Új privát üzeneted érkezett!

Hát akkor a mai viccem:

Juliska, a gyönyöru fiatal lány, kapál a TSZ földjén. Arra megy Jancsi és megszólítja:
- Te Julis! Olyan gyönyöru vagy! Úgy megfognám azokat a telt kebleidet.
- Mégis mit képzelsz, Jancsi!
- Te Julis, adok 5000 Forintot, ha megfoghatom!
- Hát, ha adsz 5000 Forintot, akkor jól van.
Jancsi adja a pénzt, megtörténik a dolog.
Jancsi folytatja:
- Olyan kívánatos vagy! Megsimogatnám azt ott a lábad között, adok megint 5000 Forintot!
- Ha adsz 5000 Forintot, akkor jól van, csak gyere menjünk oda a bokorba.
Jancsi adja a pénzt, megsimogatja, és folytatja tovább:
- Te Julis! Mostmár annyira kívánlak! Úgyis ITT vagyunk a bokorban, adok

30000 Forintot, ha magamévá tehetlek.
- Jól van akkor, ha adod a pénzt.
Megtörténik a dolog. Jancsi megszólal:
- Na jól van, mostmár megyek.
Juliska megigazítja a szoknyáját és folytatja a kapálást.
Nem sokkal késobb arrajön a TSZ-elnök:
- Juliska, láttad erre a Jancsit?
- Igen, láttam.
- Kiküldtem vele a fizetésedet, odaadta?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


kuzsanna írta:Nóci: Sajna reggel színét adta pirkó, úgyhogy tuti, hogy jön :roll:

:? :? :? :? :?
No, majd legközelebb!

Kép
szösszenet
 
 


Sziasztok!!!

Zsuzska! Nagyon sajnálom Pirkot!!! :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 

 
 

Sziasztok!
Hát tegnap nemvolt semmi jele mát pirkónak, de ma reggel volt némi kis piroska, aztán hirtelen barnává vált. Azóta semmi. Viszont a hőm 37 még mindig. És nagyon fáj a derekam, időnként még a lábam is belezsibbad :roll: :roll: :roll: Viszont elmúlt teljesen a hasfájásom. Helyette folyamatosan érzem a bal fészkemet.... hogy ebből mi lesz :?: :?: :?: :?: :?: :?: Majd kiderül..... mindenestre én felkészültem pirire is.... hoztam magammal mindent, a teljes készletel :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!! Szerintem lehet, hogy kár a közért mert Pirkó elhagyott egy darabig, de csuriban van mindenem!!!! Ugyhogy nagyon szurkolok!!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :D :wink: :wink: :wink: :!: :!:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szia Nóci!

Köszi a drukkokat, hát majd kiderül, hogy mi lesz a vége :roll: :roll: :roll: Nálatok mi újság??? Hogy vagytok???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsuzska!!

Köszönjük kérdésed mi megvagyunk!! Csak így kettesben sajna nem hármasban!! De no para!! Tegnap hányingerem volt mert én aki nem szereti a tejet most ittam nem is keveset és olyan hányingerem volt erre beszoltam, hogy bizti terhes vagyok!! :P Késöbb még mindig hányingerem volt és akkor a párocskám mondta, hogy tuti terhes vagyok!! :roll: :wink: :P De szerintem tuti nem! Bár megmondom a frankot, hogy még azt se tudom, hogy mikor jött meg és ez által azt se tudom, hogy mikor kéne megjönnie!! Na ez aztán a kellemetlen dolog!! :( 8) 8) Nálatok, hogy telnek az ünnepek?? Festettél hímestojást a locsolóknak??? :wink: :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 



Remélem jól vagytok és minnél előbb babásodtok :wink: Zsu és Nóci ne aggódjatok reméljük meghozta a nyuszi a bizonyos tojásotokat :oops: :wink:

tappancs28
 
 


Szejja Tappancs!!

Ugy legyen azokra a bizonyos tojásokra gondolva!!!!! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!
Az előbb írtam egy csomót, de nem adta be :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Tappancs: Nektek is ngyon kellemes ünnepeket kívánok!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nócika: NEm lehet, hogy mégis babás vagy????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nóci: Nálunk nagyon jól telnek az ünnepek, végre együtt az egész család :lol: :lol: :lol: :lol:
MA voltunk Debrecenben és játszottam uncsitesóm másfél éves kislányával. Tünemény a kiscsaj :lol: :lol: :lol: :lol: És kiderült, hogy a másik unokatesóm most 13 hónapos terhes..... ez egy kicsit lehűtött..... de igazából nagyon örülök neki, mert augusztusban 13 hetesen derült ki, hogy elhalt a magzat. Szóval nagyon drukkolok neki, hogy a héten minden rendben legyen náluk.... csak azért olyan rossz, hogy nekik megint összejött. Van már egy 3 éves lányuk is.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nem festettem tojikat..... nálunk az kap nyuszikát, aki nem locsol meg.... inkább elhervadok :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!! Miböl gondolod, hogy babás vagyok?? Én nem érzek az ég adta világon semmit!! Szerintem most sem!! Ma még nem volt hányingerem ugy hogy szerintem ez csak valami kis viruska féle lehetett!! Nálam már jártak a locsolok de remélem több nem jön, mert akik még várhatok azokat valahogy a hátam közepére sem kivánom!! Igazábol gyorsan elindultunk ma itthonról, de gyorsan haza kellett jönnünk mert az autonk beadta az unalmas és holnap vihettjük szerelöhöz ami nem lesz szerintem kis lóvé!! :oops: :oops: :oops: Valahogy most nem erre sporoltam hanem a sok kis nyaralásra, de hát ez van! Majd csak lesz valahogy!"remélem"!! :roll: :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika: Én csak nagyon reménykedem benne, hogy babaás vagy..... meg a kívánósságból gondoltam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nálam pirinek nyoma sincs, hőm 36.8, LH teszten reggeli pipiből két hatalmas csík :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ja, és reggel óta hányinger :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szóval nem is én vagyok a babás hanem TE???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? :P :D :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Ne vomjunk még le következtetéseket, majd egyszer......

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ok Zsuzska!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Az a gáz, hogy megint vérezgetek :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska! nagyon sajnálom!!!!! :cry: Pedig még azért szoritok ám!!!!!!!!!!!!!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++3 :roll: :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szép jo reggelt mindenkinek!!!! :D

Gyönyörüen süt a napocska!! Meg szépen fuj a szél is!!

Szöszi!! Mi zu veled?? Rég jártál felénk!! Csak nem babázol már????? :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Szöszi:
Hogy bírod, már nincs sok hátra! Hátad.derekad??

Az van, hogy hőm lement 36.6-ra, reggeli LH-m még csíkos, sőt reggeli (nem első pipből) lett nagyon-nagyon halvány HCG-m is. Viszont vérezgetek.

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/3 ... 03200_.png

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Egyre kevésbé reménykedek :roll: :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska ne csüggedj!! Majd eggyütt a köv hónapban!! :D :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


NEm csüggedek, mert egy hét múlva úgyis menek dokihoz konzira :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


zsuzska: elvileg lehet, hogy babás vagy. Nem tudsz ezen a héten elmenni dokihoz? Lehet, hogy adna progit, vagy ilyesmit és akkor megtapadna biztosan a bébike. Mert lehet, hogy most épp azért barnézol, meg vérezgetsz, mert nem biztos, hogy megtapad a méhfalon a petezsák????De mondjuk nem vagyok doki, nem tudhatom mi zajlik odabent, csak én biztos elmennék.....főleg, hogy a terhes teszted is két csíkos lett, nem?
lei
 
 


szöszke április 2-.-ra van kiírva császárra, úgyhogy előtte reméljük nem babázik le :)
lei
 
 


lei írta:szöszke április 2-.-ra van kiírva császárra, úgyhogy előtte reméljük nem babázik le :)

Igen-Igen :)
Itt vagyok .. nem babázom még :)
Egyben vagyunk, és jól! SZerencsére nincs semmi jele, hogy hamarabb érkezne Alíz .. kivárja a 2-át :) már csak 8 nap!

Szorítok a babázódáshoz .. :)

Olvaslak ám titeket, csak sok a teendő :)

Kép
szösszenet
 
 


Atya isten, már csak 8 nap!!! Nagyon izgiiiiiii!! :lol: :lol:
lei
 
 


Szöszi: NAgyon drukkolunk, hogy Alíz bent akarjon maradni addig..... nagyon kíváncsi leszek a császáros tapasztalatodra..... én is úgy fogok majd szülni :roll:

Lei: Reggel tényleg volt csík a tesztemen, de aztán mire kiszáradt, szinte teljesen eltűnt róla. És hát kisebb Niagara is elöntött és nagyon görcsölök. Szóval ez már bizti szerintem, hogy nincs babó :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska - Sajnálom :( Hogyhogy ott volt a csík? Az csak akkor van ott, ha oka van .. még ha aztán kihalványodik is, mert alig jött elő ..
Azt mondod, megjött nagyon? :(
Majd legközelebb ;)

Most voltunk a dokinál .. méhszájam még mindig zárt. Bízunk benne, hogy ha eddig kibírta, nem viccel meg minket Alíz .. :)
1-jén kell reggel befeküdnöm .. :)

Kép
szösszenet
 
 


Igazából közepesen, de nagyon görcsölök. Szerintem holnapra már .ennyire sem lesz meg :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hajrá, kiscsillag :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A csík még mindig ott van halványan :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


kuzsanna írta:A csík még mindig ott van halványan :roll:

Bizakodjunk ... :D :wink:
Azért nem szokott ok nélkül odavarázsolódni egy csík...
És hát mint tudjuk, a tapadás is fájdalmas, én is úgy éreztem, hogy meg fog jönni .. aztán mégse jött :) és lám, mindjárt megérkezik Alíz :)

Kép
szösszenet
 
 


Hát ha ez most tapad, akkor nagyon tapad :roll: :roll: :roll: Külön fáj a hasam alja és külön a bal fészkem :roll: :roll: :roll:
Ja és most föüdésnél rozsdabarna nyálka csusszant ki :roll: :roll: :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nem tudom mit jelenthet ez .. szorítok mindenesestre neked :)
Hátha!!!
Ideje lenne már újabb csajszinak babásodni .. rég örömködtünk!

Kép
szösszenet
 
 


Köszike, remélem, minden rendben lesz. De nálam ez a hónap amúgy is fejre állt teljesen. Szóval nagyon valózsínű, hogy csak a hormonok szórakoznak velem. Jövő csüt-ön lesznek vérvételes eredményeim is.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szép jó estét mindenkinek!!

Zsuzska!! Én nem gondolkodnék azon, hogy ezek a hormonjaimtol vannak!! A két csík az két csík!! 8) :wink: :wink: :roll: Én tuti mennék dokihoz!! Szerintem menj mert nehogy elszalazd!! Bár azt mondják amelyik baba menni akar azt engedni kell elmenni!! De én tuti mindent megtennék érte, hogy esze ágában se legyen itthagyni ha már egyszer itt van!! Szoval Zsuzska!! Menj el légyszi dokihoz!!!

Szöszi!! Örülök, hoögy még egyben vagytok és minden a legnagyobb rendben!!!

Lei!! Veled mi ujság?? Pocakod alakulgat?? :wink: Ha van ujjabb kép szivesen látjuk!!! :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Elslattyogtam reggel dokihoz. Csak azért volt pozitív a tesztem, mert vér került a vizeletbe....... neki ez logikus volt......legalább jót nevetett magában :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Én meg megnyugodtam :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!!!

Nagyon sajnálom a dolgok!! De legalább ezt is tudjuk!!!! :cry: :cry: :cry: De nem baj mindjárt itt a Pirikéd vége és egy ujjabb ciklus veszi kezdetét!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Zsuzska - A fenébe .. pedig azt hittem ..
De ez így tényleg logikus .. :(

Kép
szösszenet
 
 


Szia Szöszi! Örülök, hogy te is itt vagy!! :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Bizi, bizi..... új ciklus új remények, három napja meg hányinger :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!!!

Zsuzska! Ha ez megnyugtat akkor szombat vagy tán már pénteken kezdödött, de én is émelygek! De az még hadján, mert 2-3 napja meg olyan mintha meg akarna jönni! Ugy hogy erre felbuzdulva csinálok holnap reggeli elsö pipiböl egy tesztet! Ja és csak kisakoztam, hogy elvileg elselyén kéne még csak megjönnie! Ugy hogy megcsinálom lesz ami lesz!!

Lei, Szöszi!! Merre vagytok???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Ez nem igazzz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


MONDJÁTOK, HOGY ÁLMODOM!!!!!!

ITT IS LAPTETÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ de ez szerintem tuti csak egy álom!!!!!! :roll:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci: Teszt :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Jelentkezem :)
Még egyben vagyunk :)

Helyzet:

Megjártuk Alíz babával a kórházat, és a mai (utolsó) NST-t. Az odaút kemény volt, alig bírom már vinni magam .. a busz rázása pedig megfogalmazhatatlan élmény :D
A kislányom most jól viselkedett (matematikailag inkább jó kislány, mint rossz: 3:1 arányban mozgolódott vadul és aludt az eddigi NST-ken), végig fickándozott, bemutatta kedvenc pózát (medencénél kitámaszt, feneket kinyom), lerugta magáról a tappancsot .. szóval nagyon eleven volt. Olyan büszke voltam rá, hogy a mellettem lévő gép egyfolytában zajong :D

A vizsgálat eredménye nagyon pozitív, mert a sok akrobatikázásra a méhem kb. semmit nem reagál .. egy darab keményedést nem hoztunk össze a 30 perc alatt, pedig aktív fél órát éltünk meg.
A dokinő szerint, ha erre nem keményedek (akármennyi magnéziumot is szedek), akkor szerdáig szerinte lehetetlen, hogy meginduljon a szülés - ez bíztató és megnyugtató.
Csatolom azért a leletemet, mert tényleg érdekes, jól látszik a felső görbén Alíz ficánkolása és a mozgások gyakorisága. Az alsón pedig a méhem nyugalmi állapota, ami a legnagyobb rugásokra sem éri el az 50-es értéket :D


Kép

Úgy tűnik tehát, hogy kibírjuk szülés nélkül szerdáig!!!
Nagyon bízom benne :)
Már csak 5 nap :D

Kép
szösszenet
 
 


Szöszi: Nagyon jó kis diagram, gratula mindkettőtöknek hozzá :wink: :lol:

Alíz meg várja csak meg a kiírt dátumot, hisz olyan jó kis helye van odabent..... egyenlőre :wink: Drukk a következő öt napra++++++

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: