Új privát üzeneted érkezett!

Ugy gondolom, nekunk noknek nagyon sok problémánk van a baktériumokkal, fertőzésekkel, bárhol bármit elkaphatunk akár nemi uton, nyilvános wc-ben, nem is kell már sehova leülnünk, főlleg aki érzékeny rá, hamar bajba kerülhet.
Sokan vagyunk azzal, hogy elhatározzuk gyereket szertenénk, probálkozunk ezerrel, és semmi. Ezután elmegyünk orvoshoz, kivizsgáltatjuk magunkat és kiderül hogy komoly fertőzésünk van, amit kitudja hol kaptunk el és mikor. Mióta áll fenn? És ezért nem lehet gyerekünk. Ezt a témát szeretném elinditani, ilyet még nem találtam.


Pl: itt vagyok én, 4 hónapja probálkozzunk férjemmel, semmi. Szedem már folyamatosan a folsavat, probáltam az immunrendszeremet erősiteni, egészségesen étkezni, kerülni a streszt, az idegeskedést.És semmi, elmentem orvoshoz aki ajánlott egy bakteriológiai vizsgálatot hátha van vmi odebent.És lett is. Ki gondolta volna, amikor sosem ülök le nyilvános wcre, betartom a higiéniát, rendszeresen takaritok mindenhol,nem váltom és nem is váltogattam a partnereimet. És kimutatták nálam az ESCHERICIHIA COLI nevezetű baktériumot. Ami a székletben állitólag normális, de a hüvelybe bejutva meddőséget okoz, ha meg esetleg még is összejönne a baba, nem maradna meg sokáig, mert vetélést is okoz. Antibiotikummal lehet kezelni, de kitudja miota áll fenn nálam. Lehet hogy már régót csak most derült ki. Ki tudja hogy lehet-e egyáltalán gyerekem.

Ha valakinek hasonló problémája volt vagy van, irjon.
Elkezdetem ezt a topikot, kérlek titeket folytassátok.
Köszönöm: Goofy
 
 


Szia!
Orvosod mit ajánlott?
Kúp esetleg?
szvsz 4 hónap próbálkozás még "semmi" Kép ne gondolj a meddőségre, ha az orvos kezelést ajénlott kezeld ki magad, szeressétek egymást a férjeddel, és türelemmel várj...

E.coli tényleg normális, elengedhetetlen része a bélrendszernek... a széklettel ürül, mindenkiből.

A hüvelyben nincs helye, de ha sosem volt manifeszt gyulladásod, (méhűri vagy petevezetőgyulladásod) szvsz egy könnyen kezelhető, gyógyítható fertőzés...
 
 


Köszi Csicser.
Orvosom antibiotikumot irt fel. Amugy nem ajánlott semmit.
Gyulladás lehet hogy van oda lent, volt agy abortuszum rég és vmit elcsesztek mert 2 hónapig csak véreztem akkor is antibiotikumot kaptam, azót a nem vizsgáltak ki, ez is lehet hogy elvan záródva a petevezetékem. Ha meglesz a konrtroll, elvégeztetem azt a vizsgálatot, csak nem tudom mivel jár, féjdalmas-e?!
Mi az szvsz? nem tudtam rájönni.

Kúpot is szedtem már, Cliont.

Goofy
 
 

 
 

szvsz= szerény véleményem szerint bocs Kép

Én a helyedben tényleg nem aggodalmaskodnék (tudom könnyű mondani) a kúra után kontrollon az orvosod majd elmondja a véleményét a petevezető vizsgálatról, azt gondolom egy éves sikertelen próbálkozás után csinálják csak meg (mivel a teljesen egészséges párok is csak kb 80-90 % eséllyel babáznak be védekezés nélkül egy év alatt)
Türelem, kitartás, és nem érdemes előre minden lehetséges gondba beleélned magad, mert mi lesz Veled ha megszületik Kép akkor kezdődik csak az aggódnivaló!
 
 


Kedves Goofy!

Én is hasonló cipőben járok (ecoli)
Ha valamikor idekattintassz, írj, én is időnként megnézem a topikot!!!!!!!!!!!

Vinnio
 
 


Itt vagyok, bocsi egy darabig nem volt net a közelemben.

Lehet hogy már el is múlt?

Antibiotikumot irtak fel, de egy kicsit félre érthetően adták be az egészet. 5hónapig azzal riogattak hogy meddő vagyok ettől a baktériumtól, de nem mert végül kiderült rosszat értett a doki telefonban, nem vagyok meddő.
 
 


Kedves Goofy!

Már nem is számítottam rá, hogy egyszer benézel ide. Sajnos nekem azóta sem múlt el, most Uro-waxomot szedek, remélem ez helyrehoz, mindenki dicséri. Vszinüleg én nehezebb eset vagyok mint Te. Nekem már volt néhány antibiotikum kúrám.
Ja igen most olvastam, nálam nem a hüvelyben van, hanem a húgyutakban. Biztos azért nehezebb.
Üdv.
Vinnio
 
 


Vinnio!

Sajnos nem sürün tudok eljutni idáig, magánba jobban tudnánk erről beszélgetni ha gondolod.

Nagyon jó erre a méregtelenités az antibiotikumos kúra közben ha nem akarod hogy utána egy olyan erős gombásodásod legyen hogy megőrülsz.
Mennyit iszol egy nap? Ha nem iszol sokat nem tisztul a húgyvezeték, ezáltal nagyobb a fertőzés veszélye. A második kérdésem nagyon magán ha nem akarsz ne válaszolj rá: szoktál análisan szeretkezni? Ugyanis legtöbbször innen jut be a baktérium, főlleg ha váltakozva megy a dolog.
Sajnos tenni kell elene mert igy nem nagy valószinüsége hogy teherbe esel, ha egyáltalán akarsz.HA pedig mégis magas a vetélés kozkázata.
Ja és szeretkezés után mindig menj el pisilni.
Fontos hogy ezeket betarsd, mert nem fogsz meggyógyulni. Szedjél baktérium ölöt, mert az antibiotikum nem csak a káros bacikat őli meg hanem azt is kipusztithatja ami szükséaes a bélflórának. Pl.: Graphfuit kivonat cseppekben-ha nem vagy terhes. Vagy pro+biotikum, v. vmi probiotikum. A viz bubi mentes v. az aloés tea kifejezetten méregtelenitő hatású.

Tel.:06203148343 ha gondolod.

Várom válaszod.
Goofy
 
 


Nekem most volt egy méhenkívüli terhességem, ami korán elhalt szerencsére, így nem kellett műteni. Viszont annak a ciklusnak az elején, amikor fogant a baba, volt egy fertőzésem, amit pár nap alatt kikezeltek. Legalábbis azt hittem, s a doki is megnyugtatott, hogy a ciklus közepén együtt lehetünk a párommal, s megfoganhat a baba. Ja... Me is fogant, de valszeg a fertőzés miatt lett méhen kívüli. Ha meg nem, akkor amiatt vetélt el, ami most szerencse, de ha jó helyre ágyazódott volna be, akkor szerencsétlenség lett volna.

Még írok!

Kép
Kép
 
 


Mindenesetre igaz, hogy nem mindig lehet elkerülni a fertőzést, de legalább mi figyeljünk oda, s akkor már mi megtettünk mindent, ami tőlünk telik.

A tampont el kell felejteni. Az ülőfürdőt is, és sosem szabad ráülni idegen helyen a Wcre, vagy le kell teríteni. Néha ki kell a hüvelyt tisztítani, vagy hüvelyöblítővel, vagy ami még jobb hüvelykúppal. Ezzel fenntartjuk a hüvely savasságát, így nem telepszenek meg ott a bacik, gombák. Ja! És pamutbugyi!! Ha lehet, nem tanga, mert az szintén a fertőzések melegágya, mint a tampon. Sok mindent elvezethet a hüvelybe hátulról... És sosem szabad wczés után hátulról előre törölni, mindig fordítva.
Így ennyi jutott hirtelen eszembe! Viszont azt a a vizsgálatot én is el fogom végeztetni, hátha még maradt valami a fertőzésből. Szeretném ha a következő terhességem jó helyen lenne, és nem vetéléssel végződne.

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Nekem 20hetesen derült ki ,hogy Coli baci van a hüvelytenyésztésemben.Kaptam rá Semmicilynt,de alapjában véve egyátalán nem veszélyes a babára,egyátalán nem okoz vetélést sem.Én sem tudom hogy hogy ment át a hüvelybe a végbélből,mert extrán sterilen tartok mindent(külön törcsi stb..9és nem élek análszex-szel sem...de ez van!Egy hete volt a kontroll tenyésztésem,kivi vagyok mi lesz az eredmény...

Tabati!

És pontosan milyen fertőtésed volt?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Látom rég nem él a topic, de hátha.

Szalmonellával kapcsolatban van valakinek tapasztalata?
Minden érdekelne...

Köszi

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Pingi!

Amennyire én tudom, bár nagyon vigyázni kell magadra - kiszáradáshoz vezethet ugye -, konkrét rendellenességet nem okoz a babánál.

Kis olvasnivaló:

http://www.babanet.hu/szak/no452.php

Kitartás és jobbulást!

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Szia

Nagyon köszönöm, hogy szántál pár másodpercet arra hogy segíts.
Hálás vagyok.

Üdv
Pingi

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron