Új privát üzeneted érkezett!

Ja, Éva én ma vagyok a 14 DPO-n, és nem akarok megint valami szörnyűségeket hallani csak azért, mert esetleg még semmi nem látszik....

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok!!!

Éva! Most olvaslak és nagyon sajnálom!!! Megértelek, tudom mit érzel, hogy már megint sikerült. Néztem a képeket is, de én egyáltalán nem látnak kövérnek vagy ducinak, de ha te jobban érzed magad még vékonyabban, akkor én tiszteletben tartom a döntésed. És ha már szép vékony vagy akkor igazán felfüggeszthetnétek a védekezős megoldást nem védekezősre, mert lehet egy kis kikapcs, fogyi jót fog tenni és beköszönt a baba a legváratlanabb pillanatban!
Szívből kívánom Neked, hogy teljesüljön az álmod!
És igen nem eltűnni! Tessék azért néha írni nekünk!!!

Ildikó! Hú nagyon izgulok érted még nem mondok semmit csak drukkolok! Azért lehet, hogy jó lenne, ha egy doki látna, legalább azért, hogy segítsen hogy minden rendben kezdődjön, még akkor is ha Uh-on nem nagyon látszik.

Andi! Fantasztikus a görbéd! MEgy a drukk továbbra is!!! ++++++

lnd! Azta mekkora pocid van. Nagyon csini! Szerintem Neked csak a pocid nőtt! :lol:

Igaz Pandus is csak a pocakját növesztgeti! :lol:

Zora! Mi újság veletek??? Légyszi csak egy bekukk!!!

Sheila! Ide is tessék bekukucskálni??? Hogy vagytok? Egyben vagy még???

Virág! Drukk majd a vizsgákhoz!! És képeket kérünk!!!!

Melus! Nálad mi újság??

Léni! Te hol vesztél el??? HAhóóóóóóóóóóóóóóóó!!!

Mo! Jujj de izgi csütörtökön mész dokihoz!! Nagyon izgulok mit mond!

Na nekem berakta a ferti a keresztet, de tuti nem jó helyen volt, mert én inkább tegnapra tenném a pé-t.

Puszika Mindenkinek!!!
Vendég
 


Hű, Ildi, nagyon csöndesen, de nagyon-nagyon drukkolok!!!!!

Éva, neked itt is írom, hogy sajnálom, de igazuk van a csajoknak, attül még nem kell védekezni!!! ;)

meri
 
 

 
 

Sziasztok

Ildi nagyon nagyon drukkolok hogy jó hireket kapj. Nagyon szép karácsonyi ajándék lenne! ++++++++++

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Merikém!
Olyan kedves vagy!
Még magam sem tudom mit tegyek! Mindenesetre most indulok az orvosomhoz!

Éva

Kép
balimama
 
 


Ildikó,
A doki se tud ilyenkor még semmit se csinálni hiszen az uh-on nem látszik 4 hetesen semmi. Szerintem használjad az utrot és teszteljél még szedhetsz magnéziumot meg barnázásra jó a C vitamin is nagyobb mennyiségben. Drukkolok!!
Vendég
 


Sziasztok! Nem vagyok éppen valami jó formában, voltam vizsgázni, utána meg megkerestem a tenszékvezetőt a 19-ei vizsga kapcsán. Ez a seggfej, nem engedte meg, azt mondta, januárra megadott most még több helyet, biztos lesz egy olyan amikor éppen nem szülök. Vicces. És ez még csak hagyján , hogy nem engedte, de amikor még egyszer megpróbáltam megkérni, úgy rám kiabált, hogy ő nem tud 3000 ember egyéni érdekeivel foglalkozni, hogy rögtön elbőgtem magam, amint kiértem a szobájából. Nem bírtam elindulni az egyetemről, nem tudtam abbahagyni a sírást.

Ildi! Nagyon drukkolok neked! Remélem minden rendben lesz.

Éva! Nagyon sajnálom, hogy ilyen rosszul érzed magad!

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ind sajnálom, hogy milyen bunkók tudnak lenni a tanárok. Nem azért kapják a pénzüket, hogy a tanulókat levizsgáztassák, és te nem 3000 hallgató vagy hanem egy, és nem hiszem, hogy mindenki ennyire indokolt dologgal fordulna hozzá a félévben.
Nemhogy örülne, hogy le szeretnéd tenni a vizsgát ekkora pocakkal is, nem pedig halogatod a világba. :evil:

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok!
Ildikó! Halkan, de nagyon-nagyon drukkolok neked!!!!!!!!! ++++
Éva! Sajnálom, hogy ez a ciklus így alakult!! Amit írtál, én maximálisan megértem. Viszont, amíg nem mész dolgozni, a védekezést kihagynám a helyedben!
Andi! Csodaszép görbéd van!! Szorítok!
Ind! Nem semmi, ahogy elbánt veled ez a gerinctelen tanár!!! :evil: Sajálom! A pocakod nagyon szép! :wink: csak ámultam és bámultam.. :)
Panda! Nagyon csini kismami vagy te is!! :wink:
Zora! Mi van veled? Jelentkezz! Csak egy mondatot írj, hogy hogyan vagytok!
Krisz! Mennek a drukkhegyek!!!!! Remélem, sikerült elkapnotok apával.. :oops: :wink: ++++++++++++
Vendég
 


Panda! Te csinálsz majd gátmasszázst? Én ma kezdtem el, de nem biztos, hogy jól csinálom? Különben nem csak a pocakom a plusz rajtam, elég rendesen híztam, de így is azt kérdezik, akik nem ismernek, hogy hogy maradtam ilyen vékony. Azért én látom, hogy hatalmas a fenekem, meg a combom. Bár a férjem épp tegnap mondta, hogy tetszek neki így, úgyhogy így hagyhatom őket. Más kérdés, hogy múltkor is fogyi nélkül eltűnt minden, ha akartam se maradt volna rajtam, ami feljött.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok, lányok!

Csak szólni akartam, hogy vaklárma volt nálam :( - a tegnap egy időre elmúlt a barnázás, és helyébe jött a piri.....erről ennyit. Azért reménykedtem, mert nekem max 1 napig szokott barna lenni, most meg 4 napig volt :shock: (a 11 DPO-tól kezdve)
Most egy kicsit magam alatt vagyok, ezért bocsássatok meg, hogy nem irok senkinek.
Azért végigolvastalak, és köszönöm a drukkokat....

Ha helyreráztam magam, még jövök...

puszi mindenkinek

KépKépKép
ildiko74
 
 


Jó reggelt lányok

Ildikó nagyon sajnálom, pedig úgy biztam benne, hogy babás vagy.
Remélem most már eljön a te időd is. Ha jobban vagy akkor irj jó. Puszi.

Csak gyorsan felteszem a görbém:

Kép

Szép ez a görbe de az a helyzet én nem merem beleélni magam semmibe talán így jobban fogom viselni, ha megjön.

Puszi.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Ildkó,
A fenébe :( akkor biztos volt ott baba csak valamiért nem kapaszkodott erősen. Azért van ennek egy jó oldala is hogy egyszer sikerült mert a teszt csak babától lesz pozitív. Remélem hogy a mostani ciklusodban is így lesz csak ott is marad!!! Ugye ez volt az első pozitív teszted eddig?

Andi,
Hűha látom de nagyon akarj a a görbéd a babát :wink: Drukkolok!!

Ind,
Már megvettem mindent olajat homeós bogyókat de csak a 36. héttől kezdem őket.
Vendég
 


Drága Ildikó!
Szerinted átugorhatok ma este Hozzád egy üveg finom borral?
Azt hiszem mindkettőnknek jót tenne!
Szerintem ne vesztegesd tovább az időt, biztosan van valahol a közeletekben meddőségi ambulancia, családtervező.
Ha csak fel is merül valamelyik diagnosis a sok közül, amit az orvosod említett, nem szabad tovább halogatnod!
Hidd el többet segít, ha elkezdesz utána járni a dolgoknak, mintha elkeseredsz! Engem mindig kihúz a depiből!
Nagyon szeretlek és nagyon szeretnék segíteni! Bárcsak ne lennél olyan messze!

Éva

Kép
balimama
 
 


Andi!
Nagyon szorítok Neked!!!!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok Lányok!

Hát nem hiszem el, hogy Nekünk ez ennyire nehezen megy!

Ildikó! Nagyon sajnálom, el sem tudom mondani mennyire!
Próbáld meg összeszedni magad és hallgass Évára, menj el egy másik dokihoz! Még ha csak januárban is tudsz elmenni, de keresgélj! Így januárban együtt mehetünk dokihoz! :wink:

Éva Drága! Te hogy vagy? Keresgélsz a fogyik között??? Ha tényleg találsz jókat megoszthatnád velünk!

Andi! Szerintem most az egész topik benned bízik, hogy megtörörd ezt a sikertelen szériát ami hónapok óta kísért minket!!!
Drukk!!!

lnd! Ekkora segfej tanárt! (bocsi, de ez felháborító számomra) Nem hiszem , hogy egy kis emberség sem szorult ebbe a f...kalapba!
Én is tuti elbőgtem volna magam. Nekem a szakdolgozatommal kekeckedett állandóan a konzulensem, pedig egy szakember segített a megírásában és mindenbe belekötött a a konzulensem és október helyett január közepén, 2 héttel az államvizsga előtt adta oda az államvizsga témámat amiből készülni kellett, gondolhatod, hogy ki voltam. Ja és a szakdolgozatomat is az utolsó pillanatban adtam le a kekeckedése miatt. Én az ilyen embereket kiirtanám.

Melus! Hol vagy???

Zora! Jelentkezz kérlek!!!

Sheila Te is!!!

Puszi Mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagyok!

Elkaptam valami korságot, megfáztam meg a mellkasom is fáj,holnap megyek orvoshoz.
A babaprojekt felfüggesztve :(

puszi
mindenkinek
léni
 
 


Léni sajnálom, hogy beteg vagy. Pihenj, és gyógyulj meg gyorsan.

Puszi

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Ildikó! Nagyon sajnálom! egyszer már volt veled ilyen, úgye? Szerintem is el kéne menned valami más dokihoz. KÉrj időpontot minél hamarabb!

Panda! Málnalevél teát, meg a homeós bogyókat én is csak jövő héten kezdem szedni, de úgy tudtam, hogy a gátmasszázst jó elkezdeni a 34. héten. különben mit beszéltetek a szülés kapcsán a dokival?

Képzeljétek tegnap egész délutánom azzal telt mikor hazajöttem, hogy megpróbáltam megkeresni azt a 48 embert a wiwen, akik dec. 19-én vagy 20-án mennek vizsgázni. Egy -két embert leszámítva mindenkit megtaláltam és megírtam nekik, hogyha vk meggondolná magát , szóljon nekem mielőtt lejelentkezne, de sajnos eddig csak azt írták vissza, hogy mindenképpen most mennek.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Remélem kihúzom jan. 4-ig, az végülis még csak a 38. hét. :lol: Ugyan rengetegszer voltak jóslófájásaim, de ez talán nem jelent semmit, múltkor még teljesen tartotta magát a méhszáj, szerdán meglátjuk, mi lesz. A szülésznővel pedig 21-én találkozom valószínűleg.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ind,
Hát megbeszéltük hogy mit hogy szeretnék gátvédelem stb mi van ha császár lesz mi annak a menete, mikor kapom meg a babát, mit csinálnak vele stb.
Vendég
 


Ildikó, sajnálom. :( De igaza van Pandának: ez jót is jelent!!!!

meri
 
 


Sziasztok Lányok.

Remélem mindenki jól van.

Itt a görbém, később még jövök:

Kép

Puszi mindenkinek.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok!
Csak 1 percre jövök, hogy elújságoljam, nagyon boldog vagyok, mert az egyik lány felhivott és elcserélte velem az időpontját! úgyhogy most tanulok is gőzerővel, mert elég nehéz vizsga. Kétfordulós, van beugró vizsga a normál vizsgára, általában ott kiszorják a fél társaságot. Úgyhogy simán lehet, hogy engem is megvágnak majd, de legalább lesz esélyem megpróbálni.

sok puszi

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok!

Ildikó! Nagyon sajnálom, hogy mégis megjött. A pozitív teszt szerintem is azt jelenti, hogy valaki volt ott, csak történt valami... :( Drukkolok a továbbiakhoz!

Ind! Akkor jó tanulást neked! Azért legalább a hallgatók között nálatok is működik valamiféle kommunikáció.

Andi, nagyon jó a görbéd! Írj a fejleményekről!


Nekem is megvolt az első vizsgám a félévben, zongora kötelező. Elég jól sikerült, ötöst kaptam. A következő vizsgámat még fogalmam sincs, mikor lesz - nálunk e tekintetben van káosz.

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok lányok

Szerintem nálam sem lesz babó elkezdet esni a hőm :cry: :cry: :cry:

Itt a görbém:

Kép

Puszi mindenkinek

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Andi!
De hát nem is akkor mérted, amikor szoktad!
Nem kell előre elkeseredni!!!!! Különben sem ment a piros vonal alá a görbéd!
Nézz körül a fertin, vagy akár itt a görbék között! Én még tökéletesen szabályosat nem láttam!

Ind!
Szuper!!!! Akkor úgy tűnik időben kész leszel a vizsgákkal!
Szegénykém! Most lenne az utolsó viszonylag nyugalmas időszakod! Én gyűlöltem a karácsonyi vizsgaidőszakot! Az embernek az ünnep legszebb pillanataiban is az jár az eszében, hogy mennyit kellene még tanulnia és mit nem tud még!

Virág!
Lassan a felénél tartasz! Járna nekünk már egy pocifotó!!!!

Melus! Léni!
Mi van Veletek???!!!

Krisztinka!
Már az nagyon jó dolog, hogy magadhoz képest egész korán volt a tüszőrepedésed! :wink:

Mo!
Gyere és mesélj! Vannak új fejlemények?! Bár bevallom és kukkolok a másik topikban, ahová írsz! :oops:

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva tényleg korábban mértem vagy két órával, mert a kicsi fiam akkor jött át a szobájából és utána már nem aludt ugyhogy gyorsan méretem egyet mielőtt fel kellett kelni hozzá.

Köszi a biztatást de inkább arra számítok, hogy meg fog jönni, és legalább csalódom benne. :) :) :)

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok!

Éva! De jó, hogy nem tűnsz el!!! Hogy vagy??? Szedsz most még valamit???

Andi! Küldökneked hőfenékbebillentős enerdzsit!!!


lnd! Szuper, hogy sikerült bejelentkezned a vizsgára! Nagyon ügyi legyén!! Sikerülni fog! SIkerülni fog!!!


Virág! Szuper meg van az első vizsga!!! Ügyi voltál! Buksisimogatás!!! :lol: :lol: :lol:

Léni! Jobbulást! Azért gyere többet!!

Mo! Mi újság veled! Mi volt a dokinál! Na mindjárt kutatok utánad megint!!!

Zora! Csak egy pillanatra jelentkezz mi van veletek!!!!

Ildikó! Hogy vagy??? Átvészelted a mensit??? Hiányzol!!!

Puszi Mindenkinek!
Vendég
 


Kedves Lányok!
Mindig olvaslak és drukkolok, de tényleg nem tudok írni. A babámnak összetett szívrendellenessége van, császárral veszik ki egy előre megtervezett időpontban és azonnal műteni fogják. Esélye van az életre a műtét sikerességétől függően. Az, hogy kromoszómálisan érintett-e, csak a születésekor derül ki. Egyébként jól vagyok, csak ez egy nagyon különös állapot és senkit sem ismertem még, aki hasonlót élt volna át, így nehezen megosztható. Puszi mindenkinek

Zora
Kép
zora7
 
 


Szia Zora!
Először is ne haragudj, hogy állandóan zargatlak, hogy jelentkezz, csak mivel Te vagy a topik anyucija és az elejétől együtt izgultunk minden hónapban, hogy megjön vagy sem, ezért most is érdekel a sorsod/sorsotok, még akkor is ha nem problémamentes a babvárásod.
Másodszor azért nagyon örülök, hogy jelentkeztél, de nagyon szomorú vagyok, hogy ilyen hírekkel.
Nagyon sok erőt kívánok Nektek továbbra is!!!
Akkor ha megtervezett időpontban fog a baba megszületni, akkor hamarabb is fog megszületni, mint a 40. hét? Gondolom nem várják meg, vagy igen?
Jajj bocsi ha tolakodó vagyok igazán nem szándékozom az lenni!

Millió puszi
Vendég
 


Sziasztok!

Zora! Igaz, hogy ezek nem tünnek jó híreknek, én mégis bizakodó vagyok. Végülis eleinte azt mondták, hogy kizárt, hogy megszülessen és néhány hétnél nem bírja tovább a hasadban sem. És látod milyen erős baba, már mennyi idő eltelt azóta és most már nem tartják reménytelennek a helyzetet. Tényleg nehéz lehet nagyon, mi el se tudjuk képzelni, hogy mennyire, de nagyon szurkolok és sok erőt kívánok!!!!!!

Biznytalan ideig én is fekvőhelyzetbe kényszerültem, ami Benedek mellett nem tünik egyenlőre teljesen megoldhatónak. Ma kimentünk motorozni és ahogy fuottam mellette kiment a bokám, majd meghaltam úgy fájt, aliog kaptam levegőt, nem tudtam felkelni se a földről. Még szerencse, hogy közel vagyunk apa munkahelyéhez, mert felhívtam és rögtön tohant , 3 perc alatt ott volt. Én addig ott ültem a járdán és könyörögtem Benedeknek, hogy ne guruljon tovább a lejtőn, mert lentről tutti nem jön vissza egyedül. Szerencsére ott maradt. Attól is baromira féltem, hogy nehogy az izgalomtól beinduljon a szülés.
Utána hazaevickéltünk és már alig bírtam lehúzni a csizmámat, annyira bedagadt a lábam, apa bekente, lejegelte. Most már kicsit jobb, de járni nem igazán tudok. Abban maradtunk, egyenlőre nem megyünk orvoshoz, csak ha nem javul, de már javult is, bár a párom szerint még sokáig fájni fog. Azt remélem, hogy a szülésre nagyjából rendbe jön. Persze a mosogató 3 napja tele van és áll egy kupac vasalnivaló is a szobában.
Na puszi mindenkinek!

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok!

köszönöm a hiányolást Lányok, olvasok ám, csak írni nem mindig jut energiám...
de azért néha lebukom, ha írok itt-ott :wink:

már nagyon a finishben érzem magam, bár ki tudja?? :roll: :wink:
hetente járok CTG-re, megvan az összes vizsgálatom, lassan itt a várva-várt
37. hét, már érett a babám...el sem hiszem :wink:

szóval: várakozom kíváncsian, és türelmesen...féltem a szüléstől, de már az is elmúlt...

nagyon szurkolok Nektek, elszomorodom a megjövő mensiktől, de csak biztatni tudlak Benneteket: Ne adjátok fel!!!

gátmasszázst én is elkezdtem már, remélem segíteni fog...

ne haragudjatok, ha most nem írok külön Mindenkinek, kissé le vagyok maradva :oops: :oops:

Ind!

Ügyes vagy a vizsgaidőponttal, a lábadra meg nagyon vigyázz!!!!

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok Lányok!
Ildikó! Nagyon sajnálom, hogy mégis megjött a piri! Gondolom, hogy mit érzel. :cry: Szerintem is keress fel egy szuper dokit! Lehet, hogy egy alapos vérvizsgálat mindenre fényt derítene.
Ind! Nagyon vigyázz magadra! Szörnyű dolgokon mentél keresztül! Tényleg szerencse, hogy nem indult be a szülés ettől a nagy izgalomtól.
Andi! A görbéd szép még ezzel a hőeséssel is. Mennek a drukkok!!!++
Éva! Annyira kedves vagy ahogy írtad, hogy kukkolsz a másik topikban... megmosolyogtam. Szeretem azokat a lányokat is. Igazi sorstársak.. és mivel sokan egy dokihoz járunk, a problémánk pedig ugyanaz, sok infót kapok tőlük. Mi van veled? Olyan keveset írsz magadról. :(
Zora! Örülök, hogy írtál!
Nagyon nehéz lehet most nektek. Sajnálom, hogy miközben alig várjátok, hogy megöleljétek a picuri babátokat.. félni kell, hogy mi lesz vele. Bízok benne, hogy minden jóra fordul! Szívből kívánom, hogy sikeres legyen a műtét!!!!! Nagyon drukkolok nektek!!!!
Krisz! Mesélj magadról egy kicsit! Mi újság van veletek?
Léni! Jobbulást kívánok! Gyógyulj meg gyorsan!
Virág! Ügyi vagy! Gratulálok a sikeres vizsgádhoz!
Sheila! Ez a néhány hét gyorsan elrepül majd. Egy képecskét mutathatnál nekünk!! :wink:
Melus?????
Tegnap voltunk a dokinál. Hétfőn vérvételre megyek a pajzsmirigyem miatt, csütörtökön pedig herebiopszia lesz a férjemnek.... Jaj, nagyon izgis napok jönnek nekünk!!!!!!! Tiszta frászban vagyok!! A férjem pedig meglepően nyugodtan fogadta a dolgokat.
Vendég
 


Sziasztok!

Mo! De jó, hogy írtál! Akkor csütörtökön a férjecskéd átesik a nagy beavatkozáson! Szuper hogy haladnak az események! Nagyon szorítok Nektek! Tessék mindig nekünk helyzetet jelenteni!
Nálunk semmi extra, apánál most karácsonyi hajtás van hétvégén is dolgozik, a kicsi fiacskám betaknyosodott porszívózom az orrát.
Kicsit átrendeztük a lakást, így végre saját gyerekszoba jellegű szobája lett a kis királyfimnak!
Lassan kezdek izgulni, hogy hogyan alakul a hónapom, persze pont karácsonykor lesz a kritikus 17.dpo-m és persze várható a piri a 14--től, szóval nagyon nem szeretném, ha tönkretenné a karácsonyom. DE ha a pozitív oldalát nézem, akkor meg eljött az ideje, hogy a 2 ünnep közt januárra bejelentkezzek a dokimhoz. És akkor ha elmegyek hozzá, talán okosabbak leszünk.
Na azt hiszem ennyi!
Ja a Karácsonyi ajándékok már majdnem mind megvan, de még 1-2 hiányzik azt a jövőhéten egy nagy csavargás keretében intézzük a barátnőmmel és a mamik vigyáznak majd a lurkókra! Jajj már nagyon várom, mert tegnap is voltunk a Karácsonyi vásárban a Vörömarty téren és nagyon jó volt egy kicsit lófrálni, de Manóval nem lehet sokáig, meg hát féltem, hogy megfázik!

lnd! Hogy vagy? Jobban van már a lábad! Vigyázz magadra te lány nagyon, mert hát gyorsan le kell még tudni a vizsgákat a szülés előtt, hogy aztán nyugodtan babázhass! De jó is lesz! :lol:

Kedves topiklakók írjatok!!!

Szép hétvégét!!!! Puszi
Vendég
 


Sziasztok!

Mo! Kitartás a férjednek, remélem, jól fogja viselni!

Krisz, azért próbáljatok meg együtt lenni a karácsonyi időszakban, ha akkor lesz aktuális :D . Hátha pont akkor sikerülne.



Egyébként elkészítettem életem első marcipánbevonatos tortáját. Nem lett annyira szép, mint amiket Krisz készít, de lesz ez még jobb is. Ha lefényképeztük, majd fölteszem. Ezt a tortát viszem kedden a tanszaki karácsonyra. Remélem, megeszik, sokáig tartott megcsinálni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.08.21 17:45-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Hát senki nem jár itt mostanában? Merre vagytok?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.01.17 07:23-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy így eltűntem, de nem voltam dolgozni egy hétig, mert táppénzem voltam a lánykámmal!Nem volt komoly baja, csak megvolt fázva és köhögött, viszont nem akartam, hogy ebben a vírusos időben jobban beteg legyen ezért otthon voltunk!
Hát ránk fért a pihi! Mostanában nem voltam jó passzban, de hétvégén megnyugodtam!Nekem, illetve nekünk kell változtatnunk, különben minden ilyen marad!

Hát visszaolvastam, de nagyon le vagyok maradva ezért nem tudok mindenkinek külön írni :cry: !Bocsi!

Összefoglalva:Vizsgázók megy a drukk, de vigyázzatok magatokra!
ILDIKO sajnálom :cry: , de fel a fejjel!
Mo:nagyon várom a híreket, most felpörögnek az események nálatok :)
Zora én is nagyon sok erőt kívánok neked!
Andi én is így vagyok vele, nem élem már bele magam, most múlott el-majd jön a következő próbálkozás! :lol:
Krisz, Sheila,Virág, Éva puszi nektek és mindenkinek akit kihagytam!
Mostantól olvasok mindenkit!
Puszi!

Kép
melus2
 
 


Hú Virág nagyon szép lett a tortád és a mézesek is!
Én is szeretnék mézeset sütni karácsonykor a lánykámmal, de kéne egy jó recept!Leírnád nekem?! :oops:
Köszike!

Kép
melus2
 
 


Sziasztok lányok

NAgyon el vagytok tűnve.


Sajna megjött de nem baj majd legközelebb. Sajnos nem tudom a topikot feldobni egy pozitív tesztel.
Pedig de szerettem volna!

Nem adjuk fel két ünnep között gyurunk megint kb akkor lesz PÉ.

De van azért pozitivuma is ennek a hónapnak végre rendes időben volt PÉ-m. Remélem megtartja ezt a jó szokását.

Délután még jövök.

Puszilok mindenkit

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Andi!! Nagyon sajnálom! Annyira ígéretes görbe volt :cry:
Virág! Nagyon csini vagy és a tortád is klassz! Ügyi vagy!
Szia Melus! Valóban, régen voltál már... Örülök, hogy meggyógyult a lánykád! Jól tettétek, hogy otthon maradtatok!
Krisz! Mennek a drukkok+++++++++ jaj, iszonyatosan gyorsan telik az idő!! Kezdődik az izgalmas időszak .. hőfenntartó energiák mennek!!

Hétfőn voltam vérvételen. Pajzsmirigykontroll. Majd csütörtökön kiderül, hogy szedhetem-e tovább a gyógyszert, esetleg kell-e változtatni valamit rajta.
Csütörtökön műtik a férjemet. Nagyon izgulok és rettegek!! Félek, hogy nem járunk szerencsével. Tegnap este megbeszéltük a dolgokat. Ha nem találnak spermát, akkor befejezzük a tervezgetést. Nem lesz donorbabánk és nem fogadunk örökbe se. Éljük az életünket tovább, gyerkőc nélkül.
Vendég
 


Itt vagyok ám én is Lányok!!!!

Virág!
Hogy Te milyen ügyes vagy!!!!
A pocid meg nagyon szép! Bizony nem Te leszel az, aki elhízik a terhessége alatt! Nagyon szerencsés alkat vagy!

Andi!
Tudom, hogy ilyenkor legjobb semmit se mondani, de tényleg úgy sajnálom!
Egyébként a 2 ünnep közötti időzítés nagyon jó! Mindenki boldog és kipihent!

Hú Ind!
Ez rettenetes! Én is hasonló képpen jártam a kisebbik lányommal, de én már az utolsó nap estem le a lépcsőn a fogorvosnál!
Az egész lábam, a combom, mindenem kék volt!
Pihenj sokat és nagyon vigyázz Magatokra!

Krisztinka!
Hű, de irigyellek! Én sajnos nem tudom senkire bízni Balázst! :cry:
Remélem Manócskád meggyógyult!

Mo!
El sem hiszed mennyire szorítok Nektek! Sose gondolj arra, hogy mi lesz majd! Csak azon gondolkodj, hogy túl legyen a műtéten hamar és nem legyen fájdalmas. A többiért semmit nem tehetsz! Te csak törődj a férjecskéddel, mi majd szorítunk a kiskatonákért!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Mo! Nagyon drukkolok Nektek holnapra! AMint tudsz jelentkezz kérlek!!!! Nagyon szeretném ha sikerülne ez a biopszia, gondolom ti mégjobban, de én is annyira izgulok értetek!!!

Éva! Azt hiszem láttalak titeket tegnap a Pólusban a Hervis előtt olyan 6.30 körül az egyik lányoddal voltál és Balázst meg egy klassz 3 kerekű babakocsiban toltad.
Mi épp rohanóban voltunk a szüleimmel, és csak a szemem sarkából láttalak. Ugye Te voltál?

Ildikó! Vajon hol lehetsz? Még mindig apával utazgatsz? Ha lesz időd és energiád kukkants be!

Andi! Annyira sajnálom! De jó, hogy ilyen pozitív vagy!

Melus! Örülök , hogy jelentkeztél!

Kismamik! Hogy vagytok??

Én tegnap lejártam a lábam annyit kószáltam a városba, mire a maradék 1-2 ajándékot megvettem, de mostmár minden megvan, csak csomagolni kell!!
Tegnap reggel a dokinéninél is voltunk, mert azért csak nem akar abbamardni az orfolyása Manónak. Homeos szereket kaptunk, remélem nem lesz betegebb.

Puszi Mindenkinek!
Vendég
 


Jajj Virág! Tudtam, hogy Neked is akartam írni, hiszen nem lehet szó nélkül hagyni sem a pocid, sem a tortád! Csoda szép a pocid és milyen szép lett a tortád! Milyen ízű volt? Te is abból a könyvből csináltad?
Vendég
 


Krisztinka!
Igen!!!! Én voltam!!!! :lol: :lol: :lol:
Jaj, de sajnálom, hogy nem szóltál!!!!!!! :cry:

Tegnap azért elmentem Uh-ra. Ismét van 1-2 érőben lévő tüszőm.
Holnap reggel megint megyek és megrepesztjük őket.
Mondjuk már egyáltalán nem jelent akkora izgalmat a dolog.
Szerintem túlságosan bíztam abban, hogy Closty-val pillanatok alatt összejön.

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva! Nagyon drukkolok!!!!
Vendég
 


Köszönöm, hogy így izgultok értünk! Már én is frászban vagyok. Nem hittem volna, hogy ennyire megvisel ez a biopszia. Mintha a kivégzésünkre mennénk holnap.
Nem a fájdalom miatt mondom ezt (bár, biztosan nem lesz kellemes) hanem a reménykedés végett. ANNYIRA SZERETNÉM!!!
Éva! A csütörtök akkor nektek is fontos nap lesz! Remélem, sikerül ebben a hónapban! :wink:
Krisz! Te már megvetted az ajádékokat??? Hűűű, én nagyon le vagyok maradva. Még senkinek nincs semmije. Nem is tudom, hogy mikor kerítek rá időt... :?

Nem ígérem, hogy csütörtökön jövök, mert későn érünk haza... ráadásul a kórházból fognak hívni, hogy találtak-e valamit vagy sem. Ha lesznek híreim jövök és elmondom nektek.
Vendég
 


Sziasztok!
Túl vagyok az összes vizsgámon! Mind a 15-ön! Soha többet nem lesz vizsgaidőszakom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az államvizsgák ugyan még hátra vannak,. de azt a 4 vizsgát, 3 év alatt kell megcsinálni, úgyhogy ráérek vele!
Most kicsit szuszanok, mert megint alig aludtam mostanában, du. megyek orvoshoz, majd írok.
puszi mindenkinek!

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Mo! Mindegy mikor, de azért írd meg mi volt! Mennek a megadrukkok!

lnd! Nagyon ügyes vagy!!!! Mostmár tényleg pihenj! Nyugodt Karácsonyotok lesz!Már csak 4 hét vagy kevesebb és a kicsi Maja megszületik! DE izgi!

Puszi
Vendég
 


Ind! Gratulálok! Ügyes vagy! BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!! Sok-sok pihit kívánok!
Krisz! Köszi! Ígérem, jelentkezem a hírekkel.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: