Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!


Titi!

Jó,hogy tegnap végre tudtunk egy kicsit dumcsizni is.Szerintem sem kell egy kétéves gyereknek éjjelre már tápszer az elalváshoz. Persze nem árt neki,ha kap,de ha elhagyjátok,azáltal már tuti nem szenved hiányt semmiből.Amúgy amit a tápszer jótékony hatásárol olvastál ezúton cáfolnám is,mivel az volna a lényege,hogy aki allergiás,ekcémás...jobb ha minél kevesebb allergén anyaggal találkozik az első években. A tehéntej is egy ilyen erős allergén,de mivel Alexa naponta fogyaszt joghurtot,túrórudit,tejföllel habart ételeket...,így szinte teljesen mindegy,hogy tápszert,vagy tejet iszik.Domi rendes dobozos tejet kap már jó ideje,meg ugye a bölcsibe is azt adják nekik,kakaónak,kávénak.

Momo!

Ami a szellemgyógyászatot illeti,engem is beavathatnál a témába,mert bizony én sem sokat hallottam még róla,de nagyon izgi és kiváncsi is vagyok rá.Mesélsz róla kicsit?

Éva!

Jelentkezz. Mikor leszel szabin?Hívjál is ,ha tudsz. :D

Virág!

Én nem is emlékezetem,Hogy Nimit császárral szülted. Ott az az alap,hogy akkor autómatikusan felajánlják a császárt? Jól beszélsz nagyon,ez valóban olyan rémes,legalább annyi dolog szól a császár mellett,mint a természetes szülés mellett. Nem is tudom,lehet e jól dönteni. Nekem volt időzített császár és komplikált természetes is,így én azt mondom,hogy számomra óriási biztonságot adott a császár,lelkileg azonban nekem nagyon rossz élmény volt, és ha valaki garantálta volna,hogy minden a legnagyobb rendben menne,akkor jobb lett volna a természetes.Nem irígyellek ezért a döntésért,de az mindenesetre szuper,hogy van beleszólásod,mert idehaza már egyre ritkábban császároznak,és nagyon komoly ok kell hozzá.De azért nálatok a kórházak felszereltsége és az ellátás színvonala biztosan sokkal jobb és nagyon jó kezekben lesztek. :wink: Arra nem válaszoltál,hogy ha jössz haza,akkor össze tudunk e hozni egy jó kis fagyizós árkádos talit,mert az nagyon jó lenne.Ja sajna nem lehet itthon velem a férjem ahárom napos ünnepet is végig melózta,de ma már ment Domi bölcsibe,és a nagy fiam van csak itthon,ő meg segít.

Mindenkinek köszi a drukkokat a cicimhez,hát napról napra könnyebb,de a legnagyobb bajom az,hogy kiszolgáltatott vagyok és ettől meg csuda hisztis.Béna vagyok,mert a bevásárlásnál nem tudom levenni a polcról,ami kell, a gyereke nem emelhetem fel,no zuhi...de rohan az idő,ez már a 10* nap és ma kapom az uccsó szurit is HURRRÁ!!!! :D

Később még jövök!

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok

24.heti pocak
Kép

Jóéjszakát Sok pusziii mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virag24
 
 


Sziasztok!

Virág!

Nagyon szép pocakod van, és szépen növekszik. :D De az arcod miért nincs a képen? Tessék olyat is készíteni.

Tegnap voltam a dokinál,sajna kaptam újabb kötést ,azt mondta,hogy még 2 hétig lesz kötésem. Viszont azt mondta,hogy nagyon szép és minden a legnagyobb rendben van. Ez annyira megnyugtatott,hogy már sokkal jobb a hangulatom és a kötést is elviselem,meg szerintem kezdem megszokni is.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 

 
 

Sziasztok lányok!

Végre én is idejutottam, bár bevallom, nagyon nehezen. A lényeg, hogy tudok végre írni!
Minden este tervezem, hogy jövök, de annyira nehéz ilyenkor még géphez ülni.
De ma végre sikerült!
Ma amúgy iszonyatos napom volt, Alexandra délben nem aludt (1,5 óra altatás és veszekedés után feladtam), de így legalább nagyon gyorsan elaludt. Együtt fürödtünk, aztán pikk-pakk Dani elaltatta.
Mostanában annyira igényli, hogy fürödjek vele, tudom, az én hibám is, mert néha beülök vele a kádba, és így tudja, hogy akár mehetnék is.
Patrickot meg fel kellett kelteni, úgy elaludt, de fürdés és etetés nélkül meg nem akartam felvinni letenni végleg. Hát, ki tudja, mennyit fog így bírni, alig evett. Szerintem 1 órán belül kelni fog.
Sajnos nem javultak az éjszakák, még mindig igen gyakran kel, ami eléggé megvisel. Alexa is felkelt éjszaka többször is, bár hozzá Dani megy át, de mégis felkelek folyton arra, hogy nyöszörög, vagy sír, vagy megjelenik az ágyunk mellett minden előjel nélkül.
De ettől az alvás problémától eltekintve nagyon édesek a gyerkőcök, imádom őket!

Patrick már próbálkozik gagyogni, meg volt 1-2 hangosabb kacagása. Viszont mozogni azt nagyon nem megy neki. Felszedett jó néhány kilót. Annak idején iszonyat mozgékony volt, nagyon hamar megfordult hasról hátra, meg folyton oldalra gurult, most meg csak fekszik a hátán.
Alexa meg baromi sokat dumál, bár még csak szavakat, de már nagyon megy neki, mindent ismétel utánunk.
No meg jelszavakkal érteti meg magát. Például Patrickról folyton beszámol, hogy alszik vagy nézelődik, vagy sír (bár azt én is hallom). Mondja, hogy éhes, hogy mit szeretne enni-inni, hogy bekakilt, olyan ügyes már!
Hozok is mindjárt képeket!

Virág, annyira cuki a pocid! De igaza van Eszternek, tegyél fel kérlek magadról egész alakos fotót! Irtó vékony és csinos vagy ám!!!
Ezt a császár dolgot én is meglepve hallottam, ezek szerint megkérdeztek róla. Ez teljesen hivatalosan megy kint így? Mármint hogy lehet beleszólásod a dolgokba?
Hát, nem irigyellek a döntésért, én is átéltem ezt 4 hónapja. A dokim megkérdezte, hogyha dönthetnék, mit szeretnék. Persze hezitáltam, és nem tudtam dönteni, annyit mondtam, a császár tuti, és talán afelé induljunk. Ő meg annyit válaszolt, hogy akkor majd a vége felé meglátjuk, de igyekszik ő is ennek megfelelően cselekedni.
Aztán mikor oda került a sor, hogy sos császár, annyira szerettem volna, ha megpróbálhatom természetes úton.
Így viszont, ha lesz még egy manócska, akkor 100% császár sajnos. :(

Na, még nézek néhány képet, aztán eldugulok, van még mit tennem-vennem, és fel is nézek, mi történik. Remélem, csend van. (Elromlott a bébiőrzőnk, folyton fel kell járkálnom.)

Jó éjt lányok!

KépKép
titi_27
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
titi_27
 
 


Kedves Barátnőim!
Ha már felélesztettük, remélem nem hagyjuk meghalni a topikot!
Én mostanában borzasztóan fáradékony vagyok. Munka, utazás, háztartás..., szóval néha nehéz magam rávenni, hogy írjak.

Virág!
Nagyon szép pocit növesztettél!!! :lol: Jöttök még haza a szülésig?

Titi!
Alexát utoljára kis husi babának láttam! Hihetetlen, hogy milyen nagylány lett! Mesiék szülinapi buliján találkoztunk utoljára és az már nagyon-nagyon régen volt.
Kérünk szépen Patrikos vonalzót is! :wink:

Eszter!
Annyira szégyenlem magam! Sajnos nálunk hiába íródik beosztás nagyon gyakran, akár hetente többször is változik. Lemondanak, behívnak... Ez történt a múlt héten is és már nem mertelek hívni, mert annyira kellemetlen, hogy soha nem tudok semmit biztosra ígérni!
Hogy vagy? Már kötés nélkül vagy? Van már valami munkahely elgondolásod?

Momo!
Mesélj egy kicsit erről a szellemgyógyászatról! Engem nagyon érdekel, bár tudom, hogy szinte semmi időd nincs!

Jövök- megyek, takarítok, később még visszanézek! Remélem em hal ki a topikunk! :roll:

Éva

Kép
balimama
 
 


Végre eltűnt az előző oldal! Nem szerettem azokat a hozzászólásokat látni! :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok lányok!

Én is itt vagyok ám, csak - ahogyan azt annak idején írtam - nem tudok olyan sűrűn jönni, mint annak idején. :(
Sajnálom nagyon, de képtelen vagyok néha még akár géphez jutni is. 2 napja be se kapcsoltam, most - mert hogy Dani altatja a kiscsajt - végre van egy pici időm magamra.
Patrick ugyanis napközben ma sem engedett a géphez, iszonyatosan igényel mostanában. Sikerült picit elkényeztetni a lelkem, sokat sír, ha nem foglalkozom vele. Pedig ma Alexa bölcsiben volt, de jött a védőnő, no meg nem sorolom.

Mi jól vagyunk, csak a gyerekeknek folyik az orra. :( Bár Alexandránál talán meg van a ludas, most vettem észre, hogy jön az egyik leghátsó rágófoga. Azt hittem, jobban meg fogja viselni, de hál' Istennek semmit nem látok rajta, nem nyűgösebb különösebben. Bár mostanában megint éjszakai ébredős lett, de már így is Istenes a régi éjszakákhoz képest.

Én közben kedden bent jártam a munkahelyemen, ahol változások vannak, úgy néz ki vezetőváltás lesz vagy van folyamatban. :( Szóval az új főnöknek jeleztem a visszameneteli szándékom, miszerint 2011 januárjában kívánnék munkába állni. Hál' Istennek szívesen lát vissza ő is, pedig nem is ismer. Viszont így kezdhetek ovit és bölcsit keresni a gyerekeknek, a szívem szakad meg értük.

Eszterem, úgy sajnálom, hogy nem tudtunk ma sem beszélni, amikor délután hívtál, pont álltam be a garázsba, akkor hoztam haza a kisasszonyt, utána gondolhatod mi volt itthon. Mire becuccolunk, Patrick üvölt, Alexa is nyűgös mert melege van. Aztán Dani is hazajött, és megint nem tudtalak felhívni. De remélem, holnap már tudunk váltani néhány szót végre!

Évikém, látom, Te sem unatkozol. Azért nagyon örülök, hogy néha napján benézel közénk.
Ha rajtam múlik, ígérem, nem hal ki a topik! :)

Virág, Momo, merre jártok? Ennyire elfoglaltak vagytok? Remélem, azért egyszer egy héten Ti is benéztek!

Patricknak igyekszem már vonalzót készíteni, csak eddig még nem jártam sikerrel. De ami késik, nem múlik!

További szép estét mindenkinek!

KépKép
titi_27
 
 


Virág, már akartam kérdezni, Neked Nimród hogyan használja a két nyelvet? Hogy beszéltek otthon? Gondolom, magyarul. Mesélnél nekem erről? Mikor tanult meg németül, stb.
Nálunk eléggé aktuális a téma, Dani még mindig hárítja a németet, néha kerül elő a nyelv, anyósom csak németül beszél hozzá, és németet használó oviba szánjuk (mert német nemzetiségi ovi nincs a közelben sajnos). Jó volna, ha ragadna rá, de félek, hogy ez is kevés lesz. Ha folyamatosan érnék ingerek németül, az volna a legjobb.

Momo, irigyellek benneteket, hogy Te ilyen ügyes voltál Mishallal és így tud angolul. Tényleg, és a magyarral hogy áll? Az is megy neki? Melyiket preferálja?

KépKép
titi_27
 
 


Titi!
Én annyira irigyellek ezért a kétnyelvűségért!
Én hiszek abban, hogy a gyereket nem zavarja össze az, ha két nyelven beszélnek hozzá, bár újabban ilyet is hallani. Nagy ajándék az, hogy 2 nyelvet beszélhet anyanyelvi szinten. Felnőtt korban bármennyire is tanul az ember ez már lehetetlen.
Nem terveztél véletlenül még egy babát? Vagy ez már eldöntött, hogy 2011-ben vissza mész dolgozni?
Olyan furcsa, mintha én sose lettem volna otthon! :oops: Már több mint egy éve dolgozom megint. Eleinte nehéz volt, de azzal, hogy folyamatos munkarendben dolgozom, nem kell minden nap bemennem sikerült a nehézségeket áthidalni.

Olyan karácsonyi hangulat tört rám (ahogy ez lenni szokott nálam már októbertől :lol: ) Ez persze nem azt jelenti, hogy időben kész leszek mindennel! :wink:
Ha valaki 2 évvel ezelőtt mondja nem hiszem el, hogy mennyi munka van egy kertesházzal!
Megyek is egy kicsit dolgozni! Majd jövök még mesélni! Aztán majdcsak reagál rá valaki! 8)

Éva

Kép
balimama
 
 


Szépen itt maradtam egyedül! :cry:
Szerintem én sem jövök a hétvégén többet. Éjszakás leszek ma és holnap.
Egyébként elég filozofikus hangulatban vagyok. Biztosan egyszerű vagyok, vagy inkább naív, de a héten csalódtam egy-két emberben, akit talán barátomnak tartottam. Nem bánt, mert nem biztos, hogy akartam közéjük tartozni (sőt egy ideje már leginkább nem). Na mindegy csak kiírtam magamból! :wink:

Éva

Kép
balimama
 
 


Hali!

Megvagyunk,csak egesz nap jovunk,megyunk,ma se sokat leszunk itthon,de igerem,legkesobb szerdan irok. :lol:
Szaladok,MIsh facsarja a narancsjuice-t.
Kedden angyaltanfolyam lesz,majd arrol is meselek.
Addig is nagyon szep vasarnapot mindenkinek,Eva neked meg jo munkat ha mar kenytelen vagy dolgozni.

Puszi

Momo
momo35
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakozom a rohanók táborába egy szó erejéig. :lol: Velem is rengeteg dolog történik,elkezdtem negyed gőzzel munkát keresni,közben igyekszem mindent elintézni,mielőtt dolgozni kezdek.Fogszabályzó,meghosszabítani Bálint közgyógyát,nekem rákszűrés,Dominak lisztérzékenység kontroll,kötelező könyvelő továbbképzés,útlevél készítettés,soroljam?! Na ezeket csinálom,közben meg persze főzök és mosok és takarítok és családozok. :lol: De holnap írok.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok Lányok!
Bár látszólag haldoklik a topik, azért telefonon, meg ilyen-olyan formában érintkezünk egymással!
Mit szólnátok egy cukrászdázós délelőtti találkozóhoz valamikor?
Szabin leszek egész jövő héten. A hétvége kivételével bármi jó.
21-én pedig a nagylányom szalagavatója lesz. Én jobban izgulok, mint ő!
Eldumcsiztuk Eszterrel az időt, még semmit nem csináltam itthon 8) :shock:

Éva

Kép
balimama
 
 


Hali!

Megint csak beugrok.

Eva!

Nem is meseltel a hazikotokrol. Sikerult teljesen felujitani...valamikor akkortol nem irtunk mar...most hogy alltok? Ekkora nagylany anyukajanak lenni,nem semmi. :lol: Jovo heten ha MIsh oviban lesz,akkor elmeletileg szerda kivetelevel raerek.
Ma itthon van velem...mar nagyon hajlok ra hogy beadattassam neki az oltast,csak most meg szorcsog,a dokino meg azt mondta,hogy akkor varjuk ki a hetveget.Penteken meg jon az apukaja...rogton az ajtoban lefertotlenitem. :roll:

Titi!

Tenyleg oda kellene adnom neked valahogy Patrick ajandekat,mert tenyleg kinovi,a blokkot meg mar nem talalom. Orulok,hogy jol megy mar a bolcsi/ovi . A ket nyelvet tudod en mindig csak ajanlani tudom.Nekem ez igy nehez,mert nekem magyarul kellett volna csak beszelnem,igy meg mindket nyelven szolok hozza.Jelenleg sokkal jobban beszel magyarul mint angolul,de szuperul "olvas" angolul,vagy az oviban enekel,mesel..es tudom hogy erti is.Estenkent legtobbszor angolul olvasok neki meset.Az apjaval viszont az utobbi hetekben egy szot nem hajlando beszelni...es szerintem ez nem az angol miatt van.

Virag!

Merre vagy,hogy vagy? Jo nagy lehet mar a pocakod! Irjal!

Eszter!

Na,teged meg fel kell hivni....most mar biztosan jol vagy ha ennyire intezkedsz. :lol: Tetszenek??????

Ma lett volna az angyal I. tanfolyam,de sajna el kellett halasztanunk,anyukam (o vigyazott volna a gyerekekre) lebetegedett,hugom kislanya is...pedig annyira vartam.

A szellemgyogyaszatrol: Az energiaval valo gyogyitasrol biztos tudtok..ennek lenyege,hogy a reikivel ellentetben,nemcsak kivulrol kezratettel adunk energiat,hanem enunk egy resze elhagyja testunket,belemegyunk a paciensbe,belulrol korulnezunk(harmadik szemmel valo latas) hogy mi a baj,es a kivulrol kezunkon aramlo energiat belul atalakitjuk (mas szin,esetleg szerszam stb)...Ennek vannak fokozatai,a masodik utan van egy beavatas amikor kapsz egy szellemi segitot fontrol...harmadiknal mar tanultunk energetikai injekciot,lezertechnikat,hipnozist,a negyediken pedig mar "muteteket" is csinalhatunk. Ez a klasszikus vernelkuli pszisebeszet. Diohejban ennyi. :lol:

Az uzlettel kapcsolatos dolgok most allnak,az egyetlen megfelelo hely tulaja nem hajlando alkudni az arbol,sot mikor megtudta,hogy komolyan erdekel,meg fel is vitte. Pedig mar rengeteg mindent elinteztunk,megterveztettuk a berendezest,beszallitok,stb. De biztosan meg van az oka,majd eljon a tokeletes pillanat amikor ezt is meg lehet valositani.
Es megyek is,jo merges vagyok,most tette tonkre a dvd lejatszot Mishal,nem csinal semmit. Vannak meg szerelok egyaltalan akik ilyennel foglalkoznak?

Tovabbi szep napot mindenkinek!
momo35
 
 


Sziasztok!

Éva!

Igen,jól eldumcsiztuk az időt,de nem bánd, a meló megvár, és olyan jó volt beszélgetni. :D Én benne vagyok a taliban nagyon.Nekem a kedd a csüti és a péntek szabad egyenlőre.

Virág!

Hogy vagytok? Te olyan régen jelentkeztél! Kérünk új fotót is.

Titi!

Rémesen hiányzik,hogy még csak nem is beszélünk. Tegnap is csörgettelek,mert vissza a karatalak volna hívni a vonalason,de nem vetted fel.:(

Momo!

Nagyon izgi ez az egész,amiről írsz.A bolttal kapcsolatos dolgok meg tipikus magyar jellemzők,nem hogy örülne,hogy van egy komoly érdeklődő és reális keretek közt,de megalkudna veled. A mocsok. :D Kerületen belül szeretnél maradni?Mármint a vállalkozást illetően.Köszönöm kérdésed, az ikrek :lol: jól vannak. Igen,elégedett vagyok,már szinte semmi bajom,bár ma pont panaszkodtam Évának is,hogy fájogat. Remélem csak megerőltettem,vagy frontérzékenyek.Az állandó bebugyolálástól csupa pötty szegény bőröm. Életben egyáltalán nem nagyok,sport mellcsivel pólóval észre nem vehető a változás.


Mutizok egy képet nektek.


Puszi

Eszter

Kép

Kép

Kép
anubias
 
 


Bocs Lányok, hogy közben eltűntem, de Balázs beteg lett!
Lázas és folyik az orra, amit még kibírnánk, de sajnos nagyon fáj a füle, így egész nap csak melegítem, símogatom, szeretgetem!

Délután (ha alszik, mert éjszaka semmit nem aludtunk ) jövök és írok mindenkinek!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok lányok!

Csak gyorsan jövök, igyekszem mindent pótolni a hétvégén, de a végkimerülés szélén állok, kedd óta szinte egyedül vagyok egész nap a gyerekekkel, nagyon fáradt vagyok.
Beoltattam az influenza ellen is, az is lenyomott, vagyis remélem, hogy csak az, de tegnap óta olyan betegnek érzem magam.
No meg majd elmesélem a tegnap délelőttömet is, Patrickkal voltam a Heim Pálban vérvételen... szóval viseltes vagyok, így ide végképp nem jutok.
De nagyon akarok jönni ám, és tényleg próbálkozom!

Évikém, jobbulást Balázskának!

KépKép
titi_27
 
 


Egy kis javítás, szóval magamat oltattam be!

KépKép
titi_27
 
 


Éva!

Jobbulást Balázsnak! Hogy van mára? Akkor a tali nem fog most sikerülni,ugye?


Virág!

Olyan rossz,hogy nem tudunk rólad semmit.


Puszi


Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok Lányok!
Balázsnak tüdőgyulladása van és nagyon beteg!
Jövő héten jön anyósom segíteni, szerintem hét közepére már jól leszünk. Nem szeretném sokáig tologatni a talit! :wink:

Virág miatt én is aggódom! Még SMS-t is írtam neki!

Eszter!
Szerintem tök jó lett! Mondjuk érthető a fájdalom, még a képeken is látszik a véraláfutás! Meg azért az is látszik, hogy nem a végleges helyén van még, fog még helyezkedni!

Titi!
Gyere és mesélj!
Miért voltatok vérvételen?

Momo!
Ez a ház sose lesz kész! :lol:
Mindíg jön valami új ötlet! Ja és elkezdett veszélyes iramban penészedni a fal! :cry:
Gondolom jövőre szigetelünk és az egész házban festeni kell. Így a műanyag nyílászárók mellett a műanyag falfesték nem volt szerencsés.
Nálatok mi a helyzet? Tavaly még költözni készültél, de én azóta nem hallottam rólad semmit!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok lányok!

Végre itt vagyok, szinte teljes életnagyságban.

Sokkal jobban vagyok, nem tudom, mi volt velem, bár a gyomrom még mindig nem az igazi, meg fáradt vagyok, de talán értem a nyitját.
Ugyanis nagyon kemény hetem volt. Kedden Daninak külföldi partnerei voltak, akkor is fél 11-kor jött haza reggeltől, aztán szerdán, csütörtökön az estét kikérte szabadba, tegnap este és ma egész nap suliban volt. :(
Szóval a kismanókkal egyedül bíbelődtem, ami önmagában is elég kemény feladat.
Csakhogy mindemellett kedden beoltattam magam, ami után még a helyszínen elájultam, kissé megviselt maga a szúrás élménye.
Csütörtökön pedig Patrickkal jártam meg a Heim Pált. Mivel szedi a Cordarone-t (ez a szívgyógyszere), 3 havonta pajzsmirigy funkciót kell nézetni nála, mert állítólag mellékhatásként a pajzsmirigyet befolyásolja. Remélem, minden rendben lesz!
Szóval miután kedden az ájulásos oltásom után még megjártam a körzeti orvost Patrick oltásai miatt is (őt is beoltották a kötelezőkkel), kiderült, hogy a dokinénink Heim Pálos beutalóján nincs pajzsmirigy funkció. Így azt tanácsolta, hívjam fel a kórházat, ahol azt az infót kaptam, hogy menjek be az Endokrinológiai szakrendelésre.
No, szóval nem volt időpontunk sem, de csütörtökön bementem reggel fél 10 körül, és nagyjából 1 óra után (mikor már Patrick nagyon éhes volt) - miután 2 ember végzett ez idő alatt - kértem, hogy soron kívül had menjünk be. Megnézte a dokinő, és megírta a beutalót vérvételre. Ott rögtön küldtek is a laborba minket.
Patrick mindeközben már örjöngött az éhségtől, de le akartam tudni mindent előtt.
A laborban viszont iszonyat volt, nem tudtak tőle vért venni, mert olyan kis pufi a lelkem, nem találták a kézfejében a vénát. Szóval szúrkálás után felküldtek osztályra, hogy majd ott megoldják. Odafent kérdeztem, hogy megetessem-e, de közölték, hogy inkább majd utána. Lényeg a lényeg, hogy végül a fejecskéjéből próbálkoztak vért venni, de csak 1 kémcsőnyi jött le a 2 helyett (mert én kértem még egy teljes vérképet is). Annyira sűrű volt a vére, hogy nem tudták csak nagyon nehezen levenni tőle azt is. Valószínűleg nem volt benne folyadék, én meg teát nem vittem, nem is gondoltam erre.
Na, én azóta olyan beteg voltam. Biztos a stressz is, nagyon megviselt lányok! Tudom, hogy már rég elfelejtette az egészet, de én nem. Kegyetlen volt! Eszembe jutott minden, mit élhetett át születésekor... talán jobb, hogy akkor nem is fogtam fel a velünk történt dolgokat.
Na, rólunk ennyit...

Momo drága, nem tudom, mivel leptél volna meg bennünket, nagyon bízom benne, hogy még időben tudunk találkozni, és tudjuk hasznosítani! Most olyan fura, hogy csupa pasis dolgot kell vadásznom, ugyanis tele vagyok rózsaszínnel, Alexáról szinte semmi nem maradt le, amit rá tudnék adni Patrickra.

Tyű, annyira jól hangzanak a terveitek! Tudod, én is hiszek ebben, talán mégsem ez volt a tökéletes hely, biztos jön majd a megfelelő. Egyszer csak eléd toppan, és tudni fogod, hogy "igen, ez kell nekem".
Kár, hogy most nem megyek a közeljövőben Miskolcra, mert anyukám sógora - aki nekünk is most javított a dvd lejátszónkat - pont ilyennek foglalkozik.
Amúgy általában híradástechnikai műszerészek javítanak most már ilyeneket is, hátha találsz.

Évikém, nagyon sajnálom Balázskát. Remélem, gyorsan kilábaltok ebből a betegségből, és csak rossz emlék lesz. De mi történt? Hol fázott meg ennyire? Lehet tudni?

Jaj, a talinak én is nagyon örülnék, most fejből nem tudom, de számomra ugyebár csak a kedd és csütörtök délelőtt jó, akkor is csak másodmagammal tudok menni. De vele még azért el lehet ejtőzni. Persze, ha ölben van, de abban biztos nem volna hiánya.
De akkor várjuk meg, Balázska mikorra jön helyre, hátha csütörtökön már Te is ki tudnál mozdulni.

Azóta Virág nem reagált még az sms-edre? Én is aggódom miatta. Ő is annyira örült, hogy ismét itt vagyunk, nem tudom, mi lehet vele.
Ha nem ír pár napig, felhívom.

Na, amiatt a penészesedés miatt nem irigyellek. Bár biztos lesz a jövőben is meglepetés, reméljük, hogy nem ekkora. A házat amúgy kellett vakolnotok kívülről? Remélem, nem kétszer költötök rá. Nekünk be kell majd szigetelnünk, mert nincs rajta dryvit (vagy hogy kell leírni), azt hittük a vastag téglák miatt nem kell majd, viszont nem szigetel jól. No de rajta van az új szín, amiért önmagában kb 7-800.000 Ft-ot fizettünk. Mikor fogjuk ezt a problémát megoldani? Talán 5-10 év múlva.

Eszter drága, végre találkozunk holnap ennyi idő után, remélem, semmi nem jön közbe! Már olyan régóta tervezzük ezt a talit.

Mindenkinek további szép estét kívánok, most rohanok tovább, még zuhizni szeretnék, aztán dőlök az ágyba.

KépKép
titi_27
 
 


Szep jo reggelt!

Eva!

Jobbulast Balazskanak! Hogy viseli a betegseget,sikerul agyban tartanod? Be lett adva neki a H1N1 vedooltas? Peneszedo falak,hat az gaz...erre van specialis festek,majd ha leszigeteltetek kivulrol,akkor lehet hogy azokon a bizonyos helyeken celszeru lenne ezzel lefesteni. A hohidaknal meg nem tudom hogy kell csinalni,mert altalaban ott szokott peneszedni,tehat ha mindenhova raraksz mondjuk 5cm szigetelest,akkor a hohid meg mindig megmarad. Elso telen en agyba fobe szelloztettem minden helyiseget ,volt is futesszamlam.Most is mindig nyitogatom az ablakokat,foleg a furdoben.

Eszter!

Nagyon szepek!!! :lol: Kepzeld miutan feltetted,veled almodtam,es mutattad a melleidet,de olyan picik voltak mint ket cseresznye,es azon gondolkodtam hogy mekkora implantatumot ultethettek be neked...ilyen hulyeseget mi????Teljesen jol vagy akkor mar,nem fajnak?

Titi!

Nem irigyellek! De mar vege lesz lassan ennek a hetnek,es bizonyara igaz,hogy Patrick nem is emlekszik az egeszre...a te ajulasod...gondolom a kimerultseged is kozrejatszott. Miert adtal kimenot a parodnak? Na jo,semmi kozom hozza.Bocs.Kis nardagos polos egyuttes amit vettem,csak az a gaz hogy 3-6 honapos,es ha Patrick meg jo husban van akkor lehet hogy nem jo ra..na mindegy...akkor majd kap valami mast...


Virag!

Hol vagy?????????????????

A jovo heti tali lehet hogy nekem nem lesz jo,mert penteken mar itt lesz a ferjem,csutortokon meg joga lesz delelott.Elkezdtem jarni Jogara es Pilatesre,igaz,hogy csak heti 1x ,mert a tobbi idopont lehetetlen,este 8tol lenne.
A pilates ma van ebed utan,hulye idopont de viszem Mishalt,a multkor o is csinalta a gyakorlatokat.
Tegnap az Operaban voltunk,a Kis kemenyseprot neztuk meg ,jo volt.Igaz,az elso 5 perc utan megkerdezte,hogy mikor lesz mar a vege. :lol:
Olyan kis muveszlelek,imad tancolni,szineszkedni,furulyazik...tudom,mindenki a sajat gyereket hiszi a legtehetsegesebbnek.. :lol:
Most eppen a narancsokat facsarja megint,ez az o reszortja.

Eva!

Hogy koltozunk,vagy nem koltozunk???Nem is tudom,felig meddig most is arulom a hazat,ha jonne vevo es megadna azt az arat amit kerek akkor el is adnam. A 2. keruletbe szeretnek atkoltozni,vagy a kornyekere,Solymar,stb...de nem surgetek semmit.
A ferjem viszont azt szeretne,hogyha visszamennenk Kuwaitba es ujra egyutt elnenk...amit mar en nem akarok...Mert igazabol o csak Mishal miatt szeretne hogy ujra egyutt legyunk.Nekem meg ez igy nem jo...nem igy kepzelem mar az eletem.Ez is egy megoldatlan dolog...a furi,hogy az asztrologus azt mondta,hogy szerencses csillagzat alatt kottetett a hazassagunk,es karmikus es mi jok vagyunk egyutt,sokra vihetjuk.

Nem untatok senkit,Eszter mindjart felhivlak...vagy mar Titinel vagy...ugy eltelnek a napok,es nem telefonalok...remenytelen vagyok.

Puszi mindenkinek!
momo35
 
 


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok Lányok!
Később jövök, most csak egy mondat:
Beszéltem Virággal és jól vannak, csak nem ért rá netezni, de jön majd! :lol: :lol: :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok lányok!

Hol vagytok? Én is csak rohanófélben most...

De jó, hogy Virág jól van, Évikém köszönjük a híreket!
Viszont ha tudsz, gyere kérlek mesélj, hogy van Balázska? Remélem, már kilábalófélben a tüdőgyulladásból.
Én is félek most ettől az influenzától nagyon, Alexa ma elég vacakul volt, de még nem lázas, remélem, nem is lesz az.
Patricknak is szívni kell az orrát, mindemellett úgy belekapott a szemébe, hogy alig nyitja ki a bal szemét, a szemészet meg ma nincs. :(
Na, megyek is, irtóra nyüglődünk.:(

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Sajnos nekem sincs mostanában egy szabad percem sem.

Éva!

Amikor hívtál éppen altattam Domit,azért nem tudtalak felvenni,utána meg rohanás volt a délután,mert ő is itthon van a héten,de szerencsére nem beteg.

Virág!

Azért egy sort igazán irhatnál néha. :cry:

Titi!

Veled annyira kéne beszélnem,egy csomó dolog jár a fejemben a Patrickkal kapcsolatosan,de ma meg nőgyógyihoz megyek rákszűrésre,utána meg szülői a bölcsiben,délelőtt fényképezésre kellett vinni Domit,szóval nem unatkozom,az fix.

Momo!

Sajnálom,hogy le kellett mondani miattam a talit és még csak nem is beteg Domi. :twisted: Na ezt majd bővebben személyesen elmesélem.Bocs,hogy telcsizéskor is annyira rohanásban voltam,csak akkor meg ugye jöttek Titiék át, és éppen sütöttem a sütit. :roll:

Na rohanok is tovább!

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Hali!

Eva!

Remelem jobban van mar Balazska! Szeretnelek teged is szeretettel meghivni a kov. talira hozzank.(remelhetoleg osszejon elobb vagy utobb :lol: ).

Titi!

Gyerkocok,jol vannak? Es te?

Eszter!

Nem baj,fo hogy Domi jol van.

Kepzeljetek en tiszta hulye vagyok,en varom a ferjem,o meg ma mondja,hogy csak jovo csutortokon jon.Szerinte mindig is errol volt szo,en meg hatarozottan emlekszem erre a datumra.Szoval a jovo kedd nem lenne jo nektek?????

Ma voltam jogazni,annyira jo volt. Mishalt meg nem viszem oviba holnap,mar kiirattam...igy csak kettesben leszunk,elviszem jatszoterre,setalni,talan ebedelni. Imadja ha csak vele foglalkozom(mint minden gyerkoc).

Szep almokat!
momo35
 
 


Momo!

Én jövő héten hétfőn kedden egész napos kötelező továbbképzésen vagyok.A szerdám szabad csak a jövő héten,de az meg tudom,hogy Titinek nem jó,mert Alexa otthon van.Meg kellene kérdezni,hogy ha ráér nem tudja e megcserélni a napot. Mármint ha neked,meg Évának amúgy jó volna. Meg ha Alexa meggyógyul addígra,mert tegnap szegény lebetegedett. csakúgy,mint a férjem. :cry: Szóval sok a ha! :lol:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Eszter!

Szerda nekem nem jo mert joga van es azt nem akarom lemondani. Jobbulast parodnak!

Alexanak is jobbulast!

Megyek is,viszem Misht sokabinba ha mar itthon maradtunk mert eleg csunyan kohog.

Puszi
momo35
 
 


Sziasztok Drágáim!

Wáá megirtam egy kisregényt és már épp végeztem mikor eltünt :evil: Ujra irtam,erre megint törlödött :twisted: most se megy el akkor azt hiszem hagyom és késöbb nekiállok!

Ne haragudjatok amiért igy eltüntem!Köszönöm szépen a hiányolást és az aggodást,jol esett,pedig meg se érdemlem,amiért igy szo nélkül leléptem!

Magyarba voltunk egy hetet,én meg pluszba még egyet,hogy egy kicsit több idöt tölthessek a beteg mamámmal!Nehéz volt Nimrodtol az elvállás,mert még sosem voltunk ilyen hosszu idöt külön és ilyen távol egymástol,de nagyon okos volt és megértette hogy nekem is és mamámnak is most erre van szükségünk!Jol elvoltak nélkülem kettesbe,nem nagyon hiányoltak igy nem nehezitették meg a dolgom,csak mamámra kellett koncentrálni,érte aggodni és nem azon rágodni mi lehet fiukkal itthon!
Nagyon jo volt a mamámmal az egy hét,mert csak rá kellett figyelnem senki másra és biztos neki is ahogy nekem is jol esett ez a kis együtt töltött idö!
Szombaton bnömékkel jöttem haza,fiuk gyönyörü szép rendet raktak és kitakaritották az egész lakást!Érdemes öket egyedül hagyni:D
Bnömék maradtak még pár napot,nagyon jo volt velük!Imádnivaló a kislányuk,elvarázsolt minket,mint mindig!

Baboka jol van,pörög ezerrel,hullámzik,rugdal!Kedden voltunk orvosnál!1kg a drágám és az összes mérete napra pontosan a korának megfelelö!Végre megmutatta azt is mit rejtegetett eddig!
KISLÁNYUNK lesz!!! Mi meg a fellegekbe járunk!Mindegy volt,hogy mi lesz,csak jöjjön,de ez plusz hab a tortán!El se nagyon hisszük még,hogy ilyen szerencsénk lehet!
Orvos után egyböl menni akartam megvenni a hazahozos ruhát,ha mostmár biztosra tudom,hogy megvehetem a rozsaszint amit két honappal ezelött kinéztem,de apa azt mondta majd másnap bemegyünk,mert neki most nincs ideje rohan dolgozni!
Hazaértünk és kivette a szekrényböl:DA számlán rajta volt,hogy szeptember 11-e ota meg van:D Imádnivaló férjem van és hihetetlen egy pasi!

Nimrodkámrol multhét szerdán levették a gipszet,most még 2-3 hétig ovatosnak kell lennie,de amugy semmi problémája!Sulit is szereti még:D Tanulás is megy neki!Néha ki tud akasztani,de hát korral jár álitolag!Mindegy is a fö hogy egészséges és imádooom!

Millio puszi mindenkinek
Szép estét

Ui:holnap reagálok a hozzászolásaitokra is

Virág
Kép
Kép
virag24
 
 


Pár friss kép:

Elsö kiscipövel :
Kép

Kicsit homályos,de szerintem látszik,hogy mutatom anyának minden oké:D
Kép

Rózsaszin!!!
Kép

Bálna anya (sajnos már 7-el kezdödik a kilok száma :( )
Kép
Kép

Életem:
Kép

Virág
Kép
Kép
virag24
 
 


Virág!

Jajj de nagyon boldog vagyok! Úgy örülök,hogy egészséges a baba,hogy kislány lesz és hogy ez ekkora öröm nektek! :D Szóval gratula mindenhez. Szuper,hogy a férjed is ilyen figyelmes és meglepett a kinézett rucival. Ahoz is gratula,hogy átléptétek a bűvös 1 kg-ot. Én ilyenkor,tudom,hogy butaság,de azzal foglalkoztam,hogy milyen szuper,mert eljutottam idáig,és ha ne adj isten meg akarna születni a babám,akkor is életképes,és jó súlyban van. Innentől éreztem egy óriási megkönnyebbülést,mert tudtam,hogy mindene kifejlődött,hiszen látták az UH-on,folyamatosan érzem,hogy rugdos,tehát minden a legnagyobb rendben.Tudom,hogy baromság,de én bizony úgy a 32. héttől már azt is vártam,hogy szülessen meg,mert úgyis minden ok lesz,de én már nem birok tovább várni a nagy találkozásra. :lol: De hiába,mert ő nem karat kibújni. :wink: A kilókon cseppet sem kell aggódnod. Egyrészt,mert ez nem valós hízás,mivel ott van a baba súlya, a méhlepény súlya, a megnövekedett vérmennyiséged, a szövetekben felhalmozódó ödéma, a mellek súlya, ahogy a tejmirígyek készülődnek,a magzatvíz...Szóval tudod,ahogy kibújik a baba,lemegy vagy 5 kiló még a szülőszobán, a többi meg kell,hogy a szervezeted jó zsíros,tápláló tejet tudjon a babaádnak csinálni. És ha még fogyni akarnál mire elkezd kúszni mászni,addígra lemegy a sok rohangálástól :lol: De látszani nem látszik rajtad semmi felesleg. A képen nagyon csinos vagy. Csak a pocakod van,semmi más. Szép kismama vagy,de tényleg.Jó a tetkótok. Ez matrica,vagy henna? Vagy mi? :D Szegény mamád. Hogy van? Biztosan tényleg mindkettőtöknek jó volt,hogy együtt tudtatok tölteni egy hetet. Én bevallom már szinte haragudtam,hogy miért nem írsz,de így már nem kérdés,teljesen megértelek.A család mindenek előtt van. Még akár a babanetes barátnők előtt is. :D Én nagyon megértem NImróddal kapcsolatos gondjaidat. No meg szerintem Éva is,mert neki is van ilyen tapasztalata. Titék még irígykedve nézik Bálintomat,hogy milyen jó,mert vele már nincs gond. Pedig dehogynem! :lol: Igaz,egyedül eszik,szobatiszta...de azért tud ő is fejfájást okozni,napi szinten.Tényleg akkora megkönnyebbülés,hogy jelentkeztél, Szó szerint akkorát sóhajtottam,hogy szerintem odáig hallott.Szuper ez a kislány. Már alig várom,hogy elteljen ez a 3 hónap. :DNagyon örülök neked tiszta szívből és szeretlek.

Többiektől bocsi,hogy most csak Virágnak írtam,de holnap jövök megint.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Akit érdekel autóra való fényképes háromszög matrica, annak szeretném a figyelmébe ajánlani egy nagyon jó barátunkat, aki most elkezdett ezzel foglalkozni, a háromszög eső és időjárás álló, bármilyen kép megfelelő hozzá, és a rajta levő szöveg is bármi lehet, mintának beteszem ide a sajátunkat.

Kép

Két matricát gyárt le (mivel a legtöbb családnak biztos van még egy olyan autó a családon belül, amire fel tudják tenni) ennek a kettőnek az ára 1800 Ft., az elkészült háromszöget nyomtatás előtt mailben meg lehet nézni, és ha megfelel, akkor megy a nyomdába, aztán a készet postázzák.

Mail cím: dvst2001@gmail.com

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 


Sziasztok lányok!

Csak egy puszi erejéig jöttem, igyekszem már holnap bővebben jelentkezni.

Nagyon hiányoztok, mi végre jól vagyunk, voltak események, zajos napok, majd mesélek, ha végre időm engedi, vagyis a gyerekek.

Virág, viszont egy mondat hozzád, gyönyörű a pocid, és nagyon örülök a kis nunisnak! :)

Jó éjt mindenkinek!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok lányok!

Na, megpróbálom bepótolni az elmaradásom, nem tudom, Patrick meddig hagyja, de igyekszem!

Először is, Virág, még egyszer had mondjam el, mennyire örülök a kiscsajnak, és annak pedig még jobban, hogy minden rendben van! Végre átléptétek a bűvös 1 kg-t. Innen olyan iszonyatosan fog szaladni az idő, hogy azt fogjuk csak észrevenni, hogy már megszületett. Bár számodra biztos nem lesz könnyű a vége, mert nagyon türelmetlen leszel már. Szóval nagyon örülök Nektek!!!
A párod meg egy angyal! Hihetetlen, így meg tudott lepni!

Sajnálom, hogy míg idehaza voltál nem tudtunk találkozni. Nem jösz még szülés előtt? Hátha láthatnánk még egyben.
A súlyoddal tényleg ne foglalkozz, nagyon csini vagy, nem is hinném, hogy 7-es az eleje! Tudod, én mennyit híztam az első két terhességgel? Azok meg 2-sel kezdődnek! De simán lement, annyit rohangásztam Alexával, szóval ne izgulj, tényleg le fog menni! Mindemellett tényleg nem látszik!

Momo, Eszter, Évi, úgy sajnálom ezt a tali dolgot, egyszerűen nem tudjuk összehozni?!

Momo, akkor a férjed jövő héten lesz itthon? Akkor a keddi tali sztornó, igaz? Akkor utána már jó volna Neked? Szerintem kezdjük azzal, hogy írj Te egy kedd vagy csütörtöki napot, és meglátjuk, ki mit szól hozzá. Úgy szeretnék már találkozni Veletek! Amúgy most azon is törtem a fejem, akár csinálhatunk gyerekes talit is, ha esetleg nem viszitek a gyerkőcöket, én sem viszem, és Tőlem lehet akkor bármely nap. Csak úgy kevesebbet fogunk tudni dumcsizni. Ahogy gondoljátok, maradnék személy szerint a gyerkőc nélküliben, csak így meg húzzuk, halasztjuk, de majd csak összejön.

Évikém, nem írtál azóta! Hogy van Balázska? Teljesen felépült remélem!

Mi is betegek voltunk megint, a fene egye meg, csütörtökön felhívtak a bölcsiből, hogy Alexa ébredés után hányt, és nagyon zokog. Beszéltem vele telefonon, úgy sikerült egy picit megnyugtatni, de elhoztuk hamarabb. Egész este lázas és bágyadt volt, még itthon is hányt, de ennyi volt az egész. Pénteken kijött a dokinéni, és azt mondta, valami vírus, kapott antibiotikumot, de már akkor nem volt semmi baja. Hál' Istennek Patrick még nem kapta el!
Sajnos így viszont elmaradt a H1N1 oltása a csajszinak, amit már én is tervezek.
Momo, Te oltattad Mishalt?

Amúgy a napjaink elég zajosak és kemények. Alexát így nem engedtem tegnap bölcsibe, itthon vagyunk hármasban, ami elég kemény.
Patrickot szinte le sem lehet tenni egész nap, folyton ölben van, különben reklamál, sír. Emellett el kezdett mozgolódni, még jobban mérgelődik, mert nem sikerül neki semmi sem.
Tegnapelőtt fordult először oldalra, és próbál megfordulni, talán lassan már menni fog neki.
Mindemellett iszonyatosan rág és nyáladzik, nem tudom, nem látok semmit odabent, szerintem még nem fogzik, de már azért bánthatja.
Éjszaka a kissrác is nagyon aktív, van, hogy 2 óránként kel szopizni, ugyanazt csinálja, mint annak idején Alexa. Csak most aztán tényleg rögtön ki kell kapnom, amint nyekeregni kezd, nehogy felkeljen a kiscsaj.
Na, most mennem kell, mert nagyon sír, Alexa meg alszik...

KépKép
titi_27
 
 


Hogy én hogy imádom ezt a rengeteg kéretlen reklámot!!!! :evil:

Kép

Kép
anubias
 
 


Hali!

Csak beugrok.

Virag!

Gratula a kislanyhoz !Most mar kicsit nyugodtabban telhetnek a napok.Es nagyon csinos kismama vagy,ne aggodj a sulyod miatt.AHogy TIti is irta,lemegy.En is tobb mint 20kg-t hiztam es eltunt.

Tobbiektol bocs.

Ma erkezik az uram,az elozo par napban nagyon szarul voltunk,MIshal is benyalt valamit,en is...de en ket napig mozdulni se birtam.Most meg borzalmasan kohogunk.
Mishal mar varja az apjat,...en kevesbe...mar nagyot alakitott a telefonon ejszaka... :twisted:

Majd jovok!

Ja,tali..majd ha ferjem elment,akkor megbeszeljuk,jo? Nekem ha jo elore megbeszeljuk,akarmelyik kedd es csutortok is jo.

Puszi mindenkinek!
momo35
 
 


Sziasztok lányok!

Jaj, annyira akartam folytatni még aznap a mesémet, de sajnos Patrick ahogy elaltattam, rögtön felébredt a billentyű zörgésére. :(
Szóval a pihenésem is elmaradt, meg az írásom is.
Pedig annyira szerettem volna még néhány sort írni magunkról önző dög módon.

Szóval képzeljétek, Patrick hétfőn oldalra fordult először!!! Alig bírja szegénykém megemelni a kis popóját, hisz több, mint 8 kg! Ugyanolyan, mint Alexa volt, kis husimusi, de hál' Istennek, már egyre többet izeg-mozog.
Ma viszont teljesen meglepett, mert egész nap csak 2x aludt mindösszesen. A második (nagy) alvását is úgy hozta össze, hogy felébredt közben, és vissza kellett ringatnom 2x is. Először a pihenőszékbe tettem le, aztán már csak az ölemben aludt. Az a szokása, hogy úgy alszik el (Eszter, Te ezt már láthattad is), ha a cumi a szájában van, és magamhoz húzva mászkálok vele. Mert persze ő is simán aludna cicin, de annyira félek tőle, nehogy őt is úgy elrontsam, mint a kiscsajt, hogy nem akarom annyit cicire vágni, szóval nem igazán hagyom cicin aludni. No persze ezen elméletem általában reggel megdől, ő is kiszolgálja magát mellettem, hogy kicsit pihenhessek.
Ugyanis kezdek ismét romokban heverni, mert ma éjjel is 2 óránként fenn volt a srác, Alexa meg közben szintúgy felkelt, átballagott, közénk feküdt, aztán reggel Patrick fenn volt 6-fél 8-ig, Alexa meg fél 8-kor felkelt. Szóval irtó keveset alszom, nagyon kivagyok.
De majd csak lesz jobb, a csajszi is el kezdett jobban aludni 1,5 évesen. Talán már csak 1 év és aludni fogok?! Ááá, azt nem hiszem.

Ezen kívül a bölcsit és az ovit nézegetem, és kiderült, Patrickkal már szinte elkésődtem. Jövő novembertől szerettem volna bölcsibe járatni, de a legjobb bölcsik akkor már túltelítettek. A fene nem gondolta, hogy ez lesz. Alexával még időben vagyok, neki májusban lesz a jelentkezés, de félek attól is, mert ott is több helyet kellene megjelölni, és eddig egyet sem láttam. Iparkodnom kellene, csak mindezt gyerkőccel a nyakamban nem egyszerű.

Tegnap voltunk a Heim Pálban is a sráccal, újra megnézettem UH-val, mert jártunk már a Jahn Ferenc kórházban, de ott pikk-pakk letudták, úgy szerettem volna, ha alaposabban is megvizsgálják, és hál' Istennek semmi probléma vele! Úgy örülök! Jövő héten megyünk ismét a szivecskéjével kontrollra, remélem, ott is minden rendben lesz.

No, végre hozok pár képet, aztán megyek a dolgomra!

Momo, akkor majd ha elment a párod, jelentkezz kérlek, és végre talizzunk!!! Aztán majd mesélsz, de remélem, végül szuperül alakul a férjed itt léte. Sajnálom, hogy így indult az egész, hát, nagyon jó volna már kibeszélni ezt az egészet, kíváncsi volnék az érzéseidre, gondolataidra. Kemény lehet az életed, hogy a férjed ilyen messze van, és hogy azt akarja, hogy hazaköltözz?! Akkor a jelek szerint az szóba sem jön már, hogy ő költözzön ide. Mert hogy így volt, nem? Vagy rosszul emlékszem?

Na, tényleg futok. Jó éjt lányok!

Kép

Ugye hasonlítanak egymásra?

Kép

Kép

Kép

Alexandra ennyi idősen... szerintem itt is elképesztő a hasonlóság :)

Kép

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Virág!!!!

Te miért nem írsz mostanában???A helyzet az,hogy mi Titvel benne vagyunk egy családi csomagba,így ingyen beszélgetünk,minimum napi 1 órát. Évával is folyamatosan tartjuk a kapcsolatot,ígaz főleg Éva keres,de szerencsére átlag heti 1 alkalommal beszélünk. Momoval is tartjuk a kapcsolatot,igaz nem napi szinten,de azért havonta 1-szer minimum beszélünk egymással,de van ,hogy gyakrabban.Egyedül rólad nem hallunk,csak így a neten keresztül,mert sajnos olyan messze vagy. :roll: De ettől még jó volna,ha jönnél és írnál,mert amúgy nem sok értelme van. :?

Azért a többiek is írhatnak. :)

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Nem jövök hosszan, de szerettem volna életjelet adni.:)

Már nincsen időm írni senkinek, alig vagyok gép előtt, de olvaslak ám titeket, amikor tudlak.

Szeretnék mindenkinek ÁLdott, Békés, Boldog, Szeretetben és Egészségben Gazdag Karácsonyt és ÚjÉvet kívánni!

Titi: mi Német Nemzetiségű oviba és suliba járunk, nagyon jó és nem okoz nekik gondot, emelett én Benjamin könyvet, foglalkoztatókat is szereztem be németül, sőt szókártyákat...nagyon ügyesek és gyorsan tanulnak.

Nem tudok mindenkinek egyesével írni most, de, amint tudok még jövök és írok pár sort.

Addig is szép napot.

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


BOLDOG BEKES KARACSONYT KIVANUNK MINDENKINEK!

Mishal & Momo
momo35
 
 


Drága Barátnöim Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánunk Nektek És Az Egész Családotoknak!


Pohárnok Jenő:
Karácsonyfa alatt

Eljött a nap, mit várva-vártunk,
Az égen csillagfény ragyog,
Jézuska fáját ím' elhozták
A halkan szálló angyalok.

Köszönjük neked, édes Jézus,
Hogy szíved minket így szeret,
S az angyalok dalával együtt
Dicsőítjük ma szent neved!

S ha elmúlik majd a karácsony,
Te akkor is maradj velünk,
Míg élünk, ezt a kis családot
Szeresd, ó édes Istenünk!


Kép

Ui: Karácsony után igérem mindenképp jövök!Ne haragudjatok!Nagyon szeretlek titeket!Millio puszii

Virág
Kép
Kép
virag24
 
 


Sziasztok!

Jajj csajok,most csinálták meg a gépemet,mert sajnos meghalt az ünnep előtt,így kissé késve,de mindenkinek jó pihenést,békét és szeretetet kivánok erre a karácsonyi és újévi időszakra és az egész jövő évre. Jó volna ,ah januárban újult erővel írnánk egymásnak.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok lányok!

Én is itt vagyok jelentem, csak annyira zajlik nálunk az élet, hogy képtelen vagyok jönni bővebben. Vagyis megpróbálom... aztán meglátjuk, meddig jutok.

Először is szeretném megköszönni a karácsonyi üdvözletet, és elnézéseteket kérni, amiért én nem jelentkeztem. Nagyon jól esett, hogy gondoltatok rám/ránk.

Annyira sajnáltam, hogy nem tudtatok ide írni, biztos mindenkinek kijutott, meséljetek majd legyetek szívesek, ha tudtok, hogy ki hová tűnt így decemberben?

Nálunk is zajlik, a fiam hihetetlen "ölbenbébi" lett. Most is reklamál, amiért nem vele foglalkozom, félek is, hogy Alexandrát felkelti, de legalább pár szóval jönnék végre.
Szóval nálunk az a helyzet, hogy a srác folyton nyöszörög, sír, ha nem történik vele valami. Így a csajszival is elég kevés időm marad foglalkozni, szóval baromi kemény.
Patrick állandóan rág, nyáladzik, mindemellett meg semmiféle mozgást nem csinál. Na jó, néha oldalra gurul, de semmi egyebet nem hajlandó csinálni. A súlya is szépen gyarapszik, néha már úgy gondolom, túlságosan is. Már régen mértem, szerintem 9,5 kg körül lehetünk. Ma próbálkoztam először, hogy éjjel nem adok neki cicit, egy alkalmat sikerült kihagyni, csak teát kapott. Próbálnám lassan elvenni tőle az éjjeli cicit, mert igencsak kivagyok. Reggeltől ugyebár műszak van a csajszi miatt, így esélyem sincs pihenni napközben.
Szóval nem igazán vagyok toppon, de legalább most Dani szabin van. Vagyis ez sem igaz 100%-osan, mert most is elment dolgozni, meg tegnap is, de legalább többet van itthon, mint amúgy.
Január első hetében meg végig itthon lesz!!!

Az ünnepek is iszonyatosan zajosan teltek, rohangáltunk ide-oda, kemény menet volt, mert mindenhonnan hamar el kellett jönnünk Patrick miatt.
De összességében békésen, és kellemesen telt az ünnep. Apukám is itt volt, majdnem egy hétig, és jól érezte magát, vittük magunkkal mindenhová.

Momo, mesélj, milyen volt a pároddal az együttlét? Jól teltek a napok? Nagyon remélem! Karácsonyra nem jött haza? Hogyan telt az ünnep? Ilyenkor kinél ünnepeltek?
Soma volt nálunk, tudod, amikor a nacit küldted vele, sokat említ Titeket, láthatóan szeret nálatok lenni. Sokat jár hozzátok?

Virág, Te meg hova a fenébe tűntél karácsony előtt? Gyere majd mesélni kérlek szépen! Eszterrel annyit emlegettünk, hogy mi történhetett, amiért ennyire el vagy foglalva? Aztán amikor írtál, jaj, de örültünk neki, hogy hallunk felőled!!!

Sziszike!!! De jó, hogy jelentkeztél! Ááá, elsüllyedek, hogy nem hívtalak hozzánk azóta sem, de eszem ágában sem volt, hogy ez a babázás ilyen kő kemény lesz. Ne haragudj, hogy ilyen vagyok!
Na, nem is tudtam, hogy német oviba/suliba járnak a gyerekek.
És amúgy mi újság? Dolgozol már? Sikerült valami sajátba kezdeni, vagy mi jót csinálsz? Otthon vagy a kicsivel még?

Eszterem, gyógyulj meg gyorsan, olyan jó volna hallani a hangodat!
Aztán végre összehozhatnánk ezt a bizonyos talit is, amit olyan rég tervezünk a lányokkal. Csak a fene egye meg ezt a betegeskedést, hogy még kettesben sem tudunk talizni, vagyis a mi kis családunk sem, folyton van valami.

Évikém, hát Te meg hová tűntél?

Na, most futok tovább, mert a fiam hihetetlen, hogy kiabál!

Puszi mindenkinek!

KépKép
titi_27
 
 


BOLDOG UJEVET KIVANOK MINDENKINEK!

Majd jovok bovebben is,de benyaltunk valamit Mishallal,es egy hete betegek vagyunk.Magas laz es olyan kohogo rohamok,orakon at...a mult ejszaka volt a legjobb eddig,sikerult mar osszvissz 4 orat aludni. Mihelyt vizszintesben vagyunk ,egybol fuldoklunk.Segitseg az nuku,anyukam 1X atjott,es el is kapta szerinte :roll: .hugom meg a vizsgaira keszul.
Szegeny Mishal lehet vagy 12 kg,egy hete szinte semmit se eszik,es ugye novembertol szinte nonstop beteg volt....ma lehet hogy megprobalunk kimenni,de szegeny meg a setatatol is elfarad.

Sziasztok,
megyek kohogni. :twisted:

Eszter is beteg? :roll:
momo35
 
 


Sziasztok!

Momo!

Szegénykém. Tudom miről beszélsz. :lol: Tudod,mint a reklámban.Nos,nekünk is kijár most a jóból. Bálint,Domi és Én 4 hétig voltunk egyhuzamban betegek. Bálint egy antubiotikumkúrát szedett be,Domi és én 3-3-at. Nekem volt kezdődő tüdőgyuszim,most meg el van repedve egy bordám. Domi is úgy néz ki asztmás. Csupa jó hír nem? :roll: Az ugató köhögés rémes volt. Én a Bajcsy sürgősségi osztályára kerültem vele,ahol ilyen inhalátorban kaptam gyógyszert,no meg az antibiotikum. A legutolsó levél 5500 Ft volt,így mi 30000Ft felett költöttünk gyógyszerre az ünnepek alatt.De optimista vagyok,mint mindig. :wink:Anyudon nem lepődök meg,ki tudja miért,talán van tapasztalatom hasonlóban? :lol: Én a bordámat leszámítva jól vagyok,Titiék is,ha minden igaz. Nem jó volna egyenlőrea jövő kedd,vagy csüti is akár,Titiéknek tudod csak ezeken a napokon van bölcsi. Ha gondolod szivesen meglátogatnánk.Bár Titivel nem konkretizáltam a jövőhetet,de úgyis beszélek vele. A vállakozásod hogy áll? Alakul valami? Nekem is nagy híreim,na meg terveim vannak,de ezt inkább személyesen. :D

Éva!

Te úgy eltüntél,mint a kámfor. Ha időd engedi jelentkezz légyszi,mert aggódok! :roll:

Virág!

Neked nem írok,mert nem írsz te sem. :lol: Nagyon köszönöm a karácsonyi jókivánságokat.Gyere már,mi van veled?????????????????????????? :shock:

Sziszike!

Hát te is megvagy? :lol: Mikor én a múltkor hívtalak,azt hittem hallatsz magadról,illetve azt igérted,aztán semmi. De nagyon örülök,hogy jelentkeztés. Mi van veletek. Gyere,mesélj,ha van kedved,várunk szeretettel. :wink:

Titi!

Neked nem írok,mert nincstöbb időm,úgyis igyekszünk csacsogni.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Momo!

Annyi változott,hogy nekem a kedd nem jó,csak a csüti és az Titinek is jó volna. Ráérsz? Mehetünk?

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Eszter!

Ok,jelenleg . De Mishal itthon lesz,mert meg jovo heten nem viszem.Mar jobban van,csak kohog,es szeretnem ha teljesen meggyogyulna.
Tobbiektol bocs,majd jovok.
momo35
 
 


Momo!

Beszéltem Titivel és ő is hozná Alexát,meg akkor én is Domit,ha Mishal is otthon van,had játszanak.Bocs,hogy tegnap úgy rohantam és nem tudtunk beszélni,de csütörtökön bepótoljuk. Már alíg várom. :D

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: