Új privát üzeneted érkezett!

Viki!Kép
Vendég
 


Viki: Ez tutiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!! :D
fmarti
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 16:14-kor.
Vendég
 

 
 

Sajnálom Patri!

Ez a nő egy b@rom...mindenféle gonosz szmájli...
Vendég
 


Patr:sajnálom,gonosz nő! :twisted: :evil:

Viki:jujj,azért ezt tényleg vedd le!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Csajok, köszönöm, komolyan jobb kedvem lett tőletek! :D
Pedig az előbb már sírtam is egy sort. Az egy dolog, hogy kavar össze-vissza, de úgy bánt, hogy elrontotta a meglepetést. Akkor mondta volna, hogy nem jöhetnek vasárnap, és akkor felköszöntjük csütörtökön, de most már....

Képzeljétek Szabolcs is próbál vigasztalni, az előbb írt nekem egy levelet, pedig itt ül mellettem a kanapén. (szivecskés szmájli :) )

Kép
Kép
patr
 
 


Hát, Viki! Már nem akartam írni ma, de ezt muszáj megírnom! Patakokban folynak a könnyeim a röhögéstől a micimackós képedtől, de komolyan! Le is mentem gyorsan! Nagyon tutkeráj!!! :lol: :lol: :lol:



Pati
De egy rohadt szemét nő! :evil: Nagyon sajnálom h így elcseszte a hétvégéteket! Asszem össze kéne kötni az exeddel!! :twisted:
Vendég
 


Vercsinek tetszett az ének is,ügyes volt,sokat énekelt,zenélt,most már csak a tanárokon múlik!
És ami a legjobb már egy ideje nem fájlalja a hasát!! :D :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Á, nem Vera, az én exem az nem szemét, csak simán érzéketlen. Ő nem gonoszságból tűnik el időnként. Arról meg, hogy iszik, nem tehet, azért inkább sajnálni tudom, beteg, ezt ő is tudja. Bár most kevesebbet iszik, (lekopogós szmájli). De most komolyan, mindig is ilyen volt, ezt tudtam, egyéb dolgokban pedig azért normális.

Kép
Kép
patr
 
 


Patti!
Még kitalálunk Szabolcsnak vmi meglepit!
20150601134430
 
 


kike!
Hurrá! Kezd Vercsi feloldódni!

d.dodó
 
 


Kike!
Vercsinek hatalmas gratula!!!! Tehetséges egy csajszi nem vitás!
20150601134430
 
 


Köszi Csajok! :D
Hiába az Anyaszív örül ha büszke lehet a gyerekére,gyerekeire. :oops: :)
Kicsit még kerge,meg nem tud olyan sokáig figyelni egy valamire,de még nem olyan nagy...majd belejön! :)

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Micimacis képet leszedem, akinek kell elküldöm priviben :lol:
20150601134430
 
 


Domi annyira rondán köhög-de nincs hőemelkedése se.Mennyi köptetőt adjak neki?Mert annyira köhög,hogy sokszor már félek nehogy hányjon,de a köptető meg csak jobban köhögtetné.Köhögéscsillapítót lehet ekkora gyereknek adni?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Én mára lépek,intézem a gyerekeket,további jó csevegést,szép álmokat mindenkinek!Puszi!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike, örülök, hogy Vercsi kezd oldódni. Talán ha sikerélmény éri, hogy felveszik oda ahova szeretné, elmúlik a rossz érzése a sulival kapcsolatban.

Viki, Micimackót elmentettem! (Bondi, Andi a tieteket is! :lol: )
Azért remélem elég meglepi lesz a kosárállvány is! Tuti örülni fog neki!

Ja és életemben először tortát is akartam sütni, de ez már reménytelen négy gyerekkel! :cry:

Kép
Kép
patr
 
 


Csináld meg a Márti féle gombócot!!! :wink:
20150601134430
 
 


Ja!
Márti azóta már 3 barátnőm is megcsinálta a gombócodat és imádta az egész családjuk!
20150601134430
 
 


Köszi, lehet, hogy megcsinálom, csak Szabolcs elejtette kb. egy hónapja, hogy ő úgy enne meggyes tortát, és az exanyósom tuti finom meggyes tortát tud csinálni, és azt akartam megcsinálni. Na mindegy, lehet, hogy elküldöm őket szombaton moziba, és megcsinálom. Még abból is hiszti lesz, hogy ha jönnek Misiék, Zsuzsi tuti nem akar az apjához menni.

Kép
Kép
patr
 
 


Jaj,gyors visszakukk:a gombócot elmondtam a nővéremnek is,azóta felkerült az oldalára is.Neki is nagyon elnyerte a tetszését! :D Természetesen megemlíti hogy milyen körúton került el hozz.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Juj! Lemaradtam a képről és a szövegről :( Mi volt aaaaazs?? :lol:


Patr! Tényleg nagyon szemét az ex! De a legrosszabb, hogy tuti fog még ilyeneket produkálni az elkövetkező években is.
Neki van valakije? Rendben van a nemi élete? Mert nagyon úgy néz ki, mintha nem lenne.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Jó, ez költői kérdés volt, nem tudhatod! Nem kell válaszolni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Mütyi édes nyíg és nyíg. Nem bír elaludni, de fáradt. Még én sem tudom elaltatni. De nekem meg fáj a hasam és a derekam. Szerencsésen megérkezett piroska :oops: :lol: :lol:

sz.andi
 
 


Adél jól van, mindenkinek köszi ( szívecskés szmájli)

Láttunk egy lakást, amiben van fantázia! :) Részletekkel fürdetés után.

Patri, buksisimi! Attól még vasárnap nagyon szép nap lesz és a kosárlabdapalánk tutkó lesz!

Márti, ooops. Nagyok a ruhák? Kendő, párnahuzat? :lol:

Vik, elküldöd nekem? :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára andkata 2009.02.24 20:11-kor.

Kép
andkata
 
 


Viki! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Má bocs, de Te hülye vagy!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Király és találó! :lol: :lol: :lol:
a hülye vagy, itt most jót jelent

sz.andi
 
 


Kata, Bandi!
Átküldtem ;)
20150601134430
 
 


[quote="sz.andi"]V írta:sz.andiiki! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Má bocs, de Te hülye vagy!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Király és találó! :lol: :lol: :lol:
a hülye vagy, itt most jót jelent


Édesem! Nem mondtál újdonságot!!!! Kép
20150601134430
 
 


Eddig is gondoltam, de most végképp meggyőztél róla :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sz.andi
 
 


Csajok, annyira jókat szórakoztam....

Bocsi Patr!
Tudom, hogy ez neked nem vicces...sajnálom!
De szerintem nem lesz semmi gond!
Szabolcs biztosan örülni fog!!!!

Emma lepiszkálta a dohányzóasztalról a fényképezőgépet. :shock: ne kérdezzétek, hogyan... :roll:
Most azt tanulmányozza...

A Lilla itthon van, közelharcot vívunk a laptopért, úgyhogy sajnos mennem kell... Pedig úgy szeretek veletek... :oops: 8)

Tami!
Fel tudtad adni?

Talán még vissza sikerül jönnöm. ha nem, akkor viszlát holnap! :wink:
Vendég
 


vik, ez király! :)

Kép
andkata
 
 


Örülök h ezzel a kis csekélységgel felvidítottalak Titeket! Kép
20150601134430
 
 


Szép estét!

Elaltattam Dörmikét! Remélem két ébredéssel kihúzzuk reggel 7-ig.
Kipróbáltuk ma a milupa vaniliás tejpépet, szerintem fini, de Emma szerint brrrr...
a sinlacot meg nyomja natúr...szerintem meg az borzalom...
legalább nem fogunk kaján összeveszni :P

Én is lemaradtam a Micimackós képről.


Patti!
Hát,ez a nő!!! :evil:
Szegény gyerekek, nekik sem lehet könnyű.

AKata!
majd mesélj a lakásról. merre van, melyik kerületben és mekkora?
Vendég
 


Nem tudom szabad-e de ezen olyan jót nevettem az előbb:

Kép
Kép

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sz.andi
 
 


Patri utaltam!

Kép
andkata
 
 


Bandi!
Kép

Csúcs!
A legjobb a "levagyok százalékolva ideggel" :lol: :lol: :lol: :lol:
20150601134430
 
 


Orvosként ez különösen vicces, Andi! :lol: :lol: :lol:

Kép
andkata
 
 


Viki!

Köszi :P
Jót röhögtünk :P

Andi!
Dettó! :P :P
Vendég
 


Akata! Igen, gondoltam rá!! Még Amira leszek kíváncsi, de sztem a többiek is értik :lol: :lol: :lol: :lol:

sz.andi
 
 


Marcsi: igen feladtam, elsobbsegivel.
Vendég
 


Most találtam a porontyon.

4 órát játszik egy baba felgyorsítva 2 percre.
elég érdekes

http://velvet.hu/poronty/2009/02/23/neg ... an_a_baba/


esetleg nézzétek meg.
Vendég
 


Marcsi: igen feladtam, elsobbsegivel.
Vendég
 


nekem is mindkettő tetszik, (Viki a tiedet láttam, csak akkor nem tudtam irni) :D :D
bencuri
 
 


Katus!
A szexi köntösöd milyen méretű?
20150601134430
 
 


Marcsi: igen feladtam, elsobbsegivel.
Vendég
 


Marcsi: igen feladtam, elsobbsegivel.
Vendég
 


Patti ez a nő nem normális, sajnálom h ilyen dinka, remélem azért jól sikerül majd a meglepi ezt leszámítva...
bencuri
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 16:15-kor.
Vendég
 


oha ez most jo sokszor elment, de nalam azt jelezte nem ment at :oops:
Vendég
 


filmajanlo: tegnap lattuk a 8 oszkart nyert getto milliomost. nagyon jol megcsinalt film!
Vendég
 


Nézi vki a Barátok köztet?

Nem láttam már vagy 2 éve, most belenézek és Miklós haldokli. Szánjon meg már vki, h elárulja, h miért ;)
20150601134430
 
 


Orsi! Ez nagyon durva :shock: :shock: :shock: De édes ez a gyerek!!!

sz.andi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?