Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kerestem-kutattam, de úgy látom, hogy erről a témáról még nem volt beszélgetés. Hét hetes terhes vagyok, de gyógyszert kell szednem , mert kb. tiz éve enyhe gyermekkori epilepsziát találtak nálam. Hosszú évek óta már csak a gyógyszerszedés emlékeztet arra, hogy van nálam ez a dolog,egyébként azt mondta a dokim, hogy a hirtelen fellépő hormonális aktivitás miatt jött elő és az igazi megoldás rá a szülés. Ezzel ugye nem foglalkozhattam 15 évesen, viszont tiz éve gyógyszert szedek.
Szóval keresnék olyan emberkéket - remélem, nem lesznek sokan - akik úgy terhesek, vagy voltak terhesek, hogy epilepsziával kezelték őket. Bizonytalan vagyok ugyanis minden megnyugtatás ellenére is, hogy mire számithatok.

Köszi előre is és izgatottan várom a hireket.

Sziasztok!

Kinga
kgk
 
 


Hello Kinga,

az esetem szinte teljesen hasonlít a tiedre. Nem tudom hová jársz gondozásra, de én voltam a OPNI-ban egy orvosnál, aki megnyugtatott, hogy ők ugye foglalkoznak ennek a kutatásával és eddig nem voltak fejlődési rendellenességgel született gyerekek. Persze kb 2 éve folyik a dolog, úgyhogy később akármikor előjöhet a gyerekeknél. mindenesetre én is parázok emiatt, de remélem nem lesz semmi baj...
Jó lenne még beszélni a témáról.
 
 


Hali,
Él még ez a topic egyátalán, ír még ide valaki?
 
 

 
 

sda
Vendég
 


Sziasztok !

Örültem mikor láttam ezt a topikot én ugyanis hasonló helyzetben járok most.
8.hetes terhes vagyok elős hetekben sajnos még erős epilepszia gyógyszert szedtem azóta már átállítottak másik gyógyszerre, folsavra, de természetesen aggódom... ha van már tapasztalatotok kérlek írjátok le...

köszi
 
 


Sziasztok!

Él még ez a fórum??? Ha igen írjatok, mert én is ebben a helyzetben vagyok. Én 2011 januárra vagyok kiírva, most vagyok 22 hetes, és ettől félek hogy epilepsziám van/volt, én már nem szedek gyógyszer 6 éve. Ti már biztos megszültetek azóta amióta írtatok ide, írjátok meg ki hogy szült, nem e volt e rosszul...
Köszi. Sziasztok!
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: