Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szeretnem megkerdezni, hogy valakinek koztetek van-e tapasztalata a Magnerot tablettaval. Nekem az orvos a Magnezium pezsgotabletta helyett ajanlotta, mert a pezsgotablettatol hanytam, de sajnos ettol is rosszul vagyok.

Koszi minden reakciot:
P

Kép
Kép
 
 


Szia!
Nem tudom, hogy olvasod e még, de nekem a magneB6 volt a leghatásosabb.
Sok szerencsét!
Szia: bogosz
 
 


Sziasztok!

Én is magnerrottal kezdtem , de magne b6 ból kevesebbet kell szedni, olcsóbb és mióta azt eszem úgy érzem rengeteg erőm lett hirtelen!!! (a B6 a cukrot,stb segit hatékonyan energiává alakitani-és hányinger ellen kitünő!! )
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Én 10 hét múlva fogok szülni,végig a magnerot tablettát szedem.Megkérdeztem az orvosomat ,hogy mi a különbség a magneb6 és a magnerot között.Azt felelte,hogy a magneb6-ból többet kell szedni,kevésbé hatékony.Tehát az árát kompenzálja .Az én terhességem minden negatív tünettől mentes,szinte fel vagyok turbózva,ezért nem tudom milyen lenne nélküle,de ahogyan olvasom a véleményeket,nagyon változó mind.
Ebből is látszik,hogy nincs szabály ,mindenki másképp reagál mindenre.

További sok boldogságot kívánok mindenkinek!
 
 


Sziasztok!
Az én orvosom a Magnezuim Diasporal 400 Extra-t javasolta, hogy szedjek. Ez egy ivó-granulátum, 1 tasakban benne van az egész napi szükséglet. Állítólag nagyon jól felszívódik. Mindenesetre finom narancs ízű italpor, és nekem semmi bajom (hányás v. ilyesmi). :D
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron