Új privát üzeneted érkezett!

Kriszta!
Köszi. Kép Neked is hasonló jókat kívánok
Kriszta

Kép

KépKép
 


Sziasztok!
Mennyi örömhír!
Nyanya!
Gratulálok az új babádhoz.
Kriszta!
Neked meg a szépen fejlődő babushoz.Az őssejt témán én is gondolkodom.Kérlek,írjátok le,mi a teendőm?
Köszi,Gabi.
 


Gabi!
Sajnos az örömhír nem tartott sokáig Kép

Kép

KépKép
 

 
 

Szia Nyanya!

Sajnálom.Mi történt?
 


Szia Gabi!
A szokásos 7. héten nem volt életjelenség. Az okát nem tudják, de januárban nagy kivizsgálás lesz.

Kép

KépKép
 


Sziasztok!
Nyanya!
Valami újság?
Gabi.
 


Gabi!
Még semmi. Genetikusnál voltam és szerinte nem genetikai ok, de jövőhét hétfőn lesz genetikai vérvétel is, most csütörtökön meg a többi vérvétel. Az eredményekre még várni kell. A kenet jó lett, fertőzés nincs. Egyenlőre ennyi.
Nálad már van eredmény a magzatvíz vizsgálatról?
Kriszta

Kép

KépKép
 


Szia Gabi,
őssejttémában éppen finish előtt vagyok, ha másokat is érdekel a téma akkor ide írok, ha nem akkor privátban keressük egymást. Most a 34. héten járok, úgyhogy hamarosan szolgáltatót kell választanom.
Üdv,
Heni
 
 


Juneburg!
Engem érdekelne, bár egyenlőre nem vagyok érintett, viszont itt tényleg OFF. Megnézem van e már topik a témáról és ha nincs nyitok, hogy oda tudj írni.
Kriszta

Kép

KépKép
 


Juneburg!
Az "Anyaságról" alatt van egy "Őssejtek" topik
itt: http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/index.html
Ide írd meg légyszi a tepasztalataidat, és lehet, hogy itt még új infóra is lelsz.

Kép

KépKép
 


Sziasztok!
Nyanya!
A genetikám már rég megvan és 'hál Istennek negatív.Szorítok Neked!
Heni!
mendlergabi@freemail.hu
Sziasztok,Gabi.
 


Gabi!
Ez nagyon jó hír KépKép

Kép

KépKép
 


Hello!Jár még ide valaki?

Kép

Kép


Tündérke
Hébe-hóba benézek.
Tudok neked segíteni?
 
 


Szia Zsana!
Hát remélem tudsz!
Vasárnap este kell bemennem a Scöpf-Méreibe,és hétfőn reggel csinálják a biopsziát.
Neked volt ilyen vizsgálatod?Ha volt,le tudnád írni,hogy hogyan zajlik ez?
Nagyon megköszönném,kicsit be vagyok ijedve az ismeretlentől.
Előre is köszi!

Kép

Kép


Tündérke
Közben egy másik topikban olvastam, hogy mi a gond nálatok.
Nekem október végén javasolták a vizsgálatot (szintén a Schöpf-Méreiben), alá is írtam, aztán megnézettem másik genetikussal is a dolgot, és végül nem mentem el.
Persze nálam sokkal-sokkal kisebb volt a kockázat (1:4000 1:6000).
Így szerencsére nem tudok mesélni neked a vizsgálatról, én is csak azt tudom, amit ott elmondtak előtte.
 
 


Szia Tündérke!

Nekem csak magzatvízvizsgálatot csináltak,de úgy tudom,hogy az eljárás ugyanaz.Ultrahangon megnézik a babát,hogy hol helyezkedik el és a hasfalon keresztűl egy tűvel veszik a mintát.Utána pihenés szigoruan 2-3 napig,kimélő mód 1-2 hétig és addig házasélet is kizárva!
Nem fáj,kicsit kellemetlen,de ki lehet bírni,pláne hogy megtudod,hogy minden rendben!!!
Szia
 
 


Sziasztok!
Köszönöm mindkettőtöknek!
Már szeretnék nagyon túllenni a dolgon,már csak 2 nap,és vége.Illetve még lesz két hét várakozás az eredményre,de az rosszabb lesz,mint ez a vizsgálat.
Köszi mégegyszer,sziasztok!

Kép

Kép


Szia Tündérke!
Nem tudom,időben írok-e még,de talán.Nekem a Szabolcs utcában csinálták,nem kellett előtte befeküdni.Műtőben,steril körülmények között Ultrahang vezérelve megszúrják a hasadat egy jó hosszú tűvel.Nem fáj,mert adnak érzéstelenítőt is.Beszúrnak a lepényig és onnan vesznak mintát,szívó-nyomó érzés,ez már elég szar.Nem fáj annyira,csak nagyon kellemetlen.Mi még aznap hazamehettünk,feküdni sem kellett,csak aki úgy érezte,hogy szeretne.Házasélet 1-2 hétig nincs.A vizsgálat után 1-2 órával Uh-n megnézik,hogy rendben van-e a baba,ha minden OK és nincs vérzés,mehetsz haza.Ha aláírod a papírt,kérhetek a baba nemének meghatározását is.Az eredmény nekem 4 hét múlva jött meg,ne bízz túlzottan a 2 hétben!Akkor csinálják csak meg gyorsítva,ha valami olyan probléma van/Hemofília,stb./Nem tudom,Nálatok van-e ilyesmi.
Szorítok,írj,ha tudsz valamit!
Gabi.
 


Szia Gabi!
Köszi az infót,már túlvagyok rajta egy hete,csak nme nagyon jutok a géphez.
Nem fájt semmi,csak az a szívó-nyomó izé volt rossz.De túl lehet élni.Nekem most péntekre igértek eredményt,csodálkoztam is,hogy ilyen hamar,de nem ellenkeztem.Én most már a 20.hetet taposom,meg a többiek is,akikkel együtt voltam a vizsgálatom,úgyhogy nem igazán ér rá hetekig a dolog.Ha valami nem stimmel,akkor még most kell lépni.
Na de ilyen re gondolni se szabad.
Majd megírom az eredményt,ha érdekel.
T.

Kép

Kép


Sziasztok!

Kedden voltam a Schöf Méreiben corionon, hát felháborító!
Csak azért kell befeküdnöd előző délután, hogy a kórház megkapja a pénzét a Tb-től. (ovos nem látott reggel nyolcig) Engem egy 7 ágyas kórteremben helyeztek el, négyen voltunk hasonszőrű corionosok, és három bent fekvő veszélyeztetett kismama.

Ebben a kórházban nincs rend, itt úgy mászkálnak ki és be a látogatók, hogy a kutya se szól rájuk, lesz.rják a kedves kispapák és pereputy, hogy a másik ágyon egy kismama épp az előtej fejésével bajlódik... A tisztaságról, és az épület állapotáról ne beszéljünk, az nem a kórház, hanem a TB hibája!

A hétágyas kórteremben belül van a fürdő+wc, aminek ha felkapcsolod a villanykapcsolóját, beindul a leírhatatlanul hangos szellőzője is. Képzeljétek el egy éjszaka alatt hét terhes nő, hányszor kell fel pisilni..

Azután, hogy a reggeli két szelet száraz kenyér és egy db (!) mackósajt volt, az ebédre már rá se néztem. Ha protekciód, vagy szerencséd van akkor olyan ágyad kapsz amiben van deszka, de ettől még a matrac lyukas középen!
Persze mehetsz 9000 Ft-ért az egyágyasba is. Én ma már bánom, hogy nem oda mentem. :-(

A beavatkozás pontosan reggel nyolckor a vizit után kezdődik, és futószallagon történik (minden reggel 9-10 nőt 8.00-9.00 között "ledarálnak", de ez érthető. Maga a biopszia kb. 3-5 perc, és nem fáj, csak kellemetlen. Közben kötelező nézned neked is az uh monitort, hogy lásd a babád messze van a tűtől.
S, bár a doki barátságtalan, de nagyon profi, állítólag a világon itt a negyedik legjobb a beavatkozás miatti vetélés kockázata.
A másodikon egy kis műtőben végzik a beavatkozást, onnan a saját lábadon mész vissza a szobádba, aholegy óra a nagyon szigorú fekvés kérnek, de délután 3-5-ig ugyse tudsz mást csinálni, mert akkor lesz a közös megbeszélés, elbocsájtás. Nekünk utólag szólt a nővérke, hogy TILOS a hasadat simogatnod a beavatkozás után!!! (bár önkénytelenűl ezt kivánnád, ne tedd!)

Utána két hétig:
no sex
no víz, fürdőzés...csakis zuhány
tilos izzadni
tilos közepes-nehéz fizikai munkát végezni (úgy mondta a doki, hogy három órás séta a városban, cekkerrel a kezedben az is fizikai munka)

Remélhetőleg, ha ezeket betartod, akkor nem lesz semmi baj.

Ami felháborító, hogy azon a papíron amin beleegyezel a beavatkozásba, azon az áll, hogy ha a corion biopsziát (méhlepényből szövetminta vétel hasfalon át) választod (hivatalos vetélési kockázat 2%) akkor 10-12 nap az eredmény, míg ha a kisebb kockázatú amniocentézist,(magzatvízből mintavétel hasfalon át, hivatalos vetélési kockázat 1%)akkor csak 3-4 hét az eredmény.
Amikor az elbocsájtás volt, akkor közölte a beavatkozást végző doki, hogy az eredmény egy hónap múlva lesz kész. Tehát hiába döntöttél a nagyobb kockázat mellett.

Nekem öt napja volt a hasbadöfés, szerencsére mocorog a bébi , és miután az elbocsájtáskor szóltam, hogy ez már a 20. hetem az egy hónapos határidő helyett két hét múlvára igért eredményt. Tehát, ha ilyen helyzetben lennél, ne félj szólni, legyél határozot!!!

Kb. fél éve a Szent Imre kórházban szintén egynapos beavatkozások kellett részt vennem (petvezeték átjárhatóság), ott előző este becsekkoltam (a TB csak így fizet nekik), de nem kellett bent maradnom, csak szigorúan rám parancsoltak, hogy reggel fél hatkor legyek ott. (kétágyas, hotel jellegú szobában).

Hát ennyi, most izgulunk az eredményért.
Mindenkinek csupa csupa negatívos eredményt kívánok!

V.

Virnya és Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
virnya
Pilisvörösvár
 
 


Virnya!
Nem semmi amit leírtál. Azér a kis eredménycsúszásért én tuti panaszt tettem volna. Nem hiszem, hogy megtehetik, hogy aláíratják hogy 1-2 hét és 1 hónap lesz belőle. Shöf Méreiről én is csak rosszakat hallottam.
A corion biopsziát a korai terhességnél szokták csinálni és tényleg hamarabb van eredmény mint az amniocentézisnél, ráadásul utóbbit csak a 18 hét után végzik. Nekem 3 éve a Baross u.-ban csinálták az amniocentézist, de az se volt semmi. Kötelező volt elmenni előtte tanácsadásra ami 1 perc volt, de 4 óra sorbanállás után 20 hetes terhesen, mert előbbre nem tudtak időpontot adni, hiába kértem. Aztán a beavatkozás, ami 2 perc szintén több órás sorbanállás után, végül az eredmény 1 hónap múlva szintén több órás sorbanállás. És mindegyik időpont előre megbeszélt dátum óra perc. Engem a beavatkozás után azonnal hazaküldtek, még arra sem volt lehetőség, hogy 1 órára ledöljek. 1 órát vártam az utcán, míg értem jöttek kocsival (mert nem tudhattam mikor kerül rám a sor és meddig tart) és a városon keresztülzötykölődtünk, pedig elvileg szigorú fekvés 3 napig. Legalább a doki profi és kedves volt.
Kriszta

Kép

KépKép
 


Virnya!
Most látom, már 1 hónapja írtál. Milyen lett az eredmény?

Kép

KépKép
 


Sziasztok!

Nekem a Szabolcs u.-ban csinálták az amniot 2003. decemberében a 3. terhességemmel, ott még ágyat sem adtak, a beavatkozás után kb. 20 percig kellett ücsörögni. Futószalag, doki szenvtelen, de szerencsére nem volt baj. 16 hetes terhes voltam, az eredmény pontosan 4 hét után érkezett meg, a papíron két héttel korábbi dátum volt...

Virnya, milyen lett az eredmény?
Andrea
 
 


Andrea!
Most tervezzük a kistesót és a Szabolcs u.-ban fogják csinálni a corion biopsziát, mivel ott fogok szülni, ha összejön. Tudnál nekem részleteket írni az ottani beavatkozásról. Ki csinálta? Én szeretném, ha Hajdu Kriszta doktornő csinálná, mert Õ nagyon profi és kedves is. Írhatsz magánban is.
krissta@freemail.hu
Kriszta

Kép

KépKép
 


Kriszta!
Mail ment.
Andrea
 
 


Sziasztok,
A Kaális fórumba irok rendszeresen, de most nagyon izgulok a chorion-biopszia miatt. Lombikos babám van, most vagyok 11 héten, és mivel jövőre leszek 35, meg a lombik is ráadásul ICSI volt, igy feltétlen javasolták a genetikát. Én szerettem volna a fizetős vérvételes vizsgálatot csináltatni, de a dokim, akinél szülni szeretnék nem javasolta, azt mondta az semmit nem ér. Igazából egyáltalán nem a vizsgálattól félek, hanem az azzal járó vetéléstől. Már többször olvastam, hogy 3 nap fekvés és hosszú pihenés jár vele... A jövő héten lenne esedékes a vizsgálat, de sajnos jövő szombattól már befizetett nyaralásunk van, tehát a 3 nap fekvés még menne, de a pihenés 2 hét autós nyaralás alatt nem tudom hogy megoldható-e. Ti mit javasoltok ?

Kriszta

Kép

KépKép
 


Kriszta!
Nekem annó azt mondták, hogy 3 nap szigorú fekvés után még 1 hónap kímélő életmód. Vagyis ne emelgess felmosóvödröt meg nehéz bevásárlószatyrokat, de ez amúgy sem ajánlott a terhességnél. Gondolom a hepehupás út sem a legjobb. Én megbeszélném a dokival. Nem érdemes kockáztatni, de ha Õ rábólint, miért ne Kép
És arra a verzióra nem gondoltál, hogy 3 héttel eltolni a beavatkozást? Vagy ezt nem lehet?
Kriszta

Kép

KépKép
 


Szia Kriszta

Tegnap voltam a Schöpfiben. Röpke 4 órás sorban állás után bevállaltam a biopsziát, de az UH azt mutatta, hogy hátul van a lepény,vagy mi, igy a doki csak 5 hét múlva csinálja meg, nov.3-ra kaptam időpontot. Azért ez már elég késő lesz, mármint mire az eredmény megvan, már lehet hogy 18-20 hetes leszek, de ez van. Nagyon bízom benne hogy minden OK lesz, bár pont most olvastam a Down szűréses topicon hogy valakinek a 22 héten kellett megszülnie a beteg babáját. Azt hiszem jobb ha addig nem olvasgatok ilyeneket... Még jó hogy megyünk nyaralni. Utána pedig novemberben nagyon fogok vigyázni...

Köszi,
Kriszta

Kép

KépKép
 


Kriszta!
Jobb is, hogy elmész nyaralni, legalább nem leszel net közelben és nem olvasgatsz rossz dolgokat Kép
Jó pihenést és ne izgulj, gondolj arra, hogy Te legalább a terhességed 2. felében tutira tudni fogod, hogy nincs baj.
üdv.
Németh Krisztina Kép

Kép

KépKép
 


Szia Nyanya,

Visszajöttünk a nyaralásból, mostmár kezdek izgulni Kép
Tényleg te is Németh Krisztina vagy ? Ez hihetetlen KépKépKép Na jó, nem minta olyan marha ritka név lenne, de mégis Kép
Egy kérdés még, ezért a szúrásért mennyit szoktak adni a dokinak ? Úgy utálom ezt a hálapénz dolgot. Ha a laparért 20ezret adtam, akkor itt 10 elég lesz ? És előtte kell adni, vagy utána ?

Kriszta

Kép

KépKép
 


Megjöttem a biopsziárólKép Túlélhető a dolog, tényleg csak 5 perc. Sajnos az UH monitor olyan kicsi volt, hogy a bébiből nem sokat lehetett nézni, de én akkor is inkább arra meredtem, és nem a hasamra, hogy mit hogyan meddig szúrnak. Igaz hogy a Lidocain spray-től rosszul lettem de ez a legkevesebb. Sajna eredmény csak nov 25-én lesz, ami még három hét. De mindegy is, mivel úgysem lesz semmi baj.
Mindenkinek köszönöm a tanácsokat, és ha valakinek kérdése van, szívesen válaszolok

Kriszta
16+6

Kép

KépKép
 


Kriszta!

Ne haragudj, de nem vettem észre az üzeneteket. Mostanra már mindenen túl vagy és az eredmény is megvan. Mesélj.
Bár már nem érdekes a válaszom, de én semmit nem adtam, mivel embertelen körülmények között futószalagon mentem a doki tűje alá és 10másodperc volt a vizsgálat. Hát ezért úgy érzem nem jár semmi. Sőt, azt hiszem a TB-m ért ennél többett érdemlek, tehát még nekem kellett volna fizetniük Kép
Most megint mehetek, mert baba van a pocakomban Kép
Remélem előkerülsz, hogy mesélj.
Kriszta

Kép

KépKép
 


Szia Nyanya,

Minden rendben van, egészséges fiúcska lakik a pocimban KépKép Pont dec 12-én kellett visszamennem egy csoda UH-ra, de mikor a fél ötös időpontommal fél hétkor még mindig nem kerültem sorra, akkor úgy döntöttem, hogy nincs nekem erre szükségem, eljöttünk, és persze igy pénzt sem kapott a dokiKép Hát a Schöpf Méreibe legközelebb csak hat lóval...ez tuti. Pedig az asszisztensnő, aki az eredményt odaadta, mondta hogy várnak vissza a kistesóval...nahát rám egész nyugodtan várhatnak.

Szuper hogy megint babás vagy !! Gratulálok Kép Hol tartasz ? Muszáj menned biopsziára ? Én tuti hogy csak nagyon rossz AFP-vel mennék el..
Remélem jól telt a karácsonyotok, és hallok még felőled Kép
Kriszta
24+3

Kép

KépKép
 


Szia Kriszta!
Örülök, hogy minden ok nálatok. Nagyon édes a kis Máté a pocidban Kép Fiamnak is Máté a második neve. Első nem lehetett sajnos, mert a családban már foglalt volt a név.
Biopsziára azért kell mennem, mert 38 éves vagyok. Nem is kockáztatnám meg, hogy ne menjek. Szörnyű lenne, ha e miatt menne el a baba, de még ennél is rosszabb, ha beteg gyerek születik. Így a két rossz közül ezt választom. Legalább a terhességem közepétől már nem kell izgulnom, mert mindent tudok. Hétfőn megyek UH-ra, akkor leszek 10 hetes és jan. 17.-én csinálják a biopsziát.
Karácsonyunk jó volt, bár nem élvezhettem a finom kajákat és sütiket, mivel terhességi cukros vagyok. Most épp társasozunk fiam keresztszüleivel, így tellik a szilveszter. Elmenni nem is volt kedvem, mivel nekem most se pia se kaja se cigi táncolni meg nem szeretek. Remélem neked is jól tellik ez a nap és egy jót bulizol, amíg még lehet Kép

BUÉK
Kriszta

Kép

KépKép
 


Szia Kriszta,
BUÉK neked is !!!
Hú, akkor holnap már 11.héten vagyKép Már csak egy hét és túlvagy a nehezén Kép Hát nem is tudom, van egy barátnőm, ő idén már 39 éves lesz, első terhessége, és mindenféle vérvételes (4 markeres) meg UH genetikai vizsgálatot megcsináltatott, de mivel minden eredménye jó lett, ő sem ment el biopsziára. De persze ezt mindenkinek magának kell eldöntenie...Gondolok rád 17-én ! Villányi profhoz mész?
Nálunk a karácsony elég fárasztó volt, hülye fejjel azt hittem simán bevállalhatom, hogy mindenki hozzánk jön, én főzök, aztán 26 délután már teljesen kivoltam Kép Szerencsére 27-én kipihentem KépKép A szilveszter szuper volt, barátoknál voltunk, és meglepően jót buliztunk, pedig nem is számítottam rá. Még táncoltunk is KépKép Kettőig bírtam...Most még dolgozok sajnos a hónap végéig, de már nagyon nem kívánom... A héten voltam a cukros vizsgálaton, szerencsére jó lett az eredményem, 4,5. A terhességi cukor az elég rossz lehet, te is szurod magad minden kaja előtt és után ? Szegényke, azért nem irigyellek... Sajnos nekem kezd visszajönni a nassolási ingerem, pedig az elején nem bírtam megenni a csokit, igy nekem főleg a kilók miatt kell vigyázni...de nagyon igyekszemKép

Egy kalappal a biopsziára !!!
Kriszta
26+1

Kép

KépKép
 


Kriszta
Köszi a kalapot Kép Megírom, ha túlleszek rajta. Hajdu Krisztához megyek. Mindenképp hozzá szerettem volna menni, mert nagyon aranyos és nem utolsósorban profi.
Én még csak heti 3x nézem a cukrot, kaja előtt és után. Ez még kibírható.
Kriszta

Kép

KépKép
 


Szia Kriszta!
Túl vagyok a CVS-en, múlt hét kedden csinálták. Már az 1 hét pihi is megvolt, csak az eredményt várom.
Kriszta

Kép

KépKép
 


Szia,

Hurrá !! Örülök hogy túlvagy rajta. Te ismered a Hajdú Krisztinát ?? Az én dokim is mindenképpen hozzá akart küldeni genetikai UH-ra, de mikor a Praxisba bejelentkeztem, csak a Győrfihez kaptam időpontot. Húzta is a száját a dokim...mondtam hogyha ragaszkodik hozzá, akkor bejelentkezhetek a Hajdú doktornőhöz a Szabolcs utcába, mert ugy hallottam ott dolgozik. Te is ott voltál CVS-en ? Ha ezt tudom hogy igy lehet választani, akkor én is oda mentem volna.... na mindegy...

Ha jól számolom már csak egy hét van az eredményig, ugye ? Biztos minden OK lesz !!!

Én közben már a 29. hetet taposom...és holnap megyek utoljára dolgozni...ennek nagyon örülök. Már alig várom, hogy nekiugorhassak a gyerekszobának és ruháknak Kép

Kriszta

Kép

KépKép
 


Kriszta!
Én a Szabolcs u.-ban voltam és Hajdú Krisztát még 3 évvel ezelőttről ismerem, mert fiammal 2 hónapot voltam kórházban és viziteken majdnem minden nap ott volt. És a barátnőm nála szült. Nagyon jó genetikus. Hallottam, hogy a Praxisban is dolgozik, de még sose voltam ott. Hol van helyileg és hogy kell oda bejelentkezni és mennyibe kerül egy 4D UH? A Szabolcs u.-ban nem adnak képet se nem hogy felvételt. CD-re vagy videókazettára veszik? Esetleg választhatok? Bocsi a sok kérdésért, de nagyon gondolkodom, hogy a 20. hét után valamikor elmenjek.
A CVS eredmény még kb 2 hét.
Most kezdődtek a Corában a babanapok, hátha van valami jó kis babacucc. Én még nem vásárolok, mert korai, majd ha annyi idős leszek mint Te én is körülnézek.
Kriszta

Kép

KépKép
 


Kriszta!
Megjött a genetikai vizsgálat eredménye. Egészséges kislányom lesz Kép
Kriszta

Kép

KépKép
 


Nyanya,

Gratula a kiscsajhoz KépKépKép
A Praxis a Bartók Béla úton van, a Kosztolányi után kicsivel, itt a Babaneten lehet hozzájuk regisztrálni 1000 Ft kedvezményértKép Ott megvan a pontos cím is. Ha azt szeretnéd hogy a Hajdú Kriszta vizsgáljon ott, akkor külön kérni kell, különben automatikusan a Győrffy-hez kerülsz... De ha te ismered a drnőt talán jobb lenne vele egyeztetni időpontot a PraxisbaKép A vizsgálat ott 10 ezerbe kerül, ebben benne van egy tetszés szerinti dologra rögzített felvétel (video, DVD, CD-re képek)és egy nyomtatott kép. Minden további adathordozó +1000 Ft. Tehát nekem pl a babanetes regisztráció miatt tízezerért lett egy DVD plusz egy CD állóképekkel plusz egy nyomtatott kép Kép

Mi voltunk a Corában, hát annyira nem nagy szám ez a vásár, ugyan mi is vettünk 1-2 rugit meg kombidresszt, de két héttel ezelőtt is volt már leárazás, és akkor is tudtunk venni dolgokat, a különbség csak annyi hogy most egy központi helyre tették a babás dolgokat....

Kriszta

Kép

KépKép
 


Kriszta!
Köszi az infót, még 1000Ft-ot is spóroltál nekem, ezt külön köszi Kép Szerinted hány hetesen érdemes elmenni?

Kép

KépKép
 


Szia Kriszta,

Bocs, de ezer éve nem jutottam el erre az oldalra Kép A Kaális párok fóruma mellett létrejött a babás topic, igy most mindkettőt olvasom meg írok, de többre ritkán van időm (az elfoglalt kismama, ugyeKépKépKép
Szóval nem tudom azóta voltál-e már a Praxisban, de mi a 26. héten voltunk. Akkor már túl nagy ahhoz hogy egyben látszódjon a képen, de még nincs olyan szépen kifejlett pofija mint a vége felé...Valaki mondta is hogy a 22-30 hét között annyira nem javasolják.... szóval 22 hét előtt, környékén még egészben látni, a 30. hét után meg már nagyon tiszta részletek látszanak.... de szerintem bármikor élmény őt látni KépKépKép Attól függ mennyire vagy rá kíváncsi KépKép A másik fórumon van aki már harmadszor megy KépKépKép Na jó, ez azért túlzás, kicsit drága mulatság, a dokimnál úgyis látom havonta, és egész jó UH-ja van neki is...
Ha elmentél teszel fel róla képet ?

Kriszta
32+6

Kép

KépKép
 


Szia Kriszta!
A 30. hétre jelentkeztem be. Addig még van 10 hetem, de majd teszek fel képet.
Kriszta

Kép

KépKép
 


Sziasztok!
Nagy itt a csend, hat év után visszatérek. Pár hét múlva újra choronbiopsziám lesz. :-) Most nem a magas afp miatt (13. hét) hanem a korom miatt. Hiába múlnak az évek...
Tanultam az elsőből, sokkal határozottabb vagyok, és a dokim is más.

Virnya és Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
virnya
Pilisvörösvár
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: