalább találkozhatnánk!


Szia Akíra !

a szobát már lefoglaltam, aztán majd meglátjuk mikor vesszük igénybe :wink:

Én nem megyek szülésfelkészítőre, Máté előtt voltunk, aztán ugye szültünk egyet - nem hiszem hogy ennél jobban fel tudnának készíteni :wink: :lol:
De ha a hétfői eredmények ilyen harmatosak lesznek (labor), akkor én ot leszek a kórházban :(

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Zsana[/color] : gyönyörű a kisfiatok, gratulálok !

[color=darkblue]Judit:
ez az orvos :twisted: az ilyet nem szabadna hagyni praktizálni...

nálunk a körzeti gyerekorvosnő hasonló karakter... szerencsére előbb hallottam hírét, mint hozzáfordultunk volna, így elmentem egy másik doktornőhöz, aki nagyon kedves és nagyon jó, ő elvállalta Mátét és most Zsófit is.

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Berzkat, barbamami: már nagy türelmetlenségemben nem tudom mit tegyek!!Segítsééééééég!!Lassan kiakasztok mindenkit!!!!Szörnyűűűű ez a várakozás!! :roll: :roll:
barbamami: alakulsz Te is rendesen!!

Kép
gyanixi
 
 


dojika, persze megértem ha te nem jössz előkészítőre, minek is :lol:

Viszont akkor remélem, hogy nem találkozunk...hisz szívesen találkoznék, de ha ennek az az ára, hogy te bent feküdj a rossz eredmények miatt, akkor inkább ne :)
Drukkolok, hogy ne kelljen!

barbamami nagyon cuki a 30hetes pocakod :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Gyanixi, indulj neki a nagyvárosnak, menj el ismerősökkel, próbálj meg ne a szülésre gondolni...tudom könnyű mondani, hisz nekem még 31napom van és már meghalok a türelmetlenségtől, de tényleg félre kell tenni, és másra gondolni...menj el a város legmagasabb pontjára...tehát sétálj jó sokat, és ha van lépcső akkor lépcsőzz is, hátha attól beindul :)
De tényleg csak türelmet tudok javasolni, és hogy tereld el a gondolataidat... :roll:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok :D

Akíra.
Köszike, a combom nekem is nagyon fáj szinte egéssz nap, néha arrébb menni is alig bírok.

Dojika.
Üdv köztünk, drukkolok neked, hogy jók legyenek az eredményeid.

Berzkat.
Az én bébim nagyon rugdosós, hála az égnek, bár néha annyira nem kellemes, de inkább rugdosson mint, hogy izguljak miatta.

R. Zsana.
Nagyon ennivaló a picurka, olyan édes ahogy alszik meg minden, irigyellek ám!!!
:P

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Ez egy múltheti kép!!
Kép

Kép
gyanixi
 
 


dojika, milyen szobát foglaltál? Egyágyasat, vagy két-három ágyasat?
Csak tudod, hátha együtt szülünk :D

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Gyanixi!! :D
Nagyon cuki a pocid, és csini vagy!!!!!!!KITARTÁST!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Gyanixi, nagyon cuki pocid van :)

tinnyei, akkor legalább nem vagyok egedül combfájós :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


luisával mi van? még lusta v szül????

Kép
gyanixi
 
 


elizabeth mindjárt megy a 4d-re!!Majd írj!!!

Kép
gyanixi
 
 


barbamami: tényleg, most kisfiatok lessz??Hogy fogják hívni, van már név?? :?:

Kép
gyanixi
 
 


akíra írta:dojika, milyen szobát foglaltál? Egyágyasat, vagy két-három ágyasat?
Csak tudod, hátha együtt szülünk :D


egy vagy kétágyast :wink:
Mátéval egygyasban voltam, és jó volt

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Gyanixi: csini pocakod van :)
Mennyire van még fenn ? Vagy lejebb ereszkedett már ? Mert akkor közel a cél :wink:

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


dojika: hát én már nem tudom, h lejebb van-e v sem!!Szerintem nincs is helye lejjebb menni. A doki szerint szépen be van illeszkedve!!Nem tudom!!!!

Kép
gyanixi
 
 


dojika: neked nincs pocis képed? Neked lentebb van már??

Kép
gyanixi
 
 


Jaja én is kérdezni akartam Gyanixi, hogy mikor ereszkedett le a pocakod, mert azt mondják onnantól számított két vagy négy hét még a szülés...
Tényleg mindenkinek leereszkedett már igy a finiselők közül?
Észrevehető a különbség? Mert én azon gondolkozom, hogy honnan fogom azt észrevenni, vagy nem észrevehető? Vagy hogy van ez most? Mert ugye elvileg akkor az is van hogy sokkal gyakrabban jár azember üríteni, és hát ez már nálam van, de másból meg nem igazán vettem észre...szóval nem tudom... :roll: :oops:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


gyanixi írta:dojika: neked nincs pocis képed? Neked lentebb van már??


nem, nekem még egész szépen fent van.
Pocis kép? Hát így a második gyereknél valahogy erre sose jut idő... de majd kreálunk egyet a 7végén :wink:

Egyébként, mivel elég alacsony vagyok, nem hiszem, hogy nekem is túl sokat tudna lefele ereszkedni a pocak... Máténál se vettem észre...
De a nálam jóval magasabb kismama ismerősöknél szépen lehetett látni, hogy mennyit ment lefele a pocakjuk :)

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Sziasztok!

Nagyon jók a pocakos fotók!!!

Gyanixi
Nagyon szép gömbölyű pocakod van!
Ja és a jelekről csak annyit, hogy nekem semmi sem volt, sőt inkább előtte este végre végig aludhattam az éjszakát egyszer sem kellett kimennem pisilni, s reggel 9-ig elaludtunk én is és a párom is (szombati nap volt), arra ébredtem fel, hogy azt hittem bepisiltem, de nem pisi volt, hanem a magzatvíz....
Szóval nem ereszkedett lejebb a pocakom, nem kellett sokszor pipilni, sőt szerdán voltam orvosnál, aki azt mondta, hogy kb. másfél - két hét múlva lesz babóm, erre 4 nap múlva lett babóm... (15 nappal előbb érkezett, mint a kiírt időpont)
De már bizti nem sokára simogathatod, puszilgathatod!!! Türelem :lol:

Kép
Kép
times
 
 


Igazából egy tanulság vonható azt hiszem le ezekből a dolgokból...nincs semmi jel ami biztos arra mutat, csak a magzatvíz és a rendszeres 5-10 perces fájások... :roll:

Mert, hogy eddig egy emberrel se találkoztam akinél a nagykönyv szerint voltak a dolgok...

Szóval én feladom az utána kutatást, a megértést, jön amikor jönnie kell :D

KépKép
KépKép
akíra
 
 


akíra írta:Igazából egy tanulság vonható azt hiszem le ezekből a dolgokból...nincs semmi jel ami biztos arra mutat, csak a magzatvíz és a rendszeres 5-10 perces fájások... :roll:


:D
ez se biztos :)

Én úgy születtem meg,
hogy anyukám éjjel felébredt, pisilnie kellett. Kiment. 10 perc múlva megint, aztán megint... akkor látta, hogy vérzik kicsit...
Irány a kórház, sok cuccal, mert még 2 hetünk volt.
Megvizsgálták, és megkérdezték tőle, hány percesek a fájásai ? Mondta, hogy neki aztán egy darab sincs... pedig már majdnem teljesen nyitva volt a méhszáj... és reggel negyed nyolcra meg is születtem : :lol:

Látod, Akíra,
se fájás, se magzatvíz :wink:

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Sziasztok,

látom pangás van, senki sem szül :), mi is egyben vagyunk, a barnázás maradt, de semmi, most sütöttem palacsintát :)-
Gyanixi:
nagyon szép kerek a pocid

Mindenkinek kitartást és szép napos délutánt!!!!

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Na lányok VÉGE AZ AGGÓDÁSNAK!!!! :lol:
Cukorral tutira nincs baj,a múltkor azért volt picit magasabb m 20perccel előbb levették..most a terheléses 6.30 volt ami a dokim szerint tökéletes..mondtam neki a méhlepény témát,és azt mondta hogy majd jól megmondja aMatyinak(UH orvos) a magáét,mert állítólag ezerszer elmondta már neki hogy ne riogasson kismamákat evvel a szöveggel...szóval Ő azt mondta no para,ha nem lenne UH nem is tudnánk róla,és ez nem jelent semmit..valakinek előbb valakinek később kezd meszesedni a lepénye..
szóval ennyit tudtam meg,úgyhogy most megnyugodtam..azért elmegyek UHra j7en v azután ahogy kapok időpontot,m Dóri nem nagyon akaródzott megmutatni magát..hátha most!!

Edi összekevertelek Elizabethtel tegnap..szóval igen szedem a Magne-B6ot én is köszi..reméljük kordában tartja innentől a dolgokat :lol:

Elizabeth várjuk az UH képeket

PARAPIRI
Nagyon hatalmas felüla pocid..annyira aranyos és szép meg minden... :D
Hasleszállás témáról én mint nagy elsőszülő hozzáértő annyit tudok hogy van akinek leszáll van akinek nem!!Szóval alkati kérdés lehet,sztem felesleges erre várni..itt van pl Rekanna-bár javíts ki ha nem így volt-de én úgy tudom neki sem szállt le..szóval sztem ahány nő annyiféle szülés...

Barbamami
Nagyon szép pocid van..DE NE HARAGUDJ AZ A RUMLI A HÁTTÉRBEN... :shock: ...
:lol: :lol: :lol:
Csak vicceltem,m úgy felhívtad rá a figyelmet.. :D

na jól van megyk csinálok zöldborsólevest-úgy megkívántam hazafele.. :lol: ,meg megcsinálom az avokádókrémemet és azt fogom vacsizni barna magvas piritóssal :lol:
Tiszta egészséges életmód,mi???
na puszi nektek

Kép
nikky
 
 


luisa és mások is: tegyetek fel pocis képet!!! :lol: :lol:

Kép
gyanixi
 
 


Gyanixi:kitartás már biztos hamarosan meglesz a babó!Mert hát ki kell jönnie!Nagyon csini vagy!
Nikky:Ez jó hír és ne idegeskedj többet!
Luisa:drukkolok neked is!
Hasleszállás:Én is mindig nézegetem,de nem látok különbséget sosem!De anyumék voltak tegnap és mondták,hogy ők már látnak egy kis különbséget!

KépKép
vicuska
 
 


Lányok nálatok nincsenek ilyen ki mit vegyen a babának harcok?Én már megőrülök,főleg az anyóstól!Anyumék meg csak halgatnak és belenyugodnak a dologba!Tegnap megvettem a kicsi lányomnak a fülbevalót-anyuék mondták hagy fizessék már ki,mint ajándék tőlük,nem lehetett, mert a drága anyós szaladt kifizetni mert ezt ő akarta mert neki nincs lánya és ez az ő lányunokája!AKARATOS EGY NÉMBER!

KépKép
vicuska
 
 


Sajnos egyre rosszabb(a világ legjobb férfiját,de a legrosszabb anyósát fogtam ki)teljesen azt hiszi neki szülöm a babámat!Előre félek mi lesz ha a baba is meglesz?

KépKép
vicuska
 
 


Sziasztok lányok!

Hát igen, ez a doki szörnyű, de szerencsére már nem csinál velem semmit. Bár az is elég, hogy minden héten kell mennem hozzá, táppénzes felülvizsgálatra. Sehol nem kell ilyen sürűn járni, legalábbis én úgy tudom. Na, mindegy, ezt a pár hetet még kibírom. Ezért mentem el én is rögtön magándokihoz, és ezért utazok inkább 80 km-t. De ott legalább kedvesek az emberrel. És nem paráztatják ok nélkül, nem tolnak le, meg ilyenek.

Betti!
Akkor az új hajról is kérünk képet ám! Nikivel együtt, ha lehet!!!

Gyanixi!
Ne nyugtalankodj! Most már tényleg nincs sok hátra! Fogadd meg a tanácsokat és sétálj, bár ebben az időben lehet, hogy nem tudsz. Tényleg, van Szegednek legmagasabb pontja?
Nagyon jó kerek a pocid!!!

Nikky!
Tök jó, hogy okés a cukrod, meg a méhlepény-téma is!
Én nem élek ma ilyen egészségesen, mint Te! Csináltam 5 rúd rétest (3 túrós+2meggyes). Épp most lett készen, már meg is kóstoltuk. Hmmmm... Egészen finom.

Na majd még jövök!

sch.judit
 
 


Ja, elfelejtettem kérdezni valamit. Segítsetek légyszi!!!

Nem tudom pontosan, mikor kell mennem CTG-re. Azt mondta a dokim, hogy 20-a körül. Namost én márc. 24-re vagyok kiírva, február 24-én töltöm be a 36. hetet. Akkor azon a héten kell mennem (vagyis amikor még csak a 36. hétben leszek, de még nem töltöm be: február 19-23) vagy a következő héten (amikor már betöltöttem a 36.-at és már benne leszek a 37. hétben) :?: :?: :?:
Ez lehet, hogy egyébként tökre egyértelmű, csak én nem figyeltem mit mondott a doki. De tényleg nem tudom.

Köszi, ha írtok rá vmi okosat!!!

sch.judit
 
 


Nah Vicuska teljesen meg tudlak érteni, nálunk ugyanez meg :D
Csak fordítva, anyámék vannak megőrülve...
Mindent megvesznek amit meglátnak...multkor elmentünk beszerezni az utolsó dolgokat, (fülhőmérő, zenélő-forgó, baldachin tató,stb.) erre hagyta hogy mindent betegyek a kocsiba, majd a kasszánál kifosztotta a kocsinkat és áttette a sajátjáéba, mondva hogy azt ő veszi...tiszta őrült :lol:
De a gyereknek már van 3 pár finom puha bőr cipője (egy 15ös egy 16os és egy 17is biztos ami biztos) :roll:

Szóval megértelek! Bár első unoka, és anyám nagyon "bababuzi" na de akkoris :D

Anyós meg kicsit mintha keveset foglalkozna a gyerekkel, de lehet ez majd megváltozik ha megszületik, neki nem első unoka, van már kettő, tehát biztos azért, de kicsit félek, hogy majd nem lesz kiváncsi rá, bár most ő is jelentkezett, hogy a mérleget ő veszi a babának, tehát lehet, hogy lassan ő is érdeklődni kezd az unokája iránt így a finishbe :lol:

Nem tudom hogy vagytok vele, de nekem ma nagyon fáj mindenem...gondolom a kettős fronthatás...fáj a hátam, a hasam és minden! Folyamatosan görcsölgetek, menziszerű fájások folyamatosan...rémes, biztos frontérzékeny lesz a kis tüncim!
Ti nem érzitek nagyon? :roll:

nikky, örülök, hogy minden rendben van, nem is szabad másra hallgatni mint a saját orvosodra :)
És a cukor miatt meg megvertem volna már valakit...hogy lehet ilyen figyelmetlen valaki...fél órával hamarabb levenni a vért...pfff :evil:

nah dojika, akkor már ennyibe se vagyok biztos :D
Lehet majd itthon szülök, mert itt fogok vacilálni, hogy ez már az e vagy sem :D
Hisz ha semmi jel nem biztos akkor mi az ördögbe bízhatok? :roll: :?:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


sch.judit!
Énnekem már most hétfőn megvolt az első CTG! Pedig csak épp elkezdtem a 36.hetet, tehát nem töltöttem, csak mennem kellett pont dokihoz és megcsinálta! És mostantól minden héten menni kell ugye! Szóval nálunk nem volt kérdés, most volt egy belső vizsgálat meg ilyenek is meg uh is és CTG is, szóval minden jó egybe:D

KépKép
KépKép
akíra
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: