Új privát üzeneted érkezett!

Barbara:Szerintem nem hangolsz ezzel le senkit.Sajnos vagyunk páran akik ezt átélték,én is csak az után lettem jobban h Tamara megszületett!Mi fél évet vártunk,de megérte,mert rá egy hónapra sikerült is!
Viki nagyon aranyos kiscsaj! :D

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Sziasztok

Na vegre, irtatok Ti is. :D

Hedo:
Nem vagy valami bobeszedu mostanaban. :(
A szunyogokat uuuutalom! :evil: Szerencsere itt meg egyel sem talalkoztam. :o

Orsi:
Otthon is lesz internet, igy tudom majd kovetni az esemenyeket. De ha gondolod eltudom kuldeni privatban az otthoni magyar szamom. :wink:
Koszi a gratut a lepeshez, ma nem jutott elorebb, de nagyon sokaig kepes allni kapaszkodas nelkul ugy, hogy nem is imbojog. :D
Odi nagyon ugyes, jol is teszi ha agyra gyur. Majd elindul mar lassan O is. :P

Timea:
Szuper, hogy mar jobban is vagytok! De az tenyleg kar, hogy nem nagyon tudtal a hugoddal beszelgetni.
Jaaaaj, Tami biztos nagyon cuki lehetett a harisnyaval. Ugy megneznem. A nyelv nyujtogatast megerdemelte aposod. :lol:

Evi:
Ez hihetetlen! :shock: Erre hogyan jott ra a kis Huncut? :o

Gabber:
Neked is koszonjuk a gratulaciot. :D
Ma milyen napotok volt? Teapa ma is otthon volt Veletek?
Remelem holnap idoben odaertek a taborba Lilivel. Erezze nagyon jol magat. Amugy ez milyen tabor? Mar biztos irtad, de elfelejtettem. :oops: :roll:

Barbi:
Ujra itt, hurra! Nagyon orulok, hogy jol ereztetek magatokat, es hogy probaltal Te is kikapcsolni. Holnap gyere, hogy mit mondott az orvos. En is kivancsi vagyok. Remelem nem kell sokaig varnotok, es ujra lehet probalkozni.
Kepeket kerunk a nyaralasrol.
Volt szobabicajozas is??? Remelem igen, en gondoltam Rad kozben. :wink:

Ancsurti:
Ma csinaltam Lottusnak cous coust. Spargaval, cukkinivel, repaval, hagymaval, es paradicsommal. Nagyon izlett Neki. Holnapra is van meg, de teszek bele csirke mellet is.

Itt ma is nagyon jo ido volt, szerencsere egy kicsit fujt a szel is, igy nem fottunk meg a hosegben. Kint jatszottunk az udvaron. Lottus nagyon elvezte, nagyon szeret kint lenni.
Nekem ma olyan ehetnekem van... :roll: es ez csak azert baj, mert gyumolcsnapom van/lenne. De nem birtam ki, hogy ne egyek egy kis tejbepapit. :oops: :lol: Egyszeruen muszaly volt ennem. :? Holnaptol ujra visszafogom magam.

Na ezt elkuldom, es utana jonnek a kepek, meg a video

Kép
Kép
 
 


Akkor a kepek es a video:

http://www.youtube.com/watch?v=kBLGOTlu4_g

Kép Lottus a kis baratnojevel :)
Kép
Kép Egy szal rozsa a csokrombol :)
Kép Inkabb megtepkedte a rozsamat :)

Kép Kép

Kép
Kép
 
 

 
 

Sziasztok!!


Jó napra keltünk. Végre enged regisztrálni a másik fórum!!!!
Aki nem tudja hol talál minket, és szeretne hozzánk csatlakzni, kérem írjon privit.

Persze a fogyis csapat marad itt is!!!!

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Bucus

Nagyon jók a képek, jól áll a sapka Lottikán:).

Évi

Lóci nagyon élelmes, még mindig nagyon ügyes.

Jajj, én úgy örülök, hogy tudtok jönni.

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Időm nem volt még visszaolvasni,de nagy vonalakban látom voltak itt események! :shock:

Hát remélem emiatt az incidens miatt nem mentek el innen! :( Nem lenne jó!

Bucus!
Fogyi,hááát őszintén????Most kezdem igazán,hogy haza jöttem,mert anyu meg a nagymamáim főztjének nem lehet ellen állni!Nem azt mondom halálra zabáltam magam,mert mindenből keveset ettem,de ettem mindent és mivel Orsi diétáját szeretném követni így most itthon el tudom rendesen kezdeni! :D
Bicózni sem volt kedvem minden este,főleg mikor egész nap mászkáltunk utána! :lol: Szégyellem is magam nagyon!!! :oops: :oops: :oops: :oops:
De már tényleg kezdem!Hízni egy dekát sem híztam,annyi vagyok,mint mikor elmentem itthonról! :)
Délután fél 5-re megyek a dokimhoz,majd este írok mi volt!

Tímea!
Köszönöm szépen a bíztató szavakat,kedves vagy!
Persze tudom nem vagyok egyedül ezzel a problémával,sajnos sok nő küzd ezzel!Valószínű nekem is akkor enyhül majd a fájdalmam,ha megszületik a kistesó!De már türelmetlenül várom!

Este jövök csajok!
Vigyázzatok magatokra!!!!!!

Jaj nem tudtam utánna olvasni még,de nagyon kíváncsi vagyok,hogy Orsi,hogy vagy?Minden rendben?
Gabber?????Lesz baba??Csináltál már tesztet vagy megjött??????
Megöl a kíváncsiság!!! :lol: :lol:

Kép
 


Barbi

gyorsan írok, mert megyünk sétálni
.jól vagyok, türelmetlen, szinte semmi terhességi tünettel, ami egy kicsit aggaszt.
jövő hétfőn szeretnék menni dokihoz, ha addig kibírom.

puszi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára orsi777 2010.06.28 08:35-kor.

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Bucus!

Elöbb lemaradt!
Lotti csoda édes!!!!!! :D
Képek is szuperek,de a videó :D imádom!Nagyon jóóóóó!!!!!!!

Kép
 


Orsi!!
Látom közbe írtál!
Örülök,hogy jól vagy!Biztos minden rendben!
Nekem se volt az elején semmi tünetem és 6 hetes voltam mikor először mentem a dokihoz,olyan 7.hét körül kezdődtek a kis émelygések meg a melleim fájtak,de nagyon!
Azóta csináltál még tesztet vagy már nem?
Én 3 tesztet csináltam mire elmentem a dokihoz,mert egyszerűen annyira örültem és biztos akartam lenni abban,hogy
oda megyek és nem azt mondja,hogy tévedés!Mind pozitív lett és akkor már kezdtem biztos lenni,hiszen 3 különböző fajta teszt különböző időpontokban csak nem csalhat!
Lehet túlzás volt a 3 teszt,de én ilyen lökött vagyok!
Sajnos,hogy ez történt nem tudom a következő babavárásnál mi lesz velem,de még jobban fogok aggódni,mint eddig! :(
Veled már tuti minden rendben,jó érzéseim vannak veled kapcsolatban!Alig várom a hétfőt,1 hét uh gondolom te,hogy várod már! :) Nagyon-nagyon szorítok neked!!!!!!!!

Kép
 


Sziasztok!

Itt vagyok!!! Aranyosak vagytok, hogy hiányoltok. Hétvégén itthon volt Apa, aztán így együtt volt a család, meg a ház körül tettük a dolgainkat, ilyesmi. Ja és a szokás fejfájással küzdöttem. Így se időm, se energiám nem volt írni!

Évi: nagyon jó lett az új vonalzód!!! Szerintem tök jó a hastánc, nekem mindig is tetszett!!! Mindenképp próbáld ki, aztán úgyis meglátod… Látom Lóci is nagy csibész, nem semmi az akrobatikus mutatványozás!

Ancsurti: 30.születésnapodat nagyon sajnálom, te szegény!!!

Bucus: gratula, Lottus első lépéséhez!!Képek szuperek, és a videóóó, hát megzabbantom a kiscsajt, annyira édes!!

Tímea:örülök, hogy meggyógyultatok.

Barbara: üdv. Itthon!

Jaj, csajok, megjött a regisztrációm odaátra.

Na nem lett valami hosszú a hsz-em. Mennem kell főzni.


Bucus:Lotti nagyon édes!
Én még nem mertem beletenni a homokba Tamarát,de végre jó idő van,uh szerintem kipróbáljuk mi is,majd meglátom.Úgy féltem ám.. :roll:

Barbara:Tudom h nehéz,és nehéz kivárni.Sajnos én is sokat izgultam a következő terhességnél,és nekem sokat segített h volt szívhang figyelőm.Azt nem kell elhinni h csak 20 hetes kor után lehet hallani,mert a barátnőm még csak asszem 7 hetes volt mikor megtaláltuk vele a babyt!Annyi h tovább kell keresni,mert még aprók,de megnyugtató,ha hallod h minden oké.

Marietta:Fejfájás: :? Remélem már jól vagy!

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Sziasztok!

Jaaaaaaj de jooooo! Mar en is regisztraltam az uj helyen!

Csajok mindenkinek nagyon koszonjuk a bokokat. Aranyosak vagytok.
Kesobb meg jovok. Puszi :)

Kép
Kép
 
 


aaaa
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.07.19 22:46-kor.
Vendég
 


Sziasztok! :)

Itt vagyok, csak a telken voltunk, és anyáztunk a rossz idő miatt. Amúgy okés volt. :roll:





sillia!

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Manónál úgy volt, hogy kimentem valamiért a konyhába, és mire visszajöttem addigra ott virított az asztal tetején, ami amúgy derékig ér nekem. Alig kaptam szívgörcsöt. :roll: :roll: De szerencsére volt annyi lélekjelenlétem, hogy ne kiáltsak fel hangosan (belül egyszerre: :shock: :shock: :shock: :shock: 8) 8) 8) 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :? :? 8) 8) ), óvatosan odamentem, levettem, és elmagyaráztam, hogy ezt talán nélkülözni kéne. :roll: :lol:



bucus80!

De jó képek (és idő)! :) :) :) :) :)



Be kell valljam csajok, hogy erősen felületesen olvaslak csak titeket :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: , mert kettő azért sok nekem. :roll: :roll: :oops: :oops: Azon viszont mindig elámulok, hogy mekkora fogyásokról írtok illetve, hogy ennyire kitartóak vagytok. Be kell valljam, hogy ez nem én műfajom. :roll: :roll: :oops: :oops:
(Olyannyira, hogy most azzal áltatom magam, hogy én vagyok az első ember, aki dacára a majd' mindennapi nasizásnak, egy kilót sem hízik hónapok óta. :roll: :roll: :oops: :oops: :oops: Aztán meg majd jól :shock: :shock: :shock: :shock: . Alig vagyok hülyécske)
Szóval, mindegyikőtök előtt megemelem a kalapom, hogy ennyire karakának vagytok! :P

Kép
Kép
 
 


Ha érdekel titeket egy testzsír-, testvíz- és izomtömeg analizáló mérleg, akkor most a Spar-nál megint hűségakció van. :wink:

http://www.spar.hu/spar/ajanlatok/villeroy.htm

Kép
Kép
 
 



Kép
Kép
 
 


Gabber:Ügyi vagy!

Már én is regisztráltam,de még nem küldték meg a belépési engedélyemet. :lol:

Bond:A bosszantó narancsot ismered? :roll: Keress rá neten,én naggyon bírom.

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Na látom itt már senki nem nyomul.. :?

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Kép

Kép
Kép
 


-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.03.04 15:02-kor.
Vendég
 


:( :( :( :( :( :( :(

hova tüntetek csajok?
Hogy kell utanatok mennni??????????

én is én is..... :( :( :( :( :( :( :cry: :cry: :cry: :cry:

Gabi
 
 


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Azt mondtátok hogy még írtok,legalábbis fogyással kapcsolatosan,de úgy tűnik ez csak egy kósza kijelentés volt!Én megértem ha a másik tábor miatt lepattantatok,de ne szívódjatok fel teljesen!!!!!!!!!!!!!!!!! :( :( :( :( :( :( :( :(
 
 


81 vagyok 8) ,olvasok még :wink: ,így írhattok nyugodtan ide,akik nem jöttek utánunk! :D
Vendég
 


Sziasztok

A 2010 szeptemberi topicból vagyok . Most lett kész a babaszobánk, amit Iparművész sógornőm festett. Ha van kedvetek kukkantsátok meg! Szívesen vállal akár egész szoba, akár csak egy falkép festést is, fantáziája határtalan, legyen szó előre kitalált motívumról, vagy elég számára egy ötlet is , aminn elindulhat Ha érdekel valakit a dolog, privátban tudok további infókat adni. Bocsánat ha zavartam! Szép napot mindenkinek

http://indafoto.hu/balintka/meseszoba

Kép
 
 


Gabber
Kár törölni az előző hozzászólásaidat.

Viki jön haza aug 20.-tól, ha akarod le tudunk ülni megbeszélni a dolgokat.

Gabi
 
 


Szia Mindenki!

Látom, ha hendegabi nem jön, nem megy a fogyis-topic.:roll:

Szóval akkor most mindenkit kérek, aki fogyni szeretne, illetve a fogyásról beszélgetni, hogy nézzen be újra ide, és lendítsük fel itt az életet. :lol:

Akkor magamról, mivel már tényleg rég jártam erre, és nem tudom, már miket írtam, mikor nagyritkán volt időm bekukkantani.

Vicával való terhességemet 90 kg-ról kezdtem, 104 kg-mal mentem szülni.
Kórházból 96 kg-mal kerültem haza, amit a tejgyártáshoz elfogyasztott mértéktelen madártejnek és egyéb "kórokozóknak" köszönhetően hamarosan ismét 3 számjegyűre duzzasztottam. :oops:
Január 1-jével nekiláttam a lehetetlennek.... akkor 101 kg-ot mutatott a mérleg.
Eleinte csak a kenyeret vontam meg magamtól, illetve később az este 6 utáni kajálást is "elfelejtettem".
Aztán több kismamatársam jó példáján felbuzdulva április 29-én 98kg-mal elstartoltam a 90 napos diétával.
Június elején 93kg, Július elején 89 kg voltam!!!!!
Jelenleg, így a 90 nap végénél 86-on állok, ami nagyon szuper..... de mégis elkeserít, hiszen 83 kg-ot tűztem ki célul.

közben diétámba bekapcsolódott a szomszédasszonyom is, aki 75 kg-ról indult, és 65-ig sikerült lefogynia. Mivel kb 8-10 nappal később kezdte a diétát, mint én, úgy gondolom, végigcsinálom még vele, aztán pihi.
Most jön a neheze, hiszen eddig meg volt, hogy mit ehetek, és ha a mennyiség kissé több is lett, nem ugrottak fel azonnal a kilók.
Most viszont tényleg ki kellene találnom valamit.

Mozgás: rengeteget sétálunk Vicával, Nócimmal, néha apával és kutyokkal is. Sajna másra nem igazán sikerül sort kerítenem.
Sógorom javítja bringámat, talán azt még be tudom iktatni, főleg, hogy Nócim is imád bicajozni, így majd a lányokkal együtt kerekezhetünk.

Igyekszem visszanézni a történteket, de kérek mindenkit, aki szeretne újra beszélgetni erről a témáról, illetve akár újként becsatlakozni, hogy jöjjön, és beszélgessünk.

Ígérem, hogy összeszedem magam, és ha van rá igény, akár újra elkészítem a bűvös táblácskánkat is, hogy együtt lássuk a csökkenéseket, BMI értékek alakulását!

Kép
Kép]
 


Sziasztok,

Látom tavaly nyár óta nem volt itt senki. Hová letettek? Melyik topikban kereshetlek benneteket?
 
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron