Új privát üzeneted érkezett!

@gmoncsy1991:


Ha maga a rákszűrés nem fájt akkor nem hiszem hogy olyan durván csinálta. Ilyen kis vérezgetés úgy tudom normális pár napig. Amúgy nem lehet hogy valami sikosító szerűségnek van ilyen színe? Nekem szokta mondani az orvos rákszűrésen hogy nem kell megilyedni mert előfordulhat ilyen folyás mert hazsnál valmai ilyemit rákszűrésnél. nekem volt hogy 1-2 napig narancssárgás pirosas valami folyt...
Persze hogy minnél előbb kezd el szedni a gyógyszert nincs értelme várni :)
zsu87
 
 


@zsu87:


Köszönöm a válaszod! Szerintem ha a sikosító cuccnak lenne ilyen színe az max aznap estére ürült volna már, de mér tegnap este is láttam.  De ha másnál már volt ilyen meg mondta a doki h előfordulhat akkor nagy baj nem lehet. Jó persze azért nem rezeltem be hogy valami nagy gond van csak furcsállottam a dolgot. Nem kimondottan fájt, de kellemetlen volt nagyon... de mikor kellemes  a rákszűrés? szerintem sosem. 

és köszi a másik választ is még az előző írásomhoz, most már azért kedzek megnyugodni h nem lesz gond minden ok lesz. A vérzés meghozós bogyót már szedem is.

Neked pedig megy a drukk hogy jöjjön a gólya Vigyor

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


@ildike1984:


Veled mi újság? Meglett az a két csík? Ha az orvos azt monda nagy eséllyel nincs gond akkor nem lesz baj szerintem. Ha szerinte leeht gond akkor biztos nem mondja ezt. Persze elhiszem hogy teljesen csak akkor nyugszol majd meg ha megvan az eredmény.
zsu87
 
 

 
 

@gmoncsy1991:


Köszi szépen. Hát mi múltkor úgy jártunk a gólyával hogy séta közben láttunk egyet a mezőn gondolom pont vacsorát keresett. Mi meg amennyire tudtunk közel lopakodtunk hozzá :) Mondjuk inkább csak a kisfiam miatt hogy minnél közelebbről láthassak. Persze mikor észrevett elrepült. Mondtam is férjemnek hogy biztosan azt gondolja hogy nem igaz hogy nem tudunk leszállni már róla :D

Biztosan minden rendben lesz én a leírtak alapján nagyon pozitívan látom a helyzeted. :) Remélem mihamarabb nálatok is kopogtat majd a gólya :)
zsu87
 
 


Sziasztok lányok! 

Örömmel és megnyugvással írom, csütörtök óta nyoma sincs a pirosas folyásnak... véégre... meg is nyugodtam :)
Kérdeztem páromtól hogy mit gondol a peteérés elősegítő gyógyszer kapcsán.... mikor szedjem jövő hónapban vagy már a mostani vérzés után.... hát természetesen azt mondta moooost :)

Túl vagyunk egy szuper kutyázós kempingezős hétvégén ami remekül sikerült, jó volt kikapcsolódni végre. Holnap lesz az okj-s vizsgám, izgulok rendesen.... még tanulok hátha megmarad valami :D

Felétek mi újság lányok? Remélem mindenki jól van :) Szorítsatok nekem holnap :D



Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


@vjudit35:


Helyzetjelentést kérünk ám majd :)

@gmoncsy1991:


Facebookon olvasgattam a Trimeszter terhesvitamin oldalát, egyből te jutottál eszembe. Rengeteg olyan írás van hogy évek után ennek a vitaminnak a szedése után jött a baba. Na persze nem erről jutottál te eszembe hanem rengeteg olyan is volt akinke ilyen olyan ok miatt nem volt peteérése és azon is segített, rendezte a szabálytalan ciklust meg ilyenek. ha gondolod olvass utána hátha kedvet kapsz hozzá. Én is nagyon szemezek vele. Még van kb. 2 havi gravidám de ha addig nem jön össze a tesó lehet hogy váltok.
zsu87
 
 


Sziasztok! Nekem hétvégén megint sikerült lelkileg leamortizálódnom... említettem már, hogy nagyon sok baráti párnak érkezik októberben a babája, ahogy nekünk is jött volna. Na mármost hosszú idő óta most találkoztunk először az egyik ilyen párral, ami lelkileg ismét mélypontra kerített, főleg az ott elhangzott 1-2 mondat... Egy beszélgetés során kiderült, hogy a pár mindkét tagja UTÁLJA a gyerekeket, mert "idegesítő a nyávogásuk". Erre fel megkérdeztem, hogy akkor mit is akarnak? Amire az volt a válasz h az ő gyerekük jófej lesz. Hát no comment... Aztán megkérdeztem, hogy a terhesség előtt szedett-e vitaminokat a kismama, vagy készült-e bármilyen módon (számolgatás, ovuteszt, stb...) a babavárásra és azt mondta h egyáltalán nem, sőt még a folsavat se kezdte el szedni, csak miután kiderült h terhes... és első hónapban össze is jött nekik. Amit persze még mindig nem sajnálok tőlük, de ezek tudatában még mindig azt mondom, hogy igazságtalan az élet.

borso87
Budapest XVIII. kerület
 
 


@zsu87:


Nagyon egyrugóra jár most az agyunk azthiszem. :) Mondom is miért... Jelenleg a Czeizel1-et szedem (már 2havi adagon túl vagyok), de nagyon gondolkodtam az utóbbi időben a Trimeszteren, én is nagyon sok jót olvastam róla, illetve még annyi hogy a Czeizeles vitaminnak nincs semmi "bevonata" vagy mi (tavaly femibiont szedtem, annak volt) és olyan nehezen nyelem le :S Nem tudom ugyan, hogy a Trimeszternek van-e, de ugysem ez a fő ok amiért gondolkodtam... Épp ma néztem egyébként hogy az miket tartalmaz, miből mennyit, stb. 
Dr nőt megakartam kérdezni mit ajánl, de elfelejtettem.... pár szem van márcsak a Czeizel-ből, lehet kipróbálom a Trimesztert.

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


Egyébként erről a Clostilbegyt gyógyszerről hallottatok már valamit? Utána olvastam, olvastam iyet is - olyat is. Sőt, volt akinél nem hogy PÉ és baba lett belőle, hanem ciszta... Kicsit elbizonytalanít azért ez a dolog, illetve az, hogy a többség írta, hogy a dokija nézi UH-n mikor van PÉ, stb na nekem semmi ilyesmit nem mondott a doki. Csak hogy menzi 5.napjától szedjem be napi 2szemmel (10szem van 1 dobozban) és "Hajrá". Aztán ha nem jön a baba akkor hormonvizsgálat (de erre sem mondta hogy hány hónap vagy bármi....). Mit gondoltok?

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


helló lányok!Na a trimeszterem épp elfogyott úgyhogy most activalt és folsavat szedek,mivel a trimesztert a netről rendeltem macerás volt hogy ki vegye át,de újra rendelek...Nem jött meg,hétfőn nem kelett volna...De a teszt negativ kettő is...Nem tudom mi van jövő hét mindenképp doki ha azért  akkor azért ha nem akkor azért...Csak hatalmas mellfeszülés van,és hullafáradtság...Nem tudom,de tényleg ez most pont50-50százalék majd jelzek...:)
vjudit35
 
 


Szorítunk neked vjudit :) ;)

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


Sziasztok Lányok! Bocsánat kicsit eltűntem... Május 3-án volt a műtétem (20 hetes indukált vetélés utáni) és 5 hétre rá megjött szerencsére. Ma voltam a 6 hetes kontrollon, minden rendben van szerencsére. Viszont ez a doki most 6 hónap szünetet mondott. A kórházban 3 ciklust mondtak... Nektek mi erről a véleményetek? Középidős vetéléseknél szerintetek indokolt ez a 6 hónap? Ez nekem már nagyon sok....
Próbálkozós lányok, kinél mi a helyzet?
milla88
 
 


@vjudit35:


Helyzet???
milla88
 
 


@milla88:
Szia. Őszintén sajnálom. Osztozom a fájdalmadban. Hát nekem csak annyit mondtak a kórházban, hogy akár fél éven belül újra terhes maradhatok. Az orvosommal nem beszéltem erről mert mikor utoljára voltam nála még hallani sem akartam a legközelebbröl. 24- én lesz 4 hónapja hogy meg kellett szülnöm a lányom. Sajnos a 26.héten voltunk már, és ez az első próbálkozós hónapunk :) bízom benne hogy mihamarabb beköszönt a kis csoda :) ugy gondolom hogy a szervezet akkor fogadja újra be ezt a dolgot, ha már pszichésen és fizikailag is készen áll rá. Te fogod érezni hogy mikor jön el az idő,azert az a 3-4 honap ajanlott :) sok sikert nektek :) és most legfőképp kitartást :)

Gigi

Lilypie - Personal pictureLilypie Angel and Memorial tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
devilstimi
Szlovákia
 
 
 


Halihó...hát a helyzet hogy szépen az este +jött....Ba....a meg...Milla ha minden oké,és lelkileg kész vagy rá szerintem ne várakozz úgyis idő mire kész lesz a szervezeted,mondom én akinek 3hót mondtak,aztán már 6nál tartunk és még mindig nem sikerül..
vjudit35
 
 


@devilstimi:


Sok sikert az első próbálkozós hónaphoz! Melyik szakaszban vagytok, mikor tesztelhetsz? Már voltottunk pár levelet pár hete. A Ti Angyalkátok Tina baba, igaz?




milla88
 
 


A tegnapi doki azzal érvelt, hogy 6 hónap mire rendesen összezár a méhszáj és ha előbb fogan meg a baba akkor nagyobb az esély a vetélésre... Ő ezt ecsetelte...
A kórházba 3 hónapot mondtak. Akkor kinek van most igaza? A frászt hozzák az emberre, hogy essen úgy teherbe valaki nyugodtan ha ezt így előre vetítik, hogy ha nem várom ki a 6 hónapot nagyobb az esély, hogy elvetélek...
Nálam nem vetélés volt amúgy a baj hanem nagyon beteg volt a baba és ezért kellett megszülnöm őt a 20.héten.

milla88
 
 


@vjudit35:


Sajnálom, hogy megjött. Az előző baba mennyire jött hamar össze Nektek? Hát ez a bajom nekem is, hogy 3 hónapot várunk aztán meg ki tudja mikor jön össze. A 6 hónap már nagyon sok időnek tűnik a várakozásra...

milla88
 
 


@milla88:


Hát ha minden igaz 23-ára nem várom, de nem hinném hogy ez csak ilyen egyszerűen menne vagy összejönne :) majd meglátjuk :) A vágyakozás hatalmas és a remények is, de valahol mélyen érzem, hogy ilyen egyszerűen nem haladhatnak a dolgok! Igen, a mi angyalunk Tina :) Nem értem ezt a 6 hónap méhszáj zárós dolgot, mivel mikor voltam a 6 hetes kontrolon nekem akkor nézett is méhszájat a dokim és azt mondta hogy minden rendben, úgyhogy nem tudom hogy akkor hogy is működik ez :) Ha gondolod nyugodtan írj privátban ha szeretnél beszélni, vagy facen keress meg :) Tímea Gigi Dicső név alatt :) Remélem ha odakerültök mihamarabb jönni fog a kis csodátok! a fő hogy a lelked legyen rendben. Általában a fél évet inkább a pszichika végett mondják, mivel a szervezet hamarabb regenerálódik mint a lélek. Így pont akkor van az idő a probálkozásra mikor érzed az a belső erőt hogy készen állsz rá, és fel vagy készülve mindenre, mivel sajnos ha össze is jön, végig ott lesz a félsz hogy baj lesz, és sajnos meg is történhet, így töretlennek kell maradnunk, és inkább a rosszra felkészülni, mint aztán x-szer akkorát csalódni. :)

Gigi

Lilypie - Personal pictureLilypie Angel and Memorial tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
devilstimi
Szlovákia
 
 
 


Na lányok, megjött a rákszűrés eredményem. P1 szóval semmi gond nincs. :)
Ma fogy el a vérzésmeghozós bogyóm, kíváncsi vagyoj a továbbiakra... izgulok picit.

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


@gmoncsy1991:


Egyik írásod elkerülte a figyelmemet. Hogy sikerült az okj-s vizsgád? Miből vizsgáztál? Lehet hogy már írtad de nem rémlik.

Clostilbegyt-ről én nem hallottam semmit, szóval amit írok azok saját gondolatok nincs tapasztalat a háttérben. Ilyen olyan fórumokon többször találkoztam már a nevével. Mivel sokan használják biztosan be is válik. Az hogy valakinél cisztát okozott azért én kétkedéssel fogadom mert honnan tudja hogy amiatt volt? Anyukám pl. évente jár rákszűrésre egyik éven még minden  ok rá 1 évre meg voltak cisztái. Pedig semmi gyógyszert nem szed ami ezt kiválthaná. Szerencsére gyógyszeres kezelésre eltűntek neki. De ebből kiindulva bárkinek lehet bármikor nem biztos hogy a gyógyszer okozta. A másik hogy sokaknak nézi az orvos van e peteérése. Én szerintem amiatt lehet hogy ezt sok olyan nonek adják akiknél már mondjuk évek óta nem jön a baba. A te eseted azért más mert te már voltál már terhes így régen biztos hogy volt peteérésed is. Így gondolom sokkal nagyobb eséllyel indulsz azokhoz képest akik azért szedik mert évek óta nincs peteérésük.... Szerintem az orvos szinte biztosra veszi hogy neked ettől helyreáll a rend. De ha mégsem akkor lép a következő fokra. Én a helyedben folyamatosan ovutesztelnék. Így ha mondjuk azt látod hogy ebben a hónapban mondjuk volt peteérésed a gyógyszertől, de jövő hónapban már nem akkor ezt jelezném az orvosnak és ha szükséges további kivizsgálásokra mennék.

@vjudit35:


Sokszor nincs időm írni., de azért minden nap felnézek hogy kivel mi újság, szóval nagyon drukkoltam neked. Sajnálom hog megjött :( Nem leeht hogy pont a trimesztertől késett ennyit? Csak mert írtad hogy napa pontos a menstruációd, ez ahhoz képes már jelentős csúszásnak számít... A trimeszter oldalán olvastam olyan hozzászólást hogy volt akinek teljesen összezavarta a ciklusát. De volt olyan is akinek egy hónapba 2szer volt peteérése... Én ezért óckodom tőle egy kicsit. gmoncsynak bátran ajánlottam hizs neki nincs peteérése arra nagyn sok pozitív hozzászólást olvastam. De félek hogy a jól működö ciklusomba bezavar. Biztos ez a ritkább de amilyen szerencsés vagyok tuti ez lenne velem :) Én ezért is ovutesztelek mindíg hogy tudjam mikor várható tutira a menstruáció ,mert így biztosan nem reménykedem idő előtt.


Egyébként nekem is megjött pontosan a nemvárt napján délelőtt. Szóval újabb próbálkozós hónap jön. Most ez kicsit betalált. Mert  a majdnem szomszédom is babaprojekten van (pont egyszerre kezdtük) és nekik e hónapban összejött... Jó lett volna ha már nekem is de hát nem...


Lányok leírnátok hogy első baba kinek mennyi idő alatt sikerült, meg mi történt utánna? Mert ezt már nehéz lenne visszakeresni.
Nekem második terhesség volt. Kisfiam első hónapban siekrült , 2. terhességem második hónapban jött össze (remélem ez alapján a harmadik harmadik hónapban összejön :D )  8 hetesen már csak szabálytalan alakú petezsákot találtak missed ab. lett a vége. 3 hó szünet és most 2. hónap sikretlen próbálkozás.
zsu87
 
 


@zsu87:


Nagyon köszönöm a válaszod! Igazad lehet, én ezekbe a dolgokba bele sem gondoltam elsőre csak kicsit felzaklaott hogy úristen mi van ha úgy járok én is.... főleg mert ugye nekem volt már cisztám ami miatt az egyik petefészkem jóval kisebb. Ma fogy el a vérzésmeghozós gyógyszerem, utána ha megjön a vérzés utolsó napjától napi 2szem Closti. Kicsit hezitáltam, hogy már most szedjem vagy csak kövi vérzéstől de szerintem már most fogom, miért is ne?! :) Amúgy tényleg ... hiszen én is járok rendszeresen minden évben de max ilyen 13-14havonta rákszűrésre, és sose volt gond... amikor a cisztám volt nem produkált semmi tünetet, egy epegörcs általi rosszullétnél derült ki hogy van...és addigra 5,5cm-es volt... :O

Élelmiszer, vegyiáru - és gyógynövény bolti eladó okj vizsgám volt, köszi a kérdést, el is felejtettem említeni, de sikerült :) A barátnőmnél is minden szuper, 26.-án költözik ki a bérlő az üzlethelyiségből, 27.-én már nála  akulcs, megy aznap hűtőkért, stb és azon a héten fogjuk az üzletet kifesteni, berendezni stb :) Ha minden igaz juli 4.-el nyit meg :) A mostani helyemen 29.-éig dolgozok, 30.-án már csak a papírokért megyek be. :)

Szorítok neked is hogy összejöjjön mielőbb! 

Nálunk első baba lett volna. Majdhogynem napra pontosan 1 éve, hogy "elkezdtünk próbálkozni".... Igazából mi júni végén hagytuk el a védekezést és augusztus végén már pozitív tesztem volt, szóval elég hamar össze is jött . 4-5hetesen látott elször doki, minden ok volt, de visszarendelt 2hétttel későbbre mert ugye akkor még nem volt szívhang... sajnos azután sem látott, vártunk még egy hetet, újabb vizsgálat, semmi változás így 2napra rá missed ab :( (október 7.-én egész konkrétan). Nekem utána még a munkahelyem is megszűnt, ezért nem próálkoztunk igazából idáig....

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


@gmoncsy1991:


Gratulálok a vizsgádhoz :) Akkor lassan elérkezik az álommunka ideje is :) Kívánom hogy most is ilyen gyorsan nézz az anyai örömök elé, mint 1 évvel ezelőtt :) A helyedben én is már most szedném a gyógyszert. Látod sokunknak így is hónapok telnek eredménytelenül....
Szerinted az gáz ha kimarad 1 év rákszűrés? Utoljára tavaly májusban voltam. Márciusban voltam a 6 hetes kontrollon akkor meg akartam csináltatni de azt mondta az orvos ilyenkor nem szokott csinálni mert még így is regerenálódnia kell a méhszájnak. Most meg úgy vagyok nem szívesen megyek mert nem akarok azért nem próbálkozni mert rákszűrés lesz, azért elég nehéz pont úgy időzíteni hogy tutira ne akkortájt legyen a peteérés. Viszont a z orvos azt mondta ő terheseknek se csinál rákszűrést szintén azért mert nem akarja piszkálni a méhszájat, úgy meg azért már elég hosszú idő telik el.... Mondjuk eddig se volt problémám, csak nem pont most lesz...

@borso87:


Kár ilyenen rágódnod. Az élet sokszor igazságtalan, de sajnos ezzel nem lehet mit csinálni :) Egyébként párom sem rajongott túlságosan a gyerekekért, sőt mondhatni hogy nem szívlelte őket valahogy idegesítették. Na nem az ilyen nagyon picik hanem inkább már az ilyen 2-3 éves korosztály. Mióta apa lett rajong a fiáért sőt mostmár mást se hallok mint hogy láttam egy kisfiut az utcán... vagy bejött a boltba egy anyuka a kisgyerekkel és ez meg az volt :D És bevallom sokszor jobban megérteti magát a gyerekkel mint én.... Szóval egy saját gyermek azért rengeteget tud változtatni az emberen. A folsav meg nem jelent semmit mert az nem a teherbeesést segíti, hanem  mert a velőcső a terhesség nagyon korai szakaszában (5-6 hét körül kialakul) Tehát az olyan fejlődési rendellenesség mint pl. a nyitott gerinc addigra már kialakul. A folsav ennek a fejlődési rendellenességnek a kockázatát csökkenti jelentősen. Ezért mondják hogy már teherbeesés előtt szedni kell mert mire valaki megtudja hogy terhes már hiába kezdi el szedni a folsavat mert addigra már ez a fejlődési szakasz lezárul... Ismerősödéknek szerencséjük volt ennyi. Gyorsan összejött nem ők az egyetlenek. És talán azért is alakult így hogy az a kis picur majd pozitív irányba befolyásolja az életszemléletüket. Hidd el te is hamarosan boldog kismama leszel majd :)
zsu87
 
 


@zsu87:


Jajj Zsu, legyen igazad! Olyan jó, hogy ilyen pozitív energiáid vannak és ilyen pozitív dolgokat közvetítesz felénk, ez nagyon sok erőt ad! 
Szerintem 1 év kimaradás nem probléma, gondolom a doki úgyis mondta volna h ha nem is a kontrollon de pár héttel később csináljátok meg ha problémát jelenthet.
Te mikor szoktál ovutesztelni? Ciklus hányadik napjától? Tudom, le van írva a használatijába, de kíváncsi vagyok gyakorlati tanácsra :D Én tavaly nagyon spontán 2-t csináltam meg, nem néztem hányadik nap meg semmi csak kíváncsiságból megcsináltam. A 2. pozitívat is jelzett, másnap voltunk együtt... én úgy érzem akkor fogant a pici... erről azóta is megvagyok győződve 

és igeeeen hamarosan kezdődik az álommunkm is, szóval reméljük minden a tervek szerint alakul :) Hétfőn találkozom a leendő kolleganőmmel :) A barátnőm pedig mindig jön a friss hírekkel. Kikéri a véleményem a tervekről, stb.. izgi időszak ez most és nagyon jó érzés hogy számít a véleményem. Most már tényleg pozitívan látom a dolgokat :D :) Reméljük nemsoká a teszteket is pozitívnak láthatom én is :D

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


@gmoncsy1991:


Én mindig mindenben meglátom a pozitívumot :D Most is arra gondolotam hogy nem baj nem jött össze ha jövő hónapban vagy utána esek teherbe akkor már tavaszi babám lesz ami nagyon szuper. Kisfiam is áprilisi és nagyon jó volt hogy lehetett vele nagyokat sétálni, nem kellett 100 ruhát ráaggatni arra a pici babára meg mikor járni tanult akkor is már jó idő volt és nem a sárba latyakba esett kelt :D
Nemrég mentem vissza dolgozni és azt látom hogy a munkatársak is csak keseregnek panaszkodnak, mert kevés a fizetés emg ilyenek. Nem hogy örülne hogy van munkája, fedél a feje felett és tud enni adni a gyerekének. Hány de hány ember van a világon akik ezt nem tehetik meg? Örülök hogy olyan országban élek ahol háború van vagy ahol mindennaposak az öngyilkos merénylők stb. stb... Hálás vagyok azért amim van. Pl. itt mindenki hálás lehet azért hogy egyáltalán van akivel gyerekt vállaljon . Sokaknak egész életükben még ennyi sem adatik meg. Egy olyan társ aki mellett leéljék az életüket. Pedig ez a legnagyobb ajándék  a világon :D

Ovu tesztelni én úgy szoktam hogy 26-28 naposok a ciklusaim így én a drágább bolti tesztel amiben 5 db van azzal a ciklus 25. napjától a 29.ig ebbe én biztosra beleesek. A vaterás olcsóbb teszttel kb. 2 nappal előbb kezdem és addig tesztelek míg a + teszt után lesz egy negatív is. De én pl. a missed ab utáni első ciklust végigteszteltem. Amint abbamaradt a vérzés a műtét után egészen addig tesztletem amíg poui nem lett az ovuteszt. Tudni akartam helyreállt e a rend odabent. Én tekintve a te helyzetedet meg hogy kaptál egy csomó tesztet. Egy ciklust biztos végig tesztelnék hogy lássam a gyógyszer hatását. Ki tudja lehet olyan jól hat hogy mondjuk 2 peteérésed is lesz egy hónapban ami két esélyt jelent :) Amúgy valószínűleg akkor fogant a pici mert pozi teszt utáni nap van peteérés. Én pozi teszt utáni napon azért tesztelek még mert nekem már kétszer is volt olyan hogy pozi volt a teszt aztán másnap megint pozi és utána lett csak negatív. Ami normális de ilyenkor a második pozi nap számít.... Így egyáltalán nem mindegy.

Meglátod ha ilyen jó környezetben dolgozol az is csak segíti a teherbeesést. Nem mindegy milyen közegben mozogsz egész nap :)

Az én munkám nagyjából nyugis viszont valami oknál fogva mindig nagyon bestresszelek ha beteg lesz a gyerek és itthon kell vele maradnom. :( Ezen kellen változtatnom talán akkor sikerülne mostmár teherbe esnem. A legjobb az lenne ha most nem lenne beteg legalább őszig és akkor meg oldódna a probléma :)
zsu87
 
 


Jajj micsoda jó dolgok jutnak eszedbe :D Egyébként ti 2. gyerkőcnek kisfiút vagy kislányt szeretnétek?
Én úgy bírom ezt a kérdést így hogy az elsőt szeretnénk és egyébként kettőt tervezünk... :) Fogalmam sincs minek örülnék jobban   

Köszönöm szépen a segítséget! Akkor szerintem a mostani ciklust megpróbálom végig tesztelni! Ma úgyis megyünk gyógyszertárba  Trimeszterért, akkor szerzek még tesztet is, most 5bb-om van itthon.

A lelki tényezők tuti nagyon sokat számítanak, most már belátom én is. Sokéig nem gondoltam hogy ennyire nagyon sokat számítanak, de rá kellett jönnöm, hogy igen.... sok ideig a lelki dolgaim is lehúztak nagyon ... most már hálisten nem, kezd minden jól alakulni tényleg úgyhogy bizakodó vagyok.

Reméljük most már a fiacskád is jobb egészségnek fog övendeni és te is nyugodtabb lehetsz :)

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


@gmoncsy1991:


Természetesen lányt szeretnénk! :D Én elsőre is lányt szerettem volna :) De nem cserélném el semmire a fiamat :) Viszont tudom hogy másodszorra is fiam lesz :) A családban rengeteg a fiú szóval eleve a genetika is benne van a dologban. Ráadásul én sem vagyok kimondottan izanán csajos lány. Nem vagyok egyáltalán fiús, de pl. sose festettem magam. És mikor látom ismerősőm kislányát pl. ősszel milyen csinosan fel van öltöztetve úgy hogy vastag harisnya + szoknya meg sokszor ezt látom az oviban is hogy a lányok télen is harisnya + szoknyában járnak. Az jut eszembe hogy nekem ilyen eszembe nem jutna. Télen nadrág nyáron szoknya de a fertőzésveszély miatt ha már nem pelusos akkor is inkább adnék rá rövidnadrágot :D Szóval nem vagyok az a tipikus anyuka aki a kislányát mndenféle habos ruhácskákba öltözteti és a hajával bíbelődik. Szóval szerintem jobb is ha fiam lesz. Meg férjemen is azt látom hogy iszonyatosan közös hangon vannak a gyerekkel az autómániában. Kisfiam mesét már hónapok óta nem nézet ha nagy ritkán néz valamit akkor az nem más mint rally meg hasonló jellegű videók.... Figyelem őket sokszor és nem tudom elképzelni hogy férjemet ahogy a kislányunkkal babázik :) Meg hát ugye elve peteéréskor nagyobb az esély a fiúra. Azt hiszem ez czeizel felfedezés volt, mindenesetre sok helyen olvastam már tvben is hallotam és a védőnőm is megerősítette hogy 70-80%ban bejön. Leírom hátha ti hazsnáljátok majd a kistesónál :) Bár lehet már olvastál róla te is. A lényeg hogy a petesejt ugye X kromoszómát tartalmaz. A férfiak spermája pedig X és Y kromoszómákat kb. 50-50 % arányban. (Igazából 51-49% a fiúk javára valószínűeg azon egyszerű oknál fogva hogy ők halandóbbak már az ősidők óta de ugye az az 1 százalék nem igazán számít.) Na szóval ha XX találkozik akkor lesz lány baba ha XY akkor meg fiú. És itt a lényeg . Az X -ekről kiderült hogy lassabban érnek célba viszont tovább élnek, mint az Yok- Az Yok csorsabbak viszont rövidebb ideig élnek. Tehát ha az együttléteket peteérés előtti 3-4 napra teszed akkor 70-80% az esély a lányra. De ugye bben az időtartamban még kisebb is a fonatatás esélye. Peteérés előtt 2 nappal nagyjából egyenlő az esély fiúra lányra. És peteérés előtti  napon és a peteérés napján 70-80 % az esély a fiúra. Oké azért van némi esély mindkét estben a másik nemre is. Elég ha azt nézzük hogy egy hónapban 30% esély van a terhességre akkor ha minden jól van időzítve és mégis sokan lesznek terhesek :D Meg mi tényleg peteéréskor voltunk együtt és fiam is lett. Most is azért nem próbálkozok a lánnyal mert már szeretnék mielőbb terhes lenni és akkor ugye még jóval kisebb az esély arra hogy összejön. Így mivel peteéréskor vagyunk együtt meg az egyéb okok miatt is szinte biztosra veszem hogy fiam lesz majd :) De nem bánom egészséges legyen az a lényeg. 

Én azt hittem sok ovutesztet kaptál. Semmiképp ne gyógyszertárban vegyél mert az úgy egy vagyon lesz. Az 5 db (van amelyik 6-7 dbos) 3-4000 Ft körül van. Ha az egész ciklust végigteszteled az kész vagyon. Mindeképp a vateráról rendelj szerintem postával együtt 2250 Ft volt azt hiszem 30 db. És teljesen jól működnek... Elsőbbségivel nagyon gyorsan itt van. 

Trimesztert úgy rendelték neked le a gyógyszertárba vagy tudsz olyan gyógyszertárat ahol tartanak készleten is?

Abban nem sok reményt látok hogy fiam nem lesz beteg mert eddig 1 hetet nem járt egyhuzamba oviba, szóval a megoldás az hogy én változtatok a hozzáállásomon :)


zsu87
 
 


@milla88:


Én a helyedben nem várnék 6 hónapot. De hármat mindeképp.  Az orvos szerintem a méhszály megerősödése és nagyobb vetélési esély alatt nem is az első trimeszteri vetélésre gondolhatott mert mint tudjuk annak legnagyobb részben a genetika az oka. Hanem mondjuk arra ha nem regenerálódik eléggé akkor mondjuk idő előtt elkezdhet kinyílni és abból baj lehet. De mint látod sokan vagyunk akik 3 hó várakozás után már 2-3 hóapja próbálkoznak. Szóval nincs garancia arra hogy mindjárt elsőre összejön. És ha mégis én úgy gondolom ha lesz fogadott orvsod aki alapos és foglalkozik veled akkor nem lehet baj. Az én orvosomhoz havonta jártunk és mindig vizsgált is és Uhot is a magánrendelésen. Szerintem ha havonta vizsgálnak ott idejében kiderük ha esetleg idő előtt nyílik a méhyszáj és ha időben észreveszik akkor lehet tenni ellene. Nem mondom biztos jobb a hat hónap. A WHO az első trimeszteri vetélésre is 6 hónapot javasol a későbbiekben akár egy évet is. A 2. gyermek válallásánál is minimum 1 évet javsolnak várni az első születése után mert ennyi idő kell míg teljesen regenerálódik a méh szülés után. Nekem van egy ismerősőm ő sajnos egy problémamantes terhesség után úgy ment szülni hogy a babának nem volt szívhangja pedig előtte nap NSTn még midnen rendben volt :( Neki is 3 hó szünetet javasoltak. Utána nagyon hamar terhes lett és minden rendben volt végig. Biztosan van ellenpélda is. De itt mindannyian tudjuk hogy még 3 hónap is milyen lassan telik ilyenkor. 6 hónapot szerintem csak azok tudnka várni akik lelkileg nem álnak készen a dologra...
zsu87
 
 


Húhh na ezt az X-Y-os dolgot én is olvastam de az igazság az, hogy mindig elfelejtem  de köszönöm hogy leírtad, így talán jobban megragad hogy most frissen megint találkoztam ezzel. Érdekesek nagyon ezek a dolgok.... Czeizel knyvét olvastam amit Gabelila ajánlott (Születésünk titkai), kicsit félre lett mostanság rakva, e nagyon sok érdekes és hasznos dolgot megtudtam belőle már. Amit írtál ez is tök érdekes mert én előtte nem tudtam, hogy így van elvileg hogy peteérés napján/előtte nagyobb az esély fiúra... nemsokkal a műtétem után egyik este amikor a történtekről beszélgettünk párommal, mondtam neki, lehet hülyeségnek fogja tartani vagy nem tudom, de én úgy érzem kisfiú lett volna... úgyhogy mi így emlékezünk Rá... (és hiába nagyon korán történt a baj... nálunk pl már megvolt az is mi lesz a neve ha fiú vagy ha lány...sőt párom konkrétan már azt tervezgette, hogy baba bútort ő készíti el) 

Én sem vagyok az a nagyon "kislányos" nő mármint én sem tudom elképzelni ahogy a kislány hajával bíbelődök meg társai... de egy vagány kisfiút annál inkább :D de én is úgy vagyok, mindegy csak egészséges legyen :) 

Nem, csak pár db-ot kaptam. Na akkor megnézem a vaterásat köszi! Tavaly dm-be vettem vagy rossmann de ugye akkor csak egy ilyen 3db-osat asszem. 

Trimeszter nálunk Levendula patikában van készleten (mondjuk itt asszem ez a legnagyobb patika, egyben az ügyeletes patika is), máshol nem is néztem még, pont azért mert láttam hogy ott van és a neten néztem az árakat sehol sem olcsóbb.

Hmm hát akkor a hozzálláson kell változtatni, de neked biztosan menni fog!  Nagyon pozitív a gondolkodásod, így biztos vagyok benne, hogy ez is hamar sikerülni fog 

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


@gmoncsy1991:


Na akkor majd ha odáig jutok akkor én is megkérdezem az ügyeletes patikában hátha ott tartanak nálunk is Trimesztert :) Bár bízom benne hogy nem lesz szükség rá.

Hát én sokat olvastam még az első terhességem alatt volt rá sok időm. És tisztában voltam vele mennyi az esély az első trimeszterben a vetélésre így én próbáltam nem tervezgetni. Mivel kisfiamnál is volt pecsételő vérzésem én az első terheségemnél is nagyon későn a 32. hét után kezdtük el beszerezni a dolgokat.
Most próbáltam nagyon pozitívan hozzáálni. Az elejétől kaptam hormonpótlást és úgy álltam hozzá nincs két egyforma terhesség most biztosan minden a legnagyobb rendben lesz nem lehet baj. De azért próbáltam nem beleélni amgam a dologba. Ez elég nehéz volt mert bizony már 7 hetesen gömbölyödött a hasam. már nem is éreztem magam kényelmesen a ruhámimban. Szívem szeritn már kismamanadrágot hordtam volna de ez már babonából sem akartam a 12. hétig. Olvastam hogy a második terhessgé már hamarabb látszik mert a csontok nem húzódnak vissza teljesen, de én sem gondoltam volna hogy ilyen hamar fog. Szóval ez már vonzotta magával a pocak simit meg a reggeli pocak puszikat is apától... Így már nagyon nehéz volt mikor kiderült hogy nincs ott. Az iszonyatos hányingerem megszünt 1-2 héttel  azelőtt hogy barnázni kezdtem, de ezt is próbáltam pozitívan felfogni hogy majd visszajön meg van akinek végig nincs is és mégis minden rendben van, de hát nem így alakult. Egy biztos legközelebb a rosszulléteknek is iszonyatosan fogok örülni. Látod még ebben is lehet pozitívumot találni :)

Vaterásból a 25ös tesztet vedd szerintem mert az az alap. A gyógyszertáriak is ilyenek. Lehet 15es is venni, de ha neked is alap szinten van a hormon akkor az majd állandóan legalábbis nagyon sokszor pozitívat fog jelezni. Ha a 25ös nem jelez pozitívat akkor érdemes a 15est megpróbálni mert akkor valószínűleg az lesz a jó. De általában 25st használnak mert az az alap a nőknél. Lehet kombináltan is venni hogy pl. 30 db és te választhatod meg hogy mennyi legyen az ovu és menniy a terhesteszt ebből. Én one step et rendeltem és szuprül mutat mindent. Gondoltam rá múltkor lefotózom de elmaradt így nem tudom megmutatni. MOst fogyott el. Vacilálok hogy rendeljek még vagy most vegyek drágább 5 dbost. De ezen csak azért gondolkodom mert első terhességemnél teszteltem ilyen drágával és össze is jött a baba. Mikor a tesót terveztük úgy voltam vele nem görcsölök rá és első hónapban nem teszteltem meg is jött. Na ezen úgy felháborodtam hogy a második hónapban már teszteltem ugyaazzal mint a fiamnál. És terhes is lettem. Missed ab után egész ciklust akartam tesztelni így már a vateráról rendeltem és azóta is azt használtam mindíg szuperül jelezte a peteérést. Ciklus közepén. És pont úgy is jött meg ahogy az ovu szerint kellett... MOst nagyon gondolkodok hogy 3. hónap, 3. terhesség lehet kivételesen megveszem ugyanazt a márkát mint utolsó két alkalommal hátha... :D

Biztos sikerülni fog változtatni. Az a baj nagyon maximalista vagyok, és felemészt hogy nekem dolgoznom kellene helyette itthon ülök. Pláne mikor látom hogy a gyerek sem beteg igazán . De most úgy állok hozzá hogy legalább pihenek :) Nem félek hogy kirúgnak mert nagyon kevés az ember, kb. mindkeinek örülnek. Ha meg mégis akkor sem aggódom mert van 1 hó felmondási időm + akkor fizetem magam után a tb-t és úgy megyek munkanélkülire hogy beleessen a szülés ideje és így jogosult leszek minden ellátásra. Íg tényleg nincsen min idegeskednem...
zsu87
 
 


Zsu, a veszéllyel mi is tisztában voltunk de nem sikerült nem beleélni magunkat akkora volt az öröm.... fú azért úgy h már látszott egy picit a pocakod is meg mindenféle tünet jelen volt még nehezebb lehetett ezt átélni. Nálam inkább "csak" annyi volt h érzékeny voltam szagokra, undorodtam dolgoktól v épp megkívántam ezt azt. Jah meg elmúlt a nagy sajtimádatom... az azóta sem tért vissza :D meg ilyen feszítőérzés jelentkezett nálam odalent... nem tudtam mihez hasonlítani, olyan volt mintha "helyet cdinálna magának vki" odabent...

A tesztet megnézem mindenképp köszi szépen! Bízom benne h a gyógyi meg a Trimeszter meghozza majd a várt hatást :)

Hát neked akkor tényleg nincs miért aggódnod :)

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


@gmoncsy1991:


Mennyibe kerül egyébként a gyógyszertárban a trimeszter? Mostmár nagyon elkezdett engem is érdekelni.

Csak mert ha pont a szállítási költséggel drágább a patikában akkor már ugyaontt vagyok mintha lerendelem és akkor legalább nem kell kutatni hol is árulnak.
Ugye a holnapján 4995+ 1290  a futár.
Boipiacon  4527 a vitamin + 990 a posta. Szóval ha gyógyszertárban is ráteszik a amaguk kis hazsnát és 5500 körül árulják akkor már le is rendelhetem... Egyébként azért elég hózós ára van nem? Mert 5000 ft és igaz 60 dbos de napi 2 dbot kell szedni így 30 napra elég. Ennyi pénzért gravidából már 90 dbosat tudok venni. Persze ha tényleg jó akkor megéri de azért meglepődtem hogy ekkora az árkülömbség....
zsu87
 
 


Az árán én is meglepődtem, bár én sok vitamin árát nem néztem csak amit szedtem is. Tavaly femibion-t szedtem, nem emlékszem pontos árra de 3-4000.- között volt, most czeizelt szedtem eddig két hónapig, az 3300-3500 körül mozgott.

A Trimeszter ahol most láttam 5520.- néztem neten rendelős opció is ugyanennyi lett volna hellyel közzel. Nekem most macerás bármit is rendelnem az átvét miatt amíg nem a boltban dolgozom, ott már megtudom oldani ha akarom. Így most helyben vásárlás lesz :) nem tudom én sem mitől van ekkora kül. árban de teszek egy próbát úgy döntöttem.

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


Sziasztok lányok! Kinél mi újság?

Gigi

Lilypie - Personal pictureLilypie Angel and Memorial tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
devilstimi
Szlovákia
 
 
 


Sziasztok! Nekem 2napja jött meg a gyógyszer hatására. Nem görcsölök olyan durván most mint eddig, remélem ez így is marad.
Utolsó éjjeles hetem, jövőhéten pedig szerdáig megyek, csüt már csak leszámolás miatt :)

Nálatok mi újság?

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


@gmoncsy1991:
Ti már próbálkoztok? Vagy fogtok?
Nekem szintén ma megjött,de nem is baj,mert juliusban kapjuk kézhez a genetikai vizsgálat eredményét. Ha most nem jött volna meg,lehet túl idegeskedtem volna,hogy mi lesz,jól e döntöttem hogy nem vártunk. Így most kicsit meg is nyugpdtam :)

Gigi

Lilypie - Personal pictureLilypie Angel and Memorial tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
devilstimi
Szlovákia
 
 
 


Devilstimi, inkább úgy mondanám h nem védekezünk csak....
Perpill ugysincs peteérésem szóval egyelőre mondhatni nincs sok jelentősége h védekezünk vagy sem de igazából ha rendeződik a pé-m bármikor jöhet a baba :)

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


Sziasztok.

Egy kis vigaszért jöttem hozzátok.
Nagyon magam alatt vagyok 2 hete, mióta elvesztettem a 7hetes pocaklakómat. Még a dokihoz sincs kedvem elmenni.(8-10 hetesen terveztem)
Bár tesztet nem csináltam azóta. De szerintem nincs is értelme, mivel olyan nagy "hús" szövet darabok jöttek ki belőlem.

Csak a párom tud róla. Nagyon rossz, mert a szüleivel együtt élünk, és ők már nagyon várják velünk együtt a picit. Állandóan "tettetem" azt hogy minden rendben, itthon és a munkahelyemen is. A szobában meg csak sírok.

Nem is mertem elmondani nekik a pozi tesztet mert már volt egy vetélesem. Még csak 23 vagyok,7 éve vagyunk eggyütt, a párom kamionozik így ez a pici is nehezen jött össze ez is.

Levagyok törve, nincs kivel igazán ki/megbeszélhetném ezt az egészet, a legjobb barátnőm külföldön van.

Dominika.T
dominikat
Zala
 
 


Sziasztok!
Nagyon szurkolok mindenkinek a háttérből!
@gmoncsy1991: Lehet a gyógyszer hatására egyből ikrekkel lep majd meg Titeket a sors :)

@dominikat: Együttérzésem, kitartás!
Mindenképp menj el orvoshoz, amint tudsz. Fontos, hogy teljesen kitisztulj, nehogy kialakuljon valami gyulladás, aminek kihatása lehet a későbbiekre.

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


Sziasztok

Én decemberben hagytam abba a fogamzásgátlót, nem jött meg így járkáltam dokihoz aki megmondta hogy tönkre vágot a fogamzásgátló így várjak majd megjön HÁT nem jött meg így, mentem megint dokihoz aki megmondta,hogy nincs pete érésem,igy kaptam én is Norcolutot utána Clostalbegyt és jött a következő hónap amikor nem jött meg, semmi tünetem nem volt csak,hogy hánytam 1x így inkább csináltam egy tesztet ami pozitiv lett csináltam még vagy 3at nem akartam elhinni hogy kis babát várok én voltam a világ legboldogabb emberre,teltek a hetek tünet alig 6hetesen megállapították a terhességet, szívhang is van minden, már nagyon szerettünk volna babát! Jött a 9.hét vérvétel,izgulás mert tudtam hogy a 10.héten UH van és láthatom a picit,mert pocakom is nőt rendesen elég vékony típus vagyok így meglátszik egy cseresznye szem is, hát eljött a 10.hét első napja széles vigyorral feküdtem fel az asztalra,hogy végre látom DE sajnos a kép mást mutatott mint amit vártunk, a pici nem nőtt 3,75mm-nél megállt illetve szív hangja sincs ott olyan fájdalmat éreztem mint még soha, nem értettem a vérvétel eredmény megjött minden rendben volt kivéve a TSH szintem aminél úgy írta a papír 4,00 a max nekem 4,81 , és, mondták, hogy okozhatta ez is a baba halálát, most szerdán jöttem ki a kórházból mert műszeresen kellett befejezni...Nem elég,hogy a laminária felhelyezése utáni görcsök fájdalmak érzése, de a kórházba mindenhol kismamák, kisbabák, és a kis újszülött babák sírása hát végem volt teljesen csak sírni tudtam, nyugtattak vele,hogy beteg volt,meg beteg lett volna inkább menjen el persze felfogtam de nem tudtam elfogadni,hogy komolyan velünk történik meg, és mindenki azért van itt mert szülni fog én meg azért hogy a halott babám elvegyék, és akkor röhögve ment előttem egy lány akinek a babájával minden rendben csak neki nem kell,ezt így mondta azt hittem ott a kórház közepén agyon verem! Páromnak mondtam, hogy nem elég a fizikai fájdalom amit érzek még pici nélkül is megyünk haza!  Azt mondták, nyár végén próbálkozhatunk, csak már most félek, hogy nehogy megint ez legyen! Érdekelne,hogy ti mennyi időt vártatok a próbálkozással és, hogy vajon a másodiknál is előfordulhat így az első után?  Köszönöm előre is a válaszokat!
nykee
Budapest XIII. kerület
 
 


@nykee:
Szia!
Együttérzésem! Nagyon sok erőt és kitartást kívánok Neked! Most még nehéz, de az idő majd enyhíti a fájdalmad.
Az én történetem annyiban más, hogy nálunk egyáltalán nem alakult ki szívműködés. A dokum nagyon türelmes volt sokáig vártunk hátha... Kb egy hónap telt a bizonytalanságban. Végül itthon vetéltem el, de kellett műszeres befejezés. A műtétet végző doki 3 ciklus szünetet javasolt, a saját dokim azt mondta a kontroll után, hogy szerinte nem kell védekeznünk, ha valami nem oké úgysem fogan meg a baba. Végül kivártuk a 3 ciklus szünetet, most augusztus végére várjuk a mi kis csodánkat. Sajnos bármikor megtörténhet a baj, de muszáj pozitívnak maradni. A terhesség elején elhatároztam, hogy nem fogok aggódni, mindig csak az aktuális jó hírnek örülök. Persze a vizsgálatok előtt mindig görcsben van a gyomrom, de a köztes időt próbálom nem aggódással tölteni.
A TSH eltérésnek járjatok utána aztán mindent bele! ;) Nagyon szurkolok!

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


@nykee:
Szia. Én is mélyen együtt érzek Veled, kitartást kívánok. Ahogy Gabelila is írja, hidd el az idő gyógyír minden bánatra...
Nekem is másabb a történetem picit, a 6.héten jártam, amikor elvetéltem, de nálunk csak a petezsák alakult ki, embriót nem láttak benne. Itthon beindult a vetélés, és műszeresen kellett befejezni. Ez volt november vègèn. 3 hónap pihenőt javasoltak, mi egy menzeszt vártunk, utàna màr próbàlkoztunk, és egyből megfogant a pici. Szeptember végére várjuk. :)

Kép
rozsabimbo90
 
 


@nykee:


rettenetesen sajnálom ami történt! :( Az idő begyógyítja a sebeket, igaz a heg ott marad, de a fájdalom kicsit enyhül. Mi a 26.héten vesztettük el a kislányunkat. Mivel sikerült a szülés minden komplikácio nélkul, így a főorvos azt mondta, hogy akár fél éven belül terhes maradhatok. 24-én volt 4 hónapja hogy meszületett a lányom, és túlvagyunk az első probálkozos honapon :) kicsit örülök, hogy nem jött össze elsőre, mivel júliusban kapjuk kézhez a genetikai vizsgálat eredményeit, így kicsit paráztam volna ha osszejon, hogy jol dontottem e. Szerintem ha úgy érzed készen állsz rá probálkozzatok, de tényleg legalább 2-3 ciklust várjatok hogy minden regenerálodjon. És hogy előfordulhat e legközelebb??? Sajnos hazudhatunk magunknak, de igen. Sajnos ezt nem mi befojásoljuk. A lényeg hogy higgyünk abban hogy nem történik meg ilyen soha többé velünk. Kitartás.

@dominikat:


szerintem okvetlen menj orvoshoz. Tényleg nem játék, meg kell hogy nézze ki tisztultál e rendesen, mert ha nem komoly gondokat okozhat később. Minél előbb meglátogatod az orvost annál hamarabb vághattok bele újra. Nagyon sajnálom, hogy neked is át kellett élned ezt :( Kitartás.

@gmoncsy1991:


Drukkolok, hogy mihamarabb összejöjjön :)

Nálunk ez a honap sikertelen volt, de nem is baj :) Majd most jobban belelendülünk   Bízom benne, hogy mihamarabb sikerül és végre átéljük a szülöi szerep teljes pompáját, amire már annyira vágyunk és amit már annyira vártunk :)


Gigi

Lilypie - Personal pictureLilypie Angel and Memorial tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
devilstimi
Szlovákia
 
 
 


Sziasztok! Tegnap volt a nemvárt napja, amikor nem is jött meg. És azóta sem. tegnap este csináltam tesztet, 1 dbom volt csak itthon, de az negatív lett. Nem tudom h jo ötlet volt-e este csinálni annak tudatában, hogy félóránként pisilni járok akkor is ha nem iszok... Negatív lett. Vagy szerintetek mar ki kellett volna mutassa esti pisibol is?  Multkor úgy emlekszem h a nem várt után 5 nappal teszteltem és akkor se volt olyan nagyon eros csak a következő napokon.

borso87
Budapest XVIII. kerület
 
 


@borso87:
Sziaa.
Én a helyedben várnék csütörtök reggelig. Bármilyen érzékeny a teszt,azért kell idő hogy kimutassa az emelkedett hcg hormont. És a reggeli első vizeletből csináld. :)
Juuujj annyira izgulok Érted! :) Majd írj, hogy mi volt! ;)
Puszi

Kép
rozsabimbo90
 
 


@rozsabimbo90:
Köszönöm az izgulast! Mindenképpen fogok majd írni! De csak pénteken lesz a tesztelés, az úgyis munkaszüneti nap így nem kell munka elott stresszelnem :)
Múlt heten egyébként többször görcsölt a hasam nagyon lenn, azt hittem h hamarabb fog megjonni... De hat majd hétvége fele okosabbak leszünk!

borso87
Budapest XVIII. kerület
 
 


@borso87:
A nagy könyvek azt mondják, hogy 1 hét késésnél érdemes tesztelni. Bocsi de nem emlékszem, használtál ovu tesztet? Mert ha nem, akkor még az is simán lehet, hogy később volt ovud ezért a teszt is később lesz majd pozitív.
Veled izgulok, nagyon szorítok!

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


@nykee:


Nagyon sajnálom ami veled történt! Fel a fejjel, előre nézz! A lányok a bejegyzésem felett már a többi kérdést, dolgot megválaszolták így én azokra nem is térek ki. Még annyit.... nekem 2014.02.hóban volt egy laparoszkópos petefészek ciszta műtétem, minden ok volt. 2015.juni végétől próbálkoztunk, augusztus végén már pozi tesztem volt. Mi október elején veszítettük el a babánkat... tudtommal addig minden rendben volt nálam peteérés és hasonlók ügyében. Nekem egyébként 3hónapot javasoltak várni, mi egyéb más okok miatt (munkahely váltás, méregtelenítő kúra) vártunk többet és igazából júliustól próbálkoznánk.... hát időközben megtudtam h nincs is peteérésem, így azóta nem is védekezünk mert amúgyis jöhet bármikor a baba... meg hát így ez még várat egy kicsit magára... reméljük tényleg csak kicsit.... 
Nem tudom mennyire olvastál vissza a topicban, ezért is írom le... idén júni elején voltam rákszűrésen hozzáteszem egy számomra tök új dokinál...ciklus 34.napján volt a vizsgálat, beszéltünk róla hogy a missed ab műtét óta teljesen megzavarodott a menzim hol 30nap, hol 40, de előfordul 50 is akár.... megnézett uh-n is, megállapította, hogy alszik a petefészkem, nincs peteérés. Ugyanúgy norcolutot kaptam és a clostit. 
Ma van az utolsó nap a clostiból. Nekem úgy írta fel, hogy napi 2szem reggel 5napig. Nagyon kíváncsi leszek az eredményre. 


@dominikat:


Nagyon sajnálom a történteket! Én is azt tudom csak mondani amit a lányok, az idő tényleg segít, higyj nekünk. Öntsd ki szíved, lelked ha jól esik. Ja és a legfontosabb.... remélem már túl vagy a doki látogatáson, nagyon fontos, tényleg sok bajt elkerülhetsz így! S csak előre! 


@borso87:


Én is nagyon drukkolok neked, kíváncsian várom a fejleményeket 


@devilstimi:


Köszönöm, nektek is megy a drukk. Én vívódom rendesen, hogy a hormonvizsgálat meglegyen-e még előtte de igazából ugye már "szabadszerelem" van tehát bármikor összejöhet ha a bogyó beindítja a dolgokat és lesz peteérés...


Jah, peteérés.... elmesélem hogy jártam....

A clostit 3.napja szedtem hétfőn, és este iszonyú rosszullét jött rám.... menni alig bírtam úgy fájt az alhasam.... tegnap nem tudtam elmenni dolgozni szinte egésznap feküdtem olyan szarul voltam (addigra márcsak a jobb oldaln éreztem... olyan lüktető és nyomó érzés volt... de nagyon). A dokinővel felvettem a kapcsolatot, azt mondta lehetséges hogy már most peteérés van vagy lesz rövidesen (Tegnapi ovu teszt 2csíkos, de még nem pozi két csík, uh figyelgetem most). Én azthittem beszedem a 10szem gyógyszert és max utána néhány nappal jelentkezhet pé legkorábban.... ezrt se kezdtem el amúgy ovu tesztelni, gondoltam a bogyesz utántól csinálom mindennap. Hát most nagyon kíváncsi leszek... kérdeztem tőle, h az is lehet hogy már hétfő este volt amikor kezdtem nagyon rosszul lenni?! Azt írta, hogy igen. Nagyon kíváncsi vagyok... hálisten ma már egész jól vagyok, megyek dolgozni délutánra, uh előtte megcsinálom a mai tesztet.
Holnap leszámolás :) és még az évfodulónk is holnap lesz.... :)


Kismamik, hogy vagytok?

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


@gabelila:
Nem ovu teszteltem eddig. Ma vettem ker doboz tesztet, most kipróbáltam az egyiket de most is negatív lett. Úgyhogy szerintem ha lenne itt valami akkor annak latszodnia kene... Vagy tényleg meg korán panikolok... Csak hat ilyenkor az ido az ellenségem :)

borso87
Budapest XVIII. kerület
 
 


@borso87:


Amíg nem jön meg van remény. Sok helyen olvastam hogy a

Qupido


 terhességi teszt 10es érzékenységű amit boltokban gyógyszertárakban kapsz a legtöbb 20-25ös. Próbálj meg beszerezni hátha az mutat vamit. Egyébként rendeződött már telejsen a ciklusod a vetélés óta? Mert ha nem napra pontos akkor csak feltételezés, hogy mikor kell megjönnie. Ezért jó az ovu teszt...
zsu87
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: