Új privát üzeneted érkezett!

Bea! De jó, hogy akkor nincs semmi baj, mostmár felhőtlenül örülhetsz te is! :lol:
Nem öregedtem? Nagyon kedves vagy, lehet hogy a kép nem adja vissza, de azért sok testrészemen látványos az idő múlása... nade ez így van jól, végülis nem fiatalodik az ember. Ez a függöny most is megvan a konyhámban, csak már nem tudok eléállni, mert ott a konyhaszekrény. :) Azért hiányzik ez a pösti lakás, az van a képen. :)
Én meghívlak szívesen, biztos Bazsa is, de hozzám könnyebb eljutni! :lol:

Amúgy hívogatnak az őssejt levétel miatt, de még mindig nem tudjuk, levetetjük-e. Olyan drága, és annyi más helyre kellene a pénz. Ti hogy vagytok ezzel?

Kép

dincuska
 
 
 
 
 
 


ez aranyos volt :-)
nekem fel sem tünt,h félreérthetö amit írt a bea :-) aztán visszaolvastam és tényleg azt írta,h az arcod is nagy :lol:
persze arra gondolt,h az arcod sem változott :-)

persze mindenkit szívesen kínálok ebéddel, vacsival, csak gyertek el :-)

na azért nekem is lesz ma is vendégem, meg holnap is.uh föznöm akkor is kell :-) de a kacsát már nagyon kívánom, föleg a vörös káposztát... huuu de fini kajaaaaaa :-)
a mai vendégem vegetáriánus,uh szerintem paprikás kruplit csinálok tarhonyával és egy részebe teszek kolbászt,mert nekünk a párommal kóbi nélkül nem az igazi :-)
holnap nem tudom még mit csinálok... lehet,hajába sült krumplit májassal meg tejföllel meg kolbásszal meg fött tojással,huuu de jóóó az is :-)

dincus,
ugye ezzel az össejt levétel dologgal az a baj,h majd ha szükséged lesz rá,az kerül csak iagzán nagyon sokba,ha jól tudom... a kérdés,h ki tudod e majd fizetni...
Vendég
 


bea,
látzom te is jövö héten mész dokihoz :-)
Vendég
 

 
 

Hehe, én csak most vettem észre az elírást, fel se tűnt. :lol:
Bazsa, én is azt hittem, hogy a felhasználás költségei lesznek csak igazán horribilisek, de az engem felvilágosító tanácsadó szerint azt már az OEP támogatja. Ami szinte hihetetlennek tűnik a számomra, de annyit megér, hogy utánanézzek. :D
Jó a hétvégi menü! :wink:

dincuska
 
 
 
 
 
 


bea- azért nem költözünk el, mert nincs hogy.Míg el nem adjuk itt a lakást,addig nincs hogy elmenjünk sajnos.Pedig már 2008 óta hirdetjük.Most, hogy visszajön a szocpol, remélem sikerül eladni.Igen, belenyugodtam, hogy kislányunk lesz, és most már örülök neki.Kiskoromban így szerettem volna, hogy 1 fiú és egy lány.Ez így tökéletes lesz.

Dincus-én nem vetetek le, túl drága a tárolása.Ha meg en adj isten oda kerülnénk, hogy szükség van rá, akkor majd ott helyben kitenyésztik,ami kell.De ne keljen.
Én sem látok különbséget, csak, hogy picivel vékonyabb volt a combod Emmussal, mint most.A pocak mérete ugyanaz.Nagyon szépen gyarapodtok ti is. Csak így tovább.
Hozzánk nem jön senki és mi sem megyünk sehova.Attila ma dolgozik, holnap jön haza reggel.

Képzeljétek felhívtam a szervizt, hogy kb. mennyit is rakjak félre a kocsira, hogy megcsinálják....És mit hallottam? 100.500 Ft!Munkadíj ebből 15-20.000 Ft...a többi az alkatrész.Na hát fogalmam sincs, hogy mikor fogok ennyi pénzt félretenni.De ha Karira haza akarunk menni, akkor valahogy addig muszáj megcsináltan, mert vele szeretnék hazamenni, nem az Attila kocsijával.Nyernem kell a lotton :) De hogyan? :lol:
Hát ennyi...

Zsejke a tegnap este nagyon elemében volt, de mikor Attila rátette a kezét a pocakra, abba is hagyta.Pffff...na még lesz ideje megérezni,meg látni is, ahogy mozog. 8)

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


timci,
nálunk is ez van,ha hívom a páromat,h most gyere,mert nagyon pörög a kicsi,mire ö ráteszi a kezét,abbahagyja :lol:
a pénztémát utálom,ne is mond.. gusztustalan ez a világ...
szerintem dincus hasa most nagyobb kicsivel,mint az emmával...

na megyek bevásárolni...
Vendég
 


Timci! Nem is tudtam, hogy olyan régóta áruljátok. Remélem a régiúj támogatási rendszer lendít előre valamit, és elmegy a ház.

Nem tudom, nem vagyok még elég okos őssejt témában, egy konzultációt talán megér, majd meglátjuk. Az biztos, hogy az az őssejt amit belőled kivesznek betegség esetén, közel sem olyan jó és hatásos...a köldökzsinórvérből nyert őssejt még mentes minden betegségtől, ami már egy egyévesben is potenciálisan benne lehet. Érdekes ez az egész egyébként, érdekel a tudományos vonala is. :D

100.000, az rengeteg. :evil: Hiányzik ez az embernek így karácsony előtt... :roll: Tudom, hogy Attiláét nem szereted annyira, de azért azzal is lel lehet menni a rokonokhoz. :wink:

dincuska
 
 
 
 
 
 


Ja azt nem is mondtam a képpel kapcsolatban, hogy a 24 hetes mappából vettem az Emmásat...kábé ennyivel volt elszámolva a terminus, mert augusztus 4-re voltam kiírva, és ő 10 nappal később jött, nem tűnt túlhordottnak. :lol:
Szerintem is nagyobb picit a pocim, de lehet hogy csak több a hááááj :D

Na lassan elindulunk, úgy nézem, úgy utálom ezt a teketóriázást, de még Sándor borotválkozik, de még tusol, de még elpakolja a kajákat... méghogy a nőkre kell várni! :twisted:
Még Emma is hamarabb bepakolt! :lol:

dincuska
 
 
 
 
 
 


dincus,
érezzétek jól magatokat :-) remélem csak el sikerült indulni :-)
Vendég
 


dincus- a sok készülődés, jaja,nálunk én vagyok az aki későre van késze.Mert ugye én szedek össze mindent és én öltöztetem fel a gyereket.Utána jövök én.

Hát igen, nem hiányzik ez a kiadás, főleg most nem,de sajnos muszáj lesz, mert nekem létszükséglet a kocsi.Hogy honnan azt még nem tudom, de valahogy összegyűjtöm remélem.Az Attiláét imádom, jobban,mint a sajátomat, csak annak a lámpái kicsit beködösödtek, így ah estére érnénk haza, nem igazán lenne szuper.Télen meg hamar sötétedik ugye.Lassan óra állítás---

Érezzétek jól magatokat!

Bazsa-remélem hamarosan egyre erőteljesebben fog rugdosni és gyakrabban, úgyhogy akkor majd Atticy is meg az apja is élvezheti majd, nemcsak én. :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Igen, megérkeztünk, köszönjük a ránk gondolást! :)

Persze, nálunk is úgy van, hogy én öltöztetem Emmát, pakolok be neki meg magunknak, de apa ezt nem tudja egy időben csinálni...megvárja, míg ott állunk az ajtóban bőröndöstül, ő meg még gatyában van- jobb esetben. :D

Értem így már, mért fontos az autó. :wink:

Jó pihenést mindenkinek!

dincuska
 
 
 
 
 
 


Bea:Állami Egészségügyi központban csinálták,Hajdú Krisztina ,és annyira féltem,meg remegtem hogy magát a szúrást nem is éreztem,csak a szívem dobogását annyira féltem,és néztem közben az ultrahangon a picit :(
Tesója már van a fiamnak,egy nővére 4 éves,több picit nem tervezünk,de ki tudja mit hoz a jövő :wink:
berni77
 
 


jó reggel csajok,

ma megyek a nagy vizsgálatra 13:45-re... utána jelentkezem :-)
Vendég
 


bazsa- de szuper!!!!Nagyon várom a fejleményeket és az eredményt!De jó neked..

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


megjöttem,
a baba egészséges,meg lett erösítve,h kislány :-)
a méhlepénnyel van vmi,nem jól helyezkedik vagy mi,de azt mondják nem kell megijedni,semmi rossz, még ki kell vizsgáltatni...
képet hozok estére,most megyek úszni... terhes torna :-)
Vendég
 


megjöttem a terhesúszásból is,de sehol senki :(
nem baj,jól esett... elfáradtam nagyon,azt hiszem idöben fekszem :-)
Vendég
 


bazsa-húúúúúúúúúúúú, de jó, nagyon jó,örülök nagyon, hogy minden a legnagyobb rendben van.Mi most értünk haza a világításból.Nem túl morbid, akkor én leírom, hogy ilyenkor nagyon gyönyörű a temető, nagyon szeretem.Azért mentünk ma, mert Attila holnap dolgozik.Képeket várok!!!

De jó neked, én is úsznék....de itt nincs hol. :evil: :evil: :evil: Megint ez a Nagykőrös.

Megkérdeztem a 4D, hát gyerekek 12.000 Ft.Szép nem?Azt hiszem kihagyom újra, sajnos.
Az autómat megjavíttatom 2 héten belül.Kértem kölcsön a nővéremtől.Muszáj sajnos, mert így nem járhatok vele.Sőt rengeteget eszik így.Van mikor 12...a 6,2 helyett...így benzinre kifizetem az alkatrész árát lassan.Utána meg megpróbálom eladni.Nem bírunk 2 fenntartani.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Na? Mi történik?Lustik vagytok?

Bazsa- én nagyon vártam a képeket, de sehol semmi :(

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


nem volt idöm még bescannelni... pótolom még...
Vendég
 


Sziasztok!

Még mindig betegeskedünk, most már én is benne vagyok, úgyhogy haza is jöttünk, ilyenkor itthon a legjobb.
Nem tudom, mi lesz holnap, megy-e Emma oviba, még mindig van köhögés...de én meg amúgy szeretném befejezni a szakdogát, szóval nem tudom. Már így is rengeteget hiányzott.
Bazsa, örülök, hogy minden a legnagyobb rendben Rékababával. :D A méhlepényt hogy fogják vizsgálni? Hozzál képet!
Timci! Szerintem is gyönyörű ilyenkor a temető, bár én mindig kicsit depis leszek ettől az ünneptől, meg eleve jön a hideg, komor tél...
Jó sok a 4d, ez a nagykőrösi?
Tényleg, nővéred hogy van a babucival?

dincuska
 
 
 
 
 
 


dincus- köszi kérdésed.A nővéremmel minden ok.Őt nem kel félteni, pihen eleget és kényeztetik 1000-el, mert van aki.Neki van otthon bőven segítsége.Hát Ati is köhög még, de attól holnap viszem oviba, mert szep-től még csak 3 napot volt oviba.Szokja kicsit, meg nekem is szükségem van egy kis térre.Tudom, holnap sírni fogok, hogy mennyire hiányzik, de muszáj vinnem, ez így jó neki.

Nem ez Kecskeméten van.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Én is arra hajlok, hogy viszem holnap, mert a köhögésen kívül jól érzi magát, csak idegesít, hogy mért nem tudott már kigyógyulni ebből a nyavalyából, pedig mindent megteszek. :roll:

dincuska
 
 
 
 
 
 


az igért kép :-)
a 3D-s kép nem sikerült sajnos,mert útban volt a lába :-) milyen kis hajlékony :-)


Kép
Vendég
 


bazsa- ez igen kép.Na itt kivehető, hogy Rékababa.Az én képeim, hát semmik ezek mellett.De édi kis orra van, kiét örökölte?Szerinted kire hasonlít? :roll: Jaj nagyon édes.A jó Isten tartsa meg!!!!

dincus- hát ja, én is már minden xart adtam neki, de mikor rájön, akkor komoly ez a köhögés.Főleg vízszintes állapotban...Hát ez van.Majd elmúlik.Állítólag 2-3 hét.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Bazsa, én már face-en megcsodáltam, nagyon aranyos kis babácska, és valóban ilyenkor még milyen hajlékonyak... :lol:
Timci, ezek szerint akkor a felén vagyunk túl... :roll: De most mindenki köhög, hát hadd menjen, csak nehogy összeszedjen mellé valami mást is. Muszáj megpróbálnom leadni.

dincuska
 
 
 
 
 
 


dincus- mégse viszem. Most tudtam meg, hogy tavaszi szünet van és összevont csoport van.Így nem viszem.Nem hiányzik.Szeretem, hogy mindenről lemaradok, ha a gyerek nincs oviba. Nem tudok semmit!Na mind1.Így hát holnap még alszunk,és hétfőtől megy oviba csak.Nálatok nincs szünet?

Többiek hol vagytok?!!!! :roll:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


köszönöm aranyosak vagytok...
hát az orrán borultam én is,de nem hiszitek el, ma reggel néztem a páromat ahogy alszik és elfordította a fejét és olyan szögböl az orra ilyen volt :-) el is meséltem neki,mikor felébredt, jót somolygott :-)
egyébként egyikünknek sem ilyen az orra normál nézetben :-)
annyira szeretem ezt a képet nézegetni :-) olyan csodálatos dolog történik velünk csajok,h sírhatnékom van boldogságomban...
Vendég
 


bazsa-mi már ezen 1x túlestünk, igaz most is hihetetlen, de nem érzékenyülök el annyira rajta,mint Atticy-val...Nem tudom Dincus te hogy vagy vele?

Még ezt a taknyos időt!!!Fújjjjjjjjjjjj!Hát remélem, ha jön a tél,akkor hóval jön és nem latyakkal,mert azt utálom.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Mikor még csak Bazsa hozzászólását olvastam, már akkor is az jutott eszembe, amit Timci írt, hogy igen, mi ezt már átéltük egyszer, és attól persze nem lett kisebb csoda, csak valahogy az egyszer már átélt dolgok, tapasztalatok nem úgy mozgatnak már meg, mintha először élnéd át, tudod, hogy mire számíthatsz, kevesebb a meglepetés. Anno Emmával az egész napom arról szólt, hogy egy baba fejlődik bennem, Atyaúristen, most vannak pillanatok, amikor el is felejtem, hogy babát várok... :oops: :lol: Mert sokkal keményebben itt vannak már a hétköznapok, sok a dolgom, ami akkor nem volt. :D
Persze alig várom azért, nehogy félreértsd. :lol: Bea tudna még erről nyilatkozni, csak a fiúk elvették a gépet. :lol:

Timci! Nálunk nincs összevont csoport, vittem is Emmát, de úgy döntöttem ebéd után megyek is érte, mert ne krákogjon ott szegénykém, mikor a többiek aludnának. Úgyhogy szakdoga helyett takarítás lesz a program.

Abból a szempontból is örülök, hogy legalább délelőttre ment, mert én is köhögök egész nap, így legalább nem kell nagy ebédet főzni, eszik ott, ez nagy segítség most.

dincuska
 
 
 
 
 
 


mennek a gyógypuszik a gyerekeknek...
Vendég
 


mennek a gyógypuszik a gyerekeknek...

nekem is, nekem is... :lol:

dincuska
 
 
 
 
 
 


Hát... teljesen igazatok van! Most is csodálatos érzés, de én sem érzékenyülök annyira el, mint az első gyereknél. Ennek szerintem az az oka, hogy akkor csak ő létezett, most pedig szerteágazik a figyelmem és a szeretetem. Persze nem azt mondom, hogy rutinszerűen megy, csak azt hogy kevesebb idő van vele foglalkozni. Legtöbbször nekem is csak este jut eszembe, hogy egy baba növöget odabenn.
Első gyereknél szerintem a család igazodik a babához, második gyerektől a baba igazodik a családhoz. :) Míg Bazsa boldogan tologatja Rékát akkor, amikor akarja, mi majd akkor tologatjuk, amikor nem kell suliba (oviba) meg edzésre, meg matekversenyre, stb. rohanni. :) Pici Barbarámnak is hozzá kell ehhez szoknia. Szerintem fel sem fog neki tűnni, hogy lehetne ezt másképp is, mivel ebbe születik bele.
Na, szóval arra akartam kilyukadni, hogy a meglévő gyermekeink iránti aggodalom és szeretet már nem engedi meg a picinek a kizárólagosságot.

Timci! Dincus!
Titeket nem foglalkoztat az a kérdés, hogy hogy lehet egy másik kisgyereket ugyan úgy szeretni, mint a meglévőt, hiszen úgy érezzük, hogy nála jobban nem lehet már szeretni senkit?
Azért kérdezem, mert én annak idején nagyon féltem ettől az érzéstől. Aztán persze alaptalanul. :)

Írtam ám, hogy ezen a héten őszi szünet van, lehet, hogy elkerülte a figyelmeteket. Bár, belegondolva, nektek nincs iskolás gyereketek, így lehet, hogy nem is tudjátok, hogy az ovi igazodik az iskolai szünetekhez. És akkor összevonás van. Legalábbis majdnem mindenhol.
Nálunk a csoport fele nem ment ilyenkor oviba.

Gyógyuljatok meg hamar mindnyájan!!!!

Bazsa!
Fantasztikus az UH kép!!! Nagyon jó minőségű, de szerintem ritka az ilyen jól elkapott pillanat. Gyönyörú a kislányod profilja!!! Az az orr!! 4d -nem látszott semmi? Arról is rakhatnál azért fel képet.

Timci!
Eszembe sem jutott, hogy vidéken nehezebben mennek a dolgok lakáseladás szempontjából. Nem könnyű a helyzetetek.
Pesten egyszerűbb, itt előbb-utóbb elkelnek a lakások. A házak itt is nehezebben szerintem, mert nagyon drágák.
Mi is ezer éve egy családi házra vágyunk, de elérhetetlen. Nem akarunk elköltözni Zuglóból, max. a 16. kerületbe, itt meg egy közepes nagyságú ház min. 40 -45 millió.
Így maradunk és fő a fejünk, hogy hogy fogunk elférni. 3 hálószobánk van + 1 nappali. 1-1 a fiúké, 1 meg a miénk. Pici Barbarám nem tudom, hogy hová fog kerülni. Eleinte természetesen a mi szobánkba, utánna nem tudom. A fiúkhoz nem lehet betenni, a fiúkat nem lehet összetenni, nekünk meg jár egy saját szoba . A nappali meg kell a családi élethez. És különben is most vettünk bele egy hatalmas sarok garnitúrát, hogy le tudjunk egyszerre ülni.

Babci! Emi! Jucus!
Merre vagytok? Lassan ritkábban jöttök, mint én. :D

Jó sokat írtam. Lehet, hogy megint nem tudok jönni pr napig, addig is vigyázzatok magatokra !
Bea

KépKép

KépKép

KépKép
bea720818
Budapest
 
 


bea,
írtam,h a 3 D-s kép nem sikerült,mert a lába útban volt... próbálkozott a dokinö,de nem sikerült neki sajnos... de nem baj,így is látszik,h gyönyörü... nem is értem hogy tudtuk összehozni :-)
a szoba elosztással kapcsolatban annyit,h régen nem volt külön hálószoba a divat. mi hárman vagyunk testvérek és egy 2,5 szobás lakásban nöttünk fel. a növérem kapott külön szobát, én a hugommal voltam egy szobában, anyuék meg a nappaliban kihúzható ülögarnitúrán aludtak. és müködött. senki sosem panaszkodott,h nem lenne jó így...
a hugomék 2 gyerekkel vannak egy 3 szobás lakásban. eddig egy szobában volt a 2 gyerek. 5 év a korkülönbség, a nagyobbik 13 éves és most szeretett volna egy külön szobát. a hugomék felajánlották neki az ö szobájukat és kiköltöztek a nappaliba.
de úgy gondolom,h ti is fogtok egy jó megoldást találni...
tudod sok jó,kis helyen is elfér...
Vendég
 


bea- de igen, régen még mielőtt teherbe estem volna megfogalmazódott bennem az a kérdés, hogy vajon a következő babánkat mennyire fogom szeretni,és nagyon féltem ettől a gondolattól. De most nem foglalkoztat.Tudom, hogy mindnyájan nagyon várjuk Őt és alig várjuk már, hogy szeretgethessük.

Én a nővéremmel voltam 1 szobába.És felnőttünk.Nekünk odahaza 3 szobás a lakás.Van a nappali a háló és egy szoba.A háló az anyumé, a nappali az apumé (apum utálta, hogy anyum horkol,ezért külön alszanak) és a 3 szoba volt a minénk.És nem volt gáz.Néha én átmentem anyumhoz aludni, mikor rosszat álmodtam.

Most Atticy ugye külön alszik 3 hónapos kora óta,mi külön a hálóba, én néha itt lent a nappaliba,mikor elalszom a tv-nél, és Zsejke szobája meg fönt lesz ugyancsak az Atticy szobája mellett.Még az a szerencse, ha Atticy elaludt meszet lehet oltani a fenekébe,mert nem ébred föl.Remélem,akkor sem fog, mikor Zsejkét etetnem kell.Engem 1 dolog foglalkoztat, hogy itt lent a nappaliba hova teszem az utazóágyat...de szerintem sehova.A hintát teszem ide és kész.Ha elaludt felviszem a szobájába, bekapcsolom a kamerát és folyamatosan figyelem.Igaz az első 2 hétben anyum itt lesz, míg összeszedem kicsit magam.

A ház eladása most nem annyira sürgős.Majd mikor Atticy iskolába kell menjen,akkorra lenne...mert ezek a sulik nem tetszenek,amik itt vannak.Hát ez már a jövő titka.

Köszönjük a gyógypuszikat, még szükségünk van rá.Minden reggel fölébredés után,úgy köhög,mint a kutya.Annyira uncsi már.Nagyon bízok benne, hogy nem szed megint össze valamit az oviba hétfőn.

Dincus- Emmussal minden ok? Nem fertőzték felül?

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Bea! Inkább a férjemet meg a mamáékat foglalkoztatja ez a kérdés, mármint hogy fogják tudni majd ugyanúgy szeretni mint Emmát, mert nekik Emma a csúcs...a legédibb, legaranyosabb, szal tudjátok. :D Nekem ezzel nincs problémám, mert már most nagyon szeretem, és ez csak fokozódni fog! :D Nálam vannak fokozatok, remélem ez nem kóros, de én Emmát is mindig egy kicsit jobban szerettem. Amikor megszületett, meg voltam ijedve, és csak fokozatosan, ahogy egyre inkább megnyugodtam, és felfogtam, akkor tudtam egyre és egyre jobban imádni. :D

Én tudtam, hogy őszi szünet van, írtam is, hogy a fiúk nem hagynak jönni. :D Itt szerencsére összevont csop. nincs, sokaknak nincs nagytesójuk.

Biztosan tudjátok a lakást is majd úgy alakítani, ahogy nektek megfelel. Mi sokszor gondolkodunk rajta, hogy vissza kéne költözni Pestre, úgy hiányzik. :lol: De pont az van, amit Te írtál, hogy ugyanazért a kényelemért dupla árat kéne fizetni, azt meg nincs miből. :roll: Ti nem gondoltatok arra, hogy kiköltöztök vidékre?

Igaz,a többiek nagyon elmaradtak! Babci, Emi, Jucus, hahóóóóóó! :D

Bazsa, teljesen igazad van neked is, nem az a lényeg, hogy mindenkinek külön szobája legyen, úgy fogják jól érezni magukat,a hogy megszokják, néha a felnőtteknek nagyobb az igényük mint maguknak a gyerekeknek. :D

Hoztam egy 23. heti képet. :lol: Olyan gyorsan telik az idő! :D

Kép

dincuska
 
 
 
 
 
 


Timci, hát még mindig köhög, ahogy mindannyian, ez egy brutál vírus, állítólag 3 hétig is eltart...
A héten még délben megyek érte, aztán jövő héten szeretném, ha már rendesen menne, nekem is vizsgálatok lesznek.

dincuska
 
 
 
 
 
 


Akkora baba van a kezemben mint a hasamban! :lol:
Na jó, lehet hogy 3-4 centivel kisebb még... :lol:

dincuska
 
 
 
 
 
 


dincus-igen ,én is pont így voltam Atticy-val.Mikor először kaptam a kezembe, nem éreztem képzeljétek el semmit,és ez nagyon megijesztett, hogy most nem fogom szeretni?Mi lesz?És ahogy nőtt és mondták, hogy mennyire jól csinálom a dolgom, egyre közelebb és közelebb kerültem hozzá.Most szerintem sokkal könnyebb lesz, mert már tudom, hogy mi hogy működik és nem fogom idegennek érezni a kicsit.Atticy volt az úttörő.De 1 nap után, már nagyon imádtam.Mindig alig vártam, hogy hozzák szopizni.Otthon meg le sem vettem róla a szemem.Még zuhanyozni is csak akkor mentem el, mikor Attila hazajött és akkor is nagyon gyorsan csináltam, hogy újra vele lehessek.

A pocak, hát igen, nekem is egyre nagyobb!!!Talán kivicsel nagyobb,mint a tied, lehet mert van rajta egy kis fölösleg is.hehe...de nagyon bírom ezt a pocakot.Most sokkal könnyebb,mint Atticy-val volt.Vele még a 9 hónapban is előfordult, hogy hánytam.Akkor sok stressz volt rajtam.Az egyetemen a vizsgák a diploma stb...Most nyugisabb minden.Ha nem nőne és nem mozogna Zsejke a pocakomban észre sem venném, hogy terhes vagyok.Most még könnyű mozogni meg minden, de kíváncsi leszek később mi lesz.

1 dologtól félek.Mikor Atticy-t oviba kell vinnem, hogy hogy oldom meg.Mert ahogy megszületik Zsejke, Atticy 2 hétig nem megy oviba.Velünk lesz.Utána nem lesz anyum, hogy elvigye Atit meg hazahozza.Attila meg reggel 5 kor indul a busszal dolgozni.Szóval nekem kell majd vinnem...nem tudom, hogy egy 2-3 hetes babának jót tesz-e az oviba való bevitel,ameddig levetkőztem Atit és bekísérem a terembe.
Ti, hogy oldjátok ezt meg? :roll:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


hát csajok én egy kemény érzelmi kitörésre számítok a szüléskor...
én annyira de annyira várom,h a kezemben tarthassam a babánkat, hisz ez volt a legnagyobb álmom, és már hosszú évek óta az volt a legnagyobb félelmem,hogy mi lesz ha nem lesz gyerekem soha, hogy én azt nem fogom túlélni és úgy nincs értelme egy életnek...
és most még mindig hihetetlen számomra,h egy baba növekszik a hasamban...
na fasza...
nem látok a könnyemtöl...
na elég az érzelgöségböl...
megyek enni,az legalább jót tesz :-)
a fenébe a hülye érzékeny lelkemmel...
Vendég
 


Timci! Igen, én is ugyanezeket éreztem, amiket leírtál...de nekem tovább tartott mint egy nap... :oops: Szerintem volt az egy hét is, hogy úgy néztem rá, mintha nem is akarnám elhinni, hogy az enyém. Én rögtön túlestem a szülés utáni depin, később már nem volt semmi. :lol:
Én is azt hiszem, hogy min. 2 hetet itthon lesz Emma, nekünk is mama kb. addig marad, de persze ha tud, tovább is, nem tudom, majd meglátjuk. Lehet hogy nem akar majd hazamenni! :lol:
Ovi még nem tudom hogy lesz, az optimális az, ha Sándor is 8-kor el tud indulni Némediről (most úgy jár, hogy autó+bkv), így Emmának is így kéne járnia oviba. Attól félek, hogy nagyon anyás, és nem fog menni ez az apával járkálás az oviba...mindig én vittem be a csop-ba. Szerintem ez nagyon nehéz lesz neki. Meg az is, hogy mennie kell az oviba, amikor mi itthon vagyunk. :roll: Ezen a téren van sok aggodalmam, de hátha hamar kialakul.
Egyébként sokan nem tudják másképp megoldani, és jöna kicsi velük, amíg hozzák a nagyobbat oviba. Szerintem azzal sincs probléma. Ahogy Bea is írta- második gyerek már a többiekhez igazodik. :lol:

Bazsa, hidd el, mi is érzékeny lelkűek vagyunk, és én is azt gondoltam, hogy csupa örömöt és boldogságot fogok érezni amikor megszületik Emma. De szülés után még jobban felborul a hormonháztartás mint eddig...talán ezzel magyarázható, hogy sokan hasonlóképpen éreznek mint én meg Timci. Ez persze nem szükségszerű, csak mondom, hogy készülj fel a szélsőséges érzelmekre is, tehát ne csak a rózsaszín ködre. :D

Hozzatok Ti is képet! :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


Sziasztok, itt vagyok én is. Csak eddig egy kicsit sűrű volt a program. S esténként már nincs mindig lelki erőm feljönni a géphez, ahol egy picit hidegebb is van.
Aztán meg megy itt nagyban a gázbekötés, nagyon bonyolultak ezek a szerelők, és nem is nagyon tartják a szavukat, mert már jóval több pénznél tartunk, mint amit mondtak az elején...
Mindegy nem fárasztalak ezzel titeket, majd megoldódik.

Meg voltunk anyukáméknál is, akkor sem tudtam gép elé keveredni, de azért elolvastalak benneteket visszamenőleg.

Jól vagyok/unk, most jól jön a kis őszi szünet, aztán még belendülök jan. közepéig a munkába, aztán vége.
Kedden megyünk genetikai uh-ra. Majd jelentkezem a hírekkel.
Hű már én is mindjárt félidős leszek, elég hihetetlen...
E
emi79
Dömsöd
 
 


bazsa- tökéletesen egyetértek dincussal! Én is alig vártam már a kicsit, hogy megszülessen.Minden vágyam volt Atticy.De valahogy szülés után, nem is tudom, talán, ha természetes úton szülhettem volna meg és rám teszik rögtön,ahogy kibújik, más lett volna, nem tudom...nekem akkor volt depim, mikor hazamentünk 10 nap után.Na az kész dili volt, de hála nem tartott sokáig. :wink:

Dincus- remélem, hogy sikerül valahogy megoldani.Attila hazahozni haza tudja, legalább ennyi, viszont reggel nekem kell majd vinni az oviba.A kicsi is majd kibírja.Szívós gyerek lesz.Atticy-t is mindig vittük magunkkal mindenhova.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Emi! örülök, hogy jól vagy, majd számolj be a genetikai uh-ról! :D Nálad tudjuk már a nemét? Látom a tábliban van fiú is meg lány is, és most hirtelen nem tudom, hogy volt-e erről már infó. :D Boldog félidőt! Nem szeretnél egy vonalzót?

Timci!
Lehet hogy már kérdeztem, de hogyhogy 10 napig bent voltatok?
Háááát, én természetesen szültem, de ettől még ugyanezt éreztem. Mondjuk nálunk nem volt az a rámfektették, és rögtön mellre tehettem dolog, ami olyan átütő tud lenni, mert nagyon rövid volt a köldökzsinór, az alhasamig sem ért szinte.
Mi is vittünk Emit mindenhova, szerintem jó is ez így teljesen! Hadd érjék az ingerek! :lol:

dincuska
 
 
 
 
 
 


Emi! örülök, hogy jól vagy, majd számolj be a genetikai uh-ról! :D Nálad tudjuk már a nemét? Látom a tábliban van fiú is meg lány is, és most hirtelen nem tudom, hogy volt-e erről már infó. :D Boldog félidőt! Nem szeretnél egy vonalzót?

Timci!
Lehet hogy már kérdeztem, de hogyhogy 10 napig bent voltatok?
Háááát, én természetesen szültem, de ettől még ugyanezt éreztem. Mondjuk nálunk nem volt az a rámfektették, és rögtön mellre tehettem dolog, ami olyan átütő tud lenni, mert nagyon rövid volt a köldökzsinór, az alhasamig sem ért szinte.
Mi is vittünk Emit mindenhova, szerintem jó is ez így teljesen! Hadd érjék az ingerek! :lol:

Hát mi 5 napot voltunk bent, ugye mint mindenki, aztán 5 nap után hazamentünk,és másnap visszamentünk, mert 40 fokos láza volt.Befertőzték még a kórházba...és így még 5 napot bent voltunk...Hála Istennek, hogy neki nem a fejecskéjében volt a "pillangó",mint más babáknak, hanem a kézfejébe, de azt is borzasztó volt látni. Remélem, hogy most nem lesz ilyen probléma.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Ja értem. Errefelé a császárosok is mennek haza 3 nap múlva, asszem Szegeden is így volt.
Iszony, hogy ott fertőződött meg...de lényeg, hogy nem lett semmi nagyobb baj.

Licitálgatok kismama göncökre a vaterán, muszáj, nagyon kellenek mostmár. Vettem egy csinka szoknyát, holnap át is veszi Sándor. 990 volt, egyszer volt a csajon. :)

dincuska
 
 
 
 
 
 


dincus- azért óvatosan a veteraval, mert rengeteg a csaló.Így, hogy személyesen érte tudtok menni az ok...de másképp nagyon rizikós.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Én csak személyes átvétellel bizniszelek. :wink: :D
Igen, sajnos hallottam már én is rossz tapasztalatokról.
Képzeld, Sándor este bedobta megint a Zsejkét...hát nem őrület? Úgyhogy úgy tűnik, még mindig nem játszottuk le teljesen azt a meccset, valahogy őt sem hagyta nyugodni a dolog, pedig ő választotta... szóval lehet hogy két Zsejkénk lesz, bááár Sándornak az ly-os változat tetszik. :lol:

dincuska
 
 
 
 
 
 


no comment... :-)
Vendég
 


dincus- hajrá "Zselyke"!Nekem sokkal jobban tetszik, mint a Sára.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok,

Kis életjel, csak mostanában nem nagyon vagyok gép előtt, de most visszaolvastam :)

Bazsa: tényleg nagyon szép Rékababa orra :)
És a kép is tök jól sikerült, sajna nekem még nem sikerült egyszer sem igy elkapni..

De kedden megyek a 20. heti genetikai vizsgálatra, talán majd akkor :) Emi látom te is akkor méssz :)
Tényleg hihetetlen, h nemsokára (mi sereghajtók is :) ) betöltjük a félidőt.. Amugy ha lesz kedvem, majd átirom a vonalzóm a menzesz szerinti számolásra, mégis csak lombik volt, igy elég tuti minden, szóval marad a márc. 31, nem sürgetem az időt :) igy ma 18+6 vagyok.

Bea, de jó, hogy eddig nem hivtak! És 7.-e is mindjárt itt van, aztán végleg megnyugodhasz :)
Szobakérdés: azt hiszem már irtam, h nekünk csak 1 szobánk van, ahonnan mi kiköltözünk a nappaliba, a szoba pedig teljesen a babáé lesz. Ha jönne a 2. babó, sztem akkor is még egy ideig ki tudnánk huzni ebben a kis lakásban. Szóval jelen pillanatban ezen nem aggódunk :)

Dincus: nagyon szép pocak :) milyen hihetetlen, h már tényleg majdnem akkora, mint a baba a kezedben!!!
A névválasztás nálunk is elég "döcögős". Már azt hiszi az ember, h megvan, igen, végre kitaláltuk, és akkor valamelyikünk (nem én :) ) bedob egy másikat.
Elég nagy felelősség ez a névváalsztás, végülis ez lesz az első ajándékunk a babának :)
Emmusnak mielőbbi jobbulást kívánok!

Timci, neked mégeszer gratulálok a kislánykátokhoz! :)
Atticy meggyógyult már? Neki is mennek a gyógypuszik!!

Mi az elmúlt egy héten nagyon sok mindent intéztünk.
Megrendeltük a babkocsit, a bababútort, a kanapénkat, egy fotelágyat a babaszobában, és rengetek "apróságot" a brendonból (matrac, ágynemű, kád+állvány, légzésfigzelő/bébiőr, isofix talp, projector, etetőszék)

És képzeljétek, azt hiszem pár napja már én is érzem :)
Nálam nem volt semmilyen buborék vagy pillangó repkedés, én egy határozott rúgást éreztem hétvégén egészen lent, középtájt :)
Aztán 2-3 napig semmi, már azt hittem csak beképzeltem, de azóta már többször éreztem hasonlót, igaz nem túl sűrűn, napi 1-2 alkalommal.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
jucus31
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: