Új privát üzeneted érkezett!

Nyanya!

A férjed oltári nagy baromságot mondott. Kifejezetten nikotinfüggő tud lenni egy csecsemő. nema 2 szál miatt, ez biztos, de az, hogy nem megyát a nikotin a tejbe, az akkora hülyeség, hogy csak na.!
Névtelen
 


Helló rokonlelkeim!

Drága, drága Rebecca!

De jó, hogy itt vagy! Már aggódtam, hogy mi lehet veled! Láttam, a cukros topicba írtál aztán semmi.
Előte is volt gondod a cukorral, vagy csak most jött ki? Most szurnod kell magad, vagy tablettát kell szedned? Bébike jól van? Most már te is? Melyik kórházban voltál?
Én bűnözök tovább, fél szálakat szívok napi egyet.
Mármint napi fél szálat.Írj és puszi!

Kata! Igen, tényleg hülye vagyok, hát legalább élvezzem rendesen a bűntKép Ráadásul nem olcsó, hogy a felét még el is dobom...Gondoltam is, hogy szabadalmaztatom a 3-4 cm-es cigit KépÍgy nyolc hétre elég lenne Kép Amúgy igen a férjem dohányzik, persze nem a lakásban, szegény száműzve van a lépcsőházba, mert nincs erkélyünk. Egyébként az ő szülei nem dohányoznak se a nagyszülei...

Éva:

Érdekes az élet. Neked elég "jól" besegített a természet. Nem is hiányzik? Anyám is asztmás, de elég jól nyomja...Sajna. Írtad, hogy ne lássanak a lurkók bagós anyát, mert akkor ők is azok lehetnek: Sajna viszont igen könnyen az is cigis lehet aki otthon nem lát rossz példát. Ugyanis a kamaszkorban a kortárts csoport az irányadó elsősorban. Mint a párom példája is mutatja.
Viszont itt a topicban azt látom, hogy a terhes kismamák akik ideírnak igenis leszoknak a cigiről.
Nem könnyű, de legalább próbálkoznak és sikerül is nekik.

Kedves Nyanya!

Nekem nem sikrült egyik napról a másikra letenni, én csökkentettem az adagot, meg egyre gyengébbet szívtam. A tejbe viszont szerintem átmegy...
Élettartam: lehet, hogy rövidebb ideig élünk és a többiek akik tök egészségesen élnek tovább lesznek egészséges halottak mint mi KépHát így van ez.

Névtelen, te,hogy állsz a cigivel??

Szerintem meg mindenki aki megpróbál leszokni azt biztatni kell, nem lebunkózni, úgyhogy hajrá csajok csak így tovább! Kép

Puszi:
Bellana
 
 


Szia Bellana!

Nagyon jól esik, hogy érdeklődsz. Most igazán szükségem van minden kedvességre. Azt hiszem kicsit ki vagyok borulva, de majd elmúlik.
Azelőtt nem volt gondom, Sőt inkább alacsony volt. Msot négyszer szúrom magam, reggel is két fajtát meg este is. De azt hiszem baba mellett nem is szabadna a cukor gyógyszert használni, csak az inzulin nem ártalmas.És persze diéta. Egy grammal sem ehetek több szénhidrátot, mert azonnal magas lesz a cukrom, a pajzsmirigyem miatt így is nagyon nehezen tudtak beállítani... :-(( Még a balgyógyász is lehívatott magához, mert az orvostan hallgatóknak ecsetelte az esetemet. Nem is gondoltam, hogy a két betegség együtt ilyen sláger...
A baba makk egészséges. A szive is tökéletesen működik és szépen fejlődik, és most már tuti, hogy kicsi fiú! Láttam a fütyülőjét. Azt mondta az ultrahangos, hogy szemérmetlen... :-))
Amúgy a SOTEI. nőin voltam, és le a kalappal előttük. Mindenki nagyon kedves volt. Most búcsúzom mert fáradt vagyok. Majd írok.
 
 

 
 

Rebeccám, szorítok, hogy minden jól menjen és ha le vagy törve privibe is írj nyugodtan Kép
És persze ide is, hogy a többiek is lássák milyen ügyik vagyunk Kép
Puszi:
Bellana
 
 


Bellana L.
Tényleg átmegy Kép utánanéztem. Azt gondoltam sokkal hamarabb elbomlik, mint ahogy odaérne, ezek szerint marhaság.
Azért a napi 1 max. 2 szál cigimröl nem mondok le.

Nekem a piros multiról sikerült elöbb a kékre, majd az aranyra átállni. Az ultra light már nem jött be az ohyan volt mint a hegyilevegö.

Rebecca
Nekem is terhességi cukrom volt, napi 3 inzulin és 2 hónap pihi a kórházban Kép
Semmi gond nem volt se a szülésnél, se utána.
Nálad is minden rendben lesz.

Kriszta
Nyanya
 


Szia Nyanya!

Talán a napi két szál még nem a világ vége. Én Davidoff slims-et szivogatok...Régen sima szofi volt a cigim. Hányszor szoptatsz még? Bocs ha már írtad Kép

Rebecca, merre vagy???
 
 


Bellana L.

4x. Este, éjfélkor, éjjel 3-kor és reggel. Az utóbbi idöben napközben is megjelenik a cicimnél nasizni, pedig ö utasította vissza a napközbeni cicizést.
Te is szoptatsz még?
Kriszta
Nyanya
 


Lanyok,
a Mindentudas egyeteme-ben volt most a Szabad-fele eloadas, aminek a cime "Anyai öröklődés, anyai hatás", ebben volt szo a dohanyzasrol is. Sajna a neten levo verzioban nincs benn, a filmet kene megnezni hozza. Szamomra ijeszto adatokat, tenyeket mondott, kb. az utolso 10 perceben az eloadasnak.

-Afonya
Névtelen
 


Szia Nyanya-Kriszta!

Én már csak reggel pár korty erejéig szoptatom a 16 hónaposom Kép Azért is aggódom még a fél szál cigik miatt is, bár gondolom a kipuffogógázok most hirtelen többet ártanak mint az a napi fél szál cigi...Nálunk is a ded szokott le magától, ő ritkította a szopik számát. Ez elég szerencsés.
A kicsim jelenleg pont nyanyának hív Kép

Kedves Áfonya!

Láttam a műsort és az Élet és Tudományban is megjelent. Kedves hogy aggódsz, de szerintem itt mindenki már minden szörnyűséget hallott már a dohányzás átkairól. És ha olvasgattad a topicot bitos láttad, hogy milyen szépen leszoktunk a terhesség miatt a babáért. Én mint fenntebb írtam kb.22 hónapig nem szívtam semmit, de aztán úgy alakult az életem, hogy fél szál erejéig mégis belekapaszkodtam Kép Persze nem áll szándékomban visszaszokni és ha jönne a tesó már el is dobtam Kép
Bellana
 
 


Afonya
Ezt a részét a "Mindentudas egyeteme"-nek nem láttam, de egy másik részben ahol a nem anyatejes babákról volt szó szintén ijesztö adatok hangoztak el. Ezzel csak arra szeretnék kilukadni, hogy azt aki elszív 1-2 szál cigit szoptatás alatt sokkal jobban elítélik, mint azt aki nem szoptat, pedig szerintem ez utobbi több kárt okoz a babának. (nem rád gondoltam Kép)
Kriszta
Nyanya
 


Bellana,
nem aggodom, mert en sosem dohanyoztamKép. A topicot sem olvasgattam, mert abszolut nem erint. Csak lattam, hogy van ilyen topic es beirtam.
Viszont koszonom az infot az Elet es Tudomanyrol, minden resz megjelenik benne? Mikor, az elso adas utani kiadasban?

-Afonya
 
 


Bellana
Tesónál én is rögtön leszokom.
Pont egyszerre küldtük el az üzenetet és kiírta, hogy várjak, mert foglalt, ilyen még nem volt nálam Kép
nézd meg 8 másodperc a különbség Kép
Kriszta
Nyanya
 


Nyanya,
azt a reszt is lattam, de a Szoptatas topicban mar valaki megelozott akkorKép
En mindkettoben meglehetosen szelsoseges velemenyt vallok, de neten keresztul senkit nem probalnek meggyozni, mert nem alkalmas ra, legalabbis vita formajaban.
De ha egy mondatban kene allast foglalnom: a nem-szoptataskor elhangzo ervek kozul parat meg tudok erteni, ha nagyon empatikus akarok lenni /amelyek a gyerek kis gyarapodasa, sirasa, csaladi nyomas, gyermekorvos, vedonoi "segitseg", tehat alapvetoen joszandekbol, ill. tudatlansagbol ered/, de a dohanyzasnal ilyenek nincsenek szamomra.

Mindenkinek boldog varandossagot, egeszseges gyermeket es eleg akaraterot, onfegyelmet kivanokKép

-Afonya
Névtelen
 


Áfonya, te jártál jól, hogy nem cigiztél sosem Kép
Az Élet és Tudományban minden héten benne van a Mindentudás Egyeteme soron következő előadásáról cikk. Nagyon érdekesek az biztos Kép
Mondcsak, ha nem érint a téma és nem is érdekel, hogy-hogy beleírtál ebbe a topicba? Persze félre ne érts szívesen látunk Kép

Kriszta, na most mondd, milyen gyorsak vagyunk Kép
Egyébként azt sem ítélik el aki húst eszik és nem tornázik, meg azt sem aki idegeskedik és szivrohamot kap, sőt mi több még az italozás is elfogadottabb társadalmilag...
A füstölés látványosabb és büdibb.

Bellana
 
 


Köszi a drukkolást Áfonya! Kép
Bellana
 
 


Afonya
A nem tudás még nem mentesít Kép

Amerikában már perelnék a cigarettagyártókat, mert a dobozon nincs rajta, hogy nem csak a te egészségedre káros, hanem a szoptatott gyermekedére is Kép

Kriszta
Nyanya
 


Egy utolso uzenet es mar itt sem vagyokKép

Bellana,
igen azt hiszem, igy a legkonnyebb: sosem elkezdeni. De ez nem igazan az en erdemem, hanem a szuleime, az o nevelesuk, peldamutatasuk. Ez is egy erdekes oldala a dolognak, hisz beloletek is szulok lesznek, ill. mar vagytok is... de ez mar egy masik topic temaja lehetneKép
Azert irtam, mert meglattam a topiccimek kozott es eszembejutott a musor. Mint ahogy sok masik topicba is beirok, ha valamit odaillonek tartok.
Azt egyebkent nem irtam, hogy nem erdekel. Minden erdekel.Kép De ez nem egy tudomanyos topic, ezert nem olvasgattam informacioszerzes celjabol, a meggyozesrol valo velemenyemet meg fentebb leirtam.

Nyanya,
igazad van nem-tudas teren, engem nem kell meggyoznodKép /Egyebkent a btk. is ismer olyan tenyallast, hogy tevedesKép/ Epp azert irtam, nagy-nagy empatiaval még el tudom fogadni, egesz pontosan megerteni.
Egyebkent eloszor ama hozzaszolasban azt irtam, hogy "nem mindig sikerul"Kép, csak nem akartam vitat kezdeni es ezert kitoroltem a vegleges verziobol.
Na, en tenyleg el, joejt Nektek:

-Afonya
 
 


Áfonya, remélem még visszanézel ide, mert nem bírom megállni, hogy ne reagáljak az írásodra.
A te szüleid nem cigiztek és ezért te sem.
A férjem családjában senki sem cigizett és ő mégis.
Az én szüleim cigiztek,és én is rászoktam, de a középsuliban. A kortárscsoport viszi el az embert igazán...Hadd ne gondoljam azt, hogy aki cigizik az rossz szülő és aki nem az jó...Nem a cigi az egyetlen értékmérő egy szülőnél. Remélem nem ezt akartad sugallni! Én nem éreztem magam se jobb se rosszabb embernek míg cigiztem és ez most is így van.
Én imádom a fiam és mindent mgteszek amit csak 1 anya megtehet egy 16 hónaposért a fél szállammal együtt!! És van aki nem cigizik és lám csak egy szörnyeteg, aki teszem azt veri a gyereket, vagy lelkileg terrorizálja, vagy tojik rá! Azért a jellem nem cigi függvénye! Úgyhogy jó lenne ha senki nem vonna párhuzamot a cigizés és aközött, hogy valaki mennyire jó szülő, mert azt kikérem magamnak!!

Bellana
 
 


Bellana,
ne haragudj, de nem latom ertelmet a tovabbi "beszelgetesunknek", ilyen stilusu es hangvetelu eszmecsereben nem vagyok partner.
Minden jot:
-Afonya
 
 


Afonya
Nekem csak az apukám cigizett, (már 15 éve leszokott), de valahogy nem tudom felidézni cigivel a kezében. Nem ez maradt meg bennem, valószínü nem befolyásolt a rászokásnál. Én is középsuli utolsó évében szoktam rá, mert akkor ez nagyon "menö" volt. Most már tudom, hogy nem az, de akkor is jólesik. És süteményt is fogok enni a gyerek elött, söt még neki is veszek, pedig tudom, hogy az is nagyon káros. A jó szaftos pörköltröl már nem is beszélek Kép

Kriszta
Nyanya
 


Szia Nyanya itt is! Meg a többiek. A szüleim dohanyoztak, én épp ezért nem. Nem is fogok. De szerintem mindenkinek sajat maganak kell mérlegelni, és eldöntenie, ha gyereket vallal, leszokik-e a cigiröl, vagy nem... Ebbe senki masnak se beleszolasa, se kritika-joga nincs!!! Igaz ugyan, hogy a szülöknek jogukban all a sajat egészségüket tönkretenni, de a Kicsiét nem, de amig ök a felelösek a Gyerekért, ök döntenek. Es még mindig jobb 1 cigizö anyuka, mint 1 leszokott, aki allandoan hoootttttideges, meg allandoan zabal potcselekvésként...
Ha a cigi mellett döntötök mégis, Lanyok, azért ne a Picur orra ala fujjatok a füstöt...Kép Kérhetek ennyit ismeretlenül??? Ablaknyitasra gondoltam, meg ilyenek!(Na, nem a Belvarosban Pesten...KépKép)
Csoook!


Kép
Vendég
 


Kukacz!
Nem vagy Te ismeretlen Kép már megint nen bírsz aludni Kép
Azt hiszem itt mindenki kultúráltan cigizik (már ha lehet ilyet mondani) értem ez alatt, hogy nem mások orra alá pöfékel, föleg nem a gyerek orra alá.
Kriszta
Nyanya
 


Áfonya, Nyanya,Kukacz!

Kukacz!
Én a fél szálamat kulturáltan két perc alatt elszívom a délelötti séta alatt. A férjem meg a lépcsőházban dohányzik itthon, mert nincs erkélyünk. Úgyhogy kérésed természetes Kép

Nyanya, hajrá pörkölt! Nálunk pont ma lesz Kép És az édességgel, hogy állsz? Csak nem?! Nekem például nagyon káros volt az egészségemre a főnököm, meg a műszakok, de nem szokhattam le róluk sajna...

Áfonya,sajnálom, hogy nem tartasz méltónak a beszélgetésünk folytatásához. Ha ez számodra nem megfelelő stílusú és hangnemű akkor ezek szerint még sosem halottál durva és minősíthetetlen beszélgetést. Nyugodtan leírhatad volna ha te nem is azt gondoltad sugallni, amit én a sorok közt látni véltem. Én az olyan jellegű sarkítás és sztereotipia ellen kívánok tiltakozni, ami ilyen egyszerűen osztja ketté a szülőket. Kár, hogy nem folytatjuk, még a végén kiderülne, hogy nem is vagyok ördög Kép

Üdv mindenkinek :
Bellana
 
 


Bellana, dehogy vagy ördög és Afonya sem az, csak másképp látja a dolgokat, mint mi.
Afonya, tényleg ne menj el...
Kép
Édesség? imádom és nem akarok leszokni róla.
Nekem az új kolleganöm volt nagyon káros az egészségemre Kép
Kriszta
Nyanya
 


Bellana, dehogy vagy ördög és Afonya sem az, csak másképp látja a dolgokat, mint mi.
Afonya, tényleg ne menj el...
Kép
Édesség? imádom és nem akarok leszokni róla.
Nekem az új kolleganöm volt nagyon káros az egészségemre Kép
Kriszta
Nyanya
 


bocs véletlen 2x küldtem el. az én kisördögöm ki-be kapcsolgatja a monitort
Nyanya
 


Köszi a vigasztalást. Most voltam a tükörnél és mintha szarvkezdeményeket látnék a fejemen ha nem ördöggé válok akkor...hűha csak nem a férjem?! Kép

Szerintem se menj el Áfonya!
 
 


AFONYA!!! Gyere vissza!!!KépKépKép
Bellana nem vagy ördög,remélem, Apjuk se hunczutkodik mashol!!! Nyanya se ördög, mert ö 1 banya!!!Kép

Kép

Ha kulturaltan cigiztek, szerintem nem artotok vele többet, mint a kinti forgalom...Kép
Pusza!!!
Nyanya, lehet, hogy télllleg le kéne allnunk a gif-jeinkkel!!! Jajdekaaaaaaaar!!!!!
Vendég
 


Kukacz
Ördögöd van, álljunk le. Ez az ördög nagyon aranyos, már le is mentettem.
Kriszta
Nyanya
 


Áfonya,
ha egyáltalán ránézel még erre a beszélgetésre: szerintem az, hogy ki dohányzik, és ki nem, inkább lelki alkat kérdése. Viszonylag jó találati aránnyal el tudom dönteni valakiről a megnyilvánulásai alapján már a korai tizenéves korában, amikor még nem gyújtott rá, hogy később dohányos lesz-e, vagy sem. Abban igazat adok neked, hogy a szülőknek fontos a szerepük, de azt hiszem, nem konkrétan abban, hogy ők rágyújtottak-e valaha, vagy sem. Inkább abban, hogy mekkora érzelmi biztonságot tudtak nyújtani a gyereknek. De még ez sem véd meg mindentől, hiszen a nevelés nagyon fontos, de nemcsak a szülők nevelik a gyerekeket, hanem a külvilág is, no meg ne feledkezzünk el a "hozott anyagról" sem, mármint hogy ki mit hogyan dolgoz fel.
Nem biztatok senkit arra, hogy csak nyugodtan bagózzon, ha megadja a kellő szeretetet és figyelmet, a gyerek nem fog rágyújtani, mert ez sem igaz. Sőt, biztos, hogy ahol nem tűrik el a dohányfüstöt, ott kisebb az esély arra, hogy a gyerek majd cigizni fog - persze csak akkor, ha egyébként is általában rendben mennek a dolgok otthon. De az sem feltétlenül igaz, hogy ha a szülők dohányoznak, akkor a gyerek is "megmételyeződik". Ezek az én szavaim, nem tulajdonítom neked! Kép
Bellana nem téged akart sérteni, csak önmagát védeni. Nem hiszem, hogy a hangneme annyira rossz volt, hogy ne lehetne vele tovább beszélgetni. Ha nem akarsz, az persze szíved joga, meg is értem, hiszen nem vagy érintett a kérdésben. Kép De ez a kis bökdösődés nem használ senkinek sem. Inkább hozd ide az olvasmányélményeidet és az adatokat, amiket hallottál, annak sokkal több a haszna. Nekünk is, neked is, mert tudhatod, hogy jót tettél. Kép
Kíváncsi
 


Áfonya
Én szívesen olvasom a hozzászólásaidat, még akkor is, ha idönként különbözik a véleményünk. Kép

Kiváncsi
Pszichologus vagy, hogy ilyen jók a találati arányaid?

Kriszta
Nyanya
 


Nyanya,
nem, csak egy vén róka Kép
Kíváncsi
 


Kép
Nyanya
 


Sziasztok!

Visszahúzódtak a szarvkezdeményeim Kép
Kiváncsi,köszönöm a támogatást Kép
Én sem éreztem ám úgy, hogy annyira bántó lettem volna Áfonyával. Ha mindenki mindenben egyetértene
elunnánk az életet. Azért rosszul esik, hogy nem méltat válaszra, de azért nem sírok ám! Kép
Egyébként a direktbe sikerült párhuzamokról eszembe jutott, hogy a homokosok szülei sem azok általában...És ha egynemű pár nevel gyereket akkor abból sem lesz feltétlenül "más".
Valahogy így lehet ez a cigivel is.
Amúgy ma még nem sikerült rágyújtanom a felemre, mert itt van anyósom ma és kitérne a hitéből ha tudná...Ciki, hogy vénségemre milyen betoji lettem Kép

Puszi:
Bellana
 
 


Sziasztok!
Látom itt is pezseg az élet... Nem vitatkozni jöttem, hanem abszolút jó szándékkal megbiztatni azokat a dohányosokat, aki szeretnének leszokni, de nehezen megy. A leszokás kulcsa (mint minden szenvedélynél) a motiváció és egy terhességnél-gyereknél jobbat erre egy nő szerintem nem találhat. Marha szerencsések vagyunk, hogy ez nekünk megvan. Szóval, aki erre hajt, annak hajrá, szurkolok minden leszokónak. Nem lehet túl nagy a szám, mert én ugyan 8 évig keményen bagóztam a gyerek előtt, de 22 évesen gyújtottam rá az első cigimre és ezt nem lehet összehasonlítani azzal, hogy ha valaki fiatalabb kora óta dohányzik. Szerintem felnőttkorban már sokkal nehezebben alakulnak ki masszív függőségek a nagy átlagnál. Viszont ahogy megtudtam , hogy terhes vagyok, kidobtam a cigimet és azóta se és összeghasonlíthatatlanul jobban érzem magam azóta. Ennek már több mint 3 éve. Nem hiányzik, már el sem tudom képzelni, hogy valaha cigiztem. Pedig emlékszem milyen jó bírt esni, de ennyi. Van élet nélküle is.:-) Szóval szerintem magunk miatt kell leszokni, de jó, hogy lehet használni a gyereket ürügynek.
moncaberta
 


Moncaberta
De igen is lehet nagy a szád Kép 8 év után nem könnyü leszokni, független attól, hogy mikor kezdted. Gratula és köszi a bíztatást
Kriszta
Nyanya
 


Sziasztok! Kivancsi, érdekes, amit irsz, hogy meg tudod mondani vkiröl, hogy dohanyos lesz-e stb... Szerintem ez nem ilyen 1szerüüü... Ha vkinél nincs meleg csaladi fészek, megértés, szeretet otthon, még nem biztos, hogy dohanyos lesz... Lehet drogfüggö is Kép, alkoholista Kép, vagy tarsadalmi selejt Kép, bünözö Kép, depressziora hajlamos, vagy ezek mindenféle-fajta keveredése, vagy 1xüen csak szomoru, meg nem értett, kishitü ember...Kép
Vagy Kép pont ennek ellenére HOPP, 1 sikeres self-made-man (WOMAN) valik az illetöböl, hogy na, azért is megmutassa!!!KépKépKép Nagyon sok mindentöl függ, hogy vki dohanyos lesz-e, vagy sem. Nnnnna, majd 1x talan elmesélem az én történeteimet a dohanyzassal, de akkor megint aszongyatok maj, elviccelem a topicokat!!!KépKépKép
Moncaberta (MICSODA NEV!!!)! Gratulalok, hogy mar nem is kivanod a cigit!!! Szerintem is könnyebb leszokni, ha az ember a gyerekére gondol... En nem a cigiröl szoktam le igy, hanem az önsanyargatasrol...Kép Az ember élete atalakul, ö is vele együtt. A nagy valtozasok segitik a nagy döntések meghozatalat. Mig a monoton élet nem.
Puszik.
Vendég
 


Jjjjja, még hozzateszem, amit honapokkal ezelött irtam: 1x 1 orvos baratom mondta, ha 1 kisgyerek megeszik 1 cigarettat, bele is halhat, annyira mérgezö. Jo, miért enné meg, de azért terhesség és szopi alatt ebbe érdemes belegondolni... Kép Es csökkenteni a bagot... Ha mar vki nem képes elszakadni... Anyukam 11 éve szokott le a cigiröl, és tessék, most visszaszokott... Jajjj. Na jo, ö mar nem lesz terhes...KépKépKép
Vendég
 


Helló lányok!

Moncaberta köszönjük a bíztatást Kép szerintem ez hatásosabb mint az ijesztgetés és földbedöngölés.
Amúgy cigizik itt valaki "rendesen", vagy most csak azok írunk ide akik, jóformán nem is cigiznek? Én 16 éves koromtól szívtam 26 évsig...2 évig semmi és most felezek. Hihetetlen mennyire erős tud lenni a kötődés a füstölgő bűzrudak iránt...Azért bízom benne, hogy a fél szál még nem rémes és ha jönne a tesó akkor bakfitty lenne letenni. Jaj, de most olyan jól tud esni...

Nyanya, te leakarod tenni teljesen? Ugye azt írtad, hogy kb. 2 szálat szívsz?
Mindenesetre vicces, hogy mi parázunk és nem azok akik napi egy dobozzal is elszívnak akár terhesen is. A sógornőm megtette! Kétszer is...
Én nem. A környezetem szinte szentté avatott Kép
Pedig igen messze állok attól...

Kukacz! Engem édekelne a sztorid a dohányzásról! És az önsanyargatásról való leszokás meg különösképpen!!!!! Amúgy nálunk minden volt csak meleg családi fészek nem, még jó, hogy csak a cigire kaptam rá...

Puszik:
Bellana
 
 


Bellana
Napi 2 szál egy slukkal se több Kép
Nem nem akarok lemondani róla.
Nekem is 2 évig semmi és, ha terhes lennék azonnal lemondanék a 2 szálamról is.
Azért a napi egy doboz szoptatás mellett, még az én felfogásommal sem fér bele.

Kriszta
Nyanya
 


Nyanya, látod azt én sem bírtam. nem is mentünk hozzájuk -mostanában sem-, mert a lakásban a konyhában bagóznak és szörnyű füstös a lakásuk, még nekem is. Dehogy vittem oda a babám!
Úgy tűnik köztünk is vannak fokozatok. Mármint a bagósok közt.

Bellana
 
 


Bellana! Szegény gyerekei ennek a nöcinek!!!Kép Ezek szerint az Apjuk is nagy bagos naluk...Kép
Erdekel a story-m??? NOS. 27 évesen RA AKARTAM szokni a cigire, mert aszongyak, akkor kevésbé éhes az ember... Akkoriban rengeteg negatiiiv gondolatom volt, igy daginak képzeltem magam...(Nem voltam!!!) Nos, véget ért 1 Nagy Szerelmem a Nagy Szerelmemmel (aztan még parszor ujra kezdtük-ö az, aki miatt rohangaltam keresztül-kasul a Nagyvilagban és vice-versa...). Nos elkezdtem dohanyozni... Elszivtam 1 dobozzal a haverjaim tarsasagaban, akik röhögtek, hogy rosszul tartom a cigit, stb...Kép Aznap este rendez-vous-m volt 1 kellemes fickoval, akivel aztan hmmmmhmmm, szoval lett volna, ha nem köhögöm at az egész éjszakat...KépKépKép Szegény probalkozott, de ahanyszor meg akart csokolni, én köhögtem...KépKépKép Hajnali 3-kor elhuuuztam a csiiikot. Szegény probalt még keresni, de én szégyenemben elbujdostam...
2, a szivar... Nagyon SEXXXY-nek tartottam Sharon Stone-t, meg még mittomén melyik bomba szinésznénit a nagy szivarral... Akkoriban is 27 éves voltam, ua utan a szakiiitas utan...Kép A baratnöm 1 hotel recepciojan dolgozott.Mentem érte, utanna mentünk volna tüzijatékot nézni. A hotel 1ik vendége megkinalt szivarral... Haaat persze, hogy elfogadtam!!!Kép Nos, rosszul is lettem. Nem tudtam, hogy nem szabad leszivni a füstöt!!! Szoval elajultam. Taxival szallitottak haza...KépKép Nem lett semmi a tüzijatékbol...(Mint par héttel korabban a csinos fiukaval...)
Mi az az önsanyargatas: nehéz ügy. Masik topic kéne ehhez. HOSSSSSSSSSSSZUUUUUUUUUUUU. Tudod, ha az ember nem hisz magaban, uakkor tudja, hogy ö a legjobb, de mégsem, meg ilyenek...KépKép Bohémélet, semmi fix, fajdalmas szerelmek, nagy érzelmek, utazasok... (Egyedül a Fiam érkezése adott több BOLDOGSAGOT, mint ez a-sajna nagyonis nekem valooo-müvészélet.KépKépKép A Fiam az ELETEM!!!)
Pusza. Nyanyomnak is.
Vendég
 


Kukacz!

Nyissunk másik topicot! Hogy növesszük az önbizalmunkat, vagy hasonló címmelKép Látod abból nekem se sok jutott, bár mostanában egész jól elvagyok. Én középsuliban végig gnómnak láttam magam...Mikor elkzdtem dolgozni akkor kezdtem észrevenni, hogy nem is vagyok az!!
sajnos nekem "anyám" sokat tehetett erről, de ő nagyon fájdalmas seb nekemKép Én nem akarok olyan lenni, na ez megint egy új topic lenne Kép
A férjem rengeteget segített, hogy ne legyek "gnóm" és a fiam meg abban, hogy ne legyek mulya.
Cigi téma: sógoromék nem komplettek. A gyerekek meg elég vékonykák, betegesek, lehet, hogy az az irdatlan füst amit beszívtak már pocaklakó koruktól és azóta is, nagyon nem tett jót nekik.
Hát lehet még ezt a cigi témát fokozni sajnos.
Én is bűnös vagyok, de legalább terhesen és utána 15 hónapig bírtam magammal. Na, jó kis önigazolásKép

Bellana
 
 


szépek vagyunk és sexxxyk Kép
Nyanya
 


Nyanya, na igen...


Kép

Bellana, ha ilyen BELLa neved van, nem lehetsz gnooom!!! Nekem nem fizikaiak a komplexusaim, inkabb intellektuuuaaaalissssssssssak. Kép Ok, egyetem, meg minden, mégsincs szuppper munkam...Kép Azért se, mert külföldön lakom...Kép En is a mamamnak köszönhetem ezt föként... Mert ö vezetö allasban van 30 éves kora ooota...Kép Nyisd a topicot, ha akarod!!!KépKépKép
Vendég
 


Sziasztok!

Én 5 évig cigiztem, de lemondtam róla a párom kedvéért. Aztán bő két év múlva megszületett a lányom. Fél év múlva már ismét a cigihez nyúltam, ha nem birtam a csajjal!
Bellana! Én is fél szállal kezdtem, és most kettőnél tartok!! Tudom, hogy nem kéne, és nem is esik olyan jól, mint régen, de nem birom ki!!
Szerintem az tud csak leszokni róla aki nem akar cigizni többé. Én igy voltam vele anno, és egyik napról a másikra nem szivtam többet!!
De most megyek és rágyújtok mert ha nem, akkor a lányt vágom ki az erkélyre!!

Betti

KépKép
KépKép
 


Hűha Betti,nyugi Kép
Na én 10 évig cigiztem. Licit indul Kép
Amúgy én is úgy gondolom, hogy van esély a további cigi szám növekedésre. Vagy lehet, hogy egyszer csak egy 20 cm-es ciginek a felét fogom elszívni Kép Azt hiszem engem is a feszültség űz a bűnbe újra...

Kukacz, intellektuálisan se táplálok sok illúziót magamról...Most miről szóljon a topic? "Hogy ne legyünk testi lelki gnómok", vagy "hogy győzzük le anyáink ránkvetülő sötét árnyékat",KépAvagy miért nem tudok dönteni Kép

Puszik:
Bellana
 
 


Betti, akkor inkább gyújts rá Kép

Bellana, én 15-évig Kép

@, hol lax?

Kriszta
Nyanya
 


Betti!
Hideg van kint.Szerintem is inkabb gyujts raaa!!!Kép
Csajok, ne dohanyozzatok sokat!!! 2 szal semmi, de vigyazzatok!!!
Bellana! En 1 napig (se...)Kép
Topic-cim: Kishitüség???
Utalom magam?
Randa vagyok meg öveg???Kép
Mi lesz velem???Kép
Szeresd magad!(?)
Hogy fogadjam el magam???

Nyanya! Elég messze ahhoz, hogy allando honvagyam legyen, de nem elég messze, hogy el tudjam fogadni a tavolsagot. Szerinted???
a, K-Oroszorszag
b, Ny-Romania
c, D-Svajc
d, E-Németorszag
e, DK-Ukrajna
f, Mas

Na???Kép


Kép
Vendég
 


Betti!
Hideg van kint.Szerintem is inkabb gyujts raaa!!!Kép
Csajok, ne dohanyozzatok sokat!!! 2 szal semmi, de vigyazzatok!!!
Bellana! En 1 napig (se...)Kép
Topic-cim: Kishitüség???
Utalom magam?
Randa vagyok meg öveg???Kép
Mi lesz velem???Kép
Szeresd magad!(?)
Hogy fogadjam el magam???

Nyanya! Elég messze ahhoz, hogy allando honvagyam legyen, de nem elég messze, hogy el tudjam fogadni a tavolsagot. Szerinted???
a, K-Oroszorszag
b, Ny-Romania
c, D-Svajc
d, E-Németorszag
e, DK-Ukrajna
f, Mas

Na???Kép


Kép
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron