Új privát üzeneted érkezett!

@edina7gyf: Szia! Végülis volt baba? Én is nagyon szeretnék már, másfél éve nem jön össze sajnos :( Te milyen terhességi teszteket javasolsz? Már én is ellőttem egy párat, de nem tudom melyik mutatná leginkább ki, terhesség elején...
 


Szerintem a pregnans és az expeil a legjobb. Mihamarabbi babázást!
 
 


@tremke:


szia! nagyon köszi a választ! az x epilre gondoltál? azt használom, a másikat még nem ismerem, de majd akkor veszek olyat is.

És úgy legyen, köszi
 

 
 

Sziasztok! Én vettem egy tesztet és negatív lett de még mindig érzem a torkomban a hányinger és a mell feszülés voltam ultrahangon és nem mutat semmit kB 2hete érzem meg fáradt vagyok mindig szerintetek lesz baba? A menszi m még várom
 
 


Nekem az expect és a Benu gyógyszertár saját tesztje is jól kimutatta már az elmaradt menszesz idejében a babám, előbb nem érdemes végezni szerintem ki kell várni hogy elmaradjon a havi és utána pár nappal tesztelni, nekem ez vált be. Sok sikert :) 10hetes kismami
 


Sziasztok segítsgeteket szeretném kérni ;
Oktober 13 ikan volt az utolsò menstruàciòm
Nov 9 .ere vartam,a kovetkezot ami kesett 6 napot el mentem nogyogyazhoz aki azt mondta ő vizsgalatbol nem tudja meg allapitani h terhes vagyok vagy sem
Javasolta hogy csinaljak egy tesztet es ha pozitiv jellentkezen ultrahangon .. en rogton meg is tettem es pozitiv lett ..
Masnap volt egy kis verzesem,barnazasom de el mult ...nemtudtam rokton orvoshoz menni de vegul el jutottam hozza aki meg vizsgalt es ezt irta a papiromra :statuis:vag dilatatioportio folyatasaban normalisnal kisse nagyobb graviditasra susp.uterus.
A bal,oldali adnexumnak megfeleloen kp nyomas erzekenyseg ..ez mit jelent pontosan ?
Hetfon kell mennem uh ra es kiderul,minden de felek h megsem baba van a dologba ..kerlek segítsetek (elnezest az ekezet miatt)
Válasz e
 


Sziasztok
December 13.àn volt az utolsò menszeszem.
Jelenleg t napja kèsik.. folyamatos gyomorègès ,hasfeszülès,apròbb görcsökkel..
Tegnap dèlutàn csinàltam egy tesztet ami negatìv lett ..
Korai volt mèg tesztelni?
Vàlaszokat köszönöm!
andibarbocs
Debrecen
 
 


@andibarbocs:
Bocsànat , 5 napja
andibarbocs
Debrecen
 
 


Sziasztok.
Nos...2016.októbet 5-én szültem a kislányomat.Nem védekezünk a férjemmel,mert szeretnénk kistesót (doki rábólintott persze).Na már most...Decemberben simán megvolt a mensim,most január 5-én kellett volna megjönnie(babóm tápszeres).Ha jól számolom 10napja késik.Csináltam tesztet is 2-t.Mind a 2negatív lett.Mit javasoltok?Várjak még a dokival?Csináljak még tesztet később? Köszönöm a válaszokat előre is.

Aszalósné Molnár Tímea
csajos1988
Pusztaszabolcs
 
 


@andibarbocs:
Szia Andi! Nekem is december 13-án volt az utolsó menstruáció első napja ès nekem hètfőn dèlután már a 10-es èrzèkenysègű teszt halvány pozi volt. Bár ha esetleg kèsői peteèrèsed volt,akkor lehet,hogy mèg korai. Teszteltèl azóta?

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


Lányok,akik már nem az első babót várják,tőletek kèrdeznèm,hogy a hasfájdogálás,enyhe szúrkálás,stb meddig tart? Ma picit jobban fájdogált,mint eddig ès nem tudom,hogy ez normális-e? Elvileg 5.hètben járok.

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


Sziasztok!
Az én rövid történetem:
3 éve próbálkozunk kistesóval, már túl vagyunk a vizsgálatokon, gyógyszereken és egy laparoszkópós méhtükrözésen/átjárhatóságin. Bal oldali petevezeték teljesen el van záródva. Igazából más gond nincs. Peteérésem van szépen.
Ebben a hónapban 01.09-én volt ovum, olyan 16-án éreztem először a megjön érzést, azóta is tart, fel van puffadva a hasam alja kicsit,szúr mind két oldalon, és a csúcs hogy annyira fáj a derekam, hogy ma már el kellett mennem a háziorvoshoz, aki azt mondta hogy nincs gyulladásba semmi és felfázva sem vagyok, ő terhességre gondol inkább,kiírt táppenzre. Szerdán lenne a nemvárt napja ami minden hónapban pontos. Kipróbáltam... Teszt negatív...
Elnézést hogy hosszú lett!!
Volt valaki hasonló cipőben???
Kezdek aggódni.
 


@sabyna1989:
Szia! Milyen èrzèkenysègű tesztet csináltál? A tünetek alapján èn is azt mondanám,hogy baba lehet a dologban,ugyan ezek a tünetek voltak nekem is,az erős derèkfájást leszámítva,ami nekem csak mostanában szokott előfordulni. De a nemvárt előtti napokban már nálam is jelentkezett a többi tünet,amit te is írtál.
Èn a nemvárt előtti napon este teszteltem először egy nagyon halvány pozitívat, 10-es teszttel,szóval biztos tesztelnèk ma vagy holnap újra. A nemvárt napján reggel már a 25-ös teszt is nagyon-nagyon halványan,de pozi volt nekem.

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


Sziasztok! Soha nem voltam még terhes és ez az első terhességi teszt, amit életemben csináltam... A neten igen sokmindent olvastam, hogy a nagyon halvány csíkkal van aki terhes, van aki nem, és én pedig nem tudom megállapítani 100%-osan. Ezért szeretném a véleményeteket kérni. 

A férjemmel 6 hónapja próbálkozunk... 4 napja kellett volna megjönnie. Mivel nem éreztem semmi tünetet ( pedig a neten szép listák vannak arról milyen tüneteknek kellene lennie...), idáig vártam. Ma reggel csináltam egy tesztet, halvány 2. csíkja van. De tényleg semmi tünetem nincsen! Az ébredési hőm az viszont még ma reggel is 37. 


Ez tuti baba? 


 


wasabilany
Kawasaki
 
 


@wasabilany: Gratulálok! Ez egy egyértelműen pozitív teszt, még csak nem is mondanám halványnak a második csíkot. :-D

Lilypie Pregnancy tickers
 


Wasabi, ez nem kétséges, én is gratulálok!

Lilypie First Birthday tickers
gabrill
Budapest
 
 


Kedves Kismamák!
Szeretném megkérni Önöket, hogy a kérdőív kitöltésével járuljanak hozzá a szakdolgozatom elkészüléséhez.
Témám a terhesség alatti depresszió és szorongás, anya-magzat kapcsolat.
Kb 10-15 percbe telik, de nagyon nagy segítség lenne minden egyes kitöltés. Előre is köszönöm a segítségeteket  További csodaszép napot kívánok!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... w/viewform
tundermamoca
Szombathely
 
 


Sziasztok!
Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy 5napja késik a nem várt, több tesztet csináltam, negatívak voltak, azonban a derekam és a hasam alja fáj/szúr, a cicimből előtej jön nyomásra, duzzadt, feszült és kisebb görcsöket vélek benne felfedezni. Volt már valaki úgy köztetek, hogy a tesztek negatívak lettek (pl fiatal baba miatt) de az orvosnál kiderült hogy terhesek vagytok? Vagy mennyi idő után lett pozitív a teszt?
Köszönöm a válaszokat!! :)
tothviragg
Budapest II. kerület
 
 


@tothviragg:
Fehér vizes folyásom is van.
tothviragg
Budapest II. kerület
 
 


Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. Napok óta soakt kell pisilnem, émelygéseim vannak, meg erős hányingerrel küzdök és a melleim is nagyon fájnak. Meg kellene jönnie de csak barna folyásom van de egy picike. Lehetséges az hogy terhes vagyok? ?ár csináltam egy tesztet mielőtt barna folyásom lett volna de az nagyon halvány negatív lett.
Mennyit várjak a következő tesztel? 
A segítséget is előre köszönöm 

 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: