Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Jövőre szeretném megszülni második kisbabámat. Ha van itt valaki, aki szintén jövőre tervezi a baba megérkezést, szívesen trécselnék vele.

Tücsök

Mesi

Kép
 


Szia Tücsök!

Mi is ebben a helyzetben vagyunk. Egy hete kezdtünk hozzá a második babához. Remélem hamar sikerrel járunk.
Már van egy kisfiam Dávid, ő januárban lesz 2 éves.
Nálatok mi a helyzet, régóta próbálkoztok , vagy már útban is van a második? Mennyi idős az első gyerkőc?
Most ennyi megyünk a nagyihoz, de még jelentkezem.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
 
 


Szia Tücsők!

Mi szintén ebben a helyzetben vagyunk. Egy hete kezdtünk hozzá a kistesóhoz. Már van egy kisfiam Dávid, ő januárban lesz 2 éves.
Bízom benne hamar sikerrel járunk, mert Dávid is gyorsan összejött.

Nálatok mi a helyzet, már régóta próbálkoztok, vagy már útban is van a második baba? Mennyi idős az első gyerkőc?
Most hirtelen ennyi mert, megyünk a nagyihoz, de még jelentkezem.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
 
 

 
 

Szia Zsuzsa!

Mi még nem kezdtünk hozzá a kistesóhoz, csak jövő hónapban fogunk. :-). enne pusztán az az oka, hogy az első terhességem alatt epekövem lett, és most a héten műtenek vele, mert állandóan begörcsölt. Meg a dokim is azt mondta, hogy mielőtt újra terhes lennék, meg kell operálni, nehogy megint bezavarjon. Múltkor 35 hetesen görcsöltem be, 1 hétig bent feküdtem a kórházban, mondván, hogy bármikor császározni kellhet a görcsök miatt.

Én is remélem a gyors sikert, mert Zsolti nekünk az első próbálkozásra összejött. Õ még csak 3 hónapos (pont ma!). Nem szeretnék nagy korkülönbséget a gyerkőcök között, meg hát olyan jó volt terhesnek lenni. Már úgy hiányzik az érzés.

Te hol szültél és hol fogsz most szülni?

Tücsök

Mesi

Kép
 


Szia Tücsök!

Sajnállak az epekő miatt, de jobb túllenni rajta minnél előbb, hogy később ne okozzon megint gondot. Szorítok neked, hogy hamar felépülj. A műtét miatt lehet szoptatnod vagy addig abba kell hagyni?
Ezek szerint a végén sikerült természetes úton szülnöd ha ilyen hamar tervezitek a következő bébit?
Te hol szültél? Maradsz ott vagy kórházat és dokit váltasz?

Én Bp-en a Rókusban szültem és nem fogok váltani maradok a dokimnál, mert nem csalódtam benne és tökéletesen bízom benne. Igaz a kórház nem olyan modern mint pl. a Szent Imre de tisztaság van. A csecsemősök és a nővérek is rendesek voltak.
Néha az az érzésem , hogy annyira akarom a következő gyereket hogy ezért nem fog hamar összejönni. Jobb lenne nem foglalkozni vele de nem megy.
Te is így vagy ezzel?

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
 
 


Szia Zsuzsa!

Túl vagyok a műtéten. Kicsit fáj még, de a legrosszabb az, hogy még 6 napig nekem kell injekciókat adnom a hasamba. És mondanom se kell, hiába fejtem végig a kórházban, szinte teljesen elapadt a tejem. Egyébként császárral szültem, de azt mondta a doki, hogy nyugodtan jöhet a következő baba, csak akkor tuti, hogy császár lesz belőle. Most már nem érdekel, így is olyan a hasam , mint egy vonalkód.
Maradok a dokimnál, mert én meg voltam vele elégedve, igyaz a családom szerint váltani kellene, mert a múltkor begyulladt a sebem, és állítólag a műtét közben történt a sebfertőzés.

Én is ettől félek egyébként, hogy most nem fog olyan könnyen összejönni a baba, mint a múltkor. Zsoltika elsőre sikerült. Nekem is már csak az jár állandóan a fejemben, hogy de jó lenne megint terhesnek lenni.

Drukkolok nektek, hogy sikerüljön a kistesó minél hamarabb!

Tücsök

Szerintem is az a legfontosabb, hogy megbízz a dokidban. Ez sokkal fontosabb még a kórházi körülményeknél is, mert szülés közben teljesen rá vagy utalva.

Mesi

Kép
 


Szia Tücsök!
Látom túl vagy a műtéten. Gyere helyre minnél hamarabb. A hasba szuri nagyon rossz lehet nem irígyellek. Teljes fekvés van előírva vagy már mászkálhatsz? Nem semmi duplán vágott hassal mocorogni egész nap.

Én is császárral szültem , de nekem a dokim azt mondta fél évet mindenképpen várjunk a következő gyerekkel. Mi eleve nem terveztünk nagyon kicsi korkülönbséget így nem volt gond.
Nem tudom nézegettél e más topikokat de vannak olyanok akik minden eszközt bevetnek a baba érdekében. Én nagyon remélem nálunk ilyen trükkökre nem lesz szükség. Egy hét múlva kell megjönnie majd akkor kiderül ez a hónap mennyire volt sikeres.

Pihenj sokat, gyűjtsd az erőt a babához.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
 
 


Szia Zsuzsa!

Köszi a jókívánságokat. Már mászkálhatok, csak nem emelhetek. Ez a legrosszabb, mert Zsoltit sem igazán tudom így ellátni, de anyukám itt van és segít. pénteken megyek varratszedésre, utána már biztosan jobb lesz.

Drukkolok nektek hogy sikeres legyen az elmúlt hónap. Én is már úgy izgulok, mert még egy hónap, és nálunk is végre beindul a projekt. zsolti akkor már több, mint 4 hónapos lesz, így szerintem a kb félév szünet nálunk is meglesz, mert szerintem most nem fog elsőre összejönni a babó. Most egyébként kislányt szeretnénk, de ha kisfiú lesz megint, az sem baj.

Ti kisfiút vagy kislányt szeretnétek most? Neked mi miatt volt császár? Nekem a nyakán volt a köldökzsinór, és a kitolásnál leesett a szívhangja.

Mesi (Tücsök)

Mesi

Kép
 


sziasztok,
tücsok13
pg53:
ez egy4-5 cm átmérőjű készülék /mint egy kézkrém/, mely úgy mükődik, hogy az ujjaddal a nyálmintádat az üveglapra teszed és vársz 5-6 percet ezután egy kis (tényleg kicsi)üveglyukon keresztül meglátod az eredményt ha jégvirágost látsz akkor aktuális a babaprojekt, ha nem akkor nemKép
90%-osnak mondják a készüléket.
én még májusban voltam rákszűrésen még a próbálkozás megkezdése előtt, hogy inkább akkor derüljön ki vmi, mint amikor már meg van a baba.

cupicica
van már vmi hír?
 


Sziasztok!

Kumpibogár,
az a hír, hogy nincs hír! Kép 31. nap, és még semmi, de mint a másik topikban írtam, ebből még minden lehet! Persze nagyon bizakodunk!!!
Egyéb tüneteket nem tapasztalok; időnként úgy érzem, hogy picit bizsereg a hasam és a mellem, de lehet, hogy ezt csak beképzelem, vagy a tudatalattim játszik velem!
Ha hétfőig nincs semmi, veszek egy terhestesztet. Kép

Drukkolok mindenkinek!

Cupicica
 


Cupicica,
Csak mert ezt gyakrabban olvassuk mind ketten.
Szerintem nyugodtan csináljál tesztet. Én nem bírtam a várakozást és a 3.napon már csináltam tesztet. A Clear Blue tesztek nagyon jók és megbízhatóak (nekünk rögtön kimutatta). A hasamat én úgy éreztem, mintha feszülne már akkor...

Kumpibogar,
most kell szednem antibiotikumot (6. hónapot taposom). Szóval nőgyógyi azt mondta amoxicillin, augmentin nyugodtan szedhető terhesség alatt is! (akár az elején is)

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
 


Szia Zseppy!

Jó ez a közös topik! Kép

Nekem is nehéz a várakozás, de megfogadtam, hogy hétvégéig kibírom!

Mindenkinek,
csatlakozom ahhoz, amit Zseppy írt, még a paracetamol tartalmú bogyók is szedhetőek; persze az a legjobb, ha mégkérdezitek az orvosotokat. A homeopátiás cuccok pedig biztosan nem ártanak!

Cupicica
 


Cupicica,

Meg tudnád kérdezni Anyósodat, hogy légcsőhurutra milyen bogyót ajánl? A baj az, hogy nem szakad fel, tehát csak ugatok köhögésnél, az orrom nem folyik...(köszi)

Ja, akinek már van gyerkőce én immunerősítőnek adom az Oscillococonium bogyókat. Viszont tegnap szerettem volna venni és hiánycikk...

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
 


Zseppy,

este tudom felhívni, mert nyolcig rendel Kép
Priviben megírom a mobilszámomat, azon el tudsz érni!
Az Oscillococoniumot ő is szokta ajánlani kicsiknek és nagyoknak egyaránt. Kép

Cupicica
 


Csajok!
Ezek a bogyók, amiket irogattok, homepátiás bogyók?

Cupicica!
Szerintem is nyugodtan csinálj tesztet. Én a múltkor a DM-ben olyat vettem, ami már a vérzés elmaradáának a napján kimutatja a terhességet. Drukkolok!

Mesi

Mesi

Kép
 


Mesi,
Az Osci homeopátiás. Nekünk tavaly nem volt megfázásunk. Az influenzát sajnos Tőlem elkapta...De szerencsére hamar túl volt rajta! Ha jól tudom csecsemőknek is lehet adni, csak vízben fel kell oldani...

Cupicica,
Ok...

Zseppy
Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
 


sziasztok,
zseppymano
de jó, hogy írod mert amit elkezdtem szedni nem jó mert rosszul vagyok tőle és láttam a laborleleten, hogy amoxicilin is rajta volt a listán, tehát akor át tudok rátérni./csak azt nem értem, hogy az orvos miért nem tudta, hogy ez pl. terhesen is szedhető.../
 


Kedves Zseppy, és mindenki, aki köhécsel!

Megkérdeztem a kedvenc gyermekorvosomat (a férjem mamája Kép), hogy mit ajánl légcsőhurutra kismamiknak:
Stodal szirup
Gripphill tabletta (szopogatós)
Calcium és C vitamin

Mindenkinek jobbulást!

Cupicica
 


Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, ugyanis mi is most fogunk a babaprojekthez. Tegnap voltam dokinál, aki azt javasolta, kezdjek el szedni vitaminokat, de az Eleviten kívül nem emléxem a többire. Azt szeretném tudni, ki mit szed, javasol. Mindenkinek sok sikert,

Funny
 
 


Sziasztok!

Örülök,hogy rátok találtam, bár valamit nem értek. Remélem valaki felvilágosít, tudom, hogy lényegtelen, de mégis érdekelne. Először a másik topikban találtam rátok, kb. mostani dátummal. Amiben Tücsök írta, hogy itt folytatjátok, idejöttem, itt meg azt láttam, hogy a másikhoz képest előbbi dátumokkal íródtak a hozzászólások. Hogy van ez?

Egyébként meg mi is kb. egy hónapja szeretnénk teherbeesni. Nekem már nagyobb gyerekem van a tieitekhez képest, de a végeredmény ugyan az. Terhes szeretnék lenni! Õ 6,5 éves kiscsaj, és részben miatta is jött a gondolat, hogy szeretnénk újabb babát. Imádtam terhesnek lenni, szülni és mindent, ő meg tesót szeretne. Nekem is a napokban fog kiderülni, sikeresek voltunk-e.
Egész meglepődtam, hogy van, aki olyan bátor, hogy 3 hónapos baba mellé bevállalja!!! Egész elszégyeltem magam, milyen kényelmes vagyok hozzá képest! (És nagyon becsülöm érte, mert a gyerekeinek így lesz a legjobb.)

Funny! Én elkezdtem az elevitet szedni, még ma is az a legjobb, 6 éve is azt szedtem. Elég kétnaponta egyet, és mindent biztosít a szervezetednek, amire szüksége van. Célszerű már a tervezéskor elkezdeni, mert az első pillanattól szükség lehet belőle a szervezetednek pl. a folsavra.

Anita.
 
 


Szia Funny, üdv köztünk!

Én az Eleviten kívül Maltofer-Fol-t szedek (receptre kapható), ez vas és folsav kombináció. Érdemes csináltatni egy vérképet, abból kiderül, hogy mire van még szükséged! A folsavat mindenkinek nagyon ajánlják. A vasat azért kell szednem, mert - bár nem vagyok vega - elég kevés húst eszem, és kissé vérszegény vagyok.
Vérszegénységre jó a cékla is, már aki szereti, brrrr...
Ezen kívül nekem még azt ajánlották, hogy hetente legalább egyszer egyek halat. Ezzel nincs gond, mert mindenféle fajtában és formában imádom! Kép

A lényeg: próbálj meg minél egészségesebben enni-inni!

Drukkolok, hogy sikerüljön minél hamarabb pocakosodni!

Cupicica
 


Szia Anita!

Amíg írtam, látom, bekukkantottál!

Én is meglepődtem, hogy ez a topik előbb indult, mint a másik, de sebaj!
A kislányodat hol szülted? Most is oda szeretnél majd menni?

Cupicica
 


Cupicica!

A Rókusban szültem, nagyon jó volt. Öt napot töltöttünk bent, de kizárólag pozitív élményekkel jöttem haza. Talán ezért is állok elébe bátran mégegyszer. De sajnos oda nem tudok újra menni, mert a dokim azóta máshová ment át, egyébként meg az évek alatt változott, ezért mást választottam. A kolléganőm szül egy hónap múlva és ő ajánlotta a dokiját. Így ha minden jól megy, a Budai Honvédban fogok szülni. Épp kellett mennem éves szűrésre, így aztán elmentem hozzá, jól megnéztem, szimpatikus volt és megbeszéltem vele, ha aktuális lesz, nála szeretnék szülni. Hát itt tartok most. És nagyon várom a jövő hetet,hogy végre tudjam, van-e értelme vigyázni a pocakomra, meg magamra, vagy csak vaklárma volt, és ráérek még vele a következő hónapig! Kép

Hát lányok, mivel én munkahelyről internetezek, most elbúcsúzom hétfőig. Mindenkinek jó próbálkozást! Anita.
 
 


Sziasztok!

Bogyó, Funny, üdv közöttünk.

A topik többszöri indításában én vagyok a ludas, mert mikor elindítottam, állandóan hibát jelzett ki, én meg azt hittem, hogy azért mert valami nem stimmel, így újra elindítottam. Aztán az összes próbálkozásom megjelent. Na sebaj, a lényeg hogy megtaláltátok. És hogy sokasodunk.

Én Elevitet szedtem az előző terhességem alatt is, meg Magne B6-ot (de ezt csak hébe-hóba), és az Elevitet már megint elkezdtem szedni. mi csak a jövő hónapban kezdjük élesben, muszáj megvárnom, hogy Zsolti 4 hónapos legyen. de már úgy várom.

Nagyon drukkolok ám mindenkinek, és irígyellek is titeket már most. Szerintem már maga az izgalom is olyan jó, hogy vajon sikerült-e.

Cupicica!
Vettél tesztet? Ugye beszámolsz majd az eredményről?

Mesi

Mesi

Kép
 


Sziasztok!

Csak ámulok mennyien lettünk néhány nap alatt.
Jó sokat írtatok.

Bogyó
Én is a Rókusban szültem és oda készülök a következővel is. Szintén pozitív élményekkel jöttem haza, hála az égnek az én dokim még mindig ott van így nem kell váltanom.

Tücsök
Hogy vagy, jobban érzed már magad? Zsolti hogy viselte azt az időszakot amíg kórházban voltál? Tejcsid van még vagy már vége a szopinak?

Ha lehet válogatni akkor kislányt szeretnék, de ha kisfiú lesz az sem bánom. Mindegy csak ne kelljen sokat várni rá.
Hasonló okok miatt lett császár. Kökdökszinór a nyakon, kicsi medence(téraránytalanság), rossz méhlepény. Jó lenne rendesen szűlni a következőt de nem élem bele magam, ha 3100g nem fért ki Dávid akkor mi lesz ha ettől nagyobb lesz a második?

Cupicica
Van már valami eredmény? Lehet gratulálni?

Funny80
Elevitet nyugodtan elkezdheted szedni az nem árt. Ha nem vagy vérszegény és nincs vashiányod akkor én a vassal még várnék. Annyi folsav és vas van az elevitben is amennyi kell, feltéve ha rendesen és változatosan étkezel.

Üdv mindenkinek és sok sikert!
Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
 
 


Cupicica,
Jól bealudtam este, most meg reggel rohannom kellett be a munkahelyemre. Köszi a segítséget!!!
Teszt?

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
 


Funny,
Én csak folsavat szedtem, meg mellé C-vitamint. Viszont én tavasszal/ nyáron lettem terhes, voltam nagyon kicsi kismama és nem láttam szükségét az elevitnek, mivel rengeteg gyümölcsöt és zöldséget tudtam enni. Bár a dokim javaslatára 1,5 hónapig szedtem az elevitet is, viszont én kifejezetten rosszul voltam tőle. Õsszel meg télen teljesen más a helyzet!

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Bufo!
Köszi,jobban vagyok. Ma voltam varratszedésen, így már a madzagok sem szúrnak. Bár Zsolti pont ma délelőtt belerúgott a hasamba, és egy picit elkezdett vérezni a seb, de szerencsére nem szakadt fel. Csak azt sajnálom, hogy hiába fejtem, a gyógyszerek és az altatás miatt teljesen elapadt a tejem, így most tápszerezünk, meg elkezdtem adni Zsoltinak az almát. Olyan édesen cuppogja befelé, látszik, hogy nagyon ízlik neki.
Nekem azt mondta a doki, hogy tuti császár lesz a második, ha 2 éven belül szülök. Márpedig remélem, hogy 1-2 hónapon belül összejön a kistesó.

Mesi

Mesi

Kép
 


Sziasztok!

Egyelőre még semmi sincs Kép
Tesztet legkorábban hétfőn fogok csinálni. (35. nap)
Olvastam, hogy "pszichésen" is lehet késleltetni a menstruációt...
Melléktünetek változatlanul nincsenek, a hőm viszont fennt van Kép

Jó hétvégét mindenkinek!

Cupicica
 


Szia Cupicica!
Nagyon drukkolok!
Menzi űzőMenzi űzőMenzi űzőMenzi űzőMenzi űzőMenzi űzőMenzi űzőMenzi űzőMenzi űző
+ energi+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
puszka
 
 


Cupicica!

Mi újság? Teszt? Úgy izgulok.

Mesi

Mesi

Kép
 


Cupicica,

Felhívom figyelmedet, hogy hétfő vanKép

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Tegnap reggel elkezdtem egy picit barnázni Kép; ma reggel is még mindig csak kicsi barnázás van. Várok még egy napot, talán addig kiderül, hogy lesz-e belőle vérzés, vagy sem.
Kicsit le vagok törve... Kép

Cupicica
 


Sziasztok!

Cupicica!

Nem lenne kevesebb az izgalom, ha megnéznél egy tesztet? Már biztonsággal kimutatja, és akkor nem aggódnád túl magad! Habár mostmár úgyis előbb-utóbb kiderül, abban igazad van. Egyébként meg ne törj le, nincs miért! Ha nem most, akkor a következő hónapban! Már én is tökre izgulok értetek!

Mesi!
Attól meg teljesen elájultam, hogy milyen ügyesen kormányozod a kisbabás életetek! Arra gondolok, hogy mikor az én lányom volt ilyen pici mint Zsolti, semmi másra nem tudtam godnolni, csak agyon aggódtam magam, hogy minden rendben legyen a baba körül. Épp most szedték ki a varrataidat, ott az a kis örökmozgó apróság, te meg teljesen rajta vagy az újabb baba gyártásán! Hát nem semmi! Még sokszor olvasgatlak, egész jó hatással leszel rám!

Anita.
 
 


Cupicica!

Ne aggódj, ez nem jelenti szerintem azt hogy megjön a mensid. Amikor én lettem terhes a pici fiammal - most 13 hónapos és 10 napos Kép - azt hittem végig, hogy megjön a mensim, mert egyfolytában görcsölgetett a hasam, sőt picit barnáztam én is. Ahogy Bogyó is javasolta, nézz meg egy tesztet és megnyugszol!!!!!

Mesi Kép
Gondoltam rád sokx a műtét miatt. De látom hogy minden rendben van Kép Tejcit nem sikerült visszahoznod?

Pussz

Edit

Kép



Kép
[/url]
 
 


Sziaszot!

Cupicica!
Én is csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. Csinálj tesztet (bár lehet, hogy már csináltál is), mert a barnázás nem jelent semmit. Az egyik kolleganőm pl a 3.hónap végén vette észre hogy terhes, mert addig szépen megjött neki. A terhességem elején meg nekem is görcsölt a hasam.

Edit!
Szia. Köszi az aggódást, szerencsére túlvagyok rajta. Én is nagyon sajnálom, hogy elapadt a tejcsim, már egy csepp sincs. De azzal vígasztalom magam, hogy ettől még nem vagyok rossz anya, mert itt most az én egészségemről volt szó. Rosszabb lenne a helyzet talán, ha lenne tejem, de Zsoltika anyukája betg lenne, állandóan görcsölnék, és emiatt nem tudnék vele foglalkozni.

Mesi

Mesi

Kép
 


Sziasztok!

Barnázás megszűnt. Vérzés nincs. Teszt negatív. ???
Még arra tudok gondolni, de lehet, hogy hülyeség: a 23. napon is volt peteérésem az ovuláció figyelő szerint. Ha akkor esetleg megfogant a baba, most 12-13 napos. A tesztek a "tankönyv szerinti" ovulációt veszik figyelembe, így 14-15 napos terhesség kimutatását ígérik. Lehet, hogy még nem mutatja ki a teszt?
One Step nevű teszttel próbálkoztam. Ha még 1-2 napig nincs semmi, megveszem az általatok ajánlott Clear Blue-t.

Cupicica
 


Sziasztok!

Az első próbálkozások nem jártak sikerrel, mert tegnep megjött. Nem vagyok elkeseredve, majd a következő hónapban hátha szerencsésebbek leszünk.

Cupicica
Mikor kellett volna megjönnie? Ha elmégy dokihoz a vérvételből és az ottani vizeletvizsgálatból minden kiderül. Drukkolok!

Tücsök
Hogy vagy?
A tejcsivel kapcsolatban igazad van, nem szabad rajta rágódni. Zsoltinak is jobb egy nyugodt mama, mint egy folyton ezen rágódó idegroncs.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Bufo!
Szerintem se kenődj el, legközelebb tuti sikerül. 2 hét múlva nekem is meg kell jönnie, aztán indul a tesógyártás. Köszi, egyébként jól vagyok, csak ez a fránya diéta. nagyon nehéz kibírni. Pláne, hogy tegnap itt voltak az évfolyamtársaim, sütöttem nekik kókuszos muffint. Olyan fincsi illat terjengett (sőt, még most is terjeng) a lakásban, hogy állandóan csorgott a nyálam.

Cupicica!
Mi újság?

Mesi

Mesi

Kép
 


Sziasztok!

Sajnos tegnap délután megjött Kép, igen intenzíven. El vagyok kenődve, bár ez még csak az első hónap volt. Tudom, hogy nem kellene az ördögöt a falra festeni, de azon kezdtem el rágni magam, hogy biztos bennem van a hiba, mert a családtervezőben a férjem spermavizsgálata tök szuper eredményt mutatott, az ovuláció figyelő kimutatta a peteérést, kellő számban és időben együtt voltunk, csomó ideig voltam gyertyában, mégse történt semmi...
Persze próbálkozunk tovább...

Cupicica
 


Cupicica,
Nehogy elkenődj!!! Én a végén már olyanokra is figyelte, hogy nem emeltem nehezet, amíg meg nem jött! nem fürödtem forró vízben stb. Kitartás!!!

Mesi,
Maximálisan igazad van. Nem dől össze a világ, a lényeg valameddig kapott anyatejet!

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
 


Mesi Kép
Egyetértek! A legfontosabb sztem is a kiegyensúlyozott boldog és egészséges Anyuka. Kép Kép

Cupicica Kép
Nem szabad letörni! Ez még csak az első hónap volt, nyugi, a következő alkalommal sikerülni fog Kép

Edit

Kép



Kép
[/url]
 
 


Edit!
Szia! Hazajöttél már? Zoli beszélt Pistivel, mondta, hogy Szalkán vagy.

Cupicica!
Fel a fejjel. NE KESEREDJ EL! Nem szabad. A legközelebb tuti sikerülni fog. A szervezeted tudja, mikor jöhet a baba, mikor a legideálisabb a terhesség. Drukkolok tovább.

Mesi

Mesi

Kép
 


Hali Mesi!

Tegnap jöttünk haza, jól éreztük magunkat nagyon, teljesen el voltam kényeztetve, házimunka nuku, sok-sok kaja, süti.Kép Most egy picit böjtölnöm kéne Kép Vastagodott ugyanis a szalonka a hátamon Kép Jövő héten "megtámadunk" benneteket Aptyukkal és Balázzsal - aki elkezdett járni Kép Kép Mindenképpen kereslek!!! Kép

Pussz

Edit

Kép



Kép
[/url]
 
 


Sziasztok!

Legújabb "agyalásom" Kép: a nőgyógyászom egyszer mondta, hogy hátrahajló méhem van, persze rögtön rákérdeztem, hogy ez gond lehet-e a teherbeesésnél, azt mondta, hogy nem. Tegnap az interneten rákerestem és a következőkre bukkantam (orvosok tollából): 1. nehezebb a teherbeesés - nem nehezebb a teherbeesés 2. "akció" után/alatt kispárna a derék alatt és gyertya - "akció" után hason fekvés. Mit szóltok ?
Amiben egyetértettek: a terhesség elején a hátrahajló méhnél fontos, hogy a kismama sokat legyen hason. Ez nálam nem lesz gond, úgy alszom! Kép
Amit még ajánlottak: hátulról legyen "közeledés", mert így kerülnek a spermiumok legközelebb a méhszájhoz. Ezzel csak az a bajom, hogy ez a pozíció elsősorban az Y kromoszómáknak kedvez (kisfiúk), de én minden esélyt szeretnék megadni az X-eknek is, sőt!!!!!

Aki már pocakos: vigyázzon magára és a babára!
Aki próbálkozik: óriási drukk!!!

Cupicica
 


Sziasztok,
már irogattam korábban egy másik topicba, de sajnos az elnéptelenedett. Szeretnék csatlakozni hozzátok.

Mi is kistestvért tervezünk, a kisfiam 3 éves. Mi már 2 hónapja próbálkozunk, sajnos az előző hónapról tegnap kiderült, hogy sikertelen volt.

Örülök, hogy megtaláltalak Titeket, mert valami nyugalom sugárzik belőletek, ami ebben az időszakban elengedhetetlen. Szerencsére egy babó mellett már ideje sincs az embernek nagyon "ráparázni" a babaprojectre.

Egyébként dolgozom kb. fél éve, de remélem már nem sokáig Kép)

Cupicica: unokatestvéremnek is hátrahajló méhe van. Első fia 6 hónap alatt sikeredett, a második viszont első próbálkozásra Kép

Mesi: jobbulást, nagyon erős csajszi lehetsz Kép

Mindenkinek sok sikert a babákhoz!

Viki
 
 


Sziasztok!

Cupicica!
Az egyik kolleganőmnek is hártahajló méhe van, és 2 nappal előttem szült egy tündéri kisfiút. Fel a fejjel.

Viki!
Üdv közöttünk. hogy hívják a kisfiadat?

Mindenki!
A többiek hogyan állnak a teszttel? Lehet már valakinek gratulálni? Én is alig várom, hogy izguljak a tesztért. Már csak pár hét.

Mesi

Mesi

Kép
 


Viki!
Örülünk, hogy ránk találtál!

Mindenkinek köszönöm a bíztatásokat!

Még egy érdekesség: a fertilityfriend honlapon lehet görbéket "gyártani". Betápláltam az adataimat, és a gép az összes ciklusnál (hármat tettem föl) megállapította, hogy a 13. napon van peteérésem (a ciklusok 30, 29, 36 naposak), az ovuláció figyelő szerint viszont általában a 7-8. napon van egy peteérés, illetve az egyik ciklusban a 15. napon jelzett, a múlt hónapban a 23. napon. Na most akkor mit csináljak?
Talán az lesz a legjobb technika, ha kétnaponta összebújunk Kép.
A férjem meg is jegyezte valamelyik nap, hogy azért is jó a "babakészítés", mert nemcsak, hogy megszabadulhatott az óvszertől, hanem gyakrabban tud hozzám bújni, mint eddig! Kép

Cupicica
 


Cupicica Kép

Ne aggódj a hátrahajló méh miatt. Nekem is az volt, és mégis teherbe estem, bár nagyon meglepődtem anno, mert a ciklusom baromira rendszertelen volt. Abszolút nem jutott eszembe hogy terhes lehetek, az állandó hányinger miatt már gyomorfekélyre gyanakodtam Kép
Érdekes hogy szülés előtt hátrahajló volt a méhem, utána meg kiegyenesedett. Ki érti ezt? Kép Na mind1.
Én is azt olvastam hogy nem szabad sokat akciózni (kevés lesz a "katona"), elég 2 naponta.

Viki Kép Kép Üdv

Noha én nem 2006-ban szeretnék szülni, hanem kb. 2008-ban vagy 2009-ben, ha nem veszitek zokon azért irogatnék ide Kép Majd jó lenne egy kislány kistestvérnek. Nem tudtok vmi tuti módszert kislányra? Kép

Mesi Kép
Ti most kislányban gondolkodtok ugye?

Edit

Kép



Kép
[/url]
 
 


Edit!

Az origo babázóban voltak cikkek kisfiúkról-kislányokról. Ha ezeknek hinni lehet: A klasszikus póz a kislányoknak kedvez, a "kiskutyás" a kisfiúknak. Ha pont peteéréskor történik a dolog, nagyobb az esély kisfiúra, ha peteérés előtt, akkor kislányra. Az Y-ok ugyanis gyorsak, de csak rövid ideig életképesek, az X-ek lassabbak, viszont tovább vannak életben.
Ha jól emlékszem, még étrendi javaslatokat is írtak.
A Jónás-módszerről mondják még, hogy "tuti", de ha jól tudom, az nem túl olcsó... Itt a babaneten is vannak hasonló fórumok...

Cupicica
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron