Új privát üzeneted érkezett!

Gondolkoztam én is azon az lh teszten, de ahoz nem nagyon értek, én mindig számolgattam, hogy a 35-37 napos ciklusom esetében mikor van peteérés... nna, meg hőmérőztem! :) Mégis máskor estem teherbe, mint ahogyan számoltam, és a hőmérős görbém is mutatta! :) De most megpróbálom majd az lh tesztet.
Vendég
 


Szia!

Bocs, egy kicsit eltüntem, mozgalmas hetem volt. Megjöttek a cukoreredmények, minden oké.Meg voltam géndiagnosztikán,meg 4D uhun is. ott is oké.
LH teszt: nekem semmi más nem segített. Hiába gondoltam hogy ekkor vagy akkor van peteérés, nem sikerült. Még az inszem sem, pedig az elég direkt módszer.
Én itt a neten rendeltem, jóval olcsóbb, mint akárhol. Kb.130Ft/db.
Ha gondolod én szívesen segítek a használatában, szóval szerintem próbáld meg.Már többeknek segítettem és jó érzés, hogy sikerült nekik.

Kép
 


Erika!
Nagyon örülök, hogy jók az eredmények! Szuper lehetett a 4D-n!
Lh teszt: Megköszönném, ha segítenél. Ugyan még nem aktuális, kb. 2-3 hónap múlva próbálkozhatunk, de jó lenne, ha képben lennék, hogy hogyan is kell használni... És azt is átküldhetnéd, hogy honnan rendelted, mennyit rendeljek szerinted egyszerre, és mennyi idő alatt ér ki... Nagyon megköszönném a segítséget! :)
Vendég
 

 
 

Figyu!

A fogamzásos topik elején van, Lh tesztek olcsón, vagy valami ilyesmi címe van. Esthajnalcsillag árulja. Szerintem első hónapban érdemes kitapasztalni mikor van peteérés, kb. 5-10 db. Aztán, mikor már nagyjából tudod, elég 5 is. Ha odakerülsz, írj, elmagyarázom, mit hogyan kell!De Esthajnalcsillag is nagyon rendes, segít mindenben, ért hozzá nagyon.

Kép
 


Köszönöm!
Közben megpróbáltam utánaolvasgatni az ovulációs teszteknek. Létezik valami ovulációs mikroszkóp is.... Arról van tapasztalatod? Mi a véleményed róla?
Vendég
 


Nekem is van olyan is. Őszintén?abszolút nem megbízható, max. ha a többi módszerrel együtt kombinálod.

Kép
 


Bocsi, hogy eltűntem, de kórházban voltunk a kicsi fiammal... De most már jobban van, én is leszek megint! :)
Vendég
 


De ugye semmi komoly?

Kép
 


Dr-Zsirai:

Én is hozzá jártam, nekem is szimpi volt, bár egy kicsit nyegle a stílusa. Volt alkalmam megismerni, mert 3 hónapot töltöttem kórházban(Szabolt utca). Sajnos nekem volt egy nagyon negatív dolog vele kapcsban a következő terhességemnél. Ismerve őt, amikor kiderült a terhességem, egyből mentem hozzá, akkor voltam 6 hetes terhes.Azért korán, mert tudtam, hogy a cukrosoknak már az elején nagyon kell figyelni a dolgokra. Lényeg:megvizsgált uhun, közölte, hogy ez egy összeesett petezsák, holnap reggel műtét. Ott álltam leforrázva, hogy mi van????Kérdeztem, nem lehetne-e várni, erre lazán közölte, hogy EBBŐL úgysem lesz semmi. Persze nem mentem el a műtétre. Szépen nődögélt odabent Fanni, aki lassan két éves lesz. Utána megbeszéltem vele a dolgot, láttam rosszul esett neki, amit mondtam, de muszáj volt. Tulajdonképpen nem azért haragudtam meg rá, mert tévedett, hanem a stílusa miatt. Csak annyit kellett volna kérdeznie, hogy mennyi idős is vagyok, előbányászni az egyetemen tanultakból azt a részt, hogy bizony egy 37 éves nőnek nem pontosan középidőben van peteérése. Fanni egy héttel később fogant, mint kellene. Születéskor is ráhúzott egy hetet.

Ettől függetlenül jó orvosnak tartom, az hogy nekem volt egy ilyen dolog vele kapcsban, hát van ilyen. Sajnos rájöttem, hogy muszáj néha kiállni az embernek az igazáért, mert más nem teszi meg. Elhiszem hogy írtóra fáradtak a dokik, saját szememmel láttam, hogy egy 24 órás ügyelet után másnap reggel rendelés, szülés ugyanúgy. Nagyon leterheltek. Csak nekünk meg egy életünk van. Nehéz igazságot tenni. Azért szerintem jó kezekben vagy és biztos, hogy mindent meg fog tenni, hogy segítsen később a babavárás során. remélem nem haragszol, hogy ezeket leírtam,csak egy kicsit nekem a mai napig fáj....

Pussz

Kép
 


Itt vagyok. Hát, már 6 napja lázas volt, a háziorvosa nem volt a helyzet magaslatán, ráadásul hétfő éjjel az ügyelet sem jött ki a hűtőfürdő után 39,5 fokos gyerekhez, mert közölte, hogy úgysem tud mit csinálni, borogassuk vizes lepedővel a gyereket... Nna, mi meg fogtuk, és bevittük a Heim Pálba... Ott kiderült, hogy mindkét füle be van gyulladva, fel is szúrták mindkettőt, majd a területileg illetékes kórházba (Kistarcsai Flór Ferenc Kh) küldtek, 3 napig voltunk bennt, infúziót kapott, mert akkor már egy hete nem evett, és alig ivott néhány kortyot, és kezdett kiszáradni.
De most már szerencsére sokkal jobban van, már eszeget, és iszik is, láza nincs. Kedden megyünk kontrollra.
Vendég
 


Szia!

Köszönöm a szülinapi köszöntést!

Remélem meggyógyultatok! Kép

Kép
 


Nagyon jól nézel ki! Olyan csinos kismama vagy, hogy csak na!

Igazi formás kismamapocid van! Érzed már a mocorgását a kicsinek? Lehet, hogy kérdeztem már, de tudod már, hogy hogyan fogják hívni? Nagyon örülök, hogy küldtél képet, küldj majd késöbb is, olyan jó látni, hogyan fejlődik a Kincsed! :)
-adrienneirígy- :D
Vendég
 


Hol vagy??? Ne tűnj el, légyszi! :)
Vendég
 


Kedves Anyukák!
Végzős szülésznő hallgató vagyok. A szakdolgozatom most írom, és ehhez szeretném a segítségeteket kérni, az alábbi kérdőív kitöltésével.
Nagyon fontos lenne és rengeteget segítene!
Válaszotokat előre is köszönöm!

https://docs.google.com/spreadsheet/vie ... E6MQ#gid=0
egyhallgato
Budapest
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: