Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!4 hetes terhes vagyok , hüvelygyulladás és gombás fertőzésem van.Canesten kupot és kenőcsöt kaptam.Félek hogy ilyen korai szakaszban mégse jó a kup használat.Volt valakinek hasonlo?Árthatok vele a babának?Köszi a válaszokat előre is...!!!
 
 


Kedves Gyöngyi!

A múlt hónapban úgy volt,hogy terhes vagyok,de mégsem vagyok,aztán lett egy ugyan ilyen fertőzésem és a doki azt mondta,hogy csak ezt lehet használni terhesnek úgy,hogy nyugodtan használd a kúpot a krémmel együtt!!!!!!Csak még annyit,hogy a kúppal kapott aplikátort ne használd újaddal helyezd fel!!!!!!!!
Mielőbbi gyógyulást!!!!
Vendég
 


Szia Tina!
Köszi a válaszod,a fertőzésem elmúlt....hála.
A baba is jol van!!! :lol:
 
 

 
 

Igaz nem pörög a topik, de azért megosztom itt az én helyzetemet is. Előtte annyi, hogy gyongyi örülök, hogy elmúlt és a babád jól van!!

Szóval én most léptem a 20. hétbe. Már a 15. héttől vannak görcseim sajnos. Múlt héten a vizsgálat alkalmával vmi zöldes folyást találtak és erre egy olyan hüvelykúpot kell most használnom, ami pl. a terhesség első 3 hónapjában tilos. :( Remélem most nem ártok vele Noel babának. A következő orvosi vizsgálatkor minden kiderül. Addig meg mindig boldog vagyok, amikor Noel baba rúgdos és tudom, hogy még ott van és jól érzi magát. :D Legalábbis remélem, hogy örömében rúgdos meg bögdös.

Üdv,
Aida

Kép
Kép
Kép
 
 


Az lenne a kérdésem hogy a terhesség elsö trimeszterében vagyok és hugyuti fertözésre Augmentin duo 875/125 mg irt fel az orvos és hogy ha szedem ezt a gyogyszert nem ártok-e a babámnak?
timeajakab
Esztergom
 
 


Sziasztok!

12 hetes kismama vagyok. A vizeletemben baktériumokat találtak a laborvizsgálat során. Állandó panaszaim nincsenek, eddig 1 hét alatt összesen kétszer tapasztaltam hogy pisilés végén fáj a hasam.
Az orvos azonnal Pyassant javasolt, de bevallom amig nem töltöm be a 12. hetet nem szívesen vennék be antibiotikumot.
Tanácstalan vagyok, azt sem szeretném hogy baj legyen (a babámnál) a fertőzésből, de azt sem akarom hogy az atibiotikum miatt legyen gond.

Mit tegyek?

Nagyon aggódom, örülnék ha szakember is hozzászólna.
asperbecsi
Tatabánya
 
 


Sziasztok!Én új vagyok és olvasgatom a jó dolgokat ,tanácsokat!Most vagyok 29 éves és már nagyon szeretnénk babát a párommal!Nem tudom tudnátok e segíteni hogy pár napja méhgyulladásom van és a doki antibiotikumot írt fel!Ez idő alatt eshetek teherbe és ha igen ez ez árthat a babának?Vagy esetleg nem a gyógyszer hanem a méhgyulladás?
 
 


Nekem is kell szednem de mindig gombás fertőzésem lesz ha szedek és nem tudom hogy terhesen használhatom-e a candid plust tudja valaki?
baba585
Budapest I. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron