Új privát üzeneted érkezett!

Hali!

Na,ha mar mindenki reagal valamit,akkor en is irok.
Szerintem ez az egesz el lett tulozva. ANnyi minden rossz van a vilagban,a kozelunkben..hogy ilyeneken megsertodni szerintem badarsag.Vagy csak en latom rosszul es en nem vagyok eleg sertodekeny.Merthat az en hatamot fat is lehet vagni... :roll:
De semmi ertelme csak a szomorusagra,haragra emlekezni,ujra feleleveniteni magunkban..inkabb tovabb kell lepni es csak a szepre emlekezni.
Nekem sincs sokszor kedvem irni,es igazabol nem is erzem ugy hogy sok ertelme van...Bocs a tobbiektol :roll: .
AKikkel meg tartani akarom a kapcsolatot azokat eddig is megtalaltam,es utana is megfogom..es ehhez nem kell feltetlenul babanet.
AMi egz nagyon jo dolog,es fantasztikus volt egyutt atelni a babavarast,szuleteseket,majd az ujabb babakat..es tovabbra is irni fogok...de ahogy Eva is irta sok minden megvaltozott,most mar nincs annyi idonk,energiank se,masak lettek a prioritasok.

Eszter!

Hivlak...megitta a rizstejet Domi?

Titi!

Neked illetve ALexanak (nekunk Szandinga Mishallal :lol: ) gratula az elso igazi lepesekhez. Na,most mar nincs megallas! Apos..haladas..de meg szigorubb legyel! Jo,hogy talaltal valakit aki megcsinalta a kulcsot.

Sziszike!

Novenylista meglett,csak nem tudom mi kaphato belole.Jo lenne mar ultetni mielott jonnek megint a fagyok.

KIcsi!

Teged UGYIS FELHIVLAK! :lol: :wink:

Tobbiektol bocsi...

Mishal mult pentek ota megint beteg,penteken ejszaka azt hittem hogy megfullad szegeny,nonstop kohogott.Ma voltunk dokinal..hala Istennek javulgat.
Plusz megjartuk a bankot,postat,Tescot..es most kidolt a kanapen. Utana meg irany a kert.

PUsszancs mindenkinek es tessek nem megsertodni :!: :!: :!: :!:
momo35
 
 


Sziasztok!

Napok óta itt gondolkodok, hogy írjak-e és hogy mit.

De láttam Erzsike levelét, és gondoltam, akkor most én nézem végig, mi is történt, miből pattant ki ez a vita.

Kigyűjtöttem az összes Esztergommal kapcsolatos hozzászólást!
Hááát, érdemes volt! Szerintem mindenki olvassa el, miket írt, és gondolja végig, hogy miket mond most! Aztán rájön néhány dologra.
Persze csak akkor, ha úgy gondolja, hogy érdemes!

Egy dolog viszont szemet szúrt nekem:
Idézni szeretném Juci utolsó hozzászólását az elutazásuk előtt:
2008 Július 31 Csütörtök - 22:33:
"És holnap elmegyünk Esztergomba.
Ott leszünk hétfőig.
Mindenkit szívesen látunk. "

Tehát azt hiszem, ő szólt....

Mást is akartam írni, de ezek után már nincsen kedvem, amúgy se volt túl jó napom...

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Momo!

Köszi a vidám sorokat. Nagyon jól estek.
Oké, nincs megsértődés.
Akkor mostmár szinte mindenki reagált, úgyhogy továbbléphetünk (ahogy írtad).
Próbálok én is sűrűbben jönni, de a múlt hét is úgy elszalad. Igaz 2 napig nem volt áram se, csak délutántól. Egész nap nem tudtam semmi csinálni,se főzni,se mosni....mindenhez áram kell.
A kaját is este csináltam meg másnapra, aztán anyósomékhoz mentünk át megmelegíteni, mert neki gázos a főzőlap.
A Rezi se volt oviban, mert köhögött, de azon kívül semmi más. A doki szerint mehetet volna, de úgy döntöttem jól elleszünk itthon.

Titi!
Annyira édes Alexa. Gratulálunk az első lépesekhez.
Apóssal meg csak idő kérdése és nem lesz gond. :lol:



Nálunk is van jó hír! Meglett a mobilom, úgyhogy engem is lehet már hívni......, majd és is csörgök,csak vennem kell rá egységet




Na rohanok, mert ébredeznek a csajok.
Ja, és voltunk fodrásznál, és levágattam a hajukat. Majd próbálok képet feltenni róluk.

Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 

 
 

Lányok!

Olvasom,hogy mennyire pörög a topic! :wink:
Tudjátok nagyot hibáztam,mert azt hittem,megismertem egy csomó egyenes kedves,szeretetreméltó embert,akik közé öröm tartozni,akiknek megtisztelő mesélni...Csak az a baj,hogy sok köztetek a nem egyenes ember,aki mindig annak ad igazat,aki vele szemben áll. Ha az ember nem egyenes és nincs saját kiforrott véleménye,még magában sem bízhat,nem hogy ezt másoktól várja el. Én sem fogok ezen megsértődni,mert nincs miért. Inkább örülök neki,hogy kiismerhettelek titeket. Azokat az értékes embereket,akiket barátomnak tartok köszönöm,hogy megismerhettem. Ezek a kapcsolatok felülemelkedtek a topic falain és tovább ápolom őket. A köpönyegforgató és kétszínű emberek véleménye pedig teljesen hidegen hagy. Nincs miért írnom ide,és nincs is miért olvasnom titeket. Mindig minden szavam igaz volt,amit írtam és vállaltam előttetek és ma is éppen úgy gondolom őket. Fáj,hogy sokatokban nagyot csalódtam.Az életben soha semmi nincs hiába.Ez is megérte. Nagyon sok volt itt az öröm ami ért,sok volt a segítő szó,amit kaptam és talán én is adtam ezekből másoknak. Nem vagyok hibás abban,ahogy alakult,ez a megmásíthatatlan véleményem. Nem vagyok megsértődve és cseppet sem haragszom.

Mindenkinek sok sikert az élethez és a tervei megvalósításához!

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Én mindig olyan nagy szeretettel jövök hozzátok.:)
Mindenkit kérek lépjen túl a sérelmein, ha tud...mert ez az egész topikra egy hangulatot nyom.

Anna már nem is tudom mi van vele...sokszor fent van, sztem is az orrmandulája, ezen kívül, mintha fel is lenne fázva, az elmúlt időben bepisilt párszor, bár anyu szerint csak az új közösség miatt van, már nem tudom, de tegnap azt mondta fáj a puncikája.

Bence: reggel óta híg takony folyik a nózijából és a szeme is könnyezik, tobrex szemcseppet , orrcseppet és sterimart kap és cebiont.

Zsolti: szerdán lesz 1 hete, hogy megütötte a mellkasát, azóta, ha fékezek autóval az is fáj neki vagy, ha nevet vagy, sír..lehajol...ma egy másik dokinőhöz mentünk adjon beutalót, hogy megnézzék a röntgen -nel, de szte felesleges, mert még bekötözni sem tudják, így kaptunk egy gyógynövényes krémet, avval fogom kenegetni neki.

Titi: én még nem is gratuláltam Szandikának, annyira édes voltál, ahogy izgulva követted a kicsid első lépéseit vagy 15* megnéztük, annyira tetszett nekünk, még párom is megnézte vagy 5*, szte is nagyon aranyos és gratulálunk nektek!

Sajnálom, hogy ti is, ilyen rosszul alszotok...nagyon fáradt lehetsz.

Momo: ha vmi lemarad a növénylistáról írj, megpróbálom beszerezni, sógorom kertész és nagyon sok helyen jár.
Remélem sikerül megvalósítani a nyugodt, békés otthonotokat.

Gyöngyi: jó, hogy írsz.:)
A képeket ám várjuk, biztos nagyon csinosak lettek a lányok!
A telefonod hol volt végül?

A hajam le lett vágva, kihúzva és van itthon kerámialapos kihúzóm is, de azért nem minden reggel van rá időm.:)
És igen, beszínezve.:) Vadszilvás árnyalat, nekem nagyon bejön.

Eszter: sikerült másik tápszert találnotok? elfelejtettem megkérdezni?
HOgy van Domika.

Zsuzsa: örülök, hogy Dávid túl van rajta és Áron megúszta az is szupi. Te, hogy vagy?

Eszter!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Te is?????????????????
Miért csináljátok ez? Voltak mindig, akik jobban összejártak és többet beszéltek, de egy közös volt, hogy idetartozunk, itt mindenki barátra lelt...jó nektek írni és érdekel mi történik veletek.

MOst megyek, szép estét, nyugodt álmokat a kicsiknek.
Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Eszter! Én nem kívántam veszekedést szítani a hozzászólásommal, de azért azt nem hagyom, hogy megalázzanak!
Fogalmam sincs miért írtad, hogy köpönyegforgató és kétszínű az aki nem Veled ért egyet. Erről a témáról nekem egy véleményem volt és van, mégpadig az amit leírtam, tehát nem értem miért adnék annak igazat, aki velem szemben áll. Csak emlékezz vissza, már Gyöngyiéknél is majdnem összekaptunk emiatt, csak elkezdtünk másról beszélni.
De én nem szeretnék itt egy vitafórumot nyitni, úgyhogy megkérlek inkább priviben írd, ha van hozzászólásod.

A Többiektől pedig elnézést kérek.
verzsike
 
 


Na Bumm (ahogy Mishal szokta volt mondani!) :evil: :roll: :cry:
momo35
 
 


Azt a mindenit úgy látszik a kedélyek nem csitultak.


Eszter
Én nem értem miért csinálod ezt. Most ugyan az a helyzet mint neked Jucival te azt nem értetted ő miért nem jön többet én meg téged nem értelek.
Te írtad hogy különbözőek vagyunk más a véleményünk bizonyos dolgokról és ezt te így fogadod el. Most meg már mindenki kétszínű és köpönyegforgató aki leírja mit gondol. Ne haragudj én kikérem magamnak ezeket a jelzőket amiket írtál, ugyanis általánosságban beszéltél így rám is vonatkozik.
Sokáig tanakodtam magamban hogy leírjam e ezeket a sorokat de úgy döntöttem nem tudok elmenni szó nélkül e mellett.
Aogy írtad lehet hogy már nem is fogod elolvasni nem baj de én akkor is el kellet hogy mondjam.


Titi
Örülök, hogy van előrelépés a cigizéssel kapcsolatban.Remélhetőleg nem csak egyszeri alkalom volt.
Milyen ez a kézzel és lábbal is hajtható bicaj? Lehet nagyon tudatlan vagyok de nem rémlik hogy láttam volna ilyet.
Gratulálok Kicsibébi első lépésihez!

Sziaszike
Gyógyulást nektek minnél hamarabb!
Amikor Dáviddal elkezdtük az ovit kb 2 hétig majdnem minden este bepisilt. Ne szídd le, elmúlik magától ahogy rendeződik a kis lelkében az új helyzet.

Momo
Áruld el hová tudsz te még növényeket ültetni? A képeken nagyon szépnek tűnik a kerted és egyáltalán nem látszik üresnek.

Oné
Szerintem örülj annak hogy nem volt áram így nem kellett a házimunkával bajlódnod. Na jó tudom ez akkor nagyon bosszantó lehetett.
Most mi a helyzet a tánc tanítással az oviban? Sikerült tanárt találni?
Végül hol bújkált a telefonod?
Én tegnap este nyírtam le a fiúk haját úgyhogy mi is fodrászkodtunk.

Hát lányok mikor végre azt hihetem hogy minden rendben és meggyógyultak a fiúk akkor persze hamar rászólok.
Dávid a tegnap éjszakát végighányta így továbbra is itthon van. Délelőtt látta doki is. Nem gyomorrontás hanem vírus. Valószínüleg a legyengült immunrendszere miatt kapta el.Én vagyok vele itthon. És hogy teljes legyen az összhang Áron délutánra pöttyös lett így nem úszta meg a bárányhimlőt.
Hát itt járunk. Komolyan mondom ennyit nem voltak még betegek egyik évben sem. Nem foghatom a bölcsire , mert Dávid az aki többet van itthon. Ő meg már 3 éves kora óta jár oviba.
Igazából nem is akarok okokat keresni csak sajnálom őket hogy egyik betegség követi a másikat.

Na mára ennyi telt tőlem megyek lefeküdni mert ki tudja milyen éjszakánk lesz.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok Lányok!
Tegnap este nagyon lelkesen jöttem, hogy meséljek. Aztán valahogy mégsem volt kedvem. :cry:
Én valahogy mindenki álláspontját értem, csak azt nem, hogy miért kellett ennek személyeskedéssé válnia. Én nem akarok túlzottan hozzáfűzni semmit és nem akarok magamra venni semmit, mert úgy gondolom van elég nehézség az életemben ennélkül is.
Már látom, hogy lassan senkinek nem lesz kedve jönni. Most leírhatnám én is az összes sérelmem, mert volt ám :wink: . , de én nem ápolgatom magamban a negatív érzéseket.
Szóval aki bújt, aki nem én itt vagyok és azt hiszem itt az ideje egy gyerekek nélküli talinak. Aztán majd legfeljebb egyedül ülök a fagyizóban.
Én nem vagyok olyan, hogy ami szívemen a számon, mert úgy gondolom nincs jogom embereket megítélni, elítélni . Nem gondolom, hogy gyávaság lenne az, hogy nem akarok állástfoglalni. Főleg nem nyilvánosan. Szerintem a személyes ellentéteket próbáljuk meg priviben intézni.
Hát ennyit kívántam hozzáfűzni és igenis van olyan barátság, ahol nincsenek ellentétek, a titka az elfogadás. Bár nem értek egyet a barátommal, abban és úgy támogatom őt, amiben és ahogy neki szüksége van, elfogadom a döntéseit és eszemben sincs vitatni azok helyességét.
Most nem írom, hogy eltűnök, de kérek egy kis pozitív hozzáállást a többiektől, annak érdekében, hogy fennmaradjon a topikunk és talán a barátságunk.

Éva

Kép
balimama
 
 


Balimama

Nagyon jól fogalmaztad meg a soraidat.Teljesen egyet értek veled.
Én benne vagyok egy gyerekek nélküli taliban. Anyukám pénteken viszi el a fiúkat és mi szerdán megyünk értük. Addig gond nélkül el tudok menni fagyizni egyett. Utánna is szívesen csak akkor előre szervezést igényel.:)
Egyébként a lelkesedéssel nálam sincs semmi baj de mostanában valahogy időm sem volt ha meg igen akkor meg nem nagyon írt senki és így nekem sem volt kedvem.

Áruld el te nem vagy fáradtabb mióta dolgozol?Mert én vannak napok amikor alig várom, hogy ágyba kerüljek este.
Balázs jobban viseli már az ovit? Este még átjárkál?
Nagylányokkal mi újság már túljutottatok a kamaszkori lázongáson vagy még tart? Sokat jutottál eszembe mióta dolgozom mert a gimis lányok is rendesen lázadnak minden ellen és néha nem éppen könnyű őket kordában tartani.Meg hihetetlen amiket kitalálnak vagy akarnak alig lahat őket lerángatni a földre.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Szeretném, ha továbbra is mindenki írna, akinek fontos a topik és akik, itt írnak.

Én minden nap be fogok jelentkezni és írok nektek, lehet csak egy pár sort, de itt leszek köztetek, mert így mutatom ki, hogy mennyire fontosak vagytok nekem.

A barátság is egy kapcsolat, mindig az egyik félnek engedni kell, mindenkit értek sérelmek itt a topikon belül, de azért vagyunk barátok, hogy ezt megbeszéljük és, ha fontos a másik a számunkra ezeken felül emelkedjünk.
Van egy pont, amikor már nem hiszem, hogy topikon belül kell az egymás közti bajokat megbeszélni tisztázni, sőt én direkt nem reagáltam egy-két hozzászólásra, úgy hiszem, hogy vannak dolgok, amik 2 emberre tartoznak, nekik kell tisztázni és megbeszélni.
Nem hiszem, hogy a szeretet jogán jogunk van beleszólni ebbe...ezt nekik kell tisztázni.

Hajlamosak vagyunk, hogy, akit szeretünk melléálljunk, megvédjük, de nem tudhatjuk neki mi a jó, megérthetjük őket, de nem hiszem, hogy ezt is ide kellene leírni. Az igazsághoz sok minden hozzátartozik és nem mindenki látja egyformán át....

Nekem továbbra is nagyon fontosak vagytok és szeretném, ha tovább tudnánk ezen lépni. Remélem ti is , így éreztek, a fagyizásban én is benne vagyok, de akár lehetne egy pizza is.:)

Szertlek titeket: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa: próbálom nem tudatosítani ezt benne, mondom neki, semmi baj..de volt, hogy átjött hozzánk és a mi ágyunkba..erre ébredtünk hajnal 2kor, nos gyorsan elő a takarítógép, ágylehúzás, fürdés, tiszta ágyemű, mire végeztünk már 3 óra , majd Bence is felébredt, én 5ig nem aludtam, aztán 6ig, 1órát, s kezdődött a nap. Anna aztán apjától megkapta reggel, hogy kispatak.:)
Én nagyon figyelek tudatosan, hogy ne érezze, hogy baj lenne.

Olyan jó, hogy te is leírtad ezt, sztem akkor nálunk is ez lehet, de ez nekem új, ráadásul imádja az ovit. Viszont szégyellős kiscsaj.:)

Zsolti szegénykém nagyon fájlalta ma is a mellkasát , fékezek autóval vagy nem egyenes az út vagy tüsszent vagy sír vagy nevet, nos ez mind fáj neki...:( Annyira sajnálom, ha megrepedt a borda, ráadásul nem tudnak mit tenni .10 nap, hogy jobb legyen...s akkor hiába a krém is, de még sem, mert, ha hisz benne, hogy ez segít neki, talán ez is ér vmit.

Bence ma sincs jobban, de nagyon igyekszem. Édes kis tündérke.

Később még írok, de hamarosan indul párom is haza és a kaja csak félig van készen.

Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Jó régen írtam már mindenkinek... nagyon sajnálom, megpróbálok lassan visszazökkenni.

Éva! Igazán jó ötlet tényleg a gyerekek nélküli tali, már Titi is írta az előző oldalon, csak úgy néztem nem reagált rá senki. Szombat vasárnap mi először Babó nélkül leszünk, igaz nem így terveztük a hosszú hétvégét, de Zsolti meccsei ma közbeszóltak minden tervünkbe sajnos. Így Babó otthonmarad anyukáméknál, én meg végre alaposan ki tudok takarítani, mert már nagyon ráfér a lakásra. De egy fagyizást mindenképpen beszorítanék.
Tudod már melyik nap nem dolgozol?

Zsuzsa! REmélem túl lesznek a nehezén a fiúk, mire anyukád viszi őket pénteken. Áronon mennyire jött ki a himlő? Azt olvastam, a másodiknak elkapó gyerkőcöt a családban sokkal jobban megviseli.

Titi! Gratulálok Szandika első lépéseihez! Azóta is lépeget lelkesen?
Váltottunk e-mailt Enikővel, kimegyek hozzájuk a cuccért és elhozom.

Ági! Jöttök akkor jövő héten? Nekünk a csütörtök kivételével bármelyik nap jó.

Sziszike! A dokinak mondtad már a bepisilést? Tényleg lehet, hogy felfázás, ha fáj is neki. AMire lesz a műtét jól ki kellene kupálnod, mert elég egy pici betegség és már halasztják is a műtétet.
Zsolti hogy ütötte meg a mellkasát, hogy ennyire fáj neki?

GYöngyi! Hol találtad meg a telót? Tényleg a lányok tették el?

Momo! NAgyon szép lehet már a kert, ha állandóan azt gondozod. Mishal nem akar kertész lenni?

Megyek nézni a BK-t és a sorozatokat. Jó éjt mindenkinek!
Puszi
verzsike
 
 


Hali!

Sziszike!

Borzaszto lehet hogy igy faj a mellkasa. Hol is utotte meg? De tenyleg nem csinalnak vele semmit. A bepisiles eleg gaz lehet,hugomeknal meg csak most tunik rendezodni a helyzet,iszonyat sokat szenvedett vele. De biztosan az oviba jaras,uj kornyezet is kozre jatszik.
Koszi a felajanlast,holnap szol a kerteszem hogy mit tud beszerezni.

Bufo!

Borzaszto hogy Aronon is kijott. Azt nem tudom hogy masodik gyerkocnel milyen,csak arra emlekszem hogy Kodaeknal a ferje milyen borzalmasan volt,o volt a harmadik.Derhat gondolom azert is mert felnott. Jobbulast szegenykemnek! David javul?
Mit fogtok csinalni,csak pihenni a fiuk nelkul?

Ja,azert kell ultetni mert jo par noveny elhalalozott,azokat potlom,kozben meg mindig vitaban allok a novenyesekkel,varom hogy visszaadjak a penzt amibe kerultek. Meg rengeteg hagymast ultettunk MIshallal,remelem tavasszal szep lesz. Mishal sokat segit,sepri az avart,asogat,ultet,szorja a foldet,locsol. :lol: :roll:

Gyongyi!

Teszel fel akkor kepet a frizurajukrol? Nektek tujan,leylandi cipruson,fenyokon (nem tudom hogy van -e) van valami orokzold ami jol megmaradt??? mert azon filozok hogy mivel is lehetne potolni par dolgot meg .Tul sok lombjullato cserjem van,igy telen eleg kopar lesz.Tehetnel fel valami inspiralo kepet a kertetekrol. :lol:

Verzsike!

BAbo nelkuli hetvege?? :roll: :lol: ALudt mar korabban is anyukadnal egyedul?E l van ilyen jol? Azert ne csak takaritsatok. :lol:

Balimama!

Azert gyere majd vissza meselni. AMugy tokeletesen igazad van.

Ma voltunk megnezni egy angol keszsegfejleszto jatszohazat,olyan bolcsi,ovifele..csaladi n apkozi,...szep helyen van,szep a haz,kert...de meg csak most indult be.A lenyeg hogy kizarolag angolul beszelnek...mi is csak ugy tarsalogtunk...es Mishal eleg hamar feloldodott. Hetfon szeretnenk kezdeni,aztan meglatjuk,hogy hogy szokik be..ha minden ok es elvezi akkor akar heti haromszor is elvinnem,reggel 9-1ig vannak. Ennel tobbre biztos nem,hianyozna nagyon a kismanom. De annyira edes volt,ahogy elment jatszani,majdnem elsirtam magam. Tudom ti mar szinte mindannyian atestetek rajta...dehat most jon a felismeres,hogy a kicsi fiam mar nem is olyan kicsi. :cry: :wink:

Mishal javulgat..de mintha most meg rajtam jonne ki...hiaba,folyamatosan ram kohogott,tusszogott,puszilgatott...

Szep almokat mindenkinek! Es szep hosszu hetveget!
Gyerek nelkuli tali nekem sajna szoba se johet...utanfutom mindenhova jon :lol: es nem ulne nyugton sokaig.
momo35
 
 



http://www.tuja.hu/catalog/index.php?cPath=100
Van egy nagyon szép virágzóm még, majd befényképezem és megtudom neked a nevét. Egész télen virágzott.:)
Ami nekem még tetszik a kecskerágó, ebből van kúszó és bokornak való is, ez is jól mutat.
http://www.tuja.hu/cserje37.htm
http://www.kertpont.hu/uj/kertpont.php? ... kk&CId=649

Zsolti: A kanapéval játszottak vagyis összecsukták, de nem rendesen, majd ZSolti leült, sztem hátra vághatta magát, mire a kanapé kinyílt, ő hátra bukfencezett a fejét és a mellkasát ütötte meg, két cici közt van egy folt,, ott fájlalja.
Nem mer azóta hapcizni sem:(

Annát mondtam a doki néninek, de csak szte is az ovi, mert nincs megfázva, tiszta a torka, tüdeje.
Viszont este néztem piros volt neki, lehet nem törli ki rendesen, de sztem ez más is lehet(felfázás), kenegetem neki és figyelem őt.
Este felsírt és elindult a wc-re pisilni, persze elkísértem, de nagyon ügyes, ha, így felébred és tudta, hogy a wc-re kell mennie.:)

Ma sem aludtam túl sokat izgő mozgó Bence nem akart elaludni, de én győztem, végül kidőlt, s én is aludhattam 3 órát.:)

Zsuzsa: nálunk Annán alig jött ki!!! Lehet a homeos bogyó miatt is, de , majd mutizok képet, nem volt vész.
Áron, hogy van? És te?

Momo: sajnos nem lehet kivédeni, én is kapdosom a c vitaminokat, rám köhög,puszilgat, remélem nem kapod el!

Erzsike: az a baj, hogy a doki sem mondja azt felfázott, mert akkor okosabb lennék. Most kenegetem neki, kamillás fürdőt csináltam, ártani nem árt, hátha segít, ha meg baj van.

Nektek nem szégyellős a picitek? Nem előttetek, hanem más előtt?!

Mindenkinek szép napot, még jövök ma.

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Sziszike
Zsoltit nem is látta orvos? Mikor történt ez az ütés hány napja?
Szerintem mindenképpen vidd el egy röntgen nem árt ki tudja van e bevérzés az ütés miatt. Ha ennyire szúr a melkasa akkor azt nem lenne szabad ennyiben hagyni hogy majd 10 nap és helyrejön.
Anna miben van a bölcsiben? Szoknya vagy nadrág? Tudod ők lent ülnek a földön így lehet hogy enyhén felfázott. Az ovónénik szeretik kinyitni az ablakot résnyire hogy legyen levegő így a földön játszó gyerekek hamarabb megfáznak.
Bence jobbam van már?

Verzsike
Először lesztek Babó nélkül itthon az szupi. Bár eleinte minden gondolatod az lesz hogy vajon mi van vele jól érzi e magát evett aludt e...
Azért ne csak takaríts hamnem használjátok ki hogy egyedül vagytok.Menjetek el kicsit kikapcsolódni is.

Momo
Így már értem minek kell még növény.
Milyeneket válogattál amik virágoznak majd vagy örökzöldeket?
A kertészkedés elhiszem hogy tetszik Mishalnak nekem is szeretik a fiúk ezeket csinálni. Sajnos csak anyánál tudják de ez is több mint a semmi.

Dávid egészen jól van csak az első nap hányt. Tegnap mát evett is rendesen bár még csak könnyű diétás kajcsikat adtam neki.
Áron egészen jól viseli a bhimlőt. Nem vakargatja és nem is lázas.
Nem olyan vészesen sok pöttye van de tényleg 2x annyi mint Dávidnak volt.Neki a hajas fejbőrön van sok a testén inkább a melkasán karján lábán neki sincs. Ahogy Koda Bencéje kinézett meg sem közelítjük.
Anya mindenképpen elviszi őket magához azt mondta. Mindenki volt himlős ígycsak ezért nem szeretné ha nem engedném őket. Ráadásul ott ki lehet menni az udvarra lehetnek levegőn is és nem fertőznek meg senkit. Itthon meg szobafogság van játszóra nem mehetünk séta meg kilőve mert kétfelé rohannak.

Lányok akkor lesz valami ebből a gyerekek nélküli fagyizásból?
Olyan jó lenne én már nagyon régen nem találkoztam senkivel.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Szia Zsuzsa!

Zsoltit látta orvos, 2 háziorvos és a sebészeten is voltunk, kitapogatták, de azt mondják kenegessem és legyek türelemmel.
2 krémet kaptunk traum....a végét nem tudom és a rictofit nevüt, gyógynövényeset, utóbbi hatására érdes lett a bőre egy éjszaka alatt és viszket neki, így azt nem is használom többet, most neogranormonnal kezelem.
Hétfőig, ha nem javul őszi szünet van, úgyis, elviszem röntgenre.

Mától november 3ig 3 gyerekkel vagyok egész nap itthon. Annát sem viszem oviba.

Anna ovis:)
Harisnya és kisruha, a ruha alatt atléta és hosszú ujjú, , de igen alulról könnyen lehet, hogy felfázik, bent azt láttam vagy székeken vagy szőnyegen ültek az sem vastag...de itthon is sokszor csak zokniban van, persze odafigyelek rá, de azért előfordul, én nem hibáztatok senkit, ma este is kamila fürdőzünk.

Bence köhög: Stodal szirupot vettem neki-homeos...folyik az orra még.

Akkor beszéljük meg kinek melyik napok lennének jók!!!!
Mindenki írja le, aki szívessen csatlakozna.

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok Lányok!

Sziszike!
Sajnos a bordasérülés ilyen. Nem nagyon lehet vele semmit csinálni. Még gyereknél szerencse, hogy általában emiatt nem szokott beszűkülni a légzésük ( a felnőtt ember hajlamos mindent kerülni, ami fáj, de a gyerek időnként elfelejtkezik magáról)
Én is csak azt tudom mondani, hogy türelem. Szegény, ez nagyon fájdalmas dolog! :cry:
Sajnos az oviban minden gyerek ráül a wc-ra és nem is tudnak még megfelelően tisztálkodni. Talán csak nem tudta rendesen megtörölni. Próbáld ki a Canesten kenőcsöt, hátha egy kis gomba.

Zsuzsa!
Kérdeztél a kamasz lányokról. Én komolyan úgy érzem nem is ezen a világon élnek! Jó csaj akarok lenni, csak jó cuccokban járni... a házimunkát nem ismerem, mert én fáradt vagyok ( hogy más is az lényegtelen), nekem minden jár. Mióta visszaköltöztünk a tök üres szobájában áll az ágya, mert neki semmi sem kell, csak, ami úgy néz ki, mint a lakberendezési magazinokban, egyébként minden gagyi.
Értsem meg, hogy hülyék a tanárai, alkalmatlanok (még petíció is írodott az igazgató felé, hogy másik osztályfőnököt akarnak, még az sem zavarta őket, hogy az illető tanárúr többnyire részeg, de jó fej!)
Felelősségérzet nulla. ( ott felejtette az öccsét az oviban)
De az én gyerekem legalább nem iszik, nem drogozik, haza jár és mindig tudatja velem hol van. Amúgy időnként fogalmam sincs róla hogyan tovább! Legalább látnám, hogy valami érdekli!

Lányok!
Nekem a szombat délután lenne jó, a többi napon dolgozom, mert csak így tudtuk szinte az egész őszi szünetet szabaddá tenni.

Lányok!
Én most előre dolgozom 5 napra, de este még jövök!!!!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy ismeretlenül zavarok, de szerenék a figyelmetekbe ajánlani egy barátnőm honlapját, aki szopopárnákat készít:
http://www.szoptatosparna.atw.hu/

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

A szombat du nekem is jó, Zsolti úgyis meccse vezet, bármikor ráérek.

Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok lányok!

Szomorú vagyok de hozzá szólni nem tudok és nem is akarok.Csak annyit,hogy én örültem,hogy befogattatok és mindenki mellettem állt és adott jó tanácsokat! Sajnálom, hogy ennyi sérelem ért mindenkit remélem még egyszer helyre jönnek a dolgok!

Én ráérek szombaton mert a húgom átvert és nem megyek takarítani! Szegény Csenge elment anyukámhoz nekem lelkiismeret furdalásom van ,hogy oda adtam és nem velem van és erre tessék!Még sincs takarítás!


Akkor szombaton találkozunk! Majd jövök és megnézem hány órakor!

Most mennem kell,bár Csenike nincs itthon mégis annyi dolgom van!! :? :?

Puszi mindenkinek!!

brimo
 
 



Sziasztok!

Oné
NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!

Kép


Lányok a szombat du nekem is jó. Már vagyunk 4-en ha jól számolom.
Szerintem beszéljük meg hol és mikor. Nekem jó a szokott helyszín , de ha nektek van más ötletetek vagy tudtok jobb helyet mondjátok.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!
Nekem sajnos nem jó a szombat du... :(
De azért szerelek titeket! :D :D Kép Kép Kép Kép

Gyöngyi!!!
Nagyon Boldog Névnapot kívánunk mi is neked!!!!!
Kép
csné
 
 


...és mivel fogalmam sincs, hogy holnap géphez jutok-e (meg végre egyszer én leszek az első):

Titi,
drága Alexandránknak nagyon-nagyon boldog első születésnapot kívánunk!!!!

Kép Kép
csné
 
 


Sziasztok Lányok!

Dolgozom, így csak röviden jövök!
Először is Gyöngyi!
Nagyon boldog névnapot kívánok!!!!

Titikém!
Isten éltesse Szandit az első szülinapján!

(képeslapot majd később, mert annyi időm már nincs)

Nekem jó a szombat délután és mehetünk a szokásos helyre is, ha gondoljátok, csak fixáljuk már le! :roll:

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Nekem nem lesz jó a szombat du, mert vasárnap hajnalban utazom, és még anyuékat ki kell oktatnom a gyerekekről... nem lenne fair már szombat du elhúznom a csíkot és itt hagynom őket úgy, hogy semmit sem tudnak.

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Balimama, Verzsike, Brimo

Mivel csak ti montátok hogy jó a szombat délután én javaslom a 15 órát. Igy nincs az hogy hú rohanni kell haza vacsira és bőven jut idő beszélgetni.Ha mindenkinek jó akkor a szokott helyen tali. Ha ez nem jó időpont akkor mindenképpen írjátok meg.

Titi
Nagyon Boldog Szülinapot Szandikának

Kép

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Nekem tökéletesen megfelel a hely és az idő is!

Éva

Kép
balimama
 
 


Balimama

Oké akkor szombat délután három óra.
Verzsikének kettő után bármikor jó.Sms-t küldött mert nincs netközelben.
Brimo nem jelzett vissza de legfeljebb csatlakozik hozzánk amikor tud.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 



Brimo

Igen az Árkádban a szokott helyen van a tali.:)

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Titi
NAGYON BOLDOG ELSO SZULINAPOT ALEXANDRANAK!


Gyongyi!

NAGYON BOLDOG NEVNAPOT KIVANUNK NEKED UTOLAG!
Mishal& Mona
momo35
 
 


Sziasztok lányok!

Sajnos nem tudtam hamarabb jönni, mert tegnap jöttünk haza Miskolcról, este meg Alexa szülinapját ünnepeltük.

Nagyon köszönöm a köszöntést lányok a kismanókám nevében is!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok lányok.

Titi.
Szandikának boldog szülinapot kívánunk!

Jó volt a randi az árkádban! Végre jót beszélgettünk csak sajnos rohannom kellett! De remélem máskor több időm lesz!


Jó éjszakát mindenkinek!!

brimo
 
 


Sziasztok!

Titi! Szandikának boldog szülinapot kívánunk!
verzsike
 
 


Kedves Barátnőim!
Nagyon szégyenlem magam, amiért nem tudtam elmenni a tegnapi talira, de amikor tegnap előtt kiléptem a kórházból jött egy telefon, hogy a kolléganőm sajnos nem ér haza külföldről és ezért be kell mennem dolgozni. Sajnos csak Zsuzsának tudtam telefonálni, még írni sem volt időm.

Éva

Kép
balimama
 
 


Jó reggelt!

Sajnos, én sem tudtam írni nektek az elmúlt 2 napban.
Bence betike és, úgy nézem Anna is az lesz, adom nekik a homeopátiás szereket, remélem hamar túl leszünk rajta.
Mikor már jól voltak a gyerekek elmentünk vendégségbe, ahol mind a 2lány nagyon köhögött folyt az orra, szegény Bencének mivel a szervezete le volt gyengülve már ő is köhög.

Tali milyen volt???
Sajnálom, hogy nem lehettem ott, de választanom kellett, úgy éreztem nekik most nagyobb szüksége volt rám. Ne haragudjatok.

Titi: én nagyon sajnálom. Lehet nem topik téma, de ide is kihat! Igazad van nagyon sok mindenben. A döntésedet elfogadjuk, tiszteletben tartjuk és vár a topik vissza téged, sztem ezt mindannyiunk nevében mondhatom, de nem csak téged Esztert és Jucit is.

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziszike

Gyors gyógyulást a gyerekeknek.
Bocsi de a Titihez írt hozzászólásodat nem értem.
Én nem olvastam sehol hogy ő is befejezte. Vagy mindenki kapott üzit csak én nem?

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Nem, itt vagyok, csak picit gondolkodóban, ahogy írtam is... kell a szusszanás lányok!!!

Bufo, válaszolok mindenképp, amint tudok. Egyelőre ki nem látok itthon, de ez csak a szokásos... :(

KépKép
titi_27
 
 


Na, mi lett a görbémmel? Újat kell majd csinálom az 1. szülinap után?

KépKép
titi_27
 
 


Igen Titi, az egyes szülinap után új görbét kell csinálni!!! :)
csné
 
 


Sziasztok!

Titi: mit kapott Szandika?
Találtatok neki megfelelő ajándékot?
Fényképeket, majd teszel fel vmikor?
Igen, újat kell, minden évben csinálni...hiszen ő már hivatalosan is nagy csaj lett.:)

Zsuzsa: köszi, igyekszem ,mára már jobb a helyzet.
Áron, hogy van? Te?

Többiek merre jártok?
Kéretik mindenkinek bejelentkeznie.

Tali milyen volt? kik voltak ott? Képeket csináltatok?

Szép napot: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Jó reggelt!

Amint ígértem igyekszem mindennap írni nektek.

Jobban vannak, de azért még homeopátiázom.
Nehezebb megszerveznem a napokat, mint gondoltam.
Nagyon igénylik, hogy minden nap elmenjek velük vhova és a programokat is.
Mára, ha jó idő lesz piknik lesz egy kis játszóterezéssel összekötve, majd ebéd itthon és d.u.-ra pedig gyöngyfűzést gondoltam.
Most rajzolás van, adtam nekik papírt ceruzát..ezért is tudtam most jönni.

Legyen mindenkinek szép napja.
Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Ismeri vki a Fisher Price tanuló számológépet, Annának gondoltam, hogy veszek egyet karácsonyra.

Ti már készültök a karácsonyra, én már elkezdtem vásárolgatni.:) Hiszen nem lehet kifizetni egyben...még csak a gyerekeknél tartok, úgy hiszem ők a legfontosabbak ilyenkor.

Már most tervezem a karácsonyi sütiket és menüt is...szeretném, ha minden jól sikerülne.
Kinek milyen lesz idén a fája?

Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek ma nem találtam vmit , ennek eredménye pedig a nagytakarítás, amit most , úgy érzem sosem fejezek be.
Persze, amiért elkezdtem, még nincs meg, de kitartó vagyok.:)

Nagyon nehéz a gyerekeket lefoglalva pakolni, ráadásul ők azt pakolják szét, amit végre összeraktam, de vhogy csak megoldom.

Gondoltam kikapcsolódásként gyorsan leülök és megírom nektek, megosztom veletek a napom...s még hosszú az este, lassan főznöm kell, hogy kész legyen ma minden.

Szép napot.
Sz.

Kép
sziszike1000
 
 


Szia Sziszike!

Nem bírom megállni, hogy ne írjak...

annyira édes lehetett Bence, ahogy így ügyeskedett a konyhában. Még nincs is 2 éves, és már ilyen okos?
Bár mostanában teljesen elolvadok a bölcsiben, látva a kicsiket, mire képesek már ilyenkor.

Sziszike, én az Anyatanyára nem megyek ha nem haragszol, az én otthonom itt van. Vagy ide írok, vagy sehová.
Az olyan volna számomra, mintha hátat fordítanék a múltamnak, azt meg nem akarom.

Na, és megtaláltad már, amiért el kezdtél nagytakarítani? Hú, de ügyi vagy, de legalább meg leszel a karácsonyi takarítással! Én folyton csak részletekben takarítok, nagytakarításról meg álmodni sem bírok.

Nálunk a helyzet változatlan, sajnos rémesen fáradt vagyok. Az éjszakák még mindig rémesek, így mindig próbálok Alexával délben aludni ha tehetem.
Persze, folyton közbejön valami, vagy felkelt valaki vagy valami, vagy akad más fontosabb tennivaló.
De ha nem alszom délben, akkor egyszerűen nem bírom ki estig. Tegnap például muszáj voltam elmenni amikor Dani hazajött, mert teljesen kiborultam. Bementem az Europarkba, és nézelődtem.
Az a gond, hogy már kávét sem merek inni, mert a múltkor mikor Miskolcra indultam, már annyira ki voltam merülve, hogy a kávétól szabály szerűen rosszul lettem. Szédültem, hányingerem volt, fájt a fejem őrületesen. És így vezettem én hülye hazáig.

Egy apró haladás van, ez volt a 2. éjszaka, amikor éjfélkor már nem kap tápszert, csak teát. Próbálnám az éjjeli evészetről leállítani... de olyan fura, teát is alig ivott.
Biztos, hogy nem is azért kel fel, mert szomjas, hanem a megszokás miatt.

Na megyek, örülök, hogy ennyire is idejutottam, nagyon szeretnék a jövőben gyakrabban írni, csak még nem csengtek le bennem az itt történtek...

de én személy szerint olyan pofátlannak éreztem magam, hogy szóra sem méltatlak, holott Te minden nap bejelentkezel.
Látom, más még egy mondat erejéig sem képes jönni, hogy "Sziszike, ne írj ide, mi már úgysem jövünk."

Jelentem, én Sziszike olvaslak, és igyekszem reagálni is a jövőben.

KépKép
titi_27
 
 


Sziszike, Titi,
az a baj, hogy egy olyan dolgot eröltetünk, ami már nem megy. Szerintem ennek nem sok értelme van. :( Legalábbis részemről nem...
csné
 
 


Drága Titi!

Nagyon örültem, hogy írtál...nekem a babanet az életem része!

Töröltem a csapatot, már nem akarok odamenni!!!

Teljesen egyetértek veled, én sem tudom kitörölni az életemből azért írok ennyit, mert nekem nagyon fontos volt ez az idő veletek, nem akarok tovább lépni..és, ha csak páran írunk az sem baj, mert, akiknek fontos ez a topik jönni fog.

Bencétől teljesen elolvadtam és láttad volna a huncut mosolyát.:)

Nem találtam meg...:( viszont halad a rend, tegnap büszkén mutattam páromnak mennyit haladtam, nagyon tetszett neki!
Ma még folytatom, mert jól jön a hely, megtaláltam sok kincset, majd összeraktam a ruhákat, amiket már nem fogunk hordani.
Kipakoltam a szekrényekből, ami már nem kell, a lenti szobában pedig kezd megint rend lenni.

Fáradság, kimerültség, alvás hiány...miért nem szedsz homeopáiás -gyógynövényt?
Leírom mik jók neked.
COFFEA-fáradság
COCCULUS INDICUS-Az idegrendszer gyengesége, fáradtság, kimerültség
PHOSPHORICUM ACIDUM-kimerültség
VERATRUM ALBUM-nagy fokú kimerültség
ACIDUM PHOSPHORICUM.-kiemerülség


Sztem vmit kellene tenned, ne törődj bele.
Szuper, hogy elmentél kikapcsolódni, rád fér az tutti!
Nekem is valószínűleg ez hiányzik, kicsit kimozdulni ebből a közegből.
Este nem jössz vásárolni???:) Párom felajánlotta, ha akarok mikor haza ért menjek el nézelődni, Tescoban néztem ki pár dolgot karira.

Nem is kérdeztem, milyet teát adsz neki?
Sztem sem zavarjon, hogy nem iszik éjjel, ahogy írtad a megszokás miatt kell fel, van hőálló üveged? Esetleg megpróbálhatnád azt mellérakni, én ezt tettem, ha szomjas volt, este megtalálta és tovább aludt.:)

Azóta is rohangál a tündérlány?

Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: